>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
zgadzam się z typem na Arizone

natomiast nie zgadzam się z typem na hc Eagles..w takiej pogodzie, w gęstym śniegu i przy wietrze, nie za bardzo widze Eagles w ofensywie jesli chodzi o passing game, bo niestety running game ta druzyna nie posiada w obecnej chwili. Jesli mam wybierać między running defense Eagles a running offense 49ers, to zdecydowanie wybieram Franka Gora i 49ers. Pachnie mi tu close game, a nawet upsetem, bo ostatnimi czasy gra Orłów to tylko passing game. Dlatego 49ers +8.5, a nawet ML
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Tak na szybkiego
Kansas vs Cleveland ⛔
Typ:1
Kurs:1.7
Mecz outsiderów, Kansas wydaje się być odrobinę lepsze no i grają u siebie, co w tego typu meczu powinno dodać im więcej chęci i wiary w zwycięstwo. Zapowiada się mało punktów a więc każdy błąd w tym meczu może kosztować porażkę.
Titans vs Miami ⛔
Typ: handi -5
Kurs:1.91
Najciekawszy mecz jak dla mnie. Tytany ciągle w formie zwyżkującej. Coś mówili że Young może nie wystąpić ale nie wiem czy już jest zdolny do gry. Nawet jakby nie to Collins będzie chciał się zrehabilitować i pokazać coś dobrego od siebie. Tytany to przede wszystkim Johnson na którym zapewne będzie opierała się ofensywa. Co do Miami potrafią zagrac dobry mecz ale potrafią również dawać ciała z niezbyt wymagającymi przeciwnikami. Tytany zagrają dzisiaj na pełnych obrotach i ogromnie zmobilizowani, muszą to wygrać.
Edit:
Chodzi mi po głowie Green Bay 2.2⛔ przyzwoity kurs, Steelers w dołku a więc może być ciekawie

Mecz Steelersów pełen emocji, jeden z najlepszych jakie widziałem w tym sezonie. Szkoda mi Packersów bo naprawdę zagrali nieźle, tylko obrona troche ciała dała.
Ogólnie to jakoś ciężko to wszystko wchodzi, Vikingi znowu dały ciała, cieszy mnie zwycięstwo Tytanów z 0-6 wyjść to naprawdę imponuje.


Wesołych Świąt wszystkim :]
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
NYG@WAS
powyzej 44 punktów @2.00 ✅

Moim zdaniem spotkanie z przewagą ataku. Grający &quot;na luzie&quot; WAS będzie początkowo dyktował warunki a must-a-win Giants będą zmuszeni gonić. Zapomnijcie o obronie w tym spotkaniu.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ranking ATS po 15 kolejkach tegorocznego sezonu NFL.
W następnej kolejce 3 spotkania na których jeśli wierzyć temu rankingowi będzie można zarobić fortunę :]
Packers-Seahawks(1-6 away)1ATS-Gospodarze wkurzeni po pechowej porażce z Pittsburghu,goście skompromitowali się przegrywając z Bucs u siebie,zapowiada się mecz do jednej bramki.
49ers-Lions(1-5-1away)1ATS-Na koniec sezonu 49ers przed swoimi kibicami powinni wysoko ograć grających bez qb Lions.
Dolphins-Texans(1-6 u/o away)1U-Oba teamy 7-7,kto przegra ma wakacje więc wymiany ciosów raczej nie będzie.

 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
OH YES !!! ????
Już nie mogę się doczekać tego spotkania !!!
O czym mówię ? Oczywiście Baltimore Ravens @ Pittsburgh Steelers. Nieważne w jakiej formie są obecnie obydwa zespoły. Mają nóż na gardle, zwycięzca bierze wszystko ???? Oj będzie się działo....

I co najważniejsze. Mecz o 19 naszego czasu ????
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
No to dzisiaj nieco świątecznie, ze sporym zapasem browaru

Titans vs Chargers
✅
Typ:2
Kurs:2.2
Bardzo ważny mecz dla Tytanów. Jednak ja stawiam na Chargers którzy w tym sezonie zaskakują swoją bardzo dobrą grą. Podstawą typu na SD jest dla mnie brak u Tytanów dwóch ważnych LB Keitha Bullucka i Davida Thorntona. Myślę że Tytany nie poradzą sobie z świetnym passing game SD. Chargers będą grac na luzie nic w tym meczu nie stracą, dla Tytanów natomiast to być albo nie być, a co za tym idzie będą pod presją, czy wyjdzie to im na dobre to się okaże. Tytany tydzień temu męczyli się z Miami, z SD na pewno nie pójdzie im tak łatwo. A więc dziś lajtowo na SD, mam nadzieję że mecz będzie emocjonujący tak jak ostatnio Steelers.
Miazga, 1 połowa przegrana na własne życzenie Tytanów dużo głupich kar, presja dała o sobie znać. SD spokojnie bez nerwów zniszczyło offensem, piekne podania Riversa ma zadatki na najlepszego QB w następnym sezonie, bo w tym Peyton jest nie do przebicia.

W NFL zawsze jest o co grać.

See ya
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
zgadzam sie z typem powyzej.
Titans przedostatnia defensywa przeciwko passing do tego dzis bez Bullocka i Thorntona

SD-3,5 kurs 2,9✅✅
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Chargers od 4 lat nie przegrali meczu w grudniu, teraz grają świetnie pokonując po drodze takie druzyny jak Cowboys i Bengals, maja bilans 11-3 przy bilansie 7-7 Tytanów i nie są faworytem w meczu z Titans, tym bardziej ze dwoch podstawowych zawodników defensywy Tytanów ma kontuzje?...wtf?..i oczywiscie wszyscy w ciemno biorą Chargers, chociaz Ci nie mają w zasadzie o co grać..mają 2 pozycje w AFC, dogonić Coltsów już nie mają szans, a jednoczesni mają zagwarantowany BYE WEEK w 1 rundzie..tydzien temu w ostatnich sekundach pokonali Bengals w meczu na szczycie, kilku graczy po tamtym meczu narzekało na urazy, druzyna z zachodniego wybrzeza USA leci na wschód Stanów ponad 2000 mil...Titans grają dzisiaj o życie..poza tym chca być pierwszą druzyna ktora zaczela od 0-6 i zrobi PO, grają uu siebie...Charges 21 defensywa vs. run...Titans let&#39;s roll tonight !!!

Titans -2 @1.909
Over 47 points in the game 1.909
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Strasznie trudno cokolwiek ciekawego złapać w dzisiejszych spotkaniach. Buki ustawiły cwane kursy na wszystko. Np. szukam i nie mogę nigdzie znaleźć zakładów na Bensona i Ochocinco (CIN), którzy powinni dzisiaj pokryć wszystkie możliwe wartości pokonanych jardów. Tak samo powinni postąpić gracze SF w dzisiejszym spotkaniu z Lions, ale też nie mogę nigdzie tego znaleźć. Spróbuję więc:

ARI-STL over 43 pts @1,91 ⛔ ( 41 pts )
Cardinals pewni już zwycięstwa w dywizji, mogą spokojniej podejść do dzisiejszego spotkania. We wszystkich grudniowych spotkaniach pomiędzy tymi drużynami, ARI zdobywała ok. 30 pts. Liczę, że odpuszczą trochę w obronie i Rams będzie stać na jakieś 2 TD&#39;s.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Atlanta-Buffalo
typ: 1(-7,5) kurs: 1,92
✅
Falcons wciaz w teoretyczne walce o wildcard, Ryan zagrał dobre spotkanie po kontuzji. W Buffalo duzo questionable, jedna z najgorszym ofensyw w lidze bez szans na postseason, licze ze Falcons wypunktuja Bills.

Bengals-Kansas
typ: 1(-13,5) kurs: 1,97
⛔
Kansas czekaja chyba na draft i nowy sezon, ostatnie 4 mecze całkowicie przeszli obok. Bengals 2 porazki away i wygranie dywizji stało sie lekko zagrożone, teraz graja na własnym gruncie. Ostatnio nie grali zle z San Diego, Kansas 31 defensywa przeciwko rushing i Benson dzis sie nabiega ????

Steelers-Baltimore
typ: 1 kurs: 1,72
✅
Steelers sie obudzili , newiem czy nie za pozno, wciaz sie licza o wildcard tak samo jak Ravens. Juz w tym sezonie grali ze soba, tylko wtedy nie rzucał Ben, jego ostatnie ponad 500 yardów robi wrażenie. Teraz powinni wygrac u siebie, zatrzymac atak dołem Ravens, a góra to Flacco dzis nie gra przeciwko Lions czy Bears ze sobie porzuca.

wszystkie kursy z tobet
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Dzisiaj jeden meczyk wpadl mi w oko :

Eagles vs Broncos
⛔
Typ: -7 handi
Kurs:1.91
Broncos z meczu na mecz wydają się być zmęczeni. Ostatni mecz z Oakland naprawdę mnie zadziwił. Difens Denver wydaje się być ciągle dobry ale offens z Ortonem mają coraz mniej pomysłu na grę. Phila zato gra bardzo równo i dobrze, jeżeli wchodzą dobrze w mecz to jadą po rywalu jak się patrzy. McNabb w dobrej dyspozycji no i difens Eagles wygląda bardzo dobrze. Liczę na zwycięstwo Phila koło 10 pkt.
gnah i tego nie lubie w handi, Eagles mogli zaryzykowac i coś rzucić na TD a tutaj 3 razy rush i to do tego beznadziejny.... Ogólnie druga połowa to powrót Denver z dalekiej podróży a Eagles zarazem zapomnieli jak sie grai zaczęli się gubić. Niestey tam liczy się tylko zwycięstwo, ilość punktów ma nijakie znaczenie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Giants ????, Moore 3mecz i nadal gra zaskakująco dobrze, jeszcze na to wyjdzie ze on bedzie głownym starterem od przyszłego sezonu ????
Saints i Colts porazki i w ostatnim weeku tez prawdopodobne ze nie beda sie wysilac.
Niewiem jak Bengals nie pokryli mojego handi, co patrzyłem na LIVE to mieli piłke w ataku :|
Sebastian Janikowski kicked a 61-yard field goal
Polak potrafi ;)
 
depee 0

depee

Użytkownik
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
CHI+10,5@1,68✅ (36:30 dla CHI )
Betsson

MIN na 8 ostatnich spotkań rozgrywanych w Chicago wygrała tylko raz. Co prawda obecnie obie drużyny dzieli różnica klasy, ale Vikings przeciętnie grają w tym sezonie na wyjazdach. Moim zdaniem zakład niewielki ale pewny. Wydaję mi się także, że powinno być over 41 pts@1,87✅ (66 pts )
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bears-Vikings
typ: 2(-8 ) kurs: 1,87 (tobet)
⛔
Długo sie nad tym meczem zastanawiałem. W Chicago ma byc zimno i wietrznie, co chwile powtarzaja ze przy tej temperaturze Miśki maja rekord 10-0 a Favre nie wygrał od 7 spotkan away ale to tylko statystyki. Vikings jesli chca miec wolne w 1wszej rundzie Play Off powinny wygrac ten mecz. Wraca Harvin po kontuzji. Ostatnio dali ciała, szczegolnie O-Line i na pewno dzis beda chcieli to poprawić. Prawdopodobnie nie zobaczymy najlepszego WR Misków w tym sezonie Hestera. Culter u siebie przeciw rywalowi z dywizji, bedzie chcial sie pokazac ale jak on ma to w zwyczaju predzej cos zepsuje (jakims pieknym INT np ???? ). W Weeku 12 Vikings zdominowali Miśki i mam nadzieje ze bedzie podobnie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Niepokoi mnie jedno, bo zapomniałem całkiem o tym, trener Vikings zapewniał ze da odpoczać Brattowi przy wysokim prowadzeniu, mam nadzieje ze miał na mysli +30 a nie +7-10 ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kto oglądał to widział fatalna gre Vikings w 1wszej połowie, Favre bodajże cos 40 pass yards tylko ????
Nie wróze im nic dobrego w PO.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Ale ten czas szybko leci... Już wkrótce playoffs.
W NFC wszystko jasne a w AFC wygląda na to, że w Wild Cards zagrają BAL oraz NYJ. Tak przynajmniej wygląda na papierze, ponieważ mają teoretycznie łatwych przeciwników i prostą drogę awansu.

To się nazywa prosta droga do playoffs :grin:
CLINCHING SCENARIO: Jaguars clinch playoff berth with JAC win + 1) PIT loss + BAL loss + DEN loss + HOU loss, OR 2) PIT loss + BAL loss + DEN loss + NYJ loss, OR 3) PIT loss + BAL loss + HOU loss + NYJ loss, OR 4) PIT loss + DEN loss + HOU loss + NYJ loss, OR 5) NYJ loss + DEN loss + HOU loss + BAL loss.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Wkrótce komentarz.

PHI@2,32⛔ uuu, klęska... 0:24
Expekt

Bez wątpienia, obok PIT-MIA, mecz tygodnia. Zwycięzca wygrywa NFC East, przegrany gra w Wild Card. Nikt tutaj nie odpuści. Uważam, że będzie to popisowy mecz McNabba i WR Eagles. Rushing mają przeciętny, ale też nienajgorszy. Na pewno Cowboys postawią twarde warunki ????
i w konsekwencji: Donovan McNabb (PHL Eagles) - Pass Yards powyżej 267.5@1.76 bet365 ⛔ (223yds)


i jeszcze do przemyślenia:

ATL(-1,5)@1,90✅
SF(-7,5)@1,90✅
NWE(+7,5)@1,90✅
 
A 0

almighty

Użytkownik
Pittsburgh Steelers (-3.0) @1.90
Baltimore Ravens (-9.5) @1.80
Cinncinatti Bengals (+10.5) @1.80

Pittsburgh musi wygrac i liczyc na potkniecia innych (Houston + Baltimore/NY Jets lub Baltimore + NY Jets + Denver). Tylko Houston rozpoczyna spotkanie o 19, wiec Steelers musza wygrac i czekac co wydarzy sie w kolejnych spotkaniach. Dla obroncow tytulu to nie jest najlepszy sezon, a porazki z Oakland, Cleveland czy Kansas City postawily ich w bardzo trudnej sytuacji. Dlaczego Steelers?
1. Never underestimate the heart of champions..
2. Ben Roethlisberger - 4100 yards, 23 TD, 66.6% comp., rating 98.9.. swietny sezon i w waznym spotkaniu mozna liczyc na jego doswiadczenie. Henne to zdecydowania nizszy poziom.
3. Defense - obrona Steelers nie dominuje tak jak w zeszlym sezonie, ale to wciaz scisla czolowka, szczegolnie jezeli chodzi o rush defense (ponizej 90 yardow)
Baltimore ma prosta dorge do PO - wystarczy pokonac Oakland. Oakland w tym sezonie sprawilo kilka niespodzianek, pokonujac Philadelphie, Cinncinatti, Pittsburgh i Denver.. ale przegrywali tez z Kansas City, z Washingtonem i Cleveland. Mysle, ze pokonanie 4 zespolow, ktore prawdopodobnie zageaja w PO bedzie sygnalem dla Baltimore, ze to spotkanie nie bedzie spacerkiem. Nie bede pisal o przewadze w ofensywie i defensywie, bo to dosyc oczywiste.. stawka tego spotkania jest jesna, Baltimore w tym sezonie pewnie wygrywa przy wysokich handicapach - handi 10.5 lub wiecej 5-0 ATS. Przy hnadi 7.5-10 0-2 ATS, ale byly to zdecydowanie zle ustawione linie, bo przeciwko Cincinatti i Pittsburghowi. Dzisiaj handi 10.5, ale obnizylem nieznacznie po poziomu TD+FG. Mysle, ze Baltimore potwierdza, ze sa zespolem o klase lepszym i nie zabraknie ich w PO


Cincinatti mimo pewnego awansu zapowiada gre mocnym skladem, aby utrzymac przed PO rytm meczowy - &quot;We have a chance to knock somebody out,” said Palmer. “That&#39;s part of the fun of playing this game. Playing against the best defense in the league and going out and being successful gets you rolling for the next week in the wild-card game.&quot;
. Bengals rozgrywaja swietny sezon, spotkanie moga zagrac na totalnym luzie, bo porazka nie oznacza konca sezonu. Jets wygrywaja i graja w PO, ostatnie spotkanie RS.. trudne warunki pogodowe zapowiadane na to spotkanie (utrudniona gra w ataku), dobra obrona po obu stronach, troche presji na gospodarzach i handi +10.5? Stawiam na gosci- nawet jezeli przegraja to mysle, ze zagraja dobre spotkanie i bedzie to close-game. W &quot;normalnej&quot; sytuacji, kiedy obie druzyny gralyby o awans spotkanie powinno byc na styku, wiec tak wysokie handi przy zapowiedzi trenera, ze Bengals zagraja mocnym skladem to chyba jednak prezent.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom