>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Fakt faktem, że statystyka &quot;rookie QB is 1-5 in postseason&quot; (rok temu tylko Flacco wygrał z Ravensami) nie zachęca do typu na Jets. Jednak trzeba spojrzeć także od innej strony. Bengals u siebie jako faworyt spisywali się mizernie..nie zdołali pokryć hc choćby vs. Browns, vs. Chiefs, vs. Lions. Mało, że nie zdołali pokryć hc, to jeszcze mieli ogromne problemy z przemieszczaniem piłki. Nie wiem jak można mięc taki skład i mieć takie problemy z przesuwaniem się. Off coordinator Bratkowski powinien stracić robotę już dawno z tego powodu. Matchupem ktory bedzie elektryzował wszystkich będzie oczywiscie pojedynek Revis- najlepszy cornerback ligi vs. Chad Ochocinco-jeden z najlepszych WR w lidze. Biorąc pod uwagę jakiś uraz Chada i to co robił Revis z innymi top WR, grając Bengals kładziemy $$$ na Caldwellów, Colesów i Bensonów. Presja w tym pojedynku ciąży na Bengals. Jets i tak mogą uznać sezon za udany, bowiem wreszcie awansowali do PO. Sanchez raczej nie bedzie rzucal za duzo, a jesli tak juz to raczej jakies screenpassy do RB, ewentualnie inne krótki zagrywki do TE czy któregoś z WR. Stawiam tutaj na lepszy defense i słaby play calling BEngals w ataku. Dlatego Jets ML 2.10✅ i JEts +3 @ 1.80✅.

http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=4aff18766b8f1



Co do innych meczów: Ravens +4 @ 1.80..bez Welkera Pats tracą wiele atutów. Obrona Ravens będzie skoncentrowana na Mossie. Ravens całkiem solidnie grają vs. rush, jedynym problemem są kary, jesli uda się je wyeliminować, szykuje się closegame. obie defensywy słabe vs. pass. Ten mecze to już inna bajka niż ten z regular season, wtedy od Ravens zależało czy wygraja..przeszkodzili sędziowie i Clayton, który nie złapał idealnego podania Flacco. Typuje highscoring game, 26-23 dla Ravens i FG Cundiffa na 15 sek przed końcem meczu. A więc RAvens +4 @ 1.80✅ i over 43 @ 1.909✅

Najbardziej intrygujący mecz to Eagles @ Cowboys..dla mnie totalny no bet..Z jednej strony Cowboys w formie - świetny defense, mecz u siebie, świetny Romo, duo RB Jones i Barber, z drugiej strony nieobliczalna Philadelphia Eagles..gdyby Def coordinatorem Eagles wciąż był Ś.P. Jim Johnson, zagrałbym Eagles. W tej sytuacji jednak nie podejme ryzyka. Podobnie jak dla M.Ellisa, tak i dla mnie Eagles od jakiegos czasu są kandydatem do SB. Obaj trenerzy są pod presją. Linia u/o tez ustawiona dość niewygodnie. Scenariusza z zeszlego tygodnia raczej nie powinnismy sie spodziewać. Myslę, że Eagles muszą zaryzykować i &quot;rzucić&quot; więcej zawodników do presji na Romo.

http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=4aff18766b8f1



Ostatni mecz i tutaj zdecydowanie typuje Packers, którym zycze, żeby byli Arizoną poprzedniego sezonu. Świetna secondary, świetny QB, coraz lepsze running game, WR/TE extra..Ari bez przebojowosci z zeszlego sezonu..Warner gaśnie, Boldin urazy, running game mimo Beanie Wellsa wciąż kuleje, sam Fitz nie wystarczy, bo ze swoim defensem nie beda w stanie dorównać kroku Packers. Packers 1.90 ML⛔
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdaniem Jets nawet -3,5 ✅
To nie przypadek ze Bengals przegrali az 37-0, Palmer miał kłopoty by wyprowadzić futbolówkę z własnej połowy. Lekko dziurawa ich obrona oraz kłopoty zdrowotne Cheda i Bensona. Sanchez nie bedzie rzucał głupich piłek, na pewno gra dołem bedzie przewazała, ale licze ze rzuci chociaz te 150yardów i TD.

Dallas✅ dla mnie dobry typ, wystarczy spojrzec na ich ostatni mecz , moim zdaniem nic sie nie zmieniło, jedynie co to Dallas moga zwiekszyc rozmiary wygranej.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pare ciekawych faktów dotyczących meczu Arizona Cardinals vs. Green Bay Packers

To, że Cardinals w tym sezonie nie grają już tak porywającego footballu jak rok temu gdy doszli do SuperBowl i minuta dzieliła ich od wygranej, wie każdy. Każdy wie, że Packers, oprócz Cowboys, są chyba w najlepszej aktualnie formie spośród drużyn, które grają w PO. Ale bardzo ciekawą rzeczą jest statystyka na temat tego, jak Cardinals spisują się przeciwko defensywie 3-4, a więc takiej jaką mają choćby Packers. Z tego sezonu kojarzą mi się trzy mecze - ostatnio z Packers - oczywiscie nie grał Warner, więc powiedzmy, że przymykamy oko na ten mecz;oraz dwa mecze z 49ers - oba przegrane. W zeszłym roku Cardinals 0-3 vs. Steelers, Jets, Pats..wszystkie trzy teamy 3-4 Def. Jedynym wygranym meczem było spotkanie z Cowboys i to po dogrywce,więc sumując bilans 1-6 vs. 3-4 D. Natomiast jesli chodzi o statystyki Warnera w tych meczach - 8 TD, 9 INT, 16 sacków w 6 meczach (bo tydzien temu z Packers nie grał). Liczby liczbami, ale na czyms trzeba się opierać.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Baltimore po kursie 2,85 ✅albo +7,5 za 1,5.✅
Ma byc mroźno i na pewno bedzie sie gorzej rzucało, NE bez Walkera, nie graja zbyt cudownie moim zdaniem, chociaz bilans home 8-0 (nie mieli wymagajacych rywali) robi wrazenie. Defensywa lepsza u Ravens oraz rush atak i tutaj upatruje szanse
O spotkaniu Arizony napisze troche wiecej pozniej
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Nieprawdopodobna kwarta !!!
Czy Pats stać na comeback... wątpliwe przy tak zmotywowanych Ravens. Zobaczymy.
Póżno wróciłem do domu i dosłownie w ostatniej minucie zagrałem over 43,5. Zapowiada się dobrze ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na GB kurs poleciał w dół :|
Arizona dzis bez Boldina a Cambell z gipsem ponoc ma grac nie cały mecz tak samo Cromartie.
Do tego Cardinals zgubili forme w połowie sezonu. Packers w sumie pod kazdym wzgledem sa lepsi i szykuje sie wysoka wygrana
Gb ML kurs 1,7
gb (-7,5) kurs 3
over 47,5 kurs 1,82
Rodegers over 275,5 yards kurs: 1,91
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
mówili ze to najwyzszy wynik w histori PO z tego co usłyszałem.
i tak najlepszy kicker Arizony co nie trafił łatwego FG na kilka sec przed koncem ????
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
mówili ze to najwyzszy wynik w histori PO z tego co usłyszałem.
i tak najlepszy kicker Arizony co nie trafił łatwego FG na kilka sec przed koncem ????
Jak widzialem to fg...to dziwnie spokojny bylem...
niby to jakies 30yrd tylko bylo..ale od razu sobie presje wyobrazilem ????

ale w ostatecznym rozrachunku..co z tego skoro tak zmascili w OT :/
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Taaa meczyk był zajebisty, emocje no i ten FG haha nie chciałbym być w skórze kopiącego jakby to GB wygrało, a tak to rozejdzie się po kościach. Nie ma co wczoraj obejrzeliśmy coś historycznego i kto nie oglądał niech żałuje :cool:
Intryguje mnie jeden mecz w następnym tygodniu a mianowicie Colts vs Ravens. Wiadomo że Colty wydają się być faworytem ale Baltimore nie wyglądają wcale tak bez szans. To jest już wysoka stawka, a więc jak dla mnie lepiej brać underdogów niz kursy 1.35. Colty ostatnie 3 mecze grali bez podstaw ale czy to wyjdzie im na dobre ??? ciekawo oj ciekawo
 
G 0

grey

Użytkownik
Rzeczywiście fajerwerków było sporo ale difens po obu stronach żenujący. Nawet komentatorzy amerykańscy pozwalali sobie na teksty w stylu: &quot;nobody is covering anybody&quot; albo &quot;can anybody stop anybody?&quot;.

Rodgers po przerwie rzucał jak mvp ale co z tego jak obrona Green Bay zatrzymała Warnera z kolegami chyba z 3 razy w całym meczu.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Niestety Packers się nie udało, choć w tym sezonie strasznie na nich liczyłem. Wielkie brawa należą się Rodgersowi, który ze stanu 0-21 potrafił podnieść drużynę i doprowadzić do remisu..to był Jego pierwszy mecz w PO, ale za to jaki..szkoda tego feralnego początku INT i fumble GB..szkoda też, że sztab Packers zdecydował się kopać FG z 54yd..szanse jakieś były, ale chyba punt byłby rozsądniejszy..jedynym powodem, dla którego Packers przegrali mecz był ich defense, a raczej jego brak..gdyby zagrali tak jak drugą połowę regular season, to Cardinals odpadliby w nocy..wciąż jestem pod wrażeniem tego meczu, jednak pozostaje lekki niedosyt GreenBay to fajny team..podsumowując..był to chyba najlepszy mecz w tym sezonie..przynajmniej dla mnie..widowiskowy, emocjonujący, z comebackiem, dramaturgią i co by nie mówic, troche zaskakującym finiszem

co do meczu Ravens-Colts..kolejny revenge game dla Ravens..Colts odpoczywali starterów od kilku tygodni..siegając pamięcią do poprzednich lat, drużyny na tym najlepiej nie wychodziły..zdecydowanie lepiej prezentują się teamy, ktore są w ciągu meczowym, dlatego mysle, że Ravens nie są bez szans
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Arizona Cardinals @ New Orleans Saints

Dallas Cowboys @ Minnesota Vikings

Baltimore Ravens @ Indianapolis Colts

New York Jets @ San Diego Chargers​



Zbliżają się kolejne mecze, oby równie emocjonujące jak ten w Arizonie, więc jestem ciekawy Waszych opinii na najbliższy weekend. Zapraszam do dyskusji​
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
arizona miala poplynac juz z GB...teraz imho jeszcze wieksze szanse ma na to ????
poza tym kibicuje Vikingom...ogladalem pare meczy w tym sezonie i aprawde mi sie podobali...
oprocz tego - Colts i Jets ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Co do pierwszego meczu - Cardinals są groźni, ale nie mają żadnego defensu. Biorąc pod uwagę playbook Saints, Cards jak dla mnie stoją na straconej pozycji i wcale bym sie nie zdziwił, gdyby Saints nawrzucali tyle samo punktów co Packers. Poza tym, że Saints mają Breesa i groźnych WR w postaci Colstona, Meachem, Hendersona, Moora, TE w postaci Shockeya czy Thomasa, to mają znacznie lepszy od Packers running game w postaci Thomasa i Busha. Pomijam tutaj swoje zdanie, że Saints są lekko przereklamowani i chociaz grają bardzo widowiskowo, to jednak dopóki ich Defense nie zacznie grać na wysokości zadania, to SuperBowl w mojej ocenie nie zdobędą. Także dla mnie w tym meczu over 57..będzie sporo fajerwerków

Równie ciekawie zapowiada się mecz Cowboys z Vikings. Średnio lubie druzynę z Dallas, ale trzeba im oddac, że ostatnie tygodnie to koncert gry w ich wykonaniu. Cięzki mecz do typowania, bo moze tu rozstrzygnąc dyspozycja dnia. Favre, Peterson, Rice vs. Romo, Austin, Jones..Początkowo skłaniałem się ku Kowbojom, teraz coraz powazniej myśle o Vikingach.

Dwa pozostałe mecze, choc z pozoru wydają się łatwe do odgadnięcia, to jednak coś mi w nich nie daje spokoju. Była już mowa o tym, że Colts odpoczywali starterów już na 2 tyg przed koncem Reg Season. Jako fan Ravens, musze pojsc tutaj z Ravensami..raz że są nieobliczalni, dwa są w ciągu meczowym, trzy Colts nie grali na powaznie co najmniej 3 tygodnie, cztery Ravens sa na fali po wygranej z Pats.

Drugi mecz wydaje się oczywisty. Chargers u siebie nie powinni miec problemów z pokonaniem Jets i tak tez chyba bedzie, bo Rivers to nie Palmer i potrafi świetnie rzucac.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Trochę z mojego punktu widzenia, a więc:
NO Saints vs Arizona - faworyt wydaje się być tylko jeden hmmm ale czy na pewno??. Jak wiadomo difens Arizony w ostatnim meczu nie istniał, a co za tym idzie gorzej być nie może. Myślę że tak dwóch słabych meczów w obronie nie zobaczymy i że chłopaki poprawią się w sobotę. Saints jak wiadomo mają wyśmienity passing i jeżeli Arizona nie weźmie się za obronę to offensem z nimi na pewno nie wygrają. Po drugie nie widzę sensu stawiać 1,33 a więc lepiej zaryzykować i cieszyć się grą. W moim odczuciu Saints z meczu na mecz się wypalają i nie grają już tak efektownie jak na początku sezonu. Arizona nie ma nic do stracenia wygrali bardzo ważny mecz, i mogą pójść za ciosem.
Colts vs Ravens - kolejny mecz w którym liczę na niespodziankę, Colty wiadomo jak grają i co po ich grze można się spodziewać, pass pass, pass i raz na jakiś czas rush. Baltimore może i nie wygląda tak mocno ale nie są to chłopcy do bicia, no i Flacco vs Manning to trzeba obejrzeć (nie koniecznie postawić hehe). Baltimore ostatnio zagrało bardzo ładnie z NE mam nadzieję że podtrzymają taką formę. Szczególnie ważny będzie początek, jeżeli Ravens wejdą dobrze w mecz to Colty mogą mieć wielki problem.

Vikings vs Cowboys
- tutaj widzi mi sie zwycięstwo Vikingów, Dallas gra ostatnimi czasu bardzo dobrze ale wydaje mi się że przyszedł na nich czas. Vikings ma o wiele więcej opcji w ataku. Tym bardziej Vikingowie są u siebie, to powinno ich zmotywować podwójnie. Jak dla mnie najciekwszy mecz w ten weekend.
Chargers vs Jets - tutaj wydaje mi się pewne zwycięstwo SD grają bardzo dobrze oglądałem ich kilka meczy i naprawdę dobra stabilna gra bez większych głupich błędów. SD są w obecnie na fali wschodzącej a więc przęciętni Jets nie powinni stanowić większego problemu. Jets w tym sezonie niczym nie zaskakują i jak dla mnie to i tak daleko zaszli. Handi jak najbardziej możliwe bo 1,3 na mecz to troche lipa.
To wszystko, takie tam jedynie przemyślenia hehe
See ya
 
shen 408

shen

Użytkownik
Chargers-Jets
Tydzień temu napisałem ze nie rozumiem zachwytów nad Jetsami,po meczu z Bengals już rozumiem :grin: Jetsi mają po prostu zajebisty ofensywny play calling.Brian Schottenhaimer ofensywny koordynator Jetsów cały mecz przysłowiowo robił w ch... defensywę Bengals,do tego Mark Sanchez wyglądał jak prawdziwy QB który może poprowadzić Jetsów w playoffach,gdyby nie drop Edwardsa,mogło być jeszcze wyższe zwycięstwo Jetsów,którzy nie podejmowali niepotrzebnego ryzyka,screeny,rollouty,do tego świetny rushing i mocny difens(Darrell Revis najlepszy CB ligi)Z drugiej strony Chargers z LT który ma najgorszy sezon od lat,trochę to niewyobrażalne ale w tym roku LT nie miał ani jednego meczu powyżej 100,jego najlepszy wynik to 96 jardów,do tego reszta RB też mocno cieniuje w tym roku,poza Riversem który wali bomby i Vincentem Jacksonem(którego zamknie Revis :grin ???? i Antonio Gatesem wielu opcji w ataku Chargers nie mają.Jak na razie Chargers w tym roku przegrali 3 mecze,w każdym z nich Rivers rzucił ponad 250( z Ravens nawet 436 jardów)Co jak co ale tracąc średnio 20 punktów na mecz Chargers raczej nie są mocnymi faworytami.W PO Jetsi raz grali i ograli Chargers na ich terenie więc handi na Jets +7 zachęca do grania.
New Orleans-Arizona
Kurt Warner w meczu z Packers od początku złapał mocną fazę na świetne granie(29/33 379 jardów 5TD)Mecz z Saints zapowiada się identycznie jak pojedynek z Packers z tą różnicą ze obrona Packers miała być zajebista,a nie była a obrona Saints na pewno zajebista nie jest(25 w lidze,do tego Saints przegrali trzy ostatnie swoje spotkania.Zapowiada się więc kolejny mecz sezonu.Ja zaryzykuje handi +7 1,93 na Cardinals i może over 304,5 1,8 na Breesa i over 302,5 1,83 na Warnera
Vikings-Cowboys
Vikings wygrali wszystkie 8 meczy u siebie w tym sezonie.Cowboys wygrali ostatnie 4 mecze zdobywając aż 99 punktów,oba zespoły mogą to wygrać,zapowiada się więc następny kolejny mecz sezonu.No bet
Colts-Ravens
Ray Rice i Willis McGahee w ostatnich 2 meczach mieli osobno po 229 rushing jardów oraz razem 6TD,z drugiej strony większość starterów Colts od 3 spotkań odpoczywa i nie gra więc nie wiadomo w jakiej są formie meczowej.Colts w ostatnich 4 latach 3 razy odpadli po pierwszym swoim meczu w PO,co roku będąc zdecydowanym faworytem do wygrania SuperBowl,jak dla mnie jeśli handi na Ravens wzrośnie powyżej 1TD to warto na nich zaryzykować.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Dostępne są kursy na zwycięzce meczu SuperBowl,jak na moje wygrany z meczu Vikings-Cowboys da czadu i wygra SuperBowl,mój drugi underdog czyli Cardinals jak pykną Breesa i spółkę też mogą namieszać,co myślicie kto jest faworytem a kto czarnym koniem w tym roku?
Colts 3,70
Chargers 4,50
Saints 4,80
Vikings 7,80
Cowboys 8.00
Ravens 15,00
Cardinals 16,00
Jets 23.00
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ciężko powiedziec, kto jest faworytem a kto czarnym koniem..co roku zdarza sie jakaś &quot;cindirella story&quot;..dwa lata temu Giants, rok temu Arizona..kto w tym roku..powiem szczerze, ze rok temu kibicowałem w SB Arizonie..po pokonaniu Packers, ktorym mocno kibicowałem, mam nadzieje, że Cardinals ponownie zajda wysoko, ale ciężko mi w to uwierzyć, bo watpie, zeby Warner zagrał dwa takie mecze pod rząd jak z Packers, a poza tym fatalny defense..Saints maja tą przewage,ze do meczu w SB bedą gospodarzami o ile beda wygrywac...tak więc..mysle, ze finalista SB bedzie ktos z dwójki Cowboys lub Vikings i mysle i mam nadzieje, ze to będą Vikingowie, choc pod koniec regulara grali słabo...nie miałbym nic przeciwko SB Vikings-Chargers..mysle, że kurs faworyzujący Colts to lekka kpina..ta druzyna w tym roku grała z samymi sredniakami lub druzynami, ktore akurat byly w dołku, wiec bilans Colts jest totalnie mylący i dla mnie absolutnie nie są takim faworytem..Cardinals z kolei dostali zbyt mało respektu..mysle, ze opłaca się zagrać na kogos z pary Cowboys lub Vikings..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom