>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
co można powiedzieć o obu meczach..na pewno nie to, że rozczarowały..Jets w pierwszej połowie postawili twarde warunki i fani Colts mogli sie troche podenerwowac..druga połowa to już dominacja Colts, którzy jada na Floryde. Mecz Vikings-Saints..świetny mecz, na miare SB..szkoda tylko Vikingów, bo to był ich mecz..6 fumbles, z czego 3 lost..szczególnie boli ten przy goal line Saints i kolejny Berriana w redzone Saints..uciekło im w ten sposób ok 10 ptk, bo wydaje mi się, że Peterson zdobyłby TD w tym posiadaniu przy goal-line, a Longwell w najgorszym wypadku trafiłby FG..szkoda też tego INT pod koniec regular-time..chociaz było daleko, ja bym probował kopać...poza tym nie wiem czy ktos jeszcze, ale ja odniosłem wrazenie, że sędziowie gwizdali dziwnie na korzyść Saints..szczegolnie zapadło mi w pamięci- kara dla Viks w ostatniej minucie, gdy nie wiedziec czemu nie pozwolili na wzięcie Timeoutu, chociaz Favre pokazywał kilka razy (jesli jest mi w stanie ktos to wyjasnic to bede wdzięczny, bo to był dosć istotny moment, ktory mogł odwrócic mecz) i Defense Pass Interference w dogrywce przeciwko Vikings, w momencie gdy: nie było kontaktu między obronca a TE Saints, który dodatkowo nie miał szans złapać podania..strasznie szkoda mi Vikingów, bo z całej stawki chyba najbardziej lubie ten team i mysle, ze mieliby wieksze szanse na pokonanie Colts.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
W niedzielę 31 stycznia odbędzie się PRO BOWL. W tym roku mamy do czynienia z pewnymi zmianami. Dotychczas mecze PRO BOWL odbywały się po Super Bowl, tym razem mecz odbędzie się przed Super Bowl. Obstawiać nie będę, bo dla mnie to czysta loteria, typowy mecz gwiazd.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
przez to ze przed Super Bowl to niestety zawodnicy Colts i Saints są zastapieni.
Manning przez Gerrarda, Brees przez MCcNabba oraz Wayne przez Jacksona.
Chodzą słuchy ze Warner przechodzi na emeryture po tym sezonie.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Narazie na poczatek:

Reggie Bush powyżej 29.5 Rushing Yards @1.85

Dużo się mówi przed meczem o zwalnianiu gry przez Saints, poprzez więcej akcji biegowych. Silny i szybki Bush może być kluczowym zawodnikiem NO w tym spotkaniu i tym samym granica 30 yds nie powinna stanowić problemu. Także ciekawie wygląda zakład: Pierre Thomas powyżej 52.5 Rushing Yards @1.85

Z kolei ofensywa Colts to przede wszystkim Manning i jego WRs. Dlatego warto spróbować:
Austin Collie powyżej 53.5 Receiving Yards @1.85
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
zgadzam się z typami wyżej
ja rozważam z kolei takie opcje jak:

Pierre Thomas +5.5 rush yd vs. Addai @1.80
Dallas Clark, Pierre Garcon, Jeremy Shockey - zdobywcy przyłożeń kiedykolwiek @1.66,2.20,3.00
drużyna, która zdobędzie więcej rush yd - Saints @ 1.71
suma FG w meczu over 3.5 @ 2.65

Reggie Bush -7.5 receiving yd vs. Addai @ 1.76
wiemy, że Colts to ostatni run w lidze, wiemy, że Saints mają niezłych runnerów, stąd typy na Thomasa i rush yd Saints wydają mi się bardzo ciekawe. TD Clarka - bo Saints słabo bronią przeciwko TE, Garcon bo ładnie współpracuje z Mannem, a Shockey to czyste przeczucie. suma FG over 3.5 bo obie defensywy do najlepszych nie naleza, a ofensywy są bardzo mocne, więc z przemieszczaniem piłki nie bedzie raczej problemu, natomiast w redzone różnie bywa - linia 3.5 w moim odczuciu pęknie
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
No dobra, pora się zmierzyć z wynikiem ???? a nie jest to łatwe w tym spotkaniu.

Moim zdaniem jednak under 56 pts@1,95. Wynik w granicach 28 do 24. Mam świadomość, że siła obydwu drużyn leży w ofensywie i QBs ale liczę na to, że trenerzy ( szczególnie Saints ) &quot;uczulą&quot; swoich zawodników, że wymiana ciosów jest dla nich szkodliwa . Symulacje przedstawione przez ESPN mówią, że przy takim spotkaniu ( dwóch QBs +300 yds i +2TD ) faworytem są Colts. Dlatego też NO powinno kontrolować zegar i zwalaniać grę. Jedyną przeszkodą w tym underze może być szaleństwo w IV kwarcie...

W związku z tym ciekawszym typem na Shockey&#39;a niz zdobycie TD może być : Jeremy Shockey powyżej 3.5 Receptions@2.30, bo Brees może więcej grać 1-10 yds i wtedy Shockey może być bradzo przydatny. W zasadniczym liczba podań do JS wahała się właśnie w granicach 4.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
faktycznie..typ na Over 3 rec Shockeya jest bardzo dobry..w ogóle uważam, że zakłady na Rec Yards zawodników Saints są zaniżone co do linii, a zawyżone co do kursów..Colts nie dysponują jakąś rewelacyjną secondary, stąd np. typ over 45.5 yd wysokiego WR Meachama po kursie 2.20 wydaje mi się być bardzo dobrym typem.
przejrzałem kalendarz Colts z tego sezonu i coraz bardziej zaczyna mi się podobać typ na win Saints:
Vs. Jaguars - 3 PassTd i 1 RushTD
vs. Denver - 2 PassTD i 200yd Marschalla
vs. Titans - 2 PassTd
vs. Baltimore - 142 RecYd Masona, 64 RecYD i 71RushYd Rice
to były mecze z drużynami, które nie dysponują jakimiś świetnymi ofensywami. Natomiast teraz matchupy, które mogą być podobne w jakimś stopniu do dzisiejszego meczu:
vs. Texans (Colts win 30-27 @ Houston) - 2 PassTd i 1 RushTd
vs. Pats (Colts win 35-34 - słynny mecz z decyzją Belichicka) - Moss 179 RecYD i 2 TD, Welker 94 RecYD, Watson 35 RecYD
vs. Houston (Colts win 20-17 at home) - 103 RecYD Johnsona, 67 RecYD Walter, 67 RecYd Jonesa
vs. Miami (@ Miami) - 2 RushTD, ponad 130RushYD Browna, 108 RecYD Ginna
jak widać, Defense Colts do najlepszych nie należy, umożliwiają strasznie duzo PassYD, co w meczu z Saints może mieć kolosalne znaczenie. Do tego wciąż nie wiadomo czy wystąpi DE Freeney..jego brak może mięc spore znaczenie dla wyniku tego meczu. Freeney nie brał udziału w ostatnim treningu przed SB.
koło 20-21 przejrze kalendarz Saints
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Indianapolis Colts - New Orleans Saints : Coin Toss
What will the opening game coin toss be?
Heads@1.95
Tails@1.95

To są najlepsze zakłady pod słońcem. Pokażcie mi inny zakład, gdzie masz pewne, gwarantowane 50%szansy na sukces ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Jak na razie tylko tyle,zwycięzcy SuperBowl nie wytypuje,oba teamy są za bardzo wyrównane,warto zagrać różnice wygranej konkretnego teamu 7-12 punktami,bo raczej FG nie zadecyduje o wygranej w tym meczu.W historii meczy SB od 6 lat w żadna drużyna nie wygrała więcej niż 12 punktam,więc warto zaryzykować na Colts i Saints i być na ✅

Saints wygrają 7-12 punktami 6,50
Colts wygrają 7-12 punktami 4,50


Ja gram też

Reggie Bush zdobywcy przyłożeń kiedykolwiek 2,20
Jak na moje to dziś opcja nr 1 dla Breesa,pełno screenów z jego udziałem dziś Saints zagrają,może też coś śmignie po ziemi,w meczu z Cardinals miał TD z punt returna więc warto zaryzykować.

Czy będzie dogrywka? Nie 1.05
W SuperBowl nigdy nie było dogrywki,jak ktoś ma z milion to można zagrać,raczej na 100% 5% zysku:grin:

Suma sacks powyżej 3,5 2,65
Linia niska,może być ciężko bo obie OL są świetne,no ale 4 sacki w meczu trzeba zaryzkować,szczególnie jak jedna drużyna zacznie gonić wynik,może zrobić się nerwowo.

Drużyna, która zdobędzie najwięcej Net Rushing Yards Saints 1,66
Colts są najsłabsi w NFL w rushing yards,do tego Thomas,Bush,Bell,Hamilton&gt;&gt;Addai,Brown.

Dziś ostatni w tym roku mecz NFL więc filmik na offseason dla fanów NFL i NCAAF :grin:
http://www.youtube.com/watch?v=ELkKvkCuK_g
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Moja wizja Super Bowl:
Peyton Manning
- Najlepszy rozgrywajacy w najlepszym swoim czasie , z doswiadczeniem w Super Bowl i 7 powrotami w 4 kwarcie w tym sezonie
Pass Defense Saints - oddanie 310 yardow dla Favre&#39;a to sporo , Manning jest nieporownywalnie grozniejszy i skuteczny , przygotowal sie na wszystkie warianty gry i bedzie wiedzial co robic
Defense Colts - oddanie 0 pkt w drugich polowach w dwoch ostatnich meczach przeciwko Ravens i Jets mowi wszystko
Ofensywa Colts - Peyton (28/39 377 y , 3 TD vs Jets) + doskonali skrzydlowi + swietny TE Clark + Addai, za duzo dla niestabilnej obrony Saints

Rush Offense Colts
- kazdy twierdzi ze jest slaba , oni poprostu jej za duzo nie potrzebuja, maja Peytona i on wygrywa im mecze , Addai jest tylko tłem , w red zone sa skuteczni w akcjach biegowych . Przeciwko Jets 101 jardow to przyzowity wynik
Jermon Bushrod - jak wiele osob juz zauwazylo tu jest luka w OL Swietych
Blitz - tego nie boi sie Manning , partnerzy solidnie go bronia i pokazal ze rozmontuja kazda obrone bedac pod presja - Jets , najlepsza obrona przeciwko podaniom , blitz na okraglo , Manning ich zalatwil
Drew Brees - najwazniejszy mecz w zyciu QB Saints , presja moze zabic w Super Bowl , Manning w 2007 byl MVP i wygral , on sie nie przestraszy
Dwight Freeney - zagra na 100% w tym meczu a to bardzo zla wiadomosc dla NO
SPOKÓJ - Manning i jego 7 powrotów w 4 kwarcie w tym sezonie pokazuje jaki spokoj ma Manning, 4 z nich byly na wyjezdzie
moj typ : Colts (28-17)
NO I SAINTS ???? niestety
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Grający w lidze futbolu amerykańskiego NFL Sebastian Janikowski podpisał nową, czteroletnią umowę z Oakland Raiders, o rekordowej wartości 16 mln dolarów. To najwyższy w historii kontrakt zawodnika występującego na pozycji kickera (kopacza). - To najlepszy kopacz w lidze i w uznaniu tego Raiders podpisali z nim nowy, olbrzymi kontrakt - powiedział agent Sebastiana Janikowskiego, Paul Healy. Klub na stronie internetowej potwierdził zawarcie umowy. O jej wysokości poinformowały media. Janikowski gra w Raiders od 2000 roku. W zakończonym niedawno sezonie aż sześciokrotnie zdobywał punkty kopnięciem z gry - tzw. field goal - z odległości co najmniej 50 jardów. W meczu z Cleveland Browns ustanowił życiowy rekord 61 jardów (55,78 m), co jest czwartym rezultatem w historii NFL. Największym sukcesem pochodzącego z Wałbrzycha sportowca jest udział w meczu o Super Bowl - finale rozgrywek NFL. W 2003 roku jego zespół przegrał z Tampa Bay Buccaneers 21:48, a Janikowski zdobył trzy punkty.
Miło, że doceniają jedynego Polaka w NFL
http://www.sportowefakty.pl/inne/2010/02/17/liga-nfl-rekordowy-kontrakt-janikowskiego/
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
San Diego Chargers zwolnili z kontraktu wielką gwiazdę NFL (choć ostatnie 2 sezony jej blask nieco przygasł) running backa LaDainiana Tomlinsona. Tomlinson do niedawna był jednym z najlepszych running backów w NFL, jednak przez ostatnie dwa sezony miał troche problemów z kontuzjami. Do LT wciąż nalezy rekord NFL w liczbie touchdownow w jednym sezonie - 31. LT będzie pewnie łakomym kąskiem dla niektórych drużyn.
Z kolei Philadelphia Eagles zwolniła z kontraktu wielką gwiazdę ligi (choć podobnie jak LT kontuzje przygasiły jej blask) running backa Briana Westbrooka.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
OD 3 kwietnia po roku przerwy spowodowanej względami ekonomicznymi do gry wraca ARENA FOOTBALL. Mecze pokazywać będzie NFL Networks w nocy z piątku na sobotę. Mnie osobiście ta informacja cieszy bardzo, bo nie będę musiał czekać kilka miesięcy na footballowe emocje.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Naprawdę lubisz to oglądać? brrr.. ja tego nie cierpię ????

Aha: LT w Jets a Boldin w Ravens ???? BAL powoli stają się kompletną drużyną...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Naprawdę lubisz to oglądać? brrr.. ja tego nie cierpię ????

Aha: LT w Jets a Boldin w Ravens ???? BAL powoli stają się kompletną drużyną...
powiem tak: jak się nie ma tego, co się lubi, to się lubi co się ma...na tej zasadzie...jestem na głodzie footballu, to chociaż bede miał jakas namiastke.

Ravens to mój team...Boldin, Stallworth..wreszcie ktoś dobry na WR..Stallworth to transfer z typu: mało możesz stracić, ale bardzo dużo zyskać.
 
shen 408

shen

Użytkownik
powiem tak: jak się nie ma tego, co się lubi, to się lubi co się ma...na tej zasadzie...jestem na głodzie footballu, to chociaż bede miał jakas namiastke.
Już kiedyś wkleiłem ten filmik.Our season never ends :grin:
http://www.youtube.com/watch?v=ELkKvkCuK_g

Thomas Jones po najlepszym sezonie w karierze został wywalony z Jetsów i przygarnięty przez Chiefs.Ja bym się na jego miejscu wkurzył,człowiek ma najlepszy sezon w karierze po którym go wywalają i ląduję na wsi w Kansas a w jego miejsce ściągają kończącego kariere LT który ma za sobą najgorszy rok w NFL.:;/:
Co do Stallwortha to powinien dalej siedzieć w więzieniu a nie grać w NFL ????

lukascash ma może jakieś typy z ARENA Football?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom