>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
shen 408

shen

Użytkownik
Pamiętam SuperBowl dwa lata temu,kurs na Pats był około 1,40 na Giants ponad 5,obstawiłem wtedy na oba teamy,na Giants za jakieś 20% kasy poszło i byłem po SB na plusie.W tym roku w postseason jak na razie tylko Cowboys jako faworyci nie zawiedli,ciekawie wyglądają Ravens ze swoim RB i obroną,Colts nie wiadomo jak zagrają bo dali odpocząć swoim starterom,na pewno jednak Manning zagra na swoim wysokim poziomie,Chargers mnie nie przekonują,jakoś się nie jaram Riversem rzucającym 30 jardowe bomby,LT już też nie jest taki jak dawniej,Saints mają Breesa i obronę nie na SB.Vikings i Cowboys powinni spotkać się w finale NFC.Do końca sezonu jeszcze coś koło 3 tygodnii i same świetne mecze,można więc obstawić każdy team za odpowiednią stawkę i być na plusie.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
BAL(+7,5)@1,69 ⛔ (3:20)
BAL@IND under 44@1,85 ✅

Pewnie jak większość z Was, ja także kibicuję w tym spotkaniu Ravens ????
Patrząc na zasadniczy w wykonaniu Colts, rzuca się w oczy pewna reguła, nazwijmy ją regułą jednej kwarty. Trzy kwarty wyrównane i jedna zdecydowanie dla IND ( np. 21-7, 21-0, 14-0 ). Wyjątkiem byl mecz z BAL, którym udało się utrzymać koncentrację przez całe spotkanie i nie dali odskoczyć IND.
IND przeciętnie broni przeciwko grze biegowej, co było sporym atutem BAL w ostatnim spotkaniu.
Ravens odprawili już z kwitkiem jednego super QB, może teraz czas na drugiego... Jak dla mnie mecz 50/50.

Co do under, to na ostatnie 8 spotkań, padły tylko 2 overy. Warto spróbować.

ARI@NO under 57@1,88⛔ 59 pkt. O losie słodki...

58 punktów w meczu to jednak dużo. Wiem, że wszyscy patrzymy na to przez pryzmat spotkania ARI/GB ale moim zdaniem po tym meczu pierwsze co zrobili DC&#39;s Saints i Cardinals to uczulili swoje obrony przed takim właśnie scenariuszem tego spotkania. Pójście na wymianę ciosów zawsze niesie za sobą pewne niebezpieczeństwo. Szanuję Warner&#39;a ale wątpię w drugi taki mecz pod rząd. W zasadniczym, Cardinals mieli tylko jedno spotkanie over 57 na wyjeździe. Saints u siebie zagrali trzy takie spotkania.

Betsson
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zaryzykowałbym Arizone po takim kursie, Saints wielka niewiadoma, słaba defensywa, a Warnerowi znowu moze wyjsc mecz.
 
depee 0

depee

Użytkownik
Wg mnie można zaryzykować na Kowbojów. Nowy stadion, przełamanie w play offach i Jerry Jones ???? . 0.5/10 postawiłem ???? .
Btw. jaka powtórka jest w poniedziałek na polsacie sport extra?

Lukas// mecz odbędzie się w Minneapolis w Metrodome
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Może po wczorajszych nudach, dzisiaj będzie lepiej.


SD(-6,5)@1,73
over 42 pts@1,91

Szacunek dla Jets za obecną postawę, ale moim zaniem to dla nich koniec sezonu. 11 zwycięstw z rzędu, taką serię mają Chargers w meczach z Jets. Wczorajszy dzień pokazał, że dużo znaczy wypoczynek na koniec ciężkiego sezonu.
Znowu w ataku Jets powinna dominować gra po ziemi, bo Chargers nie są orłami w tej obronie. Widziałem nawet takie statystyki, że gdy Jets przekroczą 140 yds szanse są 50/50. Dlatego wypoczynek powinien być tym języczkiem u wagi dzisiaj.
Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami obfitują w punkty, dzisiaj nie powinno być inaczej.

DAL(+3,5)@1,66

Cowgirls są na fali. Uczciwie trzeba przyznać, że końcówkę sezonu mają imponującą. Patrząc na wyniki MIN w zasadniczym tak naprawdę nie ma się czym zachwycać...
Wyrównane statystyki plus aktualna forma, skłaniają nawet na granie ML na Dallas. Czyżby Brett znowu pękł na koniec sezonu ?

Betson
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Vincent Jackson poniżej 72.5 Receiving Yards @1,85 betsson

Zapewne ostatni mecz Darrella Revisa w tym sezonie wiec trzeba skorzystac : ) W reg. sez. zawodnicy kryci przez obronce NYJ zlapali 36podan na 212y. Zawodnicy ktorzy nie poradzili sobie z Revisem to cala czolowka WR ligi, nie ma znaczenia czy dysponuja duza szybkoscia, skocznoscia czy sila. Wszyscy Wr zmiescili sie ponizej linii, do tego gdy Vincent mial przeciw sobie troche lepszych CB, jak np Asante Samuela(phi) czy Champa Baileya(den) ani razu nie przebil 60y. Revis to obecnie najlepszy shutdown corner w nfl wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemow i Jackson zakonczy mecz ok 30-40y. Linia betssona o 15y wieksza niz na b365 chociazby. Oby tym razem nie robili problemow, bo w podpisie znowu cos jest o passing yards : )
Przy zalozeniu ze Jackson sobie nie pogra to linie na Gatesa i LT wygladaja calkiem kuszaco i nad nimi rowniez warto sie zastanowic. Przewiduje gladkie zwyciestwo Chargers 34-13.

Co do drugiego meczu, podobnie jak depee skusze sie na Dallas. Min problemy z OL, kontuzja Hendersona posypala tez troche LB, do tego dziwna tendencja nie podwajania Ware&#39;a moze sie szybko zemscic. Najwiecej y Vikings traca po podaniach do TE, gdzie i Cowboys maja spora przewage, bo Witten to nadal top5 TE, a Bennett ma ponad przecietne warunki fizyczne. Dallas z kolei jedyne klopoty przez caly sezon mieli z CB i S, ktorzy poza Newmanem troche nie kumaci sa i sporo dziwnych fauli lapia : ) Na szczescie poza Harvinem, nie ustepuja predkosciowo skrzydlowym wiec powinni miec chwilke na pomyslenie zanim zrobia cos glupiego. Favre 0-3 w playoffach przeciw Dallas, ktorzy wygrali na najtrudniejszym stadionie do grania w Nowym Orleanie, wiec i tutaj bedacy na fali Boys powinni powalczyc; 27-24 Cowboys
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Vikings pokonali Cowboys 34-3 w kolejnym meczu bez historii. Niestety cały footballowy świat obiegła smutna wiadomość o śmierci DE z Bears, Gainesa Adamsa, wybranego w drafcie 2007 przez Tampa Bay Buccaneers. Przyczyną zgonu był przerost mięśnia sercowego, który wywołał atak serca. Zawodnik miał 26 lat.
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
arizona miala poplynac juz z GB...teraz imho jeszcze wieksze szanse ma na to ????
poza tym kibicuje Vikingom...ogladalem pare meczy w tym sezonie i aprawde mi sie podobali...

oprocz tego - Colts i Jets ????

nop i tak....3 trafione....zostali Jets&#39;i....
ktorych prognozowalem...

a mimo wszystko zagralem
SD Chargers -16 @2.75 ????
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Vikings pokonali Cowboys 34-3 w kolejnym meczu bez historii. Niestety cały footballowy świat obiegła smutna wiadomość o śmierci DE z Bears, Gainesa Adamsa, wybranego w drafcie 2007 przez Tampa Bay Buccaneers. Przyczyną zgonu był przerost mięśnia sercowego, który wywołał atak serca. Zawodnik miał 26 lat.
Szkoda chłopa, to już drugi zawodnik w tym sezonie :-| R.I.P.

Co do meczów jak narazie bez niespodzianek Chargers tez wyglądają mocno, dobry difens a więc powinni spokojnie wygrać
Edit: No i jedna niespodzianka wpadła drugiej połowy nie oglądałem więc nie będe się wypowiadał. W pierwszej difens Chargers był bardzo dobry, widocznie w drugiej coś się posypało. No i offens coś w ogóle nie funkcjonował.
Tak zobaczyłem 2.8 kurs na Vikingów z Saints i coś korci mnie postawić bo pewnie spadnie.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Szkoda chłopa, to już drugi zawodnik w tym sezonie :-| R.I.P.


Co do meczów jak narazie bez niespodzianek Chargers tez wyglądają mocno, dobry difens a więc powinni spokojnie wygrać

Edit: No i jedna niespodzianka wpadła drugiej połowy nie oglądałem więc nie będe się wypowiadał. W pierwszej difens Chargers był bardzo dobry, widocznie w drugiej coś się posypało. No i offens coś w ogóle nie funkcjonował.

Tak zobaczyłem 2.8 kurs na Vikingów z Saints i coś korci mnie postawić bo pewnie spadnie.
Druga połowa była dość tragiczna.

2 interception, 3 missed kicks..... i wynik jest jaki jest.

Z przebiegu meczu jednak zasłużona wygrana Jets. Wtopa pewnie u wielu, w tym u mnie. Taki sport ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
http://www.youtube.com/watch?v=Y2ROQU-HO68

Cowboys @ Vikings highlights


http://www.youtube.com/watch?v=v_lg5whm1h4

Jets @ Chargers highlights



Co do meczów ogółem..moim zdaniem ta kolejka strasznie zawiodła..mecze były nudne, bez emocji, w trzech przypadkach w zasadzie wszystko było rozstrzygnięte do przerwy..Arizona nie powalczyła, Ravens totalnie zawiedli, Cowboys zagrali chyba najgorzej spośród wszystkich przegranych drużyn. Ostatni mecz miał w sobie troche dramaturgii, ale styl gry Jets wyklucza w zasadzie jakąkolwiek widowiskowość, a Chargers niestety po świetnym grudniu, podobnie jak Cowboys, wrócili do mizery z początku sezonu. Mecz mieli wygrany, ale szczęscie było znowu po stronie Jets i kicker Chargers nie trafił 3 FG w jednym meczu, podczas gdy w całym sezonie nie trafił dwóch. Takie szczególiki decydują. Okazuje sie, ze lepiej mieć dobry defense i running game, niz niezły offense i słaby defense. Tak czy siak, mam wrazenie, ze to Jets mają wieksze szanse na pokonanie Colts, niż mieliby Chargers. Drugi mecz Saints-Vikes..mam nadzieje, ze SB zdobędzie jedna z tych druzyn..szczerze mówiąc kibicuje Vikings,ale zgodze się na Saints, byleby SB nie zdobył ktos z pary Jets-Colts. off​
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
arizona miala poplynac juz z GB...teraz imho jeszcze wieksze szanse ma na to ????
poza tym kibicuje Vikingom...ogladalem pare meczy w tym sezonie i aprawde mi sie podobali...

oprocz tego - Colts i Jets ????
no i po kiego ja sie na Chargers skusilem? ????
w kazdym razie....trzeba tak grac jak pisalem heheh ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP




New York Jets @ Indianapolis Colts
Lucas Oil Stadium, Indianapolis










Minnesota Vikings @ New Orleans Saints
Superdome, New Orlean
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
cóż..powiem tak..strasznie cięzko mi coś wybrac..skłaniam się ku graniu +hc na Jets..mysle, że to bedzie kolejny close game,a kto wie..moze po meczu Colts bedą załowac, ze nie wyeliminowali Jest z PO jeszcze w regular season..Jets nabrali pewnosci, defense gra naprawde bardzo dobrze, a Colts w meczu z Ravens tez nic nie pokazali..mysle jeszcze nad linia punktową na oba teamy Jets u/o 16.5, Colts u/o 24.5 i skłaniam się ku grze na under Colts..drugi mecz Viks-Saints to totalny no bet dla mnie..licze na Viks, ale moze byc ciezko, więc inna propozycja jest +10 Jets i +10 Viks ako ponad 2.00..słucham waszych opinii na ten teamat. Jets aktualnie +8, ale mysle, ze ta linia spadnie do 7 przed meczem..słucham waszych opinii
 
shen 408

shen

Użytkownik

Colts-Jets 2ML 4,25

Jetsi są najmocniejsi mentalnie z 4 drużyn które pozostały jeszcze w grze,mają też najwięcej do zyskania i najmniej do stracenia.Rex Ryan już przed playoffami stwierdził że celem jego teamu jest wygranie tegorocznego SuperBowl w Miami.Co sprawia że goście są wg mnie faworytem?Przede wszystkim ich obrona która jest najmocniejsza w NFL,do tego w playoffach formą błysnął rookie RB Shionn Greene który miał 128 i 135 jardów w 2 tegorocznych meczach PO,Mark Sanchez może nie jest zajebisty ale nie popełnia w postseason takich głupich błędów jak w regular season.Wg mnie w meczu z Colts cała obrona skupi się na Peytonie Manningu który będzie cały czas pod presją Blitzów,do tego rushing Colts jest najgorszy w NFL.Darrell Revis powinien dziś błysnąć.Handi +14,5 na Jets za 1,32 bardzo bardzo.:grin:
Saints-Vikings 2ML 2,73
Pojedynek 2 świetnych quarterbacków,2 geniuszy ofensywy Drew Breesa oraz Bretta Favra.Jak już pisałem wcześniej defensywa Saints jest za słaba na SB,Dziś Favre i spółka powinni obnażyć dziury w obronie świętych,do tego wg mnie Adrian Peterson i reszta RB Vikings&gt;Reggie Bush i RB Saints.Minesota wygrała 4 ostatnie mecze z New Orleans Saints,zdobywając w nich średnio ponad 33 punkty,Brett Favre w tym roku ma chyba już swoją ostatnią szanse na wygranie swojego 2 SuperBowl,tydzień temu ekipa Vikings rozniosła bardzo mocnych Cowboys 34-3,Favre miał 4 TD,jak na moje to handi +10,5 za 1,31 na gości też bardzo bardzo.:grin:
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
NYJ@IND over 39@1,91✅ 47 pts
Betsson

Moim zdaniem zdecydowany over. Payton na fali, u siebie i mimo, że gra przeciwko super obronie, Colts na pewno stać na 3-4 TDs. Z drugiej strony świetny rushing i niespodziewanie solidny QB przeciwko dość przeciętnej obronie. Historia spotkań pomiędzy tymi zespołami pokazuje, że atak zdecydowanie dominuje nad obroną.

Adrian Peterson (MIN Vikings) - Suma Rush Yards i Receiving Yards powyżej 104.5@1.71 ✅ 136 yds
Bet365

To spotkanie to swoisty &quot;money time&quot; dla AP, czyli czas by pokazać za co bierze się pieniądze. Osiem ostatnich spotkań z rzędu poniżej 100 yds i pora to zmienić. Przeciętna obrona NO przeciwko grze biegowej nie powinna stanąc na mu na przeszkodzie i All Day na pewno zaliczy solidny mecz.


Dodatkowo liczę na to, że dzisiejsze spotkania zrekompensują nudy z ostatniego tygodnia.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dziś krótko bo czasu nie mam.
Colts (-7,5)✅
Zatrzymali Ravens, które tez preferuje gre dołem. Colts najlepsza OL w lidze , graja u siebie, Jets nie zachwycili mnie w meczu z SD.
Vikings Ml⛔ blisko było ;p
Moim zdaniem Vikings maja wiecej argumentów do pokonania rywala, DL szczegolnie przeważa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom