>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Buffalo Bills - Indianapolis Colts
typ: 2 kurs: 4,3 pinnacle
⛔
taki kurs na Colts? O nic nie graja, ale maja cos do udowodnienia, Buffalo nic nie gra ostatnio jak juz pisałem przy WEEK 16, nadal duzo questionable w kontuzjach ale ponoc Fitzpatrick ma zagrac na starterze z lekka kontuzja. Bedzie śnieżnie, co prawda Colts ma dac odpoczac gwiazdom , ale nie do konca wiadomo ile, chociaz z połowe niech porzuca Peyton. :-|

Minnesota Vikings - New York Giants
typ: 1 (-9) kurs: 2,1 pinnacle
✅
Vikins jak wygraja to maja wolne w 1rundzie PO, najprawdopodobniej w Giants troche pogra Carr, rushing dzis osłabione bez Jacobsa a Bradshaw niewiadomo czy bedzie ryzykowac z lekkim urazem. Wikingowie wracaja na swój grunt , dostali lekcje od Cutlera ostatnio i sądze ze wyciagneli wnioski. Giants jak przegraja dostana wyzszy pick w drafcie.

Cleveland Browns - Jacksonville Jaguars
typ: 1 kurs: 1,74 pinnacle
✅
Browns czekaja cały tydzien na ten ostatni mecz, wyjda pełnym składem. Jacks maja teoretyczne szanse na wildcard, ale sami juz chyba zwatpili bo to w sumie prawie niemozliwe, do tego dochodzi ich słaba gra ostatnio i kilka niepewnych graczy do wystepu dzis.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Tennessee Titans RB Chris Johnson has become the 6th player in NFL history to rush for over 2,000 yards in a single season.

 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Jets-Bengals
typ: 2 kurs: 5 betway
⛔

Zgodze sie z almighty. Bengals z tego co wiem pełnym składem. Jets z pozoru łatwe zadanie, wystarczy wygrana i PO jest. Home maja 3-4, ale naprade nie zachwycaja mnie , wygrana ostatnio z Colts gdzie to oni raczej rpzegrali niz Jets wygrali a tak to wygrane z TB czy Bills gdzie nie sa wymagajacymi rywalami. QB po stronie CIN, rushing lekka przewaga Jets, no ale Bengals #3 difens przeciw grze dołem. Do tego Bengals nie wiem czy chca przegrac, bo denerwuja ich głosy graczy Steelers ze specjalnie przegraja by tylko oni sie nie dostali do PO.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Tak jest Johnson odwalił kawał dobrej roboty, jak dla mnie MVP.
No i cóż sezon zasadniczy mamy za sobą. Denver ze świetnym początkiem z meczu na mecz widać było ich męczarnie. Giants także ostatnie kilka meczy to porażka. Ciekawie wyglądała za to gra Cleveland w ostatnich spotkaniach i jakby mieli lepszego QB to kto wie.
Co do PO trzymam kciuki za Green Bay grają bardzo ładny offens i to im będę najbardziej kibicował. A co do finału widzi mi się Colts vs Vikings.
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
ja tam caly czas jestem za Patriots... ???? no i wlasnie tez w ostatnich kilka tygodniach vikings przykula moja uwage...ilosc i roznorodnosc opcji w ataku rewelacyjna ????
poza tym - zaluje ze nie poogladam juz Sebastiana...wczorajszy mecz z Ravens pokazal ile znaczy dobry kopacz ???? - gdzie Baltimore moglo spokojnie prowadzic..a tak to byla mala nerwowka w koncowce przez to ze ich kopacz nie wykorzystal 2 FG do tego z przecietnych odleglosci (bodaj kolo 30-40yrd?)
w kazdym razie Colts, Patriots, Vikings....jazda!!! ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
37 i 51 bodajze :p
Vikings graja w kratke ,away kiepsko, duzo zalezy od pogody i dnia Bratta, difens sie im pogorszył a ten pogrom z NYG to nic wielkiego w tym sezonie :p

 
seewy 16

seewy

Użytkownik
ten 51yrd fg to ledwo do bramki dobil...koles z oakland prawie to zlapal ????
za malo pary w nodze hehe ????
przewiduje Colts z Bengals, Patriots z Chargers, Saints z Cowboys i Vikings z Cardinals ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jets pokonają Bengals, które w tym sezonie w zasadzie nikogo na dobrą sprawę nie pokonało. Revis zamknie Chada, tak jak to robił z innymi WR z najwyzszej półki. Problemem Bengals jest to, że ich offensive coordinatorem jest Bruce Bratkowski, dość szeroko znany pijak w USA. Jezeli Bengals mieliby kogos innego na jego miejscu, Bengals nie graliby dzisiaj w WildCard tylko czekali spokojnie na przeciwnika mając co najmniej 11 wygranych meczów. Jak można mieć tyle walorów w ofensywie typu Benson, Palmer, Ocho, Caldwell, Coles i tak ciężko zdobywać yards. Bengals mają kłopoty z przemieszczaniem piłki nawet z najgorszymi defensywami w lidze. Przeciez to nie Marvin Lewis wywołuje play actions, bo Marvin to spec od defensu i twórca świetnej defensywy Ravens sprzed kilku lat. Chciałbym, żeby przeszli Bengals, ale przeczucie mi mówi, ze Ryan coś wymyśli, a do tego takie pogromy nie wpływają dobrze na morale, skoro starterzy całkiem sporo grali.

Ravens - Patriots ...Ravensom dobrze gra się z Pats, a bez Welkera będzie to o niebo łatwiejsze. Do tego dochodzi wielki rewanż za porazke w regular season, kiedy to Patsom pomogli sędziowie, co zreszta przyznał na antenie NFL NETWORK jeden z vipów z &quot;wydziału sędziowskiego&quot;. Nie przeszkodziło to jednak NFL ukarać Raya Lewisa i innych zawodników RAvens za pomeczowe wypowiedzi na temat poziomu sędziowania. Poza tym tak jak napisał Seewy, problemem Baltimore są kickerzy, bo gdyby nie oni, Ravens być może mieliby Bye week. Mysle, że Ravens będą bardzo zmotywowani na ten mecz. Zreszta druzyna calkiem niezle sobie radzi w meczach WildCard na obcych terenach. Rok temu pogonili rewelacyjnych Titans. Typuje Ravens. Argument o passing defense Ravens latwo zbic argumentem o passing defense Pats.

Eagles -Cowboys...to dla mnie najgorszy mecz do typowania..trudno mi sobie wyobrazic, zeby Kowboje 3 razy w jednym roku pokonali Eagles. Czyzby do 3 razy sztuka? Tu bym uwazal przed hura optymizmem na Cowboys..fajnie grają, ale moze jakis letdownik?

Packers - Cardinals...tutaj spokojnie typuje Packers..w defensywie graja swietnie, Rodgers z Finleyem, Jenningsem, Driverem, Lee i Grantem to mega paka w ofensywie. Secondary Packers miazdzy. A Arizona nie ma juz tego polotu co rok temu. Pare wpadek u siebie, do tego w ostatnim meczu Boldin doznal jakiegos urazu i opuscil boisko kulejąc. Bez niego zdrowego w 100% Arizona nie poradzi sobie z Packers. Poza tym Rodgers a Warner to niebo a ziemia.
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
o kurcze ???? no ciekawie...
wszystko odwrotnie do moich &#39;przeczuc&#39; na slabego nosa mojego...o Boldinie nie wiedzialem...bedzie sie dzialo w kazdym razie ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ORANGE BOWL



Iowa Hawkeyes vs. Georgia Tech

Land Shark Stadium , MIAMI, FL

godz. 2.20

stream: http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=4aff18766b8f1


Matchup
W-L PF PA HOME ROAD DIV CONF​
IOWA
10-2 277 186 6-1 4-1 6-2 6-2​
GT
11-2 459 323 5-1 6-1 4-1 7-1​


Jedna z najbardziej intrygujących Bowl game w NCAAF w tym sezonie. Po jednej stronie żelazna defensywa (IOWA), po drugiej triple-option run attack (GEORGIA TECH). Kto zwycięży? Ten mecz przypomina mi spotkanie sprzed kilku dni pomiędzy Oregon Ducks a Ohio State Buckeyes. Wtedy to faworyzowany przed spotkaniem zespoł z Oregonu, grający również triple-option run attack, natrafił na niesamowicie przygotowaną defensywę Ohio State. Ohio State wygrało to spotkanie 26-17. Siłą Iowy jest świetny defense. Widać to po statach, bo IOWA w całym sezonie straciła tylko 186 puntków. Widać też,że druzyna ta nie zachwyca w ofensywie, jednak nie przeszkodziło to wygrać 10 z 12 rozegranych meczów i to pomimo, że dość długo kontuzjowany był ich podstawowy QB Ricky Stanzi. Z kolei G-Tech to świetny offense z Nesbittem i Dwyerem na czele. Do tego dochodzi solidny WR Demarius Thomas. Ciekawą cechą teamu z Georgii jest fakt, że średnio w czasie meczu utrzymują się przy piłce przez ponad 35 minut, podczas gdy przeciwnicy zaledwie przez ponad 20 minut. Podsumowując ten matchup, IOWA ma zdecydowaną przewagę jeśli chodzi o O-line, D-line, Linebackers, DefensiveBacks. G-Tech miazdzy jesli chodzi o running game a więc przewaga na pozycji RB i Special Teams. Kwestia przewagi na pozycji QB jest trudno do oceny. Ze statystyk wynika przewaga Nesbitta z G-Tech, jednak Stanzi potrafi rozegrać świetne mecze, tak jak to miało miejsce na początku sezonu, kiedy to IOWA była jednym z pretendentów do gry w BCS Championships game. Moją propozycją na to spotkanie jest ✅IOWA +7 @ 1.74✅. Myslę, że kluczowa będzie przewaga IOWA w obu liniach.


Lukascash: Iowa wygrywa spotkanie pewnie 24-14
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
GMAC Bowl



Central Michigan Chippewas vs. Troy Trojans


LADD PEEBLES STADIUM, MOBILE, ALABAMA

godz. 1.00

stream: http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=4b3a992e7ef5a


Kolejne zapowiadające się bardzo ciekawie, a przede wszystkim widowiskowo spotkanie w ramach Bowl games. Na otwarciu faworytem bukmacherów było Central Michigan -4.5. W miarę upływu czasu linia zaczęła spadać, obecnie znajduje się na poziomie -2. Linia zaczęła spadać głownie dlatego, że w USA większość graczy rzuciła się na Troy, po tym jak z zespołu CMU odszedł coach Butch Jones (objął Stanowisko w Cincinatti). Fakt, że zmiana trenera może rodzić pewne obawy o dzisiejsza dyspozycję CMU, jednak nie spodziewam się tutaj żadnej rewolucji ze strony nowego coacha, ktorym został jeden z asystenów ds. defensywy. Koordynator ofensywy jest ten sam. W statystykach zdecydowanie lepiej wypada CMU - srednio 33 zdobyte punkty przy niecałych 18 straconych; Troy również srednio 33 ptk ale przy 23 straconych. W ciągu całego sezonu CMU zdobyło o blisko 40ptk więcej niż Troy, jednoczesnie tracąc o blisko 100ptk mniej niż Troy. Na pozycji QB przewage ma CMU - Dan Lefevour świetny rzut, dobry rush, bardzo mobilny QB. Levi Brown z Troy rowniez ma świetny rzut, ale jest to nieco inny typ zawodnika niz Lefevour. Co więc może zdecydować o zwycięstwie w dzisiejszym meczu? Po pierwsze nie bez znaczenia jest to, że CMU grało ze znacznie mocniejszymi rywaliami niz Troy. Do tego patrząc na wyniki Troy widać, że przeciwnicy rzucali sporo punktów - wynikało to pewnie z ogromnej słabości Troy jesli chodzi o defensive back (secondary), która jest młoda i niedoświadczona. I to może okazac sie klucz do zwyciestwa CMU. Lefevour dzieki swojej mobilnosci daje swoim WR sporo czasu. Stawiałem na CMU przez cały sezon z sukcesami, postawie i w tym meczu, który jednoczesnie będzie ostatnim w karierze Lefevoura na uczelni Central Michigan.

Central Michigan ML @ 1.75✅

Po pierwszej nudnej połowie poszedłem spać..okazało się, że sporo straciłem, bo mecz nabrał tempa i było sporo dramaturgii. Ostatecznie, po dwóch dogrywkach wygrało Central Michigan 44-41
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP


Alabama Crimson Tide vs. Texas Longhorns

Rose Bowl , PASADENA, California

godz. 2.35

stream: http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=4aff18766b8f1


Wielki finał rozgrywek footballu akademickiego w Stanach Zjednoczonych - No.1 Alabama Crimson Tide vs. No.2 Texas Longhorns. Spotkanie to elektryzuje fanów NCAAF w całej Ameryce, jak i sympatyków footballu uczelnianego w innych częściach świata.

Moja analiza może wydać się nieco jednostronna, ale nigdy nie ukrywałem, że jestem wielkim fanem Alabamy i filozofii ich coacha, Nicka Sabana. W moim odczuciu Alabama wygra to spotkanie dość wyraźnie, choć wydawać by się mogło, że będzie to close-game, trzymający w napięciu do ostatnich sekund. W moim odczuciu wszystkie atuty są po stronie Alabamy. Zaczynając od QB, wiele osób jest tak zafascynowanych QB Texasu Coltem McCoyem, że nie widzą, ze tak naprawdę jest troche ponadprzeciętnym QB, który nie zrobi kariery w NFL - słabe ramie, często podejmuje głupie decyzje i rzuca na siłe, brak zdecydowania. Prawda jest taka, że McCoy przez cały sezon nie pokazał nic szczególnego - 27TD i 12 INT z druzynami, z którymi grał Texas nie mogą budzić zadnego podziwu, co więcej powinny martwić jego sympatyków. Z kolei QB Bamy McElroy 17 TD i 4 INT - jest to wynik bardzo dobry, biorąc pod uwagę fakt, że Bama swoją grę opiera na runie. Pozycja RB to dominacja Alabamy - zwycięzca Heisman Trophy Mark Ingram i jego backup, Trent Richardson, to dwóch świetnych running backów. Wielu ekspertów uważa, że Richardson jest nawet lepszy od Ingrama. Jednym z matchupów będzie rywalizacja RBs Bamy vs. Rush Defense Texasu (nr. 1 w kraju). Jednak pozwole sobie zauważyć, że statystyka ta jest mało wymierna, bowiem jak już pisałem wyżej, siła zespołów, z którymi grał Texas, jest tak mała, że trudno oczekiwać by przetestowali ten defense w 100% - Floridy International, Atlantic czy Wyomingi. Teoretycznie Texas ma przewagę na pozycji WR, głównie za sprawą Jordana Shipleya. Jednak warto zauważyć, że Shipley nie błyszczał w tym roku, gdy Tex grał z Oklahomą czy Nebraską, a więc dobrymi defensami. Bama z kolei ma Julio Jonesa, potężnego WR, który przez wielu ekspertów jest najlepszym WR w NCAAF. D-line obu teamów są równe, choć Tex nie ma kogoś takiego jak DT Terrance Cody, którego zadaniem będzie nękanie McCoya, tak jak to robił DT Nebraski Ndamukong Suh. O-line to przewaga Alabamy. O-line Bamy jest stworzona pod running game i znakomicie tworzy hole. Biorąc pod uwagę ranking rush D Tex, Mark Ingram, moze być często wykorzystywany w screen-passach jako WR. Linebackerzy to kolejna pozycja na której przewage ma Bama. Korpus LB gra świetnie i jest bardzo zdyscyplinowany, a własnie dyscyplina jest problemem LB Texasu. Defensive back (secondary) bez dwóch zdań Bama. A co do coacha, to Nick Saban z Alabamy, jest chyba aktualnie najlepszym coachem w kraju. Mając miesiąc na przygotowanie Bamy do tego meczu, jestem przekonany, że team jest gotowy na 200%. Warto zauwazyc, ze Texas kiedy grał z teamami o dobrym defensie, miał ogromne kłopoty z przemieszczaniem piłki - z mającą fatalny sezon Oklahomą u siebie tylko 16-13, z Nebraską o mistrzostwo konferencji 13-12 dzięki FG w ostatniej sekundzie meczu.

Typuje zwycięstwo Alabamy 27-17.


Alabama ML @ 1.52✅
Alabama -5 @ 2.00✅
under 46 points in the game @ 1.90⛔


Alabama 37-21....No.1 rush Defense Texasu okazało się przereklamowane - 4 rush TD Alabamy, 116yd Marka Ingrama + 109yd Trenta Richardsona..robili co chcieli
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
bardzo dobry mecz...
napewno bardzo duzy wplyw miala kontuzja na poczatku QB texasu...
Alabama kompletnie nie wiedziala co sie dzieje z poczatkiem meczu....fumble, INT...dobrze ze obrona funkcjonowala dobrze...bo szczerze to powinno byc 14:0 dla texasu a nie tylko 6:0 pod 2xFG
gdy McCoy zszedl, Alabama nagle chyba uwierzyla ze moze zmiazdzyc Longhorns...
Texas kompletnie nie potrafil bronic przeciw Rush Abamy...czy Ingram czy Richardson wchodzili jak w maslo gdzie rush texasu praktycznie nie istnial...
na pass Teksanczycy nie mogli liczyc gdyz rezerwowy QB w calym sezonie mial moze 26att a tutaj mu nagle przyszlo grac o mistrzostwo...
szkoda ze sie tak potoczyl caly mecz i byl troche jednostronny...niemniej mnie cieszy zwyciestwo Karmazynowego Przyplywu ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
faktycznie mecz zaczął się dość niespodziewanie..najpierw fake punt Bamy na 30yd własnej połowy(jestem przekonany, ze wszyscy fani Bamy, znający Nicka Sabana, byli niesamowicie zaskoczeni), potem kontuzja McCoya, ktora ustawiła cały mecz..Seewy ma jednak rację..defense Bamy stanął dwukrotnie na wysokości zadania, gdy Texas był w redzone..początkowa nieporadność Bamy wynikała z tego,że probowali na siłe grać passem..jednak gdy zaczeli wykorzystywac umiejętności Ingrama i szybkość Richardsona, mecz zrobił się jednostronny, w czym na pewno pomógł rezerwowy QB Tex Gilbert, który słabo wszedł w mecz..dziwi też decyzja trenera Texasu, który mając piłkę przy 15 sekundach do konca 2 kwarty, zamiast zastosowac QB KNEEL i wyzerować czas, chciał zdobyć trochę yd i kopać FG...skończyło się to strasznie dla Texasu, Bama przechwyciła piłkę i zdobyła TD..do przerwy 24-6 Bama..po przerwie sprawy nabrały dość nieoczekiwanego obrotu..Bama jakby pewna zwycięstwa zaczęła praktycznie cały czas blitzować kilkoma zawodnikami, pozostawiając sporo przestrzeni z tyłu i to się zemściło..TD Pass Gilberta do Shipleya na 48yd i Texas przegrywał już 13-24..3 kwarta była najgorsza w wykonaniu Bamy..ani razu nie znaleźli się na połowie Texasu..w czwartej kwarcie znowu..Bama probowała na siłe kopnąć FG z 50yd, nie udało się i Tex przycisnął w efekcie czego zdobył TD i 2 ptk konwersji i było już tylko 21-24 dla Bamy..na szczęscie były to ostatnie punkty Tex w tym meczu..2 min do konca, posiadanie TEX na 10 yd własnej połowy, znakomity Pass Rush Bamy i fumble QB Tex recovered by Bama na 5 yd..3próba i Ingram TD..i było po meczu, potem jeszcze INT QB Tex i TD Richardsona..Alabama wygrywa NAtional Title a sezon NCAAF należy uznać za zamknięty
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP

WILD CARD GAMES

09/01/2010
JETS @ BENGALS 24-14

10/01/2010
EAGLES @ COWBOYS 14-34
RAVENS @ PATRIOTS
PACKERS @ CARDINALS​



ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA SPOTKAŃ NA NAJBLIŻSZY WEEKEND​
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
NYJ@CIN over 33,5@1,90 ✅ (24:14)Expekt

Już kiedyś wcześniej o tym wspominałem. Jestem zwolennikiem grania over w fotballu przy niskich liniach. To naprawdę jest także gra błędów...
Tym bardziej, że na 5 ostatnich spotkań pomiędzy tymi zepołami taki under padł tylko raz w 2001 r. Jets to świetny rushing + młody, nieobliczalny QB a Bengals to dobry rushing + ni to dobry ni to zły QB. Na pewno jest kim atakować. Mam świadomość, że Jets to obecnie pierwszy defence ligi ale liczę, że Bengals u siebie ruszą do przodu i zapunktują, a że w obronie CIN jest nienajlepsze, NYJ będą w stanie utrzymywać kontakt.
Moim zdaniem na koniec jednak CIN@1,73.⛔ Ten ostatni raz w tym sezonie, bo w następnej rundzie przeciwnicy już poza zasięgiem.


PHI(-2,5)@2,75⛔ 14:34 nie tym razem...
Bet365

Przed sezonem widiziałem PHI w SuperBowl... i zdania nie zmieniam. Nazywajcie mnie szalonym ale dzisiaj gram Eagles. Narazie nie przychodzą mi do głowy żadne racjonalne przesłanki, dlaczego tak się stanie, ale dzisiaj po południu postaram się coś wymiślić... :grin:

EDIT: Dzięki Shen za kilka dobrych słów o Eagles, bo ja nadal myślę bardziej sercem o tym spotkaniu.:grin:

Dodatkowo: Donovan McNabb (PHL Eagles) - Pass Yards powyżej 265.5@1.95⛔ 230 ydsTyp dobry w dwojaki sposób. Po pierwsze PHI aby wygrać musi atakować. Po drugie, gdy będą przegrywać, muszą więcej grać górą. A w obu przypadkach wszystko w rękach McNabba.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Bengals-Jets 1(-2,5)1,97
Cedric Benson kontra Thomas Jones,do tego dwóch defensywnie nastawionych coachów czyli Lewis i Ryan,2 ciekawe matchupy Revis&gt;Ochocinco oraz Palmer&gt;Sanchez który nie powinien zawieść z rzucić kilka picków do najlepszego duo cornerów w lidze.Jak na moje to zespół który popełni mniej strat powinien ten mecz wygrać.Nie za bardzo też podzielam zachwyty nad Jetsami,co jak co ale jak Bengals zamkną Jonesa to Mark Sanchez który ma kiepską końcówkę sezonu raczej nie błyśnie futbolowym geniuszem w tym meczu.Jak na moje to Marvin Lewis i gracze Bengals woleli w week 17 ośmieszyć się i przegrać z Jetsami i grać w playoffach przeciwko Markowi Sanchezowi niż przeciwko Mattowi Schaubowi i zespołowi Texans z którym przegrali już w tym roku u siebie 17-28 (Schaub rzucił wtedy 392 jardy i 4TD).Zapowiada się więc prawdziwa wojna na śniegu oraz pełno emocji i raczej close game.Carson Palmer powinien udowodnić ze jest wart 100 baniek i wygrać swój pierwszy mecz w postseason.

Patriots-Ravens 1(-3,5)1,96
Patriots jako jedna z 2 ekip w tym roku wygrała wszystkie 8 spotkań na swoim terenie,ograli też raz Ravens w tym roku.Coach Belichich,Tom Brady oraz reszta Pats nie są już tacy zajebiści jak 2 lata czy rok temu,są jednak nie do przeskoczenia dla ekipy takiej jak Ravens,ekipy która wygrała tylko 3 mecze wyjazdowe w tym roku(Chargers,Browns,Raiders)Co do absencji Wesa Walkera,to zastępujący go rookie Julian Edelman w ostatnim meczu sezonu miał 10 catches na 105 jardów.Coach Belichich,Tom Brady,kicker gospodarzy&gt;Joe Flacco,obrona Ravens,kicker gości.

Cowboys-Eagles 2ML 2,76
Kilka racjonalnych przesłanek by zaryzykować gre na Eagles :grin:.
Coach Cowboys Wade Phillips ma bilans 0-4 w playoffach w swojej karierze.Andy Reid podpisał Michaela Vicka nie dlatego by nie wysłać go do gry w takim meczu,Eagles wygrali ostatnie 6 z 9 meczy w Dallas.Jak dla mnie jest to najbardziej wyrównany pojedynek pierwszej rundy playoff i jest tu największa szansa na upset.Tony Romo w meczach Playoff 0-2,Donovan MCNabb 9-6.Eagles od 2002 wygrali 5 na 5 swoich pierwszych meczy w playoff.

Cardinals-Packers 2(-1) 1,98
Packers są lepsi w prawie każdej kategorii,do tego prowadzą w NFL w takeaways,Cardinals najprawdopodobniej zagrają bez Anquana Boldina i swojego najlepszego cornera Dominiqua Rogersa-Cromatrie.Charles Woodson&gt;Larry Fitzgerald,Aaron Rodgers&gt;Brett Favre&gt;Kurt Warner.Jeśli OL Packers zagra na wysokim poziomie i nie pozwoli połamać Rodgersa oraz Larry Fitzgerald nie śmignie na 200 jardów i 3TD to powinno być easy win dla gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom