>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
shen 408

shen

Użytkownik
Fajnie wszystko opisane ale dla Bears będzie to bardzo ważny mecz,jeśli jeszcze myślą w tym roku o Postseason to to wygrają.49ers ostatnio grają kichę straszną i raczej PO nie w tym roku dla nich.Co do Wideoutów to lepszych jednak mają Bears,49ers mają tylko Davisa i długo długo nic.QB to też zdecydowana przewaga Bears.Tylko na pozycji RB 49ers mają przewagę.Ja dziś gram na Bears po kursie 2,77,SF przegrali kolejne 4 spotkania ,do tego mają serie 3 porażek z rzędu u siebie z Bears,więc za 20 pln można zaryzykować na Bears.
Lukascash 4 porażki z rzędu to nie lekka zadyszka :-D

Jak 49ers mają to wygrać jak mają takiego coacha :-D
&quot;Rule 1: We go out,we hit people in the mouth &quot;:spokodfhgfh:
http://www.youtube.com/watch?v=dV-DO8WAq5g
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
49 grają kichę ??? Ja oglądałem ich z Indianapolis i mało brakowało żeby chłopaki z San Francisco ośmieszli Coltów przed własna publicznością. Difens w tamtym meczu mieli naprawdę pierwsza klasa. Kichę to grają St.Louis, Tampa czy Kansas. 49ers często przegrywają kilkoma punktami a co za tym idzie walczą (wyjątek Atlanta). A co do Chicago nie wypowiem sie bo nie oglądałem ich ani razu ale ich wyniki nie zachwycają.
Dla Bears jest to ważny mecz ??? A dla której drużyny NFL jakiś mecz nie jest ważny ???? Każde spotkanie to pełna mobilizacja, przecież to sport nr1 w USA to nie jest polska piłka nożna że piłkarzyki po nocnych baletach grają mecz następnego dnia i mają wyjebane czy wygrają czy przegrają hehe
Jedynie mam nadzieję że mecz dzisiejszej nocy będzie pełen emocji i zwrotów akcji. Bo dla takich mecz warto zrywać nocki ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Napisałem że 49ers ostatnio grają kichę i tyle,4 porażki z rzędu to jak dla mnie kicha i koniec,nawet jak przegrali grając dobre zawody z Colts czy wcześniej z Vikings to za przegrane mecze w dobrym stylu punktów nie ma.Jak ktoś przegrywa 4 z rzędu i zmienia QB to wiadomo że w tym zespole coś się spieprzyło w trakcie sezonu.Co do Bearsów to jest dla nich ważny mecz bo jak go wygrają to jeszcze mogą powalczyć o Wild card.A 49ers wg mnie raczej nie mają już szans.Zapowiada się więc bardzo ciekawy mecz dziś w nocy :spokodfhgfh:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
SF Moneyline ! ✅
oraz Frank Gore over 83,5 rushing yards. ✅
miśki bez zawieszonego Harrisa oraz nie zachwycaja na wyjazdach.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Fajnie wszystko opisane ale dla Bears będzie to bardzo ważny mecz,jeśli jeszcze myślą w tym roku o Postseason to to wygrają.49ers ostatnio grają kichę straszną i raczej PO nie w tym roku dla nich.Co do Wideoutów to lepszych jednak mają Bears,49ers mają tylko Davisa i długo długo nic.QB to też zdecydowana przewaga Bears.Tylko na pozycji RB 49ers mają przewagę.Ja dziś gram na Bears po kursie 2,77,SF przegrali kolejne 4 spotkania ,do tego mają serie 3 porażek z rzędu u siebie z Bears,więc za 20 pln można zaryzykować na Bears.
Lukascash 4 porażki z rzędu to nie lekka zadyszka :-D

Jak 49ers mają to wygrać jak mają takiego coacha :-D
&quot;Rule 1: We go out,we hit people in the mouth &quot;:spokodfhgfh:
http://www.youtube.com/watch?v=dV-DO8WAq5g
Ty to zawsze musisz wtracic jakies 3 grosze, ktore mało maja wspolnego z rzeczywistoscia - Bears maja lepszych wide receiverów niz San Fran:-D za takie cos tylko ????

Mozesz stawiac na Bears, ale argumenty, które podałes, nie sa zadnymi argumentami. Kolejny raz niestety musze napisac to samo - nie ogladales SanFran w akcji, a piszac o graniu kichy opierasz sie tylko na 4 kolejnych porazkach. Niestety nie ogladales tez Bears w akcji. Wiem co pisze, bo widze po sposobie Twojego pisania - nie ma zadnego konkretu poza tym ze SF ponioslo 4 porazki z rzedu. Szkoda bo nie na tym polega typowanie.

A co do trenera SF: mowisz o bylym swietnym LB ze swietnej defensywy Bearsów z lat 80tych.. to jest to wg mnie jeden z najbardziej obiecujących trenerów w lidze w tym momencie..swietny motywator...wystarczy spojrzec na statystyki Davisa z tego i poprzedniego sezonu. Singletary to nie jest typ zadufanego w sobie fagasa..pokazał Davisowi kto rzadzi w zespole, nie toleruje gwiazdorstwa, Davis pyskowal publicznie, a mimo to Single go nie przekreslil...wyjasnili sobie sprawe panowie..co wiecej Singletary swietnie postapil dajac Davisowi opaske kapitanska..widac efekty..a po takiej wypowiedzi jak na filmiku sam bym wyszedl i skopal dupe Bearsom...grac dla takiego trenera to bylby dla mnie zaszczyt..dlatego wlasnie 49ers dzisiaj wyjda i &quot;We go out,we hit people in the mouth &quot;, &quot; We ARE NOT CHARITY!!!!!! Motherfuckers!!!!

Napisałem że 49ers ostatnio grają kichę i tyle,4 porażki z rzędu to jak dla mnie kicha i koniec,nawet jak przegrali grając dobre zawody z Colts czy wcześniej z Vikings to za przegrane mecze w dobrym stylu punktów nie ma.Jak ktoś przegrywa 4 z rzędu i zmienia QB to wiadomo że w tym zespole coś się spieprzyło w trakcie sezonu.Co do Bearsów to jest dla nich ważny mecz bo jak go wygrają to jeszcze mogą powalczyć o Wild card.A 49ers wg mnie raczej nie mają już szans.Zapowiada się więc bardzo ciekawy mecz dziś w nocy :spokodfhgfh:
tu nie chodzi o punkty o czym ty piszesz?..ale ciesze sie ze potwierdziłes to co napisalem wyzej, ze opierasz sie tylko na wynikach a nie grze druzyny &quot;49ers ostatnio grają kichę i tyle,4 porażki z rzędu to jak dla mnie kicha i koniec&quot;. Zmiana QB musiala nastapic, bo gdy grał Hill gra SF stała..teraz SF ma wiecej mozliwosci..a co do meczu to dla obu druzyn jest to gra o zycie - SF wciaz maja szanse na postseason. W tej chwili SF sa lepszym zespolem niz Bears. O-line Bearsow nie istnieje - dlatego Cutler rzuca tyle INT, dlatego Forte nie gra nic, dlatego Jay zostal zsackowany 19 razy. Zreszta, zeby moc dyskutowac trzeba obejrzec jakis mecz , bo inaczej nie trafi.



typy TEDA bardzo dobre
 
shen 408

shen

Użytkownik
Wyluzuj,ja przedstawiłem swoją opinie,ty swoją,po to jest FB żeby wyrażić opinie i nie musimy się zgadzać,bo jakbyśmy się zgadzali to nudne to forum by było.Mecze SF jak na razie wydziałem 4(niecałe) w tym sezonie i w tych meczach SF nie zrobili na mnie wrażenia,ok ich difens czasem potrafi zatrzymać rywali(Cardinals,Vikings) ale ofens jak ma zły dzień to kaszani strasznie(z Texans Hill i Titans Smith).Co do Wide Receiverów i TE to(49ERS Receiving stats-150 rec 1633 yds 11TD,Bears Receiving stats 183 rec 2049 yrd 14TD)więc chill ????.Co do Singletarego to dla mnie wygląda on na wiejskiego kaznodzieje i tyle,samo pieprzenie typu &quot;We go out,we hit people in the mouth&quot;,&quot;im from oldschool&quot;,&quot;we are winners,team of winners&quot; i tak dalej,może na początek sezonu to było dobre ale teraz jak zaczynają się schody to już to przestaje działać i jego team się powoli zaczyna sypać.Co do oglądania meczy 49ers to nie muszą tego oglądać by napisać ze w 3 ostatnich meczach to oni mieli pod koniec meczu piłkę przy przewadze rywali i nie potrafili tego wykorzystać,co z tego że grali fajnie jak przegrali.Przegrali bo nie umieli wygrać i tyle-&gt;zagrali kiche.Co do Fortego to on zawsze był kiepski,w Bears tak jest ze tam nawet dobrego RB potrafią zajechać(przykładowo Benson)Co do tego który zespół jest lepszy to Ofensywa Bears i Difens 49ers:-D.Zapowiada się więc bardzo ciekawy i emocjonujący pojedynek.
Typy Teda w 1/2 bardzo dobre.:-D
Lukascash widziałem więcej meczy niż ty w tym sezonie więc pisanie ze nie widziałem,nie znam się jest śmieszne,to tak jakbym ja napisał ze nie wiesz kogo masz na avatarze,chill man,inni też interesują się i nawet oglądają NFL
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Wyluzuj,ja przedstawiłem swoją opinie,ty swoją,po to jest FB żeby wyrażić opinie i nie musimy się zgadzać,bo jakbyśmy się zgadzali to nudne to forum by było.Mecze SF jak na razie wydziałem 4(niecałe) w tym sezonie i w tych meczach SF nie zrobili na mnie wrażenia,ok ich difens czasem potrafi zatrzymać rywali(Cardinals,Vikings) ale ofens jak ma zły dzień to kaszani strasznie(z Texans Hill i Titans Smith).Co do Wide Receiverów i TE to(49ERS Receiving stats-150 rec 1633 yds 11TD,Bears Receiving stats 183 rec 2049 yrd 14TD)więc chill ????.Co do Singletarego to dla mnie wygląda on na wiejskiego kaznodzieje i tyle,samo pieprzenie typu &quot;We go out,we hit people in the mouth&quot;,&quot;im from oldschool&quot;,&quot;we are winners,team of winners&quot; i tak dalej,może na początek sezonu to było dobre ale teraz jak zaczynają się schody to już to przestaje działać i jego team się powoli zaczyna sypać.Co do oglądania meczy 49ers to nie muszą tego oglądać by napisać ze w 3 ostatnich meczach to oni mieli pod koniec meczu piłkę przy przewadze rywali i nie potrafili tego wykorzystać,co z tego że grali fajnie jak przegrali.Przegrali bo nie umieli wygrać i tyle-&gt;zagrali kiche.Co do Fortego to on zawsze był kiepski,w Bears tak jest ze tam nawet dobrego RB potrafią zajechać(przykładowo Benson)Co do tego który zespół jest lepszy to Ofensywa Bears i Difens 49ers:-D.Zapowiada się więc bardzo ciekawy i emocjonujący pojedynek.
Typy Teda w 1/2 bardzo dobre.:-D
Lukascash widziałem więcej meczy niż ty w tym sezonie więc pisanie ze nie widziałem,nie znam się jest śmieszne,to tak jakbym ja napisał ze nie wiesz kogo masz na avatarze,chill man,inni też interesują się i nawet oglądają NFL
nie rozsmieszaj mnie ze swoimi tekstami...załoze sie ze sciagasz mecze i analizujesz pod katem nastepnego tygodnia..caaly czas piszesz, ze graja kiche...stajesz sie naprawde monotonny...trzeci post i w trzecim poscie to samo..nie musisz sie powtarzac bo naprawde wszyscy potrafimy czytac..i niestety nie wyluzuje, bo nie lubie czytac pierdzielenia, z ktorego nic nie wynika..nie chodzi o to czy sie z toba zgadzam czy nie..mozesz mi pokazywac statystyki receiverów a mnie i tak to ***** rusza..a wiesz dlaczego? bo to ja mam racje...a wiesz dlaczego? bo ogladam mecze...a wiesz co w nich widze? widze to, ze SF to druzyna nastawiona na running game i to jest podstawa filozofii ofensywnej tej druzyny, a nie passing game..natomiast w bears running game nie istnieje, a cutler rzuca jak szalony..i co z tego wynika? kupa..3 PassTD wiecej po stronie Chicago Bears..poza tym..przeciez pisałes, że Cutler jest znacznie lepszy od Smitha/Hilla..sumując oba fakty(Cutler lepszy od QB SF + nastawienie Bears na passing game, a SF na running game) WR Bears powinni miec znacznie lepsze staty niz WR SF...a dlaczego nie maja? bo sa beznadziejnie słabi i dlatego sie wyrównuje - SF = gorszy QB ale lepsi WR, a Bears=lepszy QB ale słabi WR
co do Forte...faktycznie poprzedni sezon mial fatalny..nie dam rady tego czytac
przeczytaj jeszcze raz dokladnie co napisalem, moze zrozumiesz..a jak chcesz sie wypowiadac na temat, to miej pojecie o grze i taktyce
Vader// Spokojnie... panowie... po co te uszczypliwości. Trochę luzu ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
nie rozsmieszaj mnie ze swoimi tekstami...załoze sie ze sciagasz mecze i analizujesz pod katem nastepnego tygodnia..caaly czas piszesz, ze graja kiche...stajesz sie naprawde monotonny...trzeci post i w trzecim poscie to samo..nie musisz sie powtarzac bo naprawde wszyscy potrafimy czytac..i niestety nie wyluzuje, bo nie lubie czytac pierdzielenia, z ktorego nic nie wynika..nie chodzi o to czy sie z toba zgadzam czy nie..mozesz mi pokazywac statystyki receiverów a mnie i tak to ***** rusza..a wiesz dlaczego? bo to ja mam racje...a wiesz dlaczego? bo ogladam mecze...a wiesz co w nich widze? widze to, ze SF to druzyna nastawiona na running game i to jest podstawa filozofii ofensywnej tej druzyny, a nie passing game..natomiast w bears running game nie istnieje, a cutler rzuca jak szalony..i co z tego wynika? kupa..3 PassTD wiecej po stronie Chicago Bears..poza tym..przeciez pisałes, że Cutler jest znacznie lepszy od Smitha/Hilla..sumując oba fakty(Cutler lepszy od QB SF + nastawienie Bears na passing game, a SF na running game) WR Bears powinni miec znacznie lepsze staty niz WR SF...a dlaczego nie maja? bo sa beznadziejnie słabi i dlatego sie wyrównuje - SF = gorszy QB ale lepsi WR, a Bears=lepszy QB ale słabi WR

co do Forte...faktycznie poprzedni sezon mial fatalny..nie dam rady tego czytac

przeczytaj jeszcze raz dokladnie co napisalem, moze zrozumiesz..a jak chcesz sie wypowiadac na temat, to miej pojecie o grze i taktyce
Rozśmieszasz mnie coraz bardziej:-D,widzę ze nie rozumiesz może dla ciebie 49ers są lepsi,może WR 49ers są lepsi bo mają gorszego QB,może to prawda co piszesz tylko ze to twoje zdanie a oficjalne żródło mówi że to nieprawda.Nie dyskutuje z tobą,widzę ze jesteś zakochany w 49ers i ich rece
iverach którzy są lepsi mimo ze są gorsi,a ty mimo tego że nie masz racji chcesz udowodnić jaki to zajebisty pomysł na grę mają 49ers.Jak 49ers to wygrają to tylko nie pisz ze miałeś racje:-D.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Rozśmieszasz mnie coraz bardziej:-D,widzę ze nie rozumiesz może dla ciebie 49ers są lepsi,może WR 49ers są lepsi bo mają gorszego QB,może to prawda co piszesz tylko ze to twoje zdanie a oficjalne żródło mówi że to nieprawda.Nie dyskutuje z tobą,widzę ze jesteś zakochany w 49ers i ich rece
iverach którzy są lepsi mimo ze są gorsi,a ty mimo tego że nie masz racji chcesz udowodnić jaki to zajebisty pomysł na grę mają 49ers.Jak 49ers to wygrają to tylko nie pisz ze miałeś racje:-D.
nie jestem Toba i nie bede Cie szukal i Ci udowadnial jakby co. Nikomu nie mam zamiaru nic udowadniac..przedstawilem swoj punkt widzenia, podałem argumenty i nie pisalem w trzech kolejnych postach ze SF graja kiche. Jezeli nie rozumiesz tego, ze sa rozne filozofie gry ofensywnej, ze jedne druzyny preferuja passing game, inne running game, a jeszcze inne maja zachowana równowage i podajesz same statystyki nie biorac zadnej poprawki, to swiadczy to tylko o twojej niewiedzy w tym temacie. Gdybys oglądał mecze zauwazylbys roznice w grze ofensywnej obu teamow..Ja nie oczekuje tego, ze SF nastawione na running game, bedzie miało wiecej PassTD od Bears, ktorzy grają w 95% &quot;górą&quot;...tylko 3 PassTD róznicy miedzy druzyna running SF a passing Bears mówi bardzo duzo o receiverach Chicago, bo co do tego, ze Cutler jest dobrym QB nie ma roznicy zdań.
 
shen 408

shen

Użytkownik
nie jestem Toba i nie bede Cie szukal i Ci udowadnial jakby co. Nikomu nie mam zamiaru nic udowadniac..przedstawilem swoj punkt widzenia, podałem argumenty i nie pisalem w trzech kolejnych postach ze SF graja kiche. Jezeli nie rozumiesz tego, ze sa rozne filozofie gry ofensywnej, ze jedne druzyny preferuja passing game, inne running game, a jeszcze inne maja zachowana równowage i podajesz same statystyki nie biorac zadnej poprawki, to swiadczy to tylko o twojej niewiedzy w tym temacie. Gdybys oglądał mecze zauwazylbys roznice w grze ofensywnej obu teamow..Ja nie oczekuje tego, ze SF nastawione na running game, bedzie miało wiecej PassTD od Bears, ktorzy grają w 95% &quot;górą&quot;...tylko 3 PassTD róznicy miedzy druzyna running SF a passing Bears mówi bardzo duzo o receiverach Chicago, bo co do tego, ze Cutler jest dobrym QB nie ma roznicy zdań.
Ok,tylko ze nie rozmawiamy tu o filozofii gry,która dla obu zespołów jest inna i to widzi każdy,chodzi o to ze Kicha to trochę za ostre stwierdzenie jak na grę 49ers w ostatnich spotkaniach,więc sorry jak jesteś ich fanem,ale jak piszesz ze nie podaje argumentów to co mam napisać ze widziałem jak Smith gra w poniedziałki a jak w hali w St.Louis i trzeba wziąść poprawkę na to i na tamto przed tym meczem,wyluzuj,moim argumentem są statystyki,bo nie śledzę 49ers uważnie i ich staty pokazują ze są słabsi od Bearsów choćby w Receiving TD.Peace i kibicuj dziś Bears :-D
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ok,tylko ze nie rozmawiamy tu o filozofii gry,która dla obu zespołów jest inna i to widzi każdy,chodzi o to ze Kicha to trochę za ostre stwierdzenie jak na grę 49ers w ostatnich spotkaniach,więc sorry jak jesteś ich fanem,ale jak piszesz ze nie podaje argumentów to co mam napisać ze widziałem jak Smith gra w poniedziałki a jak w hali w St.Louis i trzeba wziąść poprawkę na to i na tamto przed tym meczem,wyluzuj,moim argumentem są statystyki,bo nie śledzę 49ers uważnie i ich staty pokazują ze są słabsi od Bearsów choćby w Receiving TD.Peace i kibicuj dziś Bears :-D
nie rozumiemy sie, ale nie ma co dalej w to brnąć...kibicuje dzisiaj słonecznym z Californii..:spokodfhgfh:
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
&quot;... tej chwili SF sa lepszym zespolem niz Bears. O-line Bearsow nie istnieje - dlatego Cutler rzuca tyle INT, dlatego Forte nie gra nic, dlatego Jay zostal zsackowany 19 razy. &quot;
Te słowa łatwo mogą podsumować dzisiejszy mecz. 5 Interceptions Cutlera mówi samo za siebie. Mecz ogólnie jak dla mnie wiał nudą żeby nie te przechwyty to zapewne zasnął bym w 1 kwarcie, a tak zasnąłem pod koniec 3 hehe. 49ers pokazali bardzo dobry difens, co zresztą można bylo się spodziewać. Chicago z taką grą to może wygrać z Kansas, albo St.Louis i tyle jak dla mnie.
See ya on Sunday.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Titans-Bills 1(-7)1.91
Cardinals-Seahawks 1(-9)2.04
Carolina-Atlanta 2(-1)1.91
Steelers-Bengals 2(+7)1.93

Jutro koment do typów
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
NCAA FOOTBALL:

Arizona @ California
Arizona +3⛔
1.909


Dogiem jest tutaj Arizona, choc nie jestem do konca przekonany czy tak powinno być. California zagra bez swojego gwiazdora, running backa Javida Besta, który tydzień temu, w tak efektowny sposób zdobywał TD, że z ok 2m spadł na głowę, po czym stracił przytomność i został odwieziony do szpitala. Na szczescie obyło się bez większej kontuzji, ale występ w dzisiejszym meczu jest wykluczony. Porównując obie drużyny można smiało powiedzieć, że są równe -&gt; Arizona bilans 6-2, California 6-3; punkty na mecz Arizona 32.3/22, California 31.4/23.1; tutaj jednak konczą się zbieżnosci i zaczynają dość istotne różnice, bowiem zarówno statystyki ofensywne i defensywne faworyzują Arizone.

Zacznijmy od ofensywy obu teamów:

Arizona rushing attack - 201 yd/mecz
California rushing attack - 178yd/mecz

Arizona passing attack - 247 yd/mecz
California passing attack - 228yd/mecz

Defensywa:
Arizona rushing defense - tylko 96 yd/mecz (!)
California rushing defense - 107yd/mecz

Arizona passing defense - 202yd/mecz
California passing defense - 275yd/mecz

Brak Besta w Californii i świetna RushD Arizony, pozwala z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że rushing attack Californii nie bedzie w tym meczu istniał, a nie sądze, żeby druzyna Californii, której oblicze w ogromnej mierze zalezy od dyspozycji Besta, była w stanie wygrać mecz &quot;w powietrzu&quot;.


Poza tym typem fajnie wyglądają:

* Houston -4⛔ @ UCF - Houston to maszyna do zdobywania ptk, gorzej z defensywa; ich QB Keenum średnio w meczu rzuca ok 400 yd, a Houston srednio zdobywa 42 ptk/mecz; UCF rzekomo ma dobry defense (nie jestem do konca przekonany o tym), ale co wazne, zdecydowanie brakuje tej druzynie ognia w ataku, dlatego watpie, zeby byli w stanie dotrzymac kroku Houston

* Stanford +10.5✅ @ USC - klasyk..dodatnie handicap na gosci, dlatego, ze po pierwsze są w gazie i mysle ze na fali wygranej z Oregonem mogą nawet sprawic niespodzianke i wygrac✅, po drugie sporo kontuzji w zespole USC (dzisiaj wypadl najlepszy WR), a po trzecie Stanford ma jednego z najlepszych o ile nie najlepszego running backa w calej NCAAF.

* Brigham Young -26.5⛔ @ New Mexico - mysle, ze BYU dzisiaj bez problemu pokryje ten spory handicap. Atmosfera w NM jest beznadziejna, raz, ze druzynie w ogole brakuje talentu i roznica miedzy tymi druzynami jest ogromna, to jeszcze dochodza do tego sprawy zwiazene z trenerem NM, ktory był/jest/sam nie wiem czego chce/ odsuniety od prowadzenia druzyny. w takiej atmosferze nie da sie grac w football

* Washington Huskies @ Oregon State -13✅ - listopad to miesiac w ktorych Oregon State co roku gra swoj najlepszy football. W USA kazdy wie o tym, ze ta druzyna powoli wchodzi w sezon. Mysle, ze bracia Rodgers zapewnia gospodarzom wysokie zwyciestwo.

* Missouri @ Kansas State +1⛔ - Kansas State bo gra u siebie, dobrze broni, ma wieksza motywacje, bo walczy o udział w bowl game, lepiej broni i trener KS Snyder jeszcze w karierze nie przegral z Missouri..moze dzisiaj? nie sadze..Mizzou po swietnym poczatku zlapalo zadyszkę i ostatnio przegrało nawet z Baylor (!)

* Southern Mississippi -3✅ @ Marschall - ciekawe spotkanie, bo oba teamy wciaz walcza o bowl game. Typuje SM bo w pełnym składzie ze swoimi gwiazdami WR DeAndre Brownem i RB Damionem Fletcherem druzyna bedzie miał wiele opcji w ataku. Marschall to solidny team, grozny u siebie, ale nastawiony totalnie na running game, co czyni ich atak zbyt przewidywalnym

* Western Kentucky @ UL Monroe -21⛔ - Western Kentucky to jedna z najgorszych druzyn w lidze, ktora nie potrafi powstrzymac running attack przeciwnika. RB z Monroe Godin &quot;zabiega&quot; ich.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
po słabym dniu z NCAA FOOTBALL przyszedł czas na NFL

Bills @ Titans
Titans -7
1.909

Titans sie rozkrecaja, a Chris Johnson jest nie do zatrzymania. Nie sądze, zeby Bills byli w stanie powalczyc na terenie Tytanów.

Buccaneers @ Dolphins
Dolphins -10
1.909

Ten pick najbardziej mi sie podoba w tym tygodniu. Buccaneers ostatnio wygrali z Packers w Tampie. Jednak powiedzmy sobie szczerze - to Packers przegrali ten mecz przez głupie błędy. Dzisiaj graja przeciwko świetnej defensywie Dolphins i nie daje im większych szans w tym meczu.

Cowboys @ Packers
Packers +3
1.80

Cowboys to jeden z HOT TEAMÓW teraz. A ja zagram przeciwko nim i licze na Packers, ktorzy u siebie zawsze są groźni, a Cowboys są zagrożenie letdownem.

New England Patriots @ Indianapolis Colts
Pats +3
1.80

Colts juz dwa razy byli zagrozenie porazka i dwa razy uciekali spod noża. Mam przeczucie ze Pats dzisiaj wygraja.

Kanasa City Chiefs @ Oakland Raiders
under 36.5
1.909

Dwie słabe ofensywy. Raiders zawsze w jakis szczegolny sposob mobilizuja się na Chiefs. Tym razem licze na Chiefs, ale chyba najlepszy bedzie underek.

Lions @ Vikings
Vikings over 31.5
1.80

Vikings po bye week vs. słabiutkim Lions. Handicap troche spory, ale mysle ze Viks tez pokryją.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
MIA(-11)@2,07⛔

Jak już kiedyś pisałem, uwielbiam oglądać Fins u siebie. Podejrzewam, że wildcat będzie często dziś grany. MIA średnio zdobywają ok. 30 pkt a jak tylko przycisną w obronie, TB nie powinna wyjść z 10 - 14 pkt.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Carolina-Atlanta typ: 2 kurs: 1,9 ⛔
Carolina prawdopodobnie bez DeAngelo Williamsa na którym opieraja siłe ofensywna. Falcons juz w tym sezonie pokonali Pantery i dzis moze byc podobnie.
Jets-Jaguars typ: 1 (-6,5) kurs: 1,96 albo Jets (-10,5) kurs: 2,8 ⛔
Jets najlepszy rushing w lidze, mieli bye week i na pewno poprawili gre w obronie bo to co ostatnio z miami bylo to niezłe jaja Ted Ginn dwa TD z kickoff return. Sanchez dobrze wspolpracuje z O-Line. Jaguars natomiast przecietni, niby ten sam bilans 4-4 ale wygrywali ze słabymi rywalami: Kansas,Rams, Titans gdy w dołku byli i Houston. Jets druga obrona w lidze i licze na powtórke wyniku Jaguars ze Steelers.

St.Luis-New Orleans typ: 2 (-13,5) kurs: 1,92 ⛔
Handi na przewage 2 TD, Brees ostatnio słabo zagrał , dzis najsłabszy rywal. Trzeba tylko Jacksona zatrzymac.

I licze na Redskins dzisiaj, Denver to juz nie to samo co z poczatku sezonu
kurs: 2,63
✅✅
Wszystkie kursy z pinnacle
Mecze o 19, na pózniejsze tez cos skrobne
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ciekawie wygląda również Denver @ Wash under 36.5 1.909.....oba teamy nie maja wystrzałowych ofensyw, Broncos solidnie bronią, a Redskins mają jedną z najlepszych defensyw w NFL

i zagram Bengals ML..pokonali 2 razy Ravens..pokonają i Steelers
 
A 0

almighty

Użytkownik
NO Saints (-13.5) @2.00 - najlepszy ofens vs. jedna z najslabszych druzyn w lidze.. nie ma co kombinowac.
Denver Broncos (-3.0) @1.80 - mimo porazek w 2 ostatnich spotkaniach to wciaz o klase lepszy zespol niz Washington i wypada sie cieszyc, bo dzieki porazko Broncos handi jest na poziomie FG, a nie TD.
Cincinnati Bengals (+7.5) @1.80 - pierwsze spotkanie na styku, wygrane przez Bengals 23-20. Dzisiaj rowniez spodziewam sie close-game i mysle, ze handi w postaci TD bedzie wystarczajace.

zastanawialem sie jeszcze nad NY Jets, Tennessee Titans i San Diego Chargers, ale raczej nie zagram juz nic wiecej. Spotkanie tygodnia to pojedynek New England Patroits @ Indianapolis Colts - skanialbym sie ku underowi, ale przy takim potencjale ofensywnym to zawsze jest spore ryzyko.


*** po takich kursach zagralem, nie wiem jakie sa teraz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom