>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
A 0

almighty

Użytkownik
Denver Broncos +4.5 @1.90
Minnesota Vikings +3.5 @.185
Arizona Cardinals -9.5 @1.90


Dzisiaj 3 spotkania wydaja mi sie interesujace. Nie mam zbyt wiele czasu na analizy, wiec krotko.. Denver gra swietny sezon (6-0 ATS), w przeciwienstwie do Baltimore, ktore nie od 3 spotkan nie potrafi wygrac. Generalnie najwiekszym problemem Ravens wydaje sie byc defensywa - w zeszlym sezonie jedna z najlepszych druzyn w lidze w tym elemencie, teraz traca srednio ponad 20 pkt. Dzisiaj jest dla nich bardzo wazny mecz, cos w stylu &quot;must win game&quot; w polowie sezonu. Denver nawet jezeli dzisiaj przegra to mysle, ze duza szansa na close-game i roznice 3-4 pkt. Minnesota zagrala ostatnio dobre spotkanie przeciwko Steelers, mieli ogromna szanse wygrac to spotkanie (podsumowanie tego spotkanie pisalem kilka postow wyzej). Z Packers spotkali sie juz w tym sezonie i wygrali pewnie spotkanie na wlasnym stadionie 30-23, ale warto zanaczyc, ze w polowie 4 kwarty prowadzili 30-14 i koncowy wynik to efekt dobrej koncowki Green Bay. Dzisiaj dodatnie handi na Vikings wydaje sie swietnym rozwiazaniem. Arizona w ostatnich spotkaniach prezentuje wysoka forme, Warner gra swoje i sa efekty. Carolina to jedna z najslabszych druzyn i dzisiaj nie powinni miec wiele do powiedzenia. Mysle, ze Cardinals powinni wygrac to spotkanie roznica wiecej niz 2 TD.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Philadelphia Eagles - New York Giants
typ:
Brandon Jacobs under 70,5 rushing yards
kurs: 1,85 ⛔

Giants ogólnie mało maja prób szarży na mecz. Jacobs ta linie przekroczyl 3 razy, ze słabymi Tampa i Kansas oraz Arizona gdy Eliemu sie źle rzucało.

Inne dziś typy to Houston ✅, Denver⛔ i Chicago -13,5 ✅(jednak miśków nie zagrałem :p)
 
G 0

geers

Użytkownik
NA zakończenie weekendu spotkanie NO - Atlanta.

Niby Saints mieli to wygrac na spokoje ale ale ????

Świetne zawodu naprawde,jedne z lepszych jakie widzialem w tym sezonie.

1 cześc to zaskakująca przewaga Atlanty która bardzo dobrze broniła szczegolnie przeciw rush a pass Breesa nie byly jeszzcze tak skuteczne.

W drugiej czesci wreszcie zaskoczyla wspolpraca pomiędzy Breesem i Colstonem czego efektem byl jeden TD z ich strony oraz wypracodanie praktycznie drugiego.
W tej czesci passy Breesa naprawde wymiatały i myslałem ze juz po meczu.

3 częsc raczej przejsciowa z jednym TD Falcons i kiedy w połowie Saints ruszyli z akcja piłke w rushu zgubił Thomas i Atlanta miała ogromna szanse doprowadzic do stany po 28.

ALe niestety po bloku przechwyt Saints a nastepnie TD i praktycznie po meczu.

Na koncu Atlanta jeszcze walczyła czego efektem było ogromne zamieszanie po jednym ze snapów (wszyscy sędziowie leżący na polowie zawodników szukajacy pod nimi piłki i prawie orgazm komentatorów ????
Na koncu jeszcze rozpaczliwy pass QB Falcons i inter Saints i po meczyku.

Opłacało sie posiedziec 4 godziki ????

Saints - Falcons 35-27
 
shen 408

shen

Użytkownik
Cincinatti-Baltimore1(+3)1.83
Bengals w ostatnim swoim meczu zmietli Bears wygrywając z nimi 45-10,wygrali też już raz z Ravens w tym sezonie,u nich na stadionie 17-14 kilka tygodni temu.Ravens tydzień temu ograli niepokonanych Broncos,kończąc swoją serie 3 porażek z rzędu,zapowiada się więc ciekawe i wyrównane widowisko.Ja stawiam na gospodarzy którzy wg mnie mają więcej pary w ofensywie,do tego difens Ravens na wyjazdach nie jest tak dobry jak na swoim terenie,do tego dodatnie handi na Bengals
NE-Miami 1(-10.5)1.96
Tom Brady i spółka ostatnio w wyśmienitej formie,w ostatnich 2 spotkaniach przeciwko Buccaners i Titans zdobyli aż 94 punkty.Gospodarze rok temu odpadli z walki o Wild card po meczu z Dolphins który wygrali 48-28 ale mimo to nie wystarczyło to na awans do postseason i walkę o SuperBowl,więc na dzisiejszy mecz z Dolphins powinni być dodatkowo zmobilizowani.Dolphins tydzień temu przeciwko Jets mieli tylko 104 jardy total offense,wygrali tylko dzięki 2 Touchdownom z kickoff returnów.
Tampa-Green Bay 2(-9,5)1.97
Gospodarze nie wygrali jeszcze w tym roku,dziś zagrają z rookie Joshem Freemanem jako QB,na swoim terenie mają bilans 0-4,tracą średnio 29 punktów na mecz.Goście mają 4 defensywe w NFL,ich QB Rodgers ma najlepszy rating quarterbacków w lidze tj110.4(14TD,2int)Dziś więc ekipa z Green Bay powinna raczej to wygrać,w tym sezonie z cienkimi ekipami wygrywali dość zdecydowanie,dziś też powinni wygrać z Buccaners sporą różnicą punktów.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
podobnie jak przedmowcy, nie mam czasu na pisanie analiz do kazdego spotkania wiec podam suche typy

Packers -9.5 - tutaj zostalo juz wszystko napisane
Colts -8 i over 49.5 - brak Sandersa i Jacksona + dziurawa defensywa Texans = over
Cardinals ML - mniam...dzisiaj uwielbiam Cardinals..
Ravens ML - bo dzisiaj musza wygrac..proste
 
G 0

geers

Użytkownik
Indianapolis Colts-Houston Texans over 49⛔

New York Giants- San Diego Chargers(+4,5) 2✅

Łamie się czy nie dac nawet czystej 2 na SD, ale raczej zostawie tak ????
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Tak na szybkiego 2 mecze
Philadelphia vs Dallas ⛔
Typ:1
Kurs:1.6
McNaab vs Romo, ciężko wskazać który okaże się lepszy zadecyduje raczej forma dnia. Ostatnie dwa mecze Phila zagrała bardzo pewnie, dzisiaj u siebie powinni także ograć Dallas choć na pewno nie będzie to łatwe. Szykuje się dobre spotkanie dlatego postanowiłem je postawić jak i obejrzeć.
NY Giants vs SD Chargers ⛔
Typ: Handi -5 Giants
Kurs:1.91
A ja tutaj stawiam na Giants, starczy tych porażek czas wziąć się w garść i zacząć wygrywać. Yankesi wygrali w Mlb to teraz cała opinia publiczna skierowana jest właśnie na Giants, nie mogą oni sobie pozwalać na takie porażki jak ostatnimi czasy. Osobiście lubie grę SD ale dzisiaj liczę na przełamanie Giants.

Suabo cuś
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Giants-Charges 3,24 ✅
Saints (-12,5)-Carolina 2,0 ⛔
San Francisco-Titans 2,85 ✅(lub handi dodatnie +4,5✅)
Póki takie kursy na Giants to gram nadal przeciw nim, Eli nieporadny , defensive line równiez.
Saints u siebie raczej nie doznaja pierwszej porazki w sezonie, Carolina wygrała ostatnio po bardzo dobrej grze w defensywie i błedach przeciwnika QB dzis nie powtórzy im sie taki mecz.
W Titans wkoncu Young gra jako 1wszy QB i juz widac rezultaty, otrzasneli sie chociaz i tak na play off szansy niemaja, SF słabe i jak nabardziej do ogrania.
 
G 0

grey

Użytkownik
Alez Giants sknocili dzisiaj mecz z Charges. 3 minuty przed koncem prowadzili 17-14 i mieli pilke w red zone San Diego (czwarty yard) ale zdobyli tylko 3 punkty.

Ostatnie 2 minuty to fantastyczny drive Riversa zakonczony touchdownem 20 sekund przed koncem meczu.

Eli probowal jeszcze oczywiscie dostarczyc pilke przynajmniej do &#39;field goal range&#39; ale nie byl nawet blisko.

Giants zaczeli sezon od 5-0 a teraz beda musieli ostro walczyc o play-offy a i kalendarz niezbyt dla nich przyjemny (m.in. Broncos, Eagels, Cowboys i Vikings)
 
A 0

almighty

Użytkownik
Alez Giants sknocili dzisiaj mecz z Charges. 3 minuty przed koncem prowadzili 17-14 i mieli pilke w red zone San Diego (czwarty yard) ale zdobyli tylko 3 punkty.
Ostatnie 2 minuty to fantastyczny drive Riversa zakonczony touchdownem 20 sekund przed koncem meczu.
Eli probowal jeszcze oczywiscie dostarczyc pilke przynajmniej do &#39;field goal range&#39; ale nie byl nawet blisko.
Giants zaczeli sezon od 5-0 a teraz beda musieli ostro walczyc o play-offy a i kalendarz niezbyt dla nich przyjemny (m.in. Broncos, Eagels, Cowboys i Vikings)

mam troche inne wrazenia na temat tego spotkania..
3:30 to go, San Diego possesion, 14-17.. i INT Riversa.
FG NYG i pozniej TD SD.
bylo bardzo wyrownane spotkanie i od samego poczatku mozna sie bylo spodziewac, ze wszystko rozstrzygnie sie w koncowce. giants sa slabi w tej chwili, maja niska skutecznosc w EZ i to sie dzisiaj potwierdzilo. Rivers bywa momentami nieobliczalny - najpierw INT pozniej swietne posiadanie zakonczone TD, a wszystko w ciagu nieco ponad 3 min.
tak w skrocie.
 
G 0

grey

Użytkownik
Zgodze sie z tym, ze mecz byl wyrownany.
Piszac o tym, ze sknocili, mialem na mysli juz te chwile, gdy po przechwycie, 3 minuty przed koncem meczu, byli w red zone Charges, 4 yardy od pola punktowego.
Rynek zreszte uwazal podobnie, a zwyciestwo Giants w tym momencie w betfairze &quot;schodzilo&quot; po 1.03...
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Dzisiaj czeka nas mecz tygodnia czyli:
Denver Broncos vs Pittsburgh Steelers ⛔
Typ:1
Kurs:2.15
Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów NFL. Mecz z wyższej półki a więc każdy wynik jest prawdopodobny. Ja kwestią większej sympatii w tym sezonie do Denver stawiam właśnie na nich. A więc dzisiaj w nocy zmierzą się najlepsza defensywa tego sezonu i najlepsza defensywa ubiegłego sezonu. Co do QB to Ben prezentuje się o wiele lepiej od Ortona i tutaj nie ma co szukać dziury w całym. Dopatrywać się plusów po stronie Broncos można na pewno w difensie, który jest najlepszy w lidze i mam nadzieję że po tym meczu nic się nie zmieni. Offens to już przewaga Steelers, Ward i Holmes są naprawdę mocni. Patrząc na wyniki oby drużyn, to Broncos mieli trudniejszych rywali jak dla mnie a więc to też jakiś plus na ich korzyść.
Lepiej może nie pisać za dużo tylko nastawić budzić na 2-30 i obejrzeć to spotkanie, bo na pewno będzie na co popatrzeć.
 
A 0

almighty

Użytkownik
Dzisiaj stawiam zdecydowanie na Steelers. Defence Broncos dostal tydzien temu solidne lanie od Ravens. Zreszta po swietnym poczatku ostatnie tygodnie to coraz slabsza obrona 10-17-23-30.. Steelers rozkrecaja sie i po slabym poczatku 4W. Dzisiaj graja po bye-week a to jest istotny argument na plus dla nich.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja odwrotnie:
Denver-Steelers
typ: 1
kurs: 2,35

Denver przegrało bo swietne zawody zagrał Flacco oraz defensywa Ravens. Broncos graja wreszcie u siebie, Orton wtedy nie zagral złych zawodów ale dobrych równiez, defense pass Pittsburgh dopiero zajmuje 14 miejsce do tego dzis nie wystapi 3podstawowych zawodnikow z defensive line: expected to be without three starters this week: defensive end Travis Kirschke, linebacker Lawrence Timmons and safety Ryan Clark.
Fakt ze Steeler zatrzymali Vikings ale i tak mnie nie przekonuja wystarczajaco bym uwazał ze pokonaja dzis Denver
 
G 0

grey

Użytkownik
Dziwne zawody jak dotad (trwa wlasnie przerwa po drugiej kwarcie). Broncos sa lepsi praktycznie we wszystkich statystykach a mimo tego przegrywaja. Jeden blad Ortona, interception i 7pkt dla Steelers.
Licze na to, ze Broncos tradycyjnie juz w tym sezonie zagraja lepiej po przerwie.
Moim zdaniem warto postawic teraz na gospodarzy po kursie 3.oo (betfair).
EDIT:
Zakład przegrany.
Nie wiem czego Ben z kolegami z ofensywy nalykali sie w przerwie, ale tak jak w pierwszej czesci meczu ani razu nie znalezli sie na polowie Broncos, tak w drugiej prawie kazdy ich drive tam sie wlasnie konczyl...
Generalnie Steelers po niemrawym poczatku sezonu wracaja do gry....
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Chicago Bears @ San Francisco 49ers


Bardzo mi sie podoba ten typ. Chociaz jestem wielkim fanem 49ers a jeszcze większym filozofii gry Singletary&#39;ego, to postaram sie spojrzec obiektywnie na ten mecz. 49ers po swietnym początku sezonu złapali lekka zadyszkę i poniesli 4 kolejne porażki z rzedu. Nie mozna jednak powiedziec, ze grali zle, moze z wyjatkiem meczu z Falcons, ktory przegrali dosc wyraznie.

Porównując poszczegolne formacje obu druzyn:
1. QB -&gt; SF-Alex Smith, ChB-Jay Cutler

Przewaga Bears na tej pozycji, choc nie powiedziałbym, ze jakas miazdząca. Smith wrócił do gry po długim okresie grzania ławy i spisuje się przyzwoicie. Cutler to uznana firma w NFL, ale wg mnie nie jest to QB z TOP 5.

65-35 % dla Bears

2. RB -&gt; SF - Frank Gore, ChB-Matt Forte

Znacząca przewaga SF na tej pozycji. Gore, jesli jest zdrowy, jest &quot;bestią&quot; - masywny, szybki, naprawde ciężko go zatrzymać. Forte, po swietynm sezonie debiutanckim, przezywa znaczny regres, głowie z powodu przyjscia Cutlera. Ale do tego dochodzi cos jeszcze: egzekucja running game w Chicago Bears jest fatalna, głownie za sprawa słabej gry O-line Bearsów

70-30% dla 49ers

3. WR Corps --&gt; SF- Crabtree, Morgan, Hill, Bruce,TE Davis, ChB-Bennet,Hester, Olsen, Knox

Kolejny raz wyrazna przewaga po stronie 49ers - Vernon Davis wreszcie gra na miare oczekiwan, w ostatnim meczu Hill 2 TD, utalentowany Crabtree wciaż czeka na swoj pierwszy TD w NFL, doswiadczony Bruce i objawienie ostatniego sezonu Josh Morgan. Grupka WR z Chicago wygląda cieniutko, moze poza Olsenem.

70-30 % dla 49ers

4. O-line -&gt; jak ktos chce zobaczyc roznice pomiedzy O-line 49ers i Bears niech zobaczy egzekucje running game w obu teamch

65-35% 49ers

5. Defensive unit (D-line, LB Corps, Secondary)

60-40% 49ers

nie mam za bardzo czasu pisac dlaczego tak a nie inaczej..jak ktos sie nie zgadza niech przedstawi argumenty na NIE, chętnie przedstawie argumenty na TAK

6. Special Teams

Hester z Bears robi róznicę - 60-40% Bears


pick: -3 49ers
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom