>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
G 0

geers

Użytkownik
Indianapolis Colts - New England Patriots @2,15⛔:wowsdf:

Jak ktoś już wspomniał Colts ostatnie dwa weekendy urwali sie spod stryczka,przy bardzo dobrej ostatnio grze Pats cieżko mi w nich uwierzyc.


Washington Redskins - Denver Broncos @1,50⛔

IMO jesli nie teraz to naprawde cięzko bedzie wrócic na wojenna sciezke z poczatku sezonu Broncos
Ciekawie wyglada tez handi na nich -3,5 @2,00⛔

Ciekawie wyglada Vikings over 47,5⛔ czy PIT handi 7 po 1,9⛔

I zal dupe ściska ze Colts vs Pat graja w nocy a akurat nie moge dzisiaj tyle siedziec bo zawody moga byc naprawde świetne ????

NO tym razem odpuszczam bo ostatnio ich gra nie wygladała najlepiej w meczach z Atlanta i Carolina.
Szczególnie przespana pierwsza połowa z Carolina mogła sie zakonczyc fatalnie,kurs niski a handi na poziomie 13,5 jest nie warte swieczki ???? ✅
[Jackson&#39;s show ???? ]
 
shen 408

shen

Użytkownik
No to tak
Cardinals-Seahawks 1(-9)2.04
Kurt Warner jak na początku meczu złapie faze to może skończyć z 4TD i 400 rzuconymi yardami.Oba zespołu grały już ze sobą w tym roku,Cardinals już do połowy roztrzygneli kto jest lepszy,dziś u siebie powinni to tylko jeszcze raz potwierdzić.
Titans-Bills 1(-7)1.91
Titans grają z Vincem Youngiem na starterze i w tym czasie wygrali 2 spotkania,ofensywa Bills w tym roku nie nadaje się do oglądania,ani rush ani passing game nie funkcjonują jak należy.Chris Johnson i Vince Young dziś będą tymi którzy poprowadzą Titans do 3 zwycięstwa z rzędu.
Carolina-Atlanta 2(-1)1.91
Jak ktoś tu napisał Panthers mogą zagrać dziś bez DeAngelo Williamsa który jest ich podstawową opcją w ataku.Widziałem Panthers w meczu z Saints i co zwróciło moją uwagę to granie przez nich 3rd downs po ziemi a nie poprzez passing game.Jake Delhomme wyglądał jak ktoś kto palił crack lub inny syf,na pewno nie wyglądał na QB który może poprowadzić swój team do wygranej,widać było że zespół i coachowie mu nie ufają,bo chyba do początku czwartej kwarty rzucił może piłkę 10 razy.Wg mnie Falcons z Turnerem,Gonzalezem i Ryanem dziś powinni to łatwo wygrać.
Steelers-Bengals 2(+7)1.93
Bengals już raz wygrali z Steelersami w tym roku,dziś zapowiada się wyrównany mecz którego stawką najprawdopodobniej będzie wygranie dywizji AFC North.Oba zespołu wygrały po 3 mecze z rzędu.Ja dziś stawiam na minimalną porażkę gości,u których bardzo dobrze ostatnio grają Palmer i Benson,do tego difens raz już zatrzymał Steelers.
Do tego chyba jednak też Cowboys z ekipą Green Bay,ekipą która ostatnio się posypała,oraz +10 na Buccaners z Dolphins.
edit Bengals ML 3.700
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
i ja na szybko cos dorzuce
Mike Sims Walker under 74,5 rec yards @ 1,76 bet365
Jax to glownie MoJo i jego biegi/screeny itp. Sims Walker ma naprzeciw sobie Revisa w tym tygodniu, ktory zniszczyl juz Mossa, Andre Johnsona i Colstona m.in. Nie inaczej powinno byc dzisiaj : )
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Średnio poszło jedziemy dalej.
Colts-Pats typ: 2 kurs; 2,12
Stawiam na ekipe Toma, nie uwazam go za gorszego niz Peyton, do tego rushing lepszy w New England. Mecz trudny ogolnie do wytypowania. u/o 48 to wysoka jednak linia.
 
G 0

grey

Użytkownik
SPOILERY (gdyby ktos ogladal z odtworzenia)
Niesamowita koncowka w Indianapolis.
Juz chcialem tu pisac, ze Pats zagrali jak druzyna, ktora dwa lata temu skonczyla sezon zasadniczy z bilansem 16-0...
ale to co zrobil Manning z kolegami w ostatnich 3 minutach (i Belichick 2.08 przed koncem) to bylo un-*****-believeble....
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Ahh najwidoczniej ominął mnie najlepszy mecz sezonu, szkoda. Na dzisiaj ładnie wygląda Baltimore -10,5 i raczej to postawie. Jakieś przemyślenia na temat dzisiejszego meczu ???
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
brawo Colts dzieki wam z piekła do raju oby tak dalej a ludziska pisali ze Patriots ograja ich bo sa w gazie .........na tym to polega że gra sie do konca
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
brawo Colts dzieki wam z piekła do raju oby tak dalej a ludziska pisali ze Patriots ograja ich bo sa w gazie .........na tym to polega że gra sie do konca
Pats przegrali na wlasne zyczenie..to po pierwsze...a po drugie Gdzie byłeś przed meczem?...na tym to polega, że w tym dziale przewiduje się przed meczem, a nie udaje eksperta po meczu
 
G 0

grey

Użytkownik
Dokladnie.
Przez 55 minut meczu Pats byli lepsza druzyna. W dodatku w samej koncowce Belichick zachowal sie jak poczatkujacy hazardzista i smiem twierdzic, ze to on przegral ten mecz. Oczywiscie starszy Manning bylby zdolny zrobic w 2 minuty 70-80 yardow, ale byloby to trudniejsze niz zrobic 30. Pozatym headcoach Pats pokazal jak bardzo ufa Brademu a jak ufa swojej defensywie....
A co do samego Bradego. Drugi raz z rzedu przegral z Manningami w praktycznie ostatniej akcji meczu...

Co do MNF game. Jakbym mial cos grac, gralbym under. Defensywa to chyba wciaz firmowy znak Ravens, w dodatku stana dzisiaj naprzeciwko impotentnej (najgorszej w lidze) ofensywie - Browns. W pierwszym meczu bylo bodajze 34-3, dzisiaj, przed wlasnymi kibicami, przynajmniej defensywa (tez kiepska) Cleveland powinna trzymac wynik.
Typ: 17-10 Ravens.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
baltimore (-10,5) kurs: 1,9 ✅
Z Cleveland nie dosc ze słabe to ze skladu wypadł LB Barton. Baltimore przecietnie ale to powinno wystarczyc na gospodarzy, z Bengals dali sobie nabic tylko 17pkt, pokonali wczesniej Denver i dzis powinni wygrac z Browns, pytanie tylko czy handi pokryja.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Carolina-Miami
typ: 1(-3) || typ: 1 (-10) ⛔
kurs: 1,8 pinnacle || kurs: 3,00 unibet

Z tego co czytałem DeAngelo Williams i Stewart zagraja jednak dzis. W Miami nie zagra najlepszy ich RB Owen. Na dodatek Delhomme wkoncu zagrał mecz bez INT a Miami męczyło sie tydzien temu (choc nie mozna sie tym za bardzo sugerowac) ze słabym TB. Wszystkie statystyki przemawiaja za Carolina, do tego rushing oslabiony bez Browna i zwyzka formy po stronie QB gospodarzy, tak jak sprawiali niespodzianki tak dzis licze ze pewnie wygraja.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Carolina vs Miami
Typ:1/-3 handi⛔⛔
Kurs:1.5/1.8
Carolina po słabiutkim początku sezonu, zaczyna się rozkręcać (w miare możliwości). Miami nie gra czegoś co by mogło zaskoczyć pantery. &quot;Running game is on fire&quot; u Carolinki jak to mówią komentatorzy z USA, a co za tym idzie jak Delhomme nie robi INT pantery grają naprawdę dobrze. Difens Caroliny również wygląda o wiele lepiej niż Miami. Dla mnie plusem jest także krótki czas na przygotowanie się Miami. Gospodarze w tym wypadku mają więcej czasu na trening itp.itd.
Oczywiście dołączam się do słów napisanych wyżej przez kolegę. Miejmy nadzieje że pantery zagraja na miarę swoich mozliwości
Suabo jednak zagrała ta Carolinka
 
tomekno5 2

tomekno5

Użytkownik
ARZ Cardinals @ STL Rams
STL Rams+9.0

Typ:STL Rams
Kurs:1.90✅

.Barany wreszcie grają a szczególnie lider drużyny RB Steven Jackson gra świetnie co prawda brakuje mu wsparcia w drużynie no ale dobry RB może wiele zdziałać.St.Louis przegrał tydzień temu z Saints tylko 23-28 a ja oglądając mecz liczyłem i trzymałem kciuki że jednak wygrają bo grali naprawdę bardzo dobrze i widać zdecydowaną poprawę i więcej wiary którą przyniosła wygrana z Lions.
Arizona gra dobrze w Ofensywie ale jakoś nie przekonuje mnie w obronie
Regularnie traci około 20 oczek no ale nadrabia w ofensywie ciekawe jak długo....
podsumowując myślę że jednak Pokonać Kardynałów to trochę za wiele jak na Baranki.Ale przy Tak wysokim Hendi ja zaryzykuje na Rams więcej emocji będę budzić we mnie rajdy No 39


CLE Browns - DET Lions
DET Lions-3.5⛔

Typ ???? ET Lions
Kurs:2.00

Mecz na samym dnie praktycznie więc jak nie teraz to kiedy Lwy mają coś ugrać???
clevland bardzo bardzo słabe nie zdobyli tydzień temu nawet oczka z Ravens u siebie na podwórku a to trochę wstyd tak kibiców denerwować.
Lions wiele leprze to może i nie jest ale jednak leprze 27-10 z Vikings tragedią nie jest więc mozna rokować że widać światełko w tunelu do tego dojdzie Atut Własnego obiektu i ambicja No.1 Draftu NFL który coś dobrego kolegą powinien rzucić.
Reasumując obie ekipy tak marne ze za wiele pisać nie ma co ale Lions ma leprze perspektywy na ten mecz i powinno dać rade




Propozycje:

▶ ATL Falcons @ NY Giants
Typ:Over 46✅
Kurs:1.90
▶ IND Colts @ BAL Ravens
Typ:Over 44⛔
Kurs:1.90
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Dzisiaj, moim zdaniem, czas na underdogów...
WAS(+12,5)@1,79✅
TB(+12,5)@1,80⛔

WAS bez Portisa i chyba stąd to szaleństwo z kursami na handicap. Ale... 7 na 10 spotkań kończyło się różnicą 5 lub mniej punktów. To przecież &quot;klasyczne derby&quot; i mobilizacja bedzie podwójna. Poza tym Redskins to pierwsza obrona w lidze jeśli chodzi o podania. Będzie ciekawie.
W NO kłopoty z kontuzjami w secondary a TB w ostatnich dwóch spotkaniach grała powyżej swojej przeciętnej.

dodatkowo:
Joe Flacco (BAL Ravens) - Pass Yards powyżej 230.5 @1.86 ✅
Maurice Jones-Drew (JAX Jaguars) - Rush Yards powyżej 112.5 @1.80 ⛔
Santonio Holmes (PIT Steelers) - Receiving Yards powyżej 67.5 @1.74✅
Adrian Peterson (MIN Vikings) - Rush Yards powyżej 105.5 @1.80⛔
Eli Manning (NY Giants) - Pass Yards powyżej 235.5 @1.95✅
Kurt Warner (ARZ Cardinals) - Pass Yards powyżej 281.5 @1.80
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
do użytkownika TomekNo5

Po napisaniu analizy przeczytaj ją jeszcze raz. I dla porządku - mecz odbywa się w St. Louis w stanie Missouri, a nie w Arizonie, o czym świadczy @ St. Louis Rams.

Seattle Seahawks @ Minnesota Vikings
Viking -10.5
1.909✅✅✅

Nie ma co dużo pisać. Seahawks na wyjazdach nie istnieja. Tydzien temu powalczyli w Arizonie, była szansa na zwycięstwo, ale to od lat są Ci sam Seahawks. Vikings mają za dużo ognia w ofensywie i zbyt dobry defense, szczególnie rushD. Tak jak napisałem, Seahawks od lat poza Seattle grają przeciętnie, do tego kontuzja RB JONESA, ktorego zastąpi Justin Forsett. Jestem przekonany, że Favre, Peterson, Rice &amp; Co. wygraja co najmniej 2 TD.

Jets @ Patriots
Pats -10
1.789✅✅✅

Mysle, ze po ostatnim frajersko przegranym meczu w Indianapolis, przejadą się po Jetsach. Do tego dochodzi element zemsty/rewanzu za spotkanie sprzed kilku tygodni, gdy w NY Jetsi wygrali z PAts. Ale od tamtej pory sporo się zmienilo - Pats graja coraz lepiej, Jets coraz gorzej, ze skladu Jets wypadl NT Kris JEnkins i Leon Washington. Poza tym, QB Mark Sanchez ostatnio probuje bic rekordy Delhomma i Cutlera jesli chodzi o Interceptions. A gdzies czytalem, ze Sanchez nie znosi grac przy niskiej temp. Ciekawie zapowiada sie pojedynek Revis-Moss. Za duzo broni po stronie Pats, zeby był close game
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Baltimore vs Indianapolis
Typ: -1.5 Handi Colts✅
Kurs:1.87
Jeżeli ten mecz nie wejdzie, to czeka mnie przerwa.
Co do meczu to wygląda on niezwykle ciekawie. Indianapolis ostatnimi czasy już nie gra tak łatwo i choć nadal zwyciężają, zwycięstwa te przychodzą bardzo trudno. Baltimore grają nieźle choć z lepszymi przeciwnikami nie idzie im już tak dobrze. Flacco wygląda dobrze ale przy Manningu nie ma większych szans jak dla mnie. Plusem dla Coltów jest to że difens Baltimore nie jest najlepszy a więc co za tym idzie Peyton będzie miał więcej czasu by się zastanowić przed oddanym rzutem a co za tym idzie rzut powinien być celniejszy. Ravens wyglądają odrobinę lepiej w rushing play, passing jak wiadomo jest domeną Coltów. Ostatnio oglądałem troche Baltimore z Cleveland i jakoś niczym szczególnym mnie nie ujęli. Liczę na zwycięstwo Coltów
Bardzo ciekawy mecz, mimo iż wynik był na styku to jak dla mnie Colty zagrali lepiej i zasłużenie wygrali, tylko te 2 INT i 1 fumble skomplikowały im grę. Na szczęście Flacco oddał jedno INT w bardzo ważnym momencie.
Meczyk wszedł a więc daje jeszcze na Denver lekko żeby przyjemniej sie oglądało, kurs na live obecnie 2.4⛔
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dallas-Washington
typ: under 41,5 ✅
kurs: 1,98 pinnacle

Ostatnio słabiutko z rushingiem w Dallas, a na przeciw najlepsza defensywa w lidze, Portisa prawie dobrze zastepuje Betts. Na duzo przylożen nie licze.
Kansas-Steelers
typ: 2 (-10,5) ⛔
kurs: 1,9 pinnacle

Kansas bez Bowe&#39;a, w rushing mało mocy, a Steelers ostatnia porazke beda chcieli sobie odbic.


✅Giants powinni wygrac po bye week, ale kurs zbyt niski by ryzykowac.
ps. almighty bez suchych typów
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Chicago-Eagles
typ: 2 ✅|| typ: under 46,5 ✅
kurs: 1,52 pinnacle || kurs: 2,0 pinnacle

W sumie Cutler=5int w meczu mogłoby mówic wszystko ???? trener Eagles jak i sami zawodnicy wiedza ze O-Line miśków jest słabiutka , wspomniany Qb i passing nie sadze by jakies odrodzenie było, rushing i Forte tez zawodza. W Eagles znowu na RB zacznie młodzik McCoy za Westbroka. Licze na Eagles które troche zawodza w tym sezonie a maja wiecej atutów niz dzisiejszy przeciwnik.

edit: z handi tez weszło na styk ???? ✅
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Heh, Gradkowski na starterze i odrazu win i to nie byle z kim - BENGALS
szkoda ze tak pozno Al zdecydował o tym by Ru$$el posiedział na ławce
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Chris Johnson (TEN Titans) - Rush Yards powyżej 100.5 @1.66 ✅
over 48,5@1,98⛔

over wysoki, ale w obu drużynach atak i obrona na poziomie 330-370 yds... to nie będzie mecz obrony, poza tym Monday Night Football - trzeba się pokazać w kraju ???? ) a dużo lepiej w TV wygląda atak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom