>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Houston vs Tennessee ✅✅
Typ:2
Kurs:2.7
Ciekawy mecz czeka nas dzisiejszej nocy. Postaram sie obejrzeć przynajmniej pierwszą połówkę. Kurs na Houston mnie nie zadowala a więc stawiam na Tytanów którzy po zmianie QB zmienili się nie do poznania, 3mecze 3 pewne zwycięstwa. Houston nie są oczywiście chłopcami do bicia i tanio skóry nie sprzedadzą. Schaub gra wyśmienity sezon, a co za tym idzie offens Houston jest bardzo dobry, gorzej już wygląda difens i tutaj upatruje szanse dla Tytanów. Jeżeli Tennessee dobrze zagraja w difensie może to przyczynić się do ich zwycięstwa. Na korzyśc Tytanów przypada również rush play z Johnsonem na czele. Mecz ten nie będzie łatwy ale liczę na niespodziankę.
Oglądałem 1 połowe, Titans jak było widac wracają do formy z ubiegłego sezonu. Offens jest na coraz lepszym poziomie, difens troche szwankował na początku ale jak widać w 2 połowie poprawili sie niesamowicie. See ya next week
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Houston i Titans juz sie spotkali w tym sezonie, Texans wygrali 34:31.
Dzis stawiam na Titans , poprawili gre z Youngiem na starterze, nadal posiadaja najlepszego RB czyli Chrisa Johnsona oraz dobrze graja przeciw passing (5int w ostatnich dwóch grach zrobili), dzieki któremu wlasnie Houston wygrali ostatnio z nimi , 4TD oraz 357 yardow Schauba robi wrazenie.

Houston-Titans
typ: 2 ✅
kurs: 2,8 pinnacle
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
Hmm...jezeli jedna osoba z wielu podaje ciekawy typ na dog&#39;a to mozna to jako ciekawostke odebrac...
ale jezeli na tego dog&#39;a stawia pare osob...to warto zaryzykowac
pozycze typ
thx ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ja jednak nie dam sie zwieść. titans to wciąż drużyna !co najwyżej! średnia, a juz na pewno nie rozumiem tej euforii na ich punkcie po wygraniu 3 meczów z rzędu..bo niby kogo takiego pokonali? SanFran - jak ktoś oglądał mecz to widział, że SF przegrało go na własne życzenie - przez 3 kwarty SF kontrolowało mecz, dzięki running game i to przynosiło efekty, w 4 kw nie wiadomo, dlaczego QB SF Smith zaczał nagle rzucać..skończło się to kilkoma Interceptions i wygraną Titans, a to i tak tylko różnicą 1TD. Następni byli Jacksonville Jaguars - kolejny średni team i ostatnio Bills - tutaj dość długo trwał opór Bills...więc kogo pokonali Titans? nikogo szczególnego - 3 średnie druzyny,z ktorych kazda ma swoje problemy. Kto pamieta jaki bilans Titans mieli na tym etapie w zeszlym sezonie? Chyba kazdy. Więc nie ma co sie zachwycac Tytanami. Young wybitnym QB nigdy nie był i nie będzie, Schaubowi może buty czyścic. Passing game Titans maja bardzo slaby na poziomie 170y/mecz. Jedyne co ich trzyma przy zyciu to Chris Johnson. Ale nie wierze, że sam Johnson będzie trzymał wynik. Co do defensywy, bardzo słaba PassD na poziomie 370y/mecz. Co do Houston - ostatnio naprawde grają dobry football - close game w Indianapolis, wygrna z SF, wygrana w Buffalo, w Cinncinatti. Passing Game robi wrazenie. Rush nie jest najgorszy..problemem sa tylko fumbles. Staty defensywne jak i ofensywne Texans maja znacznie lepsze. Na moje oko będzie Texans wygrają różnicą 1 TD czyli handy -4 powinni pokryć. Mecz w ramach dywizji, więc myśle, że Texans się zmobilizują a własny stadion poniesie ich do zwyciestwa. Zadna z trzech ostatnich druzyn, ktore pokonali Titans nie miala dobrego passing game. A z druzynami, ktore maja passing game Titans grali tak: vs. Colts 9-31, vs Patriots 0-59, vs. Jets 17-24
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Aaron Rodgers Pass Yards powyzej 269,5 @1,67 betclick
mecz zapowiada sie raczej overowo, przeciwnik z najnizszej polki wiec mysle ze Aaron troche sobie porzuca. Srednio wykreca 278y, w pierwszym spotkaniu przeciwko Det 358y, w poprzednim sezonie rowniez dwukrotnie ponad 300y. Zdrowie dopisuje, szansa na PO wciaz jest, mecz juz o 18;30 : )
Sebastian Janikowski Kicking Points over 6,5 @1,80 bet365
W Oakland po zmianie QB gorzej byc nie moze, poruszaja sie powoli do przodu w ataku. Obrona Dallas dosc przyzwoita, wiec Seba powinien miec kilka okazji do zdobycia 3pkt. Zasieg ma ogromny wiec do 55-60y spokojnie moze kopac : ) dwa FG + jedno podwyzszenie jak najbardziej w zasiegu, oczywiscia stawka odrobine nizsza bo to nadal Raiders ????
Eddie Royal (DEN Broncos) - Receiving Yards over 36,5 @1,76 bet365
Tutaj krotko, linia dosc niska, Denver zapewne bedzie przegrywac wiec trzeba podawac, Royal cel #2, #3, Orton jaki by marny nie byl, lepszy niz Simms wraca do pelni zdrownia, wiec mysle ze Royal bedzie mial kilka okazji do zlapania pilki
Happy thanksgiving !! : )
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Lions-GB
typ: 1 (+11) ⛔
kurs: 2,04 pinnacle

Juz grali w tym sezonie ze soba, wtedy nie podawał Stafford oraz nie łapał Calvin Johnson (dzis obaj Questionable ale z tego co wiem to zagraja), do tego graja u siebie. Nie sadze by wygrali gdyz za duzo błedów w defensywie robia ale dadza rade utrzymac bliski kontakt punktowy.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Brandon Jacobs (NY Giants) - Rush Yards powyżej 81.5 @1.76 ⛔ (61 yds )
W DEN ostatnio problemy z powstrzymaniem gry biegowej rywali. Jacobs to &quot;czołg&quot; i jeśli tylko Manning będzie chciał nim pograć, typ wchodzi łatwiutko

Brad Gradkowski (OAK Raiders) - Pass Yards powyżej 164.5 @1.62 ✅ ( 200 yds )
To chyba jakiś żart, przy dość słabo gającym DAL przeciwko podaniom.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Denver-Giants
typ: 2 (-5) ⛔ j
ednak znowu obrona zagrała jak z poczatku sezonu
kurs: 2,03 pinnacle

Orton zagra z lekka kontuzja kolana , Denver wróciło do &#39;normalnej gry&#39; , przestali bronić swietnie oraz wspomniany Orton wyczerpał swoje asy z rękawa. Narzekałem na Eliego, jednak Giants po przestoju 4L wracaja na własciwe tory na to wyglada. Zagrali dobrze pierwsza połowe z Arizona, potem o mały włos nie przegrali. Gra dołem Denver spoczywa na Rookie Moreno który tydzien temu zawiódł niestety. Handi do pokrycia, jedno TD wiecej, a Eli musi poprawic ostatnie 3td 1int na 3td 0 int a jego druzyna nie przespac którejs kwarty ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Ricky Williams (MIA Dolphins) - Rush Yards powyżej 102.5 @1.80 ✅ (115 yds)
BUF ma spore problemy z powstrzymaniem gry biegowej ( druga najsłabsza obrona w lidze ) rywali a Williams przyzwoicie zastępuje kontuzjowanego Browna.

David Garrard (JAX Jaguars) - Pass Yards powyżej 230.5 @1.80 ✅ (307 yds )
Moim zdaniem JAX więcej zagrają dziś podaniem, bo SF dobrze broni przeciwko grze biegowej. Garrard co prawda słabiej prezentuje się na wyjazdach ale dzisiaj daję mu szansę na przełamanie.

Philip Rivers (SD Chargers) - Pass Yards powyżej 258.5 @1.90 (bet365) ✅ (317 yds)
Ostatni raz Rivers rzucił pow. 260 yds właśnie w meczu z KC. Nic nie stoi na przeszkodzie, by powtórzył ten wynik dzisiaj tym bardziej że jest to średnia na granicy obrony KC i jego ataku.
edit: Betsson - Rivers pow. 247,5 yds@1,85
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Ja na dzisiaj upatrzyłem sobie 2 meczyki:
Houston vs Indianapolis
Typ:2/ -3 handi✅/✅
Kurs:1.61/191
Colty może przez ostatnich kilka meczy nie grają na najwyższym poziomie, ale ważne że mimo słabszej formy ciągle potrafią wygrywać. Houston ostatnio wtopka z Tytanami. Schaub gra średnio bez większych rewelacji. Myślę że Colty poradzą sobie z Houston i we wtorek będą jedyną drużyną bez porażki ponieważ myślę że w poniedziałek Patrioci wygrają z Saints. Wydaje mi się że Colty zwyciężą i to w stosunku powyżej TD.
Minnesota vs Chicago
Typ: -10.5 handi✅
Kurs:1.91
Co tu dużo pisac Favre życiowa forma może ilość jardów nie zachwyca ale 21 TD to już coś i do tego tylko 3 INT w porównaniu z QB Chicago który ma 18 INT.... Ogólnie rzecz biorąc Vikingi we wszystkich statsach mają przewagę. Rush Peterson robi co do niego należy, Rice też łapie ile się da. Minnesota jest hot, a więc u siebie powinni rozbić Miśków spokojnie.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Texans-Colts 2(-3)2.03
Colts mają rekord 14-1 przeciwko Texans,w tym roku jak na razie mają bilans 10-0,nawet z poobijanym Manningiem są zespołem o 2 klasy lepszym od Texans.Dziś powinni to minimalnie wygrać
Bengals-Browns 1(-13)2.00
Po zeszłotygodniowej porażce z Raiders ekipa Bengals powinna dziś bounce back i wygrać zdecydowanie z ekipą która ma najgorszy difens w całej NFL.Zapowiada się jednostronne widowisko.
Jets-Panthers 2 2.63
Gospodarze przegrali ostatnie 6 z 7 spotkań,do tego Mark Sanchez ostatnio gra bardzo średnio.Dla obu teamów mecz ostatniej szansy jeśli myślą jeszcze o PO w tym roku,ja stawiam na Panthers.
Titans-Cardinals 2 2,19
Cardinals są 5-0 na wyjeżdzie w tym roku,wygrali ostatnio 3 spotkania z rzędu.Titans mają serie 4 wygranych,mają też najgorszą passing difens w AFC,w ostatnim meczu tych teamów wygrali Cardinals na wyjeżdzie 20-10,dziś zapowiada się więc bardzo ciekawy i wyrównany pojedynek,Cardinals mają przewagę w passing game,Titans w rushing game,do tego oba teamy nie mają obrony,więc można zagrać też over 45 po kursie 1,90.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Colts @ Texans
Texans ML
2.35

Scenariusz z pierwszego tegorocznego meczu z Colts już się nie powtórzy. Texans dzisiaj wygraja ten mecz łatwiej niż by się mogło wydawać. Colts od co najmniej 3 tygodni mają szczęscie po swojej stronie - najpierw beznadziejny play-calling po stronie Texans, potem co najmniej niezrozumiała decyzja Belichicka o 4 próbie w meczu z Pats i ostatnio zły play-calling Ravens, ktorzy podarowali mecz Colts. Dzisiaj Colts zagrają z Teksańczykami. Wiele osób grając Colts sugeruje się meczem Texans z Titans. Titans wygrali ten mecz tylko i wyłączenie dzięki running game, a więc Johnson + mobilność Younga. Colts nie mają running offense. Passing Defense Texans funkcjonowało bardzo dobrze w meczu z Titans. Poza tym secondary Colts stanowią mało doświadczeni zawodnicy. Do tego wielkim blowem dla Colts jest brak DE Freeney&#39;a..Schaub rulezzzz

Browns @ Bengals
Bengals -13
1.909

Co tu dużo pisać..Browns po zeszłotygodniowej porażce w ostatniej sekundzie z Lions stracili morale na ten sezon juz chyba całkowicie. Bengals po porazce z Raiders beda chcieli zmazac plame w efektowny sposob..Spodziewam się wyniku podobnego jak w meczu Bengals vs Bears.

Cardinals @ Titans
Cardinals ML
2.10

Dzisiaj run Titans dobiegnie konca. Ostatnie zwyciestwa to w duzej mierze zasluga nieco lepszej gry Titans niz na poczatku sezonu, ale takze kalendarza rozgrywek. Dzisiaj spotkanie z Cardinals - swietny Passing Attack, z którym Titans sobie nie radzą (i nie będzie to juz tylko Andre Johnsons jak w meczu zTexans, ale bedą to Larry Fitzgerland, Anquan Boldin, Steve Breaston)..co więcej Cardinals mają także swietny rushing z Beanie Wellsem na czele. Za duzo firepower po stronie Cardinals.

Bears @ Vikings
Vikings -10.5
1.909

Jak dla mnie najlepszy typ na dzien dzisiejszy. Jak to okreslaja w USA - Adrian Peterson owns the Bears. Peterson od lat zalicza najlepsze mecze w sezonie przeciwko Bears. Tym razem bedzie pewnie podobnie, bo DLine Bearsów słabiutka + brak Urlachera. Do tego Favra i wreszcie passing attack Vikings...i nie mozna zapomniec o 5 INT Cutlera co staje sie norma powoli..pachnie blowem

Chiefs @ Chargers
Chargers -13.5
1.909

Jedna z zasad w obstawianiu NFL brzmi: Always follow hot teams. Chargers są włąsnie taką hot team. Nie sadze zeby na wlasnym terenie mieli problemy z Chiefs..oczywiscie mozna powiedziec: ALE PRZECIEZ CHIEFS POKONALI Steelers...i w zasadzie na tym gadaniu mozna skonczyć.. Steelers od poczatku sezonu grają kupę, a mecz z Chiefs przegrali na wlasne zyczenie. Chiefs brakuje ognia w ataku wobec absencji Bowa, abyly gracz Chargers Chambers w pojedynke nie wygra meczu - raz ze nie ten wiek, a dwa nie mozna zapomniec ze QB Chiefs jest Matt &quot;dębowe nogi&quot; Cassell, ktory jest tak mobliny jak internet w play.
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
&quot;Coach Brad Childress revealed that Adrian Peterson sat out Friday&#39;s practice because he is &quot;sick.&quot; He is listed as questionable for Week 12.
Peterson was &quot;limited&quot; in practice earlier this week because of an ankle issue, but Childress says A.P.&#39;s legs are as fresh as they&#39;ve been all year. We don&#39;t know the extent of Peterson&#39;s illness, but a routine flu bug almost certainly wouldn&#39;t prevent him from suiting up for Week 12. Peterson should be healthy enough to start against the Bears&#39; No. 23 rush defense.&quot;
i dlatego zapewne handi spadlo z 12 na 10,5 ???? , mimo to jakos niepokojaco ten spread wyglada i cos mysle sobie ze chicago sie zmiesci w 10pkt z rywalem z dywizji.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
&quot;Coach Brad Childress revealed that Adrian Peterson sat out Friday&#39;s practice because he is &quot;sick.&quot; He is listed as questionable for Week 12.
Peterson was &quot;limited&quot; in practice earlier this week because of an ankle issue, but Childress says A.P.&#39;s legs are as fresh as they&#39;ve been all year. We don&#39;t know the extent of Peterson&#39;s illness, but a routine flu bug almost certainly wouldn&#39;t prevent him from suiting up for Week 12. Peterson should be healthy enough to start against the Bears&#39; No. 23 rush defense.&quot;

i dlatego zapewne handi spadlo z 12 na 10,5 ???? , mimo to jakos niepokojaco ten spread wyglada i cos mysle sobie ze chicago sie zmiesci w 10pkt z rywalem z dywizji.
z moich informacji wynika, ze Peterson zagra i nie ma mowy o oszczedzaniu, dopoki wynik nie bedzie rozstrzygniety

co do kontuzji kolana, to ma ją od meczu z Ravens

przez cały tydzien miałem spreada na poziomie 10.5
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
i tak tez wynika z wypowiedzi coacha Vikings : )
Passing Yards- Matt Schaub (HOU) over 269,5y @1,85 betsafe
betsafe ponownie nizsza linie nam proponuje niz wiekszosc konkurencji po atrakcyjnym kursie : ). Schaub srednia blisko 300y na mecz, w pierwszym meczu w Indy rowniez powyzej 300, jesli Houston chce to wygrac to i dzis powinno byc w okolicach 300
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Schaub rulezz ??? Chyba nie dzisiaj ... to co dziś pokazał te 2 podania hmm prosto w ręce obrońców Colts.
Pamiętaj że szczęście sprzyja lepszym !!!
Peyton rulezzz !!!!!!!!!!!
Indianapolis z 0-17 na 35-27 coś więcej do dodania ??? 1 połowa była porażką difensu Coltów, ale druga połowa to pełna mobilizacja ataku jak i obrony. Peyton jak zwykle pociągnął całą grę.:spokodfhgfh:Texans zasnęli w 2 połowie, chyba myśleli że wygrają mając przewagę 2 TD i FG
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Schaub rulezz ??? Chyba nie dzisiaj ... to co dziś pokazał te 2 podania hmm prosto w ręce obrońców Colts.
Pamiętaj że szczęście sprzyja lepszym !!!

Peyton rulezzz !!!!!!!!!!!

Indianapolis z 0-17 na 35-27 coś więcej do dodania ??? 1 połowa była porażką difensu Coltów, ale druga połowa to pełna mobilizacja ataku jak i obrony. Peyton jak zwykle pociągnął całą grę.:spokodfhgfh:Texans zasnęli w 2 połowie, chyba myśleli że wygrają mając przewagę 2 TD i FG
mówią też że głupi ma szczęscie..i ja bym sie bardziej tego trzymał

ale co poradzic..taki jest sport..kolejny mecz i kolejny raz druzyna mająca Colts na talerzu oddaje im mecz..szkoda mi tylko tych dwoch INT bo mam Schauba w fantasy
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
ufff...uratowali to...czego nie udalo sie uratowac bengals ????
teraz trzymam kciuki za vikings ????

naprawde jestem pod wrazeniem gry minnesoty...
masa opcji w ataku...niezle def....nawet przy tym straconym td, rec byl niezle pokryty....
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
mówią też że głupi ma szczęscie..i ja bym sie bardziej tego trzymał
ale co poradzic..taki jest sport..kolejny mecz i kolejny raz druzyna mająca Colts na talerzu oddaje im mecz..szkoda mi tylko tych dwoch INT bo mam Schauba w fantasy
Głupi mówisz, a kto według ciebie jest głupi w zespole Colts ???a może cały zespół jest dla ciebie głupi który jako jedyny ma 11-0 ??? Jak dla mnie podania Schauba były co najmniej nie rozsądne. Jeżeli uważasz, że jak jakaś drużyna wygrywa 13pkt do przerwy, ma mecz na talerzu to gratulacje. Druga połowa to było tylko Colts i nie gadaj że Texans byli lepsi bo w 2 połowie nie istnieli.
P.S Jeżeli masz zamiar kogoś obrazać to lepiej nic nie pisz, bo nazywanie kogoś głupcem z zespołu Indianapolis jest nie na miejscu w tym momencie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom