>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL - luźne rozmowy, ciekawostki, pytania

grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Po pierwsze bokser wychował się w Michigan , a tam przywiązanie jest silne do stanu/ekip ze stanu. Osoby z Michigan kibicują głównie Red Wings/Tigers/Lions/Pistons + któraś z uczelni Michigan lub Michigan State [większej niechęci nie ma między obu uniwerkami]. Czasami ktoś będzie kibicował Green Bay czy ekipie gdzie akurat mieszka , ale więzy są silne z miejscem gdzie się wychował
Dwa mecz na neutralnym gruncie.
Trzy ekipa &#39;Bamy silniejsza moim zdaniem.
Mecz jutro , więc jutro się nim zajmę.
Dzisiaj gra Michigan State z Boise.

EDIT

A PO CZWARTE
Stawia na MICHIGAN +14
http://content.usatoday.com/communities/gameon/post/2012/08/aa/1#.UED9TZbFk3x
W polskich mediach pracuje hołota od dawna.
Trzeba wiarygodniejszych żródeł
 
D 0

dexmorgan

Użytkownik
blaise wlasnie tez czytalem tego newsa i sie zastanawiam nad obstawieniem michigan ???? bo tak mi sie wydaje ze floyd nie stawialby 3 mln dolarow jesli by nie mial jakiegos przecieku czy cos w tym stylu

jestem w tym sporcie kompletnym laikiem wiec prosilbym zeby sie wypowiedzial ktos obeznany bo kurs jest 5,00 na michigan a na alabame 1,18

Ten typ ma jakies szanse wejscia w praktyce czy michigan jest totalnie bez szans?
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
1. Nie graj jak sie nie znasz , ew. posłuchaj kogoś kto siedzi w temacie.
2. Floyd gra na Michigan+14 , bo dziennikarze w PL lecą na tanią sensację.
3. Mecz z cyklu do obejzenia.
4. Mozliwe ze to &quot;plotka&quot; jakas
http://www.rollbamaroll.com/2012/8/31/3281356/bama-looks-to-begin-national-championship-defense-in-dallas
http://www.sbnation.com/ncaa-football/2012/9/1/3284745/alabama-michigan-football-game-preview-2012
http://www.footballstudyhall.com/2012/8/30/3280205/f-picks-week-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
takie pytanko: idzie gdzies sprawdzic jakie były kursy w zakończonych już meczach. Mam na mysli zeszły sezon...


dzieki Ted ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jak już sobie omawiamy ten week to nie sposób nie wspomnieć o wspaniałej postawie Sebastiana Janikowskiego :

NFL: kopnięcie Janikowskiego dało wygraną Oakland Raiders
Pierwszy mecz w sezonie wygrali Oakland Raiders, stało się tak dzięki wspaniałemu kopnięciu Sebastiana Janikowskiego z 43 jardów. więcej

Warto też nadmienić o sytuacji omawianej w tym newsie mianowicie :
Bardzo emocjonalne spotkanie rozegrał Torrey Smith z Baltimore Ravens, który na własne życzenie wziął udział w zawodach niecałą dobę po śmierci swojego młodszego brata.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
To jest przecież ten co wszędzie recap pisany przez Associated Press.
Tak , ale wolę czytać reacpy robione przez osoby znające się na temacie z US ???? Onet do tego grona się nie zalicza.
Ew. z pewnej polskiej strony poświęconej NFL
Są jeszcze blogi zespołowe np ten
http://www.silverandblackpride.com
lub blogi dziennikarzy.
Co co catchu.
Przy upadku Jennings trzymał piłkę , więc nie wiem z jakiej racji ten TD.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000066003/Mariucci-analyzes-final-Seahawks-play
Co najgorsze taki błędy mogą się przyczynić do perypetii związanych z późniejsza walką o Postseason
Patriots 1-2
Pittsburgh 1-2
NO 0-3
Packers 1-2
Po 3 kolejkach najładniej prezentuję się chyba Baltimore.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Onet do tego grona się nie zalicza.
Żadnego błędu w tym materiale nie ma, to takie &quot;polskie&quot; najpierw narzekać że nikt o danym sporcie nie pisze i nie ma zainteresowania - a następnie krytykować bezzasadnie jak ktoś coś próbuje zrobić ????
Po 3 kolejkach najładniej prezentuję się chyba Baltimore.
Ja nie będę oryginalny i pozachwycam się Atlantą, widać że Ryan dojrzał do roli quaterbacka i może to być ich rok.
G// Onetowi się przytrafia wiele błędów i wystarczy poszukać , a znajdzie się strony i to po polsku z o wiele bardziej wytłumaczonym opisem co działo się w ostatni Week.
Nie narzekam - po tym jak kiedyś zobaczyłem jak na jednym z portali pokroju Onet nazwali Toma Bradego z NE &quot;futbolowy Messi&quot; to nawet nie wchodzę tam.
Offtop się w sumie niepotrzebny zrobił w końcu to prywatne predyspozycje kto, co, gdzie czyta ????
Tymczasem ważna informacja, jeśli ktoś liczył na zmianę werdyktu, a co za tym idzie także zmianę wyników części zakładów z tego meczu to :
NFL supports decision to not overturn Seahawks&#39; touchdown
Czyli decyzja sędziów pozostaje wiążąca. Jak tam chcą, powołują się na jakieś przepisy ale dla mnie jest to naciąganie zasad na swoje potrzeby.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Ravens lose two defenders: Ravens coach John Harbaugh announced Monday the team lost linebacker Ray Lewis and cornerback Lardarius Webb for the season. Both players were injured in Sunday&#39;s game against the Cowboys. Webb suffered a torn ACL and Lewis suffered a triceps tear.
Szkoda Raya.
&quot;Ciekawy&quot;? Niesamowita 2 połowa Manninga&amp;co i tragiczna Riversa. Broncos przeszli do historii odrabiając 24 punktową stratę w 2 połowie i wygrywając mecz dwucyfrową różnicą punktów.
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Oglądałem pierwszą połowę Broncos. Obrazek najlepiej charakteryzujący tę część gry to łapiący się z niedowierzania za głowę Manning.
Niezłe babole tam robili. Returner, który nie potrafi złapać piłki po puncie i robi fumbla we własnej red zone. Po chwili ten sam robi kolejnego fumbla i było już 10-0 dla Chargers. Potem m.in. akcja w której bodajże Decker pędził już kilkadziesiąt jardów, wokół pustynia, prosta droga do TD, po czym wyłożył się jak długi :grin: Ot, potknął się.
Chargers właściwie nic nie grali. Rivers rzucał niezbyt dokładnie, ich WR mieli łapy z gówna, a punter pełne ręce (nogi) roboty.
W drugiej połowie najwyraźniej Broncos ustrzegli się takich baboli i przestali marnować robotę Manninga.

A co do tej dwójki z Baltimore. Moje filary defensywy w fantasy ????
 
Do góry Bottom