>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

NFL 2008/2009

Status
Zamknięty.
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
Spotkanie: Kansas City Chiefs - Miami Dolphins
Typ: 2
Kurs: 1,47
Bukmacher: UNIBET
Analiza: Ten sezon nie należy do udanych dla Kasas City Chiefs. Z 14 rozegranych dotąd przez nich meczy tylko 2 zdołali wygrać, co ich wykluczyło z walki o fazę PlayOff, więc grają teraz tylko i wyłącznie o honor, natomiast Miami Dolphins w tym sezonie niewiarygodnie zadziwia. W całym poprzednim sezonie zdołali wygrać... 1 mecz. Dzisiaj, gdy koniec Regular Season zbliża się wielkimi krokami, dalej liczą się w walce o PlayOff&#39;y i myślę, że w tym meczu będą bardzo zmotywowani. Zrobili w tym sezonie ogromne postępy.
 
grzesio 69,5K

grzesio

Forum VIP
Arizona @ New England
Wszystkie atuty dzisiaj po stronie Pats. Zapowiadana jest typowo &quot;Foxborowa&quot; pogoda, czyli wiatr oraz śnieg z deszczem. NWE wciąż niepewni występu w play-off, powinni dzisiaj pewnie wygrać. ARI słabo spisuje się na wyjazdach a dodatkowo ich podstawowy WR Boldin nie uczstniczył w ostatnich treningach. Wydaje mi się, że będą raczej myśleć, jak nie złapać kontuzji w tych ciężkich warunkach, niż utrudniać grę i szanszę na awans dla NWE. Tym bardziej, że w ostatnim spotkaniu grają u siebie z SEA. Proponuję bezpieczne 1.78 przy zakładzie New England - 6,5, Betsson, choć uważam że powinni spokojnie pokryć najwyższy możliwy hc.
Arizona 3 razy grała na East Coast i 3 razy dostała dość mocno - nawet od słabych w ówczesnym czasie Eagles.
Kolejny argument Za.
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
Spotkanie: New York Giants - Carolina Panthers
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,45
Bukmacher: UNIBET
Analiza: New York Giants zapewnili już sobie udział w PlayOff&#39;ach i szczerze mówiąc nie mają już o co grać w tym meczu. W futbolu amerykańskim istnieje bardzo duże ryzyko wystąpienia kontuzji, więc trener na pewno podejmie decyzję o oszczędzeniu najlepszych zawodników. Natomiast Carolina Panthers nie mają jeszcze zapewnionego udziału w fazie PlayOff, ale są bardzo blisko tego i myślę, żę ze względu na to będą bardzo zmotywowani.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Spotkanie: New York Giants - Carolina Panthers
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: UNIBET
Analiza: New York Giants zapewnili już sobie udział w PlayOff&#39;ach i szczerze mówiąc nie mają już o co grać w tym meczu. W futbolu amerykańskim istnieje bardzo duże ryzyko wystąpienia kontuzji, więc trener na pewno podejmie decyzję o oszczędzeniu najlepszych zawodników. Natomiast Carolina Panthers nie mają jeszcze zapewnionego udziału w fazie PlayOff, ale są bardzo blisko tego i myślę, żę ze względu na to będą bardzo zmotywowani.
Nie do końca jest tak jak piszesz. CAR mają bilans 11-3 i mają pewny awans. A mecz ma spore znaczenie dla obydwu drużyn, gdyż zwycięstwo każdej z nich gwarantuje bye w pierwszej rundzie i przewagę własnego boiska.
Aczkolwiek typ nadal jest całkiem realny, ale z innych powodów. Kontuzje w NYG. Warto zatem zagrać CAR, ale z hc np. 4,5. Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
sugarbear 0

sugarbear

Użytkownik
Arizona @ New England ( 7:47)
...Wydaje mi się, że będą raczej myśleć, jak nie złapać kontuzji w tych ciężkich warunkach, niż utrudniać grę i szanszę na awans dla NWE. Tym bardziej, że w ostatnim spotkaniu grają u siebie z SEA. Proponuję bezpieczne 1.78✅ przy zakładzie New England - 6,5, Betsson, choć uważam że powinni spokojnie pokryć najwyższy możliwy hc.
...Święte słowa... Widac było, że Arizona nie przywykła do gry w takich warunkach.. QB Cardinals, Kurt Warner zupełnie sobie nie radził.. Jego zmiennik w Q3, Matt Leinart podając 1TD w Q4 uratował honor Arizony.. Mecz jednostrony, bardzo dobre zawody Matt`a Cassel`a i całej ofensywy pats. ..........Miami wygrało????, zobaczymy jak zagraja Jets..
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Green Bay @ Chicago (17:20)
Chicago @ 1,46✅
Betsson

Dzięki wczorajszej porażce MIN, Bears nadal mogą powalczyć o zwycięstwo w NFC North i nie wyobrażam sobie, aby mogli dzisiaj przegrać.
Kurs niewielki, ale na podniesienie Ako zawsze może się przydać. HC zaczyna się chytrze dopiero od 3 pkt., więc jeśli już ktoś chce grać hc, to najbardziej opłacalne to CHI -5.5 @ 2,10, Betsson.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
no miśki musza wygrac zeby awansowac do Play Offów, ale wiecej rzeczy przemawia za Gb .
Sytuacja obecnie wygląda nasępująco. CHI muszą wygrać dwa ostatnie spotkania ( u siebie GB i HOU na wyjeździe ) i dodatkowo liczyć na porażkę MIN. Jedna już miała miejsce wczoraj. Za tydzień MIN gra w NY z Giants, którzy wczorajszą wygraną zapewnili sobie bye w pierwszej rundzie i atut własnego bosika, więc pewnie wystawią drugi skład. Ale o tym zapewne gracze CHI nie myślą i koncentrują się na dzisiejszym meczu.
Mecz pomiedzy drużynami z jednej konfenferencji zapewne będzie bardzo zacięty. Zapowiadana jest w miarę normalna pogoda ale będzie zimno. Jednak obie drużyny są do tego przyzwyczajone.
H2H za ostatnie 5 spotkań to 3-2 dla Bears, chociaż ponad miesiąc temu przegrali 37-3. Od tamtego spotkania GB, przegrało 4 mecze z rzędu.
Nikt nie mówi, że będzie łatwo ale wierzę w determinację CHI.
 
grzesio 69,5K

grzesio

Forum VIP
NE nie powiem - sam sie zdziwilem , ale co mieli pokryc poktyli , ja sam na innym forum dawalem ich z handi i Over , ktory sami pokryli.
Na ten tydzien nalezy uwazac , bo niekotrzy wystawiaja drugi sklad , a jeszce kilka druzyn walczy o Postseason i pewne mecze nalezy omijac.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Przeglądałem dzisiaj kursy i wpadł mi w oko Miami +3,5 @1,65.✅
Obie drużyny muszą wygrać, by awansować do play-off. Jets notują słabą końcówkę sezonu ( wkońcu Brett to nie młodzieniaszek ) a Dolphins na ostatnie 10 spotkań, przegrali tylko 2 ( czy ktoś pamięta ich 1-15 w zeszłym sezonie ? ). Muszę jeszcze bardziej dokładnie przyjrzeć się temu spotkaniu, bo bardzo chętnie zagrałbym czyste 2 na MIA @ 2,21.

i jeszcze jedno: Carolina win @ 1,65.✅ Bez dwóch zdań, muszą to wygrać. W przypadku przegranej, z nr 2 stają się nr 5. Tutaj jeszcze może dobrze wyglądać over 46,5. Także do głębszej analizy później.

pozostałe mecze, o których można pomyśleć to:
BUF- NWE: max hc na NWE
PHI - DAL ?
HOU - CHI ?
resztę spotkań radzę sobie odpuścić...
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Carolina @ New Orleans (33:31)
over 46,5@ 1,91✅
Betsson

Potwierdzam wspominany wcześniej over. Na wyjazdach defence CAR spisuje się przeciętnie, natomiast by zyskać bye w 1 rundzie muszą to wygrać. Według mnie szykuje się ostra wymiana na punkty, NO zaatakuje a CAR bedzie gonić. Zapomnijcie o obronie w tym spotkaniu.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Mała ciekawostka :-D
W dniu jutrejszym, w ostatniej kolejce w sezonie zasadniczym, zapowiada się 5 wyrównanych spotkań. Zachęcam ( ja tak zrobię ) do postawienia w Fortunie remisów w tych spotkaniach. Są to:
KC - CIN 13
NYJ - MIA 13
PHI - DAL 12,5
HOU - CHI 13
SF - WAS 13,5
AKO 370 743,75
miło zacząłby się Nowy Rok :-D

gram także skróconą jego wersję:
NYJ - MIA 13
PHI - DAL 12,5
Ako 162,5


zupełnie zapomniałem, że Fortuna ma limity na wysokość i liczbę zakładów. I po mimo, że zagrałem 4 remisy przy ako 27462, to wygraną mam 7200. I tak nie będę narzekał... ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
i jeszcze na koniec kilka moich luźnych przemyśleń:

TB max hc⛔, mecz DAL jest później, TB musi to wygrać i czekać na przegraną DAL ( stara prawda mówi, że słabsze jednostki eliminują się same )
ARI max hc✅, ARI już mają pewny awans, ale powinni wygrać, by podbudować swoje morale
MIN max hc⛔, największa niewiadoma co do składu NYG, jeśli po połowie wejdą rezerwy, MIN powinna pokryć maksymalny hc szęśliwa wygrana
HOU win ✅ po prostu nie wierzę w CHI... dobrze się stało
NWE max hc ✅ nie wszystko zależy od nich, ale uważam, że ze swojej strony zrobią wszystko by wygrać. teraz wszystko w rękach NYJ...
 
grzesio 69,5K

grzesio

Forum VIP
i jeszcze na koniec kilka moich luźnych przemyśleń:
TB max hc, mecz DAL jest później, TB musi to wygrać i czekać na przegraną DAL
ARI max hc, ARI już mają pewny awans, ale powinni wygrać, by podbudować swoje morale
MIN max hc, największa niewiadoma co do składu NYG, jeśli po połowie wejdą rezerwy, MIN powinna pokryć maksymalny hc
HOU win po prostu nie wierzę w CHI...
NWE max hc nie wszystko zależy od nich, ale uważam, że ze swojej strony zrobią wszystko by wygrać.
Osobiscie mam San Diego - a to dlatego , ze moga udowodnic Denver jakimi sa idiotami - majac 3 mecze przewagi ........ no właśnie.
Wygrana SD daje im awans + gra w domu + Rivers majacy 32 TD + dobra obrona [nie powala na kolana w tym sezonie , ale umiejetnosci im nie brakuje].
A najlepsze bedzie to ze w PO rywalem prawdopodobnie bedzie nie kto inny jak ... Indianapolis :jezora: Kibice Bolts wiedzą coś o tym ????
A i dla nich jak i Arizony im dluzej beda grac w domu tym lepiej , bo matchupy West@East są morderstwem dla West.
Tez nie chce widziec Bears jak i Dallas w PO.

NE Patriots - Buffalo Bills
NE Patriots -5.5
5.5/10 # 2.00


Znana już wam drużyna z okolic Bostonu jedzie tym razem do Buffalo , by wygrać , aby awansowac - ale zadanie jest o tyle skomplikowane , że zostały dwa miejsca - dzika karta i zwycięsca AFC East [zostały 3 , lecz trzecia to dla Denver lub SD z West i oni wpływu na to nie mają].
Jednyą możliwością jest wygrana w Buffalo przy jednoczesnej porażce Miami - czyli wygranej Jets.
W statystykach jest to drużyna znacznie lepsza - co pokazała u siebie z dużo mocniejszą Arizoną tydzień temu przy typowej pogodzie dla tego regionu. Cassel nie jest już słabym zawodnikiem - można powiedzieć , że dobrze sobie poradził pod nieobecność kontuzjowanej gwiazdy Toma Bradego.
NE ostatnie 4 mecze szaleje - jedzie z Buffalo w zależności od handi. Otstanie 10 meczy to 10-0 , a w handi 8-2 dla NE.

Dla jest to typ kolejki , stawka średnia - nie szaleje , bo to wyjazd i ostatnia kolejka i cuda sie dzieją , ale NE jest zdecydowanie lepszą drużyną - walczą o awans o Play-Offów i muszą je wywalczyć , dla klubu , który sezon temumiał bilans 16-0.

Patriots are 35-16-1 ATS in their last 52 vs. AFC East.
Patriots are 35-16-1 ATS in their last 52 road games.
Patriots are 9-2 ATS in their last 11 games as a road favorite of 3.5-10.0.
Bills are 4-1 ATS in their last 5 games as an underdog of 3.5-10.0.
Bills are 0-4 ATS in their last 4 home games.
Patriots are 4-0 ATS in their last 4 meetings.
Favorite is 4-0 ATS in their last 4 meetings.
+ wspomniane wyzej
OVER 49.5 w meczu SD - Denver # 2.03 # 4/10
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj mam jeden meczyk
Indianapolis vs. Tennessee✅
Typ:1
Kurs:2.2

Jak wiadomo jest to mecz o pietruszkę ale chcę go obejrzeć dlatego postanowiłem go także postawić. Ciekawi mnie jak obie ekipy podejdą do tego spotkania
Trochę zdziwił mnie ten kurs myślałem że buki dadza po równoa tutaj taka miła niespodzianka. Jak dla mnie faworytem są tutaj Colty którzy z meczu na mecz prezentują sie coraz lepiej a w szczególności świetny QB Manning. Co do difensów obu ekip to wydaje mi się że Indianapolis jest odrobinę lepsza. Tytany mają bardzo dobry Rushing i napewno wykorzystają to dzisiaj. Ostatni mecz przed Playoff hmm myślę że obie rużyny sobie nie odpuszczą tym bardziej Indianapolis przed własną publicznością będą chcieli pokazać żę mogą wygrywać z najlepszymi i stać ich na finał SuperBowl. Co tu jeszcze można dodać Colty mają 8 streak win i mam nadzieje że podtrzymają tą dobrą passę ???? Nawet jak Tytany dzisiaj wygrają to jakoś ciężko mi jest wyobrazić ich sobie w finale, bez urazy hehe
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik

AFC
Awans:
Tennessee - AFC South i przewaga domowego boiska
Pittsburgh - AFC North i odpoczynek w 1 rundzie
Indianapolis - zapewnione PO
Opdadli: Buffalo, Cincinnati, Cleveland, Houston, Jacksonville, Kansas City, Oakland
Miami wygraja dywizje jesli:
- wygraja spotkanie
- zremisuja, ale wtedy Patriots musza zremisowac bądz przegrac
Miami awansuja do PO jesli:
- zremisują, a Baltimore przegra
New England Patriots wygraja dywizje jesli:
- wygraja spotkanie, a Miami przegra swoje badz zremisuje
- zremisuja, a Miami przegra
New England Patriots awansuja do PO jesli:
- wygraja mecz, a Baltimore przegra
New York Jets wygraja dyizje jesli:
- wygraja mecz, a Patriots swoj przegraja
New York Jets awansuja do PO jesli:
- wygraja mecz, a Baltimore przegra
Denver Broncos (prawdopodobnie frajerzy sezonu) wygraja dywizje jesli:
- wygraja badz zremisuja w San Diego
San Diego wygraja dywizje jesli:
- wygraja z Denver


Awans:
NY Giants - NFC East i przewaga domowego boiska
Arizona - NFC West
Carolina - Zapewnione PO
Atlanta - Zapewnione PO
Odpadli: Detroit, Green Bay, New Orleans, St. Louis, San Francisco, Seattle, Washington
Dallas awansują do PO jesli:
- wygraja spotkanie
- zremisuja, a Chicago i Tampa przegraja, badz Minnesota i Tampa przegraja

Alanta moze wygrac dywizje i odpoczynek w 1 rundzie jesli:
- wygraja spotkanie i Carolina swoje przegra
Carolina wygrywa dywizje i odpoczynek w 1 rundzie jesli:
- wygra albo zremisuje
Tampa Bay moze awansowac do PO jesli:

- wygra, a Dallas przegra/zremisuje
- zremisuje, a Dallas przegra, a Minnesota przegra/zremisuje
- zremisuje, a Dallas przegra i Chicago przegra/zremnisuje
- zremisuje, a Dallas zremisuje, Minnesota zremisuje, a Chicago wygra/zremisuje
- zremisuje, a Dallas zremisuje, Chicago zremisuje, a Minnesota wygra/zremisuje
Minnesota wygra dwyzije jesli:
- wygra spotkanie
- zremisuje, a Chicago zremisuje
- Chicago przegra
Chicago wygraja dywizję jesli:
- wygraja, a Minnesota przegra/zremsiuje
- zremisuja, a Minnesota przegra
Chicago awansuja do PO jesli:
- wygraja, a Dallas przegra/zremisuje i Tampa przegra/zremisuje
- zremisuja, a Dallas i Tampa przegraja
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Ok napisze jeszcze jednego posta bo trochę muszę popisać
Po pierwsze Big Papi szacuneczek za konkretny post !!!????
Po drugie Ben Roethlisberger w 2 kwarcie został poważnie kontuzjowany wywieźli go ze stadionu w karetce :-?
No i po trzecie co do mojego postawionego i obejrzanego meczyku, dużo dużo zmian znakomity występ zmiennika Peytona a mianowicie Jim Sorgi jest młody i ma zadatki na dobrego QB szczególnie pod okiem Peytona. Tennessee z taką grą to se może, wiem że zmiany zmianami ale to i tak ich nie usprawiedliwia zagrali konkretną chałe.
 
grzesio 69,5K

grzesio

Forum VIP
Titans mają odpoczynek , wiec i tak sobie pograli.
Dungy w Indy zawsze oszczędza zawodników przed PO , tym razem musieli grać , wiec dał zagrać też innym. Bo strata Peytona to duża strata.
NE odpadło mimo wygranej - bo Ravens jak i Miami wygrali.
Viking z FG z 50 yardów z czasem 00:00 w 4Q zapewnili sobie PO.
Dallas przegrało i Eagles , które miało takie kłopoty z QB kilka weeków wcześniej dali rade.
Denver idiotami roku w NFL.
Moje typy IZZI ????
West Coat ma szczęscie za gra u siebie , bo odpadli by i to szybko
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Wild Card
Narazie luźne spostrzeżenia, bez głębszej analizy:

ARI - ATL: najbardziej pasuje mi tutaj remis ???? , raczej też under 50,5
MIA - BAL: over 37 oraz zwycięstwo BAL, ale reczej niewielkie, tak więc MIA+3,5 też może być
SD-IND: zwycięstwo IND
MIN - PHI: chyba jednak zwycięstwo MIN, ale na pewno już ostatnie w tym sezonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom