>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NFL 2008/2009

Status
Zamknięty.
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Atlanta @ Arizona

Zapowiada się wyrównany pojedynek. U wiekszości ekspertów minimalnie lepsze notowania ma Atlanta. Są zdania, że rushing game prezentowana przez Falcons będzie zbyt trudna dla defensywy Cardinals. Po części jest to prawda. Liderem ofensywy jest przecież nr 2 w NFL w ilości przebiegniętych jardów Michael Turner. On i Jerious Norwood są siłą napędową gry biegowej Falcons. Ale z drugiej strony ARI pozwala przeciwnikom na przebiegnięcie średnio 110 yds. na mecz a do tego ich OLB Dansby, to jeden z czołowych graczy defensywnych w lidze.
W przypadku ATL, należy także pamiętać o Offensive Rookie of the year, czyli QB Matt Ryan, bardzo chwalonym za umiejętnośc &quot;dowodzenia&quot; drużyną. A w zestawieniu z raczej przeciętną defensywą Cardinals, w grze przeciwko podaniom, może on być jedną z kluczowych postaci w swojej druzynie.
QB ARI, czyli Warner, to przede wszystkim spore doświadczenie ale także nr 2 wśród QB sezonu zasadniczego. Gra swój najlepszy sezon od 2001r. W grze obronnej, Falcons orłami nie są i na pewno spore pole do popisu będą mieć wspomniany Warner oraz dwaj WR Boldin i Fitzgerald. Występ tego pierwszego jest jednak oznaczony jako &quot;propable&quot; a to w związku z kontuzją ramienia.
Wszystkie spotkania pomiedzy tymi drużynami, poza jednym, rozgrywane w Phoenix, kończyły się różnicą 3 punktów. Myslę, że teraz powinno być podobnie. Uważam, że:
wygra Arizona @2,01✅ a nawiązując do zdania powyżej, można zagrać odważniej ARI -2,5@2,23✅.
Obydwie dużyny zdobywają sporo punktów. Wspominałem wcześniej o under 50,5 @1,91⛔ (54 pkt.), który grałbym niejako na przełamanie serii, bo i moment ku temu dobry ( mecz o dużą stawkę). Nie zmienia to faktu, że przy tak ofensywnych druzynach taki sam kurs na over jest także kuszący ????
Moim zdaniem nie jest to spotkanie do grania za duże stawki. Sporo niepewności.
 
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
Atlanta @ Arizona
Zapowiada się wyrównany pojedynek. U wiekszości ekspertów minimalnie lepsze notowania ma Atlanta. Są zdania, że rushing game prezentowana przez Falcons będzie zbyt trudna dla defensywy Cardinals. Po części jest to prawda. Liderem ofensywy jest przecież nr 2 w NFL w ilości przebiegniętych jardów Michael Turner. On i Jerious Norwood są siłą napędową gry biegowej Falcons. Ale z drugiej strony ARI pozwala przeciwnikom na przebiegnięcie średnio 110 yds. na mecz a do tego ich OLB Dansby, to jeden z czołowych graczy defensywnych w lidze.
W przypadku ATL, należy także pamiętać o Offensive Rookie of the year, czyli QB Matt Ryan, bardzo chwalonym za umiejętnośc &quot;dowodzenia&quot; drużyną. A w zestawieniu z raczej przeciętną defensywą Cardinals, w grze przeciwko podaniom, może on być jedną z kluczowych postaci w swojej druzynie.
QB ARI, czyli Warner, to przede wszystkim spore doświadczenie ale także nr 2 wśród QB sezonu zasadniczego. Gra swój najlepszy sezon od 2001r. W grze obronnej, Falcons orłami nie są i na pewno spore pole do popisu będą mieć wspomniany Warner oraz dwaj WR Boldin i Fitzgerald. Występ tego pierwszego jest jednak oznaczony jako &quot;propable&quot; a to w związku z kontuzją ramienia.
Wszystkie spotkania pomiedzy tymi drużynami, poza jednym, rozgrywane w Phoenix, kończyły się różnicą 3 punktów. Myslę, że teraz powinno być podobnie. Uważam, że:
wygra Arizona @2,01 a nawiązując do zdania powyżej, można zagrać odważniej ARI -2,5@2,23.
Obydwie dużyny zdobywają sporo punktów. Wspominałem wcześniej o under 50,5 @1,91, który grałbym niejako na przełamanie serii, bo i moment ku temu dobry ( mecz o dużą stawkę). Nie zmienia to faktu, że przy tak ofensywnych druzynach taki sam kurs na over jest także kuszący ????
Moim zdaniem nie jest to spotkanie do grania za duże stawki. Sporo niepewności.
ja tu właśnie jednak widze zwycięstwo Atlanty.
Należy pamiętać o 16.5 sackach Harrisona [3 w lidze].
Arizona otstatnio gra piach - sory , ale SEA z 2 WRami i bez Hasselbacka , SF i STL to nie są rywale z najwyższej półki , jeszce jakby to Seahawks grało bez kontuzji to może nie oglądalibyśmy dziś Arizony.
Fakt - Warner ma super sezon , ale czy to co gra ostatnio zasługuje na coś więcej ?? Gdy muszą sie ruszyć na Wschód - dostają ok każdego.
Gra biegowa stoi w miejscu , tyle co oni w meczu to zdorowy LT zrobi w kilku biegach.
Meczu i tak nie ruszam , ale mysle ze Atlanta powinna wygrac
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam,
Dzisiejszego wieczorku mamy dwa mecze pierwszy którego nie postawie tylko napisze o nim swoją opinię, to zgadzam się z przedmówcą (Michael Ellis) i skłaniał bym sie postawić na 1 czemu bo teraz nie ma już takich różnic w grze każdy zespół posiada jakiś atut ale czy go wykorzysta ?? A gospodarze napewno będą pewniej się czuli grając przed swoją publicznośćią.
Drugi mecz na którego z niecierpliwością czekam już dobrych kilku dni jest oczywiście:

San Diego Chargers vs Indianapolis Colts
Typ:2⛔
Kurs:1.91

Zapowiada się niezwykle ciekawy mecz. Indianapolis jak wiadomo 9 win pod rząd i nie chce mi sie wierzyć żeby San Diego mogło ich zatrzymać. Olbrzymia przewaga Coltsów to oczywiście Peyton Manning który kilka dni temu zdobył nagrodę MVP po raz trzeci w swojej karierze. Oglądałem go w tym sezonie kilka razy i mogę szczerze powiedzieć że w pełni zasłużył na ten tytuł. Co do QB San Diego hmmm niewiele mogę o nim powiedzieć po szczerze powiedziawszy nigdy nie oglądałem gry San Diego w tym sezonie tylko tyle co na livescore ale wyniki ma całkiem całkiem więc może być bardzo ciekawie. Jak wiadomo Sand Diego ma lepszy rushing ale to mnie jakoś szczególnie nie dziwi bo Indianapolis do rushingu w tym sezonie nie przykłada większej roli. Difensy oby drużyn wyglądają podobnie choć uwidacznia się niewielka przewaga San Diego. Ok to mniej więcej tyle jak dla mnie to Peyton z taką formą jaką obecnie prezentuje powinien przyczynić sie do zwycięstwa Coltów a co będzie to się okaże dzisiaj w nocy.
Hmm i co tu powiedzieć mecza oglądałem i szacuneczek dla San Diego, wygrali zasłużenie jakby Indianapolis wygrało to był by spory fart. Bardzo dobry difens ze strony Chargers. Peyton zrobił swoje ale sam meczu niestety nie wygra
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Zapowiada się niezwykle ciekawy mecz. Indianapolis jak wiadomo 9 win pod rząd i nie chce mi sie wierzyć żeby San Diego mogło ich zatrzymać. Olbrzymia przewaga Coltsów to oczywiście Peyton Manning który kilka dni temu zdobył nagrodę MVP po raz trzeci w swojej karierze. Oglądałem go w tym sezonie kilka razy i mogę szczerze powiedzieć że w pełni zasłużył na ten tytuł. Co do QB San Diego hmmm niewiele mogę o nim powiedzieć po szczerze powiedziawszy nigdy nie oglądałem gry San Diego w tym sezonie tylko tyle co na livescore ale wyniki ma całkiem całkiem więc może być bardzo ciekawie. Jak wiadomo Sand Diego ma lepszy rushing ale to mnie jakoś szczególnie nie dziwi bo Indianapolis do rushingu w tym sezonie nie przykłada większej roli. Difensy oby drużyn wyglądają podobnie choć uwidacznia się niewielka przewaga San Diego. Ok to mniej więcej tyle jak dla mnie to Peyton z taką formą jaką obecnie prezentuje powinien przyczynić sie do zwycięstwa Coltów a co będzie to się okaże dzisiaj w nocy.

Za symboliczną stawkę można także zagrać, że w 4 kwarcie padnie najwięcej punktów @2,95, Betsson. W wiekszości meczów &quot;na styku&quot; z udziałem IND, tak się własnie dzieje.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Baltimore @ Miami

Miami +3,5 @1,87⛔
Najciekawsze według mnie spotkanie Wild Card.
Jak pokazały wczorajsze mecze, gospodarze nie zamierzają odpuszczać teoretycznie silniejszym rywalom. Baltimore według ekspertów i bukmacherów, to zdecydowany kandydat do zwycięstwa tego spotkania, a przez wielu typowany nawet do gry w SuperBowl. Dzisiaj jednak na pewno łatwo nie będzie. MIA po tragicznym ostatnim sezonie, tym razem, w dobrym stylu awansowali do postseason a tutaj każdy mecz może być ostatni i mobilizacji na pewno nie zabraknie.

over 38 @1,91⛔
Zawsze jestem zwolennikiem grania overów przy niskich liniach. Football, to także gra błędów i każdemu mogą zdarzyć się fumbles bądź przechwyty, które mogą sięzakończyć TD&#39;s. Liczę, że MIA zdobędą dzisiaj nie mniej jak 21 pkt., BAL by wygrać muszą zdobyć więcej:-D


...oj słabiutko Miami, słabiutko. Liczyłem, że im się bardziej postawią.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam,
Ja dzisiaj krótko i na temat
Minnesota vs. Philadelphia
Typ:1⛔
Kurs:2.35

Po wczorajszym jest coraz bardziej przekonany że atut własnego boiska bardzo pomaga i mam nadzieje że dzisiaj także się to potwierdzi. Moim zdaniem Minnesota jak chce to potrafi muszą tylko uwierzyć w swoje umiejętności i nie popełniać głupich błędów. Siła Vikingów to oczywiście Peterson i jego rushing. Eagles mają McNabba który mnie osobiście jakoś szczególnie nie zachwyca. Co do difensu to Vikingi wydają się mieć lepszy i bardziej stabilny.
Co do drugiego meczu jednak myślę że Baltimore wygra.

Słaba ta Minnesota hehe
 
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
Co myslicie dzisiaj o:
CAR -9,5@1,91
TEN-BAL over 34 pts.@2,00
W TEN linia niska - ale pamietajmy jakie defesnywy sie spotkaja - gorzej w TEN bo tam kontuzje chyba są.
Baltimore ma Rushing , Ed&#39;aa Reed&#39;a , defesnywe i rookie Flacco.
Teneesee ma doświadczonego QB i RB.
Osobiscie mimo , ze w sezonie lepiej prezentowali sie Titans - dla mnie chciałbym dalej widzieć Ravens - underdoga dzisiaj.
W drugim nalezy przypomniec , co sie dzieje jak Arizona rusza sie na Wschód.
Carolina ma Williamsa i ofensywe.
Car mysle ze warto - 5/10
W drugim Baltimore za 1/10
Pozniej moze jakas analize mahne - bo wstalem niedawno
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam,
W tym tygodniu nie obstawiam za kase ale napisze co bym stawiał jakbym miał za co hehe
Tennessee vs. Baltimore typ: 1 kurs:1.6⛔
Miesiąc temu ten mecz na pewno nie miałby takiego kursu jak dziś. Przyczyną takiego kursu są z pewnością kontuzje i lekka zadyszka Tytanów. Baltimore cały czas na swoim średnim poziomie powolutku pocichutku może sprawić wielką niespodziankę. Ale i tak skałaniał bym się szybciej postawić niezły kurs 1,6 na Tytanów, przewaga własnego boiska doda im skrzydeł. No i jeszcze jest to 2 i 3 obrona w lidze a więc i underek powinien się wkraść.
Hehe luzz toż napisałem że są to tylko moje przemyślenia i że nie stawiam tego za kasę, chodzi mi o to żeby coś napisać żeby było ciekawiej aniżeli ten dział miałby być pusty. A co do meczu oglądałem druga połowę dobre difensy underek chyba wszedł chociaż nie wiem jaka była linia. Wygrana wydaje się być zasłużona Tytany słabiutkoooo
Carolina vs. Arizona typ: 1 kurs: 1.2⛔
Nie wierze tutaj w inny wynik jak zwycięstwo Caroliny, handi mozliwe także
Nie oglądałem a więc ciężko jest cokolowiek powiedzieć, tylko jedynie big suprise
Giants vs. Philadelphia typ:1 kurs: 1.4⛔

Niezły kurs na Giantsów. Oglądałem już ich kilka razy i grają naprawdę ładnie. Na swoim terenie nie powinno byc problemów.Chciałbym ich obejrzeć w dalszej fazie rozgrywek.
Giants ??? Gdzie byli wczoraj prawdziwi Giantsi ?? Widać Playoffy dużo zmieniają w psychice u zawodników.
Pittsburgh vs. San Diego typ:2 kurs:2.7⛔
Hmm no i został ciekawy meczyk w którym myślę zadecydują ostatnie minuty spotkania. Gdzieś musi być dwójeczka a jak nie Baltimore to San Diego które oglądałem tydzień temu i żeby nie kilka poważnych błędów z ich strony to wygraliby spokojnie z Indianapolis bez dogrywki. Liczę na niespodziankę ale płakać nie będę jak Pittsburgh ich rozwali ????
Jedank niespodzianki nie było Pittsburgh, San Diego nie miało za wiele do powiedzenia tylko w 1 kwarcie nawiązali kontakt że tak się wyrażę.

Haha ze mnie to typer jest konkretny wszystko na odwrót, ale na szczęście to tylko były mało przemyślane na których nic nie straciłem mecze.
 
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
Witam,
W tym tygodniu nie obstawiam za kase ale napisze co bym stawiał jakbym miał za co hehe
Tennessee vs. Baltimore typ: 1 kurs:1.6
Miesiąc temu ten mecz na pewno nie miałby takiego kursu jak dziś. Przyczyną takiego kursu są z pewnością kontuzje i lekka zadyszka Tytanów. Baltimore cały czas na swoim średnim poziomie powolutku pocichutku może sprawić wielką niespodziankę. Ale i tak skałaniał bym się szybciej postawić niezły kurs 1,6 na Tytanów, przewaga własnego boiska doda im skrzydeł. No i jeszcze jest to 2 i 3 obrona w lidze a więc i underek powinien się wkraść.
Pittsburgh vs. San Diego typ:2 kurs:2.7
Hmm no i został ciekawy meczyk w którym myślę zadecydują ostatnie minuty spotkania. Gdzieś musi być dwójeczka a jak nie Baltimore to San Diego które oglądałem tydzień temu i żeby nie kilka poważnych błędów z ich strony to wygraliby spokojnie z Indianapolis bez dogrywki. Liczę na niespodziankę ale płakać nie będę jak Pittsburgh ich rozwali ????
Po kilku nalizach załóważylem coś u Ciebie , ale wole nie pisac - przyjdzie Ci to z czasem , jak trafisz na mine.
1] Ravens nie gra przeciętnie - niejaki Ed Reed ma świetne wyczucie gdzie QB pośle piłke - Pennington sie przekonał o tym.
2] Running Game ma jeden z lepszych w lidze.
3] Pittsburgh wygra - drużyny z Zachodu jakoś cieńko plotą na Wschodzie , mimo swej formy
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Parę tygodni temu napisałem, iż mam nadzieję, że TEN znajdzie pogromcę w playoffs. Cieszę się podwójnie, że dokonali tego Ravens. Mają naprawdę świetną drugą połowę sezonu. Ciekawe na ile starczy im sił ? To naprawdę może być zwycięzca SB. Nie analizowałem jeszcze dzisiejszych spotkań, ale jeśli wygra PIT, Ravens są na 100% w SuperBowl.
Sam mecz z TEN był okropnie brzydki. Pełno kar i zbędnej brutalności. Flacco dwa piękne podania ale przez resztę meczu widac było, że to rookie... Zdecydowanie źle dobierał receiverów. W perspektywie kolejnego meczu, gracze BAL są nieźle poobijani...

Drugiego meczu nie oglądałem i gdy przed chwilą zobaczyłem wynik, naprawdę spore zaskocznie. Nie przeglądałem jeszcze statystyk ale na pierwszy rzut oka widzę, że Delhomme miał 5 ints. ???!!!!. Szczerze przyznaję, że bardzo poważnie rozważałem postawienie sporej kwoty na CAR, licząc na łatwy zarobek. Ufff...
 
marqulito 0

marqulito

Użytkownik
Witam, Ravens spodziewałem się że wygrają tym bardziej że kurs 2,35 okazał się bardzo zachęcający aby zaryzykować natomiast co do Caroliny meczu nie oglądałem ale to chyba dużo niższy kurs niż w drugim meczu na Tytanów. Mimo wszystko cieszę się że to właśnie Cardinals awansowali dalej ???? a Kurs był bardzo ładny na betssonie wynosił 4,10 :d pozdrawiam ???? dzisiaj moje typy oddaje na SDC i Philadeplhie Eagles. Kursy bardzo fajne wynoszące odpowiednio 2,61 - Eagles i 3,45 na San Diego ;d Liczę dziś na wygraną ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
A ja jednak uważam, że co do dzisiejszych spotkań, to niespodzianki się skończyły. PIT i NYG wygrają, ale raczej niewielką przewagą, stąd proponuję:
SD +4,5 @ 2,04⛔
PHI +4,5 @1,90✅
Betsson

EDIT:wow, jestem pod wrażeniem defensywy PHI. Arizona - Philadelphia w finale, kto by przypuszczał...
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Ravens @ Steelers

Nie ma jeszcze podanych oficjalnej listy kontuzji, więc wstrzymuję się ze szczegółowym typowaniem. Kibicuję zdecydowanie Ravens.
Pewniakiem na 99%, moim zdaniem, jest HC+ na BAL. W tej chwili Betsson daje +6 po kursie 1,93. Grzech nie grać...
Linia na 33,5 pkt. Tylko w 2 na 9 spotkań w PIT padł taki under. BAL naprawdę jest mocno poobijane po ostatnim meczu i ich formacja defensywy może popełniać błędy. Over wart zastanowienia. Kurs 1,91.

Eagles @ Cardinals

Zupełnie nie wiem co myśleć o tym spotkaniu :-D
Jestem pod dużym wrażeniem defensywy PHI, z drugiej strony 5 int. to także niezły wynik. Ale McNabb to nie Delhomme... Arizona u siebie jest naprawdę nieobliczalna. A pomyśleć, że parę tygodni temu nie dawałem im żadnych szans na zajście tak wysoko... Ale zupełnie szczerze: kto z Was stawiał na udział ARI bądź PHI w SuperBowl ???
Mecz chyba jak dla mnie no bet. Zbyt dużo niewiadomych... i niespodzianek.
 
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
Ravens @ Steelers
Nie ma jeszcze podanych oficjalnej listy kontuzji, więc wstrzymuję się ze szczegółowym typowaniem. Kibicuję zdecydowanie Ravens.
Pewniakiem na 99%, moim zdaniem, jest HC+ na BAL. W tej chwili Betsson daje +6 po kursie 1,93. Grzech nie grać...
Linia na 33,5 pkt. Tylko w 2 na 9 spotkań w PIT padł taki under. BAL naprawdę jest mocno poobijane po ostatnim meczu i ich formacja defensywy może popełniać błędy. Over wart zastanowienia. Kurs 1,91.
Eagles @ Cardinals
Zupełnie nie wiem co myśleć o tym spotkaniu :-D
Jestem pod dużym wrażeniem defensywy PHI, z drugiej strony 5 int. to także niezły wynik. Ale McNabb to nie Delhomme... Arizona u siebie jest naprawdę nieobliczalna. A pomyśleć, że parę tygodni temu nie dawałem im żadnych szans na zajście tak wysoko... Ale zupełnie szczerze: kto z Was stawiał na udział ARI bądź PHI w SuperBowl ???
Mecz chyba jak dla mnie no bet. Zbyt dużo niewiadomych... i niespodzianek.
Ja ????
Post z 1.09.2008 na pewnym forum
SB : Colts pokona PHI
Bradziej pokierowane tym ze gralem w Maddena Eagles i tak jakos wyszlo
Osobiscie chialbym zobaczec SB Ravens-Eagles.
Napewno Asante Samuel [wczesniej grał w NE] i Brian Dawkins są zmorami QB i WR&#39;ów - u Cards to Rodgers-Cromartie.
Doświadczeniem Warnera i McNabb&#39;a można by obdarowac wielu młodych QB i jeszce by starczyło.
Fitzgerald i Boldin [o ile bedzie zdrowy] vs Jackson i Westbrook jako WR i RB.
Arzizona lepiej wyglada niz w zasadniczym jesli chodzi o defesnywe i Running Game.
Eagles ma kłopoty z ofensywą nieco.
I co najwaznieszje dla fanów Arizony - grają u siebie.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
No niestety po stronie Baltimore są spore kontuzje. W treningach z powodu kontuzji nie uczsticzyli podstawowi gracze ateku : WR Clayton, WR Mason oraz RB McClain. Mają także spory kłopot z LB.
W PIT podstawowi gracze także nie uczestniczyli w treningach, ale tylko ze względu na odpoczynek, nie było to związane z kontuzjami. Jedyny problem, to kontuzja FS Polamalu.

W PHI, ich RB Westbrook z powodu kontuzji kolana nie uczestniczył w treningach.

W ARI w ograniczonym treningu brał udział WR Boldin.

Nie ma jeszcze informacji o ich game status, ale podejrzewam, że wszyscy z nich zagrają.

EDIT: przed finałem warto sobie jeszcze przypomniec magiczne 4th &amp; 26 w wykonaniu PHI :
http://www.youtube.com/watch?v=QOEq7p4r00U
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Myślałem, myślałem i wkońcu wymyśliłem coś takiego:

ATL +4,5 @1,82✅
PHI nawet jak wygra to spotkanie, to na pewno nie wysoko. Róznica TD -Field goal + 0,5 punkcika powinno wystarczyć.

PIT @1,37✅
Wypoczęty i grający u siebie PIT na pewno nie przepuści takiej okazji awansu do SB.

zostanę także przy swoim pierwszym wyborze BAL+6@1,93⛔, na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

wszystkie kursy Betsson.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Steelers vs. Cardinals

Na początek, dla Waszego przemyślenia:

over 47 pkt. @1,97✅ (50 pkt.)

zdaję sobie sprawę, że to wysoka linia jak na taki mecz, ale uważam, że coach ARI nie zamierza wiele zmieniać w taktyce. A siłą Cards w postseason jest właśnie ofensywa. Średnio ponad 30 pkt. na mecz. Steelers gra się ciężko przeciwko dużo punktującym drużynom i dobrym QB ( w sezonie przegrali mecze z IND, NYG, PHI oraz TEN ). Analogii do SuperBowl szukałbym w spotkaniach tych drużyn w postseason. Mam na myśli spotkania PIT-SD oraz ARI-PHI. Oba kończyły się bardzo wysokimi wynikami a przeciwnicy jako żywo przypominali ich rywali w SB. ( SD - dużo zdobywanych punktów, PHI - solidna obrona ). Wierzę, że ARI stać na 2 może 3 TD&#39;s oraz 2 do 3 FG&#39;s. Jeśli PIT chce to wygrać, musi zdobyć więcej punktów. Proste. Razem pokryją linię.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
RB Willie Parker (PIT) powyżej 0.5 Touchdowns @1.85⛔ już w pierwszym drive meczu zabrałko tylko 1 yd...
Betsson

TE Heath Miller (PIT) Receiving Yards powyzej 36.5 @1.85 ✅ (57 yds )Expekt
 
shen 408

shen

Użytkownik
Steelers vs Cardinals 2 3.10
Jak uważacie?,wg mnie Cardinals powalczą,z Eagles też nie byli faworytami a rozjechali McNabba i spółkę,wiadomo Steelers wygrali już superbowl,mają świetnych graczy i poprowadzi ich Big Ben(akurat w wygranym Super Bowl z Seahawks kilka lat temu grał bardzo fatalnie)no ale rok temu sytuacja też była podobna,też Patriots mieli zmieść Giants,a tak nie było,kurs na Giants ponad 5,5 był wtedy.Ewentualnie handi +7,5 po kursie 1.77 na Cardinals.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom