>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NFL 2008/2009

Status
Zamknięty.
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
New Orleans Saints vs Green Bay Packers
Typ:2⛔ beznadziejny difens Green Bay i wszystko w temacie
Kurs:2.00

Hmm na początku chciałbym zaznaczyć to że jak obie drużyny mają 5-5 to nie znaczy że grają na takim samym poziomie. Dla mnie faworytem jest tutaj Green Bay dlaczego?? Po pierwsze mają o wiele lepszy Rushing Yds, po drugie New Orleans mają przeciętna obronę w porównaniu z Green Bay, po trzecie oglądałem kilka Previevów i tam komentatorzy stawiają na Packersów, po czwarte Green Bay miało trochę trudniejszych przeciwników w porównaniu do Saints no i po piąte QB Saints dobrze podaje ale za to popełnia sporo błędów 11 Interceptions. Może sie mylę ale kurs 2 warty jest ryzyka tylko szkoda że tak późno grają ale postaram sie obejrzeć choć połowę ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Green Bay at New Orleans
Green Bay @1,94⛔
Betsson

QB Saints Brees nie miał jeszcze w tym sezonie okazji zagrać przeciwko tak silnej obronie jaką dysponuje GB. Liderują w liczbie przechwytów a QBs drużyny przeciwnej kończą spotkania z rating, średnio 59,5 oraz trochę ponad 50% skutecznością. Jednym słowem mecz próby dla naprawdę dobrze spisującego sie dotychczas Breesa.
Słabiej wygląda defensywa Packers przeciwko grze biegowej, ale z drugiej strony gracze NOR orłami tu nie są. Ich running game ogranicza się średnio do 92 yds na mecz i są jedną z najrzadziej próbujących, tego typu zagrywek, drużyn w NFL.
Dodatkowo, nie po to w ostatnim tygodniu, gracze GB pogonili CHI i wyrównali stan rywalizacji w North Division, by teraz gubić punkty. Tym bardziej, że w ostatnim tygodniu czeka ich mecz na wyjeździe właśnie z Chicago.
Uczciwie trzeba jednak przyznać, że NOR także mają o co powalczyć. Wczorajsze zwycięstwa ATL oraz TB stawiają ich lekko pod ścianą w dzisiejszym spotkaniu, bo pomimo, że mecze z tymi drużynami jeszcze przed nimi, w przypadku porażki, zaczynali by je z dużo gorszej pozycji. Tylko, czy Saints to drużyna na postseason?
Tradycyjnie w meczu pomiędzy tymi zespołami, można spróbować zagrać też over ( @1,89✅, Betsson ) ustawiony dosyć wysoko bo na 50,5 pkt.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Bardzo krótko, brak czasu.

Polecam dzisiaj zagranie zwycięstwa Dallas Cowboys po maksymalnym hc, jaki jest u Waszych bukmacherów. Mają sporo do udowodnienia swoim kibicom a drużyna SEA jest doskonałym do tego przeciwnikiem. Romo i Owens powinni dzisiaj pobłyszczeć.




SEA@DAL 9:34 ✅
 
sugarbear 0

sugarbear

Użytkownik
week13
Steelers at Patriots
Patriots 1,8

Witam, ..panowie co proponujecie na niedzielę?? ..jest parę ciekawych spotkań, dla mnie Steelers (8-3) at Patriots (7-4) game of the week...
W poprzednim meczu Pats dość gładko wygrali z delfinami, liczę na to, że powtórzą taką skuteczność w meczu ze świetnie grającymi na wyjeździe Steelers. QB Patriotów Matt Cassel jest w wyśmienitej formie, 415Yds podanych w meczu z delfinami.... Postawię jeszcze na Colts. Cleveland u siebie szału nie robią (1-4)w 5meczach.. Podkowy jeżeli myślą o grze w Super Bowl XLIII(wiem odległa perspektywa, ale po cichu na to liczę:)) nie pozwolą sobie na przerwanie passy 4wygranych z rzędu, z 11drużyną conferencji Cleveland Browns...
...mhmm fascynujące, patrząc na dywizje AFC North, Cleveland Browns jest 3, więc też tytanami nie są, mam nadzieję że teraz dobrze patrzyłem:-?
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
Jeszcze dwa słowa o College football.
Mam pytanie, czy ktoś zna jakichkolwiek polaków grających obecnie w football podczas studiów. Ja ososbiście wiem o jednym &quot;polaku&quot; grającym na uczelni w football. Celowo wziąłem w cudzysłów polaków, ponieważ Grzesiek Wójt ( z ang. Greg Wojt, uczelnia Central Michigan Chippewas. OL ) urodził się już w Kanadzie, a ja osobiście widziałem go ostatnio, gdy miał ... 2 lata :-D. Nasze matki znały się bardzo dobrze. Wyemigrowali z Polski do Kanady jakiś czas temu ale na pewno maja polskie korzenie, tak więc o Grześku mozemy mówić, że jest w nim polska krew :-D
Z niecierpliwością czekam na info.
M.
Michael Ellis, takich &quot;polaków&quot; jest bardzo dużo zarówno w NFL jaki i College Football. Tylko, że nic ich z naszym krajem nie łączy z wyjątkiem... nazwiska. Polskie nazwiska bardzo często spotykam nie tylko wśród zawodników, ale również trenerów, asystentów. Mogę się nawet założyć, że jedyny &quot;Polak&quot;, który gra obecnie w NFL Sebastian Janikowski już pewnie ledwo ledwo mówi po polsku. Wszyscy &quot;Polacy&quot; którzy grali/grają w NFL/College football przed wyjazdem z Polski nie mieli nawet piłki do futbolu w rękach...
 
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
Michael Ellis, takich &quot;polaków&quot; jest bardzo dużo zarówno w NFL jaki i College Football. Tylko, że nic ich z naszym krajem nie łączy z wyjątkiem... nazwiska. Polskie nazwiska bardzo często spotykam nie tylko wśród zawodników, ale również trenerów, asystentów. Mogę się nawet założyć, że jedyny &quot;Polak&quot;, który gra obecnie w NFL Sebastian Janikowski już pewnie ledwo ledwo mówi po polsku. Wszyscy &quot;Polacy&quot; którzy grali/grają w NFL/College football przed wyjazdem z Polski nie mieli nawet piłki do futbolu w rękach...
Seba ostatnio miał wywiad dla &#39;&#39;Metra&#39;&#39;
http://www.emetro.pl/emetro/1,85649,5967933,Sebastian_Janikowski__Nie_bede_z_siebie_robil_Jankesa.html
 
sugarbear 0

sugarbear

Użytkownik
Sunday Night
Dzisiaj Sunday Night, a w temacie cisza???? na n`ce o 19:05 New York Giants - Washington Redskins już nie mogę się doczekać ???? typuje w tym meczu gigantów.. Jason Campbell(Rating81) vs. Eli manning(Rating97) 4września Thursday night. giants wygrali 16-7...
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
JAX at HOU

Dzisiejszy mecz polecam najzwyczajniej w świecie odpuścić sobie ????
Dwie drużyny, które rozczarowały w tym sezonie, grają mecz o zachowanie iluzorycznych szans na Wild Card games. Drużyny przeciętne zarówno w ataku, jak i w obronie. Bardzo trudno wskazać zwycięzce, bo tak naprawdę wszystko się może dzisiaj wydarzyć.
Jedynym sensownym rozwiązaniem może się wydawać over 48 ( @1,89 ), bo liczę w tym meczu na &quot;wymianę ognia&quot;.
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
Spotkanie: Houston Texans - Jacksonville Jaguars (Total Points Scored Including Overtime)
Typ: under 48
Kurs: 1,95 ✅
Bukmacher: UNIBET
Analiza: Tym razem moja analiza będzie czysto matematyczna. Do tej pory rozegrano 12 kolejek w NFL. Houston zdobyło w nich łącznie 252 punktów, a więc średnia na mecz wynosi 21. Jacksonville zdobyło do tej pory 224 punkty, a więc średnia meczowa to około 19. Z matematycznego punktu widzenia powinno w tym meczu paść 21 + 19= 40 punktów. Jest to mniej niż oferowany przez bukmacherów próg 48 punktów, stąd mój typ.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Spotkanie: Houston Texans - Jacksonville Jaguars (Total Points Scored Including Overtime)
Typ: under 48
Kurs: 1,95
Bukmacher: UNIBET
Analiza: Tym razem moja analiza będzie czysto matematyczna. Do tej pory rozegrano 12 kolejek w NFL. Houston zdobyło w nich łącznie 252 punktów, a więc średnia na mecz wynosi 21. Jacksonville zdobyło do tej pory 224 punkty, a więc średnia meczowa to około 19. Z matematycznego punktu widzenia powinno w tym meczu paść 21 + 19= 40 punktów. Jest to mniej niż oferowany przez bukmacherów próg 48 punktów, stąd mój typ.
jednak nie. Obie drużyny rozegrały 11 spotkań ( stąd ich bilans 4-7 ), a wtedy czysta matematyka mówi: HOU 22 a JAX 20. ale mniejsza z tym, gdyż jest to średnia ogólna. W meczach u siebie HOU zdobywa średnio 26,1 pkt a JAX na wyjeździe 24,9... nie zmienia to faktu, że nie warto ryzykować w tym spotkaniu. Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
a no racja, zapomniałem, że podczas niektórych week&#39;ów się pauzuje. w każdym razie i tak weszło :-D
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
New Orleans at Chicago
(24:27)

Moim zdaniem dzisiaj powinno być przede wszystkim overowo ( over 44 pkt @1,85✅ Betsson ).Pogoda, jak na tę porę roku i Chicago, zapowiada się ok, dzięki temu, główny atut NO, czyli gra podaniem, może być w pełni wykorzystywana. Wszystkie scenariusze na to spotkanie, przewidują bardzo wyrównany mecz a biorąc pod uwagę, przeciętną obronę obydwu zespołów, liczę na ostrą wymianę na punkty. Jedynym argumentem przeciw, może być fakt, że obie drużyny liczą się jeszcze o walkę o Wild Card i mogą położyć w tym meczu nacisk na obronę. Z drugiej jednak strony, przegrywający zapewne będzie chciał bardzo szybko zniwelować stratę.
Bliżej szans na grę w postseason są jednak gracze CHI i myślę, że to oni wyjdą zwycięsko z tego pojedynku( CHI@1,70✅, Betsson ). Ich rywal z dywizji- MIN, nie dość, że osłabiona, to ma przed sobą trudniejszych rywali do końca rozgrywek, wciąż liczących się w walce o playoff i atut własnego boiska. Końcówka sezonu regularnego dla Bears wydaje się być łatwiejsza. Warunek jest jeden - 3 wygrane. Przeczucie mi podpowiada, że powinno to być większe zwycięstwo niż proponowany w Betssonie najwyższy handicap ( CHI -4,5@2,45⛔ )
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Umknęła mi ta wiadomość, choć była już podana rano.

Otóż QB New England Patriots Matt Cassel od środy nie trenuje z zespołem i jego występ w niedzielę jest niepewny w związku ze śmiercią ojca.
Jego zmiennikiem może być rookie Kevin O&#39;Connell. Dodatkowo kontuzjowany jest LB Bruschi a gracze obrony Warrem i Wilfork nie brali udziału w pełnym treningu. W ostatnich 5 spotkaniach aż 3 razy zwyciężali gracze OAK.
Warto zatem spróbowac zagrać handicap, mniejwięcej na poziomie pow. 7,5 pkt. dla OAK a i kurs ponad 1,70.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam, po dłużeszej przerwie na dziś mam jeden bardzo ciekawy typ:
Baltimore Ravens vs. Pittsburgh Steelers✅

Typ:2
Kurs:2.20

To będzie starcie dwóch najlepszych difensów ligi NFL a więc zapowiada się niezwykle ciekawie. Obie te drużyny prezentują się przyzwoicie. Dlaczego na Pittsburgh ?? Jakbym miał wybierać pomiędzy Benem a Flacco wybieram z pewnością Bena. Łatwo na pewno nie będzie, ciężko jest podać więcej plusów przemawiających za Steelersami, ale myślę że ich offens jest także trochę lepszy od Baltimore. Wszystko będzie zależało od formy dnia.
Ben jesteś wielki !!!!!!!!!!! Hehe piękny mecz trzymający w napięciu do ostatnich sekund ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Żałuję, ale nie jestem w stanie napisać analiz. Typy są przemyślane.
Wszystkie kursy Betsson:


Washington at Cincinnati ⛔ (13:20) beznadziejna gra WAS...
Washington - 6,5 @1,82

Seattle at St.Louis ⛔ ( 23:20 ) bardzo szkoda, bo STL prowadziło przez cały mecz, no i ten FG na 3 sek. przed końcem...
St. Louis @2,13 ryzykowne

San Francisco at Miami⛔ ( 9:14 ) na 2:41 przed końcem MIA spudłowało 48 yds FG...
Miami -6,5 @1,93

Pittsburgh at Baltimore⛔ (13:9) obrona BAL grała wprost perfekcyjnie... ale tylko do 11 min. 4 kwarty.
Baltimore @1,72

Bloody Sunday....
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Jacksonville vs. Indianapolis
Typ:1⛔
Kurs: 3.10

Pewnie wielu ludzi którzy obstawiają i oglądają na bierząco lige NFL widząc mój typ pomyśli sobie samobójca hehe, aleee co mi tam ja lubie oglądąć ten sport i zawsze jak mam kaske na jakimś buku to stawiam ???? . Kurs 1,35 mnie jakoś nie kręci więc wole zaryzykowac i postawic na Jaguarów, którzy już ten sezon mają z głowy ale myślę że będą chcieli coś udowodnić sobie kibicom jak i rywalowi z którym spotykają się oni dosyć często. Atutem Jaguarow powinno być rushing yds, bo Manning jest o wiele lepszy od Garrarda i tutaj nie ma co gadać. Idianapolis po słabym początku rozkręcili się i nie mają dla siebie mocnych jak narazie mam nadzieje że Jaguars tani skóry nie sprzedadzą i powalczą jak równy z równym, bo wkurzę się jak nie prześpię całej nocy a oni dostaną srogie baty hehe. To chyba wszystko z mojej strony, jest to ciężki mecz więc trudno jest doszukać się jakiś wielkich atutów.
Nie no Manning jest po prostu wyśmienity do polowy spotkania miał 100% udanych podań. 4 kwarta po prostu miazga słaby difens ogólnie Jaguarów, ale walczyli dzielnie
Pozdrawiam.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Baltimore @ Dallas (33:24)
Baltimore +6 @1,82✅
Betsson

Bardzo mi się podobała gra w obronie BAL w zeszłym tygodniu. Liczę na powtórkę dzisiaj. Wszyscy wskazują DAL, jako zwycięzcę dzisiejszego spotkania a mnie, przyznam szczerze dziwi jednak taki kurs na Cowboys (1,43) w meczu, gdy obie drużyny nie są jeszcze pewne występów w play-off.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Arizona @ New England ( 7:47)

Wszystkie atuty dzisiaj po stronie Pats. Zapowiadana jest typowo &quot;Foxborowa&quot; pogoda, czyli wiatr oraz śnieg z deszczem. NWE wciąż niepewni występu w play-off, powinni dzisiaj pewnie wygrać. ARI słabo spisuje się na wyjazdach a dodatkowo ich podstawowy WR Boldin nie uczstniczył w ostatnich treningach. Wydaje mi się, że będą raczej myśleć, jak nie złapać kontuzji w tych ciężkich warunkach, niż utrudniać grę i szanszę na awans dla NWE. Tym bardziej, że w ostatnim spotkaniu grają u siebie z SEA. Proponuję bezpieczne 1.78✅ przy zakładzie New England - 6,5, Betsson, choć uważam że powinni spokojnie pokryć najwyższy możliwy hc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom