>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zauważcie że pojawia się tam nazwisko Maguire. Bo co ważne, Lee sam ze sobą tych meczy nie ustawiał ...
Tak, zgadza się, ale nazwisko Maguire pojawia sie w przypadku jego meczu z Burnettem. Nic więcej mu/im nie udowodniono. Zresztą tego też.
 
M 0

mrfrog

Użytkownik
Hej...

Czy wiecie co sie stało z transmisją live meczu Wenbo ? W sumie nie ma go od 11.00 na stronie tylko stare wyniki z poprzedniego dnia...
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Nie ogarniam jak w 2010 r nie można zrobić porządku z głupim livescore .... Ludzie z tego world snookera niewiem chyba po podstawówkach są . Ja rozumiem gdyby ten problem był 1 lub 2 raz , ale to jest dzień w dzień , nie dość że jak już działa to wiesza się na 1-2 godz , to teraz już kolejny dzień z rzędu wogóle się mecze nie pojawiły i pewnie pojawią się znowu dopiero po 3-4 frejmach w meczu . No masakra poprostu , żeby z czymś takim nie zrobić porządku .
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kilka dni temu pojawiła się na Worldsnooker.com taka informacja:

&quot;We are continuing to experience technical problems with the live scoring application during the Betfred.com World Snooker Championship qualifiers. We are working with our website partner to resolve them and thank you for your patience during this frustrating time.&quot;

Coś więc robią, ale marnie to wygląda.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
To było już chyba ze 4-5 dni temu . Zauważmy że problemy z livescorem są już gdzieś od pół roku jak nie lepiej. Na każdym kwalifikacjach są problemy, na każdym turnieju rankingowym. Jak nie potrafią opanować tego w takiej formie to niech zrobią to inaczej. Ja powtarzam, niech biorą przykład z ATP i WTA . Tam jest mnóstwo livescorów gdzie mają dużo statystyk oprócz wyniku i dają radę , a tu same punkty i ciągle bezradni są. No poziom zerowy .
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To było już chyba ze 4-5 dni temu . Zauważmy że problemy z livescorem są już gdzieś od pół roku jak nie lepiej. Na każdym kwalifikacjach są problemy, na każdym turnieju rankingowym. Jak nie potrafią opanować tego w takiej formie to niech zrobią to inaczej. Ja powtarzam, niech biorą przykład z ATP i WTA . Tam jest mnóstwo livescorów gdzie mają dużo statystyk oprócz wyniku i dają radę , a tu same punkty i ciągle bezradni są. No poziom zerowy .
Zgadza się.
Dziwne to wszystko. Nie powinno się tak dziać.
 
H 0

haarp

Użytkownik
U mnie dalej nie działa tzn. mam wyniki ale stare spotkania z wczoraj...paranoja.
Mam Gunnella M. Davisa a jedyne źródło informacji jest żałosne.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Kurde to czemu mi nie działa ... Jaka sytuacja w meczu Marka i Wenbo ? jaki stan i kto wbija ?
jak wam działa ten livescore to napiszcie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom