>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
jacken 0

jacken

Użytkownik
Mam pytanie, mianowicie postawiłem:
R.Day-S.Lee 1
J.Higgins-M.Holt 1

No i nigdzie nie mogę wyszukać wyników, przyznaję, że nie znam się kompletnie na tym sporcie, czy jest to podzielone na kilka mniejszych spotkań ? Jeżeli tak to gdzie mogę uzyskać jakie kolwiek informacje na temat tych spotkań ?

Pozdrawiam i dziękuję za jaką kolwiek pomoc ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
mam pytanie odnośnie bili białej;-)
Ostatnio widziałem w jakimś spotkaniu(nie pamiętam kto grał) że bila miała czerwone kropki.zastanawiam sie dlaczego??.Nie ukrywam że pierwsza myśl jaka mi naszła to że grają amatorzy i celują kijem w kropki zeby trafić;)Jak ktoś wie to niech napisze
 
michau 84

michau

Forum VIP
mam pytanie odnośnie bili białej;-)
Ostatnio widziałem w jakimś spotkaniu(nie pamiętam kto grał) że bila miała czerwone kropki.zastanawiam sie dlaczego??.Nie ukrywam że pierwsza myśl jaka mi naszła to że grają amatorzy i celują kijem w kropki zeby trafić;)Jak ktoś wie to niech napisze
Z reguły taką białą &#39;kropkowaną&#39; gra się w pool bilarda, aby było widać nadawane rotacje. Więc pewnie tutaj też był taki cel, ale nie jestem pewien, bo nie spotkałem się nigdy z tym w snookerze.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Również nie widziałem tego w snookerze... W poolu normalna sprawa, jak to napisał już michau te kropki są po to by lepiej kontrolować i grać rotacje. I takimi białymi bilami grają również profesjonaliści.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Również nie widziałem tego w snookerze... W poolu normalna sprawa, jak to napisał już michau te kropki są po to by lepiej kontrolować i grać rotacje. I takimi białymi bilami grają również profesjonaliści.
Zgadza się.
Nie mógł to być snooker.
Z pewnością był to Pool Bilard, bo &quot;biała kropkowana&quot; używana jest praktycznie we wszystkich oficjalnych turniejach.
Są to bile wiodącej prym w tej branży firmy belgijskiej Aramith, a wygląda mniej więcej tak. ;)
Tak jak pisali poprzednicy sześć czerwonych kropek pokazuje rotacje nadawane bili.

Ogólnie kto gra &quot;zwykłymi&quot; bilami, a później zacznie trenować Aramithami to zobaczy jaka jest wielka różnica między tymi bilami. ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Zgadza się.
Nie mógł to być snooker.
Z pewnością był to Pool Bilard, bo &quot;biała kropkowana&quot; używana jest praktycznie we wszystkich oficjalnych turniejach.
Są to bile wiodącej prym w tej branży firmy belgijskiej Aramith, a wygląda mniej więcej tak. ;)
Tak jak pisali poprzednicy sześć czerwonych kropek pokazuje rotacje nadawane bili.

Ogólnie kto gra &quot;zwykłymi&quot; bilami, a później zacznie trenować Aramithami to zobaczy jaka jest wielka różnica między tymi bilami. ????
wydaje mi się że było wiecej niż 6kropek:spokodfhgfh:
Oglądałem z 2tygodnie temu na eurosporcie:spokodfhgfh:
 
porky 104

porky

Użytkownik
wydaje mi się że było wiecej niż 6kropek:spokodfhgfh:
To się tylko tak wydaje. :razz:
Wczoraj właśnie grałem sobie taką bilą i z ciekawości policzyłem kropki i również byłem zaskoczony, bo byłem przekonany, że jest ich więcej.. :jezora:

Oglądałem z 2tygodnie temu na eurosporcie:spokodfhgfh:
Teraz tylko praca i praca, więc nie oglądam za bardzo TV,
więc nie wiem co oni tam pokazywali.. ;)
 
M 0

meelosh

Użytkownik
znam znam gryonline, jednak strasznie zaciekawiła mnie gra na kase ???? ) http://www.play89.com/ tu się bawię, ale szukam jeszcze innych takich serwisów ???? bwin też ma w ofercie bilarda ale jakiś taki dziwny, dziwnie mi się tam gra. Jak ktoś coś zna niech podrzuci ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom