>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tylko live. Narazie wyniki znow szokują ????

Ding 2-2, pewnie wygra ale handi raczej nie pokryje
Fu niestety 2-3, a konczy mi kupon.. :-/
Higgins 2-2 ale o niego jestem spokojny
 
sower 0

sower

Użytkownik
Rakieta dostał baty od Fu :-D. Dla mnie piękny pojedynek w wykonaniu Fu. Pewne uderzenia, przemyślana strategia i do tego dochodzi dobre wykonanie. Twarz pokerzysty, 0 emocji mam nadzieję, że w następnym pojedynku nie zabraknie mu solidności i pewności siebie. Trochę słabszy początek w turnieju może okazać się dobrym zakończeniem. Ronie w tym pojedynku jakby troche był za bardzo pewny siebie, w pamięci mam prostą różową która spudłował do dolnego prawego a następnie błąd na niebieskiej. Jak dla mnie nadszedł słaby okres dla tego zawodnika, gdzie według mnie psychika odgrywa duże znaczenie- zbyt duża pewność siebie i brak szacunku dla przeciwnika jest kluczem.
Jak dla mnie nstępnym przeciwnikiem Fu będzie Higgins, gdzie mimo sympatii dla tego drugiego stawiam na Fu :spokodfhgfh:
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Rakieta dostał baty od Fu :-D. Dla mnie piękny pojedynek w wykonaniu Fu. Pewne uderzenia, przemyślana strategia i do tego dochodzi dobre wykonanie. Twarz pokerzysty, 0 emocji mam nadzieję, że w następnym pojedynku nie zabraknie mu solidności i pewności siebie. Trochę słabszy początek w turnieju może okazać się dobrym zakończeniem. Ronie w tym pojedynku jakby troche był za bardzo pewny siebie, w pamięci mam prostą różową która spudłował do dolnego prawego a następnie błąd na niebieskiej. Jak dla mnie nadszedł słaby okres dla tego zawodnika, gdzie według mnie psychika odgrywa duże znaczenie- zbyt duża pewność siebie i brak szacunku dla przeciwnika jest kluczem.
Jak dla mnie nstępnym przeciwnikiem Fu będzie Higgins, gdzie mimo sympatii dla tego drugiego stawiam na Fu :spokodfhgfh:
Heh, jakbym wiedział co wczoraj Ronnie powiedział to bym stawiał na Fu... Otóż O&#39;Sullivan powiedział że przyjechał na Welsh wygrać jeden może dwa mecze, bo chce wracać do domu szlifować formę na Mistrzostwa Świata bo to dla niego jedyny turniej na którym tak naprawdę mu zależy. Do tego fakt że Fu potrafi grać z Ronniem, po dzisiejszej wygranej jest zawodnikiem który ma dodatni bilans w meczach &quot;The Rocket&quot;. Oj można było dobry kurs chwycić grając na Fu.

A co do gry O&#39;Sullivana, po przerwie zagrał bez zaangażowania, np ta niebieska do żółtej kieszeni, pochylił się, lewą reką wbijał, nawet dobrze nie przymierzył i uderzył... i pudło. Potem już sobie usiadł i mógł obgryzać paznokcie:-D Cały Ronnie, ale na Mistrzostwach pokaże kto rządzi w snookerze.
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
Wie ktos gdzie mozna obejzec w necie na zywo mecz Maguire - Swail??
Edit:
Ale syf... eurosport w transmisji zamiast pokazywac live ostatnie frejmy jakis skrot calego meczu pokazuje...;/ehh...bez sens...
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Wie ktos gdzie mozna obejzec w necie na zywo mecz Maguire - Swail??

Edit:
Ale syf... eurosport w transmisji zamiast pokazywac live ostatnie frejmy jakis skrot calego meczu pokazuje...;/ehh...bez sens...
Tylko za to pokazali końcówke tego meczu, super meczyk. A tak po za puścili retrasmisje bo nic nie było grane w tym czasie... więc na live miałbyś pokazany pusty stół:-D Nie jestem pewien ale tak mi się wydaje, nie sprawdzałem na livescore.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Eurosport się nie popisał... w meczu Carter - Hamilton decydujący frame a tu leci powtórka z meczu pań Williams... szkoda.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Macie może jakiś stream do meczu Robertson - Swail?
Bo z tego co widzę to ładne jaja tam się dzieją, z resztą jak w całym turnieju ;)
 
porky 104

porky

Użytkownik
Jeżeli dzisiaj finału nie wygra Carter, to będzie to najdziwniejszy turniej snookerowy jaki kiedykolwiek w życiu widziałem... Jakby nie patrzeć na każdym kroku spotykaliśmy się z niespodziankami i ci teoretycznie słabsi wygrywali swoje mecze. Jedyny który się tutaj wyłamał to właśnie Ali i myślę, że tak jak cały turniej tak i w finale wytrzyma napięcie bycia faworytem meczu i nie odpuści takiej okazji, jaką jest finał z Swailem. Jeżeli Carter dzisiaj nie wygra, to nie ruszam snookera w następnym turnieju :-D
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Mistrzostwa Świata 2009 eliminacje
25 lutego rozpoczęła się faza eliminacyjna MŚ. Potrwa ona do 4 marca. Mecze oczywiście jak to w MŚ dzielone na 2 sesje do 10 wygranych. Do faz eliminacyjnych jak burza doszedł weteran Tony Knowles(rocznik 1955). Jestem ciekaw kursów jakie wystawią na niego buki ;) Może być to fajna niespodzianka, taki powrót po latach. Spotka się on z Rodneyem Gogginsem. Bez szans nie jest ;] Z 1 rundy jak dla mnie do grania Selt i Mahitti. Ale to 1 runda, długie mecze więc chyba nie będę ruszał. Od 2 rundy się zacznie ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
25 lutego rozpoczęła się faza eliminacyjna MŚ. Potrwa ona do 4 marca. Mecze oczywiście jak to w MŚ dzielone na 2 sesje do 10 wygranych. Do faz eliminacyjnych jak burza doszedł weteran Tony Knowles(rocznik 1955). Jestem ciekaw kursów jakie wystawią na niego buki ;) Może być to fajna niespodzianka, taki powrót po latach. Spotka się on z Rodneyem Gogginsem. Bez szans nie jest ;] Z 1 rundy jak dla mnie do grania Selt i Mahitti. Ale to 1 runda, długie mecze więc chyba nie będę ruszał. Od 2 rundy się zacznie ????
Własnie zastanawiałem się czy już utworzyc temat, ale myślę, że poczekamy jeszcze bo 1 rundy i tak nikt by nie obstawiał.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Czemu został usunięty temat Mistrzostw Świata? Chyba powinien pozostać przecież mamy eliminacje do tego turnieju... A jak narazie jest w nich ciekawie:-D Nie ma trudno, będziemy pisać już przed samymi Misttrzostwami.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jest tak szalenie ciekawie i pociągająco, że dział pęka w szwach od Waszych postów...
Temat pojawi się w odpowiednim czasie i miejscu.

pozdrawiam
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jest tak szalenie ciekawie i pociągająco, że dział pęka w szwach od Waszych postów...
Temat pojawi się w odpowiednim czasie i miejscu.

pozdrawiam
To, że nie ma 100 wpisów na raz nie znaczy, że temat powinien zostac usunięty. Choćby dla jednej czy dwóch osób powinien zostać. Pytałem się Ciebie dlaczego znikł, niestety nie odpowiedziałeś.. Nie wiem co mam o tym myśleć.
Dziś chciałem go uzupełnić wynikami kwalifikacyjnymi, które sa badź co bądź niespodziewane. Niestety, nie zrobię tego bo nie mam gdzie.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Jest tak szalenie ciekawie i pociągająco, że dział pęka w szwach od Waszych postów...
Temat pojawi się w odpowiednim czasie i miejscu.

pozdrawiam
Nie wiem czy zauważyłeś ale snooker nie jest popularny. A takie zamykanie tematów nie pomoże w rozpowszechnianiu tej pięknej gry. Zawsze jakiś post by się wpisało, prędzej ktoś odwiedzi ten dział. Może usuńcie cały dział snooker, bo beze mnie i Assitali to by tu nic nie było. Cały czas tu zaglądałem odkąd jestem na forum, od pewnego czasu pisze analizy i posty by zrobiło się ciekawie... Ale co przeszkadzało że był, chyba nie zawadzał komuś &quot;pod nogami&quot;:kwasny4565:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom