>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i ciekawostki ze świata Boksu

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To tak ... póki co spekulacje
Szef Golden Boy Promotions Richard Schaefer poinformował, że Władimir Kliczko (55-3, 49 KO) porozumiał się z Davidem Haye&#39;em (25-1, 23 KO) co do wszystkich warunków, a wszelkie przychody zostaną równo podzielone pół na pół. Zgodnie z regulacjami, mistrz świata po odwołaniu walki z powodu kontuzji, ma 30-dni aby podpisać kontrakt na walkę z innym oponentem, czyli podpisy muszą znaleźć się pod kontraktem do 11 stycznia.
- David chce tej walki, właściwie do negocjacji pozostały nam tylko data oraz miejsce walki - poinformował Schaefer. Bardzo prawdopodobne, że walka odbędzie się na terenie Niemiec, na przełomie maja i czerwca tego roku.
- Widać zmianę w podejściu Davida do tych negocjacji, w porównaniu do wcześniejszych. W to, że bracia zawsze chcieli i dążyli do tej walki, chyba nikt nie ma wątpliwości. Haye wydaje się być wreszcie gotów do tego starcia - powiedział Tom Loeffer, reprezentant braci Kliczko.
Według witryny figosport.de Dereck Chisora (14-0, 9 KO) jest kolejnym bokserem, który mógłby się zmierzyć z naszym Tomaszem Adamkiem (43-1, 28 KO) podczas zaplanowanej na 16 kwietnia gali w katowickim &quot;Spodku&quot;.
Wszystko stałoby się realne, gdyby Władimir Kliczko dogadał się w sprawie unifikacyjnego pojedynku z Davidem Haye&#39;em. Wcześniej mówiło się trochę o możliwym spotkaniu Chisory z mistrzem federacji WBA, lecz Haye musi najpierw skrzyżować rękawice z oficjalnym pretendentem, Rusłanem Czagajewem (27-1-1, 17 KO). WBA zrobi wyjątek tylko na starcie Anglika z Kliczko.
Tymczasem zespół ludzi z Adamek Team wciąż ma nadzieję na finalizację walki z Samuelem Peterem i równoczesnie negocjują z byłym pogromcą samego Lennoxa Lewisa, Hasimem Rahmanem. Na razie żadnych rozmów z Chisorą nie ma.
bokser.org
Czyli jak Haye czegoś nie wywinie będziemy mieli to co chcemy. Czy walka Adamka z Chisorą jest możliwa ? W tej sytuacja chyba tak bo jak Włądek będzie unifikował pasy to Chisora na swoją kolej będzie musiał poczekać więc ewentualna walka z Tomkiem jest możliwa.
I na koniec zła infromacja. Bo pojedynek Szumenova z Brahmerem został odwołany. Szkoda , bo kurs na Niemca był około 2.2 a planowałem taki typ dać. No nic ale walka nie ucieknie jakby nie było ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Źródło bardzo bliskie mistrzowi świata WBO/IBF/IBO podało, że walka unifikacyjna Władimira Kliczko (55-3, 49 KO) z mistrzem świata federacji WBA Davidem Haye&#39;em (25-1, 23 KO) jest praktycznie pewna. W tej chwili obie strony starają się tak dobrać termin walki, aby odpowiadał on obu telewizjom RTL w Niemczech i Sky Sport w Wielkiej Brytanii, a także pasował do miejsca, gdzie walka ma się odbyć, a zapewne będzie to duży stadion piłkarski. Do pojedynku dojdzie najszybciej w maju, ponieważ nie udało się znaleźć dogodnego terminu w kwietniu.

O tym, że nastąpił przełom w negocjacjach, i że są one bardzo bliskie finalizacji, zapewniają obie strony, Shelly Finkel, który reprezentuje interesy braci Kliczko, i Richard Schaefer, który odpowiada ze negocjacje po stronie Haye&#39;a.
No to będzie ciekawie jak wreszcie będą podpisane kontrakty, a już chyba za niedługo do tego dojdzie.:grin:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Władimirem Kliczko - David Haye 2.07.2011
2 lipca dojdzie do długo wyczekiwanej przez kibiców boksu walki o trzy pasy mistrzowskie kategorii ciężkiej pomiędzy Władimirem Kliczką i Davidem Haye (25-1, 23 KO) - poinformował menadżer ukraińskiego czempiona federacji WBO i IBF Bernd Boente.
Zanim jednak młodszy z braci Kliczko skrzyżuje rękawice z charyzmatycznym &quot;Hayemakerem&quot; (posiadaczem pasa WBA), 30 kwietnia stanie w ringu naprzeciw innego Brytyjczyka - Derecka Chisory (14-0, 9 KO).
- 2 lipca jest zarezerwowany na pojedynek z Hayem, jednak Władimir nie chce czekać dziewięciu miesięcy na kolejną walkę. Chce w międzyczasie spotkać się w ringu z Chisorą - wyjaśnił Boente, dodając: - Nie mamy nic przeciwko temu, aby Haye również stoczył wcześniej jakąś walkę.
Dla Kliczki kwietniowy bój z Chisorą będzie dziesiątą kolejną obroną pas IBF i szóstą pasa WBO. Chisora o tytuł mistrza świata zaboksuje po raz pierwszy w karierze.
www.ringpolska.pl
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Kliczko-kontra-Haye-2-lipca,wid,13009362,wiadomosc.html
W tym temacie piszcie wszystkie informacje na temat tej walki.
Adamek jeszcze poczeka na walkę o pas...
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
To nigdy nie powinno się wydarzyć. Mówiłem, że mogę walczyć w maju i czerwcu, ale Kliczko powiedział, że w grę wchodzą dwie daty: 30 kwietnia i 2 lipca. Pierwsza odpadła automatycznie, bo chwilę wcześniej walczy Amir Khan i niewielki odstęp między jego pojedynkiem a moim byłby nie na rękę telewizji Sky. Bez wahania zgodziłem się więc na lipiec. Kliczko twierdzi, że będzie walczył i ze mną, i z Chisorą. To nonsens, nie możemy się tego spodziewać po pięściarzu, który tylko raz bił się w 2009 roku, a dwa razy w 2010. Teraz miałby stoczyć dwie walki w odstępie dziewięciu tygodni? To niedorzeczne, zwłaszcza, że pojedynek ze mną jest najważniejszy w całej jego karierze. Dajcie sobie powiedzieć - Władimir nie będzie ze mną walczył dziewięć tygodni po Chisorze. Kliczko chciałby, żebym ja też stoczył pojedynek w tym czasie, a wie, że w grę wchodzi tylko maj i czerwiec. Miałbym więc dwie walki w jeszcze krótszym odstępie. Ta opcja odpada - twierdzi Haye.
- Chcieli podziału 50-50. Zgodziłem się, choć to ja daję mu zarobić, a nie odwrotnie. Walkę można zorganizować w maju i czerwcu, lecz Kliczko nie chce przyjechać do Wielkiej Brytanii. W tym czasie w Niemczech nie ma żadnej wolnej areny, na której warto byłoby zorganizować taki event. Jeżeli nie teraz, to nigdy. Koniec z Kliczko. Mogę odejść od boksu, wiedząc, że zrobiłem wszystko, by się z nimi dogadać. Poszedłem na wszelkie możliwe ustępstwa, ale to nie wystarczyło. Jako cruiser walczyłem z wszystkimi najlepszymi i pobiłem każdego. Byłem wielkim mistrzem tej kategorii. Władimir nigdy nie osiągnie tego statusu, nie mierząc się ze mną w wadze ciężkiej - uważa David Haye.
Ciekawe słowa...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mistrz WBA w wadze ciężkiej, David Haye (25-1, 23 KO), uznał swojego niedoszłego rywala, Władimira Kliczko (55-3, 49 KO) za tchórza. 34-letni Ukrainiec, do którego należą pasy federacji WBO, IBF i IBO, 30 kwietnia zmierzy się z Dereckiem Chisorą.
Na początku tygodnia wydawało się, że walka unifikacyjna pomiędzy Hayem a młodszym Kliczko jest już pewna, lecz wówczas obóz Władimira ogłosił, że doszedł do porozumienia z &quot;Del Boyem&quot;. Kliczko wciąż uważa, że w żaden sposób nie koliduje to z planem walki unifikacyjnej, lecz &quot;Hayemaker&quot; nie wierzy w jego słowa i negocjacje uważa za zakończone.
- Dogadaliśmy się, że będziemy walczyć 2 lipca. Pojedynek miały pokazać Sky i RTL. Wszyscy byli szczęśliwi. Przez cały czas wydawało mi się, że Władimir szuka wymówki. Ciągle wymyślał nowe problemy i wierzcie mi, to były bzdury. Odmówił przyjazdu do Wielkiej Brytanii, chciał użyć własnych rękawic, wejść do ringu jako drugi, zająć czerwony narożnik i zapewnić sobie niemieckiego lekarza. Oczywiście zażądał, by jego imię było w lepszym miejscu na plakacie promocyjnym. Zgodziłem się na wszystko, bo nie chciałem go wystraszyć - powiedział Haye.
Gdy wszystkie szczegóły zostały dograne, Kliczko postanowił stoczyć pojedynek rozgrzewkowy na dwa miesiące przed walką unifikacyjną.
- To nigdy nie powinno się wydarzyć. Mówiłem, że mogę walczyć w maju i czerwcu, ale Kliczko powiedział, że w grę wchodzą dwie daty: 30 kwietnia i 2 lipca. Pierwsza odpadła automatycznie, bo chwilę wcześniej walczy Amir Khan i niewielki odstęp między jego pojedynkiem a moim byłby nie na rękę telewizji Sky. Bez wahania zgodziłem się więc na lipiec. Kliczko twierdzi, że będzie walczył i ze mną, i z Chisorą. To nonsens, nie możemy się tego spodziewać po pięściarzu, który tylko raz bił się w 2009 roku, a dwa razy w 2010. Teraz miałby stoczyć dwie walki w odstępie dziewięciu tygodni? To niedorzeczne, zwłaszcza, że pojedynek ze mną jest najważniejszy w całej jego karierze. Dajcie sobie powiedzieć - Władimir nie będzie ze mną walczył dziewięć tygodni po Chisorze. Kliczko chciałby, żebym ja też stoczył pojedynek w tym czasie, a wie, że w grę wchodzi tylko maj i czerwiec. Miałbym więc dwie walki w jeszcze krótszym odstępie. Ta opcja odpada - twierdzi Haye.
- Chcieli podziału 50-50. Zgodziłem się, choć to ja daję mu zarobić, a nie odwrotnie. Walkę można zorganizować w maju i czerwcu, lecz Kliczko nie chce przyjechać do Wielkiej Brytanii. W tym czasie w Niemczech nie ma żadnej wolnej areny, na której warto byłoby zorganizować taki event. Jeżeli nie teraz, to nigdy. Koniec z Kliczko. Mogę odejść od boksu, wiedząc, że zrobiłem wszystko, by się z nimi dogadać. Poszedłem na wszelkie możliwe ustępstwa, ale to nie wystarczyło. Jako cruiser walczyłem z wszystkimi najlepszymi i pobiłem każdego. Byłem wielkim mistrzem tej kategorii. Władimir nigdy nie osiągnie tego statusu, nie mierząc się ze mną w wadze ciężkiej - uważa David Haye.
Temat chyba nie będzie potrzebny...:;/:
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ale panike siejecie i widze wierzycie we wszystko co ktos udzieli &#39; jakiegos kontrowersyjnego&#39; , &#39; szczerego&#39; wywiadu. Ludzie to jest boks i nuranie po podlodze mentalnej rywala to rzecz normalna, teraz i tak jest spokojniej.

Wczesniej wiele razy od tchórzy wyzywany byl Haye wkoncu walka jest i teraz on podgrzewa atmosfere. Walka jest 2 lipca do tego czasu bedzei jeszcze kilka podobnych spiec a dzieki takim jak user powyzej tylko wiecej zarobia, biznes chlopy , biznes.


P.S Aka zrobiles blad w nazwie tematu , mala literowka , ale warto poprawic.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Po pierwsze moim zdaniem o jakieś 4 miesiące za wcześnie. Wiem że to bardzo elektryzująca walka ale takich walk ostatnimi czasy było dużo i bez sensu teraz zakładać temat. Spokojnie 2 a nawet miesiąc przed walką temat wystarczy dlatego wnioskował bym o usunięcie go i przeniesienie postów do działu o dyskusji o boksie.
Dalej co da samej walki. Zgadzam się z BukmacherTSW. Walka raczej będzie pewna , a teraz rozpoczęła się gra aby wycisnąć tyle ile się da. Słowa Haye nie pasują do tej sytuacji , to co mówił w tym wywiadzie wyżej. Kliczko tak czy siak będzie musiał się Z Chisorą zmierzyć więc uznał , że taka walka mu się przyda. I Haye nie powinien kłapać na ten temat bo to jeszcze powinno być mu to na rękę jak będzie miał okazję zobaczyć Włada w jakiejś walce.
Teraz kursów nie ma ale wcześniej były i prezentowały się mniej więcej tak
Kliczko 1.50
Haye 2.20
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ta boks to nie jest futbol spokojnie 2 tyg wczesniej lub miesiac temat mozna otworzyc teraz to nie ma sensu. Szkoda, że Haye &#39; wybrał &#39; Władka a nie Witka.
Tutaj raczej bede bezstronny i kibicował będe dobremu pojedynkowi, jakos nigdy Wladimira fanem nie bylem, ostatnio nawet troche mnie wkurza ????

Ta zamknac temat i tyle.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Powiem tak.
Haye - Kliczko, powoli przypomina jakąś telenowele. Dochodzą do tego porozumienia w tempie &#39;&#39;Mody na sukces&#39;&#39;. Oczywiście jak kolega u góry napisał, chodzi o pieniądze ale takie podchody to typowa dziecinada. Wyliczanka niczym z podwórka. Najpierw przez rok Kliczkowie obrażają Davida, że jest tchórzem, potem Haye obraża Władimira, wmawia Mu, że boi się jego szybkich prostych, Kliczko uważa, że Haye boi się Go bowiem ten mocno bije, Haye nazywa Kliczko bizonem w garniturku i tak dalej to się kręci. Nagle w tej całej grze pojawia się Chisora, Czagajew i tak naprawdę wszyscy się w tym gubimy. Słucham radia i mówią, że walki nie będzie, w internecie piszą, że będzie, nagle Haye nie ma nic do powiedzenia i już od początku zaczynają się tego typu rozmowy jak: Czagajew może pomażyć, Kliczko to bałwan i strachajło...
Jestem ciekaw całej tej akcji i kiedy ona się skończy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Powiem tak.
Haye - Kliczko, powoli przypomina jakąś telenowele. Dochodzą do tego porozumienia w tempie &#39;&#39;Mody na sukces&#39;&#39;. Oczywiście jak kolega u góry napisał, chodzi o pieniądze ale takie podchody to typowa dziecinada. Wyliczanka niczym z podwórka. Najpierw przez rok Kliczkowie obrażają Davida, że jest tchórzem, potem Haye obraża Władimira, wmawia Mu, że boi się jego szybkich prostych, Kliczko uważa, że Haye boi się Go bowiem ten mocno bije, Haye nazywa Kliczko bizonem w garniturku i tak dalej to się kręci. Nagle w tej całej grze pojawia się Chisora, Czagajew i tak naprawdę wszyscy się w tym gubimy. Słucham radia i mówią, że walki nie będzie, w internecie piszą, że będzie, nagle Haye nie ma nic do powiedzenia i już od początku zaczynają się tego typu rozmowy jak: Czagajew może pomażyć, Kliczko to bałwan i strachajło...
Jestem ciekaw całej tej akcji i kiedy ona się skończy.


No i własnie wszystko to co napisałeś sprawia że ta walka jest co raz bardziej pożądana ;) co za tym idzie ludzie będą chętni wyłożyć za nią większą kasę , a co za tym idzie bokserzy więcej zarobią ;)

Jak ktoś pisał. To jest Biznes :!:
 
fuego 29

fuego

Użytkownik
Jak informuje Adamek Team, menedżer Ziggy Rozalski sukcesem zakończył negocjacje z obozem braci Kliczko w sprawie organizacji walki Tomasza Adamka (41-1, 23 KO) z Władimirem Kliczko (55-3, 49 KO)! Wszystko wskazuje na to, że do walki &quot;Górala&quot; z młodszym z ukraińskich braci dojdzie we wrześniu na mieszczącym 40 tysięcy kibiców stadionie piłkarskim we Wrocławiu.
- Doszliśmy do porozumienia i bardzo jesteśmy zadowoleni z oferty, którą nam przedstawiono - mówi &quot;Góral&quot;. - We wrześniu stoczę walkę na stadionie we Wrocławiu z Władimirem Kliczko. Bardzo się cieszę, bo właśnie spełnią się moje bokserskie marzenia. Chcę pokonać Kliczkę i zdobyć pasy WBO i IBF, których jest posiadaczem. Stadion mieści ponad 40 tysięcy kibiców, mam nadzieję, że dopisze nam pogoda - powiedział zadowolony Tomasz Adamek, który nie mógł wymarzyć sobie szczęśliwszego początku Nowego Roku.

Nadal trwają negocjacje dotyczące wyboru przeciwnika, z którym &quot;Góral&quot; skrzyżuje rękawice 16 kwietnia w Katowicach.
- Pracujemy nad tym by walka odbyła się w Katowicach, ale moim przeciwnikiem nie będzie ani Samuel Peter ani Hasim Rahman. Nie chce podawać żadnych nazwisk i bawić się w spekulacje. Sytuacja się wyklaruje w najbliższym czasie - zapewnia polski bokser.
źródło: Bokser.org

i to moi mili jest news miesiąca! Szkoda, że Góral wybrał młodszego z braci, gdyż uważam, że akurat z nim, szanse są nieco mniejsze.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
źródło: Bokser.org


i to moi mili jest news miesiąca! Szkoda, że Góral wybrał młodszego z braci, gdyż uważam, że akurat z nim, szanse są nieco mniejsze.
świetna informacja. Tomek zaszokował bardzo pozytywnie ;) każdy tu się zastanawiał z kim Tomek 16 kwietnia będzie walczył a tu już walka o pas ustalona. Super normalnie super. I jeszcze gala we Wrocławiu. Pewnie z biletami będzie ciężko ale szanse jakieś będą na ich zdobycie ;) Nie mogę się doczekać. Znajdę trochę czasu to napiszę rozprawkę ???? na temat tejże walki ;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Widzicie zglaszajcie do mnie życzenia co do walk, napisalem pare postów wczesniej o życzeniu na 2011 rok Adamek- Kliczko i prosze tydzien nowego roku nie minal . ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
P.S Aka zrobiles blad w nazwie tematu , mala literowka , ale warto poprawic.
Nie mam takiej mocy ???? .
A to czy dojdzie do walki to już sam nie wiem. Niby padła jakaś tam data, ale teraz to nie wiadomo. Może takie pyskówki przed walką to tylko element zapowiedzi tej walki kto wie.
Ale aż nie chce mi się wierzyć w te walki Haya, albo Adamka z Kliczkami.
Jeżeli tak się stanie to na prawdę, dawno takich poważnych walk o pas nie było.
Chyba jednak do tej walki nie dojdzie, a temat i posty niech zostaną przeniesione w odpowiednie miejsce.
W maju Haye podobno ma walczyć z Czagajewem, a 30 kwietnia Kliczko z kimś tam. Więc Kliczko nie wyrobi takiej normy, żeby co 2 miesiące z kimś walczył. Już Adamek bardziej pewny od Haya.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
No walka Adamka to niesamowita niespodzianka zwłaszcza, że będą boksować w Polsce, a Kliczko raczej wyjazdów nie lubi. Jestem ciekaw z kim będzie walczył Adamek w kwietniu. Słyszałem, że w grę ostatnio wchodzi Samuel Peter.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Bukmacher ???? wiesz o co chodzi ????
Adamek ostatnio powiedział , że Peter chciał za dużo kasy i walki nie będzie , niby coś manager Samuela krzyczy , że będzie przetarg , ale nie sądzę , aby był ten przetarg. Nie mam pojęcia , z kim mógłby walczyć Tomek w Kwietnie ale nie spodziewałbym się jakiegoś wielkiego nazwiska. Ewentualnie większe nazwisko , ale trochę wypalony bokser. Choć i tak na walkę Adamka czy by walczył z Grantem czy Maddalone w Polsce hala była by wypełniona do ostatniego miejsca.

edit // poczytajcie ;)
W wywiadzie dla naszego portalu Tomasz Adamek (43-1) potwierdził, że we wrześniu spotka się z mistrzem świata IBF/WBO Władimirem Klitschko (55-3)!
34 letni Polak zapowiedział także, że jego kwietniowym przeciwnikiem na pewno nie będzie Samuel Peter (34-4), a pięściarz o warunkach fizycznych przypominających Ukraińca.
Mateusz Falasa: Dzisiaj pojawiła się informacja, że masz walczyć we wrześniu z Władimiremirem Klitschko. To już jest pewna wiadomość?
Tomasz Adamek: Pewna będzie wtedy gdy wyjdziemy do ringu. To prawda, jesteśmy dogadani. Teraz trzeba podpisać kontrakty.
MF: Kiedy doszło do negocjacji i ile brakuje aby kontrakty na walkę zostały podpisane?
TA: Wszystko jest dograne. W przyszłym tygodniu powinniśmy podpisać kontrakty. Zarówno my jak i team Klitschko są na tak, także jedyne co trzeba zrobić to przełożyć to wszystko na papier i podpisać.
MF: Jaka zagraniczna stacja telewizyjna miałaby pokazać ten pojedynek?
TA: Ja tego nie wiem, bo się tym nie zajmuję. Jeżeli chodzi o Stany Zjednoczone to pewnie HBO.
MF: Dlaczego walka miałaby się odbyć w Polsce, a nie na Ukrainie?
TA: Również nie mam takich informacji. Nie pytaj mnie o takie sprawy. Ja nie jestem organizatorem, tylko pięściarzem. Tymi sprawami zajmują się ludzie Klitschko. My mamy walczyć tam gdzie to zostanie ustalone. W tym przypadku mówi się o stadionie we Wrocławiu.
MF: 30 kwietnia Klitschko walczy z Chisorą. Co w przypadku gdyby Ukrainiec przegrał? Wasza walka się nie odbędzie?
TA: Szczerze to nie sądzę aby tak się stało. Klitschko jest mistrzem świata i wychodzi do ringu aby wygrać. On jest o klasę lepszym pięściarzem od Chisory. Zarówno pod względem umiejętności jak i doświadczenia. Ja też wychodzę do ringu 16 kwietnia po to aby wygrać i przygotować się do wrześniowego starcia z Klitschko.
MF: Co w takim razie z Samuelem Peterem? Staniecie do przetargu czy zrezygnowaliście już z tego pojedynku?
TA: Jeżeli podpiszemy kontrakt z Klitschko to wówczas mamy gwarancję, że do takiego pojedynku dojdzie. W takim przypadku Peter nie jest nam potrzebny.
MF: Ale wystąpisz na gali 16 kwietnia w Katowicach?
TA: Wystąpie, ale z innym przeciwnikiem.
MF: Kto jest brany pod uwagę?
TA: Za wcześnie o tym mówić. Na razie wszystko jest jeszcze świeże.
MF: Dobieracie rywala gabarytowo podobnego do Klitschko czy nie ma to znaczenia?
TA: Na pewno przeciwnik warunkami fizycznymi będzie przypominać Władimira Klitschko.
MF: Jesteś wysoko także w rankingu federacji WBA. Dlaczego nie David Haye, a właśnie bracia Klitschko?
TA: Z nim [Davidem Haye przyp. red] jest się trudno dogadać co widać po jego negocjacjach z braćmi Klitschko. My potrafiliśmy szybko się porozumieć z Ukraińcami i dlatego będzie walka z Władimirem.
MF: Ronnie Shields został trenerem Chrisa Arreoli? Miałeś okazję pracować z tym trenerem. Czy Shields pomoże wrócić Amerykaninowi do czołówki wagi ciężkiej?
TA: No to już pytanie nie do mnie. Nie chcę komuś dawać czy zabierać szans. Życzę im wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że Arreola wróci do czołówki.
MF: Powiedz jak na dzień dzisiejszy oceniasz swoje szanse z braćmi Klitschko? O ile możesz się jeszcze polepszyć pięściarsko przez najbliższe miesiące?
TA: Zrobię wszystko by wygrać, wierzę w to. Nic mi nie brakuje do tego abym nie mógł tego dokonać. Jestem wojownikiem, mam sercę do walki i zrobię wszystko to co w mojej mocy aby nie zawieźć kibiców.

Rozmawiał Mateusz Falasa/BoxingNews.pl
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Bukmacher wiesz o co chodzi
Daj spokój , :p ????

W sumie ten rok bedzie/moze byc najciekawszym od lat w HW. Tłusty zmierzy sie z Witkiem , Byc moze Haye z drugim Kliczko no i najwieksze zaskoczenie Adamek z jednym z braci . Celowo napisalem z jednym z braci bo juz wkoncu niewiadomo z którym ????
Troche cyrkowo ale najwazniejsze aby walki sie odbyly.
Moze walka o pas zmobilizuje Solisa chociaz raczej jest to tak prawdopodobne jak mistrzoswo Polski Cracovi w tym sezonie ???? ????
Ale bedzi ciekawie, niestety tak jak wczesniej mowilem fani &quot; Moneya&quot; raczej moga go nawet nie zobaczyc w tym roku jak tak dalej pojdzie - klopoty z prawem.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dwóch naszych czołowych cruiserów, Paweł Kołodziej (27-0, 16 KO) i Mateusz Masternak (21-0, 15 KO) zaliczyło awans w uaktualnionym rankingu federacji WBA. Pięściarz z grupy Knockout Promotions przesunął się z 8. na 6. pozycję, natomiast najlepszy bokser O&#39;Chikara Gmitruk Team awansował z 13. na 11. pozycję. Spadek o jedną pozycje zanotował natomiast w kategorii junior średniej Paweł Wolak (20-2, 5 KO), który został sklasyfikowany na 8. pozycji.
Miejsca pozostałych Polaków w rankingu bez zmian. Najwyższe notuje półciężki Dawid Kostecki (35-1, 24 KO), które zajmuje bardzo wysokie 4. miejsce. W tej samej kategorii mamy jeszcze Aleksego Kuziemskiego (20-2, 5 KO) na miejscu 15. W rankingu ciężkich najlepszy polski pięściarz Tomasz Adamek (43-1, 28 KO) wciąż na 10. miejscu.
 
Do góry Bottom