>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NC+

raiders 164

raiders

Użytkownik
Wojna i Pokój HD, Sundance HD,Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America oraz Religia.tv


Te kanały zostaną wyłączone z dniem 1 kwietnia z platformy N oraz NC+ .
najlepsze jest to za dalej owe kanały wiszą w ofercie NC+ .

Co do ESPN America kanał zostaje wycofany z europy .Jedynie bedzie dostępny w Anglii
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja tam nie miałem i ogólnie nie jest mi potrzebny ESPN America, ale już np. Eurosport tak, a w nc+ nie jest to kanał gwarantowany, a takich kanałów które mogą w każdej chwili zniknąć bez żadnych konsekwencji w nc+ jest sporo...
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ESPN zostało.
Ja w końcu wyskrobałem wypowiedzenie. Czekam do piątku na ich telefon, jeśli nie zadzwonia i nie przedstawią swojej propozycji, to je wyślę, za potwierdzeniem odbioru.
http://biznes.onet.pl/uokik-wszczal-postepowanie-ws-platformy-cyfrowej-n,0,5458069,1,news-detal
Tyle, że to postępowanie może trwac i do maja, także nie ma co czekać, bo będzie po ptakach. Kto uważa, że jest pokrzydzwony, do 19kwietnia musi wpłynąć pismo do ITI w Krakowie
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Do mnie dzisiaj dzwonili z nc+ i jeśli wziąłbym pakiet Silver to mam go za 69zł, ale chociażby mecze z Premier League będę miał tylko z 2 i 3 kategorii więc jednak biorę ten pakiet Platinum za 99zł + multiroom bo innego wyjścia nie ma. :/ Pytałem też o jakieś zmiany, czy będzie np. pakiet podstawowy i do niego będzie można dokupić pakiety tematyczne to Pani z nc+ powiedziała że na pewno nic takiego nie będzie, niby oni tam mało wiedzą ale spytałem o to dwa razy i naprawdę zdecydowanie powiedziała że na pewno takiej opcji nie będzie.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
więc jednak biorę ten pakiet Platinum za 99zł + multiroom
Jak wygląda sprawa z multi ? Dostaje się dwa dekodery ? Pytam bo też muszę mieć co najmniej dwie możliwości oglądania, a drugą za granicami naszego kraju i jakbym to za stówkę ogarnął to jeszcze dałoby radę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Pytam bo też muszę mieć co najmniej dwie możliwości oglądania, a drugą za granicami naszego kraju
To chyba oparte jest na multi nki, nie korzystałem z tego więc nie znam sprawy, ale tam kablem trzeba połączyć dekodery. Więc zagranica raczej odpada.
*******
To jest dobre:
Dlaczego na własnym profilu nie mogę znaleźć wczorajszego wpisu, że obsługa klienta w nc+ to kpina? Dlaczego zniknął z mojej tablicy? Można do niego wejść tylko przez bezpośredni link. Czy ktoś potrafi to wytłumaczyć? Czy może na facebooku można kupić sobie cenzurowanie treści?
Ktoś zasugerował, że ukrył.
Nie, nie ukryłem.
A to jego wpis:
Każdej firmie z takim podejściem do klienta, jakie ma nc+ życzę natychmiastowej upadłości. Gdybym chciał przez 40 minut słuchać muzyki, to bym sobie ***** kupił płytę, a nie dzwonił na infolinię.
Stanowski

p.s. Odnośnie profilu Anty nc+ na Facebooku, wręcz skandalicznym trzeba nazwać fakt, że profil ten stał się nagle niewidoczny w wyszukiwarce Facebooka, więc użytkownicy którzy chcieliby dołączyć do prawie 60 tysięcy antyfanów nc+, nie mają takiej szansy. Jak to jest, panie Facebooku? Za to po wpisaniu frazy „Anty nc+” Facebook wyświetla nam na samej górze wyników… profil Anty Anty nc+, który lubią… 4 osoby. Przypadek?
http://piotrcybulski.eu/upadek-nc-czyli-oferte-rozumiem-ale-nie-rozumiem-verleya/
Zachodzi też podejrzenie, że kupują lajki na fejsie.
Swoją drogą, to już na fb można cenzurę i lajki kupić? :-?
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
OK, no więc, dostałem list z ofertą Silver za 79. Zadzwoniłem, powiedziałem, że mi sie nie podoba nowa oferta, i że chce Universe w cenie dla nowych klientów albo składam wypowiedzenie. Babka na to, że ona nie może mi obniżyć i że jedynym rozwiązaniem jest złożenie wypowiedzenia i zapisania sie jako nowy klient. Przed chwilą dzwonił gościu i mówi, że widzi w systemie, że jestem niezadowolony i czego oczekuje. Powiedziałem to samo ???? Universe za 59 i tyle, nie wymagam dodatkowych pakietów, multiroomów itd bo po prostu nie spędzam tyle czasu przed TV a programy z C+ uważam za bezwartościowe (mam na myśli te Family itp). Powiedział OK - Universe na 12 miesiecy za 59 ???? dopiąłem swego, będę płacił to samo, co prawda wyleciało kilka kanałów, których jednak nie oglądałem, a na nPremium lecą filmy które już dawno widziałem, także strata dla mnie żadna.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
napisze tutaj bo temat podobny
mam takie pytanie używa ktos tunera Ferguson? jeśli tak to niech sie odezwie na PW ;-)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Z tym kupowaniem lajków to jest pewne że to robią. Dziś mieli uruchomić dla wszystkich dotychczasowych klientów Premium wszystkie kanały z pakietu Platinum, oczywiście nie ma. ???? Na Facebooku to już nawet admin nic nie pisze, a jak już to wymyśla sam jakieś durne pytania i na nie odpowiada, wczoraj mieli &quot;świetną&quot; promocję z anteną za zero zł i ogólnie rzecz ujmując to czego się nie dotkną to delikatnie mówiąc zepsują albo się ośmieszają.
Ktoś może wie czy klienci Cyfry mają czas na podjęcie ewentualnej decyzji o migracji do końca czerwca?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Z tym kupowaniem lajków to jest pewne że to robią. Dziś mieli uruchomić dla wszystkich dotychczasowych klientów Premium wszystkie kanały z pakietu Platinum, oczywiście nie ma. ???? Na Facebooku to już nawet admin nic nie pisze, a jak już to wymyśla sam jakieś durne pytania i na nie odpowiada, wczoraj mieli &quot;świetną&quot; promocję z anteną za zero zł i ogólnie rzecz ujmując to czego się nie dotkną to delikatnie mówiąc zepsują albo się ośmieszają.
Ktoś może wie czy klienci Cyfry mają czas na podjęcie ewentualnej decyzji o migracji do końca czerwca?
Rzut oka w statystyki i okazuje się, że 57.175 fanów strony NC+ pochodzi z Polski. 14.270 z innych krajów... Czyżby zatem z NC+ można było korzystać także za granicą, nawet w tak egzotycznych państwach jak Gabon i Nigeria a nawet... na bezludnym niemal kontynencie - Antarktydzie? A może chodzi jednak o &quot;martwe dusze&quot;?
http://www.polskatimes.pl/artykul/798443,nc-trolluje-na-facebooku-i-kupuje-lajki,id,t.html
????????????
A z tym wypowiedzeniem, to tak do końca nie wiadomo. Bo UOKiK ich przyciska i wstrzymali wysyłanie tych listów. Więc czekajcie, może idzie wytrzymać do końca na starej umowie.
W nce zwykle kanały włączają o 12, może będzie teraz podobnie.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Teraz właśnie ponownie do mnie dzwonili z nc+ i dostałem nową ofertę, pakiet Comfort i do tego kanały Canal+ za 69zł. Dowiedziałem się też że klienci Cyfry mają czas na migracje do końca czerwca więc nie pozostaje nic tylko czekać aż Julian się ugnie i da jakąś normalną ofertę. ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Cały Canal+ dostałeś czy, aby te Family?
Tylko też w tym Comfort nie ma nSportu czyli jakaś część praw sportowych Ci odpadnie, na pewno żużel i nie wiadomo co oni tam w przyszłości chcą pokazywać. No i nie ma Eurosportu 2, czyli BL.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
u mnie hula. Poza tym wszystkie kanały Canal+, do końca kwietnia za free, a później za 20pln, ale można wcześniej wyłączyć po kontakcie z BOK (znów trzeba bedzie sie z tym pieprzyć:/)
 
Do góry Bottom