>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Ostatnie dwie propozycje na noc.

Miami Heat - Atlanta Hawks

Omer Yurtseven over 10.5 zbiórek @ 1.66 betclic
Omer Yurtseven +14 zbiórek @ 2.04 etoto
Omer Yurtseven +18 zbiórek @ 6.13 etoto

No co tu dużo mówić, Yurtseven dostał szansę z powodu kontuzji Adebayo i ją solidnie wykorzystuje. Ostatnie 12 meczów to domyślna linia 10.5 przekroczona aż 11 razy. Nie udało się jedynie w ostatnim meczu, gdzie przeciwnikiem była właśnie Atlanta. Dziś po prostu liczę na "rewanż" i znacznie więcej zbiórek ze strony Omera. Na pewno jest to gość, który ma możliwości na kręcenie TOP 1 w zbiórkach w całej lidze, ostatnie 12 meczów to średnia 13.8 zbiórek na mecz, dlatego idę w kierunku 14 lub więcej zbiórek. Plus taki bardziej bet "dla zabawy" czyli 18 i więcej zbiórek, tej linii jeszcze nie przekroczył, ale na pewno jest w stanie to zrobić, raz zanotował zbiórek 17, ale przy odrobinie szczęścia jak to w zbiórkach na pewno jest w stanie to pokryć.

Czysto informacyjnie Atlanta bez Capeli co też powinno trochę pomóc :).

Detroit Pistons - Toronto Raptors
Detroit Pistons +10.5 @ 1.80 betclic
Detroit Pistons @ 4.40

Idę w kierunku Pistons, bo po prostu przekonują mnie, szczególnie na własnym parkiecie są jak na nich solidni. Ostatnie pięć meczów u siebie to 4 zwycięstwa i 1 porażka, dodatkowo w ostatnim czasie, co prawda na wyjeździe, potrafili wygrać z Bucks, co było chyba największą niespodzianką. Dzisiejszej nocy podejmą Toronto, które w tym roku notuje bilans 6-1 i wyglądają bardzo dobrze, natomiast warto wziąć pod uwagę, że 6 z tych 7 spotkań grali u siebie, a jedyne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli z osłabionym bez Giannisa Bucks. Na wyjeździe Toronto jest w tym sezonie dużo słabsze, bilans 8-7, z czego połowę tych zwycięstw odnieśli na przełomie października i listopada.

Oczywiście, ostatni mecz Pistons z Bulls to był blowout i porażka aż 87-133, natomiast po pierwsze grali na wyjeździe, po drugie B2B, a po trzecie po sensacyjnej wygranej z Bucks dwa dni później dostali łomot od Hornets 111-140, więc najwyraźniej już tak mają. Dodatkowym smaczkiem jest to, że obecnym trenerem Pistons jest były trener Toronto, który został stamtąd zwolniony w 2018 roku, a dodatkowo Pistons w H2H mają 4 wygrane z rzędu, w tym raz w tym sezonie. Oczywiście, najbardziej mnie przekonują ostatnie wyniki Detroit u siebie i wydaje mi się, że handicap są w stanie na spokojnie pokryć, a te "smaczki" można potraktować jako dodatek.
Przepraszam nie neguje typu. Wszystko może wejść. Ale typowanie Pistons to czysta loteria z małą szansą. Tu nie można nic analizować.
Pistons grają indywidualną koszykówkę. Indywidualne akcje i nic więcej. Wszystko zależy od dyspozycji strzeleckiej dnia. Tam nie ma żadnych rozpisanych akcji. Gra na żywioł. Na amerykańskim Twitterze jest cała masa wypowiedzi trenera Pistons typu We are Playing for fan.
Oglądałem ich parę meczów albo wchodzi indywidualnie albo nie. Ten ostatni mecz z Toronto też widziałem.
Generalnie dzisiaj powinni dostać grubo w dupe, bo są zwyczajnie słabsi organizacyjnie. Stąd ich miejsce w tabeli.
Najlepsza analiza do typu byłoby napisać "mam przeczucie" 😉
Też często gram na przeczucie i nawet lepiej wychodzi niż z analizowaniem. Wszystkim życzę dobrego przeczucia.
Zieloności. 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dziwne ... Ktoś usunął mój post z wczoraj z typami NBA. Administratorzy, proszę o informacje w tej kwestii, bo nie wiem, czy jest sens się trudzić i zamieszczać tu cokolwiek jak takie rzeczy się dzieją.
Tak jak kolega wyżej napisał, został usunięty ponieważ jest to dział tematyczny i nie podajemy tu "suchych typów", jeżeli chcesz takie podawać to proponuję założyć temat w dziale z kuponami, tutaj trzeba uargumentować swoje typy, nikt nie wymaga, że ma to być nie wiadomo jakie wypracowanie, ale te kilka zdań uzasadnienia jest mile widziane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Przepraszam nie neguje typu. Wszystko może wejść. Ale typowanie Pistons to czysta loteria z małą szansą. Tu nie można nic analizować.
Pistons grają indywidualną koszykówkę. Indywidualne akcje i nic więcej. Wszystko zależy od dyspozycji strzeleckiej dnia. Tam nie ma żadnych rozpisanych akcji. Gra na żywioł. Na amerykańskim Twitterze jest cała masa wypowiedzi trenera Pistons typu We are Playing for fan.
Oglądałem ich parę meczów albo wchodzi indywidualnie albo nie. Ten ostatni mecz z Toronto też widziałem.
Generalnie dzisiaj powinni dostać grubo w dupe, bo są zwyczajnie słabsi organizacyjnie. Stąd ich miejsce w tabeli.
Najlepsza analiza do typu byłoby napisać "mam przeczucie" 😉
Też często gram na przeczucie i nawet lepiej wychodzi niż z analizowaniem. Wszystkim życzę dobrego przeczucia.
Zieloności. 😉
Wiesz, każdym typem koniec końców rządzi przeczucie. Oczywiście Detroit na papierze to drużyna gorsza od Toronto chyba w każdym aspekcie, ich koszykówka bazuje na indywidualnościach a tutaj jednak dużo zależy od formy dnia, ale jednak u siebie są drużyną, która potrafi powalczyć z każdym i tego nie zmieni ich styl gry. Jakbym miał do każdego typu pisać tylko, że to moje przeczucie to by się to trochę mijało z celem, ale jak podeprę do tego analizę, która moim zdaniem z prawdą się nie mija, to już wygląda lepiej.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Świetna robota panowie dobrze się czyta ten temat.

Sacramento Kings - Houston Rockets

Christian Wood over 18.5 pkt @ 1.95 sts
Wood 15 punktów i 3 faule w pierwsze 7 minut pierwszej kwarty przez co skończył granie, trzecia na stojąco i przebija linię na 3 minuty przed ostatnią syreną. Napsuł trochę krwi :p
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Podejrzewam, że został usunięty bo nie było nawet jednego zdania o żadnym z trzech typów.
Bo nie zawsze mam czas na pisanie analiz, szczególnie jak skład podawany jest 15min przed rozpoczęciem meczu, a niektórzy użytkownicy forum prosili mnie żebym podawał typy wcześniej niż 5min przed rozpoczęciem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +513
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Mam dosyć sporo czasu dzisiaj więc troszke poanalizuje i moze kogoś nasune, a również sam zaproponuje co bym zagrał


Milwaukee Bucks - Toronto Raptors


Toronto gra mecz backtoback, po niespodziewanej porażce z Detroit z pewnością zechca sie zrewanżować, jednakże nie widzę możliwości w ktorej ekipa Greka pomaga im w tym.
Patrząc na specyfikę obydwu drużyn oraz ich gamestyle spodziewam sie niskiego wyniku, bukmacherzy ustawili linie na 222 pkt i uważam, ze nie uda sie tego przebić.
Odnośnie nieobecności w druzynie gospodarzy nadal nie zagrają Galloway, Holiday i Lopez, w Toronto póki co GTD jest Trent. Czyli przyjmując, że składy sa bliskie optymalnych możemy spodziewać się fajnego meczu pomimo wielkiej różnicy kursów zaproponowanych przez bukmachera.
Moim zdaniem wolny mecz.
Jesli miałbym typować to:

Portis over 1.5 three point made @1.7
Giannis over 49.5 PZA @1.85


Washington Wizards - Portland Trail Blazers

Jak dla mnie mecz loteria, Washington jest słaby taktycznie, psychicznie i ogólnie strasznie męczy mnie oglądanie ich gry, a Portland chyba juz bez celów.
Washington bez beala, Portland bez lilarda, colluma, Nance'a, Powella.
Czyli generalnie z obydwu stron brakuje strzelców, z braku beala widzę jedynie jeden typ motywowany dobrą formą Kyle Kuzmy.

Kyle Kuzma over 19.5 pkt @1.76




Atlanta vs New York
I to jest mecz na który czekam, powtórka z pierwszej rundy zeszłorocznych playoff, jedna z lepszych serii z zakończeniem na korzyść Atlanty.
Atlanta co prawda gra back to back, ale wierzę, że jednak dzisiaj zmeczenie nie odegra dużej roli w spotkaniu. A dodatkowego smaczku dodaje ostatni transfer opiewajacy Knoxa i Reddisha ten drugi na 100% dzis nie zagra, podobnie jak Rose oraz Kemba Walker w barwach Knicks. Hawks raczej jeszvze bez Clinta Capeli, ale jest gTd wiec nie chce wróżyć.
Oglądałem wczoraj całe spotkanie Miami z Atlanta i powiem szczerze, ze wywarli na mnie pozytywne wrażenie ich szybka gra, duzo miejsca w srodku i Pan rozgrywający Young zdecydowanie powinni być wyżej w tym sezonie.


Trae Young over 25.5 pkt @1.88



Brooklyn Nets - New Orlean Pelicans


Brooklyn w ostatnim meczu dal odpocząć swoim kluczowym graczom, co za tym idzie przegrali że słabiutkim OKC, tutaj KD i Mills już wystąpią a poza grą pozostaje nadal Aldridge oraz z wiadomych powodów Irving i Harris.
Nowy Orlean z kolei zdaje się łapać wiatr w żagle, wygrane nad Golden state, Clippers czy Minny wydają sie być tego wyznacznikiem i uważam, że również tutaj powalczą.
A ich dużym atutem bedzie siła podkoszowa, której dla Brooklynu brakuje.
Wydaje mi sie, że mevz będzie typowa strzelanina, wiec zgodnie z tym bukmacherzy wrzucili linie 230 pkt.

Mecz rozstrzygnie sie różnica 1-6 pkt @2.9



Miami Heat - Philadelphia

Również bardzo ciekawy mecz. Obie ekipy graja backtoback. Miami musiało wczoraj powalczyć o mecz, a Philadelphia już do połowy zaznaczyła, że wygra pokaznie mecz. Jednakze patrząc na minuty czolowych graczy są one podobne, wiec zmęczenie nie bedzie zadnym argumentem.

Do Miami prawdopodobnie wraca dzis Morris, Garret Okpala, a do Phili Green.
Więc siła defensywna Miami faktycznie została solidnie wzmocniona. Philadelphia wygląda zdecydowanie lepiej, chociaz nie podejmę sie typowania wyniku meczu.

Kyle Lowry + Seth Curry over 28.5 pkt @1.88
Omer Yurtseven over 9.5 zbiorki @1.77


Oklahoma City Thunder - Cleveland Cavaliers.

Gospodarze wygrali ostatnio z Brooklyn nets...i to na tyle. Cleveland stoi ja zupełnie innym poziomie defensywy jak i ofensywy oraz zgrania niz ich dzisiejsi przeciwnicy.
Okc moim zdaniem brakuje argumentów do zagrożenia wygranej Cleveland którzy tworza zgrany i dobry kolektyw z dobrą ławką rezerwowych, a OKC to jak dla mnie dwóch zawodnikow Shai Alexander i Giddy, a sami niestety meczu nie wygrają, dodatkowo są bardziej niż słabi pod koszem, a wobec clev nawet paskudnie slabi.
Widze tu sweep Cleveland pomimo, ze graja b2b.


Cleveland -9.5 @2.9


Chicago Bulls - Boston Celtics

Rewelacja tegorocznych rozgrywek przyjeżdża dzis do Bostonu, który gra w kratkę, dobre mecze przeplatają słabymi.
Mecz, który trudno typować pod kątem wygranej, ale można poszukać typow na zawodników.
W Chicago nie zagra, szkoda wymieniać ich wszystkich ale Lavine i Caruso, a możliwe, że tez Ball wypadnie na dzisiejszy mecz.
Więc widzę pole do popisu dla DeRozana, dzisiaj powinien zakręcić sie w okolicach 30 pkt. Z drugiej strony natomiast mamy Boston w pełnym, prawie pełnym składzie bez Smarta, uważam, że Jaylem Brown dzisiaj również będzie miał wolną reke i przy jego dobrej formie będzie walczył z Demarem o tytuł najlepszego strzelca meczu.

Demar DeRozan over 26.5 @1.90
Jaylen Brown over 24.5 @1.87
Denis Schroeder over 14.5 @1.9


Pozostałe 3 mecze odpuszczam ;)
Powodzenia, na betx można łączyć w ako zakłady na zawodników z jednego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Boston Celtics - Chicago Bulls
Coby White over 16.5 pkt @ 1.83 betclic

Mocno osłabione Bulls podejmie dzisiaj Celtics. Najważniejsze dla tego beta jest to, że nie zagra zarówno Ball jak i Lavine, co powoduje, że White wychodzi w pierwszej piątce. Oczywiście, liderem ofensywy będzie DeRozan, jednak linia na niego jest wysoka i większy potencjał widzę w Cobym. Wczoraj zdobył 20 pkt przy 17 rzutach z gry, zagrał na fajnej skuteczności, bo powyżej 50%. Coby w ostatnich 10 meczach notuje średnio 17 pkt, warto jednak odnotować, że w większości z tych spotkań grał z ławki, dzisiaj powinien dostać więcej minut, o ile mecz będzie w miarę wyrównany, a spodziewam się tego, bo Celtics formą nie powalają i jeżeli Boston szybko nie odskoczy to będzie w tym meczu walka. W ostatnich 5 meczach w których White wychodził w pierwszej piątce przekraczał tą linie trzy razy, jednak warto odnotować, że grał wtedy LaVine i DeRozan, dzisiaj tego pierwszego zabraknie. Oczywiście, Coby jest nieregularny, ale myślę, że przy ilości minut które dzisiaj dostanie jest w stanie tą linie pokryć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +734
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Miami Heat - Philadelphia 76ers

Tyrese Maxey over 1.5 trójek @ 1.80 betclic

Bet czysto pod ostatnią formę Maxeya, który zeszłej nocy zdobył 23 punkty przeciwko Bostonowi trafiając aż 5 razy za 3 pkt. Co prawda na przestrzeni sezonu Tyrese oddaje jedynie 3,3 rzutów za 3 na mecz, jednak w ostatnich dziesięciu meczach ta średnia wynosi aż 4.9, dodatkowo Miami jest jedną z najgorszych drużyn w lidze, jeżeli chodzi o tracenie trójek na mecz (13.7 przez cały sezon, 14.3 w ostatnich 3 meczach). Tyrese spędza na parkiecie mnóstwo minut, średnia na sezon 34.7, ostatnie dwa mecze to 38 minut, linia pokryta w 3/3 ostatnich spotkań i co najważniejsze NA WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI. Jeżeli skuteczność nagle nie spadnie, przeciwko Miami nie widzę problemów w pokryciu tej linii.

San Antonio Spurs - LA Clippers

Dejounte Murray powyżej 37.5 punkty+zbiórki+asysty @ 1.80 ewinner

Buki trochę niezdecydowane, w betclicu linia aż 39.5 , ale ta na ewinnerze jak najbardziej do gry. Bet znowu pod formę, lider Spurs ostatnio wykręca kosmiczne liczby, tą linie po powrocie z protokołów covidowych pokrył w 5/6 spotkań, w tym w ostatnich dwóch meczach notował odpowiednio 52 i 53 PZA. Dzisiaj przeciwnik, który może nie do końca sprzyja overowym wynikom, ale Clippersi w dalszym ciągu to zespół personalnie po prostu słaby, bez swoich liderów w postaci PG czy Leonarda. Dodatkowo GTD jest White, raczej nie zagra, a to też na plus dla naszego typu. Spurs w końcu wypadałoby wygrać, ostatnie dziesięć meczów to zaledwie jedna wygrana, przeciwnik na przełamanie na pewno dobry, a ja wierze, że Murray pociągnie swój zespół do zwycięstwa, a nawet jak Spurs przegrają, to mi wystarczy, że Murray pokryje linie :D. W dwóch meczach H2H w tym sezonie Murray pokrył linie w obu spotkaniach.


Denver Nuggets - LA Lakers

Russell Westbrook over 0.5 trójek @ 1.78 betclic

Analizy tu nie będzie, bet na przełamanie. Żeby Westbrook trójki od sześciu meczów nie trafił? Tak, wiem, Russell ostatnio jest w formie lekko mówiąc słabej, mimo to uważam, że jedną trójkę jest w stanie rzucić. Tym bardziej że próbuje, ostatnie 6 meczów to odpowiednio 5, 1, 0, 1, 5, 3 prób rzutów za trzy. Można powiedzieć, że "czutka" najbardziej mnie kieruje w stronę tego beta.

Oklahoma City Thunder - Cleveland Cavaliers

Shai Gilgeous-Alexander over 33.5 punkty+zbiórki+asysty @ 1.82 betclic

Króciutko. Shai ostatnie dwa mecze zagrał hmm, nie powiem, że znakomicie, ale bardzo dobrze.

vs Nets 33 pkt, 10 zbiórek, 9 asyst
vs Wizards 32 pkt, 3 zbiórki, 8 asyst

Najważniejsze dla mnie jest to, że Cavs bronią słabo przeciwko PG. Zeszłej nocy Murray nastukał im 30 pkt (a on akurat ma podobny styl gry do SGA), Haliburton 21 pkt (a on szczególnie wybitnym rzucającym nie jest, dodatkowo grał Fox), Curry 28 pkt czy Morant 26 pkt (też podobny styl gry do SGA). Myślę, że jeżeli Shai zagra chociaż w 70% tak dobrze jak w ostatnich dwóch meczach to linia na spokoju do pokrycia.

edit: za drobne dodaje
Shai Gilgeous-Alexander 30 lub więcej pkt @ 4.00 betclic
Shai Gilgeous-Alexander 35 lub więcej punktów @ 9.75 betclic
Dejounte Murray 30 lub więcej punktów @ 7.25 Betclic
Coby White 25 lub więcej punktów @ 6.00 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Miami Heat - Philadelphia 76ers
Liczba celnych rzutów za 3
P.J. Tucker minimum 2 trójki
@2.35 betfan

P.J. Tucker minimum 3 trójki
@ 3,90 betfan

Jak dla mnie mega ciekawa propozycja. Gość ma w styczniu 55% skutecznosci za 3. Na ostatnie 5 meczów w styczniu tylko raz nie trafił wiecej niż 1 trójki. W grudniu na 10 meczów 7 razy zaliczał przynajmniej dwa trafienia. ( 50% skutecznośći )
W całym sezonie jest na pierwszym miejscu w lidze w skuteczności za 3 - 47,2%
Czemu taki wysoki kurs? Chyba dlatego, że w październiku i do połowy grudnia mało rzucał 0-3 rzuty na mecz i nie grzeszył skutecznoscią ( około 33% ) Ale... ostatnimi czasy od około 10 spotkań oddaje wiecej rzutów i nieźle sobie radzi. W trzech ostatnich meczach oddał po 5 rzutów. Może się rozkręca? Rzucaj PiDżej. Rzucaj! Stawiam na ciebie!

Zielonośći życzę.

Nie zawiódł, 2 na 4 (y)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +778
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Witam,

Zrozumieć można spadające zainteresowanie NBA, nie jest to łatwy rynek - (jaki jest?:)).
Więcej czasu w końcu się uwolniło, fajnie będzie coś znowu tu poszkrybać hehe.
Ostatni mój wpis już po 4 miesiącach pozwolił Ci zaoszczędzić

KILKA T Y S I Ę C Y % Twojego kapitału.
A po paru sezonach zaoszczędzi KILKASET TYS., tak jak mi - odsyłam do ostatniego posta.


Strata kapitału na jednym spotkaniu = 100%. Rozpatrywanych przypadków - spotkań gdzie BARDZO SILNY zespół gra na BARDZO SŁABY zespół - zdarzyło się co najmniej kilkanaście od ostatniego researchu. Nie rzucając słów na wiatr przejdźmy zatem do przykładów z ostatniego czasu :

1. DETROIT PISTONS vs UTAH JAZZ :
- panujące wówczas otoczenie wokoło tego match up'u :
Detroit wygrywało wtedy krótkoterminowo w kratkę (ok.50% wygranych na 10 spotkań) - wiemy, że tylko dzięki absencjom spowodowanym tym co określane jest mianem "Covid19"/przyjaznym kalendarzem
Zespół ten szoruje dno tabeli Wschodu
Pozbawiony kluczowego Jeremi Granta

Utah wygrywa 7/10 ostatnich spotkań
Jest to zespół, który stricte postrzegany jest jako pretendent do tytułu, i takim też go widzę - PRETENDENT, jednak nie mistrz, zbyt głęboka wydaje się reszta najmocniejszych
Co ciekawe, co jest ważne, nawet B A R D Z O - nie zagrał Rudy Gobert, ktoś by mógł powiedzieć : "No okej, gra w wyjściowej piątce i jest duży. Ale Utah ma dużo dobrych grajków, no i zastępujący go Whiteside też warunki fizyczne ma."
byłoby to jak najbardziej zasadne stwierdzenie, choć Gobert robi dużo więcej niż to, że jest duży - Utah nie tylko dysponuję Mitchellem, Bogdanovicem czy Majkiem Conlim :) ale i chociażby Clarksonem czy niedocenianym Ericem Paschalem, który dwa lata temu zepsuł mi kupon, grając w barwach będących wówczas na dnie, Golden Stejtów w meczu z LA


Słowem - wszystko wskazywało na wygraną Utah - kursy zapewne również (mówię "zapewne" bo nie miałem czasu zanotować tego w pamięci - jak się mylę i były wysokie proszę o poprawę).
To właśnie także niskie kursy były ważnym elementem mojego ostatniego elaboratu, na temat dlaczego nie warto wchodzić w takie match up'y.

Porównajmy :
1. DETROIT - grają w kratkę, ale fundamentalnie TRAGICZNY zespół vs UTAH - fundamentalnie ŚWIETNY zespół, notujący 70% wygranych krótkoterminowo
2. DETROIT - dno tabeli vs szczyt tabeli - UTAH


I teraz :
cała logika ( albo to co nasz mózg wmawia nam jest logiczne ) tego świata mówi nam -

"Wchodź w ujemne handi na Utah, mają świetną passę, Detroit jest do d^py, jeszcze grają bez Granta, wprawdzie nie ma Goberta, ale Whiteside dobrze zbiera - na pewno Mitchell, Clarkson i spółka zrekompensują jego brak i powiozą DET z przewagą 8-12 pkt na lajcie. Minus 4,5pkt na WIN Utah wydaje się zatem dobrą, a co najważniejsze logiczną opcją - kursy na CZYSTĄ WYGRANĄ są za niskie, ale z handi -4,5 dostajemy już 1,80, przyzwoicie."



Tak może i by było - gdyby nie istniał : czynnik inwestycyjny takiego match up'u oraz współczynnik korelacji. Odsyłam do mojego, ostatniego posta.

Utah przegrało 126:116 z Detroit wbrew wszelkiej "logice".



No i drugi przykład - już będę opisywał mniej barwnie, bo zobaczysz i tak o co kaman plus minus.
ZWRÓĆ UWAGĘ NA PODOBIEŃSTWO LICZB!

1. Detroit vs Toronto
- otoczenie :

1. DETROIT - fundamentalnie zły zespół vs niezłe fundamentalnie - TORONTO
2. DETROIT - po przegranym tragicznie spotkaniu 133-87 ("Skoro mogli dostać tyle w plecy to na pewno Toronto dojedzie ich z przewagą 10-14 pkt, a już NA PEWNO wygra przynajmniej.") z Chicago vs TORONTO - 70% wygranych krótkoterminowo (na 10 spotkań)


Zadziałały tutaj liczby po raz kolejny - i ponownie :
- współczynnik korelacji
- prawo powrotu do średniej ( to samo działa w tenisie, i dlatego też Katie Swan vs Tomova przegrała choć miała 5 wygranych pod rząd, z tego samego powodu zakończyłem współpracę z typerem, który miał zapewniać pasywny dochód w lato kiedy nie ma NBA )
- czynniki inwestycyjne.





Tyle! Powodzenia i zieloności - a przede wszystkim zwiększania naszej efektywności operacyjnej, za tym idą zyski, a co najważniejsze uzyskanie takiej wiedzy i jej trzymanie się - daję nam stabilność zarobku.

Jakby mało przykładów - spójrzmy na Detroit vs Milwaukee ostatni mecz. (Obrońcy tytułu przegrali z dnem tabeli. No ale "zakłady to przecież loteria", no nie?)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Miałem sobie zrobić przerwę, ale o 19:00 na canal+ spotkanie Detroit - Pxoenix. Myślę popatrzę.
Zerknąłem na ofertę... no kurde! Ciekawy typ rzuca mi się w oczy i jak tu przejść obojętnie?. :D Jeszcze ciekawiej będzie się oglądało.

Detroit - Pxoenix.
Liczba zbiórek zawodnika
Deandre Ayton 12+ skręcenie kostki w 1 kwarcie
@2,11
betfan

No kurcze, gość zbiera średnio 11 zbiórek na mecz.
Detroit jedna najgorszych bilansów w lidze ( 10-31 ) na ostatnie 8 spotkań wygrało 5. ( bo wchodziło, bo ich lekceważyli ) Generalnie chyba już dość "wchodzenia" i "lekceważenia. ( takie założenie )
Druga sprawa skuteczność - NAJGORSZA w lidze: Field Goal Percentage = 41,6%, Srednio na mecz oddają 88 rzutów ( 12 w lidze ) Czyli generują średnio ponad 51 zbiórek na mecz ( tych defensywnych - teoretycznie łatwych dla obrony)
Phoenix zbiera 46 zbiórek na mecz z czego Ayton ma średnią 11
Wylliczmy to z proporcji 46 = 11 to 51= 12,2
A do tego mamy jeszcze zbiórki ofensywne -
Zakładając, że w tym meczu Detroit nie będą już mieli łatwo i lekko, stawiam na pewne 12 zbiórek Aytona.
Można zaryzykować więcej, ale lepszy pewny wróbel w garści niż kanarek na dachu.

Ja w tym meczu gram tak:
100 jednostek na Ayltona przy zwrocie 210 ( oczywiście minus podatek )
50% biore do kieszeni a drugie 50% inwestuje w to że Aylton bedzie miał wspólnika do tych zbiórek :)
i jeśli tak, to... to bedzie wtedy zarobek grubszy

Liczba zbiórek zawodnika
Jae Crowder 9+
@ 6.00
betfan
Jae Crowder 10+
@ 11,26
betfan
W ostatnim meczu przy słabo rzucającej Indianie 38.6% Jae Crowder nazbierał 11 piłek.

Detroit proszę słabo rzucać a chłopaki zbierać.
Oglądamy.
Zieloności.

Edit:
Dołączę jeszcze wypowiedzie Monty Williamsa ( trener Phoenix ) cytowane na twiterze.
" Monty Williams emphasized a level of respect the Suns have to have for the Pistons today. Detroit has beat the Jazz and Bucks in the last 2 weeks and has won 5 of its last 8 games. Williams has seen a pace increase and said that probably means the young guys are more comfortable."
"Monty reiterates that Jalen Smith is more comfortable playing the 5 position, but with Cam Jonson out, they believe he can produce at that 4 spot. That, plus bumping up Jae Crowder's minutes, is how they're trying to make up for Johnson's absence".

A wiec... niby nie zlekceważą.
Ayton i Crawder minuty gry bedą mieli miali odpowiednie.
Oby chłopaki nie złapali jakiś szybkich fauli to będzie dobrze.
Zieloności. ;)

Edit po 2 kwartach:
Ayton skrecił nogę w pierwszej kwarcie - już nie wróci do gry. No tego pod uwagę nie brałem.
Crowder już ma 8 zbiórek. Jest dobrze! (y)
Edit2:
6 minuta 3 kwart Crowder ma już 10 zbiórek!
THX.

Screenshot_20220116-204108.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +454
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Detroit Pistons - Phoenix Suns
Detroit Pistons +12.5 @ 1.80 betclic
Detroit Pistons @ 6.70 superbet

Idę tutaj po prostu za serią Detroit, ostatnio im wychodzi to czemu nie dzisiaj? Oczywiście, w zwycięstwo wątpię, ale czy nawiążą walkę z Suns? W to wierze. Z ciekawostek statycznych, Pistons u siebie ostatni mecz więcej niż dwunastoma punktami przegrali w listopadzie. Pistons z Suns u siebie wygrali 6 ostatnich meczów. W tym sezonie jeden mecz na korzyść Suns 114-103. Bet bardziej z rodzaju tych, które umilą oglądanie, ale widzę w tym szanse.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
No cóż, Detroit dzisiaj nie siedziało, jeszcze w trzeciej kwarcie wyleciał Cade, szkoda.

Sacramento Kings - Houston Rockets

Christian Wood over 20.5 pkt @ 1.85 ewinner

Opisywałem już ten typ, bo oba zespoły grały ze sobą dwa dni temu, więc pozwolę sobie zacytować analizę.

"W Houston była ostatnio lekka spinka i Wood został zawieszony na jeden mecz. Od tego momentu linie pokrył w 4/5 spotkań, nie udało się tylko przeciwko 76ers, co jest w miarę zrozumiałe, w końcu matchup z Embiidem. Wood w tych meczach notuje średnio 20.2 punktów. Co więcej, Kings są najgorsi w lidze pod względem tracenia punktów pod koszem. Dodatkowo zapowiada się bardzo overowy mecz, w szybkim tempie, linia na poziomie 238.5, kosmos. Bet pod formę Wooda, pod to jak ten mecz prawdopodobnie będzie wyglądać i pod to jak bronią Kings."

Wtedy linia była 18.5, dzisiaj jest 20.5 pkt, ale moim zdaniem wciąż jest do gry. W poprzednim meczu Wood zdobył 26 punktów mimo zaledwie 26 minut gry (problem z faulami), patrząc na ostatni występ niegłupie jest zagranie Christian Wood 30 lub więcej punktów @ 6.75 betclic

Pod ten mecz ciekawą opcją jest również:
De'Aaron Fox over 33.5 punkty+zbiórki+asysty @ 1.80 betclic jakieś jaja ze Fox za to wyleciał

Over ten pokryty w 6/8 ostatnich meczów, dwa dni temu 43 PZA, dodajmy do tego szybkie tempo meczu, dużo rzutów oddawanych przez Foxa, fatalną obronę Rockets, myślę, że linia do pokrycia o ile skuteczność nie zawiedzie.

Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors
Andrew Wiggins over 20.5 pkt @ 1.98 betclic

W tym wypadku jest to kwestia tylko i wyłącznie osłabień po stronie GSW, nie zagra Curry, nie zagra Green, Klay oczywiście na ograniczonych minutach, a ktoś punktować musi, więc pierwszy do głowy przychodzi mi Wiggins. Dodatkowo, w tym sezonie vs Minnesota rzucił 35 pkt, a dodatkowo w dwóch meczach w tym sezonie bez Curry'ego Wiggins tą linie przekraczał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Miałem sobie zrobić przerwę, ale o 19:00 na canal+ spotkanie Detroit - Pxoenix. Myślę popatrzę.
Zerknąłem na ofertę... no kurde! Ciekawy typ rzuca mi się w oczy i jak tu przejść obojętnie?. :D Jeszcze ciekawiej będzie się oglądało.

Detroit - Pxoenix.
Liczba zbiórek zawodnika
Deandre Ayton 12+ skręcenie kostki w 1 kwarcie
@2,11
betfan

No kurcze, gość zbiera średnio 11 zbiórek na mecz.
Detroit jedna najgorszych bilansów w lidze ( 10-31 ) na ostatnie 8 spotkań wygrało 5. ( bo wchodziło, bo ich lekceważyli ) Generalnie chyba już dość "wchodzenia" i "lekceważenia. ( takie założenie )
Druga sprawa skuteczność - NAJGORSZA w lidze: Field Goal Percentage = 41,6%, Srednio na mecz oddają 88 rzutów ( 12 w lidze ) Czyli generują średnio ponad 51 zbiórek na mecz ( tych defensywnych - teoretycznie łatwych dla obrony)
Phoenix zbiera 46 zbiórek na mecz z czego Ayton ma średnią 11
Wylliczmy to z proporcji 46 = 11 to 51= 12,2
A do tego mamy jeszcze zbiórki ofensywne -
Zakładając, że w tym meczu Detroit nie będą już mieli łatwo i lekko, stawiam na pewne 12 zbiórek Aytona.
Można zaryzykować więcej, ale lepszy pewny wróbel w garści niż kanarek na dachu.

Ja w tym meczu gram tak:
100 jednostek na Ayltona przy zwrocie 210 ( oczywiście minus podatek )
50% biore do kieszeni a drugie 50% inwestuje w to że Aylton bedzie miał wspólnika do tych zbiórek :)
i jeśli tak, to... to bedzie wtedy zarobek grubszy

Liczba zbiórek zawodnika
Jae Crowder 9+
@ 6.00
betfan
Jae Crowder 10+
@ 11,26
betfan
W ostatnim meczu przy słabo rzucającej Indianie 38.6% Jae Crowder nazbierał 11 piłek.

Detroit proszę słabo rzucać a chłopaki zbierać.
Oglądamy.
Zieloności.

Edit:
Dołączę jeszcze wypowiedzie Monty Williamsa ( trener Phoenix ) cytowane na twiterze.
" Monty Williams emphasized a level of respect the Suns have to have for the Pistons today. Detroit has beat the Jazz and Bucks in the last 2 weeks and has won 5 of its last 8 games. Williams has seen a pace increase and said that probably means the young guys are more comfortable."
"Monty reiterates that Jalen Smith is more comfortable playing the 5 position, but with Cam Jonson out, they believe he can produce at that 4 spot. That, plus bumping up Jae Crowder's minutes, is how they're trying to make up for Johnson's absence".

A wiec... niby nie zlekceważą.
Ayton i Crawder minuty gry bedą mieli miali odpowiednie.
Oby chłopaki nie złapali jakiś szybkich fauli to będzie dobrze.
Zieloności. ;)

Edit po 2 kwartach:
Ayton skrecił nogę w pierwszej kwarcie - już nie wróci do gry. No tego pod uwagę nie brałem.
Crowder już ma 8 zbiórek. Jest dobrze! (y)
Edit2:
6 minuta 3 kwart Crowder ma już 10 zbiórek!
THX.

Pokaż załącznik 14846
A nie jest tak że musi zagrać przy najmniej 10 minut bo jeśli nie to zwrot ?? Tak jest w totalbet
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dodatek.

Sacramento Kings - Houston Rockets
Houston Rockets @ 2.50 betclic
Christian Wood zdobędzie 25 punktów lub więcej i jego zespół wygra @ 8.25 betclic szkoda 2 pkt zabrakło

Z Sacramento wypadli Haliburton i Bagley co jest ogromną stratą dla gospodarzy. Idę tutaj w stronę Houston, którzy mogą wykorzystać te osłabienia. Co prawda dwa dni temu przegrali, ale Sacramento największą przewagę zbudowało sobie w drugiej kwarcie jak Wood nie grał z powodu 3 fauli w pierwszej kwarcie. Pozostałe kwarty były w miarę wyrównane + pierwsza na korzyść Houston, bo Wood zagrał super, pomijając 3 faule zdobył 15 punktów w 7 minut. Tak jak pisałem, korzystam z nieobecności Kings, dodam tylko, że 2 dni temu

- Bagley 26 pkt 13 zb 1 asysta
- Haliburton 9 pkt 6 zb 12 asyst
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Przepraszam za spam w temacie, mam nadzieje, że moderator się nie zdenerwuje, ale ciekawa opcja.

Tak jak wyżej pisałem, wypadli Bagley i Haliburton po stronie Kings, większość buków podbiła linie na Foxa PZA na 35.5, ale STS zamulił i dalej ma linie 33.5 po kursie 1.90.

dla przykładu
betclic 35.5 pza @ 1.82
forbet 35.5 pza @ 1.70

e: fuksiarz też zamulił, 33.5 pza @ 1.80
betfan również trzyma 33.5 pza @ 1.90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +93
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Jeśli z gry w Sacramento wypada Haliburton to ja proponuję taki zakładzik:

Sacramento Kings - Houston Rockets
Liczba celnych rzutów za 3
Buddy Hield 5+
@ 3,16 betfan 5 trafionych na 9 oddanych
Buddy Hield 6+
@ 5,79 betfan
Liczba celnych rzutów za 3
Buddy Hield 7+
@ 12,35 betfan

Haliburton oddaje 5-6 rzutów za 3 średnio w meczu. Buddy Hield średnio 9-10 rz. na mecz.
Są mecze, że Buddy oddaje nawet i 14 i 18 rzutów. Skoro nie ma Halibartona... to nikt nie bedzie miał pretensji, że Buddy wiecej porzuca. To jest pazerniak na rzuty.
Hield niejednokrotnie notował 6,7 trafień w meczu. Nawet nie tak dawno w styczniu miał 7-13 przeciwko Lakers i 7 -14 przeciwko Miami. W ostatnim meczu przeciwko Houston miał 4-10

Biorę go po tym kursie i się nie cackaj Buddy! tylko, 7+ mi rzucaj ;)

Zielonośći.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Pod ten mecz ciekawą opcją jest również:
De'Aaron Fox over 33.5 punkty+zbiórki+asysty @ 1.80 betclic jakieś jaja ze Fox za to wyleciał
Punkt do pokrycia overa i dzieje się to:

Po tej akcji sprzed 2 miesięcy stwierdziłem, że już nigdy nic w jego stronę nie zagram i dzisiaj się opłaciło...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom