>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Utah Jazz - Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers +6.5 @ 1.75
Cleveland Cavaliers @ 2.75
Cleveland Cavaliers - 5.5 @ 4.10

Utah mocno rozbite przez covida, na pewno w dalszym ciągu nie zagra Gobert, z rotacji wypada też chociażby Gay i kilku innych mniej istotnych zawodników. Jazz notują serie trzech porażek z rzędu, w defensywie wyglądają tragicznie, średnia straconych punktów w trzech ostatnich meczach to 124, a też warto odnotować, że oprócz meczu z Toronto wcale nie grali z mocnymi drużynami.

116-126 vs Detroit Pistons
113-125 vs Indiana Pacers

Cleveland? Na pewno solidni, już nie tak mocni jak jeszcze miesiąc temu, ale jest to drużyna, która może sprawić olbrzymie problemy Utah bez Goberta, szczególnie duo Mobley&Allen, Whiteside się nie rozdwoi, po przerwie, którą miał pod koniec grudnia wygląda naprawdę bardzo dobrze, średnia punktów na poziomie 18 pkt na mecz, a przecież jest w Cavs jeszcze Garland, który ostatnie dwa mecze zagrał słabiutko, ale to wciąż bardzo dobry zawodnik. Cavs dużo lepiej wyglądają także pod względem kadrowym, oprócz braku Rubio i Okoro brak osłabień, dodatkowo GTD jest Rondo.

Imo mecz 50-50, może z minimalną przewagą dla Cavs.

Dodatkowo Evan Mobley - Powyzej 16.5 pkt @ 1.93

Wszystko betclic

Jeszcze ciekawym betem wydaje się

Hassan Whiteside - poniżej 13.5 pkt @ 1.88 betclic wypadł przez covid

w 3 ostatnich meczach , które Hassan zaczynał jako starter linia pokryta raz, w ostatnim meczu przeciwko Pistons, zdobył wtedy 21 pkt. Ale to są tylko Pistons :) Cleveland bardzo dobrze broni przeciwko centrom, linia moim zdaniem za wysoka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
San Antonio Spurs - Houston Rockets

Dejounte Murray over 20.5 pkt @ 1.80 forbet

U różnych buków różna linia, na forbet 20.5 i wydaje mi się, że jest ona do gry. Spurs w dalszym ciągu bez McDermotta, dodatkowo raczej nie zagrają Vassell, White i Johnson, więc główna siła ognia spoczywa na Murrayu. W ostatnich 4 meczach średnia punktów na poziomie 23 pkt, 3/4 pokryta ta linia, Murray oddaje mnóstwo rzutów (średno 21.3 w ostatnich 4 meczach na skuteczności 45.9%). Dzisiaj Spurs grają z Rockets czyli najsłabszą defensywą w lidze, więc Murray będzie miał mnóstwo szans do punktowania, jeżeli skuteczność nie zawiedzie to nie wyobrażam sobie, żeby Murray rzucił mniej niż 21 punktów.

Los Angeles Lakers - Sacramento Kings

Malik Monk over 2.5 trójek @ 2.05 betclic
Gracz zdobędzie 20 punktów i jego drużyna wygra - Malik Monk @ 3.95 betclic

W tym meczu wybór dla mnie prosty, Monk ostatnio jest w bardzo wysokiej formie, dostaje mnóstwo minut (średnia z 8 ostatnich meczów to 33 min) i je wykorzystuje w stu procentach. Ostatnie 8 meczów to średnio 20 kt, 3.5 trójek na mecz przy 7.4 próbach, skuteczność 47.5%, dodatkowo sporo rzutów bo średnia 13.6 na skuteczności 52.3%. Ale do rzeczy. W ostatnim meczu Monk zaledwie 7 punktów, 1/3 za trzy i 3/13 z gry, ale wydaje mi się to zrozumiałe, grali z Memphis, bardzo dobra drużyna w obronie, a szczególnie w bronieniu trójek. Dzisiaj przeciwnik dużo mniej wymagający, Sacramento jest słabiutkie w defensywie, w ostatnim meczu H2H który był tydzień temu Monk rzucił 24 pkt w tym 6 trójek na 11 prób. W listopadzie Monk zdobył 22 punkty, 6 trójek na 10 prób. Jeszcze wcześniej w listopadzie 20 pkt i 4/7 za trzy. Linia punktowa pokryta w każdym z tych meczów, o trójkach nie wspominam, bo spokojne pokryte z zapasem. Czy Lakers wygrają? Tego nie wiem, powinni, ale Monk over 2.5 trójek jak najbardziej do gry, kurs też zachęca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Ostatnie propozycje na dziś :)

Washington Wizards - Orlando Magic

Spencer Dinwiddie over 25.5 punkty + asysty @ 1.83 betclic

Jak wiadomo Wizards kolejny mecz bez swojego lidera Bradleya Beala. W tym wypadku idę w kierunku Dinwiddiego.

Dinwiddie w ostatnich 7 meczach w których nie grał Beal zdobywa średnio 24 pkt i 9 asyst.

Wczoraj: 22 pkt, 10 asyst vs OKC
24 pkt, 11 asyst vs Heat
17 pkt, 6 asyst vs 76ers
21 pkt, 12 asyst vs Knicks
27 pkt, 9 asyst vs NOP
23 pkt, 6 asyst vs Magic
34 pkt, 9 asyst vs Pacers

Pokryte w 6/7 meczach

Dzisiaj rywal niezbyt wymagający, imo linia za niska.


Philadelphia 76ers - Charlotte Hornets

Mason Plumlee over 5.5 zbiórek @ 1.73 betclic Minuty się zgadzają, zbiórki niekoniecznie...

Ciężko powiedzieć, żeby Plumlee w Hornets grał regularnie, raz gra 16 minut raz gra 30, dzisiaj spodziewałbym się jednak bliżej trzycyfrowej liczby z przodu, ktoś tego Embiida w jakiś sposób będzie musiał zatrzymać, linia nie jest za wysoka, bo Plumlee notuje średnio 7 zbiórek w tym sezonie, w ostatnich 12 meczach 3 razy tej linii nie pokrył i w każdym z tych meczów grał bardzo mało minut (2x 17 i 18). Licząc, że dzisiaj zagra trochę więcej spodziewam się przekroczenia tej linii.

Życzę powodzenia i zieloności.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Atlanta Hawks - Miami Heat 1 1,69 1xbet 91:115

Jastrzębie to jak na razie dla mnie największe rozczarowanie tego sezonu. Grają o wiele poniżej oczekiwań zajmując dopiero 12 miejsce w konferencji wschodniej. 8 przegranych z rzędu we własnej hali... ile można, kiedyś musi przyjść przełamanie i obstawiam, że to będzie ten dzień 13 stycznia. Wraca Hunter, mega utalentowany gość i liczę, że pokaże co potrafi. Heat w sumie bez zmian i tak jak od dłuższego czasu nie zobaczymy dziś Butlera czy Adebayo, ale nie przeszkadzało im to żeby wygrywać ostatnie trudne spotkania, dzięki świetnej dyspozycji strzelców. Jednak na wyjazdach grają w kratkę i obstawiam, że dzisiaj przegrają a Hawks pokażą na co ich stać. Czas się obudzić Atlanto !

edit:

dno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder

Oklahoma City Thunder +10.5 @ 1.79 betclic
Oklahoma City Thunder @ 5.00 betclic
Oklahoma City Thunder wygra 6 lub więcej punktami @ 9.40 betclic

Co prawda do meczu jeszcze mnóstwo czasu, najlepiej poczekać na składy, a przynajmniej do godziny 23-24, bo wtedy pojawiają się informację o ewentualnych absencjach. Idę tutaj w wyraźnego underdoga jakim jest drużyna OKC, dlaczego? Netsi mnie kompletnie nie przekonują, szczególnie na własnym parkiecie, nie chce mówić, że są fatalni, ale ich ostatnia gra wygląda bardzo słabo. Po serii pięciu porażek z rzędu w końcu się przełamali i wygrali ze Spurs, chociaż były to męczarnie (po dogrywce 121-119). Wcześniej porażki chociażby z osłabionymi Clippers czy Orlando Magic. Oczywiście jako, że mecz odbędzie się w Nowym Jorku to nie zagra Kyrie Irving, na ten moment GTD jest Harden i Claxton. Dodatkowo bardzo wątpliwy jest występ LaMarcusa Aldridge'a. Ciekawą statystyką również jest fakt, że Nets ostatni raz u siebie wygrali więcej niż jedenastoma punktami ponad dwa miesiące temu (01.11.21 vs Detroit Pistons 117-91).

Co do Oklahomy, oczywiście, drużyna dużo gorsza od swoich dzisiejszych rywali, tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Ale czy nie są w stanie sprawić niespodzianki? W tym sezonie już parę razy potrafili ogrywać mocniejsze drużyny, chociażby wygrana z Nuggets czy Grizzlies. Obecnie notują serię pięciu porażek z rzędu, ale oprócz meczu z Timberwolves ich mecze nie były takie jednostronne, minimalne porażki z Wizards, Nuggets, dodatkowo oprócz jednego meczu z Minnesotą nie przegrywali dwucyfrową liczbą punktów. Jak już pisałem, skład na pewno dużo gorszy, ale to nie znaczy, że w OKC nie ma talentu. SGA na pewno jest w stanie pociągnąć zespół z Oklahomy, brakuje mu na pewno regularności, ale stać go na ponad 30 punktów w meczu, dodatkowo jest solidny Dort, czy chociażby Giddey, który ostatnio kręci szalone liczby.

Dodatkowo warto wspomnieć, że Brooklyn gra B2B, zeszłej nocy pewne zwycięstwo z Chicago Bulls, no ale jednak był to mecz wyjazdowy, gdzie Netsi grają zdecydowanie lepiej. Liderzy nie byli wyjątkowo eksploatowani w tym meczu, ale bardziej tutaj liczę na jakieś zlekceważenie rywali, rozluźnienie?

Z ciekawostek, ma to zdecydowanie najmniejsze znaczenie i nie przykładam do tego zbyt dużej wagi, ale OKC wygrało 4 ostatnie mecze z Netsami w ich hali.

Handicap na pewno najbezpieczniejsza opcja, reszta do pogrania drobno, ale moim zdaniem warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +386
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Milwaukee - GSW
Bobby Portis 2+ trójki
kurs 2.10
betfan
( 4 trafione na 7 )

Od jakiegoś czasu Portis mnie nie zawodzi. Te 2 trójki na mecz rzuca dość regularnie, a kurs ma zawsze powyżej 2. Kilka spotkań wcześniej to zdarzenie można było grać po kursach 2,5-2,6.
W grudniu w 12 meczach średnio trafiał 1,8 trójki na średnio 4,6 oddanych rzutów w meczu.
W październiku miał 2,2 trójki na średnio 4,6 oddanych rzutów
W styczniu wychodzi tak: 4-6. 2-6, 2-3, 2-5, i ostatnie 2 mecze z Charlotte nie pokrył linii bo... 1-3 i 0-2

Biorąc pod uwagę, że ostatnie 2 mecze zaniżył średnią to statystycznie teraz powinien trafić te swoje 2 trójeczki.

Milwaukee i GSW to 2 i 3 drużyna ligi pod kątem trafionych trójek średnio na mecz. MIL 14,3 w meczu, GSW 14,2 w meczu
3 i 4 drużyna w lidze patrząc na ilość oddanych rzutów średnio w meczu - 40,9 na mecz i 39,7 na mecz
7 i 8 patrząc od strony skutecznośći.
Szykuje się mecz "trójek" Tym bardziej że do GSW wrócił Tompson.
Aby tu wygrać trzeba rzucać trójki. Stawiam, że Bobby Portis odda kilka rzutów i swoje i... moje 2 wrzuci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +135
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets

Robert Covington over 10.5 pkt @ 1.83 betclic

Czy sytuacja Portland może być jeszcze gorsza? No najwidoczniej może być, bo z meczu przeciwko Nuggets wypada Anfernee Simons, czyli ostatnimi czasy lider ofensywy Portland. Tradycyjnie już też zabraknie Lillarda, McColluma, Nance'a i Powella. Wróćmy jednak do Simonsa - w ostatnich pięciu meczach w których wychodził w pierwszej piątce zanotował średnią punktową na poziomie 27.8 punktów na mecz, oddawał średnio 18.8 rzutów na mecz i grał średnio 36.8 min. Przewidywana piątka Portland na ten mecz to:

- Dennis Smith
- Ben McLemore
- Nassir Little
- Robert Covington
- Jusuf Nurkić

Kto w takim razie przejmie zdobywanie punktów dla Blazers? Ciężko powiedzieć xD.

Spróbuje pójść w stronę Covingtona, w ostatnich 3 meczach wychodził w pierwszej piątce, 2/3 razy pokrył tą linie, oczywiście, jest to zawodnik, który ma atuty głównie w defensywie, ale chociażby trójki potrafi rzucać i jest w stanie tą linie pokryć właśnie samymi trójkami. Nie gra Simons, liczę na kilka okazji do rzutów więcej, oby tylko trzymała się skuteczność.

Dodatkowo gram over 1.5 trójki Nassir Little @ 1.83 betclic

Linia nie jest za wysoka, 5/5 pokryta w ostatnich meczach, przy braku Simonsa może być więcej okazji do rzucania.

I na koniec mały funbet - Zawodnik zdobędzie 30 punktów lub więcej - Ben McLemore @ 14 betclic

Zwykła czutka, jak ktoś jest w stanie rzucić tyle punktów dla Portland w tym meczu to moim zdaniem jest to Ben, ostatni mecz 20 pkt, w tym sezonie dwukrotnie otarł się o 30 pkt (2x 28 pkt) i to grając jako rezerwowy. Tak jak pisałem, zwykła czutka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
New Orleans Pelicans - LA Clippers

Amir Coffey over 11.5 pkt @ 1.75 betclic
Amir Coffey 20 lub więcej punktów @ 5.25 betclic


Nie rozumiem tej linii? Clippers mają ogromne problemy w ofensywie, oprócz Morrisa to tak naprawdę nie ma tam kto zdobywać punktów, a Coffey w ostatnich dwóch meczach nie dość, że zaczynał w pierwszej piątce to dostawał solidne minuty (33 i 43) zdobył sporo punktów bo 18 i 21 i co najważniejsze gra na fajnej skuteczności. 12 punktów to on jest w stanie rzucić samymi trójkami, Clippers oczywiście dalej bez George'a, Leonarda, Kennarda i jeszcze paru innych mniej istotnych zawodników.

Josh Hart over 12.5 zbiórki + asysty @ 1.62 betclic

Kurs mizerny, ale jakiegoś dubla z tym skleić można. Głównie liczę, że będzie to pokryte zbiórkami, bo o Clippersach już kilka dni temu pisałem.

"W ostatnich meczach drużyna z Los Angeles gra na skuteczności rzutów z gry na poziomie 41.6%, co jest 4 najgorszym wynikiem w lidze, oczywiście im więcej nietrafionych rzutów tym większa szansa na zbiórkę."

Hart pokrył tą linie w 4/5 ostatnich spotkań, nie udało się jedynie przeciwko GSW co jest w jakimś stopniu zrozumiałe.

W dwóch meczach H2H w tym sezonie Hart notował liczby:
12 zbiórek + 9 asyst
10 zbiórek + 4 asysty

+ na dokładkę

Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies

Karl-Anthony Towns over 3.5 asyst @ 1.66 betclic

Idealne do dubla z Hartem, dopóki linia wynosi 3.5 warto ją grać. Opisywałem ten bet tutaj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/nba-w-sezonie-2021-2022-faza-zasadnicza-typy-z-analizą-dyskusja-komentarze.163330/page-18#post-7075700

Linia pokryta w 8/10 ostatnich meczach.


Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Oprócz wspomnianego wcześniej Portisa tak sobie jeszcze zagrywam.
Brooklyn -OKC
James Harden
minimum 5 trójek @ 3,42 etoto
minimum 6 trójek @ 6,04 etoto
minimum 7 trójek @ 10,89 etoto


Harden dzisiaj sam na placu boju. Może robić co chce jak za czasów Houston. Dzisiaj nie ma innych gwiazd którym trzeba podawać. Brodacz będzie wjeżdżał , będzie rzucał. Jak się rozkręci i złapie wiatr to 5 trójek to jak w banku. Stawiam tu 30 jednostek. Pozostałe opcje po 10. On nie potrzebuje asyst, zwód step back i rzut. Mam nadzieję że mu będzie wchodzić bo jak będzie to będzie rzucał i rzucał.

Edit
Mimo niepowodzenia uważam, że to był dobry typ. - warty kursu. Harden rzucał. Oddał 11 rzutów z czego trafił niestety tylko 3.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
No cóż, ostatnie dwa dni bardzo słabe, jeżeli chodzi o statystyki zawodników. Trochę pecha było, niektóre typy to moje złe wybory, mogę jedynie przeprosić tych co przegrali kasę, mam nadzieje, że będzie lepiej.

Natomiast jeżeli chodzi o szukanie niespodzianek wygląda to fajnie, Cleveland i OKC na plus z fajnymi kursami, dzisiaj również poszukam niespodzianki.

Charlotte Hornets - Orlando Magic

Orlando Magic +11.5 @ 1.79
Orlando Magic @ 5.80

Przyznam szczerze, że mocno karkołomny bet patrząc na pierwszy rzut oka. Czy Orlando to obecnie najgorsza ekipa w NBA? Być może, walka z Pistons jest zażarta, ale można powiedzieć, że tak. Hornets? Ostatnio są w gazie, dwie wygrane z Bucks oraz wygrana z 76ers, problemów kadrowych już nie mają i oprócz Oubre wszyscy są do gry. Czemu więc idę w stronę Orlando? Ktoś powie, że idę na serii zielonych i na siłę szukam niespodzianki, otóż nie. Wierze, że Magic są w stanie w tym meczu przynajmniej nawiązać walkę z rozpędzonymi Hornets. Może zacznijmy od osłabień po stronie Magic - na pewno nie zagra Wendell Carter i jest to na pewno spore osłabienie, dodatkowo GTD jest Mo Bamba, innych absencji nie wymieniam, bo taki Fultz nie gra od dłuższego czasu i większej różnicy to nie robi. Więc dlaczego idę w stronę Magic? Mam wrażenie, że ich ostatnie wyniki są dużo gorsze niż gra, seria dziesięciu porażek z rzędu, ale jak się spojrzy na ostatnie pięć spotkań to oprócz porażki z Pistons, która może wyglądać słabo potrafili dwukrotnie nawiązywać walkę z Wizards (106-112 i 100-102), powalczyli z 76ers gdzie do 4 kwarty prowadzili, ostatecznie 106-116, minimalna porażka z Bulls 98-102 czy porażka po dogrywce z Celtics 111-116.

Hornets to będzie bardzo trudny rywal, drużyna bardzo ofensywna, zawodnicy na papierze dużo lepsi, ale liczę na przełamanie Orlando. Kluczem w tym meczu będzie skuteczność rzutów szerszeni, jeżeli dobrze wejdą w mecz i szybko odskoczą to może być problem z nadrobieniem strat, ale liczę na wyrównany mecz, bo Magic na taki po prostu stać co już ostatnio pokazywali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
No cóż, ostatnie dwa dni bardzo słabe, jeżeli chodzi o statystyki zawodników. Trochę pecha było, niektóre typy to moje złe wybory, mogę jedynie przeprosić tych co przegrali kasę, mam nadzieje, że będzie lepiej.

Natomiast jeżeli chodzi o szukanie niespodzianek wygląda to fajnie, Cleveland i OKC na plus z fajnymi kursami, dzisiaj również poszukam niespodzianki.
Statystyki zawodników (szczególnie w NBA) to jest dna z większych loterii na rynku bukmacherskim.
 
paul_trunks 12,5K

paul_trunks

Użytkownik
No cóż, ostatnie dwa dni bardzo słabe, jeżeli chodzi o statystyki zawodników. Trochę pecha było, niektóre typy to moje złe wybory, mogę jedynie przeprosić tych co przegrali kasę, mam nadzieje, że będzie lepiej.
Nie ma za co przepraszać, każdy z nas jest świadomy ryzyka, a jeżeli ktoś nie jest to powinien dać sobie spokój z bukmacherką.
Osobiście ustrzeliłem dubla niedawno @ 5,5 sugerując się Twoją aktywnością w temacie więc nie narzekam :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +623
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Statystyki zawodników (szczególnie w NBA) to jest dna z większych loterii na rynku bukmacherskim.
No ciężko się nie zgodzić, generalnie całe NBA jest mocno losowe szczególnie w fazie zasadniczej, a na występy zawodników wpływa jeszcze mnóstwo czynników zaczynając od dyspozycji dnia kończąc na decyzjach trenera czy przebiegu meczu. Ale ja osobiście wolę tak się bawić niż w jakieś overy/handicapy, które mnie mniej kręcą :p
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Philadelphia - Boston
Czy Robert Williams osiągnie double-double?
Typ: Tak
@4,00
betfan

Wynik: siedło12pkt + 14 zbiórek

Bardzo ciekawy zakład znalazłem dzisiaj na betfan i wg mnie jak najbardziej warty zagrania.
Robert Williams średnio na mecz zdobywa 9,8 pkt i notuje średnio 9 zbiórek. Średnio tzn. że raz więcej raz mniej. Dzisiaj liczę, że bedzie wiecej.
W pięciu meczach stycznia zanotował raz double-double. Natomiast w grudniu miał 5 razy na 14 meczów . Nowiec tak coś koło raz na 3 mecze.
Styczeń 1-5. Czy będzie 2-6 ?
Po kursie 4.00 spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Philadelphia 76ers - Boston Celtics

Jayson Tatum over 35.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.80 betclic
Jayson Tatum over 7.5 zbiórek @ 1.93 betclic

Nie chce mówić, że to jest bet dnia, ale moim zdaniem jedna z najciekawszych opcji na dzisiejszą noc. Dlaczego? Zacznę od zbiórek, bo to jest generalnie ciekawa kwestia. Jeżeli Celtics chcą wygrać z 76ers to generalnie jest na to jeden sposób - zatrzymać Embiida. Czy ich na to stać? Z duetem Williams i Horford jak najbardziej, co już pokazywali w tym sezonie, a dokładnie w meczu z pierwszego grudnia. Embiid przez 33 minuty gry (bez problemów z faulami itd) zanotował jedynie 13 punktów i 18 zbiórek. Regularnie przez wyżej wymienioną dwójkę był podwajany co mocno go ograniczało w ofensywie. Dzisiaj spodziewam się podobnej gry ze strony Celtics, mocna defensywa przeciwko Embiidowi, podwajanie i próba zatrzymania Kameruńczyka.

No okej, ale co to ma do zbiórek Tatuma? Generalnie, jeżeli założymy wyżej wymieniony scenariusz to możliwości do zbiórek Williamsa i Horforda będą mocno ograniczone, powoduje to, że więcej okazji do zbierania będzie mieć właśnie Tatum. Przykładu nie trzeba szukać daleko. W wyżej wspominanym spotkaniu w którym Embiid zdobył jedynie 13 punktów Tatum zanotował aż 16 zbiórek, więcej niż Williams i Horford razem. Dodatkowo linia ta nie jest kosmicznie wysoka, w tym sezonie pokrywał ją 24 razy. Oczywiście możemy spodziewać się wyrównanego spotkania, więc Tatum powinien dostać dużo minut, około 40 wcale mnie nie zdziwi. Warto też wspomnieć, że tą linię zbiórek pokrywał dwukrotnie w tym sezonie przeciwko 76ers.

Przejdźmy teraz do PZA, a właściwie do punktów i asyst, bo zbiórki mamy omówione. Tą linie PZA pokrywał w jednym z dwóch meczów vs 76ers w tym sezonie.

01.12.21 - 37 min, 26 pkt, 16 zb, 2 asysty = 44 PZA
20.12.21 - 39 min, 17 pkt, 9 zb, 6 asyst = 32 PZA

Warto odnotować, że w meczu z 20 grudnia oddał tylko 14 rzutów z gry, co jest jego drugim najniższym wynikiem w tym sezonie, a średnio oddaje 21.7 rzutów w meczu. Forma Tatuma w ostatnim czasie wyglądała średnio, ale wygląda na to, że powoli wychodzi na prostą. Ostatnie 4 mecze to zdobycze punktowe: 36 pkt, 19 pkt, 24 pkt, 33 pkt i tą linie PZA przekraczał w 3/4 spotkaniach. Warto także dodać, że w meczu w którym zanotował jedynie 19 pkt zagrał tylko 29 minut, co jak na Tatuma jest wynikiem mizernym, ale akurat mecz się tak potoczył, że więcej grać nie musiał.

Co do asyst, tak naprawdę ciężko jest mi coś powiedzieć, gdyż jest to w tym becie najbardziej losowe, ale kilka cyferek powinien dołożyć i z tej statystyki. Średnia asyst w tym sezonie to 3.7.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Sacramento Kings - Houston Rockets

Christian Wood over 18.5 pkt @ 1.95 sts

Linia o punkt niższa niż u innych buków, a kurs wysoki. Nie będę się zbytnio rozpisywać jak przy poprzednim meczu, więc na szybko.

W Houston była ostatnio lekka spinka i Wood został zawieszony na jeden mecz. Od tego momentu linie pokrył w 4/5 spotkań, nie udało się tylko przeciwko 76ers, co jest w miarę zrozumiałe, w końcu matchup z Embiidem. Wood w tych meczach notuje średnio 20.2 punktów. Co więcej, Kings są najgorsi w lidze pod względem tracenia punktów pod koszem. Dodatkowo zapowiada się bardzo overowy mecz, w szybkim tempie, linia na poziomie 238.5, kosmos. Bet pod formę Wooda, pod to jak ten mecz prawdopodobnie będzie wyglądać i pod to jak bronią Kings. Dla mnie linia za niska, szczególnie na stsie.

EDIT: Dokładam jeszcze za drobniaki Christian Wood 30 lub więcej punktów @ 12 betclic
Dwa razy w tym sezonie tą linie przekroczył, Sacramento to akurat taki rywal z którym jest w stanie to powtórzyć. Szybkie tempo, najgorsza defensywa w pomalowanym, na pewno warte próby
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ostatnie dwie propozycje na noc.

Miami Heat - Atlanta Hawks

Omer Yurtseven over 10.5 zbiórek @ 1.66 betclic
Omer Yurtseven +14 zbiórek @ 2.04 etoto
Omer Yurtseven +18 zbiórek @ 6.13 etoto

No co tu dużo mówić, Yurtseven dostał szansę z powodu kontuzji Adebayo i ją solidnie wykorzystuje. Ostatnie 12 meczów to domyślna linia 10.5 przekroczona aż 11 razy. Nie udało się jedynie w ostatnim meczu, gdzie przeciwnikiem była właśnie Atlanta. Dziś po prostu liczę na "rewanż" i znacznie więcej zbiórek ze strony Omera. Na pewno jest to gość, który ma możliwości na kręcenie TOP 1 w zbiórkach w całej lidze, ostatnie 12 meczów to średnia 13.8 zbiórek na mecz, dlatego idę w kierunku 14 lub więcej zbiórek. Plus taki bardziej bet "dla zabawy" czyli 18 i więcej zbiórek, tej linii jeszcze nie przekroczył, ale na pewno jest w stanie to zrobić, raz zanotował zbiórek 17, ale przy odrobinie szczęścia jak to w zbiórkach na pewno jest w stanie to pokryć.

Czysto informacyjnie Atlanta bez Capeli co też powinno trochę pomóc :).

Detroit Pistons - Toronto Raptors
Detroit Pistons +10.5 @ 1.80 betclic
Detroit Pistons @ 4.40

Idę w kierunku Pistons, bo po prostu przekonują mnie, szczególnie na własnym parkiecie są jak na nich solidni. Ostatnie pięć meczów u siebie to 4 zwycięstwa i 1 porażka, dodatkowo w ostatnim czasie, co prawda na wyjeździe, potrafili wygrać z Bucks, co było chyba największą niespodzianką. Dzisiejszej nocy podejmą Toronto, które w tym roku notuje bilans 6-1 i wyglądają bardzo dobrze, natomiast warto wziąć pod uwagę, że 6 z tych 7 spotkań grali u siebie, a jedyne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli z osłabionym bez Giannisa Bucks. Na wyjeździe Toronto jest w tym sezonie dużo słabsze, bilans 8-7, z czego połowę tych zwycięstw odnieśli na przełomie października i listopada.

Oczywiście, ostatni mecz Pistons z Bulls to był blowout i porażka aż 87-133, natomiast po pierwsze grali na wyjeździe, po drugie B2B, a po trzecie po sensacyjnej wygranej z Bucks dwa dni później dostali łomot od Hornets 111-140, więc najwyraźniej już tak mają. Dodatkowym smaczkiem jest to, że obecnym trenerem Pistons jest były trener Toronto, który został stamtąd zwolniony w 2018 roku, a dodatkowo Pistons w H2H mają 4 wygrane z rzędu, w tym raz w tym sezonie. Oczywiście, najbardziej mnie przekonują ostatnie wyniki Detroit u siebie i wydaje mi się, że handicap są w stanie na spokojnie pokryć, a te "smaczki" można potraktować jako dodatek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Dziwne ... Ktoś usunął mój post z wczoraj z typami NBA. Administratorzy, proszę o informacje w tej kwestii, bo nie wiem, czy jest sens się trudzić i zamieszczać tu cokolwiek jak takie rzeczy się dzieją.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Dziwne ... Ktoś usunął mój post z wczoraj z typami NBA. Administratorzy, proszę o informacje w tej kwestii, bo nie wiem, czy jest sens się trudzić i zamieszczać tu cokolwiek jak takie rzeczy się dzieją.
Podejrzewam, że został usunięty bo nie było nawet jednego zdania o żadnym z trzech typów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom