>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Na wstępie chciałem zaznaczyć, że nie jestem znawcą/specjalistą i gram hobbistycznie dlatego moje typy NBA proszę brać z dużą rezerwą :). Wszelaki uwagi do podanego typu mile widziane :).

Łączny wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty) : Dejounte Murray - Powyżej 35.5 / 1,83 (Betclick)

Wczoraj z Bostonem wykręcił łącznie 43 "punkty". Dzisiaj ze względu na brak White, Vassell-a, oraz Johnson-a myślę, że to on będzie musiał "ciągnąć" w głównej mierzę grę SA. Dopiero co wrócił po chorobie więc powinien być wypoczęty, co może się przełożyć na większą ilość czasu na boisku. Jego statystyki z ostatnich 5 meczy w których grał to średnio 19,2 punkty / 8,8 zbiórek / 11,6 asyst.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Khris Middleton +21,5 punktu @1,88 STS

Wypada Holiday, sam Giannis (póki co GTD fifty-fifty czy zagra) gry nie uciągnie, w ostatni meczu zdobył 25 "oczek", myślę, że dziś granicę 22 przebije.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
CLE vs POR
Jarret Allen over 27.5 points combined (points + rebounds)
Odd: 1.86 (bet365)
Stake: 2/5

Allen has cleared this line in 3 straight games as well as in 12 of his last 17 games.
Over his last 17 games, Allen is averaging a combined 30.1 points and rebounds per game (2.6 above this line).
The Blazers simply cannot contain bigs. Over the last 7 games they are giving up 31.39 points to opposing bigs (2nd worst in the league), and 18.20 rebounds per game (5th worst in the league. The last 4 starting Centers to face the Blazers have had at least 30 combined points and rebounds.
When these teams played earlier in the season, Allen had a dominant game of 24 points and 17 rebounds...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Chicago Bulls - Washington Wizards
Bradley Beal double double - TAK @ 7.50 betclic

Może i trochę kontrowersyjny typ, ale patrząc na ostatnie mecze Beala jak najbardziej do zrobienia. W szczególności zwracam uwagę na mecz pomiędzy obiema drużynami, który odbył się tydzień temu, wtedy Bradley zanotował aż siedemnaście asyst. W ostatnich 4 meczach dwukrotnie notował DD, a średnia jego asyst to 10.Oczywiście, średnią podbija spotkanie z Chicago, ale też trochę zaniża ostatnie spotkanie, gdzie Beal zanotował 5 asyst, ale wyfaulował się na początku 4 kwarty. Można tu się dalej wymieniać statystykami, ale nie wiem czy jest sens, tak jak pisałem, najbardziej pod uwagę biorę ostatnie spotkanie i liczę na to, że defensywa Bulls zmusi Beala do częstszego dzielenia się piłką. Z bezpieczniejszych opcji Beal over 5.5 asyst @ 1.60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Portland Trail Blazers - Cleveland Cavaliers
Łączny wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty) : Darius Garland - Powyzej 31.5 @ 1.83 betclic
NA EWINNER LINIA 30.5

Co tu dużo mówić, Portland - najgorsza defensywa w lidze, tracą najwięcej punktów w lidze, dodatkowo mocno osłabieni, m.in. bez lidera drużyny Lillarda kontra Cleveland, które szuka zwycięstw - ostatnie pięć spotkań to zaledwie jedno zwycięstwo, na pewno powrót po COVID Garlanda im w tym pomoże. Dla Dariusa jest to drugi mecz po powrocie, pierwszy z Memphis słaby, co prawda 27 pkt i 10 asyst wygląda imponująco, ale statystyka z rzutów gry na poziomie 9/26 już trochę mniej. W meczu z Portland jest okazja się poprawić, przeciwnik jak już pisałem słaby w defensywie i osłabiony, dodatkowo grający dosyć szybko, wszystko to sprzyja zdobywaniu punktów. Linia przez Garlanda pokryta w 4 ostatnich meczach.

Los Angeles Lakers - Atlanta Hawks
LeBron James over 30.5 pkt @ 1.93 betclic

Linia wysoka, ale w tym przypadku musi być, obie drużyny bardziej błyszczą w ataku niż w obronie, szybkie tempo spotkania, linia na to spotkanie to aż 229.5 pkt, wszystko sprzyja punktowaniu. LeBron w ostatnim czasie naprawdę wysoka forma, w ostatnich 10 spotkaniach tylko 2 razy linii over 30.5 pkt nie przekroczył, dodatkowo Lakers mieli 2 dni przerwy, więc też była chwila na odpoczynek od noszenia drużyny na swoich barkach, liczę dzisiaj na kolejny świetny występ LeBrona, jeżeli Lakersi chcą wygrywać to LeBron musi robić liczby na poziomie 30+ punktów, bo jednak pozostali koledzy z drużyny nie zawsze pomagają.

OKC - Minnesota Timberwolves
OKC + 5.5 @ 1.90
OKC @ 2.80
Josh Giddey over 7.5 zbiórek @ 1.68 betclic

Giddey w ostatnim czasie kręci kosmiczne liczby na zbiórkach i myślę, że w tym meczu będzie podobnie, więcej tu dodawać nie trzeba, młody Australijczyk ostatnio gra fenomenalnie, dziś przeciwnik nie aż tak wymagający, grali ze sobą 2 dni temu i Giddey wykręcił 14 zbiórek. Dodatkowo idę przeciwko Minnesocie, liczę na rewanż, tym bardziej, że OKC u siebie ostatnio 4 wygrane na 5 spotkań. Dodatkowo wraca Lu Dort co na pewno doda trochę siły w ofensywie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
A 354,5K

adams235

Znawca - Żużel
Wiem że wcześnie jeśli chodzi o NBA ale już ruchy kursów poleciały a do meczu spadnie pewnie więcej..
Rano pograne Indiana win kurs 2.55 Fortuna teraz już 2.27...tez warto😉
Typ ryzykowny żaden pewniak ale trzeba spróbować...Utach rezerwowym składem i dzień po dniu
Oglądałem ich wczoraj w Toronto świetna 1 połowa w drugiej już brakło sił i opcji w ataku ,Paschall pływał a grał 37min ,Hughes bodaj 40 min i w zasadzie w sumie 3 zawodników ogarniętych reszta to tylko uzupełnienie...
Indiana słaba forma ostatnio i też problemy kadrowe ale wygląda na to że zestaw podkoszowy zagra...duża szansa że wystąpi LeVert...każda para rąk potrzebna....wydaje mi się Indiana spokojnie przełamie się i wygra😉😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
LA Clippers - Memphis Grizzlies
Marcus Morris over 18.5 pkt @ 1.93 betclic
Gracz zdobędzie 20 punktów lub więcej i jego zespół wygra - Marcus Morris Sr. @ 3.75 betclic

Idę tutaj w kierunku Clippersów, Memphis na to spotkanie przyjeżdżają bardzo osłabione, na pewno nie zagra podstawowy center Adams, najprawdopodobniej nie zagra lider drużyny Ja Morant, dodatkowo niepewny jest Desmond Bane, prawdopodobnie nie zagra także kilku mniej istotnych graczy. Oczywiście, Clippersi też mają swoje problemy, nie gra George, Leonard, a także Kennard, niepewny jest Zubac + kilku zawodników z rotacji, ale to są absencje, z którymi drużyna z Los Angeles gra od dłuższego czasu, mimo to pokazali niejednokrotnie, że są w stanie nawiązywać walkę z dobrymi drużynami (wygrana z Nets, Celtics) i zwyczajnie liczę, że wykorzystają osłabienia w Grizzlies i wygrają to spotkanie. Też jest to bet trochę na przełamanie, Clippers 4 porażki z rzędu na własnej hali, Grizzlies 9/10 wyjazdowych meczów wygrane, w końcu każda seria się kiedyś kończy, liczę, że to jest właśnie to spotkanie. Na pewno można spodziewać się wyrównanego spotkania. Dodatkowo idę w kierunku punktów Morrisa, który pod nieobecność liderów wychodzi na jednego z liderów ofensywy Clippers i co najważniejsze regularnie co mecz zdobywa 20 lub więcej punktów. 7/10 ostatnich meczów to przekroczona ta granica, średnia punktów w ostatnich 10 meczach to 21, dodatkowo spędza sporo czasu na parkiecie (średnio 32 minuty w ostatnich 10 meczach), także jeżeli Clippers wygrają, to na pewno Marcus dorzuci coś od siebie.

Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Odnośnie spotkania Hornets - Bucks.
Dzisiaj przypada ten drugi wyznaczony mecz liczący zdobycz punktową dla Giannis-a dla akcji charytatywnej. Z tego co pamiętam pierwszy termin to 1 stycznia a drugi to 8 stycznia. I akurat miejscowego czasu tzn amerykańskiego tak wypada ten najbliższy mecz, 8 stycznia 7 pm. Pograłem na spokojnie +28,5pkt po kursie 1,61 praz +30,5 po 1,93 w 20bet. On ostatnio regularnie przekracza 30 pkt, a w grudniu przeciwko Hornets zdobył 40 pkt. Nie jestem ekspertem, więc ciężko mi jest ocenić ile minut może pograć oraz kto go będzie pilnował. Ale myślę że warto to odnotować i mam nadzieję że nie mylę się, jak coś to mnie poprawcie.
 
jozzy22 581,1K

jozzy22

Użytkownik
Odnośnie spotkania Hornets - Bucks.
Dzisiaj przypada ten drugi wyznaczony mecz liczący zdobycz punktową dla Giannis-a dla akcji charytatywnej. Z tego co pamiętam pierwszy termin to 1 stycznia a drugi to 8 stycznia.
Czy aby jesteś tego pewien? Według mnie sprawa dotyczyła 2 pierwszych spotkań w tym roku a więc te 2 mecze juz dawno za nami miał odpowiednio 35 i 31 pkt w tych meczach
 
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Czy aby jesteś tego pewien? Według mnie sprawa dotyczyła 2 pierwszych spotkań w tym roku a więc te 2 mecze juz dawno za nami miał odpowiednio 35 i 31 pkt w tych meczach
Nie mogę tego artykułu znaleźć, ktoś tutaj 1 stycznia wkleił link.
Było napisane 2 pierwsze spotkania w nowym roku i była gwiazdka, a całkiem na dole podane daty. Tego to jestem pewny, tylko mam wątpliwości co do daty drugiego spotkania bo nie pamiętam czy to był 7 stycznia czy 8 stycznia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +142
S 956

stroz890

Użytkownik
Wiem że wcześnie jeśli chodzi o NBA ale już ruchy kursów poleciały a do meczu spadnie pewnie więcej..
Rano pograne Indiana win kurs 2.55 Fortuna teraz już 2.27...tez warto😉
Typ ryzykowny żaden pewniak ale trzeba spróbować...Utach rezerwowym składem i dzień po dniu
Oglądałem ich wczoraj w Toronto świetna 1 połowa w drugiej już brakło sił i opcji w ataku ,Paschall pływał a grał 37min ,Hughes bodaj 40 min i w zasadzie w sumie 3 zawodników ogarniętych reszta to tylko uzupełnienie...
Indiana słaba forma ostatnio i też problemy kadrowe ale wygląda na to że zestaw podkoszowy zagra...duża szansa że wystąpi LeVert...każda para rąk potrzebna....wydaje mi się Indiana spokojnie przełamie się i wygra😉😉😉
Na Rotowire pojawiło się info że bardzo prawdopodobne że w Utah zagrają dzisiaj Bogdanović i Mitchell tak więc siła ofensywna Jazzmenów pójdzie mocno do przodu
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Phoenix Suns - Miami Heat

Omer Yurtseven powyżej 12.5 zbiórek @ 1.98 betclic

Yurtseven ostatnie sześć meczów zaczynał w pierwszej piątce i w każdym z tych meczów przekraczał linie 12.5 zbiórek. Turek na pewno wykorzystuje swoją szansę, którą dostał z powodu braków kadrowych po stronie Miami, bo już pomijając zbiórki regularnie notuje powyżej 10 punktów w meczu. Turek co najważniejsze dla tego beta gra dużo, bo na boisku spędza średnio 33 minuty (mam na myśli ostatnie 6 meczów które zaczynał jako starter) i dzisiaj nie powinno być inaczej. Dzisiaj Miami gra przeciwko Phoenix, do których po covidzie wraca Deandre Ayton, ale wraca po dwutygodniowej przerwie, stracił sześć meczów i na pewno będzie potrzebował chwili czasu, żeby wskoczyć na swój poziom. Patrząc na wszystkie statystyki nie widzę powodu dla którego Yurtseven miałby nie zanotować wysokiej liczby zbiórek, w tym przypadku 13 lub więcej.

Boston Celtics - NY Knicks

Marcus Smart over 4.5 asyst @ 1.78 betclic

Niska linia jak na Smarta, średnia asyst w tym sezonie to 5.5, z poprzednim meczu z Knicks, który się odbył dwa dni temu 5 asyst, w Celtics do gry są Tatum i Brown, co ograniczy Smartowi okazje do rzucania, ale na pewno będą okazje do dostarczania piłek.


Detroit Pistons - Orlando Magic

Isaiah Stewart powyżej 7.5 zbiórek @ 1.85 ewinner

Tu większej analizy nie będzie, Stewart na pewno dostanie więcej minut niż w poprzednim meczu, stać go spokojnie na dwucyfrową liczbę zbiórek. W poprzednim meczu z Orlando zanotował 8 zbiórek w 20 minut gry, a też skład Detroit nie był tak okrojony i było więcej osób do zbierania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Brooklyn Nets - San Antonio Spurs



Dejounte Murray over 20.5 pkt @ 1.83 Betclic No na takiej skuteczności się nie da grać

Jakob Poeltl over 20.5 pkt + zbiórek @ 1.76 Betclic



Poważnie osłabiona drużyna Spurs zmierzy się dzisiaj z drużyną Brooklyn Nets. W drużynie gości zabraknie między innymi Vassella i Johnsona, którzy jak grali to zdobywali trochę punktów dla San Antonio. W ostatnim meczu z Philadelphią Murray zdobył 27 punktów, natomiast Poeltl 17 pkt i 6 zbiórek. W tym meczu grali już bez dwóch wymienionych przeze mnie graczy. Liczę, że dzisiaj obu zawodników stać na podobne liczby. Nets to drużyna która ma swoje problemy, ostatnio grają naprawdę słabo, jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich spotkaniach. Dodatkowo wyglądają bardziej na zlepek indywidualność niż zespół, co przekłada się też na ich słabą grę w defensywie, bo jednak w ataku Harden i Durant są w stanie pociągnąć zespół. Jeżeli San Antonio chce nawiązać walkę, a niewątpliwie ich na to stać, bo Brooklyn to nie jest drużyna, która bezproblemowo wygrywa z dużo słabszymi na papierze zespołami, to na pewno Murray musi zanotować solidną zdobycz punktową, a stać go na to co pokazywał w ostatnich meczach. Poeltla gram dlatego, że Nets nie mają jakiegoś wybitnego centra i Austriak pod koszem powinien przeważać, dodatkowo ostatnio notuje fajne liczby, a przy obecnych brakach San Antonio na pewno będzie miał więcej okazji do zdobywania punktów. Zabezpieczam się trochę zbiórkami, liczby na poziomie 11 pkt 10 zbiórek wystarczą, a to jakiś kosmos nie jest.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks

Trae Young double double @ 1.63 betclic
Trae Young over 27.5 pkt @ 1.78 betclic
Gracz zdobędzie 35 punktów lub więcej i jego zespół wygra - Trae Young @ 5.25 betclic Fatalny mecz Younga i Atlanty, nie wiem kiedy ostatnio zanotował mniej niż 20 punktów...


Wczoraj liczyłem na przełamanie Clippersów, ale po tym co zobaczyłem przeciwko mocno osłabionemu zespołowi Memphis (bez Moranta, Adamsa i dodatkowo Brooks kontuzja na początku meczu) to niestety można się tylko załamać. Gdyby to nie było B2B to może wierzyłbym w przełamanie Clippers, ale no nie wyobrażam sobie tego, tym bardziej, że miał wrócić Kennard, a jednak na ten mecz jest również niedostępny. Co prawda jego obecność nie odwróciłaby gry drużyny z Los Angeles o 180 stopni, ale na pewno mógłby trochę pomóc. Idę w kierunku overa punktowego lidera zespołu z Atlanty - Trae Younga, który z obroną Clippers powinien się bawić. Średnia punktowa w tym sezonie to 28.3 pkt, w ostatnich 10 meczach ośmiokrotnie przekraczał tą linię, dodatkowo miał 3 mecze gdzie przekraczał barierę 35 punktów. Co prawda do zespołu wrócili już Collins i Bogdanović, którzy trochę punktów dorzucą, ale mimo to, wydaje mi się, że na tak dysponowanego przeciwnika linia jest do pokrycia. Dodatkowo gram DD, 7/10 w ostatnich 10 meczach, średnia asyst na poziomie 9.6, w zeszłym meczu otarł się nawet o potrójną zdobycz. Taki bet za drobne to over 35 Young i wygrana Hawks, co wydaje mi się do zrobienia :).

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Toronto Raptors - New Orleans Pelicans

Fred VanVleet - Powyzej 33.5 punktów + zbiórek + asyst @ 1.78 betclic

Moim zdaniem ta linia jest po prostu za niska patrząc na ostatnią formę VanVleeta i to jak ważną postacią jest dla zespołu z Toronto. Ostatnie pięć meczów to średnia punktowa powyżej 30, dodatkowo dokłada solidną liczbę asyst no i też parę zbiórek się znajdzie. W ostatnim meczu zaliczył triple-double, a przy okazji miał 37 punktów. Fred dodatkowo spędza na boisku mnóstwo czasu, praktycznie w każdym meczu ponad 30 minut. Przeciwko Toronto zagrają New Orleans Pelicans czyli jedna z najsłabszych defensyw w lidze, dodatkowo są osłabieni, oczywiście nie ma Ziona, ale zabraknie także Harta. Tak jak już pisałem, moim zdaniem zdecydowanie za niska linia, którą Fred jest w stanie pokryć samymi punktami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Toronto Raptors - New Orleans Pelicans

Fred VanVleet - Powyzej 33.5 punktów + zbiórek + asyst @ 1.78 betclic

Moim zdaniem ta linia jest po prostu za niska patrząc na ostatnią formę VanVleeta i to jak ważną postacią jest dla zespołu z Toronto. Ostatnie pięć meczów to średnia punktowa powyżej 30, dodatkowo dokłada solidną liczbę asyst no i też parę zbiórek się znajdzie. W ostatnim meczu zaliczył triple-double, a przy okazji miał 37 punktów. Fred dodatkowo spędza na boisku mnóstwo czasu, praktycznie w każdym meczu ponad 30 minut. Przeciwko Toronto zagrają New Orleans Pelicans czyli jedna z najsłabszych defensyw w lidze, dodatkowo są osłabieni, oczywiście nie ma Ziona, ale zabraknie także Harta. Tak jak już pisałem, moim zdaniem zdecydowanie za niska linia, którą Fred jest w stanie pokryć samymi punktami.
Co myślisz o pogranie zwycięstwo Atlanty?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom