>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Myślę, że Robert Williams III over 10,5 zbiórki @1,85 w STS. Suns bez centrów to Robert powinien wraz z Horfordem królować w pomalowanym. Oby on więcej pozbierał a nie Al.

Under 222 też realny...
Zbiórki na luzie, ale Suns ładnie obrywa, coś te osłabienia nie sprawdzają się hehe. Dobra ja wylogowuje się do życia. 3majcie się i życzę dobrego nowego.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Panowie typujący....
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Te wszystkie analizy to można o kant d rozbić.
Osobiście nie wiem o co tu chodzi... ale im więcej kombinujemy tym gorzej to wychodzi.
W moim przypadku.... Podawane tutaj typy to takie naciągane pół na pół. To co typuje intuicyjnie ma lepszy efekt niż jakieś tam przemyslenia typu... Tego nie ma, ten nie zagra a tamten out.
Podawane typy a intuicyjne zagrania na czutke...??
Powiem tak! Grajcie czutke a jeśli nie wchodzi nie grajcie nic.
Powodzenia w Nowym roku i samych wygranych.
Ja wychodzę w nowy rok nienajgorzej. Wam
i sobie życzę jeszcze lepiej
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +119
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Myślę nad underem 222 pkt w tym meczu. Co myślicie o tym?
Zazwyczaj tego nie robię ale przestrzegam przed tym użytkownikiem. Wszystkie typy nietrafione wytyka w różnych działach tematycznych wpisując przykre uwagi w np. reputacjach. Na tym forum jest szkodnikiem, powoduje iż ludzie fajnie analizujący mecze, szperający w informacjach zza oceanu uciekają z forum. Jego myślenie jest szkodliwe. Proszę o wyrozumiałość administrację, ale musiałem przed nim przestrzec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +493
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Zazwyczaj tego nie robię ale przestrzegam przed tym użytkownikiem. Wszystkie typy nietrafione wytyka w różnych działach tematycznych wpisując przykre uwagi w np. reputacjach. Na tym forum jest szkodnikiem, powoduje iż ludzie fajnie analizujący mecze, szperający w informacjach zza oceanu uciekają z forum. Jego myślenie jest szkodliwe. Proszę o wyrozumiałość administrację, ale musiałem przed nim przestrzec.
Ładnie rozpoczynasz nowy rok :) mimo to życzę Tobie dosiego roku.
 
Ostatnia edycja:
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Wiem że to niezgodnie z zasadami forum, ale człowiek mnie prowokuje. Poniżej twoja opinia o mnie po jednym nieudanym typie:


Użytkownik S forrest_gump przyznał punkty reputacji za post w temacie 'Typy Dnia - 11.12.2021 (sobota)'.
Komentarz: Zostań przy oglądaniu i nie wrzucaj żadnych typów. Dla dobra innych.
  • Grudzień 11, 2021

Proszę usunąć post i już nie będę podawał swoich propozycji na tym forum.
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Wiem że to niezgodnie z zasadami forum, ale człowiek mnie prowokuje. Poniżej twoja opinia o mnie po jednym nieudanym typie:


Użytkownik S forrest_gump przyznał punkty reputacji za post w temacie 'Typy Dnia - 11.12.2021 (sobota)'.
Komentarz: Zostań przy oglądaniu i nie wrzucaj żadnych typów. Dla dobra innych.
  • Grudzień 11, 2021

Proszę usunąć post i już nie będę podawał swoich propozycji na tym forum.
11 grudnia reputa, szybko obudziłeś i to jedna jedyna moja reputa dla Ciebie. Po to są reputy żeby pisać co się uważa do danego typu czy analizy. Poza tym analizę zacząłeś "Nie widziałem żadnego meczu Słowenek, ale ...". Przyznaj się pograłeś ten under i umoczyłeś, a teraz masz jakieś pretensje. A ja tylko zadałem pytanie do ekspertów co sądzą o typie na under i nikomu go nie polecałem.
Człowiek stara się być miły i nie robić awantur to mu ktoś wyjedzie z niczym.
 
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Mały off-top:

Po pierwsze wszystkiego najlepszego dla wszystkich w nowym roku :).

Typowanie NBA tak wcześnie bez podania wyjściowej piątki są dość ryzykowne w mojej ocenie. To na co nas powinno póki co stać to dyskusja nt. co by było gdyby pozwalająca na szybkie wytypowanie końcowych zakładów ;)
Zgadzam się, nie mniej jednak nie każdy może czekać na podanie składów - większość pewnie typuje wtedy kiedy ma czas (znaczy się ja tak robię ;p). Trzeba typować na podstawie tego co jest dostępne w danym momencie.

Nie neguje typu jeśli chodzi o Suns, ale Phoenix bez 3 centrów: Aytona, McGee i Kaminksy'ego do tego Crowder out, więc wprowadzasz trochę w błąd innych pisząć że w Suns "bral większych osłabień"...
Masz rację w tym meczu nie grali McGee i Crowder który którzy grali w poprzednim meczu pomiędzy tymi drużynami więc jeżeli kogoś wprowadziłem w błąd to przepraszam.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Utah Jazz - Golden State Warriors
GSW ML @2.65

GSW będzie tutaj trochę osłabione w obronie przez to, że Green jest na protokole covidowym ale z drugiej strony wracają Wiggins i Poole więc SC będzie odciążony w ataku i podwajanie go może nie być tu najlepszym wyjściem. Jazz mają teraz najlepszy atak w lidze ale słabo bronią niskich guardów i tutaj widzę spore szansę dla gości, bronienie niskich piątek to jest to z czym Jazz ma problemy od lat i przez to zawsze dostają wciry w PO, gdzie Gobert z DPOY robi się nieprzydatnym graczem jeśli przeciwnicy obniżają skład. Conley i Ingless już nie są zbyt młodzi i w tym roku widać, że ogólnie efektywność mormonów w obronie trochę spadła, oczywiście tam gdzie zawsze byli mocni czyli w pomalowanym, nie mają problemów ale GSW to nie jest drużyna grająca do obręczy.

Brak Draymonda może być tutaj decydujący, z nim Warriors pewnie by to wzięli ale i kurs byłby mniejszy, ogólnie jednak drużyna Kerra ma dobry matchup na Jazz i powinni to wykorzystać, kończą się praktycznie problemy i dziury w składzie z powodu covida i rotacja Wojowników wygląda solidnie.



Milwaukee Bucks - New Orleans Pelicans
Giannis over 34.5 pts @2.90

Wypada Middleton, mało kto ma też obronę na Giannisa, a Pels to już kompletnie nic na niego nie mają, szczególnie, że przez protokoły trochę zmalała im rotacja pod koszem jednak głównie gram ze względu na deal jaki Giannis ma z jednym z buków, a chodzi tutaj o Novibet. Współpracowali już w poprzednim sezonie, natomiast teraz Novibet przeznacza 1k € na cele charytatywne za każdy punkt jaki Giannis zdobędzie w dwóch pierwszych meczach 2022 roku. Giannis raczej zawsze był mocno zaangażowany w takie akcje i dużo o tym mówi więc nie sądzę żeby to była jakaś podpucha pod publikę. Liczę, że nawet przy bardzo możliwym blowoucie zagra w okolicach 35 minut żeby zrobić swoje.

Link do akcji
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +780
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Póki co wrzucam jeden typ, ale będę ten post edytować i wrzucę jeszcze kilka pozycji. Gram w Betclick.

1. Milwaukee Bucks - New Orleans Pelicans

Typ: Josh Hart - Powyzej 26.5 (PUNKTY+ZBIÓRKI+ASYSTY)
Kurs 1,75

W ekipie gości nie zagra kilku czołowych zawodników a ktoś rzucać, asystować i zbierać musi. Nie zagra: Valanciunas J., Ingram. Myślę że w podstawowym składzie zagra (z czołowych zawodników): Hart, Jones, Graham, Hernangomez. Przy podobnych układach na boisku w ekipie NOP liderem punktowym zazwyczaj jest Hart, Jones/Graham. Wydaje mi się, że jest dość spora szansa, aby ten typ się powiódł.

2. Detroit Pistons - San Antonio Spurs (PUNKTY+ZBIÓRKI+ASYSTY)

Typ: Hamidou Diallo - Powyżej 32.5
Kurs: 1,80

San Antonio gra z niecałym dniem przerwy. Nie mniej jednak powinni wygrać z Detroit. Nie wydaje mi się jednak że z taką przewagą jak ostatnio. Ponadto z podstawowych graczy zostaje Bey, ponieważ nie zagra: Lyles, Grant i Cunningham. Główne stery w drużynie obejmie Bey i Biallo. Wydaje mi się że tutaj również typ powinien się bez problemu powieść.


Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +324
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Póki co wrzucam jeden typ, ale będę ten post edytować i wrzucę jeszcze kilka pozycji. Gram w Betclick.

1. Toronto Raptors - NY Knicks

Typ: Scottie Barnes + 22.5 (punkty+zbiórki+asysty)
Kurs: 1,80

Toronto dziś optymalnym składem, porzucają trochę i raczej nie będzie to underowe spotkanie dla Toronto jak zazwyczaj kiedy grają te ekipy. Wraca Barnes i sądzę że wraz z Siakamem i VanVeltem będę głównymi rzucającymi, asystującemy i zbierającymi.


Jakaś żenada. Przez 3 kwarty kszątał się po boisku. 4 kwarty nie zagrał. Łącznie 17pkt...

2. Boston - Phoenix

Jaylen Brown - Powyzej 35.5

Boston bez Tatuma, zatem Brown będzie miał okazje porzucać. Orlando do najlepszych defensyw nie należy, rzucać powinien. W ataku Orlando gra w kratkę, to szansa na dodatkowe zbiórki.


Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
R 3,2K

Rondo9

Użytkownik
Cleveland -3.5
@1.82

Dobry wieczór.
Być może to pułapka ,ale...
Indiana bez Brogdona, Duarte, LeVerta, Lamba, McConnell i kilku mniej istotnych zawodników. Z etatowych starterów zostaję Turner i Sabonis. No powiedzmy że jeszcze Holiday. Nie ma dobrego PG i SG, więc trudno myslec o zwycięstwie. Jedyne zagrożenia to wysocy Pacers , ale akurat Allen i Mobley całkiem nieźle bronili obręczy. Cavs również osłabieni ale mają dobrego w tym sezonie Love'a , Markannena , rookie Mobleya i Allena jest zatem kim grać.
Idąc dalej Pacers są już myślami przy przebudowie, a Cavs ściągając Rondo pokazują że chcą powalczyć jeszcze w tym sezonie. Indiana ogólnie rozczarowywuje a dwójka liderów jest kandydatami do opuszczenia klubu dlatego myślę że Cavaliers powinni to wygrac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +596
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Co myślicie o takim dublu?
Co do Giannis-a to sugeruje się poprzednim typem od Semtex-a.
Co do Harden-a to sugeruje się jego ostatnimi meczami od powrotu po chorobie. Ma ktoś może bardziej profesjonalne przemyślenia ;)?

IMG_20220103_230007.jpg
 
R 3,2K

Rondo9

Użytkownik
LA Clippers -2.5
@1.86

Moim zdaniem Clippers mają szansę na wygraną. Co prawda kadra mocno osłabiona, bo od początku sezonu nie gra Kałaj. Jakiś czas temu wypadł PG 13 który ciągnął drużynę. Oprócz nich nie zagra Batum, Zubac , Kennard i kilku mniej istotnych graczy. Pozytywem jest powrót do gry Reggie Jacksona, który w ostatnim meczu vs Nets zaliczył naprawdę solidny występ. Gwiazda spotkania został jednak Bledsoe , gdzie ciągnął całą ofensywę. Dobre minuty dal Mann i rezerwowi Ennis i Coffey. Cała drużyna z Kalifornii zagrała bardzo ambitnie. Kontuzje ich nie oszczędzają a terminarz mieli i mają trudny. Takie spotkania jak ten poprostu trzeba wygrac.
Wilki b2b po spotkaniu z Lakers. Dodajmy że po słabym spotkaniu. U gości nie zagrają Towns i Russel czyli liderzy drużyny. Edwards jest niesamowity, ale wczoraj grał bodajrze 38 minut, podobnie jak Beasley i może ich poprostu braknąć fizycznie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
S 956

stroz890

Użytkownik
Co myślicie o takim dublu?
Co do Giannis-a to sugeruje się poprzednim typem od Semtex-a.
Co do Harden-a to sugeruje się jego ostatnimi meczami od powrotu po chorobie. Ma ktoś może bardziej profesjonalne przemyślenia ;)?

Pokaż załącznik 14433
Co do Giannisa obawiam się że Bucks rozstrzygnie ten mecz bardzo szybko z mocno osłabionym składem Detroit i nie pogra on za dużo. Trener będzie oszczędzał najlepszych i linijki nie zrobi. Jakby grał ponad 30min to na spokojnie.
Harden się bardzo rozkręcił liczbowo ale gra co mecz 40min bardzo dużo. Wrócił Durant do składu to pkty nabija i on. Różnie może być patrząc po ostatnich meczach to spokojnie ale kiedyś musi zagrać słabiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Co myślicie o takim dublu?
Co do Giannis-a to sugeruje się poprzednim typem od Semtex-a.
Co do Harden-a to sugeruje się jego ostatnimi meczami od powrotu po chorobie. Ma ktoś może bardziej profesjonalne przemyślenia ;)?

Pokaż załącznik 14433
Jeśli chodzi o Giannisa i tą akcje charytatywną to drugi mecz brany pod uwagę jest dnia 8 stycznia. Masz tam link do artykułu i przy tekście dwa mecze w nowym roku jest gwiazdka a całkiem na dole daty meczów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Atlanta Hawks
Hawks -5.5 @2.06
Clint Capela over 13.5 pts @1.85


Atlanta ciężki czas ma już chyba za sobą, wygrali ostatnio z solidnymi w tym sezonie Cavs, większość ludzi wraca już dziś do gry i powinni zacząć powoli iść w górę. Natomiast Blazers to katastrofa, pierwszy mecz w Nowym Roku i srogie lanie od Lakers, przegrać 33 punktami z drużyną, która męczy się w każdym meczu to tylko pokaz bezsilność, ważni gracze jak Nurkić czy McCollum pauzują, do tego Lilard został odsunięty na ten mecz ze składu i odpoczywa, nie mają żadnego centra, Covington i Zeller na protokołach, za duże luki w składzie żeby mogli coś tutaj ugrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Na początek dnia z NBA (gram w betclick):

1. Washington Wizards - Charlotte Hornets

Typ: Kuzma over 30,5 (punkty, asysty, zbiórki) (zazwyczaj w meczach gdzie asystuje mu Beal to lekko osiąga 30pkt, żeby nawiązac walkę z Charlotte trzeba będzie się trochę namęczyć poasystować i pozbierać nieco, sam Beal to za mało)
Kurs: 1,93

2. Philadelphia - Houston

Typ: Emblid over 42,5 (punkty, asysty, zbiórki) (Houston w ost 7 meczach dostaje min 115pkt, do tego asysty i zbiórki które na pewno też się w niemałej ilości zbiorą)
Kurs: 1,86


EDIT: Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ;)

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Kużma po 1 kwarcie już 23pkt, a Emblid po 1 kwarcie już 22pkt ;)

Kużma po 1 połowie 28pkt, a Emblid po 1 połowie już 33pkt. Oba mecze z wynikiem nierozstrzygniętym, więc wymienieni zawodnicy na ławce długo nie posiedzą ;)

Lecę spać, powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Dokładam dwie pozycje (ale nie wariuje ze stawkami):

1. New Orleans Pelicans - Utah Jazz

Typ: Bojan Bogdanovic + 23.5 (punkty, asysty, zbiórki)
Kurs: 1,88

Zmęczonym Pelikanom Utah dziś nawtyka i tutaj każdy swoje rzuci. Bogdanovic dodatkowo dobrze zbiera.


2. Chicago Bulls - Orlando Magic

Typ: Vucevic 33,5+
Kurs: 1,78

Zabrakło 3pkt :( A w 1 poł nieźle cisnął ;)


Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom