>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
H 6K

hdrmc

Użytkownik
3. Milwaukee Bucks - Houston Rockets / Typ: over 218,5 / Kurs: 1,55

Dlaczego ?
- Te drużyny lubią dużo rzucać jak grają
- Houston podobna paka jak w ostatnim meczu tych druzyn, wyniki mocno overowe
- Milwaukee nie przekonuje mnie ostatnio swoją grą, także liczę na przełamanie właśnie w takim meczu gdzie obrona schodzi na drui plan

4. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets / Typ: Denver over 111,5 / Kurs: 2,20

Dlaczego ?
- Denver gra bardzo mocnym składem
- Denver miało sporą przerwę, Okla ostatnio napięty grafik
- Ostatni mecz, wygrana Denver dość przekonywująco
- W meczach w których Okla jest underdogiem drużyny przeciwne wrzucają ponad 110pkt

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Temat martwy, ale no nic, wrzucę to co mam. Grane w betX, za stawkę 100zł. Łączny kurs: 4,04

1. Orlando Magic - New Orleans Pelicans / Typ: New Orleans Pelicans Win

Dlaczego ?
- Oglądałem dwa ostatnie mecze Orlando. Nie przekonali mnie. Dużo tracą, fakt grają bardzo podobnie w obu meczach. Liczę, że dzisiaj zagrają podobnie jak w poprzednich meczach i przegrają z lepszą drużyną New Orleans Pelicans

2. New York Knicks - Washington Wizards / Typ: New York Knicks


Dlaczego ?
- New York w tym roku zanotowało 3 na 3 wygrane u siebie z Washington. Grają po dwu dniowej przerwie, więc liczę, że utrzymają rytm gry. Washington po 4 dniowej przerwie - liczę, że nieco z rytmu wypadli

3. Denver Nuggets - Charlotte Hornets / Typ: Denver Nuggets


Dlaczego ?
- Denver ostatnio nie najlepiej, ale i tak powinno wystarczyć to na Charlotte Hornets. Historycznie widać także że Denver regularnie wygrywa z dzisiejszym przeciwnikiem. Patrząc na kontuzje i wykluczenia, uważam że i tak mają kim grać i zrobić zdecydowaną przewagę nad dzisiejszym przeciwnikiem.

Jak zapewne widzicie ostatnie kilka tygodni to różne niespodzianki w NBA. Dostosujcie proszę odpowiednio stawkę, żeby w przypadku przegranej za bardzo nie bolała ;)
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Miami Heat - Detroit Pistons
Typ: Detroit Pistons @ 6.20 betfan
Typ: Detroit Pistons +9,5 @2,14 ( główny typ mocno )

Miami osłabione - bez Adebayo, Butlera, Moris Marka, P.J Tuckera, ( są jeszcze inni, ale wymienianie ich mija sie z celem ) Zostaje Lowry, Herro i Robinson z tych kluczowych.
Z tym składem ( wsród nich był P.J. Tucker) u siebie Detroit wygrało 100:90.
Detroit to jedna z najmłodszych drużyn w NBA. Młodzi gniewni i niezależnie z kim grają chcą wygrywać. Róznie to wychodzi, ale z osłabionym Miami ( na dzień dzisiejszy pewne play-off ) za kurs 6.20 ??? Ludzie gdzie szukać zysków? Kurs nie powinien odstraszać ale zachęcać. Dla cykorów +9,5 za @2,14 ;)
Do tego:
Lakers - San Antonio
typ: Lakers @ 1,83
Wreszcie nie ma Westbrooka i jego głupich strat strat. Osobiście uważam, że Westbrook tam tylko zawadza jako "gwiazda".
Davis + LeBron + zadaniowcy wystarczają.
Teraz również nie ma Davisa, dlatego myślę, że LeBron James bedzie brał gre na siebie oraz szukał asyst. Lakers nie mogą pozawalać sobie na odpusczanie ( tym bardziej u siebie ) Król James zmobilizuje rotujących - bedą chodzić pod jego dyktando. Ja gram single:
1. Detroit + 9,5 @ 2,14
2. Lakers win @ 1,8

Dubel na wystrzał:
Detroit + Lakers ( 6,2x1,8 =11,16 )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Jest tutaj ktoś ? Forum służy do wymiany wiedzy, a w tym dziale nic się nie dzieje :(
Nie ma sensu obstawiać meczów w lidze gdzie połowa zawodników każdej drużyny jest na protokołach covidowych, a nie wiesz czy do samego meczu znów ktoś nie poleci. To nikt nie pisze, nie ma o czym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +56
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Phoenix - 4.5 1.66
Small play
Pho to win i over 215.5 pkt 2.60

Gsw chyba nie beda mieli latwej przeprawy.Nadal nie ma Wiginnsa wypadl Modee i Damion nadal nie ma Polla a Igaduola jest po q.Mamy swieta wiec licze ze jednak wszystko troche porzucaja,niemniej jednak wieksze Szanse na na ma na pewno Suns
2 typ za drobne

Edit: zawalili koncertowo 2 polowe,bylo sie nie czaic i brac overa,swoja droga i tak bohaterami dzisiejszej kolejki po raz kolejny zostal Boston
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +56
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 18;00
Spotkanie: Hawks vs. Knicks
Typ: Knicks -6.5 pkt
Kurs: 1.92
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Sprawa prosta: kontuzje i Covid zdziesiątkowały drużynę z Atlanty - Trae Young, Kevin Huerter, Sharife Cooper, Danilo Gallinari, Timothe Luwawu-Cabarrot i Lou Williams dziś nie zagrają , szczególnie brak tego pierwszego sprawie że siła ognia w ataku mocno maleje.



Obydwie drużyny zagrały przeciwko sobie mecz miesiąc temu i tam NYK wygrało 9 punktami i to bez Walkera który wrócił do gry i to wrócił z przytupem rzucając w ostatnim meczu 44pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Na dzisiaj kilka propozycji ode mnie granych na jednym kuponie w betX. Stawka na kupon 140zł. Kurs: 8,32.

1. Phoenix Suns - Golden State Warriors / Typ: 1 <- emocje do samego końca, Phoenix po prostu dzisiaj z celnością nieco gorzej

GSW uszczuplone, dodatkowo gra w Phoenix, które raczej dysponuje kompletem.

2. Utah Jazz - Dallas Mavericks / Typ: utah over 111,5

Różnie to ostatnio wygląda z wygrywaniem faworytów. Tutaj zdecydowałem się na over gospodarzy. Są święta, drużyny potrafią rzucać, a Dallas w obecnym składzie nie ma się co bronić - bo nic im to nie da. Licze tutaj na overowy mecz.

3. Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets / Typ: win Brooklyn hand + 5,5

Gospodarze mają w miarę kompletny skład, możliwe że nie zagra LeBron. Brooklyn mimo wielu absencji ma kogo wystawić i w mojej ocenie nie przegra z Lakersami dotkliwie, ba .. wydaje mi się że są w stanie powalczyć o zwycięstwo. Hiatoria również za nimi przemawia, i ta h2h i ta w graniu na wyjeździe.


4. Milwaukee Bucks - Boston Celtics / Typ: over 213,5

Tutaj przeczucie. Nic więcej. Wydaje mi się, że to będzie typowy świąteczny mecz z sporym overem.

5. New York Knicks - Atlanta Hawks / Typ: over 103,5 <- niewiele brakowało. NT przespał 2 połowę, chociaż i tak wygrał.

Ja tu się boje zagrać handicap. Atlanta mimo że gra (przynajmniej dla mnie) niemiłą dla oka koszykówkę, oraz sporo gracyz pauzuje dziś jak i w poprzednich meczach, to jednak z takimi drużynami jak PHI, czy ORL są w stanie kontakt trzymać. Faworytem dla mnie jest NY, ale tutaj raczej upatruje overa z ich strony.


Jedna prośba jeszcze. Prośba o to aby na tym kanale ludziom którzy zamieszczają swoje analizy wrzucać jakieś reputacje. Od tego zależy również, czy te osoby będą mogły np uczestniczyć na grupach gdzie reputacje mają znaczenie. Nie za każdym razem wszystko będzie zielone, a praca nad każdą analizą to jednak praca, którą ktoś wykonuje ;) Będę wdzięczny jak nie zapomnicie o osobach aktywnych na tym forum ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +515
mkl 129,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja proponuję Curry under 30,5 STS @1,85

13.1 PPG
🏀
30% FG
🏀
20% 3P


To jego statystyki z meczów w Święta. Jego średnia w tym sezonie to 27,7 punktów na mecz a przeciwko Suns w dwóch meczach tego sezonu 17,5. W ostatnich 10 meczach tylko dwa razy przebił over 30,5. Statystyka przemawia za :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Ja proponuję Curry under 30,5 STS @1,85

13.1 PPG
🏀
30% FG
🏀
20% 3P


To jego statystyki z meczów w Święta. Jego średnia w tym sezonie to 27,7 punktów na mecz a przeciwko Suns w dwóch meczach tego sezonu 17,5. W ostatnich 10 meczach tylko dwa razy przebił over 30,5. Statystyka przemawia za :D
+1 Przeciwko Phoenix nigdy nie punktował tak mocno, tzn. mam tutaj na myśli 30+. Bo około 20 powinien się zakręcić. Sam Steph przyznaje, że w święta mu słabo idzie. Na pewno warunki dzisiaj jedne z cięższych żeby barierę przebić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Lakers. Nie widzę kolejnej 3 wygranej na wyjeździe BKN (dziś bez Duranta) i 3 przegranej w domu LAL (dziś z Lebronem).
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Chodziło mi tylko o dziś, a nie o kiedyś, ale kij z tym. Nie ma sensu jakieś analizy pisać. Wystarczyło zagrać dziś wszystko na dogi i co by było? - GSW 3,30 i BKN 2.29, i już 15j do przodu. I tak dzień w dzień na dogów, bo nie ma innej rady. Typy zgaduj-zgadula można w buty powkładać.

O! Patrzcie na 24 December, to aż 26j. Nawet jakaś Atlanta wygrała z bardzo mocną Filadelfią po kursie 6,50 - kto by przypuszczał?
O! Ta sama Atlanta co to ograła PHI potęgę, przegrała dzień wcześniej z jakimś słabiutkim Orlandem po 4,0. A jutro co się wydarzy? Pewnie ORL z silnym bardzo Miami...

Grając tylko na dogów w tym miesiącu bylibyśmy +200j i mając już tak uzbierany kapitał, można szaleć dalej, dać teraz na Dallas po 9,60 w regulaminowym i zobaczyć, co się stanie... Oczywiście wszystko płasko po 10j.

Heh, Harden 5PF, czy LAL to wykorzystają? Są na gazie w Q4 ups, dog może zawalić :D
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Boston -3.5 + Utah + Nets + 6.5
2.18

Boston w tym sezonie to moja klątwa ale jesli nie dzisiaj to sam juz nie wiem tym bardziej ze Minny bez Townsa Beverleya i D'Angelo Russela wiec trudno bedzie o wygraną. W teorii powinien byc spacerek ale przy "takim" Bostonie to raczej pojecie zględne.W SAS wypadl Murray i McDermott wiec ofense na pewno pokuleje, Utah co prawda bez Mitchella ale na moje wieksze dziury w SAS.
Zastanawiam sie kiedy Nets wtopia ale jednak LA bez PG do absencji dolączyl jeszcze Reggie Jackson,wiec ta ekipa naprawde nie ma juz kim straszyc.Wezmę jednak z gumką
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Z Bostonem trzeba spasowac.Tatum jest out medical prot oraz Smart jest pod q-cos z ręką.Boston bez Tatuma wygral tylko 5 z 17 ostatnich spotkań
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom