>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Detroit - Washington
win Detroit
Kurs 2,8
106-106 i po dogrywce 116-119 no ale... za blisko nie płacą.

Washington ma jakiś kryzys. Coś tam nie działa. Spędziłem nudną poniedziałkową noc oglądając Toronto - WSH. Toronto nie grało nic ( no może trochę Siakam ) ale WSH grał jakąś katastrofę. Na dzień dobry weszli w mecz z kilkunastopunktową stratą. Pózniej jakby nie było jakiejś chemii, zrozumienia. Pudła, straty. Tam nic się nie klei. W ostatnich 11 z 13 meczów Waszyngton zanotowował dwucyfrowe straty. Na amerykańskim twiterze wszyscy ćwierkają o kryzysie. Nie wiem co gra Detroit bo nie bedę tu sciemniał, że wszystko oglądam. Nie widziałem ich ani jednego meczu... Ale zakładam, że podobną padakę. Ale skoro spotykają się dwa padaczkowe team'y a jeden z nich gra przed własną publicznością i kurs jest 2,8 to jest to dla mnie value. Wole Detroit niż uparte stawianie na WSH po kursie 1,4 ( bo przecież przed sezonem mieli dobre zapowiedzi i skład w miarę). Pistons to jedna z najmłodszych drużyn w NBA, która ma początkowy skład z czterema graczami, którzy powinni być jeszcze na studiach. Zgrania i doświadczenia tam jeszcze nie ma, ale przynajmniej musi być wola walki, której nie widziałem w Washington.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +91
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 2 1,65 1xbet 108-95

Idę dzisiaj w Lakersów. Ostatni mecz w końcu zagrali na poziomie jakim oczekują od nich wszyscy sympatycy. W dwie i pół kwarty praktycznie zamietli Boston jak chcieli, a całe Big 3 wykręciło fajne cyferki i cieszyło się grą. W końcu dali czadu, więc wypadałoby teraz tą formę potwierdzić kolejnym zwycięstwem i krok po kroczku budować swoją co raz to wyższą pozycję w silnej konferencji zachodniej. Memphis będzie b2b po meczu z Dallas, który przegrali w dodatku mają swoje problemy zdrowotne, które myślę że Lakers będą w stanie wykorzystać.

edit:

22 straty, żałosne. Jeszcze Brooks wypadł przed meczem to już byłem niemal pewien wygranej ... ale zaangażowanie osłabionych Memphis 1000x większe a gwiazdeczki grały jakby za karę. Dramat.
 
Ostatnia edycja:
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Philadelphia vs Utah - utah win @1.7

Obie drużyny graja b2b, obie grały na wyjeździe, więc jeśli chodzi o podróż nie szukałabym tu argumentów. Ale, Utah swoje spotkanie wygralo właściwie do końca 3q, potem juz na spokojnie nie musieli się spinać, Phila dwa razy z rzedu walczyla raz z dogrywką, a raz do ostatniej chwili.
Kolana Embida nie są aż na takim poziomie zużycia by grać kilka meczów z rzedu na pełnych obrotavh w pełnych minutach, wiec uważam, ze Gobert ma dzisiaj jedna z szans aby pokazać jakim jest obrońca podkoszowym i myślę, ze nam to pokaże.
Drugi argument na kolejnego strzelca to Royce O'neal( poprawcie jesli zle pisze ale chodzi o skrzydłowego utah) jest on elitarnym obrońca na tej pozycji, typowy zawodnik 3and d, wiec druga opcja phili czyli harris również nie będzie mial gładko.
Phila dobrze broni na obwodzie, jednakże cholernie ciężko sie broni przeciwko drużynom gdzie kazdy od 1 do 4 grozi trójka, myślę że kto grał w kosza ten zrozumie, ze rotowanie przy utalentowanej strzelecko drużynie jest trudne i niemalże niemożliwe więc uważam, że również tutaj utah znajdzie swoją przewagę.
Jeśli chodzi o same rostery drużyn to Phila jest drużyna troszkę bez wyrazu od kiedy nie ma Simmonsa, jakoś brakuję mi tego jego atletyzmu, energii która w sezonie regularnym była nieocenioną pomocą, a i ich forma ostatnio nie wygląda zbyt dobrze, widać że maja problem z drużynami palącymi za 3, a z takimi najczęściej przegrywają.
Jeśli chodzi o mnie zagrałbym nawey lekki hendi -5.5 cos w tym stylu, bo nie widzę tutaj wyrównanego spotkania, piątka Utah wygląda mocarnie nawet w zestawieniu z innymi potęgami ligi. Pod znakiem zapytania stoi występ ich rezerwowego centra, ale myślę, ze nawet bez niego powinni dać sobie rade. Jedyne win condition philadelphi to mocna presja na Conleyu i zajechanie go, bo to mózg tej drużyny oraz liczenie na słabsza dyspozycję Mitchella, gdyż to gwiazda, go to guy tej druzyny.
Ja gram to do pary z lakersami, oby było zielono, powodzenia chłopy i Panie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +263
K 26

krysia1324

Użytkownik
Lebron I AJ narazie są questionable jak potwierdzi się że grają lakersi to wezmą. Widać zwyżkę formy zdecydowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Philadelphia vs Utah - utah win @1.7

Kolana Embida nie są aż na takim poziomie zużycia by grać kilka meczów z rzedu na pełnych obrotach w pełnych minutach, .

Typ popieram. Utah to moim zadaniem najlepsza drużyna w lidze. Niesamowita siła ognia z dystansu. A Gobert uzupełnia to wszystko strasząc pod koszem. Ale... Ten ten argument o kolanach Embida? :D Toś wymyślił.
Ludzie! Nie Twórzcie analiz pod typy. Bla, bla bla... ślizgi parkiet, odpowiednio napompowana piłka, a ktoś tam rzuca pod 60 stopniowym kątem a inny nie sięga, a kolana nie wytrzymują.
Na zdrowy rozum, oglądając parę meczów Utah widać gołym okiem, że jest w nich siła. Jeśli nie bedzie jakiejś niemocy i będzie im się chciało ( bo to sezon zasadniczy ) to UTAH wygra to w cuglach.

UTAH win
Lakers win
ako 2,69 etoto
 
Ostatnia edycja:
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Typ popieram. Utah to moim zadaniem najlepsza drużyna w lidze. Niesamowita siła ognia z dystansu. A Gobert uzupełnia to wszystko strasząc pod koszem. Ale... Ten ten argument o kolanach Embida? :D Toś wymyślił.
Ludzie! Nie Twórzcie analiz pod typy. Bla, bla bla... ślizgi parkiet, odpowiednio napompowana piłka, a ktoś tam rzuca pod 60 stopniowym kątem a inny nie sięga, a kolana nie wytrzymują.
Na zdrowy rozum, oglądając parę meczów Utah widać gołym okiem, że jest w nich siła. Jeśli nie bedzie jakiejś niemocy i będzie im się chciało ( bo to sezon zasadniczy ) to UTAH wygra to w cuglach.

UTAH win
Lakers win
ako 2,69 etoto



Pokaż załącznik 13927
W tamtym sezonie Embiid przesiedział długi czas z powodu uszkodzenia kolana, nadal gra z cały czas naruszoną łękotka, warto sprawdzić co sie pisze.
Post automatycznie złączony:

A dokładnie rozerwaną łękotkę, której nie operował.
 
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Indiana Pacers - Dallas Maverics - Dallas Maverics @2.02

Dallas w końcu w optymalnym składzie, zabraknie jedynie Cauleya jednakże przy obecności wszystkich wysokich nie bedzie to mocno zauważalne.
Zaczne od specyfiki obydwu drużyn, Indiana Pacers to przede wszystkim Sabonis, LeVert i Turner, wspierani solidnymi Role playerami, są groźni zza łuku oraz mocno atakuja kosz grając szybka koszykówkę.
Dallas z kolei to jedna z tych druzyn NBA która gra basket najbliższy temu z europy, czyli dużo zasłon od piłki, picknrollin oraz strzałów za 3, raczej grają wolniej niż inne drużyny i szukaja przewag w ataku pozycyjnym gdzie generał Doncic potrafi wykorzystać każde błędne ustawienieml obrony.
Uważam, ze dallas maja spore problemy w ostatnim czasie, nie wiem z czego wynikaja ale jeśli chca nadal myśleć o pominieciu playin muszą wygrywać mecze z takimi przeciwnikami.
Odnośnie Indiany warto wspomnieć, niedawno wyciekła informacja, że zarząd chce handlować kimś z wymienionej trójki, co na 100% nie wpływa pozytywnie na ich nastawienie do gry i może wpłynąć na dyspozycje drużyny. Aktualnie maja 2W streak, ale czuje, ze dzisiaj dojdziemy do jego końca. Dobry mecz ze strony dallas jest w stanie wyrwać nieznaczne zwyciestwo, mysle ze w granicy 1-7 pkt różnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Charlotte Hornets - Sacramento Kings 2 1,88 1xbet 124:123

Kolejny mecz Hornets w którym nie zagra ogrom starterów jak i zadaniowców. PJ Washington, Ball, McDaniels, Plumplee, Richards, Rozier, Smith - wszyscy są out, więc wypadało by to wykorzystać i wyjechać z Charlotte z tarczą. Mało kto się tego spodziewał, ale Kings po przejęciu przez Gentrego wyglądają co najmniej przyzwoicie. Bilans 5-3 w tym wygrane 2x z Clippers, Lakers czy Portland mogą robić wrażenie. Mają młodą krew, głodną sukcesów: Haliburton, Davis czy Mitchell to są przekoty i odpowiednio zarządzani mogą osiagnąć w przyszłości wielkie rzeczy. Na fali ostatnich kapitalnych wyników powinni pocisnąć Charlotte. Zaufam im.

edit:

fajna końcówka , dzięki Fox.

gość rzuca w meczu 8-8 z osobistych po czym na 2 sekundy przed końcem zostaje faulowany i trafiając oba praktycznie wygrywają mecz bo Hornets nie mają czasu , ale po co trafić jak lepiej narobić w gacie i przestrzelić oba w momencie, którym drużyna go najbardziej potrzebowała a i jeszcze tą piłkę Bagley zebrał cudem, próbował dobijać, ale oczywiście też nie trafił. Dołująca porażka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Atlanta - Brookyn
win Brooklyn

Kurs 2,10 etoto 105 -113

Dzisiaj grubsze uderzenie w stronę Brooklyn. Jednak nie robię zakładu przedmeczowego. 2,10 mi nie wystarcza. Albo więcej albo się wycofuję.
Czekam i oglądam na Canal+. Atlanta ma w zwyczaju zaczynać od mocnego uderzenia - luźnie rzuty za 3 T. Younga itp - raczej dobrze wchodzi w mecz. Często wygrywa pierwsze kwarty, pierwsze połowy. Na to czekam! Czekam momentu, kiedy róznica bedzie wynosić na około +9-10 dla Atlanty. Mecz u siebie z liderem, z gwiazdami - pewnie jest napięcie.... które z czasem ( tak myślę ) siądzie albo stanie się przeszkodą. Poza tym.... analizy analizy.... Takiego mam czuja i tyle. Wiec, jak bedzie + 10 dla Atlanty to wchodzę live! I jak to mawiał Warren Buffett !" czekaj na okazje a potem wyciągnij pistolet... wyceluj i uderz z pełną mocą. Tak dzisiaj robię. ;) +9 Atlanta... Wtedy kurs na Brooklyn wzrośnie do 3-3,5 i uderzam. Brooklyn to gawiazdy - nie trzeba przedstawiać. Tam nie ma podniety, albo wchodzi albo nie wchodzi. Grają swoje czekająć playoffów. Myślę że wygra rutyna z początkową podnietą.
Atlanta - Brooklyn
ewentualny kurs 3,50 Brooklyn.
Edit.........................................................ostatecznie live 33-28 typ
Brooklyn kurs 2,70 BUM!!!

Pozostałe typy do kuponiku tasiemka:
Atlanta - Brooklyn - Brooklyn @2,10
Indiana - Dallas - Indiana @ 1,75
Toronto - New York - New York @ 2,05
Minnesota - Claveland - Claveland @ 1,80
New Orleans - Detroit- Detroit +9,5 @ 1,50
Phoenix - Boston - Boston @ 2,50

Edit:
Kuszę się jeszcze grubiej solo na Boston.
Phoenix - Boston
Boston @ 2,50
W Phoenix Booker nie gra. Do niego być może na chwilę obecną dołącza out Deandre Ayton kluczowy środkowy. JEŚLI!!!!???
Boston z tego co ćwierka Twitter - optymalnie. Boston czwarty mecz na wyprawie na zachodnie wybrzeże i pomimo postępów w ofensywie 130 pk z Utah, 145pkt z Portland, 102 i 111 z LA Lakers i Clippers notuje tylko jedno zwycięstwo z Portland. Problemem jest obrona z której Boston słyneło w całym poprzednim miesiącu. W mediach amerykańskich dużo na ten temat piszą i na to zwracają uwagę. Boston podejdzie do tego meczu z planem skupienia się na obronie. Do tej pory Boston wyjężdżał na zachód z piątą najlepszą defensywną w NBA (104,5) Myślę że wrócą do tego poziomu w obliczu absencji w Phoenix.
TYP
Phoenix Under 106pkt @ 2.20
Dalej... Atrybutem, na chwilę obecną Celtics jest ofensywa – zwyczajnie wchodzi im. W ciągu ostatnich czterech gier średnio mieli ofensywę na poziomie 122 pkt co w tym okresie ustępuje tylko Utah. W przed meczowym wywiadzie Ime Udoka trener ( Boston Celtics ) mówi że chce, aby jego drużyna skupiła się z powrotem na defensywie. "Musimy wrócić do tego, kim jesteśmy i co przyniosło nam sukces na początku roku; nie przestawiać się w 100 procentach na ofensywę i zaniedbywać to, co robimy dobrze"
Mam nadzieję że Deandre Ayton dzisiaj nie zagra ... czekam na oficjalne potwierdzenie, bo Al Horford 206cm a Ayton 211 cm i naprawdę jest ruchliwy i w formie. A to znaczy, żę Halford będzie potrzebował pomocy- podwojeń a to.... trochę kiepsko gdy trzeba trzymać środek, podwajać środek podczas gdy Phoenix ma dużą głębię punktacji, ponieważ dziewięciu różnych graczy uzyskuje średnio co najmniej 9 punktów na mecz.

Podsumowanie. Lepsze przeczucie niż durna analiza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Kilka dni temu oglądałem podcast o NBA w którym mówiono że Curryemu brakuje 9 trójek do wyrównania rekordu NBA i 10 do poprawienia. No i spekulowano że będzie chciał to zrobić w trzecim meczu z Knicksami w MSG. Jakaś specjalna transmisja ma być z tego spotkania. Z drugiej strony mówili że Stefek nie będzie czekał bo to nie ten typ zawodnika i jak nie będzie trójek to i nie będzie zwycięstw Golden. Dzisiaj w nocy 3/14 i porażka Golden więc coś musi być na rzeczy. Dodam jeszcze że to pierwszy mecz w którym dał się zablokować dwa razy przy rzucie z dystansu. Teraz spotkanie z Indianą i może być podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Phoenix Suns
Typ: Los Angeles Clippers wygrają i w meczu będzie powyżej 210,5 pkt.
Kurs: 4,60 Clippers wygrali, ale do overa trochę zabrakło
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Phoenix Suns mieli świetny zeszły sezon, a w tym sezonie grają niesamowicie. W pierwszych czterech meczach mieli co prawda aż trzy porażki, ale potem była seria aż 18 zwycięstw którą przerwali Golden State Warriors. Los Angeles Clippers mają swoje problemy ze składem, nie gra między innymi Kawhi Leonarda i w tym spotkaniu wątpliwy jest też występ Paula George'a, ale nawet bez nich skład Clippers jest mocny i mają kim grać, a na Phoenix mobilizacja jest bardzo duża. Phoenix Suns też mają duże problemy ze składem i patrząc na listę nieobecnych to nie wiem, czy nie są one nawet poważniejsze jak u Clippers, a najbardziej odczuwalny powinien być brak Bookera, który jest jedną z największych gwiazd drużyny. Los Angeles Clippers mają się za co rewanżować, gdyż odpadli w zeszłych playoffach z Phoenix doznając upokarzającej porażki 103:130 w szóstym meczu serii. Taka porażka musi im jeszcze siedzieć w głowach i chęć do rewanżu jest ogromna.

Jeśli chodzi o liczbę punktów, to według mnie powinna zostać przekroczona granica 210,5 punktów. Los Angeles Clippers u siebie w ostatnim meczu mieli co prawda dokładnie 210 punktów, ale we wcześniejszych trzech bez problemu przekraczali nie tylko 210,5, ale nawet 220,5 punktów. W pięciu ostatnich wyjazdowych meczach Phoenix Suns był over 210,5 pkt. Stawiam na wygraną Los Angeles Clippers i na powyżej 210,5 punktów w meczu.
 
Ostatnia edycja:
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Portland - Phoenix
win Portland
@2,02 po dogrywce dupa. Lillard 31 pkt ale w kluczowych momentach w końcówce nie trafił.

Portland już ( drugi mecz ) z Lillardem w składzie. Phoenix dalej bez Bookera a pod znakiem zapytania Ayton.
Analiza? Mocne przeczucie, że Lillard będzie miał dzień a Portland wygra.
 
Ostatnia edycja:
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Toronto myślicie że duże szanse ?
Brooklyn dużo absencji i nie wiadomo czy Durant i Harden grają.
Nie gra Harris, Millsap, Bembry, Carter, Aldridge, Jonhson
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Kilka dni temu oglądałem podcast o NBA w którym mówiono że Curryemu brakuje 9 trójek do wyrównania rekordu NBA i 10 do poprawienia. No i spekulowano że będzie chciał to zrobić w trzecim meczu z Knicksami w MSG. Jakaś specjalna transmisja ma być z tego spotkania. Z drugiej strony mówili że Stefek nie będzie czekał bo to nie ten typ zawodnika i jak nie będzie trójek to i nie będzie zwycięstw Golden. Dzisiaj w nocy 3/14 i porażka Golden więc coś musi być na rzeczy. Dodam jeszcze że to pierwszy mecz w którym dał się zablokować dwa razy przy rzucie z dystansu. Teraz spotkanie z Indianą i może być podobnie.
Zauwazylem juz jakis czas temu ze Stefek cieniuje zza luku, potwierdzilo sie to z Philla i wczoraj.Wczoraj przed meczem wypowiada sie ze czegos szuka,byc moze,byc moze ustawiaja sie juz pod Klay'a..co by nie mowic cyferki bronia sie same.Ostatnio te 25 w meczu wykrecał-niektore buki oferuja takie linie po nizszych kursach
Co do samej hali MSG
Stephen Curry has literally made more 3s than he's missed at Madison Square Garden. Career 51.1 3FG% at MSG. Here's where he stacks up amongst his peers at MSG

Pytanie tylko czy i jak ich szybko rozloża w sensie Knicks to nie bedzie limitowanych minut a pamietajmy ze sa b2b...,chociaz z drugie strony balonik sie mocno sp9mpowal a amerykanie lubia takie akcje.GSW po tym maja 2 dni na regenerke potem Boston na tapecie
Nie będe pazerny
Curry 25 pkt lub wiecej 1.58

Small play
Curry over 30 2.48 oba betclick jakby ktos szukal gdzies cos dolozyc,over 20 po 1.25

By the way..ptaszki ćwierkaja ze Ayton moze zagrac dzisiaj dla Pho..moze warto poczekac
GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Skoro zakładamy, że S.Curry czai się na rekord w MSG tzn, że drużyna może grać pod jego rzuty. Jeśli to prawda, to taktyka nie bedzie opierała się na zespołowości tylko kreowaniu Curry'ego. Nowojorczycy wiedzą, że Curry chce bić rekord, wiec co bedą robić w obronie? Przecież nie puszczą go z hasłem "Stary! Rzucaj śmiało bij rekord!" Curry oczywiście mimo wszystko może wrzucić trójek ile trzeba, bo tego diabła nie da się upilnować, jednak podporządkowanie gry drużyny pod indywidualne statystyki "niekoniecznie" musi doprowadzić do zwycięstwa. Kniks po 4 porażkach z rzedu wypadają z play-off. Medialne spotkanie. Każde zwycięstwo ważne. Mobilizacja. GSW po meczu z Indianą. NY 3 dni odpoczynku zapewne jakieś analizy, taktyczne przygotowania. Ja uderzę tutaj w win Nowego Yorku. Kurs 2,8 warty ryzyka.
New York - Golden State
win New York
@ 2,85 Curry rzucił swoje 2 trójki na rekord i poźniej jakby rozemocjonowany cegła za cegłą już myślałem że typ wejdzie.. A NY??? Wyszli na prowadzenie..... i pudło za pudłem. . Jakieś indywidualne akcje, bez przygotowania, bez koncepcji.

Dodatkowo za twitterem powrót z Indiany dla GSW był trochę meczący: " Warriors got in at 1 p.m. fter plane trouble last night in Indy. "
Steve Kerr :
It's the Mecca. This is the spot." He added it's his favorite atmosphere in the league. "It would be great if [Steph's record] happened tonight.
A poza tym... to ten wyczyn pobicia rekordu Raya Allena nie jest taki trudny. Stephowi brakuje 2 rzutów, wiec cała analiza też może dać w łeb :D :D To tak dla tych, którzy nie wiedzą a chcieliby pojść za moim tokiem rozumowania. 2 rzuty Currego to z palcem w . ;)
 
Ostatnia edycja:
J 3K

jatyper

Użytkownik
O czym tu wogóle mowa? Jak Curry ma rzucić aż dwie trójki? :) Więc raczej nie będzie żadnych taktyk pod Stepha, czy coś. Zwykły mecz dla obydwu drużyn do wygrania i chwila dla Stepha. Go go Steph!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers 2 1,88 1xbet 114:105

Prawdziwy szpital u gospodarzy. Z powodu Covida nie zagra ogrom ważnych graczy z Hardenem na czele. Z Toronto udało im się się cudem wyciągnąć wygraną, ale gdzie Raptors a Sixers - dwa zupełnie inne światy jeżeli chodzi o koszykarską jakość. Sixers tylko bez Korkmaza i Nianga, ważnych rezerwowych, ale to ma się nijak do absencji Netsów. Durant w ostatnim meczu musiał grać aż 48 minut bo na ławce totalne nonamy i nie ma kim grać. Biorąc pod uwagę jego historię kontuzji kolejne forsowanie jego osoby w takiej liczbie minut nie wydaję się zbyt rozsądne, lepiej wystawić młodzików niż ryzykować jego zdrowiem w praktycznie meczu o nic. Z Raptors jedynie 3 rezerwowych dostało szansę gry bo reszta się nie nadaje... to wiele mówi o obecnej sytuacji kadrowej Siatek. No gdzie taki kurs, myślałem że będzie 1,40 1,50 max a tu jeszcze rano było ponad 2złote. Sixers muszą to wykorzystać i tyle. Samym Durantem Netsi nie wygrają z tak klasowym zespołem. Mecz na C+ Sport HD.

edit:

Mayex wypadł chwilę przed meczem hehe, obstawianie jakiegokolwiek spotkania wcześniej niż 10 minut przed jego rozpoczęciem to ostatnio bensens.

ale

odrobić -20 na remis i przegrać... swoją drogą jakim cudem doprowadzili do takiego wyniku to 2 sprawa. Kolejny mecz potwierdza tezę że żadne absencje nie maja znaczenia, kto ma wygrać i tak wygra i tak. Bye.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom