>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Bardzo prosze modow o zamkniecie mojego konta.Bede tu wpadal ale tylko jako gosc.Analizy z mojej strony juz sie nie pojawia
 
Otrzymane punkty reputacji: +364
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Bardzo prosze modow o zamkniecie mojego konta.Bede tu wpadal ale tylko jako gosc.Analizy z mojej strony juz sie nie pojawia
Nie ma co się tak załamywać i poddawać też mi w grudniu słabo poszło, ale to nie powód by od razu konto zamykać i nie udzielać się na forum. Przemysl jeszcze raz
 
Otrzymane punkty reputacji: +364
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Na dziś taki dubel:

Washington Wizards - Cleveland Cavaliers @ Washington Wizards / 1,65 110-93
Stawiam na Wizards ze względu na brak w Cleveland Rubio i Garlanda -- 2 najlepiej punktujących w zespole Cleveland.

Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers @ Brooklyn Nets / 1,5 102-110
Zastanawiałem się na Philadelphia 76ers +9,5 ale po powrocie Duranta oraz ostatniej dobrej grze Hardena pewniejszy wydaje się typ na Brooklyn. Dodakowo Nets mieli więcej czasu na odpoczynek.

edit: Durant i Harden rzucili razem 66 punktów ale sami meczu nie wygrają :/.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
S 956

stroz890

Użytkownik
Na dziś taki dubel:

Washington Wizards - Cleveland Cavaliers @ Washington Wizards / 1,65
Stawiam na Wizards ze względu na brak w Cleveland Rubio i Garlanda -- 2 najlepiej punktujących w zespole Cleveland.

Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers @ Brooklyn Nets / 1,5
Zastanawiałem się na Philadelphia 76ers +9,5 ale po powrocie Duranta oraz ostatniej dobrej grze Hardena pewniejszy wydaje się typ na Brooklyn. Dodakowo Nets mieli więcej czasu na odpoczynek.
dodatkowym plusikiem w stronę Wizards może być powrót do składu Beala najlepszego ich gracza ofensywnego.
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Co myślicie o takim zakładzie ?

Łączny wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty) : G. Antetokounmpo - Powyzej 40.5

W mojej ocenie Milwaukee dziś porzuca, a Giannis to jest kot pod każdym względem.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Ale też pytanie czy będzie tak mocno wykorzystywany jeśli Milwaukee odskoczy na kilkanaście punktów ... Sezon jest długi a jutro sylwester 😁
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Z drugiej strony po dłuższej przerwie powrócił, i miałbym nagle być oszczędzany ;) ? Fakt faktem że Milwaukee obecnie nie ma za bardzo żadnych absencji
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Z drugiej strony po dłuższej przerwie powrócił, i miałbym nagle być oszczędzany ;) ? Fakt faktem że Milwaukee obecnie nie ma za bardzo żadnych absencji
Milwaukee rotuje składem, rzadko kto gra dłużej niż 30 minut, chyba, że mecz na styku, więc jak szybko odskoczą to Giannis będzie z ławki obserwował spotkanie...
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Moje typy na dzisiaj. Kurs łączny: 5,78

1. Orlando - Milwaukee / Jrue Holiday over 28,5 (punkty+zbiórki+asysty)
2. Brooklyn - Philadelphia / Kevin Durant over 39,5 (punkty+zbiórki+asysty)
3. Washington Wizards - Cleveland / Washington Wizards over 103,5


Powodzenia!

Edit: W końcu 2350zł wygrane. NBA chyba zaczyna wracać do normalności po tym co się działo przez ostatnie 4-5 tygodni. Mam nadzieję, że ktoś s korzystał ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +661
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Kolejny dubel w stronę faworytów:

Boston Celtics - Phoenix Suns @ Phoenix Suns / 1.62
Ostatni mecz pomiędzy drużynami wygrany przez Suns 21 punktami. W drużynie Suns brak większych osłabień w stosunku do tamtego meczu. W Boston brakuje Tatum-a bez którego Celtics nie radzą sobie najlepiej, żeby nie powiedzieć kiepsko.

Indiana Pacers - Chicago Bulls @ Chicago Bulls / 1.62
Bulls utrzymują poziom. Brak znaczących zmian w składach w stosunku do ostatniego spotkania dlatego liczę na podobny wynik i zwycięstwo Bulls.
 
Ostatnia edycja:
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
3 3kropek jak Ty będziesz w taki sposób analizował mecze to na pewno dorobisz się fortuny w bukmacherce
Fortuny się nie dorobiłem ale narazie na mały plus - takie małe "kieszonkowe" :). Może jak będzie więcej czasu i będę to traktował trochę inaczej niż zabawę to będę się bardziej przykładał (chociaż w przypadku NBA/NHL z tym analizowaniem to bardziej jak z wróżeniem ;)). Tutaj podaję to co według mnie ma znaczący wpływ na ewentualny wynik, a ze względu na brak czasu staram się to robić krótko i zwięźle :).
 
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Mecz :
Indiana Pacers - CHICAGO BULLS
TYP:
ZACH LAVINE 3+ TRÓJKI W MECZU @1.61 typ mam na rabonie.

Zach Lavine od powrótu prezentuje doskonała formę rzutową w ostatnich meczach znacznie przekraczał tę granicę.
Chicago gra dzisiaj z Indiana, która tytanem defensywy na obwodzie nie jest, ich konikiem jest raczej defensywa podkoszowa co jest zasługą skocznego Turnera, który aktualnie jest najlepszym blokajacym ligi. Przypuszczam, że z tego powodu niezbyt wysokie Chicago będzie szukalo swoich szans na obwodzie. Bullsi dobrze rzucają za 3 i jest to jedna z rzeczy w której DeRozan robi im przewagę, nie rzucając (bo nie umie spoza lini 7.24m) a właśnie tworzac zagrożenie bliżej kosza i rozdając kolegom na czyste pozycję, uważam, ze Lavine odda z 7-8 rzutów za 3 i trafi okolo 3-4 co wypełni nasz typ.
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Typowanie NBA tak wcześnie bez podania wyjściowej piątki są dość ryzykowne w mojej ocenie. To na co nas powinno póki co stać to dyskusja nt. co by było gdyby pozwalająca na szybkie wytypowanie końcowych zakładów ;)
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Kolejny dubel w stronę faworytów:

Boston Celtics - Phoenix Suns @ Phoenix Suns / 1.62
Ostatni mecz pomiędzy drużynami wygrany przez Suns 21 punktami. W drużynie Suns brak większych osłabień w stosunku do tamtego meczu. W Boston brakuje Tatum-a bez którego Celtics nie radzą sobie najlepiej, żeby nie powiedzieć kiepsko.

Indiana Pacers - Chicago Bulls @ Chicago Bulls / 1.62
Bulls utrzymują poziom. Brak znaczących zmian w składach w stosunku do ostatniego spotkania dlatego liczę na podobny wynik i zwycięstwo Bulls.

Nie neguje typu jeśli chodzi o Suns, ale Phoenix bez 3 centrów: Aytona, McGee i Kaminksy'ego do tego Crowder out, więc wprowadzasz trochę w błąd innych pisząć że w Suns "bral większych osłabień"...
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 19:00 Canal + sport
Spotkanie: Boston Celtics vs Phoenix Suns
Typ: Phoenix Suns -14.5 Handicap
Kurs: 4.70
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Jadę w tym meczu ryzykownie, ale jest koniec roku to czemu nie.
Ostatni mecz tylko tyle że na terenie Suns odbył się 11 Grudnia i tam popularne słoneczka wygrały różnica 21pkt. Dziś składy trochę inne bo wypadło paru graczy z jednej jak i z drugiej strony, w mojej ocenie drużyny straciły po równo.
Phoenix Suns w tym sezonie góruje , króluje a więc czemu mają nie przegonić kota drużynie z Boston Celtics?! W dodatku 3 ostatnie mecze to istna katastrofa (prócz meczu z Bucks gdzie wygrywali 20pkt i przegrali , niby fajny mecz ale też katastrofa że to oddali).
Liczę na dobra dyspozycje Bookera i wysokie zwycięstwo Suns!
Niech słońce ☀ rozpali nasz kupon na zielono
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Myślę nad underem 222 pkt w tym meczu. Co myślicie o tym?

Myślę, że Robert Williams III over 10,5 zbiórki @1,85 w STS. Suns bez centrów to Robert powinien wraz z Horfordem królować w pomalowanym. Oby on więcej pozbierał a nie Al.

Under 222 też realny...

Robert 11 zbiórek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Na dzisiaj (na jutro później) gram następujące dwie pozycje o łącznym kursie: 3,17, Gram w Betclick

1. Boston Celtics - Phoenix Suns / Typ: Chris Paul over 28,5 pkt (pkt + zbiórki + asysty)

Wydaje mi się że ten wysoki habdicap powyżej też może wejść. Myślę, że Phoenix rzuci spokojnie w powyżej 110pkt. Duży udział w pkt powinien mieć Chris Paul gdzie liczę na jego zbiórki i asysty.

Zabrakło 2pkt. W pierwszej połowie Chris miał zupełnie inne zadania, co też po pkt widać. Większość tych pkt to druga połowa meczu.


2. Indiana Pacers - Chicago Bulls / Typ: Nikola Vucevic over 31,5 (pkt + zbiórki + asysty)

Chicago wcale dla mnie takie pewne tutaj nie jest. Obie drużyny po tym meczu mają 2 dni odpoczynku. W drużynie Chicago Nikola praktycznie w każdym meczy zalicza double-double. Indiana postawi trudne warunki to i grać trzeba będzie dokładniej w obronie (zbiórki) oraz trochę porzucać (pkt i asysty).


EDIT: Grałem jeszcze overy w innych meczach i wchodziło, ale z uwagi że wersja mobilna na tel mi się sypała, nie udało mi się zamieścić tutaj tych typów.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom