>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Denver vs Memphis
Typ: Memphis +7,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,91 (Unibet)


Dzisiaj ide w kierunku Memphis. Według mnie mają spokojne szanse na zwycięstwo w tym meczu. Kurs zdecydowanie za wysoki na nich (3,5) Denver ostatnio obniżyło loty i zanotowali porażke u siebie z Atlantą, potem na wyjeździe z Sacramento i GSW. Mają problem żeby spiąć się na słabsze drużyny i generalnie ich gra szwankuje. Mają za dużo podkoszowych a nie ma komu grać na 2 czy 3. Rzucają ostatnio na słabym procencie i jakoś nie wierzę żeby aż tak się przełamali. Memphis ostatnio to zupełnie inne drużyna i z każdym walczą do końca, nawet jak przegrywają różnicą bodaj 20 oczek (jak z Wizards 102:100 porażka) Powinni dobrze poradzić sobie z kryciem i rzucać sporo trójek. Ich młodzi gniewni zaczynają łapać jakiś rytm. W Denver brakuje równych meczy, często ktoś błyszczy a inni odstają, nawet Jokic jakiś taki niemrawy w tym sezonie. Jedynie Harris to ciągnie. Liczę że Memphis tutaj powalczy nawet o zwycięstwo, dodaje im te 7,5 pkt dla pewności.
edit w Denver zabraknie Harrisa z powodów personalnych!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dodałbym do tego taką propozycje:
Atlanta vs Brooklyn
Typ: Brooklyn ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,35 (Unibet)

Mecz dwóch outsiderów. Brooklyn właściwie dalej nie ma swoich picków, więc w każdym meczu walczą i są zadziorni. Ich trener próbuję z tej drużyny wycisnąć maksimum możliwości. W pojedynku z Atlantą mają spore szanse sprawienia niespodzianki (o ile w ogóle taka może być w tym meczu) W atlancie spore braki (Muscala, Prince, Dedmon są probable, Belinnelli i Bembry out: źródło: https://basketballmonster.com/playernews.aspx#) Generalnie Atlanta wygrywa raz na ruski rok, ostatnio wygrali z Denver na wyjeździe, więc na jakiś czas im wystarczy. Do tego mają 3 wygrane z rzędu u siebie. Widzę spore szansę, na zwycięstwo Brooklynu i mam nadzieję, że powalczą w Atlancie o wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Indiana Pacers win 2,15zł totolotek
Isiah Thomas i Wade są dziś OUT, nie widzę tu rotacji Cavs w tym meczu, Lebron będzie się dwoił troił i wydzierał na kolegów, ale fakt jest taki że morale tam obecnie to dno i według mnie nie ogarną tego meczu, Oladipo z kolegami ich zje
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Ok, wczoraj Clippers dali zarobić a dzisiaj ode mnie propozycja na DUBEL
Indiana Pacers - Cleveland Cavailers
typ: Indiana Pacers handicap +4,5 ✅✅
kurs: 1.60 (sts)
Trochę ciężki temat i dla wielu osób ten mecz nie jest do gry, ale ja biorę go pod lupę. Może zacznijmy od tego jak prezentują się ostatnimi czasy &quot;Kawalierzy&quot; ich forma pozostawia wiele do życzenia, ich ostatnie wyniki są bardzo słabe, wręcz tragiczne.. Ich ostatnie 10 spotkań to tylko 3 zwycięstwa (tylko raz wygrali dość przekonująco z drużyną z Portland i to na własnej hali), jak spojrzymy na ostatnie 10 pojedynków na wyjeździe zdołali wygrać tylko dwukrotnie, 18 grudnia zdołali pokonać Wizards różnicą 7 pkt. i nie cały tydzień temu z Orlando Magic zaledwie 4 pkt. Wczoraj Lebron i spółka dostali mocne lanie w Toronto, grają mecz b2b co na pewno nie jest dobrą rzeczą tym bardziej, że w tej drużynie nie dzieję sie najlepiej co można wywnioskować z wypowiedzi trenera Cavailers T.Lue, który powiedział po meczu z Raptors - „Musimy być lepsi i wiemy o tym. Ale dopóki nie zaczniemy grać lepiej w obronie, a w ataku dzielić się piłką, każdy z tym samym nastawieniem – a jeśli ktoś ma swój własny plan to musimy się go pozbyć i grać w odpowiedni sposób.” Pytanie czy w ciagu jednego dnia są w stanie dojść do porozumienia i wziąć się mocno w garść, żeby dzisiaj wysoko pokonać drużynę Indiany? Moim zdaniem mieli za mało czasu na analizę tego wszystkiego co się wydarzyło. Myślę, że Oni już mają dość tej wyjazdowej trasy (będzie to 5 mecz z rzędu na wyjeździe), po meczu z Indiana będa mieli 3 dni żeby przygotować się do starcia z Golden State i moim zdaniem jeśli ma nastąpić jakieś przełamanie to właśnie z taką drużyną jak Golden State. Nie mówię, że Cavsi dzisiaj nie mają szans, oczywiście ,że mają i dlatego podpieram się lekkim handicapem bo nawet jeśli mają ten mecz wygrać to nie spodziewam się tu pogromu. Indiana to zespół który na własnej hali walczy i ich kibice im w tym mocno pomagają. Ostatnio do zespołu wrócił V.Oladipo i widać, że z nim w składzie ta drużyna gra o wiele lepiej, liczę dzisiaj na niego a także na Sabonisa, który w ostatnim czasie całkiem dobrze sobie radzi. Co do bezpośrednich starć - na ostatnie 5 spotkań to 3 razy górą byli zawodnicy Indiany, w tym 2 razy udało im się pokonać Cleveland w obecnym sezonie. Warto też zaznaczyć, że byli w stanie pokonać drużynę gości na własnym parkiecie w momencie kiedy Cavsi byli w najlepszej formie - mieli 13 zwycięstw z rzędu no i zatrzymali się właśnie na ekipie Indiany. Więc jeśli Pacers byli w stanie ich w tamtym okresie zatrzymać to czemu by mieli dzisiaj przegrać dużą różnicą punktów skoro przeciwnicy są w mocnym dołku. Co do osłabień w obu drużynach to w Indianie zabraknie M.Turnera. W drużynie przyjezdnych zabraknie I.Thomasa orad D.Wade&#39;a (https://basketballmonster.com/playernews.aspx).
Washington Wizards - Orlando Magic
typ: powyżej 214,5 pkt. ✅✅
kurs. 1.55 (sts)
Uważam podobnie jak khawilight , który opisał ten mecz troszkę wyżej (zachęcam do przeczytania). Ja stawiam troszkę na niższą linię z tego względu, że do dubla ten kurs mi w zupełności wystarcza.
Łączny kurs: 2.48 ✅✅✅

Dla odważnych polecam pograć na zwycięstwo Indiany po kursie 2.02 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mkl 145K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja uwazam, ze akurat brak IT to plus jezeli mowimy o fatalnej defensywie w ostatnich dwoch meczach. Nie oszukujmy sie kadrowo Cavs maja wiecej &quot;talentu&quot; + na pewno po takich dwoch porazkach LeBron wlaczy MVP mode. Ja gram Cavs @1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Cavaliers dosłownie zmiatają z parkietu Indianę póki co.... no takiego pogromu się nie spodziewałem ;O
To prawda wyglądają zupełnie inaczej jak w ich poprzednich meczach i raczej nikt aż takiego początku się nie spodziewał aczkolwiek Indiana już kilka razy pokazywała że potrafią gonić wynik. Zawodzi mnie Sabonis na ten moment, chłopak za bardzo chcę i mu nie wychodzi niestety mimo to trzymam kciuki za Indiane ????
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Sabonis dno w 1 kwarcie, ale prawda taka że Cleveland zagrało najlepszą kwartę w obronie w tym sezonie całym !!!! (komentator jakiejs zagranicznej stacji podsumował tak), jak wyskoczyły absencje to Iniana wyglądała mi korzystnie do stawiania, ale widzę że Cavs włączyli PO mode po ostatnich wpier*olach.....
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
W drugiej kwarcie był kurs 7 na Indianę ???? Nie wierzyłem, że wejdzie mi handi +3,5✅
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Dzisiaj bez zbędnego pierdolenia bo typ jest dla mnie z tych grać domy i samochody zastawiać!!!
Wypoczęta OKC (tylko bez Robersona) jedzie do Charlotte(brak Zellera),które jak dla mnie jest beznadziejne i do tego B2B.
Ja to kupuje i wale grubasa. ????
Charlotte-OKC OKC win 1,9@ fortuna 91-101 ✅✅✅ grubasek siedzi
Dodatkowo atakuje jeszcze
Oklahoma win&amp;under 211,5 pkt 3,4@ unibet 91-101✅✅✅
 
dannytipster 143

dannytipster

Użytkownik
Dzisiaj bez zbędnego pierdolenia bo typ jest dla mnie z tych grać domy i samochody zastawiać!!!
Wypoczęta OKC (tylko bez Robersona) jedzie do Charlotte(brak Zellera),które jak dla mnie jest beznadziejne i do tego B2B.
Ja to kupuje i wale grubasa. ????
Charlotte-OKC OKC win 1,9@ fortuna
Dodatkowo atakuje jeszcze
Oklahoma win&amp;under 211,5 pkt 3,4@ unibet
Tutaj over bedzie 220 min. Ostrzegram tylko :p
Ja polecam ponizej dwa typy na dzisiaj ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
23&#39; Charlotte po raz pierwszy wychodzi na prowadzenie w tym meczu (koniec 2 kwarty, cały czas gonili), w 23:30&#39; kolejny raz wychodzą na prowadzenie i w końcu kończą połowe z 4 pkt przewagą. Teraz to utrzymają i powiększą przewagę. Vamos Hornets
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom