>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
B 64

big-mac

Użytkownik
Chicago Bulls - Detroit Pistons
Typ:
Detroit Pistons -3 @2.20 ⛔⛔ Dogrywka tak blisko... ;)
Bet365
Bulls to już nie ten sam zespół co na początku sezonu, lecz nadal drużyna ze sporymi niedoskonałościami. Do gry powraca mistrz wsadów, lecz wątpliwe by z marszu po powrocie Lavine stanowił jakiś wielki upgrade dla całej rotacji Byków. Pistons rozwinęli się na atakowanej połowie, Drummond od kiedy nauczył się rzucać osobiste gra bardziej agresywnie i stał się jedną z kluczowych postaci ofensywnych w zespole. Detroit potrafi wywrzeć fajną presję w obronie i jeśli skutecznię przypilnują linii 7,24, raczej odprawią Byki z kwitkiem. Problemem pozostaje ławka rezerwowych, lecz w obliczu coraz śmielej poczynających sobie Kennard&#39;a czy Buycks&#39;a, o wsparcie jestem spokojny. Motywacji w obozie Tłoków nie brakuje. Walka toczy się już nie tylko o play-offs, ale także przewagę parkietu oraz uniknięcie topowych rywali w 1. rundzie.
Toronto Raptors - Golden State Warriors
Typ:
GSW @1.5 ✅✅
Bet365
Mistrzowie NBA grają b2b, lecz nie powinno stanowić to jakiejś zapory. Szykuje nam się bardzo ciekawy pojedynek. Po dwóch meczach absencji wraca Stefek, a chłopaki z pierwszej piątki w ostatnich tygodniach zagrali w komplecie zaledwie dwa mecz. Na ile będzie trzeba, na tyle zapewne sprężą się w defensywie i wypunktują Raptors osłabione brakiem Lowry&#39;ego. Toronto mimo fajnej formy miewa dołki w końcówkach, o potencjale Warriors myślę, że nie trzeba pisać. ;)
Washington Wizards - Brooklyn Nets
Typ:
Marcin Gortat over 8.5 zbiórki @1.72✅✅
Bet365
Tak jak kolega już wspominał - polska noc w stolicy USA, show must go on. ;) Polak dostanie solidne minuty i swoje z tablicy wyzbiera mimo wysoki klasyfikowanych w tym aspekcie nowojorczyków.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Rowniez to ogladam. Kilka wnioskow.
Jak nie Russ, to George. Nigdy nie moga sie dopasowac i zagrac na dobrym poziomie w jednym czasie.
Anthony to pajac...tylko ja to widze?
Howard dostal kilka balonikow do stracenia od Addamsa i wrocila pewnosc siebie.
OKC moze to wziac, ale tam musi zaczac grac druzyna. B2B gospodarzy jesli wyjdzie, to i tak przekonamy sie w ostatniej kwarcie. Ten caly Marvin narazie leci na 100% skutecznosci, wiec widze jakis close game i moze wreszcie Russ pokaze troche magii z poprzedniego sezonu. Cyrkiel to on w lapce ma, ale tylko jak wejdzie w pomalowane. Traktor dwa szybkie i glupie faule. Cyrk...za moje pieniadze
OKC do boju...!
Ja tez #have a dream :-/
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Anthony zawsze był pajacem, toksycznym zawodnikiem i wg. mnie beztalenciem, który jedyne co robi to rzuca same jumpshoty, widziałes kiedyś żeby zrobił drive pod kosz? Jego cała kariera to napier**** z trójki wszystko co dostanie do ręki lub post up i isolation
Lawka zdecydowala : P Wzieli. A czarna wersja Trynkiewicza(o wasie mowa...), jakby celniej jak na zawolanie. Marvin sie skonczyl, Kemba zostal sam i w sumie skonczylo sie przewidywalnie.
Co do tego czy b2b zdecydowalo, to wystarczy spojrzec na liczbe strat Hornets w koncowce ;)
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
23&#39; Charlotte po raz pierwszy wychodzi na prowadzenie w tym meczu (koniec 2 kwarty, cały czas gonili), w 23:30&#39; kolejny raz wychodzą na prowadzenie i w końcu kończą połowe z 4 pkt przewagą. Teraz to utrzymają i powiększą przewagę. Vamos Hornets
w plecy, &quot;podobno&quot; mieli wygrać - na pewno to czytasz &quot;kolego&quot; !!!
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Witam, wczoraj dzień przerwy od NBA ale dzisiaj już wracamy do gry. Ode mnie propozycja na dubel:
Miami Heat - Milwaukee Bucks
typ: zwycięstwo Miami Heat ✅✅
kurs: 1.70 (sts)
Miami to naprawdę ciekawy zespół, który według mnie może namieszać w tej lidze, tworzą dobry kolektyw czego wynikiem jest ich obecnie 4 miejsce w konferencji wschodniej. Prawdopodobnie do końca sezonu wypadł ich obrońca D.Waiters ale Miami pokazuje, że bez niego też dobrze sobie radzą (bez Waitersa w składzie bilans 7-2). Najważniejsze, że w pełni zdrowia są G.Dragić oraz H.Whiteside czyli dwie pierwszoplanowe postacie, blisko powrotu do gry jest także J.Winslow, który ma szansę powrotu do gry już dzisiaj przeciwko Bucks (chociaż nawet jeśli będzie zdrowy to zagra mniej minut), należy też zwrócić uwagę na dobrą grę K.Olynyka i J.Richardsona. Heat wygrali ostatnie 6 spotkań z rzędu a biorąc pod uwagę ostatnie 10 spotkań doznali tylko 2 porażek. Dzisiejszym przeciwnikiem zespołu z Miami będą &quot;Kozły&quot;, które z bilansem 22-19 zajmują 7 miejsce na wschodzie. Miejsce dobre ale chyba można byłoby się spodziewać troszkę więcej od drużyny z Milwaukee. Ich najważniejszym elementem jest oczywiście Giannis Antetokounmpo i z pewnością głównym celem podopiecznych Erika Spoelstry (trener Miami) będzie utrudnić mu grę i nie dać mu zbyt wiele miejsca, co prawda jest jeszcze E.Bledsoe czy też K.Middleton ale to nie ta sama półka co Giannis. Ostatnimi czasy Bucks obnizyli loty i grają mocno w kratkę - ostatnie 10 spotkań to bilans 5-5. Warto też zaznaczyć, że ekipa Kozłów na wyjazdach czuje się gorzej niż na własnej hali a dowodem tego jest ich wyjazdowy bilans 8-11. W lepszej formie na pewno jest Miami o czym świadzczą ich wyniki i uważam, że dzisiaj przedłużą swoją serię zwycięstw.
Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers
typ: powyżej 207,5 pkt. ✅✅
kurs: 1.45 (sts)
Kilka faktów:
-linia 207 pkt. była przekraczana w 8 z 10 ostatnich spotkań Wilków na własnej hali.
-ostatnie 6 bezpośrednich starć obu ekip na hali w Minnesocie - 4 razy suma punktów przekraczała linię 207 pkt. i jeden raz była jej równa.
-w obecnym roku drużyna Portland zagrała na wyjazdach już 5 spotkań, każde z nich kończyło się mocnym overem (kolejno: 224, 237, 223, 233 i ostatnio 232 pkt.)
Drużyna Timberwolves rzuca średnio 108,5 pkt. (110,2 pkt. na własnej hali) a traci średnio 104,7 pkt. (u siebie 103,9 pkt.) Co to Portland - średnia rzucanych wynosi 103,6 pkt. traconych średnio 102,7 pkt. Trail Blazers jest drużyną, która lepiej czuje się na wyjazdach i tutaj ich średnie wyglądają następująco - 105,1 pkt. rzucanych i 103,5 pkt. traconych. Na ten moment w drużynie gospodarzy żadnych osłabień a u gości pod znakiem zapytania stoi jedynie występ E.Turnera. Osobiście liczę tutaj na dobre widowisko.
łączny kurs: 2.47 ✅✅✅
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA✅✅✅✅✅
Godz: 03:00
Spotkanie Minnesota-Portland
Typ: 1/1
Kurs 1.86
Buk Fortuna
Analiza: Minnesota we własnej hali w tym spotkaniu podejmowała będzie Portland. Ekipa gospodarzy jest dla mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa bowiem ostatnio jest w znacznie lepszej dyspozycji , popatrzmy na ich poprzednie mecze : Nie dośc iż wygrywają 4 spotkania z rzędu to do tego mają w ostatnich 10 spotkaniach na swoim terenie 8 zwycięstw oraz zaledwie 2 porażki. Jest to wynik bardzo dobry biorąc pod uwagę iż zagrali między innymi z z takimi ekipami Clevland czy Oklahoma. Portland na wyjazdach wygląda bardzo słabo , za kazdym razem przerzucają ponad 110 punktów,ale również bardzo dużo punktów tracą , tak więc tutaj moim zdaniem będzie podobnie, można poszukać również overu w punktach ponieważ uważam iż oba zespoły zdołają przerzucić ponad 210 oczek. Oba zespoły przystąpią praktycznie w najmocniejszym zestawieniu , u gości zabraknie tylko Turnera , u gospodarzy na chwilę obecną nie ma braków, dlatego według mojej oceny to oni dziś powinni wygrać, tak do połowy jak i na koniec spotkania. Nie liczyłbym również że Portland po kilku słabszych spotkaniach od razu się podniesie i zacznie punktować.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Miami vs Milwaukee
Typ: Miami i over 204,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 3,55 (Unibet)

Tak na szybko bo zaraz mecz...Stawiam na gospodarzy którzy ostatnio wszystko wygrywają. Grają twardo i nieustępliwie. U siebie raczej zdobywają więcej punktów i wcale nie grają tak defensywnie. Bucks swoje zdobędzie bo będą chcieli się odkuć za porażkę u siebie z Warriors. Stawiam tutaj na win Miami i over punktowy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
co myślicie o ny knicks - no pelicans?
nie wiem jak ugryźć ten mecze szczerze powiedziawszy :p
ktoś coś doradzi ???? ?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
NYK ostatnio lepiej wyglądają, ale trudno powiedzieć. Generalnie Pelikany bronią słabo więc można obstawić, że NYK zdobędzie więcej niż 108,5 pkt po kursie 1,88 do tego że Porzingis będzie miał więcej niż 23,5 pkt kurs 1,7 zastanawiam się nad overem tutaj. Generalnie wrócił Hardaway jr i z nim Porzingis gra dużo lepiej. Spokojnie u siebie powinni to ugrać, ale z tymi pelikanami różnie to bywa.
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Super mecz w Nowym Jorku. Davis wygrał mecz Pelikanom.. Zażenowany jestem tylko poziomem komentatorów z C+
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
Na szybko z pracy, bo czuje że spadną kursy. Detroit Pistons u siebie mega mocne ze słabymi na wyjazdach Charlotte Hornets 1.61 + Toronto, które jest w gazie na wyjeździe z Philadelphią 76ers 1.66, daje całkiem spoko ako. Niestety bez analizy, ale nie mam jak jej dzisiaj zrobić.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Na dzisiaj dubelek
Spurs -3,5 @ 1,5
Heat win i under 207,5 @ 3,65
Unibet

AKO 5,47

Spurs w pełnym skłądzie tylko oprócz Gay&#39;a dzisiaj jadą dla mnie po pewną wygraną z Hawks. Różnica kilku poziomów i nie widze tutaj innej opcji. Trzeba pilnować trzeciego miejsca bo nikt nie chce grać ewentualnie z GSW już w drugiej rundzie. Tvolves depcza po piętach
Drugi mecz i tutaj widze zwycięstwo Heat, którzy ostatnio prezentują sie świetnie. Są niby b2b ale mecz zakończył sie już na początku czwartej kwarty. Jest to bardzo ciekawy i zbilansowany zespół. Dragić i Hassan imponują. Ich wspólne zagrywki moga powalić każdego. Defensywa równiez jedna z lepszych w lidze. Do tego licze na under bo spotkania tch ekip takie są. W ostatnich dziesięciu potyczkach tych ekip ta linia została przekroczona tylko 2 razy. Mecz dosyć wcześnie i to też sprzyja underowi.
Cavs+5,5 &amp; under 231,5 @ 3,55 Unibet
Rozumiem, ze obrona Cavs to ostatnio dno a Warriors rzucają aż miło ale to powinien być zupełnie inny mecz.Pełna spina i ostrzejsza defensywa. Myśle, ze LeBron będzie sie dwoił i troił i bedzie to zacięty mecz bez jakiegos kosmicznego wyniku.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ny Knicks dzisiaj chyba spotkanie z serii must win, jeśli chcą walczyć o Play offy...
Dawaja na nich 2.10 kurs i aż żal nie spróbować. Obie ekipy grały wczoraj wycieńczające mecze z dogrywkami. Więc szansę wyrównane w tym elemencie. Dodatkowo wcześniejsze spotkanie też grały w tym samym dniu. Ławka mocniejsza w Nowym Jorku i to niby powinno rozstrzygnąć spotkanie. Wiem że oni słabiej na wyjazdach, ale Netsi jakoś też szczególnie dobrze nie grają przed własną publicznością.
No, ale proszę jeszcze kogoś o jakiś komentarz do tego typu ????
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Witam w ten piękny dzień ???? Wczoraj odnotowaliśmy kolejny plus, mówię kolejny bo to już 4 dzień z rzędu który proponuję i mam nadzieję że dzisiaj uda mi się podtrzymać tą dobrą passę.
Dubel:
Chicago Bulls - Miami Heat

typ: poniżej 213,5 pkt. ⛔ 74 pkt. w ostatniej kwarcie..
kurs: 1.45 (sts)
O zespole Miami pisałem już wczoraj więc jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam tam do krótkiego wstępu co do tej drużyny. Dlaczego dzisiaj proponuję taki typ na ten mecz? Otóż jest kilka argumentów, chciałbym zacząć od tego, że wczoraj Miami zagrało fantastycznie w obronie gdzie zatrzymali Milwaukee na 31% z gry co robi spore wrażenie, tym bardziej jak spojrzymy na potencjał ofensywny Bucks. Wychodzę z założenia, że jeśli Heat potrafili zatrzymać ofensywę Kozłów to jeszcze łatwiej powinni mieć z ofensywą Bulls. Dodatkowo też nie powinni forsować tempa z tego względu, że bedzie to dla nich mecz dzień po dniu. Chicago powinno być troszkę bardziej wypoczęte ponieważ swój mecz ryzgrywali kilkanaście godzin wcześniej, ale wątpie żeby to miało jakieś większe znaczenie. Do zespołu Byków wrócił Zach Lavine, zagrał on dobre spotkanie (jak na powrót po groźnej kontuzji) ale na pewno trzeba mu jeszcze więcej czasu na to aby się dotarł i grał na swoich najwyższych obrotach. Heat przedłużyli wczoraj serię zwycięstw do 7 i na pewno chcieliby tą serię przedłużyć, Chicago na pewno nie jest łatwym terenem - ostatnie 10 spotkań Byków u siebie to tylko 3 porażki. Miami takim samym bilansem może się pochwalić jeśli chodzi o ich ostatnie 10 meczów wyjazdowych. Spójrzmy jeszcze na historię bezpośrednich meczów rozgrywanych na hali United Center w Chicago - w przeciągu nie całych 19 lat tylko jeden raz suma punktów przekroczyła linię 213 pkt. Był to rok 2013 gdzie spotkanie zakończyło się wynikiem 96-118(wygrana Miami) - suma punktów 214. Na koniec jeszcze troszkę liczb:
Chicago Bulls u siebie: średnia rzucanych punktów - 101,4 / średnia traconych punktów - 103,7
Miami Heat na wyjazdach: średnia rzucanych punktów - 100,7 / średnia traconych punktów - 100,1
Warto też dodać, że mecz jest rozgrywany bardzo wcześnie jak na mecze NBA i takie godziny też lubią sprzyjać niskim wynikom, ja licze na under i spodziewam się zaciętego spotkania.
Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
typ: zwycięstwo Toronto Raptors ⛔ niestety Raptors zaspali w pierwszych kwartach i gonitwa w końcówce się nie udała. Lowry, który miał teoretycznie być wzmocnieniem po powrocie zalicza fatalny występ jak na jego możliwości i w dodatku popełnia fatalne dwa błędy w końcówce przez które Toronto straciło całkowitą szansę na odrobienie strat.
kurs: 1.75 (sts)
Nie będę się tutaj rozpisywał niestety bo czas mnie goni. Ekipa z Toronto gra przyjemnie dla oka a do tego robią dobre wyniki, ostatnio przegrali z Golden State i uważam, że pozostał u nich niedosyt po tym meczu ponieważ gdyby nie przespali pierwszej części spotkania a także gdyby nie błędy sędziowskie w końcówce to mieli szansę nawet na zwycięstwo. Do zespołu na dzisiejsze spotkanie może powrócić K.Lowry czyli mocny element w układance D.Casey&#39;a. Chociaż nawet pomimo jego braku w składzie Raptors prezentowali się bardzo dobrze. Philadelphia po 6 stycznia rozegrała tylko jedno spotkanie w Londynie z Bostonem i pewnie wiele osób uważa, że będą bardziej wypoczęci i głodni gry - pewnie tak jest ale myślę że tej przerwy mieli za dużo i lepiej być jednak w rytmie meczowym, tym bardziej, że od razu przyjdzie im grać z mocną drużyną z Toronto. Jeszcze chciałbym wspomnieć o ostatnich 20 bezpośrednich starciach tych drużyn gdzie tylko 2 razy górą byli zawodnicy z Philadelphii więc jasno widać, że drużyna z Kanady im nie leży.
łączny kurs: 2.54 ⛔⛔
Bardzo możliwe, że jeszcze późnym wieczorem dodam propozycję dubla na mecze które odbędą się po północy. Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Detroit vs Charlotte
Typ: Detroit i under 203,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 3,3 (Unibet)

Stawiam zdecydowanie na gospodarzy w tym meczu. Mają serie 5 wygranych z rzędu u siebie w tym z Houston, San Antonio,
07.01.18 NBA Detroit Pistons Houston Rockets 108 : 101
31.12.17 NBA Detroit Pistons San Antonio Spurs 93 : 79
27.12.17 NBA Detroit Pistons Indiana Pacers 107 : 83
23.12.17 NBA Detroit Pistons New York Knicks 104 : 101
17.12.17 NBA Detroit Pistons Orlando Magic 114 : 110
Według mnie powinni Detroit ostro przycisnąć Charlotte, trójki mają pewniejsze, obrona funkcjonuje dobrze i mają lepszy ball movement. Generalnie zakładam, że nie będzie to mecz wielkich lotów (ze względu na godzinę koło południa w Detroit) Oba zespoły bardziej skupiają się na defensywie. Do tego będzie to pojedynek dwóch fizycznie grających cetrów Drummond vs Howard. Obaj w niezłej formie w tym sezonie. Kemba powinien zostać ograniczony przez Bradleya. Najwięcej zależy od rozgrywającego Hornets bo jak nie ma dnia to reszta dołuje. Stawiam na wyrównany mecz i niski wynik. Można tutaj ewentualnie pograć under albo sam win na Detroit ja idę bardziej ryzykownie.

Clevland vs Warriors
Typ: Under 233,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,92 (Unibet)

Ja wiem, że gospodarzy ostatnio dołują i ewidentnie są daremni w defensywie, można powiedzieć że nic nie bronią. Jednak to jest prestiżowy mecz dla tej ekipy i na pewno Lebron i ekipa się mocno zmobilizuje. Warriors ostatnio strzelają aż miło i na pewno będą problemy z zatrzymaniem ich siły ognia. To jest moim zdaniem mecz z gatunku tych istotnych, w którym się nie odpuszcza żadnej piłki, walczy jak lew, nawet gdy forma przeciętna czy zawodnicy bez defensywy. Wysoko buk ustawił ten typ i myślę, że jest spora szansa żeby to weszło. Tutaj nawet można stawiać na win GSW i under no ale to jest NBA. Sam się pare razy przejechałem na tych kursach.

Clippers vs Houston
Typ: Over 228,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,9 (Unibet)

Tutaj ewidentnie idę w over. Clippersy rzucają aż miło i do tego nie mają obrony, podobnie jak Houston. Wypadł D Jordan, CJ Williams czy austin Rivers, ale dalej siła ognia jest silna. Houston będą żądni rewanżu po ostatniej klęsce z nimi u siebie 118:128. W ostatnich meczach LAC osiągali takie wyniki:
z Sacramento Kings 126 : 105 i 115 : 121 wygrane, z Golden State Warriors 106 : 125 wygrane, a wcześniej porażka u siebie 105:121, z Atlanta Hawks 108 : 107 wygrana. Generalnie Clippersi prezentują się naprawdę dobrze pomimo tych kontuzji i nie mam tu faworyta w tej parze. Jedno jest pewno zostanie oddanych bardzo dużo rzutów za 3 punkty i mam nadzieję, że będzie im siadało ; )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom