>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Dallas Mavericks - Orlando Magic; Aaron Gordon ponad 21.5 pkt @1.9 óni
Dallas Mavericks - Orlando Magic; Elfrid Payton ponad 6.5 asysty @1.85 óni
Obie drużyny lose streak, Dallas jest najgorszą drużyną w całej lidze w pomalowanym. Granie na zawodników podkoszowych w meczu przeciwko Mavericks stało się już dla mnie standardem. Myślę że duży wpływ ma już na to emeryt Nowitzki, który może i punkty rzuca ale w obronie odstaje mocno, biega jak na szczudłach, bardzo często opóźniony. Typ opieram głównie na tym. Gordon często punktuje w meczach z drużynami które nie mają za silnych zawodników na tej pozycji, analogicznie underowy jest przeciwko drużynom które takie zawodnika mają (np ostatnio vs Detroit - Drummond). Dokładam asysty Paytona, trochę w oparciu o poprzedni typ, bo liczę że często będzie dostarczał piłeczki właśnie do Gordona który w pomalowanym nie powinien mieć problemów. Myślę że mecz będzie stosunkowo otwarty w dwie strony. Zwycięzcy tutaj nie typuje chociaż 3.05 na Orlando to trochę przesada imo
W iforbet linia na Gordona to 19.5 z kursem 1.82
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Słabe te mecze na dzisiaj, ostatnio słabiej idzie więc dzisiaj takie krótkie analizy:
Lakers vs Sacramento
Typ: Ball over 6,5 asysty ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,1 (Unibet)

Liczę na Bonzo i jego szybkie przemieszczanie się z obrony do ataku i kreaowanie gry. Wrócił do pewni sprawności i powinien dyktować tempo w meczu i szukać szans dla kolegów z drużyny.
OKC vs Portland
Typ: McCollum over 25,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,2 (Unibet)

McCollum znowu sam strzelec naprzeciwko OKC. Powinien ciągnąć za uszy w tym meczu Portland, grających bez Lillarda. Mam nadzieję, że gospodarze nie wybiją mu basketu z głowy. Nie ma Roberstona, więc powinien mieć więcej miejsca do rzutu. Linijka ryzykowna bo zależy od przebiegu meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co myślicie nad pograniem na Brooklyn-Detroit?
Gospodarze Dwa ostatnie mecze u siebie z silnymi rywalami i dwa przegrane tyci tyci minimalnie. Szczególnie oglądałem 4 kwartę i dogrywkę z Toronto i zagrali fajna koszykówkę. Z drugiej strony Detroit 5 ostatnich spotkań na wyjeździe! same porażki i pewnie kiedyś przyjdzie przełamanie.
Szczerze powiedziawszy wolę obstawiać spotkania wyrównane kursowo, bo już od jakiegoś czasu zauważyłem, że zbieranie kursów po 1.30-1.40 w NBA nie działa za dobrze ????
Oprócz tego spotkania mamy jeszcze tylko jeden wyrównany kursowo mecz tj. Memphis grają z Pelikanami. Ale tu już zupełnie nie czuje tego meczu. Chyba jednak Orlean co?
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Pelicans jak najbardziej, są na pewno półkę wyżej od Grizzlies. Niby ma zabraknąć Davisa ale czy z takim przeciwnikiem ma to aż takie duże znaczenie? Opróczt tego dla mnie pewne typy to Denver u siebie z Hawks i Indiana na własnym parkiecie przeciwko Miami.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
@khawilight i szanowne grono
a co sądzicie o NY Knicks ? Sądzę, że po raz trzeci u siebie nie przegrają i to mój jedyny marny argument + słaba forma Chicago na wyjazdach, no i gospodarze u siebie pozytywny bilans. Mam to handi -4.5 po kursie @ 1.90 w dublu z Charlotte. Jednak fachowo jak to robi user @khawilight nie jestem w stanie rozłożyć na czynniki pierwsze tej ekipy i jej ewentualnych atutów czy słabości.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
@khawilight i szanowne grono
a co sądzicie o NY Knicks ? Sądzę, że po raz trzeci u siebie nie przegrają i to mój jedyny marny argument + słaba forma Chicago na wyjazdach, no i gospodarze u siebie pozytywny bilans. Mam to handi -4.5 po kursie @ 1.90 w dublu z Charlotte. Jednak fachowo jak to robi user @khawilight nie jestem w stanie rozłożyć na czynniki pierwsze tej ekipy i jej ewentualnych atutów czy słabości.
Hmm tutaj to trzeba poczekać czy zagra Mirotic w Bulls. On daje sporo energii i to jest brakujące ogniwo w ostatnich meczach byków. Generalnie NYK u siebie fajnie, ale ostatnio trochę obniżyli loty. Zdecydowanie dominują na tablicach, walczą niesamowicie o każdą piłkę po bronionej i atakowanej stronie. Wszystko zależeć będzie od dyspozycji Porzingisa i Beasleya bo Hardaway pewnie dalej nie zagra. Taki mecz na styku wg. mnie i trudny wynik do przewidzenia. Moim zdaniem ten kurs na NYK trochę mały.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dla mnie kurs zdecydowanie nie warty gry bo już nie jednekrotnie byłem świadkiem jak zawodniką Chicago poprostu siadal każdy rzut i nie robiło im różnicy czy obrońca przeszkadza czy też nie... Niby obrona słaba ale Knicks też ostatnio nie grzeszy skutecznością, jeśli chodzi o ako to lepiej dorzucić tam Indiane bo to dużo pewniejszy bet, do tego bardzo dobrze kolega wyżej opisał mecz Charlotte i dla mnie też jest to dobry bet, no i nie można zapomnieć o Rockets, którzy grają z Portland a oni są b2b do tego jeśli naprnwo nie zagra Lilliard to małe Handi na gospodarzy wystarczy do ładnego ako z 3 zdarzeń.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Houston win &amp; over 214,5 @ 2,45 unibet
Od razu mi to wpadlo w oko. PTB są b2b a nie maja duzej rotacji. Rockets pokazuja, ze mimo braku Hardena grac potrafia. Nawet bez niego 3/4 ekip by sie zamienilo zeby miec w piatce duet niskich Paul-Gordon. Dla mnie to wygraja spokojnie. Widze tutaj tez over a jak na mecz Houston to linia nie jest wygórowana. Spotkaja sie ekipy, ktore uwielbiają siac za trzy i nawet brak Lillarda duzo nie zmienia. I tak na boku, ostatnie 6 spotkan miedzy tymi druzynami to baardzo duze liczby punktow.

Grizzlies win@ over 210,5 @ 3,95
Unibet
Może i Miśki są na dnie zachodu ale to nie jest ekipa od tankowania i to nie jest ich miejsce. Ostatnio graja lepiej i rzucają więcej. Davis jest doubtful także szanse się zwiększają. Cousins dzisiaj trafi na gościa większego od siebie co może go wyprowadzic z równowagi czyli M.Gasola. Wiemy też jak słaba jest defensywa Pels- ekipa wybitnie overowa. Mnie ten mecz śmierdzi i stawiam jednak na tych niby słabszych.
Do tego na nocke jeszcze McCollum over 24,5@1,8 i wobec powrotu Duranta GSW win&amp;under 225,5 @ 2,2. Tak osłabieni Clippers wątpie czy rzucą 100pkt.
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
Memphis Grizzlies vs New Orleans Pelicans
Typ: New Orleans Pelicans
Kurs: 1,78
fortuna
Dzisiaj biorę pod lupę mecz w Memphis. Miśki to jedna z najgorszych drużyn zachodniej konferencji, prezentują się słabo odkąd kontuzjowany jest Mike Conley. Na fedexforum przyjeżdża drużyna z New Orleans, druyżna z aspiracjami na granie w fazie playoff. Anthony Davis, jedna z gwiazd pelikanów jest gtd, ale myślę, że bez niego są w stanie sobie poradzić. Druga gwiazda to Demarcus Cousins, który powinien zdominować strefę pod koszem w tym meczu. Na rozgrywaniu również nie byle kto, bo Rajon Rondo, czyli zawodnik, który świetnie rozprowadza piłkę. Tak jak wcześniej napisał LAX, drużyna z New Orleans to półka wyżej od Grizzlies i liczę na ich rewanż za mecz z początku sezonu. Też uważam, że są ekipą o klasę wyższą i takie mecze jak ten po prostu muszą wygrywać jeśli chcą grać w fazie playoff.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Memphis grali dwa razy z Pelikanami i dwa razy wygrali. Fakt, że to było na początku sezonu, no ale jakoś tam się liczy. Pelikany to bardzo nierówna drużyna, grają chimerycznie, jak siedzi trójka to jakoś to wygląda. W obroni są tragiczni, łatwo przeciwko nim zdobyć punkty. Cousins jak się zdenerwuje i złapie faule to potem już coraz gorzej. Jeżeli nie zagra Davis to jedyne co bym obstawił to na Cousinsa i tak że zdobędzie over ileś tam punktów (26,27 nie wiem) w Unibecie nie ma opcji grania na konkretnego zawodnika w tym meczu. Bardziej bym się przychylał ku Memphis w tym meczu.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Minnesota vs Oklahoma
Typ: Zwycięzca meczu i łączna liczba punktów 212,5 - W tym dogrywka
Minnesota i ponad 212,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 3,1 (Unibet)

No cóż po wczorajszych udanych łowach biorę dzisiaj na warsztat mecz dwóch niezłych drużyn, a nawet dobrych. Minnesota po średnich występach wspięła się na wyższy szczebel i grają dobrze zarówno w ataku jak i w obronie. W ostatnim meczu zmiażdżyli Cavs. Dzisiaj przyjdzie im zagrać z Thunder, którzy grają dzień po dniu po niespodziewanej porażce z Portland u siebie. Generalnie OKC ma problem w obronie odkąd wypadł Robertson, ich etatowy obrońca. Grają naprawdę słabo w defensywie i słabo kryją. Pomimo tego, że są back to back wydaje mi się że napsują sporo krwi w ofensywie Wilkom. Te zespoły grały między sobą 3 razy w tym sezonie i te mecze zawsze były na styku. Bilans 2:1 dla Minnesoty, która wygrywała u siebie 119:116 oraz na wyjeździe 113:115, Oklahoma wygrała raz 111:107. Do składu Wilków na ten mecz może wrócić już ich pierwszy rozgrywający Jeff Teague, normalnie trenuje i pewnie będzie decyzja przed meczem czy zagra. Generalnie Minnesota u siebie ma 5 zwycięstw z rzędu i zdobywają u siebie dużo punktów. Odpowiednio w ostatnich meczach: 127, 116,114, 128,108. Ofensywny repertuar jest bardzo mocny w obu ekipach, a Thunder będą rządni rewanżu za wczorajszą porażkę u siebie z Portland i powinni bojowo wyjść na ten pojedynek. Z lepszymi chłopaki się spinają i oczekuje tutaj wyrównanego meczu ze sporą ilością punktów. Gospodarze są w formie i mam nadzieję, że nie wypuszczą tego spotkania ze swoich rąk. Butler ich lider ostatnio gra świetnie, do tego Towns coraz lepiej funkcjonuje i ta dwójka powinna zrobić różnicę.
Do tego Stefek Kura coś z kostką zrobił (źródło: http://www.rotoworld.com/playernews/nba/basketball-player-news?rw=1), poślizgnął się i pewnie coś zabolało. Stawiam na under w tym meczu podobnie jak kolega wyżej po kursie 2,1 under 224,5 pkt (już spadła linia) i win GSW (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔ Durant wraca, w Clippersach też spore osłabienia, więc moim zdaniem w końcu nie będą w każdym meczu rzucać po 130 pkt. Z Durantem grają inaczej i nie wydaje mi się, żeby taka linijka się pokryła w tym meczu, ale wygrac powinni spokojnie.
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Kiedy jak nie dzisiaj?
Portland jest w gazie on road-na ost.15 meczy 10 win.Niby Lilard jest GTD ale według mnie zagra, a nawet jeśli nie to Napier kręci ostatnio niezłe cyferki.Houston bez Hardena są do ogrania.Pisałem już kilka razy , że gram Portland tylko na wyjazdach . Za drobne leci czysty win ale grubasa ładuje z handi.
Houston-Portland Portland +10,5 pkt 1,63@ Unibet 121-112 ✅✅✅ grubas siedzi
Drugi ciekawy meczyk
Indiana - Miami Indiana win and over 204,5 3@ Unibet 106-114 ⛔⛔⛔ a była szansa
Miami jak każdy wie ma swoje braki kadrowe plus są B2B , ponad to na ost 15 wizyt wygrali w Indianie zaledwie 3.
Indiana bez Turnera ale moim zdaniem Sabonis ogarnie
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Wczoraj w końcu plus i można myśleć nad kolejną nocką ????
Dubel:
Charlotte Hornets - Dallas Mavericks

typ: Charlotte Hornets handicap -4,5 ⛔
kurs: 1.60
Bardzo dobrze opisał ten mecz khawilight (opis znajdziecie troszkę wyżej). Od siebie chce tylko dodać, że ważnym aspektem będzie też zmęczenie, spójrzmy na to jak intensywne ostatnie dni mają zawodnicy Dallas - będzie to dla nich trzecie spotkanie w ciągu czterech dni i dodatkowo będzie to spotkanie b2b, Hornets w tym czasie sporo odpoczywali bo mieli aż 4 dni przerwy od rozegranego ostatnio spotkania z LA Lakers.

Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder

typ: powyżej 208,5 pkt. ⛔
kurs: 1.55
Obie ekipy w tym sezonie spotkały się już trzykrotnie i za każdym razem padały całkiem wysokie wyniki i suma punktów znacznie przekraczała tą linię - kolejno 228, 235 oraz 218 oczek. Jedni i drudzy mają kim straszyć w ataku bo takie nazwiska jak Butler, Wiggins, Towns czy też Westbrook, Anthony oraz George potrafią sporo nawrzucać. Linia którą proponuję dość bezpieczna ze względu na to, że dla OKC będzie to mecz dzień po dniu.
Łączny kurs: 2.48
Luźne propozycje:
M.Gortat
(Washington Wizards) / typ: ilość bloków powyżej 0,5 / kurs: 1.60 ⛔
Widać, że Marcin ostatnio jest w dobrej dyspozycji, punktuje znacznie więcej ale ja proponuję typ na to, że przynajmniej raz w meczu zrobi blok, w ostatnich 10 spotkaniach ta sztuka udała mu się w 7 z nich a w ostatnim meczu z Milwaaukee popisał się nawet 3 blokami.
Brooklyn Nets - Detroit Pistons / typ: Brooklyn Nets handicap +5,5 / kurs: 1.50 ⛔
Detroit na ostatnie 7 spotkań na hali w Barclays Center wygrało tylko raz i to właśnie różnicą pięciu pkt. Brooklyn ostatnio walczy jak może i jeśli przegrywają to robią to minimalnie i tu też spodziewam się meczu na styku. Zwróćmy też uwagę na to, że Pistons na ostatnie 10 meczów na wyjazdach wygrało tylko dwa z nich.
Indiana Pacers - Miami Heat / typ: zwycięstwo Indiana Pacers / kurs: 1.47 ⛔
Pacers po powrocie do zdrowia Victora Oladipo prezentuje się bardzo dobrze i grają fajną koszykówkę, Miami choć na ostatnie 15 spotkań wykręcili bardzo przyjemny bilans (11-4) to nie grają w jakimś porywającym stylu dodatkowo grają b2b. W drużynie gosodarzy nie wystąpi M.Turner ale ostatnio dobrze spisuje się D.Sabonis i jest w stanie zagrać tak, że braku Turnera nikt nie zauważy. Warto też wspomnieć, że Miami na hali Indiany na ostatnie 15 spotkań wygrało tylko trzykrotnie.
Bukmacher: STS
Edit: Po raz ostatni proponuje jakieś luźne propozycję bo po prostu nie wchodzą. Co do Charlotte Hornets to w ogóle nie mam pytań.. jakim cudem można na 30 rzutów osobistych trafić tylko 15... zaledwie 50% skuteczności rzutów osobistych przesądziło tutaj moim zdaniem, już nie wspominając o tym, ze oddawali sporo miejsca przeciwnikom przez co z łatwością mogli sobie rzucać za 3 pkt. - aż 15 celnych trójek ze strony Dallas...
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Sorry, nie chce nikogo obrazac ale jak ktos gra Hornets po kursie 1,3 i to z Dallas ktore juz nie jest tak slabe jak na poczatku sezonu to radze skonsultowac sie z psychiatrą. Taki typ widzialem na facebookowym profilu, a i tu widze typ na Hornets (wiem ze po czasie) -4,5 po @1,6 co bylo bardzo zlym typem. Nie chce byc glupiomadrym, ale kurde skad takie pomysly w ogole? Wczoraj nie gralem, ale pierwsze co jak widze żalosne Hornets po @1,3 to gram druzyne przeciwna, bez znaczenia czy to Dallas czy Nets. Duzo bardziej mnie zaskoczyla przegrana Indiany z Oladipo z Miami, gdzie Miami bylo b2b, mocno oslabione, a tymczasem Heat notują 6 wygrana z rzędu. Wczorajsza noc tylko potwierdza ze nie oplaca sie grac takich kursow w NBA, trzeba isc w dogow po kursach 2,5 czy 4 i to czesto wbrew logice, bo logiczna analiza w przeciwienstwie do futbolu, malo daje tutaj w NBA. Serio nie chce nikogo krytykowac i urazić (jesli to zrobilem to przepraszam), ale tą NBA juz troche obserwuje i na takich kursach nie da sie wyjsc na plus, duzo latwiej wygrac grajac dogow, bo zwyczajnie ta liga jest nieobliczalna i kazdy moze wygrac z kazdym.
Edit: Po raz ostatni proponuje jakieś luźne propozycję bo po prostu nie wchodzą. Co do Charlotte Hornets to w ogóle nie mam pytań.. jakim cudem można na 30 rzutów osobistych trafić tylko 15... zaledwie 50% skuteczności rzutów osobistych przesądziło tutaj moim zdaniem, już nie wspominając o tym, ze oddawali sporo miejsca przeciwnikom przez co z łatwością mogli sobie rzucać za 3 pkt. - aż 15 celnych trójek ze strony Dallas...
Nic nadzywczajnego w Hornets gra Dwight Howard, ktory jest leniwym glabem i dalej rzuca free throws w granicach 50% i kolejny sezon ma wyzsze FG% niz FT%. Howard mial 5/18 z linii, wiec sam przestrzelil 13 z 15 chybionych wolnych, reszta druzyny miala 10/12 czyli bardzo dobrze.

Żeby tylko nie krytykowac to podam typ od siebie za kilka godzin w edycji posta.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Boston chyba to bierze dzisiaj w Londynie?
Jak to wygląda z mobilizacja na tego typu spotkania? Bo jeśli Boston na sto pro to ten mecz wygra.h2h z 2017 roku to 9 spotkań: 8 zwyciestw ekipy z Bostonu!
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Boston chyba to bierze dzisiaj w Londynie?
Jak to wygląda z mobilizacja na tego typu spotkania? Bo jeśli Boston na sto pro to ten mecz wygra.h2h z 2017 roku to 9 spotkań: 8 zwyciestw ekipy z Bostonu!
Na te h2h w ogole bym nie patrzyl, przeciez 76ers to jest jakakolwiek druzyna dopiero od tego sezonu, wczesniej przeciez to byla parodia koszykowki i 2 lata temu to byl najslabszy team w historii NBA, a bilans tez mieli niezly 10-72, w ostatnim sezonie tez wygrali tylko 28 spotkan. te h2h moim zdaniem mozna o kant dupy rozbic, tymardziej ze gramy w Londynie, a tu dochodzi kwestia podejscia do meczu, Boston ma spokojna przewage na wschodzie, moga podejsc do meczu na luzie i potraktowac to jako wycieczke do stolicy Anglii, 76ers zupelnie odwrotnie, graja o PO, a Embiid to ambitny chlop i bedzie sie chcial pokazac na miedzynarodowej scenie. Co prawda w tym sezonie dwukrotnie wygral Boston, ale nie chce mi sie wierzyc zeby 76ers dali sie sweepnac w tegorocznej serii z Celtics.
Aha no i tak naprawde 2 spotkan nie powinienes brac pod uwage z tego h2h, bo to byly spotkania Summer League, w zupelnie innych skladach, mecze towarzyskie, ponadto jeden z tych meczy to byl przedsezonowy, takze tez towarzyski. Takze w 2017 mamy 6 spotkan z czego 5 Boston wygral,ale tak jak juz pisalem w poprzednim sezonie 76ers to byla zupelnie inna druzyna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom