>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
unk_particle 136

unk_particle

Użytkownik
Ja tylko przestrzegam granie za grube pieniądze dziś Golden State. Nie zdziwię się jak ATL mimo braku Horforda ich dziś pogoni. Powody?
- GSW jest 1-4 after 0 day rest
- o ile w meczu z Orlando porotowali składem tak wczoraj czołowa 4rka grajków 35min+, a Curry nawet 43
- poza tym nie wierzę, że trafią drugi dzień z rzędu tyle trójek.
- Atlanta jakby nie było u siebie 12-4
- mecz może być na styku do samego końca, a Teague ostatnio wie jak rozstrzygać losy meczu w samych końcowkach.

Nie twierdzę, że dziś GSW nie wygrają, ale zrobiła się z tego już taka masówka... . A sami wiemy jak to się w takich wypadkach przeważnie kończy. Jeśli już grać to za niski stake. Gdyby to było po 2-3 dniach przerwy to sam bym pobrał GSW za 10/10 przy takim kursie. Ale 0 day rest przy takim obciążeniu jak dostali wczoraj... dla mnie pass.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Po przedwczorajszej nocce (Knicks @ Spurs czy Nets @ Thunder) strach typować zwycięstwa faworytów po kursach 1,1 ale dzisiaj po prostu trzeba spróbować bo wychodzi fajne ako ;) Przede wszystkim Portland które u siebie bierze Sixers. Philadelphia notuje chyba najlepszy wyjazdowy run od czasu kiedy w koszulce Szóstek latał Allen Iversen. Wygrali z Lakers, Nuggets i Kings. Wszystko fajnie tylko dzisiaj zagrają z druzyną która jest znacznie lepsza niż te przed momentem wymienione i absolutnie nie ma mowy o niespodziance. Druga ekipa która powinna odnieść dziś zwycięstwo to oczywiście mocni u siebie Pacers, którzy zagrają z Pelicans. NOP wczoraj spodziewany win ze słabo grającymi ostatnio Celtami ale teraz powinna się zacząć seria wyjazdowych porażek bo jadą m.in do Indiany oraz Miami. Tym bardziej że Pelicans na wyjazdach grają trochę słabiej, głównie w defensywie, niż na własnym parkiecie. Z Pacers którzy w tym elemencie po prostu demolują rywali większych szans nie mają. Na koniec najmniej pewny z tej trójki zakład a mianowicie win Heat. Heat przegrali ostatnio mecz z Warriors na własnym parkiecie i dzisiaj powinni się odbić. Z tym odbijaniem nie ma reguły bo zdarzyło się w obecnym sezonie że Heat po wpadce z Pistons zaliczyli kolejną -przeciwko Bulls. Nie mniej dzisiaj wszystkie karty po stronie Miami które umiejętnościami gniecie Magików. Za Orlando przemawia tylko własny parkiet ale nie może to być czynnik decydujący. W tym sezonie obie ekipy zmierzyły się już dwa razy i niespodzianki nie było. Dzisiejszego wieczora również nie będzie. Jak ktoś ma wątpliwości że ogarną wygraną to warto poczekać parę godzin na info odnośnie występu Vucevica. Czarnogórzec może napsuć trochę krwi Miami na deskach ale jeżeli nie zagra to nie ma mowy o niespodziance... Wiadomo żę w NBA warto szukać dogów ale akurat w tych spotkaniach nie radzę tego robić ???? Taki trebel wymyśliłem na początek do gry:
Portland + Miami + Indiana
ako: 1,7 marathon
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Griffin B.(LAC) (22.5)
Crawford Jam.(LAC) (17.5)
ako
overy
Millenium
6,5/10

Co tu duzo mowic obaj bedą ciskać dzis porzadnie .Nie ma lidera są oni .Triple,wjazdy pod kosz i dobra skutecznosc obu graczy.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Nie ukrywam, bardzo zdenerwowała mnie sytuacja z Paulem. Typ, który podałem zapewne po 3Q miałby już swoje potwierdzenie, ale kontuzja wykluczyła Chrisa z dalszej rywalizacji. Zanosi się na kilka tygodni rekonwalescencji:

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/222160/paul-out-3-5-weeks-with-separated-shoulder

Dzisiaj krócej, ale konkretnie. Nie będzie żadnych obrazków i dłuższych analiz bo nie przynosi mi to szczęścia, choć kurs, który obrałem wydaje się być dobry. Gram:

Luol Deng over 16,5pkt ✅✅
1.90
Marathonbet


Nie będę już cytował swojej wypowiedzi sprzed 2 dni, ale dużo się nie zmieniło. Dalej liczę, że to on pociągnie Chicago do lepszej gry. Z Bostonem zagrał jedynie 29 min i rzucił 14 pkt. Mało zabrakło. Dzisiaj powinno być równo z Atlantą. Jeśli Deng dostanie te 35 minut, odda jakieś 15 rzutów i kilka razy stanie na linii rzutów osobistych to będę spokojny. Nie może być inaczej bo bez solidnej zdobyczy punktowej Luola, Chicago nie da rady.

Evan Turner poniżej 21,5pkt ⛔⛔
1,85
Sportingbet

Linia wywindowana bo Turner w ostatnich 3 meczach ją pokrywał. Grał w nich ponad 40 minut, więc miał sporo czasu, by rzucić 22,23 i 24 pkt z takimi drużynami, jak: Lakers, Denver i Kings. Dzisiaj idę niejako pod prąd, ale widzę argumenty. Liczę na szybki odjazd Portland bo to ekipa o jakieś 2 klasy lepsza od Phili. Kolejna kwestia to przeprawa z Batumem, który obrońcą jest na tyle dobrym, by zniechęcić Evana do oddawania sporej ilości rzutów. Phila - Portland, 14.12.2013r. Turner... 3pkt ;)

Sacramento Kings - Charlotte Bobcats
under 200,5pkt ⛔⛔
1,97
Marathonbet


Jeśli Bobki chcą znów triumfować w roli doga to wiadomo co muszą robić. To co im wychodzi najlepiej czyli długie akcje, dobry szczelny defense. Tylko tak mogą powstrzymać drużynę Sacramento, której dobrze chyba zrobiło przyjście Gaya. W grudniu zwiększyli ilość zdobywanych punktów i ich ofensywa wygląda lepiej. Dzisiaj jednak liczę na to, że Charlotte konsekwentnie postawi na swoim. Linia dla mnie ustawiona dość wysoko biorąc pod uwagę marne możliwości ofensywne Charlotte i ich zapędy do dobrej obrony.

Od jakiegoś czasu podaję chyba więcej typów, niże jeszcze przykładowo w listopadzie czy na początku grudnia bo po prostu chcę się podzielić swoimi spostrzeżeniami, ale mam wrażenie, że zmalała ich skuteczność dlatego zastanawiam się nad większą selekcją wydarzeń...
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Portland Trail Blazers -12,5 @ 1,90 unibet
Portland over 118,5 pkt @ 1,90 marathonbet
Obrona 76ers jest słabiutka i Blazers powinni mocno porzucać. Ostatnie zwycięstwa gości są z drużynami o słabej jakości - Kings podobny poziom do Philli szczególnie defensywnie, Nuggets są w totalnym kryzysie, przegrywają mecz za meczem, a Lakers to głównie zbieranina średniaków, którzy nie osiągnęli za wiele w NBA. Warto wspomnieć, że Philadelphia grając z powyższym drużynami straciła ponad 100 punktów, dodatkowo Phoenix 115 i Bucks 116 - czyli z ekipami o wiele gorszymi w ofensywie niż ich najbliższy przeciwnik. Co do postawy Blazers - Rose Garden to twierdza, w poprzednim spotkaniu z tego co widziałem pobili rekord trójek rzuconych w danym spotkaniu co niewątpliwie jest dobrym prognostykiem przed overem. Oprócz tego praktycznie większość graczy jest w solidnej formie strzeleckiej za trzy, no może poza Batumem ale dzisiaj ma idealne okazję żeby się odblokować jeżeli chodzi o ten aspekt. Tablice także po stronie gospodarzy, Philadelphia nie posiada gracza który byłby w stanie zatrzymać Aldridge&#39;a. Obie drużyny odpoczywały poprzedni dzień, jednak Blazers za bardzo się nie spocili po piątkowym pojedynku z Bobkami - cała pierwsza piątka nie zagrała powyżej 30 min. Reasumując jestem zdania, że 76ers nie posiadają zbytnio za wielu argumentów, aby sie przeciwstawić i czeka ich pogrom. Ich obrona nie wytrzyma ataków Portland, prędzej czy później zacznie się rzucanie za trzy, a goście nie będą w stanie odpowiedzieć na atuty gospodarzy.
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Witam
Zaznaczam na początku że na NBA zbytnio się nie znam , ale ostatnio zacząłem trochę grać i powiem że NBA ładnie wchodzi, Dzisiaj Toronto, ostatnio 2 mecze 76ers pod rząd gdzie kursy były wysokie (4,50). Dzis zobaczyłem że 76ers mierzą się z dużo wyżej notowanym Portland , kurs na Philadelphie 9.00 :eek: , buk raczej nie daje im cienia szansy. Jednak 76ers ostatnio zaczęli notować wzrost formy wygrywając 3 mecze z rzędu i to na wyjazdach. Ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi zespołami (4 wygrane Portland , 1 Philli) niezbyt przekonuje na stworzenie niespodzianki przez 76ers. Chciałbym zapytać się was czy jest jakikolwiek sens zagrać na Philadelphie w pojedynku z Portland za większe pieniądze?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mnie sie dzisiaj 2 zdarzenia rzucają w oczy.
Linia na punkty dla Portland ok 118. Rozumiem, ze potrafią u siebie przywalać po 130pkt ale bez przesady nie co mecz ???? Oczywiscie przyjezdza niemarawa ekipa zdziurawą obroną jednak czy znowu będa grac takie tempo zeby rzucac po 120 i wyzej pkt? Hmm no bez przesady ????
Spurs-Clippers +7,5
San Antonio niesetty w tym sezonie slabo z wysoko notowanymi ekipami. Przeciwko Nim dzisiaj atletyczni Clippers. Spurs maja duze szanse na wygraną, pewnie chcą w koncu pokonac kogos z topu bo w tym sezonie jak na razie porazki z Indianą, Oklahomą, Houston, Clippers itd... Patrząc na potencjal obu ekip to +7,5 dla gości jest dobra opcją
 
R 26

radzialdo

Użytkownik
+7,5 na Clippers bylby dobra opcja gdyby nie wczorajsza kontuzja CP3. W tej sytuacji ten mecz i postawa druzyny z L.A to raczej lekka niewiadoma.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder
Over 208 pkt. @1.97 Marathon
✅ ✅
Zapowiada się bardzo ofensywne spotkanie i ciekawe spotkanie w Minneapolis. Miejscowe Wilki są piątą ofensywą ligi, natomiast Oklahoma zajmuje ósme miejsce pod tym względem. Obie ekipy opierają się głównie na aspektach ofensywnych, w Timberwolves odpowiada za to Kevin Love, który na boisku robi za dwóch, jest też Kevin Martin, no i Rubio, który jest ważnym elementem ofensywnej układanki Wilków. Co prawda mało trafia, ale dużo asystuje co znacznie pomaga w zdobywaniu punktów. W Thunder ofense bierze na siebie przede wszystkim Durant, po kontuzji Westbrooka coraz więcej trafia Ibaka, który stale poprawia się rzutowo. Jackson podobnie jak Russell, jeśli nie rzuca cegłami i nie zachowuje się jak jeździec bez głowy to daje cenne punkty, ławka też robi swoje. Widać to na przykładzie pięciu poprzednich meczy, Thunder zdobywali kolejno: 123,89,117,94 i 93 punkty, natomiast Minnesota uzyskiwała: 116 (po dogrywce),120,117,98,124 oczka. W tym sezonie oba zespoły spotkały się dwa razy, w listopadzie padł wynik 100:81, a w grudniu 113:103.

Chicago Bulls - Atlanta Hawks
Under 190 pkt. @1.97 Marathon
✅ ✅
Kolejny typ jaki wybrałem to under w meczu Byków z Jastrzębiami. Chicago od dłuższego czasu gra bardzo wolno, defensywnie i głównie na tym opierają swoją grę. Mają problemy w ofensywie i nie są poukładani pod tym względem. Potwierdza to drugie miejsce w najmniejszej ilości straconych punktów. Drużyna Tima Thibodeau w ostatnich pięciu meczach zdobywała kolejno 95,83,95,79,94 punkty. Jak widać bardzo ciężko przekroczyć im barierę stu punktów, zresztą zajmują dopiero 29 miejsce w ilości zdobywanych punktów. Atlanta po kontuzji Horforda też ma problemy z przekroczeniem tego progu, przed dogrywką z Cleveland i Bobkami mieli odpowiednio odpowiednio 95 i 101 punktów, a w reszcie spotkań Hawks rzucili 102,92 i 100 oczek. Co prawda Atlanta gra żywszą i bardziej ofensywną koszykówkę od Chicago, lecz nie sądzę, że w tym meczu padnie więcej niż 190 punktów. Dodatkowo na tę chwilę questionable jest Boozer, co jeszcze bardziej pogroszy ofensywę Byków.

Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets
Jarrett Jack over 12,5 pkt. @1.81 Marathon
⛔ ⛔
Ostatni typ na dziś. Tu za dużo nie ma co się rozpisywać. Pod nieobecność Irvinga, Jack będzie musiał wziąć na barki grę i dyrygować Kawalerzystami, co wychodzi mu nawet nieźle. Na przeciwko siebie będzie miał Derona, więc nie powinien mieć problemów, żeby przekroczyć linii. Na koniec cyferki, w ostatnich czterech meczach Jack rzucał 14,12,8 i znów 14 punktów. Jeśli Jack odda 12-15 rzutów na skuteczności około 50%,a na taką go stać, do tego dojdą osobiste to o over jestem spokojny ;)
Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers typ: over 205 1.9 ✅✅✅
Wielkie osłabienie w obronie Clippers poprzez brak Chrisa Paula wiec troche łatwiej bedzie Parkerowi i Ginobliemu w ataku i w rozgrywaniu. W poprzednim meczu oba teamy zdobyły równo 205. Ciężar gry spadnie na Griffina i Jordana by ciągnać gre w LAC. Collison który zastapił kontuzjowanego CP3 w meczu z Dallas stanał na wysokosci zadania jesli chodzi o rozgrywanie i zdobycz pkt. 22 pkt i 4 asysty jak na rezerwowego PG całkiem dobry wynik ale tak dobrze jak Paul nie broni wiec luki w obronie mogą byc widoczne. Z koleji w Spurs chyba obudził sie włoch Belineli 32 pkt w przegranym meczu z NYK gdzie wynik na pewno był niespodzianką. Siłe rażenia maja oba zespoły Griffin Jordan i Crawford w Clippersach do tego Ginobli Parker i Belineli w SAS dają nadzieje na emocjonujacy mecz i spora liczbe pkt. Spurs przez ostatnie 5 meczy nie zeszło poniżej 205 pkt mam nadzieje ze teraz tez sie tak nie stanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
???? Minnesota Timerwolves - Oklahoma City Thunder
Minnesota |1.79| Betsson ! ⛔ 111-115 / Durant.. wygrał mecz ????
Chyba jeden z najciekawszych meczy, dzisiejszej nocy, gdzie w Minnesocie, gospodarze będą gościć ekipę z Oklahomy. Na pierwszy rzut oka, od razu widać że to będzie z pewnością bardzo interesujące spotkanie. Ja jednak, mimo że lubię zespół gości, dziś nie widzę u nich zbytnio szans, na pokonanie Wilków. Co do zawodników, może wyglądać to następująco, Martin zawsze potrafi wspomóc Lov&#39;a i kilkanaście punktów dorzucić. OKC już na pewno ma tylu opcji strzeleckich. Jackson czyli zastępca Westbrooka gra poniżej oczekiwań gdy wchodzi w s5. Gra będzie raczej pod Duranta wiec dość przewidywalnie. OKC może nie wytrzymać tempa rzucanych punktów przez gospodarzy.. Wiadomo, rywal Oklahoma, to nie byle kto więc na pewno to nie będzie spacerek, dla obu ekip lecz ja zaufam gospodarzom.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Indiana Pacers - New Orleans Pelicans: over 193 @ 1.90 Bet365 ⛔


Za niska ta linia moim zdaniem jak na takie spotkanie. Fakt - Pacers mają świetną obronę ale Pelikany w ofensywie poczynają sobie wręcz świetnie. Obrony za dobrej nie mają i myślę, że to będzie raczej overowy mecz. Panowie z New Orleans na 6 ostatnich spotkań tylko w dwóch nie przekraczali linii 100 pkt (i to dwukrotnie było bardzo blisko z Celtami ostatnio 95 pkt i Rockets 98 pkt). Z silnymi rywalami takimi jak Blazers czy Wolves stoczyli prawdziwe &quot;strzeleckie wojny&quot;. Indiana na pewno na tak wiele nie pozwoli ale nie ma co przesadzać, że nie są w stanie rzucić 90+ pkt. Mimo wszystko defensywę mają słabą i Pacers to wykorzystają. Dlatego też spowiedzam się meczu z dużą ilością punktów wygranego przez Indianę.



Portland Trail Blazers (-12,5) - Philadelphia 76ers @ 1.90 Bet365 ⛔


Sixers po trzech wygranych z rzędu i myślę, że właśnie dzisiaj z przytupem zakończy się ta seria. Blazers to właśnie taki team, który z takimi przeciwnikami nie ma litości. W ofensywie wygląda to wręcz fanatastycznie i tutaj każda drużyna ligi miałaby z nimi spory problem. Aktualnie liderują na Zachodzie. Wczoraj po prostu zmietli Bobki z parkietu. Przypomnę, że Charlotte Bobcats są uważani za jedną z lepiej broniąch drużyn. Mimo to PTB rzucli im aż 134 pkt! Na pewno robi to wrażenie. A jeśli popatrzymy na dzisiejszego rywala i jego obronę to wnioski nasuwają się same. Sixers o obronie nie mają absolutnie zielonego pojęcia. Jeśli nie będzie dzisiaj żadnej katastrafy to Blazers ich zwyczajnie rozstrzelają. Myślę, że będzie to bardzo podobny mecz do pierwszego starcia tych ekip w tym sezonie gdzie PTB grali na wyjeździe i rozgromili Sixers 139:105.
 
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
Witam Wszystkich. Pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to &quot;Dwyane Wade questionable to play vs. Magic&quot;
Do Wade&#39;a wróciły jakieś skurcze i każdy wątpi w jego występ, tym bardziej, że
w jego obecnej sytuacji lepiej jest zostać w domu gdzie w poniedziałek
Heat zagrają z Raptors. Nikomu nie muszę przedstawiać LeBrona, syty kąsacz punktów.
Trzeba nadrobić braki kolegi Dwayane&#39;a. Także myśle, że wystawiona linia na tego Pana (25.5) to pikuś.
Na ostanie 3mecze LJ pokrywał ta linie, następująco: GSW @ 26ptk DENVER @ 26ptk
KINGS @ 33ptk. Tak więc ze statystyk wynika pikuś a podeprę ten typ brakiem
Wade&#39;a to value staje się jeszcze wyższe. Wiadomo, że trzeba poczekać
do oficjalnych składów, lecz można teraz już zaryzykować.
MECZ : ORLANDO - MIAMI
TYP : LEBRON JAMES OVER 25.5ptk
KURS : 1,85
BUK : MILENIUM


⛔⛔⛔ (20ptk .. ????)

Następnym typem który rzucił mi się w oczy jest mecz chicago z antlantą.
Zacznijmy od historii meczy tych drużyn:
ATL @ CHI 76:93 (total 169)
ATL @ CHI 58:97 (total 155)
ATL @ CHI 92:75 (total 167)
ATL @ CHI 77:98 (total 175)
ATL @ CHI 79:90 (total 169)
Co można szybko zaobserwować, mecze pomiędzy tymi drużynami są
dość zacięte, ekipy stawiają na mocną defensywę i długie rozgrywanie
swoich akcji. na roto jest informacja ze Boozer jest game-time, tak więc dodatkowo
może zabraknąć go i jego dobrych akcji, z dobrą skutecznością. Na ostatnie mecze
rzucił przeciwnikowi 16,4,21 co też pokazuje jego nieustabilizowaną formę i nawet
jak zagra może się nie popisać. Licze na bardzo underowe spotkanie i schodzę
na naprawdę niską linie, która wg mnie daje duże value, a więc:
MECZ : ATLANTA - CHICAGO
TYP : UNDER 186ptk
KURS : 2.3
BUK : bet365


✅✅✅ (jak w masło, total 175!)

dla większego zapasu punktowego i większych szans na trafienie typu proponuje również
typ under 190.5 po wyśmienitym kursie 1.9! Polecam. Następnym typem będzie kontynuacja
typu z wczoraj (trafionego typu) na spread w 1kw przeciwko LAC. Spurs grając u siebie powinni dobrze
wejść w mecz z LAC, pisałem na stronie drugiej o fatalnym i niechlujnym
rozpoczynaniu meczów, wczoraj przegrali z Dallas 1kw aż 6ptk a spread był 0.5 dla Dalaas po 1.86
Tak więc dziś tez wchodzę w tej typ bo czuje, że LAC zaczynając mecz
mają głowy w chmurach i jeszcze myślą o słonecznym ELEJ. Tym bardziej Spurs powinni wyjść
skoncentrowani po porażce z NYK! Kolejny argument to, że spurs mieli odpoczynek 1dnodniowy a
CLippers sa b2b Podam tylko statystyki 1kw Spursów bo LAC macie stronę wcześniej: ze wspomnianymi NYK @ -1
NETS @ +10 KINGS @ +4 W dzisiejszym spotkaniu buk zaproponował nam linie -3 1kw @ spurs kurs 1.83
tak więc atakuje go natychmiast i mam nadzieje, że wejdzie bo chce dalej grać przeciwko LAC w 1kw.

MECZ : SAN ANTONIO - LOS ANGELES CLIPPERS
TYP : 1kw SPREAD -3 SPURS
KURS : 1.83
BUK : bet365

✅✅✅ (i coś w tym typie jest, bede dalej kontynuował bet przeciwko LAC)
WSZYSTKIM ŻYCZĘ POWODZENIA !
GL &amp; HF
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Na dzisiaj na pewno ostatnie skrobnięcie.

Portland Trail Blazers (-20,5 pkt) - Philadelphia 76ers
Portland
3,60
bet365

Blow... a drugi przedrostek to nie ten o którym myślicie :razz: Blow out! Takie słowo nasuwa się patrząc na zestawienie tych dwóch drużyn. Sporo już napisał Kieran, a ja popieram jego słowa tylko idę troszkę odważniejszą ścieżką. Portland w każdym spotkaniu aplikuje swoim rywalom lekko ponad stówkę, druga ofensywa ligi z dwoma liderami w postaci Lillarda i Aldridge&#39;a robi swoje praktycznie w każdym meczu. Nie widzę dzisiaj żadnych podstaw do tego, by grać cokolwiek w kierunku Phili. Katastrofalna obrona i równie kiepski atak... Tak Philadelphia to dopiero 25 siła ligi pod względem ofensywy, więc okazuje się, że złudne stają się ich cyferki, które wykręcają na pierwszy rzut oka ładne. Potrafią rzucić stówkę lekką ręką tylko nie ma to nic do rzeczy w kontekście efektywności bo zaliczają również sporo strat, a punkty nabijają poprzez szybkie tempo swoich akcji. Jeśli dzisiaj wdadzą się w strzelaninę na parkiecie Blazers to zginą śmiercią naturalną, a że nie potrafią grać inaczej to można już zacząć dzwonić do zakładu pogrzebowego po zbiorową trumnę ;) Tutaj na przeszkodzie może stanąć rozluźnienie gospodarzy przy wysokim prowadzeniu, co może doprowadzić do zmniejszenia przewagi, ale sądząc po tym, jak wyglądał ich mecz 3 tygodnie temu na parkiecie Sixers wcale nie trzeba mieć dużych obaw... 139-105 mówi samo za siebie. Powtórka z rozrywki mile widziana.;) Po tym kursie warto zainwestować parę groszy.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Hawks@Bulls under 191 @ 1,97 Marathonbet✅

Jeżeli dostajemy w meczu Bulls taką linię to nic tylko grać, bo przekraczana jest od wielkiego dzwonu, tylko z naprawdę świetnymi ofensywami. Mam nadzieję, że nie jest to żadna pułapka ze strony V ;)

Linia chyba taka, dlatego, że na przeciwko Byków ofensywni, dosyć szybko grający Hawks, ale nie przeceniałbym ich ofensywy. Głównie opiera się ich atak na strzelcach i jak im siedzi to mogę rozstrzelać każdego, ale nie zawsze tak jest i wtedy rodzi się problem. Teraz dodatkowo wypadł przecież Horford na długo, który stwarzał wielkie zagrożenie w obrębie pomalowanego i robił miejsce shooterom.
Dzisiejsze spotkanie będzie dla Jastrzębi b2b po ciężkim wyrównanym meczu z Warriors, gdzie padło nieprzesadne 201 oczek i to po szalonej 4 kwarcie (65 pkt), kiedy Wojownicy gonili.
Bulls to nie ma co pisać nawet, bo jaki koń jest każdy widzi - ofensywa naprawdę tragiczna. W niektórych meczach szczególnie bez Denga wyglądała jak rodem z d-league. Defensywa tylko na wysokim poziomie (2 w lidze), ale ciężko, żeby było inaczej gdy na ławce siedzi Tom Thibodeau. Dodatkowo dzisiaj niepewny występ Boozera i Gibson i ich brak to byłby kolejny duży argument za underem, bo dostarczają co mecz tej kiepskiej ofensywie kilkanaście pkt każdy. Ławka nie gwarantuje, żeby w jakimś stopniu załatać taką dziurę.

Myślę, że nie powinniśmy zobaczyć dziś dużo więcej niż 180 pkt, jeżeli w ogóle przekroczona zostanie ta granica. Ostatnio w meczach Byków linia była właśnie na tym poziomie, a i tak często dużo do niej brakowało. Oczywiście istnieje jakieś ryzyko, że Korver, Lou, Teague czy Antic będą naparzać trójki jak wściekli, ale jednak malutkie w tym meczu. Bulls będą grać swoją grę, bo w innej nie mają szans, a Hawks też nie powinni szarżować po ciężkiej grze z GSW. Myślę więc, że zobaczymy tu spokojny underek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Krótko i na temat:
KEVIN DURANT Over 47.5 punkty,zbiórki i asysty. ✅ ✅ ✅
Tego pana nie trzeba przedstawiać czołówka strzelców NBA w ostatnich sezonach.Człowiek o wielkim talencie i ambicji.Wobec problemów Russella Westbrooka z kontuzją KD bierze na siebie odpowiedzialność za grę OKC.
W ostatnim meczu gdzie zagrał najmniej minut odkąd wypadł RW,Kevin z racji tego też że złapał szybko 5 fauli nie mógł pomóc swojej drużynie w odniesieniu zwycięstwa ba! powiem więcej osłabił go bo nie mógł być wartościowym obrońcą i jego zespół musiał przełknąć gorycz porażki z drużyną Brooklyn Nets.
Dzisiaj na pewno Kevin pojedzie na ambicji i zrobi wszystko żeby w tym meczu w którym moim zdaniem będzie overowy pociągnąć OKC do zwycięstwa.
Przypominam że ta linia chodź wysoka to została przez lidera OKC pokryta z Houston Rockets pod koniec 3 kwarty!
Zachęcać może do grania także poprzedni mecz z grudnia w którym zdobył 32 punkty i wysoka skuteczność w meczu z Nets (ponad 50% z gry)
Polecam ja gram grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Gregorczen, uważaj z tym overem w Indianapolis bo Pelikanom wypadł Anderson. Spore osłabienie ofensywy NOP. Pacers powinni zagrać swoją defensywę i pokryć handicap a jak będzie w kwestii undera/overa trudno przewidzieć ;)


Natomiast zgadzam się z kolegami odnośnie overa w Minnesocie. Obie ekipy grają szybko i zniezbyt dokładnie w defensywie. Wilki na własnych śmieciach na pewno rzucą ponad stówę. Oklahoma bez Westbrooka ale defensywa Wolves jest na tyle słaba że nie powinno być problemu ze zdbyciem tych stu oczek. Ponadto jak zawuażył przedmówca Durant pojedzie dzisiaj na ambicji. Oklahoma przegrała z Netsami tylko i wyłącznie na skutek szybkich fauli Durantuli. Dzisiaj Kevin powinien uważać z przewinieniami i zagrać dużo więcej niż w ostatnim meczu a przy braku Westbrooka i słabej grze Jacksona wziąć zdobywanie punktów na swoje barki. W tym meczu (inaczej niż w przypadku Pacers@Pelicans) zagadką jest dla mnie typowanie kto wygra natomiast over jest całkiem niezłą opcją
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder @2,13 pinnacle ✅ elegancko ;)
Chciałbym ze swojej strony polecić typ na Oklahomę, bowiem uważam, że spora tu szansa jest na przełamanie. Dwie porażki dla Grzmotów to już jest wydarzenie, rzekłbym, niecodzienne, a ta z Brooklynem to wręcz wyjątkowa skaza, bowiem nikt się po takiej pierwszej połowie jej nie spodziewał. Zaobserwowałem też, że po często wspominanej absencji Westbrooka Jackson gra w kratkę i ma problemy ze skutecznością przeciw drużynom, które stawiają mocniejszy opór w defensywie i zbytnio nie forsują tempa. Jedyny lepszy mecz przytrafił mu się z Houston i z Knicks podczas Christmas Day, kiedy jeszcze grał Russell. W tych samych meczach nieźle też rzucała ławka - głównie mam tu na myśli Lamba, który łatwo wykręcał dwucyfrowe zdobycze punktowe. Z Brooklynem zaś brakło głównie punktów Duranta, który po swoich faulach musiał odsiedzieć i nie miał kto pociągnąć gry. Jeśli Durant znowu się nie wyfauluje i rzuci swoje ~30, do tego dostanie nieco lepsze wsparcie od Jacksona i z ławki rezerwowych, to mogą spokojnie wygrać, bowiem Minnesota bardziej mi się kojarzy ze stylem gry Houston niż Brooklynu czy Bobcats, a przeciw takim ekipom idzie im nieźle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
F 263

fidelio

Użytkownik
Chicago - Atlanta 1 (hc -4,5) @1.90 (unibet) ✅
Atlanta bez dwóch bardzo ważnych zawodników - Jenkinsa i Harforda, to drużyna pozbawiona kręgosłupa. To też bardzo ułatwione zadanie dla grających u siebie byków.
 
brick 208

brick

Użytkownik
Milwaukee Bucks @ Phoenix Suns over 194.5 @ 1.66 Bet365
Dzisiaj znów duży wybór, ja osobiście gram w stronę Suns, ponieważ uważam, że zrobili dobre transfery przed sezonem oraz znaleźli trenera, który poukładał zarówno grę defensywną i ofensywną drużyny. Milwaukee jest strasznie słabą i w ostatnich 5 meczach udało im się pokonać jedynie fatalnych Lakers, ale mimo że przegrywają to rzucają w granicach 90 punktów, przynajmniej w 5 ostatnich meczach. Phoenix natomiast na własnym parkiecie w 5 ostatnich meczach tylko w jednym meczu rzucili mniej niż 100 punktów, a dokładnie w meczu z Memphis, które przykłada większą uwagę do obrony niż do ataku. Rzucili wtedy 91 punktów, tak rzucali odpowiednio 115, 117, 123 i 101 ze Spurs. Trzeba przyznać, że są to znakomite statystyki. Uważam, że dzisiaj Phoenix wygra z Milwaukee i to dość dużą różnicą punktów, a over zostanie spokojnie pokryty.
Los Angeles Clippers @ San Antonio Spurs (-7.5) @ 1.66 Bet365
Drugie spotkanie jakie na dziś wybrałem to mecz Spurs z Clippers. Spurs u siebie bardzo mocni, fakt w ostatnich 5 meczach przegrali u siebie aż dwa razy, ale miało to miejsce z Houston, którzy najwidoczniej wiedzą jak z nimi grać, bo ograli ich już dwa razy we własnej hali no i sensacyjnie z Knicks. Pozostałe porażki miały miejsce z bardzo mocnymi drużynami, z Thunder i Pacers. Uważam, że u Clippers bardzo osłabieni i na ten moment gorsi od wyżej wymienionych drużyn z powodu braku ich lidera CP3. Brak kreatora gry może być bardzo dotkliwy dla Clippers, bo Crawford raczej woli grać pod siebie niż asystować. Clippers w ostatnich 5 meczach przegrali 3 razy, ale w przypadku dwóch przegranych miało to miejsce z mocnymi ekipami bo z Warriors i Trail Blazers, a jedna przegrana to wpadka, dokładnie z Nets, lecz wszystko to miało miejsce gdy w składzie był CP3! Jak dla mnie to pewny bet, ponieważ w San Antonio jest stały skład od wielu lat, a do tego Marco Belinelli jest obecnie w fantastycznej formie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom