>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP
karmol2 - bierz też pod uwagę że Pekovic nie zagra przez kilka dni a jego nieobecność to jednak jest osłabienie dla ofensywy Timberwolves. Dzisiaj od rana spora masówka na over Kevina Love i zobaczymy jak to się skończy, wczoraj to samo było z Parsonsem a potem 3-11 FG hehe. jeśli ten over ma wejść to Pelikany muszą mocno pomóc.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Obie drużyny przystąpią do meczu bez kluczowych zawodników, Miami dziś znów bez Wade&#39;a
&quot;Dwyane Wade (knees) will be a game-time decision vs. the Thunder on Wednesday.
It&#39;s never safe to assume that Wade will be playing these days, even though on Tuesday he said he was ready to return to Miami&#39;s starting lineup after one game as a reserve. The daily waiting game continues for Wade&#39;s fantasy owners, who have no choice but to confirm his status prior to tip-off&quot; by roto

+
» Dwyane Wade jest gotowy wskoczyć z powrotem do pierwszej piątki Miami Heat na środowy mecz z Oklahomą City Thunder, o czym sam wspominał po udanym wtorkowym treningu: „Poprosiłem trenera, by wystawił mnie z ławki w tym jednym meczu [przeciwko Spurs w niedzielę], nie przez cały sezon. Więc możemy zakończyć dyskusje na ten temat.”
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Owszem, czytałem tą informację, aczkolwiek zakładam &quot;najgorszy&quot; scenariusz, czyli brak Wade&#39;a. Jednak - koniec końców - typ jest na Miami, także Dwyane jest - jak najbardziej - wartością dodatnią, co oczywiście mobilizuje do zagrania mojego typu.
 
O 3

obserwator22

Użytkownik
Marcin Gortat poniżej 11,5 - 1,83 bet365 ✅ 8 punktów przy 100 % skuteczności.​
Dzisiejszej nocy Marcin Gortat i jego koledzy z Washington Wizards zagrają przeciwko niegościnnej dla gości drużynie Los Angeles Clippers (18 zwycięstw i 3 porażki z Suns, Pacers i Grizzlies). Będzie to drugie spotkanie tych drużyn w tym sezonie, w pierwszym Polski Młot zdobył 6 puntów przy 30% skuteczności rzutów uważam że dziś także nie przekroczy on swojej linii. Myślę, że dziś siła Wizards będzie się opierać na Johnie Wallu, który w ostatnim spotkaniu został zdominowany przez Chrisa Paula a dziś pod jego nieobecność będzie starał się oddawać jak najwięcej rzutów.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP


Miami Heat - Oklahoma City Thunder
Starcie na które czekają miliony kibiców na całym świecie. Lider Zachodu Oklahoma przyjeżdża z serią 8 zwycięstw z rzędu do American Airlines Arena gdzie podejmować będzie Miami Heat które powoli zaczyna łapać odpowiednią formę. Ja na dzisiejszy pojedynek przygotowałem kilka propozycji. Pierwszą z nich jest over King&#39;a 44 pkt + zbiórki + asysty w Betsson. Wyścig o MVP trwa. LeBron James vs Kevin Durant który z nich sięgnie po najbardziej wartościowego gracza sezonu zasadniczego? Póki co Durantula jest na oczach całego świata. Trafia praktycznie wszystko, na świetnym wskaźniku % od jumperów, po game winnery włącznie. Na pewno LeBron dzisiaj nie zawiedzie. Jestem przekonany. Jego podrażniona ambicja w tym meczu wypali i to on wyjdzie z tej potyczki zwycięsko. LBJ lubi takie mecze, gdzie musi udowodnić swoją wyższość na rywalem. Sądzę, że dzisiaj spokojnie zrobi 44 pkt licząc pkt + zbiórki + asysty. The Chosen One dzisiaj wystrzeli z formą, czuję to. Musi dzisiaj pokazać tak jak to robił w tamtym sezonie, że zasługuje by zgarnąć 5 MVP Nie sądzę, żeby Ibaka czy Perkins go zatrzymali, zwłaszcza w izolacjach gdzie LeBron jest wyśmienity. Durant i linia 34,5 pkt jak dla mnie odpada. Za duża jest. Cenię bardzo sobie umiejętności tego chłopaka, ale taka linia gdzie na przeciwko ma LeBrona który jest bardzo dobrym defensorem jest moim zdaniem za duża. Wade jest game-time-decision i ciekawe czy dzisiaj wystąpi. Moim zdaniem tak. 1,90 na -3,5 dla Miami dzisiaj wygląda bardzo ciekawie. Miami wedle mojej opinii złapało wreszcie formę i dzisiaj to udowodni ogrywając Oklahomę. W końcu Durant&#39;a musi ktoś zatrzymać. Duranta, bo tam kiedy nie ma Westbrooka ofensywa bardzo dużo traci. Niestety, Jackson to mimo wszystko nie gorąca głowa Russell. Ibaka potrafi mieć bardzo dobre mecze, potrafi tez mieć tragiczne. Nie jest regularny, Oklahoma nie ma dzisiaj argumentów na Miami. Takie jest moje zdanie. Durant nawet jak zdobędzie i 40 pkt to nie ma gwarancji że wygra. W Heat oprócz James&#39;a zawsze są zadaniowcy którzy praktycznie zawsze się sprawdzają. Ponadto jest bardzo dobra ławka. Na tym meczu dzisiaj tylko się skupiam. Główny typ to LeBron James over 44 pkt + zbiórki + asysty -&gt; 1,85 Betsson. Pozdrawiam i polecam. Rambo

Typy na ten szlagierowy mecz:
LeBron James over 44 pkt + zbiórki + asysty -&gt; 1,85 -&gt; 8/10
Miami Heat(-3) - Oklahoma City Thunder -&gt; 1,90 -&gt; 6/10
LeBron James double double -&gt; TAK -&gt; 1,94 -&gt; 6/10
LeBron James triple - double -&gt; TAK -&gt; 7,75 -&gt; 2/10


 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Celtics - 76ers⛔⛔
Celtics @ 1.57
Ja wybrałem dziś spotkanie w Bostonie. Sąsiedzi w dolnej części tabeli. Spotkanie zespołów, którym z wiadomych względów na wygrywaniu nie musi tak do końca zależeć. Dziś jednak gramy u Celtów po ich 3 porażkach, z drużyną która jest absolutnie w ich zasięgu. Tankowanie tankowaniem, ale czasem przydałoby się sprawić trochę radości kibicom i dziś na takie podejście gospodarzy liczę. Przeciwnicy 1 wygrana na 5 meczy także o dobrej formie raczej nie ma mowy. Podsumowując, liczę dziś na to, że Bostończycy zagrają dla kibiców z przyjezdnymi, którzy nie błyszczą formą i na to, że Rondo w końcu coś wygra po powrocie z kontuzji.
e: Ponadto Heat wydają się do grania :&gt;
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
@ up
Rondo out, Bradley też, ja bym Celtów nie brał po tym kursie z az takimi osłabieniami
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 3

obserwator22

Użytkownik
Stephen Curry powyżej 25,5 - 1,85 Bwin ⛔ oddał tylko 6 rzutów za dwa w tym 4 celne!!​

Dzisiejszej nocy po raz drugi z rzędu będę śledził spotkanie Los Angeles Clippers i znów skupie się na zawodniku drużyny przeciwnej. Tym razem moją uwagę przykuł rozgrywający Golden State Warriors Stephen Curry. Obstawiam, że w tym meczu przekroczy on swoją linię. W obecnym sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie w pierwszym spotkaniu Stefan rzucił 38 punktów (w tym 9 razy trafił za 3) a w drugim &quot;tylko&quot; 15 zaliczając słabą bo wynoszącą 29,4 % skuteczność. Co ciekawe w obu tych spotkaniach najlepiej punktującym zawodnikiem był Chris Paul, z którym oko w oko musiał mierzyć się Curry a który ze względu na kontuzję nie wystąpi dziś na parkiecie w Oakland. Brak Paula według mnie znacząco ułatwi zadanie rozgrywającemu wojowników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 54

cp-company

Użytkownik
Knick @1,40
Sprawa wygląda prosto. Knicks ma rozegrane mniej o dwa spotkania od ostatniego premiowanego 8 miejsca które zajmują Szarlotki i tylko dwa zwycięstwa mniej. W nocy podejmują u siebie słabe Cleveland które w ostatnich 5 spotkaniach wygrali tylko raz. Knicks notują 3 zwycięstwa pod rząd i zapowiada się lekka przeprawa.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Knick @1,40
Sprawa wygląda prosto. Knicks ma rozegrane mniej o dwa spotkania od ostatniego premiowanego 8 miejsca które zajmują Szarlotki i tylko dwa zwycięstwa mniej. W nocy podejmują u siebie słabe Cleveland które w ostatnich 5 spotkaniach wygrali tylko raz. Knicks notują 3 zwycięstwa pod rząd i zapowiada się lekka przeprawa.
Sprawa wygląda prosto?
Słabe Clevland?
Lekka przeprawa?
No ludzie nie widzicie z kim wygrał NY?Bobki?Lakers?Boston? A co to za przeciwnicy?Jak dla mnie typowy trap game i granie na ten cyrkowy team jakim jest NY to największa porażka.
Myślę że Clevland dzisiaj powalczy i to grubo po serii porażek ja wchodzę w Clevland win 3,20 Bet36⛔ kursy jeszcze poszły w górę od rana bo każdy gra NY bo przecież to taka świetna drużyna hehe śmiać mi się chce.Kasa na 100% idzie na NY i będzie dzisiaj wielka wtopa.
NY to dno ale Cavaliers biją ich na głowę...
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Indiana Pacers- Phoenix Suns
Typ: 1 kwarta. Poniżej 51
Kurs: 1.87
ComeOn
Pacers na własnym parkecie tracą bardzo mało punktów, od 11 meczów nikt nie wrzucił im więcej niż 100 punktów, po raz ostatni udało się to Detroid Pistons było to 17 grudnia zeszłego roku, wtedy Indiana Pacers przegrało na własnym parkecie 5 pkt., Phoenix ostatnio spisuje się ponad przeciętnie, wygrali ostatnie 3 mecze (wszystkie na wyjeździe), będzie to ich 4 mecz w ostatnich pięciu dniach, powinno powoli wchodzić zmęczenie i ta skuteczność nie będzie już tak dobra jak w ostatnich meczach.

GSW - LA Clippers
typ: La +5.5
kurs: 1.98
Unibet
Szybko i na temat, Gsw z meczu na mecz gra co raz gorzej, ostatnia porażka z czarodziejami to spora niespodzianka, po dniu przerwy sproboja pokonać przyjezdnych z Los Angeles, który potrafią wysoko wygrywać na wyjazdach nawet z najlepszymi, cięzko będzie wygrać ale powinni sobie poradzić po dodaniu małego handicapu (5.5) powodzenia
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Powiem tak: bet na Knicks wygląda aż za dobrze. Nowojorczycy przypomnieli sobie jak rzucać z dobrą skutecznością i przyszły efekty w postaci trzech wygranych z rzędu. Juz pomijam fakt rywale na ktorych przyszło Knicks zrobić serię mocni nie byli, ważne że seria wygranych leci i do tego 8 seeda ciągle bliżej. I dzisiaj powinno być kolejne zwycięstwo bo przeciwnik nie jest wymagajacy. Cavaliers to obecnie cienizna. Chociaż w defensywie spisują się ciut lepiej niż w poprzedniej częsci sezonu (no może poza Irvingiem który od października gra w obronie na tym samym żenujacym poziomie ???? ) to bryndza w ataku że heeej. Ostatnie 6 spotkan Cavaliers grali we własnej hali, sposród nich wygrali tylko raz - z najgorszą drużyną sezonu 2013/14 - Bucks. W tym meczu wzbili się na wyżyny skuteczności osiągając niebotyczne 42% z pola co przełożyło się na 93 zdobyte punkty. Rewela, przeciwko Bucks?! W pozostałych 5 spotkaniach było tylko gorzej, z Bulls Cavsi mieli ledwie 37 % z gry. Z taką skutecznoscią wygrywać nie można. W meczu z Pelicans od patrzenia na grę Cleveland az zęby bolały. Dzisiaj są dwa światełka w tunelu. Pierwsze to powrót Varejao tylko pytanie ile minut dostanie po urazie. Ale i tak powinno to wyglądać lepiej niż ze słabiutkim Zellerem na centrze. Drugie światełko to Bennett. Gosciu który został wybrany w tegorocznym drafcie z pierwszym numerem zaliczyl swoje game high w NBA 15 pkt ???? Może karta się odwróci bo do tej pory Bennett aspirował do miana najgorszej jedynki draftu ostatnich lat. Ale Bennettowym optymistą nie jestem i dzisiaj zainwestuję w Knicks. Wiem że to lebiegi ale bez Amare i Bargnaniego lebiegami są jakby mniejszymi. Jeszcze gdyby JR Smith został odstawiony... byłoby PO na mur beton... Póki co JR nie przeszkadza i mam nadzieję że tak zostanie. Knicks są w lepszej formie, lepiej bronią i mają Melo w dobrej dyspozycji. Powinno być easy ale to NBA ????
Knicks-6 @ 1,89 marathon ✅

Na koniec jedna statystyka: The Cavs allow 37.1% three point shooting with Irving on the floor as opposed to 33.8% with him off. Nie taki Uncle Drew dobry jak go malują ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dunker 94

dunker

Użytkownik
New York Knicks - Cleveland Cavaliers
Carmelo Anthony under 31,5 @ 1,83 Bet 365​

No ja bym dziś nie przekreślał Cavs a na NY z takim kursem też bym uważał. Ostatnio Cavsi zagrali świetną pierwszą połowe z Suns a nie wiem co się stało w III kwarcie gdzie rzucili, uwaga: całe 6 PKT! (sic!) Knicks&#39;i co prawda wygrywali ostatnio ale ze słabiakami i do tego świetna forma Melo. Ale nie tak dawno przegrali u siebie z 76ers, zmietli ich: Brooklyn, Clipp i Indiana. A w tych meczach Anthony był linią 28 pkt, ogólnie jego średnia z sezonu to 27. Stawiam dziś na ten under bo wydaje mi się że Melo nie będzie miał wcale łatwego zadania dziś, Cavsi grają jak grają ale obrony nie mają tragicznej i na pewno Anthony nie będzie zdobywał łatwych pkt. NY to nie jest żadna rewelacyjna druzyna, ile razy oni w tym sezonie się ośmieszyli? Poza tym większy potencjał widzę w grasz z Cavs, jest Irving, Deng, Weiters, Thomson i jeszcze kilku, którzy mogą stworzyć całkiem dobrą ekipe a Knicks to jedynie Melo, na którego bedzie dziś skierowana obrona, bo jak zatrzymają jego to zatrzymają NY.
Dokładam do tego Cavs +7 @ 1,8
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik


Golden State Warriors - Los Angeles Clippers
GSW ML - 1,44 Marathonbet ✅✅
GSW -5,5 pkt ✅✅
1,93 betcity, 1,87 betsson​


Dzisiaj idę w stronę gospodarzy spotkania, które zostanie rozegrane w Oracle Arena. Wojownicy podejmą Clippers. Szykuje się świetne widowisko i sporo punktów po obu stronach barykady bo oba zespoły preferują szybką koszykówkę. Nie ma co ukrywać, że goście tego spotkania notują w ostatnim czasie bardzo dobre wyniki i przyjeżdżają z bilansem 8-2 w ostatnich 10 spotkaniach. Nie wygrali oni jednak z żadną poważną drużyną, a jedynymi rywalami zasługującymi na uwagę było Toronto i może Dallas. Mało tego, pomijając ekipę z Teksasu, Clippers mierzyli się w tym czasie jedynie z zespołami ze Wschodu, więc ich wyniki patrząc w kontekście tego, jaką siłą dysponują zespoły ze Wschodu w porównaniu do tych z Zachodu nie mogą być miarodajne. Jednym z aspektów, które przemawiają w tym meczu za gospodarzami jest to, że przyjezdni dopiero co wrócili z męczącego road tripu, gdzie rozegrali 7 spotkań w 10 dni i jedynie wczoraj gościli u siebie drużynę Gortata. Oprócz tego, że są b2b co nie ma dla mnie dużego znaczenia ważniejszy jest fakt, że przez dłuższy czas musieli mierzyć się z nadmiarem meczów i ciągłymi podróżami. Dzisiaj to w pewnym momencie może dać znać przy szybkim i intensywnym tempie spotkania. Warriors to team, który nie gra na miarę swoich możliwości. Wyjściowa 5 wygląda naprawdę imponująco, ale czegoś tam brakuje. Pewnie ławki... no ale nie da się ukryć, że są groźni dla każdej drużyny w lidze, a i taki Curry prezentuje się zdecydowanie lepiej w prestiżowych meczach niż tych mniej medialnych. Wojownicy wypoczęci i głodni zwycięstw szczególnie po ostatniej wpadce 2 dni temu z Wizards u siebie. Goście nie mają za bardzo czym zaskoczyć graczy Jacksona by wydaje się, że na każdą pozycje gospodarze posiadają odpowiedź. Liczę na fajne widowisko, ale ostatecznie w końcowym rozrachunku gospodarze dziś pewnie wygrają. Co jeszcze? Ano to, że wszystko układa się w piękny trójkąt na linii GSW - Washington - Clippers. Dzisiaj wypada na win GSW z Clippers. ???? Akurat ta teoria mnie przekonuje w przeciwieństwie do niektórych innych tym bardziej, że więcej ludzi gra na gości ATS, a linia na nich wzrosła... Dziwne troszkę.


David Lee over 19,5 pkt ✅✅
1,85
betsson



Tutaj krócej. Facet stanowiący o sile frontcourtu GSW o wiele lepiej czuję się w ataku niż obronie. Za obronę w pomalowanym odpowiedzialny jest Bogut, jeśli można tak w ogóle powiedzieć natomiast David w ofensywie jest bestią i lubi zapunktować na solidnym poziomie. Przeczuwam, że obok Curry&#39;ego to własnie on będzie drugą strzelbą gospodarzy. W ostatnich dwóch spotkaniach linii nie pokrył, więc to już czas żeby dziś odmienił kolej rzeczy tym bardziej, że wcześniej regularnie rzucał 20 pkt i dłuższego przestoju nie miał. Obie drużyny zresztą w tym sezonie mierzyły się dwa razy i w obu przypadkach Lee przekroczył linię rzucając bodajże 22 i 23 pkt. Nawet świetny występ Stephena w jednym ze spotkań, gdzie trafił 38 oczek nie spowodowała gorszej zdobyczy punktowej naszego zawodnika. ;)




Indiana Pacers - Phoenix Suns
Pacers -11,5 ⛔⛔ ??
1,89
betsson​


To od razu mówię, że jeszcze czekam co się wydarzy z Dragicem bo z tego co czytałem raczej powinien dzisiaj zagrać, ale dopiero przed meczem sytuacja nam się wyjaśni. Czekam dlatego bo jeśli okaże się, że lider gości dzisiaj zagra to linia powinna spaść co najmniej o jedno oczko, ale tak czy inaczej gram dzisiaj w stronę Indiany. Dlaczego? Powodów jest kilka. Indiana u siebie miażdży. Przegrali jak dotąd na 22 spotkania tylko jedno jedyne. Już lepsi rywale od Słońć wyjeżdżali z Indianapolis z bagażem kilkunastu punktów na plecach. Jestem przekonany, że dzisiaj może być podobnie. Oczywiście Phoenix są chyba największym zaskoczeniem sezonu i zamiast tankować to oni póki co biją się o miejsce w PO na silnym Zachodzie. Brawa dla nich, ale pewnego progu nie są w stanie przeskoczyć tym bardziej drugi raz. ;) Wiemy bowiem co wydarzyło się jakieś 8 dni temu... Phoenix na oczach całego świata bo akurat ten mecz pokazywany był w TNT obili Indianę zaliczając na nich blow out i wygrali 124-100. To dzisiaj musi się zemścić. Tak, jak Pacers dawali niektórym ekipom u siebie pograć w pierwszych połowach meczów i dopiero włączali swój defence od 3Q, tak dzisiaj liczę, że od początku Indiana postawi trudne warunki dla przyjezdnych i stłamsi ich swoją grą obronną. Suns w obronie nie czują się już tak pewnie, jak w ataku, więc głównym celem powinno być wyłączenie ich ataku. Pacers powinni narzucić swoje wolne tempo meczu i w tych komfortowych dla nich warunkach ograć pewnie Suns. Polecam! ;)
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Indiana Pacers - Phoenix Suns
over 200.5 @ 1.85
Nie wiem czemu nikt tego nie gra. Jedynie co moze być to zmęczenie Susn przez co pogrszyć się może skuteczność ale to też gdybanie. Suns obecnie jedna z najbardziej ofensywnych drużyn. Indiana zawsze uchodziła za jedną z najbardziej underowych drużyn a ostatnie 8 meczy to w 7 rzucali +100 (tylko z nuggets 96pkt). Suns bardyo syzbka gra i dobra skutecyność. Tydzień temu w Phoenix Słońca wygrały 124:100. Jak dla mnie linia obok której nie można przejść obojętnie.
HT 49:67 i over nie wchodzi to jest skandal xD Fatlany mecz Pacers na mizernej skutecnzości a wystarcyzły dwa kosze od overa chociaż tak czy tak przy takim wyniku do przerwy to nie powinni mieć problemów ale coż to jest właśnie NBA
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziś w nocy widzę 2 pojedynki strzeleckie gwiazdorów, a mianowicie Anthony - Irving oraz Curry - Griffin.
Wczoraj taki pojedynek dał ostra wtopę w postaci underu Duranta, ale wierzę, że dziś wszystko pójdzie zgodnie z planem.
W MSG zapowiada się w miarę wyrównany mecz i zgadzam się, że Cavs powinni postawić o wiele cięższe warunki niż 3 poprzednich przeciwników, czyli beznadziejni Lakersi i Celtowie oraz Bobki, które Melo w pojedynkę zmiótł z parkietu.
Anthony w formie, w ostatnim meczu nie wyrobił ponad 30, ponieważ 4 kwartę spędził na ławie. Sprawa jest prosta, bez jego punktów Knicks nie wygrają i tyle.
Z drugiej strony Irving. Co prawda cegli na potęgę, ale ilość rzutów, którą oddaje pozwala mu na regularne pokrywanie overów. Dziś powinno być podobnie. Jest jeszcze jeden dodatkowy argument, czyli liczby, jakie Kyrie kręci z Knicksami. 41,22,31,37 - te liczby mówią same za siebie.
Melo over 29,5 1.85 Milenium ⛔ 29 pkt i chybiony osobisty na 30, 4 kwarta na ławie
Irving over 22,5 Milenium ✅
W 2 pojedynku over Curry&#39;ego został już wcześniej opisany. Stefan lubi takie mecze i zazwyczaj wznosi się na szczyty swoich możliwości i dziś pewnie znów na luzie przekroczy 30 pkt.
Z drugiej strony Griffin. Powiem szczerze, że zadziwia mnie jak ten chłopak się rozwinął od poprzedniego sezonu. Rok temu można go było podziwiać tylko za efektowne dunki. Teraz widać dużą dojrzałość w jego grze i pod nieobecność CP3 to on przejmuje ciężar gry Clippersów, potrafi rozegrać, potrafi rzucić z dystansu i tradycyjnie zniszczyć obrońcę pod koszem. Overy kręci regularnie. Dziś świetna ku temu okazją, bo przeciwnik mocny i powinien oddać sporo rzutów.
Curry over 25,5 1.85 Milenium ⛔ 22 pkt 10 rzutów z gry haha kurewska parodia 80% skuteczność rzutów i over nie wchodzi
Griffin over 25,5 1.85 Milenium ✅
Do tego bez analizy Crawford over 20,5 1.85 Milenium. ⛔
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Cavs-Knicks
Cavs +6.5 @ 1.9 Paddy ⛔⛔ dnoooooooo
Widze, ze duzo osob stawia na graczy NYK, ja ma zupelnie inne zdanie co do tego meczu. Niby ostatnio graja coraz lepiej, ale mieli takich rywali z ktorymi trzeba bylo wygrac, jezeli wogole mysla o play offach. Kompletnie nie przekonuje nie ich gra, jezeli Melo nie pociagnie meczu to jest wtopa, a w tym sezonie juz pokazali wielokrotnie, ze nie warto w nich inwestowac bo potrafia przegrac z kazdym. Cavs ma dobry sklad, ale w druzynie zle sie dzieje, Irving straszny samolub, doszedl Deng, dobra defensywa i jak ma dzien to potrafi zza luku pozamiatac, wraca dzisiaj Varejao. Mysle, ze jest to bardzo dobry mecz na przelamanie dla Cavs, to czy wygraja nie wiem, ale mysle ze handicap pokryja bezproblemowo.
Dorzucam do tego meczu jeszcze jeden typ:
Irving over 22.5 po kursie 1.8 z Paddego✅✅✅ . Jest to zawodnik, chyba kazdemu znany, niewazne jaka ma skutecznosc i tak oddaje mase rzutow + wejscia pod kosz, dodatkowe okazje z FT, jezeli zagra na przyzwoitej skutecznosci linie pokryje napewno.
Goran Dragic under 19.5 @ 1.8 @ Paddy ⛔⛔⛔ pozamiatal
Rozgrywajacy Slonc, ma jakas kontuzje lokcia jednak w dzisiejszym meczu wystapi. Przypmne tylko, ze graja przeciwko Indianie i to na ich parkiecie. Ostatnio wrzucili im ponad 120 pkt dlatego jestem przekonany, ze dzisiaj Indiana skupi sie na obronie a nie wymianie ciosow, i licze na to, ze zamkna Dragica w tych 19 pkt o ile nie bedzie musial zejsc wczesniej z powodou kontuzji.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Na pewno warto próbowac Toronto mimo że kursy już poleciały straszliwie (z 2,6 na 2,1). Lowry i spółka są w formie a dzisiaj do rotacji powraca DeRozan. Fizyczność DeMara na pewno przyda się przeciwko Chandlerowi. Poza tym trudno wskazać jakieś argumenty za Nuggets. Wypadł Robinson, a wcześniej od składu odsunięto Andre Millera. W tej chwili z obronców jest Lawson, Foye, Fournier z tym że występ Lawsona stoi pod znakiem zapytania.. Można poczekać na informację ale jeśli okaże się że on nie zagra to kursy się odwrócą i Raptors będą faworytem.. wiec grałbym już teraz. Nawet z Lawsonem Toronto jest w stanie tu wygrać. Nuggets pokazali z osłabionymi Bobkami (którzy grali przede wszystkim bez Kemby Walkera) ze można ich ugryźć nawet we własnej hali. H2h zwodzi bo wskauzje jednoznacznie na Denver z tym że Raptors nie są obecnie chłopcami do bicia jak to było w zeszłym sezonie czy nawet w obecnym (do czasu tradu Gaya). Są mocniejsi i myślę że wygrają kolejne spotkanie.
Raptors @ 2,1 marathon

I tak jak wyżej napisałem. Jeśli Lawson nie zagra to Foye znowu będzie oddawał mnóstwo rzutów. Jeśli Lawson wystąpi to i tak rotacja Denver jest bardzo krótka i Randy zagra znowu 30parę minut a przy takiej lini uważam że można w over smiało wchodzić.
Foye over 16 @ 1,86 marathon
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Dallas Mavericks - Sacramento Kings
Dirk Nowitzki over 30.5 (pkt. + zbiórki) @1.85 Betsson
Dzisiaj uderzam w lidera Dallas. Mavs przeplatają zwycięskie mecze przegranymi, nie mogą ustabilizować swojej formy. Tych zwycięstw musi pojawiać się coraz więcej, bo PO coraz bliżej, a po piętach depcze im Memphis, które ostatnio zdecydowanie jest on fire i z chęcią zajmie pozycje Dallas. Team z Teksasu z ostatnich pięciu meczy, wygrał jedynie dwa, z Cavs i Detroit, które nawet w konferencji wschodniej są w drugiej połowie tabeli. Porażki z Portland, z Netsami, którzy ostatnio są w gazie i Houston. Jednak Nowitzki w ostatnich wyżej wspomnianych dwóch spotkaniach z Pistons i Rockets pokazał zwyżkę formy i mam nadzieję, że nie będzie to chwilowe i, utrzyma to chociaż na czas dzisiejszego spotkania ;). Rzutów może oddaje tyle samo, jednak zwiększył skuteczność, którą wcześniej miał przeciętną. W tych meczach zdobył razem (pkt+zb.) 37 i 55, a jak wiemy i Detroit i Houston z naciskiem na tych pierwszych mają mocny frontcourt, a i tak Niemiec przekroczył linię. Dzisiaj do Dallas przyjeżdża Sacramento. Prawdopodobnie nie zagra Cousins:
&quot;Coach Mike Malone said he&#39;s not optimistic on DeMarcus Cousins&#39; (ankle) status for Friday&#39;s game against the Mavs.&quot; (rotoworld)
Wiadomo jaką bestią na tablicach jest DeMarcus i właśnie w jego absencji upatruję dużo szans Dirka na zebrane piłki i większe szanse zdobycia punktów z pomalowanego. Natomiast w Mavs nie zagra Marion, który zawsze parę tych zbiórek zaliczy i dorzuci kilka punktów, więc liczę, że dzisiaj jego działkę przejmie Nowitzki i over przekroczy ze spokojem.

Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks
Paul Millsap over 20.5 pkt. @1.85 Betsson
Tutaj już krócej. Atlanta prezentuje się nawet nieźle. W ostatnim czasie mieli dość wymagających przeciwników, jednak porażki z takimi ekipami jak Spurs, czy Oklahoma, ujmy na pewno im przynieść nie mogą. Z tym, z kim mieli wygrać to wygrali (Orlando, Bucks), a nawet pokusili się o zwycięstwo nad Miami. Oczywiście głównymi postaciami w teamie Jastrzębi są Millsap i Teague. Tego drugiego dzisiaj zabraknie, więc sporo punktów przejmie właśnie Paul. Zresztą, w ostatnich meczach notuje bardzo dobre cyferki, zdobywając kolejno: 26,24,15,20,23 punktów. Atlanta dzisiaj zmierzy się z Philadephią, która zdecydowanie formą nie zachwyca. Jak pisałem parę dni wcześniej w ofensywie grają słabo, a w defensywie.. jeszcze gorzej. Liczę, że Paul na deskach problemów mieć nie będzie, tak jak pisałem wyżej, przejmie sporą część punktów Teague i przekroczy dzisiejszą linię z nawiązką.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies
Memphis ✅✅
1,86
bet365/betsson


Atakujemy ponownie w stronę drużyny, która obecnie robi na mnie chyba największe wrażenie na parkietach NBA. Memphis bo o nich mowa są zdecydowanie on fire i dzisiaj powinni sobie poradzić z osłabionymi Wilkami, które będą musiały sobie radzić kolejny raz bez Pekovica, który zapewniał sporo zbiórek oraz co najmniej kilkanaście punktów w prawie każdym meczu. Spotkanie drużyn o zupełnie odmiennych filozofiach gry. Gospodarze nacisk kładą na ataki przeprowadzane w szybkim tempie z dużą ilością oddawanych rzutów. Mniejszą wagę lub żadnej przywiązują do obrony. Goście wręcz odwrotnie, ich główną siłą jest szczelna i niesamowicie efektywna w ostatnim czasie obrona, która działa praktycznie bez zarzutów. Dowód? Powstrzymanie w poprzednich spotkaniach takich drużyn, jak OKC, dwukrotnie Houston i Portland odpowiednio na 87,87,81,81 pkt! To są wyniki obok których ciężko przejść obojętnie bo każda z tych ekip średnio rzuca grubo ponad 100pkt/mecz. Zapewne nadchodzącej nocy sprawy w swoje ręce będzie chciał wziąć Love bo przecież pod nieobecność Pekovica ktoś musi oddać tych rzutów trochę więcej. Love i Martin będą pierwsi w kolejce. Tylko, że Kevina czeka przeprawa z Randolphem, który życia zapewne mu nie ułatwi i nawet jeśli Love wykręci dobre cyferki to nie spodziewam się, by były one zrobione na dobrej skuteczności. Uważam, że to co przemawia za Minnesotą w dzisiejszym spotkaniu to własna hala bo zawsze granie u siebie jakimś tam handicapem jest, ale forma, sytuacja kadrowa zdecydowanie na korzyść gości. Jeszcze dodam, że Miśki są taką drużyną, która jeśli już wskoczy na określono solidny poziom to go utrzymuje przez dłuższy czas natomiast Wilki często grają chimerycznie i potrafią przejść zupełnie obok meczu. Stawiam na gości!






Jonas Valanciunas over 10 pkt ✅✅
1,85
Unibet


Ta linia wręcz mówi, żeby spróbować zagrać tu na over Valanciunasa. Jeśli ktoś chce to można zrobić sobie piękny przedział z 14,5, które wisi w betssonie. Ostatnie 3 mecze to pokrycie linii przez Litwina z zapasem co najmniej kliku punktów, więc jest obiecująco. Ktoś może rzec, że nie było DeRozana, fakt, ale z Clippersami jeszcze grał, a mimo to Valanciunas rzucił 17 pkt. Widać też po minutach spędzanych na parkiecie, że dostaje ich coraz więcej, a jak gra te minimum 30min to często 10 punktów rzucał spokojnie. Ostatnie 5 meczów to też fajna skuteczność bo powyżej 50%, więc Litwin jest w formie i dzisiaj jego koledzy powinni to wykorzystać posyłając mu kilka dobrych podań. Niewiadomą jest występ Amira Johnsona, a jeśli się okaże, że Amir nie zagra to również ktoś w pomalowanym punkty będzie musiał dorzucać. W pierwszym występie w tym sezonie pomiędzy obiema ekipami Litwin rzucił 17 pkt. Jest obiecująco. ;)

Nie będę powielał analizy na Toronto, ale też z chęcią zagram w kierunku Raptors, więc:


Denver Nuggets - Toronto Rators
Toronto +2 ✅✅
1,92
Marathonbet




Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder
Nets +5 ⛔⛔
1,91
betsson​



I jeszcze chwila o spotkaniu w Brooklynie, gdzie gospodarze podejmą Oklahomę. Mimo, że OKC przejechała się ostatnio po Miami to dzisiaj przewiduję close game i o wygranej mogą zadecydować jakieś drobne szczegóły. Brooklyn, jak każdy wie, jest na tej ścieżce, która prowadzi do PO i powoli pną się w górę na Wschodzie. Liczne kontuzje już za nimi i teraz ich skład wygląda naprawdę solidnie bo nie dość, że okazale prezentuje się s5 to i ławka jest w stanie zrobić różnicę prawie z każdą drużyną. Nie będę pisał na siłę, że Nets są ekipą lepszą od OKC bo tak nie jest. Sam Durant gwarantuje swoją osobą problemy dla każdej ekipy, z która mierzą się Thunder, a wspomaga go jak może Ibaka, Jackson i Lamb wchodzący z ławki, ale Brooklyn ma kilku zawodników, którzy mogą spokojnie przeciwstawić się gościom. Już raz w tym sezonie Nets ograli OKC i to w ich hali. Trzeba wspomnieć, że wtedy problemy z faulami dopadły Duranta i nie mógł w 4Q pozwolić sobie na zbyt wiele szczególnie w obronie, ale i tak do tego momentu Brooklyn dzielnie się trzymał. Dzisiaj przede wszystkim liczę na ławkę Nets bo Teletovic już nie raz pokazywał, że jak ma dzień konia potrafi zasypać rywala trójkami, dochodzi do tego niezwykle przydatny Kirilenko i wchodzący w ostatnim czasie z ławki Deron, więc moc jest i uważam, że gospodarze powalczą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom