>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
K 195

kosmos111

Użytkownik
przede wszystkim to Celtom nie za bardzo zależy na wygrywaniu, więc granie w ich stronę to trochę jak wróżenie z fusów. powiedziałbym nawet, że ostatnio zaczęli juz specjalnie uwalać spotkania, aby mieć lepszy pick.
potem do usunięcia
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Zgadzam się z Gregorczenem, prawda jest taka, że jak Harden nie gra, to tam nikt nie gra, bo Howard, nie jest i chyba już (nigdy?) nie będzie tym samym zawodnikiem jakim był w Orlando.

A ja dzisiaj mam taką propozycję

LaMarcus Aldridge Under 25,5⛔⛔27, 1 kwarta .. ???? bet365 1,83 (średnia z zeszłego roku 17 pkt, raz pokryta linia 2 razy nie)

Już piszę dlaczego postanowiłem pójść w tą stronę być może parę osób tutaj się ze mną nie zgodzi ale jeśli to nie wejdzie to obiecuję nigdy już nie pisać nic w tym dziale, tak jak zrobiłem to po fali dobrych typów w zeszłym sezonie kiedy ktoś zarzucił mi , że on &quot;typów z dupy&quot; oraz &quot;napewno wstawianych w trakcie meczu bo to niemożliwe żeby tak dobrze typować&quot;, ale postanowiłem wrócić i wzmocnić znów dział NBA , może niektórzy mnie pamiętają a może i nie ????

Ale koniec offtopu , Od jakiegoś czasu znów widzimy Gasol&#39;a w szeregach Misiów co cieszy. Na pewno wpływa on na D. drużyny a do pomocy ma Randolpha. Przeciwko nim Lopez(zastrzelcie mnie ja nie wiem co on robi w NBA) i wspomniany Aldridge. W 12 ostatnich spotkaniach miał 9overów i 3 undery z czego 2 z rzedu ostatnio zaczęła szwankować u LaMarcusa skuteczność rzutów wciąż oddaje bardzo dużo, ale dziś na pewno nie będzie miał do tego aż tylu okazji, mecze Grizzlies i Blazers nie obfitują zwykle w duże zdobycze punktowe drużyn, ponadto miśki mają całkiem dobry bilans i są na fali. Nie podejrzewam że zmieni się to dzisiejszej nocy. Bo Portland(pisałem o tym nie raz i nie pięć) ma najlepszy s5 obok Miami w tej lidze, ale backup pomimo ,że poprawił swoją efektywność to wciąż nie jest to ławka na miarę tego co tu ,niektórzy piszą ???? Ponadto wiemy jak gra Randolph uprzykrzy życie Aldrigowi i ten nie będzie mógł w ofensywie zbierać tyle ile to robi w ostatnim czasie. Dlatego myślę ,że droga ,którą obrałem jest słuszna i popieram też typ na Lillarda bo Conley wybitnym defensorem nie jest i na pewno zostawi kilka open looków Damianowi z dystansu a jak ten będzie rzucał na swoim normalnym % to pokryje linie.

Grizzlies win bet365 2,8✅✅✅

P.S Batum jest przewidziany do gry dzisiaj więc atak Portland jeżeli Nico jest już w formie trochę bardziej sie rozłoży

Powodzenia !

Do tego dokładam sucho Knicks 1,38✅+ Detroit 1,33✅(na przełamanie?)+Pacers 1,16✅ co daje nam ako 2,12 ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik



Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies
Memphis +5 ✅✅ 81-98 !
1,99
Marathonbet


Ktoś uzna, że to bardzo ryzykowny typ, ja za to wychodzę z założenia, że jest on bardzo rozsądny. Zacznę od gości dzisiejszego spotkania na których nie ukrywam bardzo liczę. Miśki są zdecydowanie na fali wznoszącej. Wrócił Gasol i ich obrona jest praktycznie nie do przejścia. W zespół bardzo szybko wkomponował się również Courtney Lee, który wniósł do s5 powiew świeżości i przebojowość. Oglądałem ich ostatnie spotkania z Houston i Rakiety były po prostu stłamszone grą obronną Misiów bo to chyba najlepsze słowo, by zobrazować ich grę. Jeden z najlepszych zespołów pod względem ofensywnym rzucił ledwie 87 i 81 pkt!. Howard przy Gasolu i Randolphie wyglądał, jak takie zagubione duże dziecko. Grizzlies w ostatnim czasie potrafią zdominować i narzucić swój styl gry nie tylko Rakietom, pokonali też Oklahomę i przegrali po dogrywce ze Spurs. To robi wrażenie. Ostatnie 10 meczów to bilans 8-2 i już Niedźwiadki powoli pukają do bram PO. Jestem święcie przekonany, że się w nich znajdą i poważnie namieszają. Co do Portland to nie będę na siłę Wam wmawiał, że to słaba drużyna lub inne bzdety, lecz niektóre fakty wskazują na to, że dzisiaj szykuje się strasznie wyrównane spotkanie. Blazers tak, jak wcześniej rozstrzeliwali każdego przeciwnika napotkanego na ich drodze, tak teraz mimo, że wciąż wygrywają większość spotkań zdarzają im się wpadki lub mniej przekonywujące zwycięstwa. Przez ostatnie kilka dni pozwolili sobie na porażki z OKC, Houston, GSW czy męczarnie z Denver. Fakt każda z tych ekip to silne teamy, ale przecież Memphis w tej chwili również takim są. Bardzo ciekawa w tym meczu będzie walka w pomalowanym, gdzie Aldridge stoczy bój z Randolphem i Gasolem. Dwaj podkoszowi Miśków powinni ograniczyć poczynania lidera Portland i wtedy jestem w stanie uwierzyć w zwycięstwo gości. Lillard ostatnio, jak nie Lillard, słaba skuteczność, stosunkowo mała liczba zdobywanch punktów. Jeśli dzisiaj nie wspomoże LaMarcusa to jakoś nie chcę mi się wierzyć, że Memphis nie powalczy w Moda Center. Dla odważnych czysty win jest propozycją również do rozważenia. Sam myślę nad takim rozwiązaniem.

Powodzenia! ;)
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies
Memphis +5
1,99
Marathonbet

Powodzenia! ;)
Ja dodam jeszcze ,że warto też spróbować pobrać wyższą linię live po pierwszej kwarcie bo tak jak napisałem wyżej s5 Portland ma lepsze i grają u siebie więc myślę ,że w pierwszych minutach wyjdą na prowadzenie, które potem oddadzą ???? do usunięcia potem
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Na dziś znów można wyłapać kilka niezłych typów na zawodników, więc ruszamy.
Na pierwszy ogień idzie gracz New Orleans Tyreke Evans. Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nic na niego nie grałem, ale w ostatnich meczach kręci niezłe liczby, podczas gdy Gordon gra piach, to właśnie on przejmuje inicjatywę w ofensywie. Na pewno z guardów NOP najbardziej opłaca się zagranie właśnie na niego. W Cleveland w obronie szału nie ma, więc te 15 pkt powinien rzucić. Zobaczymy czy nie będzie to pierwszy i ostatni występ w moich kuponach ;)
T. Evans over 14,5 1.85 Milenium ⛔ nie ma to jak złapać 2 faule w 12 sekund i zejść po 4 minutach gry
Drugi typ to strzelec GSW Klay Thompson. Czuję, że dziś Klay sporo narzuca czarodziejom, bo jakoś nie widzę dziś wielkich zdobyczy Stefana. Curry zazwyczaj odpala z silnymi przeciwnikami, gdzie zazwyczaj toczy strzeleckie pojedynki z gwiazdami przeciwników, a z mniej wymagającymi przeciwnikami stara się pograć bardziej zespołowo. Dziś przewiduję, że będzie bardziej kreował kolegów i Kłay tym samym dostanie parę piłek na czyste pozycje i te 3-4 trójki powinien trafić, resztę dołoży za 2 i za 1. Linia niezbyt wysoka.
K. Thompson over 17,5 1.85 Milenium ⛔
Jeszcze perełka: Parsons over 15,5. ⛔ Dziś Wypada Harden więc nie ma co tu się rozpisywać tylko trzeba grać. Kurs już spadł do 1.65 w Milenium.
Można też wchodzić w wyższe linie.
Bez analizy:
Howard over 17,5 1.85 ✅
Irving over 22,5 1.85 ✅
Melo over 29,5 1.65
⛔ blowout i 4 kwarta na ławie
Stephenson over 14,5 1.85 ✅
Kursy z Milenium
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
coś niesamowitego ile kasy płynie na Spurs..po informacji, że Harden jest out wszyscy ocipieli na punkcie San Antonio. Indiana też zbiera pieniadze, a trzeba powiedzieć, że maja przed soba powrót do domu i mecz z PHX..tymi samymi ktorzy skopali im dupę on national TV, więc Indy zostawiam sobie na ta okazję. Knicks to kolejny public bet - jak widzę, że takie gówniane teamy jak Knicks sa public betami, to mam wrażenie, że koniec świata jest już blisko, bo ludzie już kompletnie zdurnieli. Cały internet pełny jet filmików, gifów w których kolejno każdy gracz Knicksów ośmiesza siebie i cała drużynę. Knicks to najgorzej zbierajaca ekipa wszech czasów. Nie byliby w stanie zebrać 10 piłek gimnastycznych a co mówić o piłkach do kosza. Warriors maja przed soba mecz z Clippers - drużyny nie lubia się zbytnio, wiec spodziewam się sporej koncentracji już na czwartkowy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
coś niesamowitego ile kasy płynie na Spurs..po informacji, że Harden jest out wszyscy ocipieli na punkcie San Antonio. Indiana też zbiera pieniadze, a trzeba powiedzieć, że maja przed soba powrót do domu i mecz z PHX..tymi samymi ktorzy skopali im dupę on national TV, więc Indy zostawiam sobie na ta okazję. Knicks to kolejny public bet - jak widzę, że takie gówniane teamy jak Knicks sa public betami, to mam wrażenie, że koniec świata jest już blisko, bo ludzie już kompletnie zdurnieli. Cały internet pełny jet filmików, gifów w których kolejno każdy gracz Knicksów ośmiesza siebie i cała drużynę. Knicks to najgorzej zbierajaca ekipa wszech czasów. Nie byliby w stanie zebrać 10 piłek gimnastycznych a co mówić o piłkach do kosza. Warriors maja przed soba mecz z Clippers - drużyny nie lubia się zbytnio, wiec spodziewam się sporej koncentracji już na czwartkowy mecz.
Dlatego warto poczekać z tymi meczami na live i poaptrzeć co się będzie działo ,żeby nie było &quot;Viva las Vegas&quot; ????
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Czemu dziwne?
Updating previous reports, Rockets coach Kevin McHale suggested that James Harden (thumb) might be able to play on Tuesday. via rotoworld
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies
Under 197,5
179 PKT
1,83
Bet365


Ja w tym spotkaniu doszukuje się underowego wyniku, na pewno miśki skupią się na tym co najlepiej robią czyli na defensywie. Jak chłopaki wcześniej mówili Grizzlies są w dobrej formie, głodki zwycięstw, myśle że powraca forma z PO. Oni nigdy nie forsują tempa akcji, prowadzą spokojnie swoje zagrywki. No ale dziś na przeciw nie byle kto bo chyba największa niespodzianka sezonu, Portland radzą sobie znakomicie, szczególnie we własnej hali gdzie zdobywają masę punktów ale z tak dobrą defensywą chyba jeszcze nie przyszło im się mierzyć. Jednak wyczuwam u nich delikatny spadek formy co zamierzam dziś wykorzystać, na ostatnich 5 spotkań wygrali 2. Co prawda rzucili w nich sporo pkt ale grali z drużynami głównie ofensywnymi. Za to Miśki w ostatnich 10 spotkaniach zatrzymuja swoich przeciwników na granicy 89,9 PKT, to chyba pokazuje jaką defynsywą dysponują, a ich zdobycze pkt też bym się nie martwił ze wzgędu na wolne przeprowadzanie akcji, także myśle że można spróbować zagrać w tę strone, ja pobieram!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Piekny zimny dzien i piekna oferta.

Kursy bukmacher ziemniak z podatkiem.
Milenium kursy 1.85 . A konktetnie wedlug mnie pewniaczki Lowry Durant LeBron ! ;)
Hit dnia , wiadomo Oklahoma Miami jak wszyscy wiemy MVP jest jedno a chetnych dwoch , LeBron jeszcze sie nie poddal , dzis bedzie chcial pokazac na co go stac . Na przeciw noemu KD , wedlug mnie MVP tego roku, nie ma innego wyjscia jego gra , skutecznosc to jest magia ! Linie na nich to KD 34.5 a na Lebronka 27.5 , co do Lowrego to wiadome dDemar kontia. A w orladno na przeciw gruby Nelson.. slaby z niego obronca .. Lowry jest mega szybki , Nelson za wolny.. z Oladipo tez sobie poradzi . Ako pona 6 .. goraco polecam , sam gram , mozna fajne pieniadze wyciagnac ;)
Lowry over 19.5. 33 pkt
LeBron over 27.5. 34 pkt
Durant over 34.5. 33 ;/ brak slow .. poczatek 4 q trojka i zaraz dwojka , potem juz nic. Poprosrh brak slow.. gdyby nie te 3 Fishera , inaczej by sie to ulozylo.
 
K 68

kuiba12

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Sacramento Kings
typ: Under 192 @ 1.90 bet365
Witam wszystkich, dzisiaj stawiam na Under w Sacramento, jak wiadomo Memphis po powrocie Gasola gra swietnie w defensywie, ostatnie 5 meczy w wykonaniu miśków były mocno underowe odpowiednio 179,180,175,187, 181 w dodatku były to mecze z bardzo ofensywnymi drużynami (Portland, Houston). Kolejnym aspektem który przemawia za underem jest to że obie ekipy spotkały sie już w tym sezonie 2 razy, odpowiednio padło 183 oraz 181.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik

Dallas - Houston
Howard over 17.5 pkt ✅
Betcity


Okazyjna linia, choć pewnie mało kto ma okazję jeszcze pograć w betcity. Rynek 18.5 i więcej. Dallas absolutnie nie mają odpowiedzi na Howarda. Z Hardenem czy bez Dwight już dwukrotnie w tym sezonie rozegrał dobre zawody przeciw Mavericks:

http://espn.go.com/nba/boxscore?id=400489045

http://espn.go.com/nba/boxscore?id=400489285

Mavericks nie mają żadnej odpowiedzi na Howarda. Dwight powinien zdominować tablice w tej rywalizacji więc można obserwować też czy pojawi się zakład łączony w betsyfach, bo 356 już raczej nie wystawi, choć kto wie - w końcu to obok pojedynku Miami z OKC najciekawsze spotkanie na dziś.

Oprócz tego na sucho z pewnością over Duranta 34.5 pkt w betsafe właśnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik


Kevin Durant: over 35,5 @ 1.90 Marathonbet ⛔ 33 pkt - odpuścił już chyba tą 4 kwarte





LeBron James: over 29 @ 1.97 Marathonbet ✅ 34 pkt



Dzisiaj zanosi się na fantastyczny pojedynek. Lider Zachodu czyli Oklahoma spotka się z drugą obecnie ekipą Wschodu (aktualnymi mistrzami) Miami Heat. Mamy dwie wspaniałe drużyny ale oprócz rywalizacji pomiędzy nimi zobaczymy dzisiaj także rywalizację pomiędzy dwiema gwiazdami ligi czyli LeBronem i Durantem. Obaj są genialni, praktycznie cały czas porównuje się ich statystyki i rozważa kwestię MVP. &quot;Bezpośredni&quot; pojedynek będzie idealną okazją aby się pokazać z jak najlepszej strony w kontekście tej nagrody. Jestem przekonany, że obaj dadzą dzisiaj z siebie wszystko i nie odpuszczą. Dlatego też zdecydowałem się zagrać te overy. Durant po kontuzji Westbrook&#39;a wziął ofensywę Thunder na swoje barki i spisuje się po prostu fantastycznie. Statystyki mówią same za siebie. Kevin zawsze jest tą najważniejszą postacią. Praktycznie nigdy nie zawodzi. Jeśli chodzi o ofensywę to jest moim zdaniem obecnie najlepszym zawodnkiem w NBA. Oprócz tego, że zdobywa bardzo dużo punktów &quot;z gry&quot; rzuca także świetnie trójki. Do tego z linii rzutów wolnych także rzadko się myli. Jak dla mnie gracz kompletny. Nikt nie jest go w stanie powstrzymać. Dzisiaj będzie mnóstwo porownań z LeBronem, bardzo prestiżowe starcie się szykuje więc Kevin na pewno da z siebię wszystko. Nie grałem jego overów dotychczas ale w takim meczu po prostu muszę.
To samo tyczy się LeBrona. James będzie miał o MVP w tym sezonie moim zdaniem bardzo ciężko. KD gra kosmos. Ale nie zapominajmy, że LeBron to także genialny gracz. Zresztą nie ma co tu dużo klepać na jego temat. Chyba każdy zna to nazwisko. Nawet ktoś kto żyje tylko w świecie piłki i nie ma zielonego pojęcia o innych dyscyplinach potrafiłby go rozpoznać. Jego ogromna popularność to nie jest przecież przypadek. Coraz częściej porównują go nawet do Jordana. LeBron dzisiaj w takim meczu myślę, że będzie się starał o jak najlepszy występ.

Ostatni pojedynek Thunder z Heat odbył się prawie rok temu. Wtedy Durant zdobył 40 pkt, a James 39. Jak dla mnie nie ma opcji żeby dzisiaj było inaczej.

Polecam szczególnie jak macie gdzieś jeszcze niższe linie. Ja nie kombinowałem i pograłem w Marathonie. No to tyle. Mam nadzieję, że zobaczymy dzisiaj świetny mecz, który na długo zostanie w pamięci!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Podepnę się pod over Duranta bo dzisiaj okoliczności do tego znakomite, by KD wykręcił jakąś stratosferyczne cyferki. Nie będę na siłę powielał analiz kolegów powyżej i poniżej, ale proponuję linię 33,5 pkt:


Kevin Durant over 33,5 pkt ⛔⛔ 33...
1,80
PaddyPower



Bardzo fajny typek zarzucił też Mati na Riversa bo faktycznie gra on teraz więcej i te 6 pkt powinien łyknąć. Ja od siebie proponuję:




Minnesota Tomberwolves over 105,5 pkt ⛔⛔
1,90
Marathonbet​


Taki Lowry co zabrał jednej nocy oddał drugiej, mam nadzieję, że Wilki wezmą przykład z kolegi grającego w Toronto. ;) Z Portland zabrakło dwóch punktów, ale to jednak był wyjazd i to jednak było Portland. Dzisiaj naprawdę wydaję mi się, że powyższa linia nie jest zbytnio wygórowana porównując ją z siłą ofensywną Minnesoty. Wiadomo, Wilki to synonim szybkich akcji i gra nastawiona na atak bez zważania na swoje poczynania obronne co dość często kończy się porażkami nie tylko ze ścisłą czołówką ligi, ale też ze średniakami. Cóż zrobić skoro zawodnicy tam grający nie bardzo mają warunki i potencjał, by być solidnymi defensorami. Za to w ataku zaoferować mogą wiele... Love, Martin, Pekovic to zawodnicy punktujący na solidnym wysokim poziomie. Oczywiście wyróżnia się ten pierwszy i jeśli ma swój dzień to nie ma chyba siły, która mogłaby go powstrzymać. Wolves swoją grę ofensywną podpierają szybkim tempem spotkania i pod tym względem plasują się na drugim miejscu w lidze. Co prawda Pelikany nie lubią narzucać zbyt wysokiego tempa, ale dzisiaj można zakładać, że to gospodarze spotkania będą dyktować warunki gry i jego przebieg. No właśnie drużyna, z którą przyjdzie dzisiaj się zmierzyć Minnesocie to osłabione brakiem Andersona i Holidaya, Pelicans, którzy radzą sobie jak mogą, ale wygrywanie kolejnych meczów sprawia im ogromny problem. Co się dziwić skoro pod względem obrony zajmują odległe, bardzo odległe 29 miejsce w lidze. Widać, że ich defence to bolączka, a w konfrontacji z taką drużyną, jak Wilki to musi być widoczne. Sądzę, że dzisiaj zobaczymy dość wysoki wynik,m a gospodarze powinni zakręcić się gdzieś w okolicach minimum 210 pkt. Zresztą obie drużyny mierzyły się ze sobą niecały miesiąc temu również w Minneapolis i wtedy Pelikany dały sobie wrzucić za kołnierz 124 pkt. Goście dziś b2b co może mieć wpływ w jakimś fragmencie meczu na rozluźnienie szyków obronnych. Polecam! ;)


Nie gra Pekovic, ale typ podtrzymuje. Więcej powinien rzucić obwód w tym Martin, no i Love musi wziąć na siebie trochę więcej gry.


Powodzenia!

E: Kusi Houston i Memphis, ale jeśli się zdecyduję na coś jeszcze to będzie zapewne w moim temacie.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Krótko. Pelikany w dalszym ciągu bez Holidaya i Andersona. Ktoś tam musi wyrabiać punkty dla drużyny - jak nie Gordon to robi to Davies, z rzadka dołączy się Tyreke ale głównie rzuty rozkładają się na tych dwóch graczy. Wczoraj obaj wyrobili overy - Gordon zaliczył 20, kolei Davis 30 pkt. Uważam że dzisiaj może być podobnie, dlaczego? Primo, Pelicans regularnie notują około stu punktów na mecz. Przeciwko Wolves, którzy nie słyną z defensywy trudno zakładać by nie zbliżyli się do tej granicy. Tak przy okazji to statystyki obnażają graczy Adelmana - pozwalają rywalom na rzuty ze skutecznością 47.1 %. Jest to najgorszy pod tym względem zespół w lidze. Secundo, obrona indywidualna. Obaj Kevinowie Love i Martin to bardzo słabi defensorzy. Dzisiaj szykują nam się matchupy, Love&#39;a z Daviesem i Martina z Gordonem i nie powinno być ciężko ze zdobyczami. Ostatnio jak Pelikany mierzyli się z Wolves (1 stycznia) szału nie było - Gordon zdobył 12, Davies 13 pkt, ALE grali Anderson i Holiday. Obecnośc Andersona w s5 oznaczała trudny dla Anthony Daviesa matchup z Pekovicem. Dzisiaj nie ma Andersona więc pozycja wysokiego skrzydłowego zarezerwowana jest dla The Brew. Matchup z Kevinem Love oznacza że Davies zdobędzie tych punktów dużo więcej. Szczególnie że chłopak jest w dobrej formie i o ile nie ma ciężkiego kloca naprzeciwko to regularnie grzmoci punkty. Tak jak pisałem wyżej, wczoraj z Cavs 30 pkt, wcześniej z Magic 22, z Grizzlies 27, z Warriors 31, z Rockets 24. Od 15 stycznia tylko dwa razy zaliczył skromne zdobycze- z Pistons 14 pkt i z Kings 16 pkt, no ale gdyprzeciwko grają takie kloce jak Drummond Monroe Thompson czy Cousins zaszaleć w pomalowanym nie można. Pobrałbym też Gordona ale on jest nieregularny i wczoraj grał bardzo dobrze to wiadomo, dzisiaj będzie gorzej ;) Pobieram Daviesa pomimo tego że jak piszą na roto coś tam z palcem mu dolega. Ostatnie zdanie niech podsumowuje to wszystko co napisałem.
Anthony Davis dislocated his left index finger late in Tuesday&#39;s game, but he was able to return and should be ready to go vs. the Wolves on Wednesday. &quot;I don&#39;t know if you ever dislocated or broke [a finger], but that ... hurt,&quot; Davis said. &quot;But they popped it back in and taped it up.&quot; In the past five games he&#39;s averaging 21.8 points and 5.4 blocks, and it seems as though an injury is the only thing capable of slowing him down.
Davis over 22 @ 1,9 marathon ⛔
/ ładnie, zakład w plecy jeszcze przed rozpoczęciem meczu
// tak, zwrot to jak porażka

Oprócz tego lekko próbuję over Austina Riversa. Fajna, niska linia a drugi rozgrywający Pelicans na ostatnie 10 meczów tylko raz rzucił mniej niż 6 pkt. Liczę że przeciwko takiej ekipie jak Timberwolves parę koszy zdobędzie. Barea to nie jest kocur w D ;)
Rivers over 6 @ 1,9 marathon
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Miami Heat - Oklahoma City
Typ: Kevin Durant powyżej 34,5 |1.72|
Betsson !

Nie ma co się oszukiwać, jeśli Oklahoma chce dzisiaj powalczyć o zwycięstwo z Heat to Durant musi ciągnąć tą ekipę za ręce i nogi. A że jest w stanie to zrobić nie mam do tego żadnych wątpliwości. Odkąd Westbrook odniósł kontuzję KD notuje imponujące statystyki i chyba jest głównym kandydatem do zdobycia MVP Regular Season. Linię 34,5 pkt Durant w tych kilkunastu meczach pod nieobecność Russella przekraczał dość regularnie, a nawet jeśli nie to kręcił cyferki w powyżej 30 pkt. Istotnym faktem jest to, że im lepszy przeciwnik tym Durant rzucał częsciej i lepiej. Świadczą o tym rezultaty osiągnięte z takimi zespołami jak: Portland (2 razy) Minnesota, Houston, Memphis, GSW czy Spurs. We wszystkich tych meczach Durant notował wyniki powyżej 34 pkt. Dzisiaj Heat to najwyższa z możliwych półek, Durant powinien czuć się jak ryba w wodzie i dać szansę OKC na zwycięstwo na parkiecie Mistrzów. Myślę, że jeśli bariera 40 pkt zostanie przekroczona to nie będzie to nic zaskakującego.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Miami Heat - Oklahoma City Thunder
Oklahoma (+4.5) @1.83 Marathon ✅✅
Oklahoma ML @2.50 Marathon
✅✅
Mecz w Miami to dzisiejszy niewątpliwy hit całej nocy NBA. Dla obu drużyn będzie to bardzo ważne spotkanie o dużym prestiżu. Obie będą chciały pokazać swoją wyższość i przybliżyć swoje szanse w zajęciu pierwszego miejsca w swoich konferencjach. Jednak ja kieruje się w stronę teamu z zachodu. Oklahoma ostatnio zdecydowanie w formie, pięć zwycięstw na pięć spotkań. Wygrane z Portland, San Antonio, Bostonem, Philadelphią i Atlantą. Głównym liderem OKC jest oczywiście Durant, głównie dzięki niemu ostatnie wyniki Oklahomy są tak dobre, jednak nie można zapominać o dorzucającym ważne punkty i stale rozwijającym się Ibace, o Jacksonie, który jest w dobrej dyspozycji, a ostatnio coraz ważniejszym punktem w grze Thunder staje się wchodzący z ławki Lamb. Zresztą cały backup jest ważnym elementem w grze OKC, co pokazują w wielu meczach.
Miami podobnie jak ich dzisiejsi rywale, w bardzo dobrej formie, jednak z tym wyjątkiem, że zaliczyli jedną przegraną z Atlantą, która w ostatnim czasie niewątpliwie prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Poprzedni mecz Heat to wyraźna wygrana nad Spurs. Dzisiaj w nocy mecz będzie się opierał głównie na pojedynku Duranta z LeBronem. Oboje będą chcieli pokazać, że to ich drużyna zasługuje na wygraną i że to oni są najlepszymi zawodnikami w NBA. O pisaniu o MVP może trochę za wcześnie, jednak to spotkanie może w jakimś stopniu wpłynąć na ten wybór, a jak wiemy i Kevin i James mają wielką ochotę na tę nagrodę. W ostatnim czasie lepszą formę pokazuje Durant, jednak wiadomo jak takie mecze działają na psychikę zawodników. Znacznie ich pobudzają i myślę, że dzisiaj stoczą zacięty pojedynek jednak dla mnie z lekkim wskazaniem na Durantulę. Myślę, że Oklahoma powinna pokryć handicap, a może nawet pokusić się o zwycięstwo, a kurs jest bardzo zachęcający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dzisiaj, posługując się sloganem piłkarskim, jakiego możemy doświadczyć w Hiszpanii, mamy do czynienia ze swoistym partidazo w NBA. Do American Airlines Arena zawita dzisiaj Oklahoma City Thunder, czyli zobaczymy dwie ekipy z finałów NBA z roku 2012.
Cóż mogę powiedzieć... Oklahoma prezentuje się świetnie w tym sezonie, pierwsze miejsce na zachodzie, Durant ma chrapkę na MVP sezonu zasadniczego. Obie drużyny przystąpią do meczu bez kluczowych zawodników, Miami dziś znów bez Wade&#39;a, Oklahoma bez Westbrooka. Niemniej jednak - biorąc pod uwagę sytuacje kadrowe obu zespołów - chyba Miami mniej ucierpi na nieobecności Dwyane&#39;a. Co by nie mówić - Reggie Jackson to klasa, rzekłbym, dwie klasy niżej od Russella. Co prawda Westbrook lubi sobie przyceglić, nie bez kozery nazywany jest często przez prześmiewców &quot;Westbrickiem&quot;, aczkolwiek sądzę, że Jackson nie posiada tej dojrzałości, co wspomniany Russ, który bardzo często brał odpowiedzialność na swoje barki.
Miami wiadomo, mistrzowie NBA, co prawda nie prezentują się już tak fenomenalnie, jak sezon wcześniej (dzięki czemu 1. miejsce na wschodzie okupuje Indiana), aczkolwiek ciągle są liczącą się ekipą w walce o tytuł. Świetny obwód, trochę gorzej - moim zdaniem - wygląda strefa podkoszowa, gdzie para Battier - Bosh przegrywa z Ibaka - Perkins. Superstar także na korzyść Oklahomy, gdyż w tym sezonie Durant &gt; LeBron, aczkolwiek LBJ potrafi pociągnąć drużynę w trudnym momencie, także w dzisiejszym meczu przewaga któregoś z nich na przestrzeni reszty sezonu nie ma najmniejszego znaczenia.
Co oprócz lepszym obwodem oraz brakiem Westbrooka przemawia na korzyść Heat, bo, jakby nie patrzeć - tylko to jest &quot;sensownym&quot; argumentem w kontekście mojego typu? Po pierwsze - home court. Miami ostatnimi czasy nie podróżuje, trzy ostatnie spotkania odbyły się w American Airlines Arena, z kolei OKC niedawno miało trzy &quot;wyjazdy&quot;, po czym powrót do Chesapeake Energy Arena i dziś znów podróż. Co prawda zawodnicy NBA są świetnie przygotowani pod względem fizycznym, aczkolwiek to na pewno nie wpłynie dobrze na Thunder. Do tego - mecz jest dość prestiżowy, gdyż zakładamy, że obie drużyny powalczą w końcowym rozrachunku o pierścienie, także nie ma mowy o odpuszczaniu i publika może mieć jakieś znaczenie. Idąc dalej - Heat ostatnie spotkanie rozegrali w niedzielę, także są mega wypoczęci przed dzisiejszym spotkaniem, z kolei Thunder grali we wtorek, gdzie szalę zwycięstwa przechylili dopiero w końcówce - spotkanie z Atlantą było dość wyczerpujące.
Robiąc małe podsumowanie - za Heat przemawia home court, kilka dni odpoczynku przed spotkaniem z Thunder, coby nie mówić - ciągle brak Westbrooka - lepszy obwód. Za Thunder? Lepsza strefa podkoszowa oraz - wydaje mi się - forma, aczkolwiek jest to na podobnej zasadzie, co w pojedynku LeBron - Kevin - forma do tej pory nie będzie miała znaczenia, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że Heat nie mają motywacji na większość zespołów z ligi i - krótko mówiąc - oszczędzają się na play-offy.
Aha, na korzyść Heat dodałbym także fakt 8. zwycięstw z rzędu Thunder... Cóż, każda passa się kiedyś kończy, a najbliżej ku temu chyba właśnie w American Airlines Arena.
Sądzę, że Oklahomę może uratować dzisiaj po raz kolejny KD, ale - że tak zapytam - ileż można?
Miami Heat - Oklahoma City Thunder 1 @ 1,62 (Bet365) 95:112 ⛔ nieźli parodyści...
Oczywiście popieram także każdą linię na Duranta i Lebrona, sądzę, że będzie to wielki pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami.
Jeszcze w grudniu grałem w meczu Rockets - Thunder over 20,5 pkt Howarda, który w tamtym okresie był w bardzo dobrej formie. Zakład rozliczony na minus, gdyż Dwightmare&#39;a zatrzymała właśnie para Ibaka - Perkins. Nauczony doświadczeniem oraz zakładając przewagę Thunder pod koszem polecam także:
Chris Bosh under 18,5 @ 1,74 (Bet365) 18 pkt ✅ 11 pkt po 1q i weszło. Nie do wiary ????.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom