>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Olo podajesz jakieś pierdołoy o powrotach zawodników lub ewentualnym ich braku i dajesz na ślepo typ na Nets co jest moim zdaniem nieporozumieniem.Podaj jakieś argumenty bo w tym momencie ten typ powienien zostac usuniety bo wygląda to jak suchy typ.Troche szacunku do pozostałych uzytkowników.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Rose musi zagrać.
W jakimś serwisie dobrze ktos zauważył,że na pozycji rozgrywającego mają tylko johna Lucasa 3 ;p
Anderson gra dobrze,ale nie sądzę aby utrzymał tak wysoką formę zwłaszcza z najlepszą obroną ligi.Poza tym on głównie bazuje na rzucie za 3.A różnie to bywa z tymi trójkami.Raz trafi 4/5 a raz 1/5.
Howard też znowu takiego szału nie robi.Oczywiście to nie jego wina,tylko Van Goundego i Nelsona/Turkoglu.Często tak jest,że Howard piłki nie dotyka.
Zobacz sobie rezerwy.
Reddick,Davis,Duhon no i nic więcej.Reddick jest spoko,gra bardzo dobrze ale reszta już różnie.Howard też musi odpocząć a wtedy Rose może penetrować do woli.
Na ławce Bulls Korver,Gibson,Asik,Brewer+ciekawy Butler.
Każdy z nich jest bardzo solidnym zawodnikiem.
Jeśli Orlando nie będzie rzucać 60%za 3 albo Howard nie rzuci 40pkt to Bulls wygrają
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
favago 69

favago

Użytkownik
Orlando Magic - Chicago Bulls
Typ: Orlando Magic
1.90 Bet-at-home

Ja się nie zgodzę z moim przedmówcą i wydaje mi się, że Orlando ma spore szanse ograć Chicago. Szczególnie ważna dla Magic jest wiadomość o urazie Rose, który sam podkreśla że cieszy się z dnia przerwy pomiędzy meczami, mimo że rentgen nic nie wykazał, ręka dawała o sobie znać. Wszyscy co chociaż trochę mają na uwadze NBA wiedzą kim jest Rose dla Byków, jego absencja może mieć fatalny skutek dla całej drużyny. W przed ostatnim meczu z Atlantą, gdy w trzeciej kwarcie różnica na korzyść Hawks była dwucyfrowa to własnie Derick dał sygnał do ataku, i wraz z Dengiem odrobili straty. W Orlando świetnie prezentuje się Howard, który z meczu z Wizards zanotował podwójną zdobycz. Wraz z nim dobrze prezentuje się Anderson. Uważam, że w Amway Arena naprawdę może dojść do małej niespodzianki.
Tylko, że wszystko wskazuje na to, że Rose dzisiaj zagra. Przynajmniej na chwilę obecną.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jestem troche skołowany moze ktos doradzi co lepsze do zagrania.

Win Bulls,Blazers czy Hawks? bo pierwszy raz nie moge sam decyzji podjąc:p

Niby skłaniam sie na BUlls bo w Phoenix moze byc roznie jezeli odpalą, a Hawwks sa po wyczerpującym meczu i tez kazdy wynik mozliwy
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jestem troche skołowany moze ktos doradzi co lepsze do zagrania.

Win Bulls,Blazers czy Hawks? bo pierwszy raz nie moge sam decyzji podjąc:p

Niby skłaniam sie na BUlls bo w Phoenix moze byc roznie jezeli odpalą, a Hawwks sa po wyczerpującym meczu i tez kazdy wynik mozliwy
Takim rozumowaniem to wszędzie może być różnie jeżeli odpalą ???? . Suns są ciency jak uj , Portland gra jak do tej pory fenomenalnie i to nie z ogórami z końca tabeli , ale z czołówką ligi , Słońca nie powinni mieć szans w tym meczu , kurs zdecydowanie za wysoki na gości jak dla mnie. Hawks bym nie ruszał , po takim meczu jak wczoraj mogą nie mieć sił na kolejne spotkanie (tym bardziej że wczoraj się zbłaźnili w meczu z Miami w okrojonym składzie ) na Byki sam zagrałem.
 
money 52

money

Użytkownik
Jestem troche skołowany moze ktos doradzi co lepsze do zagrania.
Win Bulls,Blazers czy Hawks? bo pierwszy raz nie moge sam decyzji podjąc:p
Niby skłaniam sie na BUlls bo w Phoenix moze byc roznie jezeli odpalą, a Hawwks sa po wyczerpującym meczu i tez kazdy wynik mozliwy
ja wychodze z zalozenia ze jesli kursy sa podobne to lepiej grac na gospodarzy,zwlaszcza ze Magic nie graja zle,moim zdaniem graja o wiele lepiej niz w poprzednim sezonie,to juz nie jest tak ze kazda pilka do Howarda i niech on sobie radzi.Trzeba jeszcze dodac do tego bardzo dobrą forme Ryana Andersona i Reddicka z ławki,tak wiec dla mnie kurs na Bulls to zadne promo i w ogole odpuscilbym ten mecz..
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
ja wychodze z zalozenia ze jesli kursy sa podobne to lepiej grac na gospodarzy,zwlaszcza ze Magic nie graja zle,moim zdaniem graja o wiele lepiej niz w poprzednim sezonie,to juz nie jest tak ze kazda pilka do Howarda i niech on sobie radzi.Trzeba jeszcze dodac do tego bardzo dobrą forme Ryana Andersona i Reddicka z ławki,tak wiec dla mnie kurs na Bulls to zadne promo i w ogole odpuscilbym ten mecz..
Tylko że kurs na Bulls jest za wysoki , fajnie że Magic mają dobry bilans , no ale z kim oni grali? drużyny z którymi wygrywali są dwie klasy niżej niż Chicago. Orlando nabiło kilku lamusów , typu Nets i Wizards i już są stawiani w jednym szeregu z Bykami które mają za sobą wygrane z Lakersami , Clippersami , Memphis czy z Atlantą ? przesada jak dla mnie . Róża , Deng i koledzy dzisiaj powinni wygrać.
 
dzbanek 5

dzbanek

Użytkownik
Witam czy ktoś doradzi czy warto zagrać dziś Utah po kursie 1,75? Zajrzałem tylko w tabele i tak jakoś myślę, ale nie znam sytuacji kadrowych drużyn ;) Pozdrawiam
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Nie warto. Jeśli chodzi o Nets, to Olo oddaję 100 procent racji i nie rozumiem, czemu go atakujecie. Nie zapominajmy, że grają naprzeciw siebie dwie beznadziejne drużyny, bo Toronto jest równie słabe, co NJ. Chociaż w sumie, z drugiej strony, też kilka razy podawałem tu typy &quot;niezgodne z modą&quot; i z tym, jak stawiacie Wy i obrywało mi się. Wtedy te typy wchodziły, więc to dobry znak na dziś :p Pamiętajcie, Toronto to nie żaden mocny zespół. Wręcz przeciwnie. Kurs na nich jest taki, jakby byli prawie contenderem. Dla mnie Netsi po powrocie Krisa i Derona mają więcej argumentów, a na zespół, mający duże kłopoty, takie wydarzenie działa zwykle mega pobudzająco i niekoniecznie ta tendencja się utrzyma, ale w tym spotkaniu przewiduję, że spiszą się dobrze. Nawet bez tych dwóch graczy mieliby szanse, przecież to tylko Raptors.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Z trójki Hawks, Portland, Chicago zdecydowanie omijałbym Atlantę. 53 minuty wczoraj, dodatkowo porażka z bądź co bądź rezerwami Miami, to musi zostać i w głowie i nogach - zdecydowanie dla mnie no bet, bo Charlotte to taki nieobliczalny team... Portland jak napisano powyżej zaskakuje, chyba tylko bardziej Denver jest większą rewelacją niż Blazers. Phoenix paradoksalnie nie jest już takie słabe jak w game 1 czy game 2 . Lepiej gra Nash, Marcin też zaskoczył z Dallas i może być ciekawy mecz. Ja bym jednak postawił na Chicago... Solidny team , no i zdecydowanie biją w rotacji Orlando. Kluczem jest czy zagra Rose - ale w takim prestiżowym meczu powinien się pokazać na parkiecie. Przy Howardzie pewnie będzie penetrował i odrzucał do tyłu a tam popisy dla Denga czy Korvera. Reasumując, Atlanta no bet, Portland za niewielką stawkę, a Chocago grubiej ( ale dopiero po zapewnieniu że Derrick jednak zagra.
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
Ja na dzisiaj polecam over 195⛔ ( 1,85 ,betsson) w meczu PHX-PTB.
Portland 6 tempo ofensywne w lidze, grają dużo szybkich akcji, predyspozycje graczy (Wallace, Felton, Aldridge) są odpowiednio wykorzystywane poprzez szybką grę i kontrataki. Świadczy o tym chociażby rzucone wczoraj 107 punktów Lakersom. Blazers najlepiej w lidze zbierają piłkę w ataku, co w porównaniu z ostatnimi wyczynami Suns w zbieraniu piłek na swojej tablicy może przynieść im dużo punktów. Dla przeciwwagi Suns zwolnili swoją grę - 23 tempo w lidze, jednak S. Nash mówi, że chcą grać szybciej. Dzisiaj Gortat będzie grał bez opatrunku na palcu, także może zdobyć dużo punktów nie będąc blokowany przez kontuzję. Tym bardziej, że centrzy PTB są wiekowi ( Camby, Thomas), a to zawsze duży minus w meczach back-to-back. Myślę, że dzisiaj będzie pokaz porządnej ofensywy tak ze strony Suns, jak i Blazers.

Gram do tego czysty win Blazers ⛔(1,70, betsson) - gra tego teamu może się podobać. Liderem zespołu jest Aldridge, który dzisiaj powinien mieć łatwą przeprawę z Frye&#39;m i solidnie punktować, poza tym wspomniany Wallace i Matthews. Ja nie widzę w tym meczu Suns, przy tak solidnej ofensywie w drużynie gości. Myślę, że mecz back-to-back też nie będzie problemem ( Portland grało w tym sezonie jedno takie spotkanie i rozbiło Kings)

Poza tym myślę, że warto typować over punktowy Aldridge&#39;a
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Nie warto. Jeśli chodzi o Nets, to Olo oddaję 100 procent racji i nie rozumiem, czemu go atakujecie. Nie zapominajmy, że grają naprzeciw siebie dwie beznadziejne drużyny, bo Toronto jest równie słabe, co NJ. Chociaż w sumie, z drugiej strony, też kilka razy podawałem tu typy &quot;niezgodne z modą&quot; i z tym, jak stawiacie Wy i obrywało mi się. Wtedy te typy wchodziły, więc to dobry znak na dziś :p Pamiętajcie, Toronto to nie żaden mocny zespół. Wręcz przeciwnie. Kurs na nich jest taki, jakby byli prawie contenderem. Dla mnie Netsi po powrocie Krisa i Derona mają więcej argumentów, a na zespół, mający duże kłopoty, takie wydarzenie działa zwykle mega pobudzająco i niekoniecznie ta tendencja się utrzyma, ale w tym spotkaniu przewiduję, że spiszą się dobrze. Nawet bez tych dwóch graczy mieliby szanse, przecież to tylko Raptors.
Żartujesz sobie?
Porównujesz Raptors do Nets&#39;ów?
wnioskuję,że nie oglądałeś zadnego z ich spotkań w tym sezonie i nie wiesz kompletnie na co ich stać. Pod wodza nowego trenera to zupełnie inny zespół..zwłaszcza,że swoje chwile glorii przezywa Bargnani [55% FG ,24 ppg], Derozan podobnie - skutecznośc zza łuku 63%!. Do tego dorzuć Calderona ,notujacego średnie a poziomie D-D z asystami.
Po drugiej stronie masz Derona , ktory moglby osiągnąć o wiele więcej...gdyby miał tylko z kim grać.
Rooster Toronto wygląda o niebo lepiej od Nets...
Argument ,że wraca wielki Deron to żaden argument..z nim w skąłdzie netsi osiągnęli bilans 1-4. Raptors przegrali 3 mecze - z silną w tym sezonie Indianą , Mavs oraz przegranie &quot;wygranego&quot; meczu z Magic.
Toronto win - 1,32
stawka 10/10 bet 365
Toronto (-6) - 1,9
stawka 8/10 bet365
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Rose musi zagrać.
W jakimś serwisie dobrze ktos zauważył,że na pozycji rozgrywającego mają tylko johna Lucasa 3 ;p
Anderson gra dobrze,ale nie sądzę aby utrzymał tak wysoką formę zwłaszcza z najlepszą obroną ligi.Poza tym on głównie bazuje na rzucie za 3.A różnie to bywa z tymi trójkami.Raz trafi 4/5 a raz 1/5.
Howard też znowu takiego szału nie robi.Oczywiście to nie jego wina,tylko Van Goundego i Nelsona/Turkoglu.Często tak jest,że Howard piłki nie dotyka.
Zobacz sobie rezerwy.
Reddick,Davis,Duhon no i nic więcej.Reddick jest spoko,gra bardzo dobrze ale reszta już różnie.Howard też musi odpocząć a wtedy Rose może penetrować do woli.
Na ławce Bulls Korver,Gibson,Asik,Brewer+ciekawy Butler.
Każdy z nich jest bardzo solidnym zawodnikiem.

Jeśli Orlando nie będzie rzucać 60%za 3 albo Howard nie rzuci 40pkt to Bulls wygrają
Patrząc na ławkę to porównanie nie wychodzi na duży plus Bulls, fakt Brewer i Kover to atuty. Ale już w parze Davis - Gibson nie widać dominacji jednego na drugim. Wygląda na to, że Rose zagra, ale nie wiemy jak bardzo będzie mu kontuzja dokuczała. Nelson, Redick i J. Richardson nie są żółtodziobami i myślę, że wykorzystają ewentualną słabość Rose.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Olo podajesz jakieś pierdołoy o powrotach zawodników lub ewentualnym ich braku i dajesz na ślepo typ na Nets co jest moim zdaniem nieporozumieniem.Podaj jakieś argumenty bo w tym momencie ten typ powienien zostac usuniety bo wygląda to jak suchy typ.Troche szacunku do pozostałych uzytkowników.
No jeżeli powrót Derona:
PPG 17.3
RPG 3.80
APG 6.0
i Kardashiana:
PPG 12.4
RPG 10.00
APG 1.0

to wg Ciebie pierdoły, to nie wiem o co Ci chodzi.

Dla mnie ich powrót po absencji wystarczy, żeby zagrać na Nets. Zobacz sobie, że tam jest takie magiczne &quot;1/10&quot;, z którego można wywnioskować, że nie jest to jakiś pewny typ, tylko uważam, że kurs jest za wysoki.

Zresztą Bwin widać uważa podobnie, skoro po newsach, że Deron i Kardashian wracają kurs poleciał z 3.90 na 3.20. Wyłapałem value, które było w tym momencie i tyle. Teraz jak już wszyscy wiedzą, że oni wracają to masz odpowiednie kursy, max 3.40. Po 3.40 bym tego nie grał, ale po 3.90 tak. Dlatego podałem. Może zrozumiesz o co chodzi.


sorki, ale chce grubo dać na Toronto, masz jakieś argumenty za Nets poza tym, że wraca w/w dwójka? bo przecież nawet jak grali, to Nets wyglądali tragiczne, może nawet gorzej, bo Deron strasznie żyłował i grał sam i dość kiepsko mu szło

j.w.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Olo ale każdy rozumny człowiek który widział mecze Nets z deronem i tym pajacem w składzie w tym sezonie nie da sie nabrac na takie pierdoły.?Napisał Ci kolega(Host) wyzej jak sie sprawa ma,i żadne powroty derona który czuje sie w tej ekipie fatalnie czy pokemona który jest popularny tylko dlatego że był z dupczasta cipą nie sa argumentami by grac na ten zespół.Raptors mimo swojego nadal pro europejskiego składu graja naprawde bardzo dobrze.Bargnani chyba sam nie wie co sie z nim samym dzieje..reszta zespołu nie odstaje zupełnie.Dla mnie przeznaczanie nawet 0.25jednostki na Nets to strata pieniedzy i nerwów.


Olo

nikt Ci nie każe tego grać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
toudi 715

toudi

Użytkownik
Jak dla mnie granie Atlanty to niezbyt dobry pomysł. Widzę win Bobków, którzy owszem są słabi ale mają tez swoje atuty m.in. bardzo agresywnie atakują tablice i są w czołówce ligi w zbiórkach. Wczoraj grałem Atlante ale zacząłem się denerwować jak Charles Barkley, który dla mnie najlepszym ekspertem od NBA jakiego znam, powiedział na początku meczu, ze Miami ma spore szanse wygrać bo Atlanta nie ma &quot;mental toughness&quot;. Starterzy Hawks wczoraj eksploatowani na maxa, chyba az za bardzo bo np. taki Willie Green powinien dostac wiecej minut. To nie jest mloda ekipa i musza czuc w nogach wczorajszy mecz. Do tego wczorajsze upokorzenie (wystarczyło uzyc mózgu w końcowce i faulować) moze spodować, ze w dzisiejszym meczu Hawks mogą być trochę rozkojarzeni a Bobki jezeli zagrają agresywnie i będą zbierac duzo piłek mogą to wygrać. Wczoraj Miami zbierało w ofensywie piłki, które spadały kilka sekund. Dla Atlanty to bedzie 8. mecz w 11 dni, wczoraj juz to zle wyglądało a dzisiaj powinno byc jeszcze gorzej. Martwi mnie jedynie kontuzja Maggette, który jest czołowym strzelcem ale za to wraca Tyrus Thomas. Taki Joe Johnson z Atlanty to jest moim zdaniem koles, który ma bardzo wysoki kontrakt, jest przepłacony, ma 30 lat, wie, ze z Atlantą mistrzostwa nie zdobędzie i wisi mu czy w playoff odpadną w pierwszej rundzie czy w drugiej. Podobnie wielu innych zawodników Hawks.

Charlotte Bobcats 2.10 Pinnacle⛔⛔ blisko


Popieram to co pisze WilQ, Nets i z Deronem i celebrytą grali padakę i ja bym się az tak nie podniecał ich powrotem. Co do Raptors to moim zdaniem spory postęp zrobili i powinni ograc Nets. Co z tego, ze Deron ma 17,3 ppg jak ma 36,6% skutecznosci z gry...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 13

jrq-

Użytkownik
Jestem troche skołowany moze ktos doradzi co lepsze do zagrania.
Win Bulls,Blazers czy Hawks? bo pierwszy raz nie moge sam decyzji podjąc:p
Niby skłaniam sie na BUlls bo w Phoenix moze byc roznie jezeli odpalą, a Hawwks sa po wyczerpującym meczu i tez kazdy wynik mozliwy
jak dla mnie to każde spotkanie co podałeś to no bet, kurs na Byki mały w stosunku do ryzyka, Orlando to u siebie na pewno niewygodny rywal, Hawks i Blazers b2b z wypoczętymi rywalami na wyjazdach, tym bardziej
co do Netsów - to sorry ziomek, ale żadne pół forum nie typuje Toronto, tylko poki co ja - i generalnie widziałem ich w trzech meczach: z Indianą, z Cleveland i z NYK w każdym wywarli na mnie pozytywne wrażenie i dziś kurs 1.35 jak dla mnie jest może nie zbyt duży jak pisałem początkowo, tylko idealnie oddający szanse obu ekip
Jak Nets wygrają to będę potężnie zdziwiony, a to, że zagrają Deron i Kris to akurat nic nie znaczy, bo przecież grali od początku i co? Netsi to złomowisko jak dla mnie, jak Brook nie wróci to będzie bieda - a czy Deron i Humpries będą grać dziś na 100% możliwości to nie byłbym też pewien.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
A ja dorzuce jeszcze 3 grosze na dzisiaj:
Stuckey i Gordon wyautowani w dzieijszym meczu z 76ers ,z powodów osobistych i kontuzji.
A więc :
76ers win (-10) kurs 1,90
bet365
Gordon and Ariza will miss Friday home game with Nuggets ,zatem:
Denver Nuggets win (-5) 1,90
bet365
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Al Jefferson over 18.5 1.752
Pinnacle
3/10

Nadal nie będzie Zacha, a to trochę miejsca pod koszem dla przeciwnika. Pod nieobecność Zacha Boozer wrzucił im 17, Hickson 12, Love 27. Jefferson ma forme, na nim opiera sie gra Jazz. Po 1 słabym meczu z Lalkami, gdzie miał 4 punkty później 19 z Denver, 21 z San Antonio, 22 z Hornets i 26 z Bucks. Oddaje sporo rzutów. Dziś znów powinien sporo rzucać i wg mnie trafić wystarczająco, żeby przekroczyć tą linię.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Udało mi się złapać Philadelphie -8,5 1.91 Betsafe.✅✅ Detroit jak dla mnie ma kilku zdolnych zawodników ale nie ma głębi składu i będzie im cięzko walczyć z bardzo mocną ławką 76ers, szczególnie poniewaz Gordon i Stuckey nie grają.

Denver -4,5 1.91 William Hill✅✅

Hornets mają problemy ze zdobywaniem pkt a w meczu z Nuggets nie zagrają dwaj czołowi strzelcy Ariza i Gordon. Po dobrym początku sezonu granym trochę na fantazji Hornets dostają ostatnio baty i z Nuggets powinno byc podobnie. Mialem czekac na info czy Nene zagra ale linia rosnie a poza tym mysle, ze Nuggets poradzą sobie nawet bez Nene.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom