>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie skupmy się na typowaniu a nie dyskusji jak typować. Bo przecież wiadomo jak, skutecznie :smile:
Posty zostawiam do odczytania ale każde następne nie na temat będą usuwane a ich autorzy karani ostrzeżeniem.

Pomysł o podliczaniu jest ciekawy ale z takimi inicjatywami zapraszam &gt;&gt;&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f16/ &lt;&lt;&lt;
Szczerze mówiąc jak dla mnie brak Base&#39;a i Richardsona to nie moze jakas tragedia, ale jednak odczuwalne osłabienie. Obydwaj duzo wnosili w ostatnich spotkaniach.
Bass ma zagrać &gt;&gt; http://bit.ly/eWZQZv &lt;&lt;&lt;
QRich i tak po transferach Hedo i JRicha nie grał ale dziś też ma być dostępny do gry.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA, NBA
Spotkanie: PHILADELPHIA 76ERS @ NEW ORLEANS HORNETS
Typ : NEW ORLEANS HORNETS Winning Margin Under 10.5 (czyli NOH wygrają mniej niż 10,5 pkt)
Kurs: 2,65 EDIT: ✅ ✅
Bukmacher: Centrebet
Analiza
Mecz NBA - 04.01-2011 godz. 02.00


Philadelphia 13-20 (Road: 5-14) Last 10:5-5
New Orleans 20-14 (Home: 13-4) Last 10: 6-4

Dziś w drużynie Philadeplhi nie zagra Iguadola. Jest to dość ważny zawodnik, dlatego w roli faworyta widzę NOH. Zakładam iż wygrają, ale maksymalnie 10 pkt. NOH- po ich ostatnim meczu z Was mam wrażenie, iż grają niekiedy dość nonszalancko, wiele głupich akcji i strat. A jednak Phila jest od Wizzards mocniejsza, więc mecz będzie raczej wyrównany. NOh będą chcieli sie odegrać za porażkę z tego sezonu, gdy przegali 88-70.
Pozatym NOH w domu są dość mocni, bilans 13-4 u siebie o czymś świadczy, a dodatkowo Phila słabo na wyjazdach, choć ostatnio 4 wygrane na 10 wyjazdów. Licze też na to iz dziś NOH złamią serię 3 porażek pod rząd z Philą. A to świadczy tylko o tym, iz jest to niewygodny dla nich rywal. Dlatego powini wygrać, ale różnica nie będzie duża.
Kontuzje: wspomniany Iggy
Kluczowe: 1 - postawa Okafora i Paula w szeregach NOH. Wobec słabej obsady pod koszem w 76ers liczyć należy na dobry mecz Emeki.
2 - david West - ostatni mecz dość blado, oby dziś dał wiecej od siebie
3- zatrzymać Eltona Branda i nie dać szaleć Jrue Holiday (PG 76-ers)

W pozostałych sotkaniach powinno obyć sie bez niespodzianek. Ale to jest NBA, więc .... happens. Denver z Houston to dość ciekawa para.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Podsumowując nockę ???? Uff. Wracam ???? Z uśmiechem na twarzy zostaję z Wami. Pewnie niektórym się, to nie widzi, ale - niestety. Zostaję u buka dalej póki co ????
Heat i Orlando pokryli idealnie linie ???? Bez problemu ????
Na jutro już widzę wstępnie
Miami Heat - Milwaukee Bucks ; 1 (-9.5) @ 1.85
Wiadomo co gra Heat. Mimo, że b2b, to Bucks na wyjazdach jest zupełnie inny zespół niż u siebie. Osłabienia Bucks. Mimo, że wygrali z Mavs u siebie, to ich styl gry mnie nie przekonał. Bez Goodena, Jenningsa, delfino - wszyscy S5 i niepewny Luc Richard Mbah a Moute są skazani na pożarcie.
New York Knicks - San Antonio Spurs; 2 @ 1.50 lub 2(-4.5) @ 1.85
Knicks męczyli się z Indianą u siebie. Spurs, to obecnie najwyższa półka w NBA. Kompletny zespół. Ławka wnosi wiele do gry.
WOW! Trzeba grać Spurs!!!! Gallinari out. Gość S5 w 33 meczach 15 punktów i 5 zbiórek. Głównie raził z dystansu, ale obrona, to padaczka. Będzie go brakować !
Dodatkowo widzę jeszcze Chicago Bulls - Toronto Raptors; 1(-8.5) @ 1.85. Ale z tym meczem się wstrzymam, bo muszę wiedzieć, kto zagra w Toronto. Póki co wiadomo, że bez Evansa, Weemsa i Stojakovica. Zależy co z Calderonem, Bargnanim, Jerryd Bayless i Amirem Johnsonem.
Sacramento Kings - Atlanta Hawks; 2(-5.5) @ 1.85
Hawks pokazali swoją moc z Clippers. Uważam, że Clippers wg. mnie są mocniejsi na chwilę obecną od Kings. Ok. Kings wygrali z Phoenix, ale co oni grają na chwilę obecną? Nic. Na zbiórkach nie będą mieli tak łatwo Królowie, bo będą dobrzy defensorzy pod dziurą Horford i Pachulia. Potrafili ograniczyć Griffina w 2nd half, to to samo są w stanie zrobić z Cousinsem, który daleko umiejętnościami póki co od Blake;a.
Najpewniejszy wg. mnie mecz, to Spurs. Jednak wszystko dokładnie wieczorem.
Dokładnie analizy, kursy ok 20, jak wrócę z pracy i ze stawkami. Wszystkie na forum co podawałem zaliczyłem jako 5/10. I tego będę się trzymać do końca ze stałymi jednostkami. Jako, że wniosłem propozycję, to się jej będę trzymać. Ale na co się zdecyduje za pieniądze, to przemyślę w pracy i zapewne wieczorem będzie więcej info, a póki co pora spać po zielonej nocy z NBA.
@ dawczan
Widzisz. Zaniżone i normalne weszło. Dopisz na kartce 2:0 dla Stevego przy tych dwóch typach, to będziesz wiedział, że nie na darmo pisałem ten wykład o handi.
I teraz popatrz. Grałeś kursy 1.47.
Dajmy, że grałeś za 10zł. 1.47x10= 4.70 zysku. 4.7. Drugi pudło -10+4.7. Jesteś stratny 5.3. Gdzie przy normalnym kursie byś był na 0.
Jest różnica? Mimo, że nawet dla zabawy typujesz, to zabawa, w której płacą dwa razy więcej, chyba bardziej opłacalna z tego co kojarzę, prawda?

Dobranoc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wujo 360

wujo

Użytkownik
Mieliście iść spać ;p Ta dyskusja może nie mieć końca i kompletnie nie ma sensu... Wg mnie ten temat założony jest stricte do dyskusji i analizy nadchodzących spotkań. Nie wiem jaki sens jest w tym, że napiszecie, że gość 2 posty niżej gra kursy 1.30 to jest ***** ... Analizujmy tutaj mecze, a że jest to forum bukmacherskie to podajemy z boku kursy. Jeśli ktoś przeanalizuje i napisze że zagrałby tutaj bez handi czysty win po 1,30 to jest retardem? Nie wydaje mi się. Podaje przeanalizowany typ i ktoś może go wykorzystać do stworzenia kuponu dubla/tripla z ako&gt;2. Jeśli każdy by Cię stevienash posłuchał to po tygodniu widzielibyśmy tutaj tylko posty z typami -8.5/+8.5 co chyba nie jest dobrym rozwiązaniem.
Skupcie się na analizowaniu meczy,a nie na tym aby dany mecz był warty grania jako singiel. Chciałem również dodać, że nie podoba mi się tutaj jakaś dziwna rywalizacja między autorami postów. Temat jest od tego aby wymianiać się spostrzeżeniami w sposób kulturalny a nie uszczypliwy. Jeśli nie zgadzasz się z analizą poprzednika to napisz po prostu, że widzisz to inaczej i napisz jak Ty widzisz ten mecz. Każdy może mieć własny punkt widzenia i należy to uszanować.
Pomysł z wprowadzeniem punktacji w zewnętrznym temacie to może i dobra opcja ale wydaje mi się niepotrzebna. Każdy kto interesuje się NBA i zarabia na tej lidze to skorzysta z każdej napisanej analizy w tym dziale, a następnie sam zagra co uważa za stosowne więc miernik jakości raczej potrzebny nie jest.
Nie można też uważać, że NBA ostatnio była nieprzewidywalna i że wiedza na temat tej ligi nie odzwierciedla wyników... Wprost przeciwnie.
Peace and Big Up for all
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 108

kefir70

Użytkownik
Troszkę nie na temat - ale co tam.
Panowie ! Duże , duże dzięki za prace którą wkładacie w ten temat.
Ja chociaż raczej NBA nie obstawiałem od jakiegoś czasu z Waszych przemyśleń zaczęłem korzystać - i z naprawdę dobrym rezultatem.
Może czasami komuś sie wydaje , że jego typki nie wchodzą - ale jak się &quot;wrzuci do maszyny&quot; przemyślenia kilku osób to naprawdę wychodzi z tego co najmniej 1-2 naprawdę niezły bet.
Tak , że raz jeszcze - podziękowania. W &quot;dzięki&quot; tez klikam ale tutaj wiadomo - mamy ograniczenia;)
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Witam, dzisiaj kilka ciekawych typków. zaczne moze od miami, które gra z najgorszymi w ofensywie bucks. heat sa w domu 14-4, bucks away sa 5-11. heat gdy wygrywali u siebie w domu to 11 razy juz wygrywali do połowy i taki własnie typ ode mnie, heat 1/1 po kursie 1.52
spurs powinni pokazac knicks jak sie broni , ci drudzy bez galinariego, spurs na 10 ostatnich gier z knicks wygrali 9, potrafiąz nimi grać a przy obecnej ich formie raczej powinni wygrac, kurs 1.46 na spurs.
i ostatni typ to under 95.5 raptors, do składu niby wraca bargnani ale nie dostanie odrazu jakichs wielkich minut, bulls w ostatnich meczach nie daja sobie rzucic 90 pkt u siebie a na 16 meczy zdarzylo im sie to tylko 7 razy. raptors z ekipami broniacymi (Portland, Heat, Celtics, Mavs) rzucali średnio 92 pkt . w ostatnich 5 meczach rzucali średnio 89 pkt (Celtics, ROckets, Mavs, Grizzlies, Pistons). Bulls natomiast w 5 ost. meczach tracili też średnio 89 pkt. Moim zdaniem Toronto nie rzuci tutaj 96pkt.
Knicks - Spurs-2 (1.46)
Bulls - Raptors- Raptors Under 95.5 pkt (1.90)
Heat - Bucks- 1/1 (1.52)
AKO: 4.21
ELO ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ???? New York Knicks - San Antonio Spurs (HC 0/-3) --&gt; 2 - 1,57 ⛔⛔⛔
Na dziś z NBA najlepszym typem wydaje mi się być zwycięstwo Spurs. Co prawda Nowy Jork u siebie gra bardzo dobrze, ale ostatnio męczył się z Indianą, a co najważniejsze przez 2-3 tygodnie nie zagra Gallinari - bardzo ważny zawodnik Knicks. Nie ma opcji, żeby tego nie odczuli. Gość rzuca średnio po 15 pkt na mecz. Jedynym problemem może być przykrycie Stoudemire&#39;a. Spurs póki co sezon marzenie. W ostatnim czasie doznali tylko 1 większej porażki - z nowymi Magic. A ostatnie spotkanie to pogrom nie słabej przecież Oklahomy 101-74. Jak dla mnie Spurs spokojnie powinni wygrać dziś w Nowym Jorku różnicą 6-10 pkt.
2. ???? Miami Heat - Milwaukee Bucks (HC -6/0) --&gt; 1 - 1,50 ✅✅✅
Miami są w naprawdę wielkiej formie. Wygrywają ostatnio praktycznie wszystko i to większość na wyjeździe z wcale niesłabymi teamami. Dziś nie widzę innej opcji jak kolejne łatwe zwycięstwo Heat. Milwaukee skontuzjowani do potęgi. W Miami można by powiedzieć sielanka trwa. Spoelstra trenerem miesiąca, Wade i James graczami miesiąca. Mówiąc krótko Heat rządzą póki co. Tak więc w swojej hali z przetrzebionymi kontuzjami Bucks powinni wygrac spokojnie różnicą 7-15 pkt.
3. ???? Chicago Bulls - Toronto Raptors (HC -3/0) --&gt; 1 - 1,40 ✅✅✅
W Toronto też sporo kontuzji. Do końca nie wiadomo kto wystąpi a kto nie. Na pewno nie zagrają: Stojakovic i Evans. Reszta nie wiadomo. Co nie zmienia faktu, że nawet gdyby zagrali to Chicago u siebie gra naprawdę dobrą koszykówkę. Rose z Boozerem w formie. W roli gospodarza Bulls spokojnie powinni pokonać Raptorsów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wujo 360

wujo

Użytkownik
Miami - Bucks
Kozły mają problem ze zdobywaniem punktów. W meczach wyjazdowych zdobywają średnio po 90 pkt co w konfrontacji z najlepszą obroną ligi nie wróży dla nich nic dobrego. Do tego drużyna mocno osłabiona kontuzjami. 7 Grudnia Heat wygrali na parkiecie Kozłów różnicą 10 punktów. Big3 dzisiaj powinna znokautować na własnym terenie graczy z Milwaukee.
Typ: Miami -6 [1.50]✅✅✅

Knicks - Spurs
Gracze z Nowego Jorku ostatnio strasznie męczyli się z Indianą i gdyby ciut lepsza skuteczność przyjezdnych mecz mógłby skończyć się porażką Knicks.
Trener zapowiadał zmienną, dobrą obronę co było widać tylko 3-4 razy podczas całego meczu z Indianą. Do tego dochodzi fakt, że kontuzji nabawił się Gallinari, który był jedyną alternatywą dla zdobywania punktów przez duet Felton-Stoo. Spurs to doświadczenie i na pewno dzisiaj wykażą się dobrą mądrością boiskową i umiejętnie przykryją główną strzelbę NYK. O sile ofensywnej Ostróg chyba pisać nie muszą, w znakomitej formie Ginobili. Obwód doskonale odciąża Duncan`a, który nie musi już zdobywać +20 aby zespół wygrywał spotkanie. Jest to jeden z lepszych sezonów SA i dzisiaj widzę ich wysokie zwycięstwo.
Typ: Spurs -5 (1.90) ⛔⛔⛔

Memphis - Oklahoma
Oct po ostatniej dotkliwej porażce z wyżej wymienionymi Spurs na pewno chcą się zrehabilitować i wygrać dzisiejsze spotkanie. Mają do tego wg mnie idealną szansę. Oct grają naprawdę dobry basket, tylko czasem brakuje im boiskowego cfaniactwa i po wyrobieniu sobie zaliczki zaczynają grać z fantazją -_- i często przez to tracą seriami punkty. Jednak ich szybkości i dynamika na boisku na pewno robią wrażenie. Durant w doskonałej formie, do tego Westbrook, Green, Sefolosha i Ibaka i mają czym straszyć. Memphis gra w kratkę, potrafią u siebie przegrać z Nets aby następnie na wyjeździe ograć Lakers. Jednak ta wygrana to efekt oddania meczu przez Lalki ale to już dłuższa historia. Na ostanich 5 spotkań bilans drużyn taki sam 4-2. Liczę na to, że Miśkom znowu urosły pawie piórka po ograniu Lalek (tak jak to było ostatnim razem gdy wygrali z LAL, a następnie przegrali 16pkt z Hou) i dzisiaj nie będą mieć odpowiedzi na grających szybki basket graczy OCT.
Typ: OCT -1.5 [1.86] ⛔⛔⛔

Kings - Atlanta
Tutaj zdecydowanie widzę faworyta w postaci zespołu z Atlanty. Dawniej pisałem o tym, iż Jastrzębie podchodzą do meczy wyjazdowych bez mobilizacji. Wydaje mi się, że powoli się to zmienia i nadejdą dla nich lepsze czasy. Potrafią umiejętnie kontrolować mecz, jak i gonić wynik. Kings z bilansem Home 5-14 stawiam dzisiaj na straconej pozycji. Gdyby nie to, że z Miśkami w ostatniej sekundzie wpadł rzut z połowy, a Suns oddali w ostatnich 5 minutach wygranego meczu run 19-2 to Kings dzisiaj przystępowali by do tego spotkania z 11 porażkami z rzędu. Jedyna ich nadzieja w tym meczu to rzut z dystansu, jednak to Atlanta posiada w swoich szeregach lepszych strzelców. Przewaga na każdej pozycji oraz lepsza forma stawia dzisiaj Jastrzębie w roli mojego faworyta.
Typ: Atlanta -2 [1.53]✅✅✅

Bulls - Toronto
Chicago na 15 ostatnich meczy, przegrali tylko 2 (1 home). Toronto natomiast na 15 meczy tylko 4 wygrali. W składzie dzisiejszych gości mamy wiele znaków zapytania, a ciągłe kontuzje na pewno nie pozwalają na ułożenie sobie stabilnej gry. Chicago gra bardzo dobrze w defensywie, rzadko któremu zespołowi pozwalają na rzucenie więcej niż 95 oczek. Dlatego under na to spotkanie to też dobra opcja. Ostatnie spotkanie 16.12 Byki wygrały 17 punktami, a h2h w tym roku 2-0 dla dzisiejszych Gospodarzy.
Typ: Bulls [1.27]✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Sacramento Kings - Atlanta Hawks
Typ : Atlanta Hawks -5
Kurs : 1,95
Bukmacher : Pinnaclesports
Data: 2011-01-05 04:00
Analiza:
Hawks poradzili sobie w ostatnim meczu z LAC, mimo kiepskiego startu.
Clippers zaczeli od szybkich akcji co skutkowało bo Hawks nie byli zabardzo w stanie te ataki zatrzymywac.Mało która akcja Clippers trwała dłużej niz 20 sekund, a pod koszem królował Griffin,który zdobył 13 pkt w pierwszej kwarcie.Później dzieki bardzo dobrej skutecznosci z rzutów wolnych Joe Johnsona ,pomysłowej grze Crawforda udało sie odrobic ta strate i wygrać pewnie to spotkanie.
Dobra zmaine w 2 kwarcie dal Jeff Teague , dzieki któremu Clippers nie odskoczyli bardziej od Atlanty i na przerwe Hawks schodzili ze strata 11 oczek do rywali.
Trzecia kwarta w kratke ale Hawks zdołali zniwelowac strate do 4 oczek.
Czwarta kwarta to popis Johnsona i Crawforda ,którzy dali zwyciestwo Hawksom, nie można zapomniec o Smith&#39;u ,który celnymi rzutami za trzy pkt ,który zniwelował strate do jednego punktu a minute później dał przewage 4 oczek Hawks.Na minute przed końcem dal o sobie znać Bibby dla którego ten mecz nie był jakis nadzwyczajny.
To był kolejny emcz Hawks na dobrym poziomie, od meczu z Bucks trzymają dory procent rzutów.
Dziś czeka ich mecz z teoretycznie słabszym rywalem od tych z wcześniejszych spotkań.Kings mają w tym sezonie 7 zwycięstw i 24 porazki, na własnym parkiecie 5 zwyciestw i 14 porażek.
Ostatnie dwa spotkania u siebie wygrali , z Memphis i Pheonix.
Od 3 listopada wygrali 2 mecze przegrywajac az 22.
Z Pheonix zagrali tak sobie, skutecznośc 40,5 % a do zwyciestwa doprowadził ich DeMarcus Cousins który zdobył aż 28 pkt,a średnia jego wynosi 12,2 na mecz w tym sezonie.Ostatnie 3 spotkania tego koszykarza sa na bardzo dobrym poziomie i dzis Hawks beda musieli dobrze go pilnowac.
Ale oprócz tego koszykarza ostatnio nikt z Sacramento nie pokazał się jakoś nadzwyczajnie bo Evans dobry mecz zagrał z Clippers , ponad tydzień temu.
Myśle ze Hawks bez problemów rozprawią sie dziś z rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA, NBA
Spotkanie: ATLANTA HAWKS @ SACRAMENTO KINGS
Typ : ATLANTA Winning Margin Under 10.5 (czyli ATL wygrają mniej niż 10,5 pkt)
Kurs: 2,55 EDIT ✅
Bukmacher: Centrebet
Analiza
Mecz NBA - 05.01-2011 godz. 04.00


Atlanta 22-14 (Road: 10-9) Last10: 6-4
Sacramento 7-24 (Home: 5-14) Last 10: 2-8

Sacramento mimo iż ma słaby bilans to nie przegrywa dużą ilością punktow, szczególnie u siebie. Wg średnich w domu tracą średnio 99 pkt, rzucają 95. Minus 4. Dodając do tego postawe atlanty na wyjazdach to daje nam możliwość postawienia na taki typ. Atlanta powinna wygrać, ale nie przyjdzie to z wielką łatwością. Zobaczmy last 10 sacto w domu. 2 ostatnie to wygrane. To nas dzis od Sacto nie interesuje ???? . Więcej jak 10 pkt ulegli tylko Miami, więc nie jest źle. Atlanta na wyjazdach tylko 3 wygrane na last 10. Kiepsko, oby dziś nie była ofiarą Kings, bo będzie wesoło znów na forum. Z tych 3 wygrali 1 tylko więcej niż 10. Tak więc typ zachęcajacy. Ostatnie 5 spotkań między nimi to 5-0 dla Atlanty.
Kontuzje: Marvin Williams (ATL). W Sacto zagrożony występ Udriha (PG)

Po analizach wuja i dawczana nie mam już nic do dodania. Typy jak najbardziej realne do wejścia.
Widzę iż nikt nie tyka Dallas z Portland. W cbssports wciąż podają Dirka jako questionable. Jeżeli tylko Dirk ma zagrać to kurs 1,6 jest dobrym typem. Portland na wyjazdach nie radzi sobie tak dobrze jak w domu (6-13 away). Za to Dallas przed kontuzjami wiemy jakim byli zespołem, dziś wraca Marion co jest bardzo ważne wobec braku Butlera.
Coś co mnie jeszcze męczy to postawienie na LAL winn under 10,5 z Detroit. Kurs na centrebecie 3,05 (over 10,5 ma 1,54). Detroit ostatnio 4 mecze pokazują swoje pozytywne oblicze, za to LAL ewidentnie nie idzie, więc czy wygrają, do tego aż 11 pkt? Warte uwagi i zastanowienia.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Portland Trail Blazers vs Dallas Mavericks
Dallas Mavericks -3 1,91 Bwin ZWROT
Coraz więcej argumentów mają Blazers. Następnym z nich jest dwóch prawdziwych centrów, bowiem do gry wraca Przybilla. Czy to starczy na to, by pokonać Mavs? Niekoniecznie, choć Dallas gra dziś znów bez Nowitzkiego i prawdopodobnie mającego opuścić całą dalszą część sezonu Butlera. Po trzech porażkach z rzędu przyszło jednak w ekipie Mavs upragnione zwycięstwo. Mecz w Cleveland zaczął się perfekcyjnie dla Mavericks, którzy pierwszą połowę 1 kwarty grali wybornie, trafiając praktycznie wszystkie rzuty, wszystkie ich akcje były świetne. Potem nie było już tak widowiskowo, ale i tak udało im się wygrać. To ważne. Teraz wracają na swój teren. Dobrze radzi sobie DeShawn Stevenson, który wychodząc w piątce nie zalicza zwykle dużych minut, ale często trafia to, co ma. Najczęściej na czystych pozycjach. W Cleveland dostał sporo czasu i tak może być częściej, gdy nie ma Butlera, a na czwórce pod nieobecność Dirka musi wychodzić Marion. Centrzy Blazers, mimo, że jest ich już dwóch, nie będą mieli łatwo pod koszem. Tak jak Chandler nie będzie miał łatwo z Cambym, tak Camby nie będzie miał łatwo z Chandlerem. Liczę na to, że Jason Kidd poprowadzi to po swojemu i znajdzie Tysona kilka razy samego pod koszem. Marion grał ostatnio na sporym procencie, a nawet, jeżeli dwóch świetnych rezerwowych Terry-Marion muszą grać w piątce, to na ławce i tak są Barea, Haywood, także Mahinmi, który pokazywał się kilka razy z dobrej strony. Brian Cardinal dostaje duże jak na niego minuty bez Dirka i także nie gra fatalnie. Blazers mają mocną pakę, ale żeby wygrywać na wyjeździe z takimi, jak Mavs, często to nie wystarcza. Nawet, jeśli rywale grają bez dwójki z trzech graczy, których stać na rzucenie 25 punktów w spotkaniu.
 
S 18

skiper

Użytkownik
Pozwolę się nie zgodzić z typem powyżej, pobrałem swetry za 2.35.
W obecnym składzie personalnym Mavs trzeba sobie zadać jedno fundamentalne pytanie - kto będzie im kreował pozycje do rzutu? Kidd jak wiadomo nie ma minięcia, i faktem potrafi wybornie korzystać z pomyłek defensyw rywali, to jednak sam niczego nie zdziała. Terry to strzelec, Stevenson podobnie, Marion nie ma minięcia, ani Chandler ani Haywood nie mają dobrych podkoszowych manewrów wykonywanych tyłem do kosza. Zostaje chyba...JJ Barea, i on coś potrafi zamieszać, choć bywa i tak że miesza i miesza ale nic z tego nie wynika, choć lepsze to niż nic.
Blazers natomiast powoli się stabilizują bez Roya, raz lepiej raz gorzej ale wiedzą już przynajmniej na czym stoją. A o lepszą okazję do ogrania Mvs niż dziś będzie cokolwiek trudno...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeśli chodzi o spotkanie Dallas Portland, którego osobiście na dziś nie ruszyłem, ale jeślibym miał to jednak w stronę Portland. Dla mnie Dallas bez Nowitzkiego to nie jest ta sama drużyna, choć wiem, że vrazzo ma tu całkiem inne zdanie ???? Do tego kontuzja Butlera...Dopóki Dirk nie wróci może być cieńko z Dallas.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Panowie, a ja wspomne, że już można złapać kurs 3,80 na pierwsze zwycięstwo Washington&#39;u na wyjeździe (lub 2.00 hc +7,0). Uważam, że kurs zdecydowanie zawyżony i będzie systematycznie spadał w granice ~3.10.
Niepewny występ Hawes&#39;a(solidna obrona) w Phily(okaże się jutro), co spowoduje konieczność gry Speights&#39;a i Brand&#39;a na C. W obwodzie pozostają Young i Battie(sic!), którzy są wstanie dostarczać konsekwentnie zbiórki w trakcie meczu. Wydaje mi się, że Czarodzieje, jeżeli tylko Blatche nie będzie kłócił się z partnerami mają dużo większe szanse na zwycięstwo niż pierwsze wystawione kursy. Young forma rzutowa ; Wall &gt; Holiday ; McGee +10rebs, Yi wraca,
Na plus Phily:
Nocioni sieje dużo zamieszania ze względu na mobilność przy wysokim wzroście, ale WSH ma akurat na tą pozycje Lewis&#39;a
Brand jest wstanie zagrać 20/10
Holiday ostatnie 5 meczy av ~20ppg
ofensywnie Speights &gt; Hawes
Obiektywnie każdy może sobie jutro prześledzić ten match-up i wyciągnąć odpowiednie wnioski, powodzenia.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
New York Knicks - San Antonio Spurs
Typ: 2(-5)
Kurs: 1.93
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Jak wiadomo Knicks bez D. Gallinariego - 33 mecze 15 pkt i 5 zb średnio w każdym spotkaniu. Spurs, to jedna z najbardziej równo grających ekip. Knicks nie wiedzą co to obrona. Ciekawi mnie pojedynek Splittera z Turiafem. Pozycja C z ławki po stronie gospodarzy nie wygląda ciekawie. Wysocy zawodnicy gości potrafią bronić, a niscy ze Spurs potrafią dać porządnego kopa George Hill i Gary Neal. Ławka Knicks bardzo uboga.
⛔5j
Chicago Bulls - Toronto Raptors
Typ: 1(-10)
Kurs: 2.02
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Raptors bez Jose Calderona, Sonny Weemsa, Peja Stojakovica i Reggie Evansa. Ławka krótka. Toronto nie broni kompletnie. Ich gra na wyjazdach, to momentami są chwile, że po prostu śmiać się chce tylko. średnio na wyjazdach 100 pkt, a tracą aż 107. Nie mają wysokich zawodników, więc Gibson, Boozer powinni wypracować przewagę na tablicy i od tego budować spokojną przewagę.
✅✅✅5.1j
Memphis Grizllies - Oklahoma City Thunder
Typ: 2(-1)
Kurs: 1.93
Buk: pinnacle
Stawka: 5/10
Ok. Memphis ostatnio zwycięstwo z Lakers. Tyle, że mistrzowie są w dołku. Oklahoma, to młody i bardzo energiczny zespół. Randolph i Gasol nie będą wcale mieli łatwego życia pod koszem. Oklahoma bardzo im się podoba, bo mają zbilansowany zespół w obronie i w ataku, a ławka rezerowwych wydaje się być kolejnym atutem &quot;Piorunów&quot;.
⛔5j
Sacramento Kings - Atlanta Hawks
Typ: 2(-5)
Kurs: 1.94
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Kings wygrali z Phoenix ostatnio na własnym parkiecie. Słońca, to jednak nie Atlanta. Atlanta ma mocne 2Q i jeżeli przyciśnie, to w niej może odskoczyć. Druga połowa, to również jest ich popis. Jamal Crawford, czyli najlepszy 6th man w formie. Atlanta pokazała swoją moc przeciwko Clippers, którzy są w gazie, a na własnym parkiecie są mocni. Osobiście uważam, że Clippers u siebie są groźniejsi niż dzisiejsi rywale Hawks, więc stawiam ponownie na zwycięstwo gości.
✅✅✅4.7j
Miami Heat - Milwuakee Bucks
Typ: 1 (-10)
Kurs: 1.99
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
O obu zespołach pisałem ostatnio już wystarczająco. Nie przeszkadza mi stawiać na Miami, nawet gdy grają b2b. Bucks osłabieni brakiem Goodena, Jenningsa, Delfino - wszyscy S5. Dlatego mam nadzieję, że Miami pokryje handi. Ciężko będzie zatrzymać gościom trio Wade - LBJ - Bosh. Nie mają aż takich doskonałych defensorów, a jak wyjazdy są znacznie słabsze od meczy u siebie.
✅✅✅4.95j
GL
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
Zasluzone wysokie zwyciestwo NYN nad SAS. Nie doceniony NY przez naszych typerow wygral zasluzenie i choc tego meczu nie ruszalem to jednak trzeba zaczac szanowac NY. Mecze z Orlando, Miami, Chicago i Bostonem pokazaly ze NY jest calkiem blisko czolowki. SAS tylko 3 z 10 ostatnich spotkan grali na wyjezdzie wiec min dlatego maja taki dobry bilans. Napewno jest to dobra druzyna ale mecze na wyjazdach sa zawsze troche trudniejsze niz w domu. Bardzo duzo osob gralo wczoraj na SAS. Zarobki bukmacherow sa fantastyczne dzieki min takim zwyciestwom.

Moja propozycja na mecz LAL z Detroit to :
Additional Point Spread: DET Pistons +15.5 1.52.
Jesli Detroit zagra choc na 70 procent swych mozliwosci to powinno napsuc sporo krwi LAL, +15,5 pkt wydaje mi sie dosc dobra granica. Ja caly czas wierze w Detroit ze sie obudza i zaczna wygrywac mecze- przedewszystkim w domu.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Małe sprostowanie. Detroit grają na wyjeździe mecz z Lakers i stawiałbym, że Lakers po ostatniej kompromitującej porażce wezmą rewanż dziś nad Det i pokryją handi. kelebra. Może i nawet te twoje, ale z - przed cyferkami ;p skoro liczysz na przebudzenie przed własną publiką, to niestety nie w tym meczu. Szkoda, że zagrałeś na taką drużynę, która jest bardzo słaba. Do tego gra b2b i włożyła sporo siły we wczorajszy mecz. Nie gra się na takie drużyny, które są b2b. dodatkowo, gdzie mistrzowie są po lodowatym prysznicu, eh. Mimo wszyskto powodzenia, ale będzie bardzo ciężko coś mi się zdaje z pokryciem nawet twojego zaniżonego.
Knicks - Spurs. Spurs zagrali totalną żenadę. Po obu stronach boiska - atak, obrona. Skoro dali sobie rzucić w obronie ponad 30 punktów niż wynosi ich średnia, to wiele oznacza.
Zasłużenie wygrali, bo mieli po prostu skuteczność i wszystko wchodziło, a jak widziałem zawodników Spurs wbiegających samych na siebie, to po prostu nie wiedziałem, czy się śmiać, czy płakać.
I na kolejną noc wstępnie
Chicago Bulls -4 @ 1.98
Wiem, że Bulls b2b, ale w końcu Byki obudziły się w ataku i taki mecz z takim rywalem idealny na przebudzenie. Morphy, Morrow, Farmar, James w NJN out. S5 wiele nie pograła przeciwko Toronto, więc o zmęczeniu nie może być mowy, a handi małe. Mimo, że NJN u siebie są mocniejsi i potrafią zagrać dobrą obronę. 4 punkty, to są dwa skuteczne wjazdy D. Rose ;)
Boston -2 @ 1.95 . Wyżej opisane co zagrali dziadki z SA. Żenada. Kpina ich występ. Przewaga parkietu. Powrót Rondo. Publiczność, która ostatnio bardzo głośno wspiera Celtów. Dziadki ze Spurs powinni czuć ten mecz. Grali z młodą i atletyczną drużyną. Podłamani taką porażką i stratą tylu punktów, a tutaj b2b i znacznie mocniejszy rywal od wczorajszego.
Orlando -12 @ 2.03
Arenas, Nelson, Turkoglu, Richardson. Przeciwko zmęczonym Bucks. Mało tego, że Bucks b2b. Dochodzi rewanż za przegrane spotkanie, gdy Orlando jeszcze w starym składzie, a ich oglądanie w akcji, to trzeba było zapijać albo patrzeć co 5 albo co 10 akcję. Teraz zupełnie inne Orlando. Nie mogę się nadziwić postępu Andersona. Wychodzi, że to jest jeszcze lepsza wersja Gortata. Potrafi razić z dystansu, zbierać, szybszy, zwinniejszy o wiele bardziej wszcehstronniejszy w ataku. Zyskał na tym bardzo, bo Marcin zabierał mu minuty. Orlando on fire. Przeciwko GSW w samej drugiej połowie rzucili 11 trójek. Buck będą zmęczeni. Przeciwko Heat pokazali, że pod koniec spotkania zabrakło sił i Heat rozłożyli ich trójkami. Z Orlando powinno być podobnie.
@ dawczan i wujo
2:0 w handi ???? Dalej się upierajcie przy swoich zaniżonych ????
Szkoda, ze niektórzy nie potrafią się przyznać do błędu. Tudzież przyjąć do siebie słów krytyki, które ktoś kieruje z dobrymi intencjami. Tym bardziej, że się przyznaje, że sam takie miałem podejście do zaniżonego handi. Jednak bardzo szybko zmieniłem zdanie. Także Panowie. Jeżeli macie jaja i spojrzycie obiektywnie, to się chociaż zastanowicie nad tym i zmienicie, bo mimo, że się gra dla zabawy, to zyski z tego są najważniejsze. A skoro mamy mieć 2x większe, to chyba warto się zastanowić...
Dobranoc
/Edit:
Widzisz Kelebra. LALki pokryli nawet zaniżone *dodatnie na DET* ???? Tak jak Ci napisałem. Czas do pracy. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
j.will 150

j.will

Użytkownik
stivi nash nie sugerowałbym się dzisiejszym wynikiem san antonio w kontekscie jutrzejszego meczu z Bostonem ???? i nie zwracałbym uwage na to ze jest to b2b. Przyznaje się ze sam dzisiaj się naiwnie przejechałem na Spursach po takim daremnym kursiku 1.50 na wyjeździe ale NYK jest ekipą groźną. Grają szybką koszykówke wykorzsytując każdy najdrobniejszy błąd przeciwnika w defensywie dodatkowo kapitalnie gra Felton znakomicie Chandler który dzisiaj zaliczył 31pkt dochodzi do tego MVP według kibiców z medison czyli Stoudomire i jak już w tym sezonie się przekonalismy cholernie trudno jest tam wygrac. Spurs zagrali słaby mecz przede wszystkim w defensywie. Ogladałem cały mecz i nie moge mieć nawet cienia pretensji co do wyniku. San Antonio przegrało każdą z 4 kwart co nie jest bynajmniej przypadkiem. I naprwadę byłbym jeszcze daleko od tego zeby ich nazwać dziadkami;p
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spurs zagrali totalną żenadę. Po obu stronach boiska - atak, obrona.
Wyżej opisane co zagrali dziadki z SA.
Rzucone 115 pkt na ponad 50% skuteczności to jest kpina i żenada tak ?? ???? Dziadki ?? ???? Rozumiem, że nie wszedł Ci typ, który najbardziej zachwalałeś i którego byłeś pewien, ale zachowaj choć trochę trzeźwości w ocenach. W ataku za wiele zarzucić im nie można. Spotkanie przegrali w obronie. Ale NYK z taką formą strzelecką jest ciężkie do powstrzymania przez każdy team w Madison Square Garden.
Dalej się upierajcie przy swoich zaniżonych Szkoda, ze niektórzy nie potrafią się przyznać do błędu. Tudzież przyjąć do siebie słów krytyki, które ktoś kieruje z dobrymi intencjami. Tym bardziej, że się przyznaje, że sam takie miałem podejście do zaniżonego handi. Jednak bardzo szybko zmieniłem zdanie. Także Panowie. Jeżeli macie jaja i spojrzycie obiektywnie, to się chociaż zastanowicie nad tym i zmienicie, bo mimo, że się gra dla zabawy, to zyski z tego są najważniejsze. A skoro mamy mieć 2x większe, to chyba warto się zastanowić...
Po raz kolejny - ale już ostatni Ci odpiszę, żebyś dał sobie spokój, bo nie zmienię swojej taktyki grania, ponieważ Steve Nash z forum bukmacherskiego mi tak doradza. Mam słuchać osoby, która jeszcze parę postów temu miała rezygnować z typowania z powodu nie zadowalających wyników ?? ???? Weszło Ci parę HC i nagle wróciłeś do kozaczenia. Chłopaku opanuj się i skończ mi doradzać. Gdybym Cię wczoraj posłuchał to bym wtopił, a tak lekko byłem do przodu. Więc o jakiej ty racji mówisz ?? Żenujące i bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ciekawią mnie dzies dwa spotkania mianowicie Denver i Lakers jestem ciekaw czy LAL pociągną pare serie zwycięstw jak dla mnie mecz z Suns jest nie pewny ponieważ Suns w 20 spotkaniach wygrali trzynascie przegrywając tylko siedem z Lakersami znowu na ostatni sześc aż pięc wygrali kosztkarze z Los Angeles za to Suns zaledwie dwa spotkania waham sie co do tego spotkania.
Co do Denver to oni z Clippersam wygrali osiem z dziwiętnastu spotkan i co najlepsze z ostatnich szesciu Clippersi wygrali dwa a Denver cztery ,mam prawdziwy mętlik w głowie,myśle że tu wałek może być co o tym sądzicie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom