>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Styczeń 2007

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota Timberwolves – L.A. Clippers (-5/+5) ⛔
Typ: 1 (Minnesota -5)
Kurs: 1,87
BUK: Gamebookers
Analiza:
Kevin Garnett wraca do wielkiego grania, co potwierdził w ostatnich meczach swojej drużyny. Co prawda w 3 z 4 ostatnich wygranych meczach wygrali po dogrywce, ale to nic złego, bo świadczy to, że grają na maxa do końca. I za to ich lubię. Kevin ma średnią punktów na mecz 22,4 ale ostatnio rzuca regularnie powyżej 25 punktów. Zwycięstwa nad Rockers i Spurt po dogrywce pokazały, że są w formie a dzisiejszy mecz ze słabymi Clippers może nie będzie spacerkiem ale „Leśne Wilki” wygrają go zdecydowanie, odnosząc piąte zwycięstwo z rzedu. Dodam jeszcze, że w tym sezonie oba zespoły grały już ze sobą i Timberwolves wygrali u siebie 104:96.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Houston Rockets-LA Lakers +6,5 Typ:2 @ 1,70

Moim zdaniem Houston gra ostatnio powyżej możliwości . Absencje kadrowe są bardzo poważne a zespół notuję poważną zwyżkę formy . Dziwne . Moim zdaniem Lakersi , którzy w poprzednich 4 meczach w Toyota Center pokrywali ten handi z nawiązką i tym razem to zrobią . Spodziewam się wyrównanego meczu ( w okolicach dogrywki ) i ten handi biorę z uśmiechem na twarzy ;-)

Atlanta Hawks - New Orleans Hornets Typ: Over 176,5 pkt @ 1,91

Typ na przełamanie . Ostatnie dwie gry tych zespół odpowiednio u siebie i na wyjeździe kończyły się underami . Warto jednak zauważyć , że grały z przeciwnikami stawiającymi na obronę.W meczach h2h w poprzednich sezonach trudno znaleźć mecz z wynikiem poniżej 176,5 pkt. Ostatnia ta gra miała miejsce w sezonie 2004/05 . Linia ustawiona b.nisko i sądzę że będzie przekroczona z nawiązką .
 
W 2

wislak

Forum VIP
Denver Nuggets - San Antonio Spurs

Typ: 1
Kurs: 2.84
Buk: Expekt


Co tu duzo mowic. Gram na ulubiony zespol... Iversson RLZ! SAS są na 2 pozcyji w tabeli. Ale okres swietnosci mają juz za soba. Z początku sezonu dluugo sie utrzymywali na prowadzeniu w lidze, ale teraz na 2-4 miejscach. Duncan i Parker juz nie grają tego co dawniej. Srednie w okolicach 20 pkt/mecz nie są zadowalajace jak na takie gwiazdy i liderow zespolu. Denver wraca z dalekiej podrozy i ja bym sie znimi liczyl bo jak wujek Carmelo wroci to moze byc niezła rzeź. Sa na 20 miejscu,ale dla porowniania, dziewiąte Chicago ma 55 punktow po 35 meczach, a Nuggets rozegrali dopiero 32 soptkania, wiec licząc ze wygraliby te 3 to byli by pewnie w 10. Mysle ze po zacietym boju i swietnym meczu pana odpowiedzi, DN wygra 2-3 punktami.

???? ???? ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Kevin Garnett wraca do wielkiego grania, co potwierdził w ostatnich meczach swojej drużyny.

No nie wiem czy Garnett jest taki świetny, oglądałem niedawno mecz PHI-MIN i tak maścił i był nieskuteczny że mnie głowa bolała, jakby poprawił skuteczność o te 10% to Minesota nie musiała by się męczyć dogrywka ale wypunktowała by spokojnie PHI 76ers. Co do meczu wg mnie Minnesota wygra ale bardzo bardzo minimalnie, opłaca się natomiast zagrać na under 200 punktów w meczu Spurs-Denver bo nie zagra Iverson (kontuzja stopy) a Carmelo po rekonwalescencji nie będzie się exploatował na 130%.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
bo nie zagra Iverson
No, Iverson zagrał i zdobył 33 pkt.

A Minnesota mnie zaskoczyła i zawiodła jednocześnie. Sam Garnett zdobył tylko 19pkt ale bardziej się chyba skupił na przechwytywaniu piłek bo zaliczył 17 zbiórek. :;/:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers (under/over 208.5) ⛔
Typ: over
Kurs: 1,85
BUK: BAH
Analiza:
W tym meczu nie ma mowy o underze. Cavs są zespołem typowo underowym ale Suns zdobywają ostatnio powyżej 115 pkt i grają często na over. Ostatnio utrzymują tendencję bardzo overową, podobnie jak zespół gości. Ostatnie mecze zespoły wygrywały ale dziś passa jednego z nich zostanie przerwana. Faworytem są „Słońca” ale LeBron James i reszta graczy Cavs grają ostatnio bardzo dobrze czy to na wyjeździe, czy własnym parkiecie. Z ostatnich 10 meczy oba teamy wygrały 8 z nich. W obu zespołach nie ma kontuzji więc zagrają na najsilniejszymi składami. Będzie niezłe widowisko i jak w ostatnich meczach między tymi drużynami padnie bardzo dużo punktów.
???? ???? ????
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
No zbiorki to nie przechwyty, ale wracajac do samej gry KG to nie wiem czego mowicie ze zagral slabo. Wg mnie zagral bardzo dobrze. 19 pkt (skutecznosc 50%), 17 zbiorek w tym 3 ofensywne, mial 5 asyst i 2 przechwyty.. Czego chciec wiecej..? A to ze mial 17 zbiorek wcale nie znaczy ze skupil sie na zbieraniu a nie na rzucianiu, bo jedno nie wyklucza drugiego, tym bardizej, ze 14 pilek zebral pod swoja tablica, to jak mial rzucac, jak akcja byla przeciwnika..? ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
no nie mow w liczbie mnogiej &quot;mowicie&quot; bo to zaszkins tak twierzdzi ;) ja tez nie wiem o co mu chodzilo, ale tego nie wie nikt procz on ???? a ze mnie sie smial ze nie wiedzialem o kontuzji o&#39;neala na samym poczatku :jezora:

ps. jak juz pisze to zeby nie pisac drguiego posta, niech mi ktos napisze na PW co sie stalo z Vlade Divacem z Sacramento kings... bo nie widze go na nba.com :;/: ????
 
W 0

wojt4ss

Użytkownik
A co myślicie o dzisiejszych spotkaniach ?? Szczególnie chodzi mi o spotkanie Phoenix - Cleveland, bo oby dwa zespoly maja spore WinStreaki (odpowiednio 7 i 5) i wysoki %zwycięstw (76,5 i 64,7). Statystyki przemawiają za Phoenix, jednakże nie jestem pewny tego typu, bo Cleveland ma na wyjezdzie prawie 50% (7-9)
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Boston Celtics - Toronto Raptors (+5.5/-5.5) ✅
Typ: 2 (Toronto -5,5)
Kurs: 1,85
BUK: BAH
Analiza:
Tony Allen, Paul Pierce, Theo Ratliff, Brian Scalabrine, Wally Szczerbiak, Delonte West. Trudno w to uwierzyć, ale tylu graczy Boston Celtics jest kontuzjowanych na dłużej. Brak Pierce’a był widoczny w ostatnich przegranych meczach ale dzisiaj są skazani to wysoką porażkę. Raptors w tym sezonie nie czarują ale Bosh gra coraz lepiej i wrócił Ford. Można by tu postwić większy handicap, np. 9,5 itp. Ale wróćmy do rzeczy. Gospodarze mają serię 2 porażek a goście ostatnio rozgromili niestety bardzo osłabione Bucks. Jedt proste, że wygrają. W tym sezonie już pokazali na swoim parkiecie, że są lepsi a dziś Celtowie bez najlepszych graczy nie mają Sans.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Indiana - Dallas (-4.5)

Typ: 2
Kurs: 1.90
Buk: Expekt


W ogolnej tabeli przedstawia sie to tak:
1. Dallas Maver. 37 29 8 3655 : 3397 0.784 66
10. Indiana 36 20 16 3418 : 3445 0.556 56

Mavs wygrali 14/15 ostatnich spotkan. Niedawno ferlanie sie skonczyla ich passa 13 zwyciestw z rzedu. Byla to juz druga dlga passa Dallas w tym sezonie. Wskazuje to na wysoką forme. Mysle ze bedzie i trzecia seria. Nowizki gra jak natchniony. Ostatnio rzucil 38 punktow co samo mowi za siebie... Pacers jest dobrym zespolem i moze namieszac. 10 pozycja w lidze nie jest przypadkowa. Do tego 7/10 ostatnich meczy zakonczonych zwyciestwami. Ale mysle ze jednak na DM i Suns nie ma monych... takich meczy nie przegrywają ???? Na boiskach rywali wygrywali w tym sezonie az 12 z 17 spotkan. to 5 wynik NBA. Indiana u siebie radzi sobie przecietnie. 10 win i 5 lose... To zaledwie 19 rezultat ligi. Tydzien temu w Dallas, Mavs wygrali 10 punktami. Od wtedy zaczela sie passa zwyciestw indiany - wygrali 3 razy z rzedu i teraz powinna sie skonczyc ;)
IP nie wygrali z DM od 2 lat!

!KONTUZJE!

Dallas Mavericks
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
No injuries reported.

!OPTYMALNY SKŁAD AKTUALNIE NAJLEPSZEGO TEAMU NBA!

Indiana Pacers
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
01/02/07 David Harrison C Shoulder Out Out until at least mid-January

???? ???? ????

ogolnie to zdziwiony jestem slabą postawą Dallas.. wygrali 2 punktami i to po OT. Dirk znow sie pokazal rewelacyjnie! zapisał na swoim koncie 43 punkty i zaliczył 12 zbiórek
Bravo dla Miami ktore ogralo po kursi 2.75 GSW, na jedym z konkursow to obstawilem ???? Denver kolejna porazka z rzedu... oby ten Carmelo jak najszybciej z impetem wrocil!
podobno juz 22.01 z Memphis. Mysle ze znow po serii porazek Nuggets warto postawic na nich na przelamanie ;)

???? ???? ????

Indiana - Dallas (-4.5) ⛔ :zy3ou:

Typ: 2
Kurs: 1.90
Buk: Expekt
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Sacramento Kings - Houston Rockets ✅ ⛔ remis :zy3ou:
Typ: 2
Kurs: 2,04
BUK: Betfair
Analiza:
Szczerze mówiąc dziwi mnie tak wysoki kurs na „Rakiety”. Wygrali ostatnio trzy mecze z silnymi klubami, m.in. Lakers, Nuggets, Bulls. Bez Minga tym bardziej to jest zaskakujące. Ale T-Mac działa świetnie a i reszta zespołu nie odstaje poziomem. Do tego ostatnio świetnie w obronie zaczął grać Dikembe Mutombo i ciężko z nimi wygrać. Z kolei „Królowie” ostatnio zostali pozbawieni chwały przegrywając kolejne cztery mecze: dwa z Portland, z Cleveland i Lakers głównie u siebie. Goście z ostatnich 10 meczy wygrali aż 8 więc są mocni i wygrana na wyjeździe nie powinna dziś być problemem tym bardziej, że Kings u siebie nie zachwycają.
???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Sacramento Kings - Houston Rockets

Typ: 2
Kurs: 2.22
Buk: Expekt


Jakby weszlo to bym sie zarombal ze nie postawilem ???? Buki wiedza chba cos czego ja nie wiem :/ mysle ze jutro moge byc bardzo zdziwiony, ale sadze ze typ siadzie!

Sprawa jest prosta... Od kiedy Yao ming jest kontuzjowany, to Rakiety sa dodatkowo zmobilizowane i pokazuja ze i bez czińczyka dają rade. T-Mac przezywa swoją II młodośc. zdobywa regularnie najwieksze ilosci punktow w meczu, czesto przekraczjąc 30. Dzieki takiemu asowi Houston jest na 4 miejscu w ogolej tabeli NBA!:
4. Houston 37 24 13 3523 : 3298 0.649 61

Traci zaledwie punkt do Suns i 2 do SAS.
W ostatnich 10 meczach schodzili do szatni jako zwycięzcy aż osiem razy. Poza Suns i Mavs ktore wygrywaly po 9, to najlepszy wynik w NBA!

Sacramento to 25 zespol ligi, niczym sie nie wyrozniajacy poza niezlymi zdobyczami Mike&#39;a Bibbyiego...

HR to najlepszy wlidze zespol na wyjazdach! 32 punktow moze pozazdroscic kazdy inny klub. Kings u siebie raz wygrywaja raz przgerywaja.. .loteria bilans 10-10
mysle ze nie bedzie niespodzianki i bedzie pogrom Rakiet.
OStatnie 3 mecze wygrali, a SK 4 przegralo i tu moze torche bolec, bo progresja ale nie sądze ;)


!KONTUZJE!

Sacramento Kings
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
No injuries reported.

Houston Rockets
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
12/29/06 Yao Ming C Knee Out Out until at least early February
01/06/07 Kirk Snyder SF Hand Out Out until at least late January
01/04/07 Bob Sura PG Knee IL I-L. Unlikely to return
01/06/07 Bonzi Wells SG Back Out Out until at least mid-January


Utah Jazz - Miami Heat

Typ: 2
Kurs: 3.86
Buk: Expekt


Ryzykuje na najlepszy team zeszloego sezonu, moje ulubione Miami Heat ???? ???? ????
Kurs az sie prosi do gry ????
Sprawa wyglada prosto: Powraca Shaq O&#39;Neal - najlepszy center swiata ostatnich lat...
Jest napalony na gre niczym wsciekly byk na torreadora... Nie grał bardzo długo. Teraz następuje jego wielki powrot. Ostatnio po kontuzji znakomici zaczyna sobie radzic Wada. Lider zespolu wraca do formy z przed sezonu kiedy to doprowadzil zespol z Florydy na sam szczyt NBA. Ostatnie mecze gra rewelacyjnie a w duecie z Shaquiem to bedzie masakra ???? Spodziewam sie pogormu ze strony Heat ???? Uwazam ze jak O&#39;neal wroci to caly zespol jakos mentalnie sie tak ustawi i odblokuje, ze uwierzy w siebie i wygra na hali rywala w Salt Lake City. Jazz ostatnio nie imponuje. 5-5 to bilans ich ostatnich meczy. Ostatnio oslabione i wydawaloby sie w kryzysie Miami ma taki sam bilans. Czas dominacji Utah z poczatku sezonu juz minął a Boozer i spolka nie graja pieknych spotkan juz tak regularnie. W przeciagu ostatnich 4 dni zagrali 2 bardzo meczące spotkania;

Seattle Utah 122:114OT 12.01.2007
Utah Dallas Maver. 105:108 09.01.2007

Oba zakonczone porazkami ale dlugie i ciezkie. Mysle ze moze tez im dac popalic zmeczenie. Zar ma niezly bilans na wyjazdach 8-10. Wygrali ostatnie 3 mecze z rzedu z Portland, Seattle i GSW. Widac ze sam Dwayne Wade w pelni sil juz potrafil poprowadzic ich do siwetnych wynikow z przecietnymi teamami, a mysle ze ShaQ doprowadzi do wygranej z mocniejszym rywalem i przedluzenia passy zwyciestw oraz porazeh Utah.

!KONUTZJE!

Utah Jazz
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
No injuries reported.

Miami Heat
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
12/15/06 Wayne Simien PF Illness IL I-L. Out indefinitely
01/12/07 Shaquille O&#39;Neal C Knee IL I-L. Doubtful for Jan. 13 at Utah

???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Phoenix Suns - Orlando Magic

Typ: 2
Kurs: 6.44
Buk: Expekt


Ostatni dzisiaj typ, jeszcze jeden mi sie zachcialo ???? . Troche moze glupkowaty ale kurs taki ze az sie chce typowac ;p
Bardzo duze ryzyko, ale zaryzykuje ;) bo kto nie ryzykuje ten nie wyrgywa ;)
Kurs wydaje mi sie mocno przesadzony. Jest to progresja na porazke Suns.
Magicy z Orlando to jeden z liczących się zespolow. Są na 7 miejscu w ogolnej tabeli. Suns są 4 miejsca wyzej. 8 zwyciestw z rzedu aktualnie i 6 zwyciestw z rzedu u siebie... kazda passa musi miec koniec... Nash moze byc zmeczony rewelacyjnym kierowaniem zespolem. Ostatnio zaliczyl 21 asyst i to jeden z najlepszych wwynikow w lidze. Oba teamy graja praktycznie w pelnych skladach, nie zagra dla Orlando tylko Ariza. Skrzydlowy Magic nabawil sie kontuzji dwa dni temu z GSW. Orlando gra niezle na wyjezdzie : bilans 8-9. Mysle ze dzis nastapi przełamanie. A Hill zagra mecz zycia ???? Oby Grant podolal bo taki kursik to miodeczek jest ;)

!KONTUZJE!

Orlando Magic
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
01/12/07 Trevor Ariza SF Knee Out Out until at least late February

Phoenix Suns
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
No injuries reported.

???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Sacramento Kings - Houston Rockets ✅ :jupi:
Data: 14.01.2007, godz. 04:00
Typ: 2
Kurs: 2.22
Buk: Expekt
Dyscyplina: Kosz NBA

Phoenix Suns - Orlando Magic ⛔ :zy3ou:
Data: 14.01.2007, godz. 03:00
Typ: 2
Kurs: 6.44
Buk: Expekt
Dyscyplina: Kosz NBA

Utah Jazz - Miami Heat ✅ :jupi:
Data: 14.01.2007, godz. 03:00
Typ: 2
Kurs: 3.86
Buk: Expekt
Dyscyplina: Kosz NBA

Orlando nie wyszlo ale jednak i tak na mega + dzisiaj. Kurcze jak to mowia: głupi ma zawsze szczescie ???? Miami zrobilo sobie pogrom na wyjezdzie 119-110 a okazalo sie ze ShaQ nie gral ???? gdybym wiedzial ze nie zagra to bym nie stawial ???? ale na nba.com wczoraj nie bylo jeszcze przy nim DNP wiec dziwne...
Swietny mecz zagral Wade... on jednak jest the best :mrgreen: 32 punkty i 10 asyst... piekny wyczyn kolejny. Oby nie zlapal jakiejs glupiej kontuzji. Jak dla mnie to wyglada to tak, ze Wade wraca do formy i z meczu na mecz gra lepiej. Wiec Heat juz niedlugo wroci do czołówki. ???? 29 punktow Boozera nie pomoglo Utah w miażdzącej porazce :jezora: :jupi: ???? ???? ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Sacramento Kings - Houston Rockets ✅
Data: 14.01.2007, godz. 04:00
Typ: 2
Kurs: 2.22
Buk: Expekt
Dyscyplina: Kosz NBA
No niestety był remis i po dogrywce, tym bardziej ubolewam bo dałem to w typach dnia i dziś sprawdzam i wygrali. Ale widze Rockets 115 punktów to jak na nich niemożliwe w regulaminowym czasie i była dogrywka.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Sacramento Kings - Houston Rockets ✅
Data: 14.01.2007, godz. 04:00
Typ: 2
Kurs: 2.22
Buk: Expekt
Dyscyplina: Kosz NBA
No niestety był remis i po dogrywce, tym bardziej ubolewam bo dałem to w typach dnia i dziś sprawdzam i wygrali. Ale widze Rockets 115 punktów to jak na nich niemożliwe w regulaminowym czasie i była dogrywka.
ale dales BAHu (sory) to ci wchodzi... bo tam jest tylko 1 i 2 a x nie mozna stawiac to sie liczy z dogrywką :]
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
ale dales expekta to ci wchodzi... bo tam jest tylko 1 i 2 a x nie mozna stawiac to sie liczy z dogrywką
Dałem z BAHu ale oni nie uwzględniają remisów a nie zauważyłem czyli wchodzi mi. ???? ???? ????


Spotkanie: Portland Trail Blazers - Denver Nuggets (+1.5/-1.5) ✅ ???? Allen
Typ: 2 (Nuggets -1,5)
Kurs: 1,85
BUK: BAH
Analiza:
Nuggets grają z meczu na mecz coraz gorzej i byli w stanie wygrać tylko z takimi słabiakami, jak Bucks, SuperSonics i Celticts ale to było dosyć dawno. Allen nie tak na pewno wyobrażał sobie przejście do klubu, który gra coraz słabiej. Oczywiście jest to spowodowane brakiem Anthony’ego, po którym nikt dziury nie jest w stanie załatać ale z takimi klubami jak Spurt, Jazz i Mavs na pewno nie byli faworytem. Ich dzisiejsi rywale, Blazers ostatnio też nie zachwycają, podobnie jak ich rywale przegrali 7 z ostatnich 10 meczy. Tabela ogólna daje złudne wrażenie, że Portland jest wyżej niż Denver ale wynika to z tego, że goście mają 4 mecze mniej rozegrane. Bilans gospodarzy to 15-23 a gości 17-17, a więc różnica znaczna. Za Denver przemawia jeszcze to, że w ostatnich latach ciągle wygrywali i to, że gospodarze na swoim parkiecie nie są wielkimi mistrzami. A jeśli Denver wygra to na pewno nie jednym punktem, tylko z malutkim handim. Jestem ciekaw pojedynku Randolph – Iverson, który z nich zdobędzie więcej punktów. Melo wróć!!!
???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
ano fakt w Bahu sory, ale to i tak nie zmienia nic ;)


Spotkanie: Portland Trail Blazers - Denver Nuggets

Typ: 2

Kurs: 1.99

Buk: Expekt

Analiza:

No coz... grają 2 przecietne w tym sezonie zespoly. W tabeli wyglada to tak:
20. Portland 38 15 23 3500 : 3680 0.395 53
23. Denver 34 17 17 3559 : 3517 0.500 51
Jak widac duzo korzystniejsza sytuacja Nuggets. 4 mecze mniej a strata tylko 2 pktow... Jak Melo Anthony wroci to wyjda jeszcze wyzej. Oba zespoly wygraly tylko 3/10 ostatnich spotkan. W Denver Iverssoon łapie wiatr w żagle i z meczu na mecz stara sie coraz bardziej zgrac z zespolem i zagrac coraz lepiej. Jest wystarczjaacym liderem ekipy zeby wygrac ten mecz. DN maja niezly bilans na wyjazdach 7-7. A PTB niekorzystny u siebie :;/: 8-11. Portland ostatnio wygralo z Kings, a w ostanich 5 meczach wygrywalo dwukrotnie. Denver tylko jeden raz, a maja serie 2 kolejnych porazek z rzedu. typ na przelamanie. Muszą wkoncu wygrac, bo drzemie w nich potencjał i jak CM wroci to wyjdą na szczyt!!!! ????

!KONTUZJE!

Portland Trail Blazers
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
11/17/2006 Darius Miles SF Knee IL I-L. Out for the season
01/12/07 Jarrett Jack PG Concussion Questionable Questionable for Jan. 14 vs. Denver
01/07/07 Travis Outlaw PF Ankle Out Out until at least mid-January

Denver Nuggets
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
11/16/2006 Kenyon Martin PF Knee IL I-L. Out for the season
12/21/06 Carmelo Anthony SF Suspension Suspend Out until Jan. 22 vs. Memphis

???? ???? ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Piękna wygrana Denver i 32 punkty Iversona.

A to ******** Mavs jak zwykle im się fuksnie, przegrywają przez 59 minut meczu a w ostatniej minucie wychodzą na prowdzenie i wygrywają. Raptors zasłużyli na wygraną.

Aha jeszcze powiem, co sie działo na Rose Garden:

I Kwarta to dominacja Nuggets, którą wygrywają aż 31:19.

Chyba poczuli ze Blazers są dla nich za słabi i przegrali drugą 37:18 :!:

W trzeciej goście poszli po rozum do głowy by wygrać i rozgromili ich 41:17 :!: :!:

Tylko IV była wyrównana i gospodarze wygrali ją 20:19.

Jeszcze 3 mecze i wielki powrót MELO!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom