>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - Styczeń 2007

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Toronto Raptors - Atlanta Hawks Typ: 1 Kurs: 1.31

Po pierwsze dlatego , ze zespół z Kanady zagra z Chrisem Boshem oraz Jorge Garbajosą . Możliwy i b.prawdopodobny jest powrót T.J. Forda , który sam chce już wrócić i jeśli trener da mu taką możliwość to zapewne to zrobi . Atlanta z kolei napewno bez Josha Smitha a b.prawdopodobne , że również bez Tyrrone Lue i Lorentzena Wrighta ( jednak tylko ten pierwszy jest jakimś straszakiem ). Poza tym Atlanta jest w fatalnej formie przegrywawszy ostatnich 7 spotkań . Co prawda również Toronto przegrało ostatnie 3 mecze , lecz należy pamiętać że po wyrównanych meczach , a ulec Bulls , Suns oraz na wyjeździe Grizzllies już z Gasolem to nie jest jakaś ujma . Jedyne co może odstraszać od grania tego typu to fakt , że Hawks mają ostatnio patent na Raptors , wygrywając bodajże 3 ostatnie mecze , a w Kanadzie nie przegrali od 2 spotkań . Z drugiej strony ostatnie 5 meczy Hawks ( dalej już nie sprawdzałem) przegrywali przynajmniej 10 pkt a średnio koło 20 a na wyjazdach tylko z Memphis udało im się ostatnio ( miesiąc temu ) wygrać , ale Niedźwiadki grały bez m.in. Gasola i wielu innych . Dla odważnych polecam też handi - 4,5 pkt za 1.70 .

No i mój ostatni typek na dziś . Dallas - San Antonio , over 184.5 za 1.85 .

W USA bardzo narzekają na obronę SAS , która nie jest tak strzelna jak w poprzednich sezonach . Z drugiej strony chwalą rozgrywającego Parkera za ofensywną grę . Do Dallas wracają 2 strzelby : Dirk Nowitzki i Jerry Stackhouse . Jak dla mnie linia ustawiona zbyt nisko . W ostatnich 2 meczach w sezonie 2006/07 over ten zostalby pokryty w 2/2 meczach . W poprzednim sezonu 4/5 meczach w San Antonio . Dallas w formie , SAS po dwóch porażkach nie przywykła do porazek , jak dla mnie over , tymbardziej że bardzo możliwa dogrywka .
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Lakers-Denver
typ: 1 ✅
kurs: 1,4 ✅
buk GB



Denver ma szpital, ich 2 asów ma kontuzje i najszybciej zobaczymy ich w poniedziałek. nabardziej dotkliwa jest strata Carmelo Anthonego, który ma średnią 31,6 punkta na mecz, dodatkowo ich rozgrywający J.R Smith ma tak samo kontuzje, a Iverson bez asyst jest jak dziecko któremu się odbierze lizaka. Lakers też mają kontuzje w składzie ale nie aż tak poważne. Lakers mieli ostatnio istne wyjazdowe Randevous i stąd może ich dorobek nie jest aż tak porywający. Lakres we własnej hali są bardzo mocni 14-4 a dodatkowo Cobe Bryant gra ostatnio jak z nut. Wynik inny niż wysokie zwycięstwo Lakers będzie niespodzianką.

Bilans wzajemnych gier w hali Lakers

13-0-1 na korzyść Lakers ????


Spurs-Dallas
typ: 2 ✅
kurs: 3,2 ✅ :spokodfhgfh: ????
buk GB


Spursi są w wielkim kryzysie, nie potrafią wygrać ze średniakami i słabeuszami na wyjazdach a teraz im przyjdzie się zmierzyć z najlepsza drużyną w obecnych rozgrywkach NBA.... wynik inny jak zwycięstwo Dallas dla mnie jest nie do przyjęcia.
Z innych typów opłaca się postawić (niestety GB już zablokowało) typ over 182 pkt z kursem 1,8


Pozostałe moje typy bez analiz

ATL Hawks v TOR Raptors
typ--&gt;2
kurs: 1,3 ✅

CHA Bobcats v ORL Magic
typ--&gt; 2
kurs: 1,22 (brak jedynie Granta Hilla w Magic, ale i bez niego sobie spokojnie poradzą)
✅
LA Clippers v WAS Wizards
typ--&gt; 2
kurs: 1,42
✅

CHI Bulls v NJ Nets
not bet
choć.... może over 193 punkty z kursem 1,91
⛔

BOS Celtics v MEM Grizzlies
typ--&gt;1 ✅
kurs: 2,4 ✅


PHI 76ers v MIN Timberwolves
typ---&gt; 2 :!:
kurs: 1,35 ✅


CLE Cavaliers v MIL Bucks
typ--&gt;1
kurs: 2,52 ✅

UTA Jazz v HOU Rockets
typ---&gt; 1 ⛔
kurs: 2,3

NY Knicks v SEA Supersonics

typ--&gt;2
kurs: 1,43 ⛔



Podane typy 12
trafione: 9
skuteczność : powyżej przeciętnej :mrgreen: (75%)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Seattle SuperSonics (-5) - New York Knicks

Typ: 1
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt


Gracze z Nowego Jorku są na 14 pozycji w ogolnej tabeli NBA. Na 17 są gospodarze meczu - Supersonicks. Tracą oni zaledwie 2 punkty do Knicks, ale mają 1 mecz mniej rozegrany. Mysle ze dzisiaj wygrają spokojnie. Po pierwsze, jednak b. ważne za oceanem - hala+publika. 90% zespolow u siebie ma lepsze staty niz na wyjezdzie. Seattle mają bilans 9-7 w meczach na własnym parkiecie. Na wyjazdach NYK ma bilans 6-11 :/ Ciekawostką jest to, ze SSS w ostatnich 6 meczach grali 2 razy u siebie - oba zwycięstwa i 4 razy na wyjazdach... same porazki... To daje do myslenia. Po ostatnich 2 porazkach na pewno muszą sie zrehabilitowac. NY systematycznie przegrywa, chociaz wygrali dwukrotnie podobnie jak SSS w ostatnich 6 meczach.
NBA 2005/2006 1 X 2
New York Seattle 120:116 2.00 12.00 2.10 details 08.01.2006
Seattle New York 101:104 1.40 15.00 3.40 details 06.12.2005
W tym sezonie spotkali sie 2 razy, w obu rpzypadkach gorowali gracze z Nowego Jorku. Dzisaij to troche moja progresja. Steve Francis i Nate Robinson nie zagrają dla Knicks, a maja srednie po 10 pkt/mecz. To tez moze oslabic gości. Mysle ze dzisiaj SSS sie zrewanzuje i handi 5 punktowy siądzie.

!KONTUZJE!

Seattle SuperSonics
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
12/22/06 Rashard Lewis SF Hand Out Out until at least mid-February
10/27/06 Robert Swift C Knee IL I-L. Out for the season
01/04/07 Luke Ridnour PG Thumb Probable Probable for Jan. 5 vs. New York

New York Knicks
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
12/18/06 Nate Robinson PG Suspension Suspend Out until Jan. 10 vs. Philadelphia
01/03/07 Steve Francis PG Knee Out Out indefinitely
01/03/07 Quentin Richardson SF Back Questionable Questionable for Jan. 5 at Seattle

Washington Wizards - Los Angeles Clippers

Typ: powyzej 214 punktow
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt


Analiza: Najbardziej overowy zespol NBA. 13 zespol w ogolnej tabeli. Oczywiscie chodzi o czarodzieji ze stolicy - Washington Wizards. 214.3 - to ich srednia punktow na mecz! taka srednia imponuje chyba kazdemu... 193 punkty to srednia LAC. W ostatnich meczach jednak sie ona poprawia. Gospodarze w kazdym meczu walą ogrom punktow, a Gilbert Arenas regularnie rzuca ponad 30 puntkow. Mysle ze dzis bedzie podobnie. W pelni sil zawodnik bedzie nadal udowadnial ze jest mu dane zagrac w All star game. Z ostatnich 10 meczy taki over siadłby 8 razy w meczach WW, a jeden raz zabrakłoby 1 punktu. Czy u siebie, czy na wyjedzie, czy ze slabym, czy z lepszym rywalem - w meczach stołecznych prawie zawsze ogladamy popisy Arenasa i jego swietne zdobycze punktowe oraz over zwykle bez problemu 220.

!KONTUZJE!

Washington Wizards
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
11/17/2006 Darius Songaila PF Back IL I-L. Out until at least late February
12/27/06 Michael Ruffin PF Foot IL I-L. Out until at least early January
01/03/07 Etan Thomas PF Ankle Questionable I-L. Questionable for Jan. 5 vs. L.A. Clippers

Los Angeles Clippers
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
12/30/2006 Zeljko Rebraca C Back IL I-L. Out until at least early January
12/29/06 Sam Cassell PG Foot Out Out indefinitely
01/04/07 Cuttino Mobley SG Elbow Probable Probable for Jan. 5 at Washington

???? ???? ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No cóż wczoraj skuteczność typów 3/4 ale niestety wpadka z overem , którego uważalem za największego pewniaka . Niestety fatalna postawa obu zespołów i niecelny rzut w końcowce Bowena zdecydował o tym , że typ byl nietrafiony . Dziś nie widzę zbyt wielu interesujących zakładów . Jest oczywiście paru pewniaków , ale kursy nie są jakieś wielkie , żeby mi wpadły na pierwszy rzut w oko ;-) Ale odrazu spodobał mi się jeden zaklad . Mianowicie :
Golden State Warriors-Seattle Supersonics- suma punktów: 216.5

Jak dla mnie under . Z 3 powodów . Przede wszystkim Seatlle gra ostatnio padakę , co jest związane z brakiem Rasharda Lewisa i słabszą formą po niezaleczonej do końca kontuzji Raya Allena , który przy twardej obronie się gubi . W ostatnich 5 meczach na wyjazdach zdobywali średnio 92,6 punkta ( fakt , że grali przeciwko mocnym obronom jak Dallas czy Houston . Należy jednak pamiętać , że tamte zespoły nie grały na maksa w tych meczach . Często wprowadzając rezerwowych ) podczas gdy w 5 ostatnich meczach u siebie GSW 112,4 pkt . Razem daje dużo poniżej linii . Dodatkowo GSW też jest osłabione brakiem dwóch najlepszych rzucających obrońców Monty Ellisa i Jasona Richardsona . W ostatnich 7 meczach h2h w hali GSW ani razu linia ta nie była przekroczona . W tym sezonie Warriors pokonali Sonics 107:95 czyli dużo poniżej linii . Spodziewam się łatwego meczu dla Warriors , wątpie by Seatlle zdobyło więcej niż 90 pkt . Nie sądzę by GSW za wszelką cenę chciało bić rekordy , zwłaszcza że bez JRicha i Ellisa ich siła rażenia nie jest tak duża , by zdobyć 130 pkt . Jeśli Sonics będą chcieli wygrać , to będą musieli postawić na defensywę , bo sam Ray Allen z Luke Ridnourem meczu nie wygrają . Reasumując nawet w optymalnach składach skłaniałbym się w kierunku undera , a w okrojonych składach daję zdecydowanie więcej szans na to że over nie padnie w tym meczu.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Seattle SuperSonics (-5) - New York Knicks ⛔ :zy3ou:

Typ: 1
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt


Washington Wizards - Los Angeles Clippers ✅ :jezora:

Typ: powyzej 214 punktow
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Seattle SuperSonics (-5) - New York Knicks ⛔

Typ: 1
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt

Washington Wizards - Los Angeles Clippers ✅

Typ: powyzej 214 punktow
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Kolejny raz zaśmiecanie tematu... Wyżej dałeś post na te drużyny z analizami więc mogłeś tamten post zedytować. Żeby nie było, że nabijam posty:


Denver - Utah

1,85

W meczu tym z całego serca będę kibicował Denver, ale niespodziewam się łatwego meczu. Iverson tej nocy zagrał słbo przeciw Lakersom zdobywając kilkanaście punktów. Dziś powinno być lepiej, bo na własnym parkiecie &quot;The Answer&quot; gra lepiej ale mecz przeciwko Jazz nie będzie łatwy. Jazz fantastyczne na początku sezonu, zaczyna się wypalać i przegrywać ze średniakami. Nie mają też oni gwiazdora na miarę Iversona, czy Anthony&#39;ego. Grę zazwyczaj prowadzi Boozer ale myślę, że dzisiaj to nie wystarczy. Od kiedy Allen przeszedł do Nuggets nie grają najlepiej ale dziś wygrają.

Pytanie do expertów typu micha13 lub Jaques:

Czy waro grać dziś na Bulls przeciwko Pistons;
na Cleveland przeciwko Nets?
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Myślę że na Cleveland można stawiać. ✅
Cavaliers bez kontuzji bo nie liczę Newble&#39;a który grał dwa razy w tym sezonie.
Nets za to nie bedą mogli skorzystać z pomocy Collins&#39;a który także ma słabe staty ale zawsze te 3 pkt i 4zb. dołoży.
Na własnym parkiecie Cavaliers radzą sobie bardzo dobrze z bilansem 14-3 za to Nets na wyjazdach nie pokazują się z najlepszej strony z bilansem 4-8 i to jest to co skłania mnie do typu na drużynę Lebrona.
Obie ekipy wygrały 3 spotkania z rzędu i są w dobrej formie.
Myślę że można zagrać jeszcze handi na Nets(+6,5) z kursem 1.91. ✅
Według mnie będzie to wyrównane spotkanie ponieważ oba zespoły mogą wykorzystać cały skład (no oprócz tych obu panów o których wspomniałem wcześniej) i są w dobrej formie ostatnio.

Co do meczu Chicago to tutaj już jest mniej pewny typ ale myślę o wygranej Chicago. ✅
W drużynie z Detroit nie będzie mógł wystąpić Billups co jest ogromną stratą dla zespołu a w drużynie gospodarzy nie ma żadnych kontuzji oczywiście nie licząc wyałtowanego na cały sezon Andriuskevyciusa.
Chicago przegrało swoje dwa ostatnie mecze i zapewne będą chcieli przerwać tą serię.
Detroit na wyjazdach radzą sobie w miarę dobrze z bilansem 10-6, Chicago u siebie może pochwalić się bilansem 14-3 co ukazuje że na własnym parkiecie czują się wyśmienicie.
Do składu Chicago powrócili już Hinrich i Nocioni co jest bardzo korzystne dla Byków. Chicago będzie chciało wykorzystać dziurę spowodowaną brakiem Billupsa czyli około 18pkt. i 8 asyst na mecz.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Czy waro grać dziś na Bulls przeciwko Pistons;
na Cleveland przeciwko Nets?
Wiesz co ja tego nie gram . Tak to Tobie odpowiem ???? Myślę , że nie warto bo kursy są nie adekwatne do ryzyka . Lepiej zagrać IMO Pistons + 7,5 . Nets też ostatnio złapali formę i już nie mają skuteczności 30 % a jak oni są w formie to grają koszykówkę z kosmosu . A Cavs niby też grają dobrze , ale ten zespół mnie nie przekonuje . Potrafi przegrać w najmniej spodziewanym momencie . Natomiast Pistons co prawda bez Chaunceya Billupsa , ale Hamilton i Prince godnie go zastępują , jeśli jeszcze Wallace , McDyess i Mohammed sprostają Benowi Wallacowi to też mogą sprawić niespodzianke . Dla mnie obydwa mecze no betowe , po 50 % szans . Coś się dzieje , bo buki szaleją . Oprócz GSW under czaiłem się na over 184,5 w meczu z Sacto . Teraz linie powiększone do 221,5 i 194,5 . Czasem warto poczekać do wieczora ;-) Zaraz jeszcze przeanalizuje i jeśli coś zagram to napiszę .

EDIT

Analiza : Sacramento w ostatnich 5 meczach u siebie zdobywa średnio 113,7 pkt ( nie licząc dogrywki w meczu z LAL ) podczas gdy rywale w tych meczach rzucają 103,4 pkt ( również nie licząc dogrywki ) . Daje to sporo powyżej linii . Portalnd w ostatnich 5 meczach na wyjazdach 86,4 pkt . Sacto w ostatnich 5 meczach 4 zwycięstwa 1 dogrywka , Blazers na ostatnich 5 wyjazdach 3 wygrane 2 porażki . Z tym że wygrali z osłabionymi Raptors , 76ers i Grizzlies . Ostatnie 2 mecze przegrali 10 i 23 pkt . PIerwszy mecz h2h w Sacramento wygrali gospodarze róźnicą 20 pkt . W ostatnich 14 meczach h2h w ARCO Center 10 razy lepsi byli Królowie . Portalnd przegrali ostatnie 4 mecze , a Sacramento mają runa L1 . Dziś spodziewam się łatwego zwycięstwa Kings .
 
W 0

wafel89

Użytkownik
No własnie jak ten under ? bo mi sie wydaje naprawde pewny!!!nie zagra kilku dobrze rzucających graczy, no i w meczach h2h było mało pkt
 
W 2

wislak

Forum VIP
Sacramento Kings (-9) - Portland Trail Blazers

Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt


Sacramento to 24 zespol ligi. Portland to 22 zespol. Królowie maja u siebie bilans 10-8, a Blazers na wyjedzie: 6-10. Ostantie 10 meczy lepiej grali gospodarze. W tym seoznie juz raz sie spotkali i tez w Sacramento:
NBA 2006/2007
Sacramento Portland 105:85
Ten wynik chyba mowi nam wszyskto. Portland przegralo ostatnie 4 mecze. Sa w jakims dołku. 3/5 ostanich meczy wygrywali Kings. Sa na fali. Mike Bibby ładuje co mecz niezle ilosci punktow. Mysle ze dzisiaj Sacra wygra i to z handicpaem.

!KONTUZJE!

Sacramento Kings
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
01/05/07 Brad Miller C Flu Questionable Questionable for Jan. 6 vs. Portland

Portland Trail Blazers
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
11/17/2006 Darius Miles SF Knee IL I-L. Out for the season

???? ???? ????

inne typy:
L.A. Clippers -4 - Atlanta
New Jersey - Cleveland -6.5
Seattle Golden State under 221
Indiana New Orleans under 178

???? ???? ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wiem że nieco późno daję typy ale są powody (nauka, i grande problemos)

NJ Nets v CLE Cavaliers +6.5/-6.5
typ:2 (handi że CLE pokona róznicą 7 punktów NJ nets)

kurs: 1,91 w GB


Clevland to drużyna własnego parkietu. Grają bardzo dobrą widowiskową i skuteczną koszykówkę, niestety nie można tego powiedzieć o NETS. Na wyjazdach nie błyszczą. Dodatkowo podobno Carter Vince narzeka na bóle kostki, więc może go nie zobaczymy. Mało ważne Clevland zmiotą Netsów aż miło. Sam zagrałem to...... niestety juz za niewielkie pieniądze bo wczoraj Ducks mnie rozbroili ????


SEA Supersonics v GS Warriors +9.5/-9.5
typ: 2
kurs: 1,91


Tutaj mecz może bardziej będzie się &quot;zazębiał&quot; w 3-4 kwarcie, ale Seattle są w kryzysie, dodatkowo niejasna jest sytuacja klubu, zmiana właściciela, trenerów a wyników nie ma ????
GS moim zdaniem jeżeli będzie grało swoje to nawet handi 15 punktów jest spokojnie w ich zasięgu. Bilans 14-3 we własnej hali musi budzić respekt!


Reszta jest dla mnie mało ważna.... mecze wg mnie nie do grania ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wczoraj 1/2 + typ którego nie podałem czyli over Sacto win . Dziś kolejne propozycje :


Phoenix Suns - Golden State Warriors
Typ: poniżej 228.5 pkt ( 228.0 pkt w Totomixie )


W ostatnich 5 meczach u siebie Suns zdobywali średnio 113,8 przy 95,6 pkt. rywali . GSW na ostatnich 5 wyjazdach zdobyli średnio 107,4 pkt . Te statystyki dają sporo poniżej linii . Jeśli weźmiemy pod uwagę , że GSW na wyjazdach grają słabiutko i z mocnymi rywalami zdobywają zazwyczaj poniżej 100 pkt ( tak było z Kings , Nets , Phoenix czy Houston a przecież to typowo overowe zespoły poza tymi ostatnimi ) jak również fakt , że w obu zespołach zabraknie startowych dwójek Jasona Richardsona i Rashy Bella to ja jestem wstanie postawić na ten typ . Ponadto mecze h2h też wskazują na under w tym meczu . W tym sezonie obywda zespoły nie przekroczyły tej linii w Phoenix było 105-101 a w drugim meczu 110-113 ) . W poprzednich dwóch latach w Phoenix linia ta też nie była nigdy przekroczona . Spodziewam się łatwego zwycięstwa Suns i nie spodziewam się by chcieli jakoś bardzo upokorzyć Warriors . Myślę , że buki trochę za przesadziły z tą linią , przecież Suns to wspaniały atak ale i fantastyczna obrona , a Warriors przeciwko takiej obronie nie są w stanie rzucić 105-110 pkt . Ponadto wczoraj Baron Davis grał całe 48 minut i wątpie , by dziś szalał ofensywnie . W ostatnich 10 meczach Suns i Warriors przekroczyli tą linię tylko raz .

Kobe Bryant - Dirk Nowitzki ( kto więcej punktów ) 1 @ 1.45

Typ wydawać by się mogło bardzo ryzykowny , bo Dirk ostatnio przeciwko SAS strasznie szalał . Ja jednak wedlug mnie znalazłem value beta . Przede wszystkim dlatego , że Kobe w ostatnim łatwo wygranym meczu z Denver zagrał tylko 28 minut ( rzucił 8 pkt ) , co według mnie było celowym zagraniem Philla Jacksona , by 81 odpoczął przed ważnym meczem z Maverics . Poprzednie 4 spotkania w Staples Center Kobe grał z kapitalną średnią 41,8 pkt.( najlepszej obronie - Houston Rockets rzucił 53 pkt. Dirk w osatnich 5 meczach ( nie licząc w Seatlle , gdzie Avery Johnson też go oszczędzał ) rzucał średnio 27,8 pkt. W tym sezonie obydwa zespoły już się spotkały (110-101 zwycięstwo Dallas ) i Dirk rzucił 26 pkt-ów a Kobiash 33 pkt. Nowitzki przekraczał w sumie w tym sezonie granice 30 pkt. 5 razy , podczas gdy Kobe w LA tylko 9-krotnie nie przekroczył tej granicy . Dodatkowo wątpie , by poraz kolejny Jason Terry , Devin Harris z Joshem Howardem zdobyli razem tylko 32 punkty. Sądzę , że oni dziś wesprą Dirka w zdobywaniu punktów i ten nie będzie musiał rzucać tylu punktów .
Łączny kurs dubelka 2,77 .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bardzo ciekawy typ na under w meczu Suns - Warriors, też to postawie. Expertem z NBA nie jestem ale może moje typki tez sie sprawdzą, na dzis coś takiego:

Toronto Raptors - Washington Wizards - mniej niż 222,5 punktów - 1,91 (Bwin)
Koszykarze z Waszyngtonu zajmują 2 miejsce w konferencji Wschodniej, w ostatnich 10 spotkaniach odniesli tylko 2 porażki. Dziś zmierzą się z drużyną Toronto. Bukmacherzy linię punktów w tym meczu wyznaczyli na 222,5. Stawiam ze ta granica nie zostanie w tym meczu przekroczona, m.in. ze względu że Raptors rzadko kiedy rzucają w granicach 110 punktów.

Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs 2 - 1,25 (Bwin)
Liczę że &quot;Ostrogi&quot; podniosą się po trzech porażkach z rzędu i pokonają koszykarzy z Memphis na ich parkiecie, w poprzedniej kolejce Spurs przegrali na własnym parkiecie po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu z Dallas Stars 85-95, a Grizzlies polegli u siebie w meczu z Boston Celtics 119-128.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Portland Trail Blazers – Miami Heat ⛔
Typ: 1
Kurs: 1,74
BUK: Betfair
Analiza:
Heat gra ostatnio padakę. Serię 5 porażek można usprawiedliwić brakiem kontuzjowanych Wade’a i Shaqa. Porażka z Suns 28 punktami, z L.A.C u siebie 15 punktami i przegrana z Magic 29 punktami to jest dno. Dziś wraca Wade ale nie sądzę, żeby zagrał więcej niż 25 minut. Natomiast Blazersi bez rewelacji ale wczorajszej nocy przerwali serię 4 porażek, wygrywając z Kings po dogrywce’ na wyjeździe. Oba zespoły w tabeli ogólnej dzieli niewiele, ale Heat powinno być dziś łatwym kąskiem dla gospodarzy. W ekipie z wybrzeża Pacyfiku świetnie się ostatnio spisuje Zach Randolph i pewnie on weźmie dziś grę na siebie i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa nad Miami Heat.

Edit: takiej ppadaki nie zgarali niestety. Randloph tylko 15 pkt. :cry:
Po raz drugi obiecuję sobie, że już nie będę stawiał na Blazers. :]
 
W 2

wislak

Forum VIP
Spotkanie: Portland Trail Blazers – Miami Heat
Typ: 1
Kurs: 1,74
BUK: Betfair
Analiza:
Heat gra ostatnio padakę. Serię 5 porażek można usprawiedliwić brakiem kontuzjowanych Wade’a i Shaqa. Porażka z Suns 28 punktami, z L.A.C u siebie 15 punktami i przegrana z Magic 29 punktami to jest dno. Dziś wraca Wade ale nie sądzę, żeby zagrał więcej niż 25 minut. Natomiast Blazersi bez rewelacji ale wczorajszej nocy przerwali serię 4 porażek, wygrywając z Kings po dogrywce’ na wyjeździe. Oba zespoły w tabeli ogólnej dzieli niewiele, ale Heat powinno być dziś łatwym kąskiem dla gospodarzy. W ekipie z wybrzeża Pacyfiku świetnie się ostatnio spisuje Zach Randolph i pewnie on weźmie dziś grę na siebie i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa nad Miami Heat.
Ja bym stawial odwrotnie. Wade moze pokazac klase... Dawno nie gral to na pewno bedzie napalony i moze Miami zagrac niezle. Mysle ze dzisiaj musi byc przerwana passa 5 zwyciestw bo jednak PTB moze byc tez zmeczone troche meczem z Krolami. Jak bedzie to sie okaze :]
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Toronto Raptors - Washington Wizards - mniej niż 222,5 punktów - 1,91 (Bwin)
Na moje tu może paść over . Raptors już pewnie w optymalnym skladzie łatwym rywalem nie będą dla ultraofenywych Wizards ... Toronto to też ofenswynie nastawiony zespół , więc mecz będzie pewnie na pograniczu linii .
 
W 0

wafel89

Użytkownik
że w obu zespołach zabraknie startowych dwójek Jasona Richardsona i Rashy Bella to ja jestem wstanie postawić na ten typ
Bell miał pauzować tylko jeden mecz więc dzis powinien wrócic ale ja tez powaznie mysle nad tym typem bo jest chyba tak samo pewny jak wczorajszy under GSW
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom