>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA sezon 2013/2014

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
NBA wraca na salony, więc pewnie pojawi się z mojej strony jakaś porcja typów, najczęściej na pkt zawodników + na dzień dobry kilka luźnych betów długoterminowych.

Na otwarcie mam propozycję w spotkaniu, które wielu potraktowało jako lokatę typując łatwe zwycięstwo Clippers. Też pewnie skleję jakiś kupon gdzie pojawi się faworyzowana ekipa z LA ale propozycję na to spotkanie mam z innej beczki:

Paul Gasol over 16.5 pkt 1.9 ⛔
Marathon


Gasol w zeszłym sezonie u boku Howarda i Bryanta kiedy grał pełny wymiar czasowy najczęściej przekraczał tę linię, lub kręcił się blisko i w najbliższych spotkaniach Lakers, gdzie jak wiadomo skład wygląda bardzo mizernie nie widzę innej możliwości jak gra pod Gasola. W przedsezonowych grając nie więcej niż 30 minut oddawał w okolicach 10 rzutów dokładając trochę osobistych. Derby LA i nawet zakładając większy bądź mniejszy odjazd Clippers ekipa gospodarzy nie może sobie pozwolić na przesadne oszczędzanie, nawet mając na uwadze jutrzejszy mecz z GSW. W przypadku Gasola liczę dziś na przedział 35-40 minut, ponad 10 rzutów z gry (to taka pesymistyczna wizja) i kilka osobistych, które rzuca na niezłej skuteczności. Powinien być dziś liderem Lakers i rzucić coś w granicach 20 oczek na moje.

edit: 15 pkt przed 4Q i co - rezerwa LAL gwałci Clipp i Gasol, podobnie jak reszta 5s nawet nie pojawia się na parkiecie ;)


Oprócz tego kilka dość luźnych propozycji na sezon, które pograłem płaską stawką ;)

Konferencja wschodnia zwycięzca - Miami Heat 1.9
Betsafe/ Bet365


Ktoś powie, że w końcu ktoś zrobi Heat, których przewaga wydaje się topnieć, odpowiem ok - może i zrobi, ale ja tego nie oceniam 50-50, jeśli trio z Miami będzie zdrowe.

Blazers over 38.5 wygranych spotkań 1.88
Unibet


Takie zespoły jak Cavaliers, Pistons, Minnesota, New Orealns, Atlanta dla mnie absolutnie nie są lepsze na papierze od Portland, a linie mają ustawione wyżej w większości.

Wygra dywizję Atlantic - Knicks 3.0
Betsafe


Pojedynek między Nets i Knicks. Jeśli Nets nie odpalą od razu, o ile odpalą w ogóle to widzę spore szanse powodzenia. Knicks ubiegły regular zaczęli imponująco, jeśli choć zbliżą się do tego poziomu może być ciekawie.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Jeszcze jeden typ na otwarcie sezonu:
Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
Typ:
-Chris Paul over 28,5 punktów i asyst@1,85
(betsson) ⛔⛔⛔

Buki chyba grają progresję na under Paula przeciwko Lakers, bo trudno zrozumieć, czemu Paul, który w każdym meczu poprzedniego sezonu z Lakers robił tę linię spokojnie, ma jej nie zrobić dziś.
Jedyny sensowny argument przeciwko to blowout i małe minuty Chrisa. Z drugiej strony gram też na Clippers więc tak czy siak mamy tu dobrą sytuację.
Paul przeciwko Lakers w poprzednim sezonie:
-15 asyst 18 pkt
-13 asyst 30 pkt
-13 asyst 24 pkt
-12 asyst 24 pkt

Hmm...średnia 37,25... linia 28,5. W Lakers nie ma już Howarda, obecnie out jest Kobe, jednak nijak, poza tym, że Clippers są bitym faworytem, nie ma się to do typu na over Paula. Lakers ciągle nie mają na niego obrońcy. Na jedynce mają Nasha, Blake&#39;a czy Farmara...W Clippers nowy trener i kilka nowych armat, trudno przypuszczać, by podziałało to źle na staty Paula, tym bardziej pamiętając to, na co pozwalał Rajonowi Rondo Rivers w Bostonie.
Jeśli tylko nie będzie blowoutu, typ ma bardzo duże szanse powodzenia.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jakby ktoś chciał bwin ma jeszcze linie na George&#39;a 17,5 A na Rose&#39;a 21,5
Obie wciąż są kuszące ale pewnie wzrosną do poziomu innych w innych bukach niebawem.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Takie zespoły jak Cavaliers, Pistons, Minnesota, New Orealns, Atlanta dla mnie absolutnie nie są lepsze na papierze od Portland, a linie mają ustawione wyżej w większości.
Z tych co wymieniłeś to chyba tylko Atlanta nie jest na papierze lepsza od Portland.
 
Gy_Gy_Craveel 297,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Indiana Pacers VS Orlando Magic Under/over
Biorac ten mecz pod lupe i koncentrujac sie na zdobyczach punktowych druzyn zwrocilem uwage na zdobywane
punkty przez Orlando w Indianie i wychodze z takiego zalozenia ze;
Indiana ktora ma tak niesamowita obrone i jest prowadzona przez Vogla gdzie ten stawia nacisk na obrone
a statystyki z roku na rok sa przez niego poprawione a wystarczy za cytowac moj poprzedni wpis &quot;
najlepsza strona zespolu czyli obrona. Kiedy Vogel przejmowal Pacers w 2010/11 tracili
103.4 punktów, a w poprzednim sezonie tracili tylko na 96.6 na 100 posiadan, bedac najlepsza broniaca druzyna ligi.&quot;
Wiec nie widze nic innego jak dzisiaj zostanie postawiona sciana przed Druzyna z Orlando.
Orlando Ktore jest w przebudowie i celem jest ogranie sie mlodego skladu to ostatni sezon
zaliczyl 94pkt na mecz przy 44,8% skutecznosci z pola. Ostatnie mecz rozegrane w Indianie to
zdobycze pkt na poziomie sredniej 80 punktow;
IND 95 - ORL 73
IND 105 - ORL 87
IND 93 - ORL 78
W takim przypadku , przy tak dobrej i silnej Obronie Indiany i wzmocnieniach, nienajlepiej
widze srednia skutecznosc Orlando ktora byla z ostatnich trzech meczu na poziomie 36% z pola
Wiec w takim przypadku widze po stronie Under gdzie bedzie trudno osignac 40% skutecznosci a
co dopiero 44 wiec moj typ widze tak;
Orlando 87,5 under @ 1,90 Unibet✅
Orlando 91,5 under @ 1,44 Williamhill✅ (dla Ostroznych) (musialem edytowac bo pomylile buka)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ruszamy :)

Osobiście gram NBA na Bet365, bo liczba linii, handi jest tam ogromna i można spokojnie coś dobrać.

LAL - LAC ( HT/FT ) 2 za 1,52 ⛔

Wiadomo masówka w stronę Clippers, ale nie może być inaczej. Lakersi mają ogromne problemy ze składem, a zbieranina graczy, którą zakontraktowano na ten sezon, nie wróży nic dobrego. Rotoworld jeszcze kwestionuje wystep Nasha i Kamana, ale pewnie zagrają. Nie sądzę by zagrał Kobe, który ciągle jest Questionable. Clippers nawet ławką moga spokojnie rywalizować ze starterami Lakers, więc o wynik w mojej ocenie można być spokojnym. OK, to NBA - uczy pokory i trzeba o tym pamiętać na każdym kroku, ale Derby to Derby, a Cliipersi uwielbiają upokarzać ostatnio sąsiadów.

Miami - Chicago - do oglądania, nie do typowania na tym etapie rozgrywek.

Indiana - Orlando ( H +17 ) 2 za 1,40 ✅ - w takie handi bym wszedł, gdybym to grał ( bo nie zagram ). Bez przegieć, pierwszy mecz, do tego jutro od razu b2b z pelikanami, którzy fajnie grali w pree, więc Indianie będzie potrzebna moc. Wiadomo, że nie zagra Granger, ale to żadna nowość, u gości zabraknie Tobiasa Harrisa i Baby Davisa ( to spore osłabienie jednak ). Przewiduję ograniczone minuty gwiazd Indiany i ich zwycięstwo na poziomie 8-14 punktów. Spójrzmy również na zeszły sezon, gdzie Indiana i Orlando zanotowały na starcie 2-0, a Pacers wygrawali +2 z Raptors oraz +8 z Kings, a przecież te drużyny, też do wielkich nie należały. Sądzę, że Vogel przygotowuje drużynę, by weszła w sezon spokojnie i dziś blowoutu nie będzie.

Powodzenia wszystkim fanom !!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Z tych co wymieniłeś to chyba tylko Atlanta nie jest na papierze lepsza od Portland.
Czy ja wiem? Portland w tym roku zapowiada sie naprawde niezle. Wreszcie maja lawke + bardzo dobra piatke. Kazda pozycja na konkretnym poziomie

Czy ja wiem? Portland w tym roku zapowiada sie naprawde niezle. Wreszcie maja lawke + bardzo dobra piatke. Kazda pozycja na konkretnym poziomie [ tak tak pisze tu takze o Lopezie, ktory powinien byc dobrym klocem pod koszem a Aldridge podobnie jak KG w Brooklynie bedzie mogl lapac poldystans czyli tam gdzie najlepiej sie czuje. Lillard juz ma duze umiejetnosci a z kazdym dniem, tygodniem, miesiacem powinien byc jeszcze lepszy. Wess + Batum ponizej okreslonego poziomu nie schodza to oczywisty fakt. No i ta lawka, o ktorej na poczatku pisalem. Wright to niezly strzelec, tak samo Mo Williams, ktory na luzie moze zdobywac te punkty o ktore bylo bardzo trudno w poprzednim sezonie. Do tego jak wyzdrowieje McCollum to drugi garnitur moze byc bardzo kasliwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Gy_Gy_Craveel 297,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Los Angeles Lakers VS Los Angeles Clippers Under/Over
Lakers w poprzednim sezonie wygladali znakomice na papierze, mieli dobrych graczy jak
Howard,Metta World Peace,Gasol,Nash ,Bryant ale to skonczylo sie nie najlepiej
Dzisiaj sa bez dwoch pierwszych zawodnikow(odeszli) i bez Bryanta ktory ma kontuzje ,
zagraja dzisiaj Nash i Gasol a to moze byc zamalo na offensywe, Howarda i MWP ZASTAPIA
Kaman (3.2 mln dol za 1 rok) i Nick Young (1.2 mln za 1 rok) dotego nalezy dodac slaba lawke
rezerwowych i nalezy dodac ze mecz odbedzie sie na tym samym parkiecie na ktorym oba
zespoly uczestnicza na codzien w Staples Center.
Ostatnie mecze to 9 overow , ostatnie cztery to;
LAC 109 - LAL 95
LAL 101 - LAC 125
LAC 107 - LAL 102
LAL 95 - LAC 105
Srednia zdobywanuch pkt przez LAL to 98 ale dodajac do tego ze niema z tej 5 trzech graczy a
w tym KB od ktorego wszystko sie zaczyna ,wiec tym razem upatruje tutaj under w meczu czyli
przelamanie passy overovej na underowa .
Do tego sprzyja obrona Clippers ktora w poprzednim sezonie zakonczyla na dobrym 9 miejscu w defensywie(efektywnosci).
ale to malo bo najwiekszym transferem jest Doc Rivers ktory kladzie nacisk na defensywe i ma ja poprawic
i tak z pozytywnej na jeszcze lepsza.
I dlatego w slabszym skladzie ofensywneym LAL a Lepszej Defensywie Clippers + Rivers-ie upatruje
spora szanse na Under LAL , szkoda bo jescze 2 dni temu linia byla 99,5 niestety spadla na 94,5/95,5.
Swoj typ stawiam bezpiecznie;(moze ktos ma lepsze kursy lub linie)
Los Angeles Lakers 98,5 Under @ 1,44 Williamhill⛔
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Przeanalizujmy składy
(Cavaliers, Pistons, Minnesota, New Orleans, Atlanta, Portland)

PG:
Irving Jennings Rubio Holiday Teague Lillard

SG:
Waiters Billups Martin Gordon Williams Matthews

SF:
Bennett Smith Williams Evans Korver Batum

PF:
Thompson Monroe Love Anderson Millsap Aldridge

C:
Bynum Drummond Peković Davis Horford Lopez

Dobra ławka:
Cavs [Jack, Clark, Miles, Varejao, Zeller]
Pistons [Bynum, Stuckey]
Wolves [Barea, Shved, Turiaf]
Pelicans [Morrow, Aminu]
Hawks [Ayon, Brand]
PTB [Mo Williams, Wright, Leonard]


Okej, może Portland przewyższa więcej drużyn niż tylko Atlantę jak wspomniałem wyżej, ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem że Portland są lepsi na papierze od chociażby Cavs czy Timberwolves.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Okej, może Portland przewyższa więcej drużyn niż tylko Atlantę jak wspomniałem wyżej, ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem że Portland są lepsi na papierze od chociażby Cavs czy Timberwolves.
Wiesz, ja te drużyny oceniłem jako - nie lepsze od Portland. Z tych wymienionych najwyżej oceniam właśnie Cavs, Wilki i Portland, na Cavs &amp; Wilki mamy linię 40/40.5 a na Blazers troszkę niżej, to jest mój argument, a wszystko i tak zweryfikuje parkiet ;)
 
andy1908ks 22

andy1908ks

Użytkownik
Według mnie najlepszy zespół z podanych przez was to New Orleans Pelicans.
I to z dużą przewagą ! Pierwsza piątka: Holiday.Gordon.Smith.Davis.Aminu
+ piekielnie mocna ławka rezerwowych: Evans i Anderson (obaj będą walczyć o miano najlepszego rezerwowego) + Morrow,Roberts i Rivers(na których zwrócił bym szczególną uwagę.Uważam, że to będzie najlepszy sezon każdego z nich). Tylko na pozycji centra zespół może przegrywać z klubami opisanymi przez was wyżej ???? Mecze przedsezonowego pokazały, że Pelikany bardzo dobrze rozumieją się na parkiecie.I w końcu doczekałem się, że moja ulubiona drużyna w NBA nie będzie postrzegana jako jedna z najgorszych a jako faworyt do play-off ! :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
Typ: Lakers under 95pkt @ 1,83 Bet365

Zaczynamy NBA i od razu w oko wpadł mi niezły zakład. Jest to under zdobytych punktów przez ekipę z Lakers, którzy jutro zagrają bez Bryanta, a na dodatek nie ma Howarda i Metty, którzy odeszli od ekipy z L.A. W pre-seasonie we wszystkich przegranych meczach nie osiągnęli więcej punktów niż granicy jaką zakładam na ten mecz. Jutro także będzie im ciężko, gdyż Clippersi dobrze grają w obronie, widać solidność, a potrafią także wyprowadzić szybką kontrę po stealu. Clippers na obecny moment grają znacznie lepiej od Lakersów, nie powinni mieć żadnych problemów i myślę, że jeśli zagrają jak dotychczas, a sądzę, że potrafią nawet lepiej to spokojnie Lakersi nie rzucą tylu punktów. Na początek spokojnie ze stawką, zobaczymy jak to wygląda w regular.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Derrick Rose over 6,5 asyst @ 1,85 betsson
Powrót Rose&#39;a już niebawem za kilka godzin, wielu ludzi spodziewa się dobrego show z jego strony ale ja bym osobiście uważał z linią punktową. Co prawdą wygląda bardzo świeżo, atletyzm wrócił do porządku jednak Miami z pewnością skupi na nim większą uwagę, a szczególnie James. Rose za bardzo nie lubi grać przeciwko Lebronowi , pokazały to zwłaszcza playoffy dwa lata temu. Chalmers ani Nole nie dadzą sobie rady z rozgrywającym Bulls, a niewątpliwie otrzymają wsparcie a Rose nie będzie grał raczej na pałe i skupi się momentami na rozgrywaniu. Z drugiej strony na pewno znajdą się sytuacje kiedy będzie próbował penetrować bo prezentuje taki styl gry. Jednak Chicago dysponuje dobrym graczami którzy potrafią rzucać dlatego też zawsze znajdą się akcje, gdzie jeden z graczy zostanie odpuszczony. W sumie Rose notował zwykle po 6,7 asyst co mecz w swoich sezonach, stawiam że jutrzejszy mecz będzie na styk jeżeli chodzi o podania. Może się zdarzyć również dogrywka co jak najbardziej sprzyja naszemu typowi.
Clippers over 103,5 @ 1,75 bwin
Ta bielsza część LA rzuca regularnie ponad setkę w derbach, a biorąc pod uwagę skład Lakers to już w ogóle można powiedzieć o katastrofie. Poprzedni rok całkowita dominacja Clippers nawet z Bryantem - w tym wypadku D&#39;Antoni zdecydował się pozyskać przecietniaków którzy mają poprowadzić Lakers do PO. Nic bardziej mylnego. Clippers nie tylko wzmocnili się w postaci porządnego trenera, ale także pozyskali kilku zawodników dających dodatkowo więcej możliwości na parkiecie. Pomimo jutrzejszych barw Lakers znając życie większość kibiców z LA przeniosła się na tych drugich, więc nie ma mówić o jakiejkolwiek przewadze w stosunku do atmosfery. Rivers będzie chciał rozpocząć sezon od mocnego kopa, a wysokie zwycięstwo w derbach zdecydowanie podwyższy pewność Clippers. Różnica pomiędzy obiema ekipami jest bardzo widoczna, skład Lakers wygląda jeszcze gorzej niż rok temu, więc wniosek wysuwa się sam przed tym spotkaniem co tak naprawdę są w stanie zaoferować nam zawodnicy D&#39;antoniego.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Witam wszystkich maniaków NBA,

Ruszamy z nowym sezonem w nocy, więc czas coś zapodać na początek.

Miami Heat vs Chicago Bulls
Typ: Bulls
Pinnacle
2,85
5/10

Sezon dopiero rusza, więc jak najbardziej prawdopodobne są wszystkie scenariusze w tym spotkaniu. Bullsi z Rosem są w stanie zdobywać góry i coś czuję, że lider byków pokaże dziś różki. Z całym szacunkiem dla Heat, nie spodziewam się, że dojdą do finałów w tym roku. Ostatnie PO pokazały, że dla Miami każdy kolejny sezon w podobnej konfiguracji personalnej będzie coraz cięższy. Pierwszy mecz dla gospodarzy będzie ciężkim wejściem w sezon, bo trafiają na Chicago, które wygrało 8 ostatnich meczów w pre season w październiku, a nie grali z byle ogórkami, bo pokonali Pacers (2 razy), Thunder czy Grizzlies. Możliwe, że Miami mimo wszystko dziś wygra, bo przewaga swojego parkietu na starcie jest istotna, ale patrząc subiektywnie na kurs na Chicago -jest on wyższy niż się spodziewałem, więc why not? ???? Pozdr.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Clippers -5.5 first half
Clippers byli $$ w zeszłym sezonie w 1 połowach - Lakers to taki crap team, wątpię by byli w stanie nawiązać walkę, nie mniej jednak to derby LA, więc nie zdziwiłbym się gdyby Lakers jakim cudem pokryli te 9 ptk. Linia ledwo się ruszyła, mimo całej masy ludzi na Clippers - nie widzę argumentów sportowych za Lakers prawdę mówiąć - Chris Paul zrobi z Nasha gościa wyglądającego jak high school player - jedynym wartościowym zawodnikiem w LAL jest Gasol. Reszta to szkoda gadać - Mike na ławce Lakers tylko dopełnia tragizm tej drużyny. Rivers powinien go zjeść, bije go na głowę i przede wszystkim Rivers to players coach, gość dla którego chce się grać. Mike? Ugh:?

Co do meczu Bulls/Heat
Sporo osób jara się Rosem z preseason - zobaczymy jak to będzie wyglądać przeciwko Lebronowi. Ring celebration nieco zdekoncentruje Heat i wprowadzi swojską atmosferę, więc jest szansa na HT/FT bet w postaci Bulls/Heat, bo pomimo historii wyników między tymi drużynami uważam, że Heat odprawią Byki, które we front courcie nie mają żadnej głębi składu z wiecznie kontuzjowanym Noahem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Indiana Pacers - Orlando Magic -&gt; gospodarze over 101 -&gt; 1,91 -&gt; Betsson ⛔ 97

Po 4 miesiącach przerwy wreszcie startuje liga NBA. Na początek władze ligi oferują nam 3 spotkania, z których pierwsze odbędzie się w Indianapolis. Wszyscy czekają na mecz pomiędzy Miami a Bykami z Chicago i 1 normalny mecz w którym wystąpi Derrick Rose po ponad półtorarocznej przerwie. Ja jednak skupię się na meczu Pacers. Indiana w tym sezonie moim zdaniem spokojnie może walczyć o prymat na Wschodzie i wcale nie być gorsza od Miami Heat. Skład jest praktycznie bez zmian, podstawowa 5 została, na ławkę team Franka Vogel&#39;a przyszedł ciekawy shooter Chris Copeland oraz doświadczony podkoszowy Luis Scola, który mimo że najlepsze lata ma raczej za sobą z ławki powinien być gwarantem pkt. Ponadto, jest ciekawy i nieobliczalny point guard CJ Watson który również nie pokazał w Brooklynie pełni swoich możliwości. W Indianie wciąż brakuje Danny&#39;ego Granger&#39;a, jednak tamten sezon pokazał, że wcale jego brak nie musi oznaczać osłabienia zespołu. Orlando pozyskali w drafcie Victora Oladipo z numerem 2 i z tego co widziałem w pre seasonie, z pierwszoroczniaków on mi się najbardziej spodobał i on zostanie wg mnie Rookie of the Year. Ponadto sprowadzili silnego skrzydłowego Jasona Maxiell&#39;a z Detroit. Orlando w tym sezonie prawdopodobnie będzie tankować sezon, o PO raczej mogą pomarzyć. Indiana ma zarówno silny backcourt jak i frontcourt i 101 pkt u siebie ze słabym Orlando powinni zdobyć i taki jest mój typ na dzisiaj. Pozdrawiam. Rambo.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Indiana Pacers - Orlando Magic --&gt; 1 - 1,12 (bez dogrywki) ✅ 97-87
???? L.A.Lakers - L.A.Clippers (HC 0/-6,5) --&gt; 2 - 1,65 ⛔ 116-103
AKO: 1,85 ⛔
Osobiście dzisiaj uderzam w taki dubel. AKO daje 1,85, więc całkiem przyjemnie i bardzo realnie. Odnośnie samych spotkań zostało już tak dużo napisane, że chyba nie ma sensu za dużo dodawać...Pacers u siebie ze słabymi (chyba :razz ???? Magic a Clippers z osłabionymi Lakersami. Clippersi nareszcie wydaje się, że mają bardzo dobrego trenera motywatora (bardzo takiej osoby w poprzednich sezonach im brakowało), który rzadko odpuszcza, więc sezon powinni zacząć od efektownej wygranej. No i to chyba tyle nie ma się co za dużo rozpisywać.

???? Miami Heat - Chicago Bulls --&gt; 1 - 1,45 ✅ 107-95
Jeśli chodzi o Heat osobiście wydaje mi się, że &quot;LeBrony&quot; jednak sezon zaczną od wygranej. Pierścienie nie pierścienie - wypada się spiąć na początek sezonu. Do tego myślę, że LeBron też co nie co będzie chciał w obronie pokazać, bo Rose wszem i wobec mianuje siebie najlepszym koszykarzem NBA ???? Szykuje się bardzo ciekawy pojedynek - w końcu Rose wraca po ciężkiej kontuzji i długiej rehabilitacji i to od razu pojedynek z Mistrzem.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Ja to nie mam żadnych pytań po tym meczu co do Clippers. Riversowi runy 2:11, 3:14 nie wystarczą, żeby wziąć czas i poukładać tą ekipę. Blake i jego wolne to kurde poziom Shaq&#39;a do kwadratu. No i bezsensowne jego rzuty z 6 metra, 0/5. Zero zastawienia, Lakers zbierali w ataku co chcieli. Obrony obwodowej też zero, pełno otwartych pozycji Lakers zza łuku. Gdzie wiadomo było, że to jest jedyna broń takich zawodników jak Meeks czy Blake, no ale pewnie, najlepiej zostawić ich bez obrony i liczyć, że nie trafią. Paul spokojnie mógł dużo bardziej cisnąć na Nasha i Blake&#39;a, zresztą wgl Paul też szału nie zrobił, ze 3-4 rzuty już po minięciu obrońcy po dwutakcie przestrzelone, gdzie miał kosz tylko przed sobą, ze 2-3 sytuacje, kiedy wyskakuje do rzutu i nagle w ostatnim momencie oddaje piłke Jordanowi, który musi kombinować jak ją wgl złapać. Jak oni tak będą grać te mecze to nawet w 1 rundzie PO nie będzie HCA.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Ogladam Lakers vs Clippers i mieliscie racje - Clippers maja swietna druzyne,znakomicie bronia, no i maja wspanialego trenera(to,jak Rivers zareagowal na run Lakers na poczatku 4 kwarty bylo genialne ),a Lakersi sa beznadziejni. Ach,no i jeszcze ten D&#39;Antoni,fatalny trener,ktorego taktyka nigdy nie dziala. Co prawda caly mecz wygrywaja Lakers 116-103,ale na pewno znajdzie sie ktos,kto to fachowo wyjasni.
Ja sie zastanawiam po takim meczu,gdzie,poza indywidualnymi umiejetnosciami,tkwi roznica w NBA i koszykowce europejskiej - to cale Clippers stalo w ataku i caly ich pomysl na konstrukcje akcji to jeden na jeden albo pick&#39;n&#39;roll -zadnych kombinacji,w ataku bezruch,a przeciez dlugi czas Lakers mialo 30 klilka procent z gry ! O &quot;obronie&quot; lepiej nie wspomne - a ten zblazowany CP3,to slow brak,to ma byc kreator ??? I co mowia te asysty,skoro w zaden sposob nie pomogl druzynie ??? Mecz na slabiutkim poziomie,jesli chodzi o gre zespolowa...
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisze Olo niestety. Pisałem, że jeśli Lakers wdadzą się w otwartą wojnę na trójki to przegrają, tymczasem to Clippers ją przegrali i to z kretesem, ja razem z nimi. Tragiczna obrona, co ciekawe odpuszczanie graczy zza łuku nie przekładało się na dobrą obronę pod koszem, gdzie taki Hill skakał po głowach koszykarzom Clippers.
Suma sumarum wystarczyły dwa czynniki, będące mieszanką wybuchową - dziurawa obrona Clippers i świetna forma strzelecka ławki Lakers, by zupełnie odwrócić losy meczu. Co ciekawe nawet z tak mizerną grą Clippers przez 3 kwarty głównie prowadzili, cały czas czekałem aż depną na gaz i z +8 zrobią 15 i będzie po Lakers, tymczasem to Lakers nadepnęli.
1 na 4 trafione typy. Zimny prysznic na początek, jednak zastanawiam się, czy granie na zwycięzce/handicap w pierwszej kolejce sezonu nie jest zbyt ryzykowne. W poprzednich 2 sezonach też grałem i to z powodzeniem pierwsze mecze, jednak były to typy na over Rondo i over trójek w meczu. Pretensji nie mam do siebie jeśli chodzi o over Paula - CP3 grając kichę uzbierał 26 pkt i asyst, za mało wykorzystał swoje przewagi i pierwszy jego under z Lakers staje się faktem.
2 k w plecy na dzień dobry, trudno, zakasamy rękawy i od jutra jedziemy dalej, póki co na tapecie Portland pograne już przedwczoraj. Spurs także wyglądają dobrze, wieczorem może jakieś analizy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom