>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA sezon 2007/08 . 16 listopada -30 listopada

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
???? Orlando - Charlotte
Typ: 1 (handicap 0:9,5) ✅
Kurs: 1,91
Bukmacher: Expekt
Orlando w tym sezonie zadziwiająco dobrze ... Jako ciekawostkę można wspomnieć, że jako pierwsi pokonali Boston ;) Ze statystyk wynika jasno, że gra z Charlotte na &quot;własnych śmieciach&quot; bardzo im pasuje ... Poza tym Charlotte na wyjazdach jakoś specjalnie nie walczy ... Okej, okej u siebie są nawet mocni, ale w roli gościa wypadają co najwyżej przeciętnie ... Liczę na dobry występ Howard&#39;a i Lewis&#39;a ... Mam nadzieję, że nadal są w dobrej formie ... :jezora: Tylko obawiam się jednego ... Kolejny mecz Orlando gra z Miami i nie wiem czy nie będą oszczędzali sił ...
 
J 0

jabool

Użytkownik
Kolejny mecz Orlando gra z Miami i nie wiem czy nie będą oszczędzali sił ...
to NBA i początek sezonu- oszczędzanie sił to raczej nie w ty przypadku :]

11 typów dzisiaj weszło ;-) Nad Indianą długo się zostanawiałem i jak sie dowiedzialem, ze nie zagra JO...chciałem zmienić zdanie, ale i tak Pacers dali radę.

Na dzisiaj:

New York Knicks - Chicago Bulls ✅
Pojedynek na dnie. Bulls to wg. mnie najgorsza w tej chwili drużyna w NBA. Do tego dochodzi brak Denga, to, że grają na wyjeździe w MSG. Być słabszym od Bulls...raczej niemozliwe, właśnie w takim meczu nowojorczycy mają szanse odbić się od dna. Z drugiej jednak strony burdel w Knicks jest troche przerazajacy, atmosfera w MSG, w druzynie. Na szczescie dni Thomasa wydają się być już policzone. Mimo minusów, Knicks są drużyną lepsza. Bulls grają naprawde fatalny basket i wielkim zaskoczeniem byłaby dla mnie porażka Knickerbockers (w sumie mając Thomasa i Marburego w składzie niczego nie można być pewnym).

Philadelphia 76ers - Golden State Warriors ✅
To również spotkanie mocarzy nie będzie. GSW ostatnio nie gra źle, Phila nierówno, mają też wygrywającego koncowki Williamsa. IMO to nie wystarczy. Jeśli Warriors beda mieli &#39;dzien strzelecki&#39;, Sixers są bez większych szans, jeśli nie może być bardzo różnie (jak wygląda gra GSW wszyscy wiemy, nie występuje tam pojęcie obrona, dlatego jeśli coś nie tak pojdzie w ataku, dobrze nie bedzie).
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
ogladajac Lakersow z Bostonem mialem przeczucie ze tylk oKobe gra w ataku .. nikt jakos tak chetnie nie biegl z nim pod kosz wogole Lakrsi grali tka jakos wolno bez przekonania i czasaim robili glupie bledy w obronie t ojuz drugfa porazka z rzedu Lakersow lecz teraz maja bodajze trzy mecze na wlasny mstadionie . Co do Bostonu t onaprawde grali ciekawe spotkanie i jest to ich jzu chyba 10 zwyciestwo z 11 meczowq i 8 smecz gdzie przekroczyli 100 pkt . Swietnie zagral tercet Pierce Alenn i Garnet ktorzy zucaja jzu srednio 60 pkt na mecz. Konczynki mialy duz opomyslu na gre co zaprocentowala wygrano po przebiegu meczu mozna bylo sie spodziewac wiekszej wygranej Celtow .
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
New Orleans Hornets - Los Angeles Clippers
Po trzech porażkach z rzędu Hornets grają na wyjeździe z Clippers. Moim zdaniem nastąpi w końcu przełamanie tej złej passy. Właściwie Hornets zaczęli przegrywać, kiedy grali bez Tysona Chandlera i Chrisa Paul&#39;a, lecz ostatnia porażka wcale nie była spowodowana ich brakiem, bo obaj zawodnicy wystąpili ale po prostu Utah okazało się lepsze. ???? Z drugiej strony Clippers może liczyć na dobrą grę Chrisa Kamana, który pod nieobecność Corey&#39;a Maggette jest liderem drużyny. Ogólnie Clippers spisują się dość dobrze lecz zdarzają się również mecze nieco słabsze. Niedawno wygrali niespodziewanie z Denver Nuggets ale wcześniej przegrali z Chicago Bulls. Ja liczę, że Hornets w końcu odniosą zwycięstwo. W ostatnim meczu słabo grał Peja Stojakovic, który jednak ma średnią 14 pkt na mecz, więc powinien pokazać się w tutaj z dobrej strony. Jeśli jeszcze pozostała trójka: Chris Paul, Tyson Chandler i David West zagrają na swoim poziomie to goście nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem. ????
Typ: 1✅✅✅:jezora: Kurs: 1.65 || Bukmacher: Bwin

Jeszcze pytanie do fachowców, co myślą o tym meczu bo zamierzam zagrać to za nieco większą kase. ????
Pozdro ????
 
J 0

jabool

Użytkownik
Wg. mnie może być różnie. Generalnie Hornets są chyba minimalnym faworytem tego spotkania, jednak jeśli wygrają Clippers zaskoczony nie będe. Kaman 20 punktów, 20 zbiórek do tego wsparcie z obwodu i może nie być tak kolorowo ;]
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak clipers przylinuja stojakovica podobnie do Utah to spokojnie wygraja, poniewaz ławke i zmiennikow maja lepszych niz NO.
 
feever 5

feever

Użytkownik
Co do tego meczu jedna rzecz mnie zaciekawiła a mianowicie na sts&#39;ie na Clippersów jest kurs 2.0 a na NO jest kurs 1.8 i data aktualizacji o 12:23 a na bwinie jest kurs o 0,35 mniejszy nie zastanawia was to ;&gt;? Moze jakies braki w skladzie NO czy cos:&gt;?
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Heh ... Jak dla mnie Clippers WIN ... Gra NO zależy bardzo od największych gwiazd dlatego też jeśli oni zawodzą to i drużyna przegrywa ... Clippersi zupełnie inaczej ... Grają jako jeden zwarty kolektyw ... I to jest w tej chwili ich największym atutem ... Jeśli jest jakieś słabe ogniwo to wchodzi ktoś z ławki i najczęściej godnie go zastępuje ... Z drugiej strony NO jest głodne zwycięstw bo przecież sezon rozpoczęli świetnie ... a może to już kryzys ? Hmm nie wiem, ale ja stawiałbym na gospodarzy ????
 
Y 0

yarecki83

Użytkownik
Witam!!!
Śledzę NBA od wielu lat jednak dopiero teraz postanowiłem czasami udzielić się na forum ???? Troche juz pozno, ale mam nadzieje ze ktos skorzysta ????
A więc zaczynamy:

Memphis Grizzlies-Washington Wizards ⛔

Typ:2
Kurs:2,9
Bukmacher:Betway
Stawka:2/10

Moim zdaniem mocno przeszacowany kurs na Memphis!Druzyna ta nie prezentuje niczego nadzwyczajnego. U siebie wygrali 2 mecze a przegrali 4,jest to dowód na to ze wlasna hala nie jest tutaj wielkim atutem!Wizards na wyjazdach graja w kratke...bilans 3-3,co swiadczy o tym ze sa przyzwoita wyjazdową ekipą.Jesli chodzi o osłabienia to w wizards nie zagra Arenas,w Memhis natomiast prawdopodobnie pełny skład. Wbrew pozorom absencja Arenasa nie jest tak niekorzystna jakby sie mogło wydawać!Wizards pod jego nieobecnosc graja bardziej zespolowo!Arenas wykonywal duza liczbe rzutow i zamiast rozgrywac zabieral gre kolegom!
Uwazam ze naprawde warto sprobowac wizards po takim pieknym kursie!!!

Minnesota Timbervolves-Atlanta Hawks ⛔

Typ:1
Kurs:2,7
Buk: Betway
Stawka:2/10

Tu rowniez typuje niespodzianke!Uwazam ze kurs na Atlante tez jest mocno przeszacowany...Moze i Wilki sa najslabsza ekipa ligi jednak uwazam ze w tym meczu nie sa bez szans!Bilans Wilkow u siebie wyglada koszmarnie 1-5 jednak Atlanta na wyjazdach tez nie zachwyca!jej bilans na wyjazdach 1-4!Jesli chodzi o absencje to prawdopodobnie w obydwu druzynach wszyscy zagraja.
Mysle ze po takim kursie warto sprobowac minnesote, gdyz kurs jest mocno zawyzony i powinien byc w granicach 2,1-2,2!

Milwaukee Bucks-Dallas Mavericks ⛔

Typ: Dallas (-4,0)
Kurs: 1,91
Buk:Betway
Stawka: 5/10

Bucks jak narazie u siebie prezentuja sie wybornie!Bilans 5-0!Jednak dzis czeka ich prawdziwy egzamin ktory moim zdaniem obleja ????
Po ostatniej porazce z Indiana, podopieczni Averego Johnsona przystapia do tego meczu mocno zmotywowani i skoncentrowani, i moim zdaniem dzis wygraja roznica 7-8 pkt.Jesli chodzi o absencje to dallas zagra bez Jonesa i George, natomiast Bucks pelny sklad. Uwazam jednak ze te oslabienia nie beda miec wiekszego wplywu na wynik bo sa to zawodnicy rezerwowi, co prawda cenni, ale Dallas da rade!

Ehh...nie udała się dzisiejsza nocka z NBA:/ Njabardziej zawiodło mnie Dallas. Coś A.Johnson za bardzo eksperymentuje ze składem. Chyba nie chce powtórki z poprzedniego sezonu i nie chce wyeksploatować swoich zawodników przed play-offem. Wniosek:Na Dallas trzeba uważać! Do moich underdogów nie mam duzych pretensji gdyż były zagrane za mała stawke. Chociaz troche szkoda Wilków bo do przerwy prowadzili różnica 18pkt!!!!
 
Y 0

yarecki83

Użytkownik
Seattle-San Antonio

Typ: Seattle(+10,0)
Kurs: 1,91
Buk: Betway
Stawka 5/10

Seattle jak do tej pory przegrało wszystkie 5 meczy u siebie i są jedyna drużyna w lidze która jeszcze nie wygrała u siebie!A więc motywacja gospodarzy w tym meczu będzie ogromna, tym bardziej ze przyjezdza mistrz!Poza tym dzis niedziela a mecze weekendowe maja swoj dodatkowy prestiz;)
Dodatkowym argumentem jest fakt iz trenerem Seattle jest P.J.Carlesimo ktory byl asystentem Popovicha przez ostatnie 5 lat. Tak wiec zna ta druzyne bardzo dobrze i z pewnościa wie jak grac przeciwko San Antonio.
Napewno Spurs przyjezdzaja tutaj po pewne zwyciestwo, licze jednak na to ze zlekcewaza lekko Seattle i wygraja ale tak 6-7pkt.Chociaz zwyciestwo Seattle tez mnie nie zdziwi bo w takich meczach czasem zdarzaja sie sensacje;)
 
G 0

guy-fawkes

Użytkownik
New Jersey Nets @ LA Lakers

Date: November 25, 2007
Time: 9:30 ET
TV: YES FOX WEST
Location: Detroit, MI - The Palace

Projected Starting Line-ups:

New Jersey
PG - Jason Kidd
SG - Vince Carter
SF - Richard Jefferson
PF - Nenad Krstic
C - Jason Collins

LA Lakers
PG - Derek Fisher
SG - Kobe Bryant
SF - Lamar Odom
PF - Ronny Turiaf
C - Andrew Bynum​


Typ na dziś to Over 197. LAL często przekraczają 100 points, a tacy zawodnicy jak Kidd, Carter czy Jefferson przy ostatniej postawie obrony LAL spokojnie powinni przekroczyć średnią zdobycz punktową jaka wokół nich aktualnie figuruję. LAL miał aktualnie serię wyjazdów i ich postawa jest dość kiepska. Ostatnie porażki z Milwaukee i słaby mecz z Celtami powinny chyba podrażnić chłopaków. Bilans 7-5 przy walce o dobre miejsce przed playami(choć to początek) wróży nieciekawie, Nets mogą się dziś postarać o niespodziankę. Dlatego over bez wątpienia.
 
Y 0

yarecki83

Użytkownik
Moze i tych 2 zawodnikow nie ma ale na pzoycji Ridnoura moze grac z powodzeniem E.Watson lub D.West, a na pozycji Swifta moze grac Collison, lub K.Thomas;)Moim zdaniem to nie sa kluczowi zawodnicy tej druzyny!Poza tym licze ze Seattle bedzie podwojnie zmobilizowane!W koncu przyjezdza Mistrz;)wcale nie musi tu byc tak latwo dla SAS!;)
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
New Jersey Nets @ LA Lakers​


Date: November 25, 2007
Time: 9:30 ET
TV: YES FOX WEST
Location: Detroit, MI - The Palace

Projected Starting Line-ups:

New Jersey
PG - Jason Kidd
SG - Vince Carter
SF - Richard Jefferson
PF - Nenad Krstic
C - Jason Collins

LA Lakers
PG - Derek Fisher
SG - Kobe Bryant
SF - Lamar Odom
PF - Ronny Turiaf
C - Andrew Bynum

Typ na dziś to Over 197. LAL często przekraczają 100 points, a tacy zawodnicy jak Kidd, Carter czy Jefferson przy ostatniej postawie obrony LAL spokojnie powinni przekroczyć średnią zdobycz punktową jaka wokół nich aktualnie figuruję. LAL miał aktualnie serię wyjazdów i ich postawa jest dość kiepska. Ostatnie porażki z Milwaukee i słaby mecz z Celtami powinny chyba podrażnić chłopaków. Bilans 7-5 przy walce o dobre miejsce przed playami(choć to początek) wróży nieciekawie, Nets mogą się dziś postarać o niespodziankę. Dlatego over bez wątpienia.
Ciesze się, że jest ktoś kto widzi w tym meczu over, tak samo jak ja ???? Mam nadzieje, że ten typek spokojnie wejdzie. ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja przeciwnie widzę dzisiaj undera ;) Poza tym zaryzykował bym również handi na Lakers ... O ile się nie mylę wynosi ono 7 co na pewno jest do przeskoczenia ... Lakers w tym sezonie o dziwo grają bardzo dobrze ... Młodzież spisuje się wręcz wyśmienicie a to w połączeniu z doświadczeniem daje zamierzone skutki, czyli zwycięstwa ... Myślę, że po wyjazdowych klęskach nadszedł czas na słodką zemstę ;) Poza tym myślę, że przy średniej obronie Lakersów NJ i tak zacznie się gubić ... Dobrze by było gdyby Lakers prowadziło wyraźnie od początku wtedy under jest wręcz pewny ... Wiem, że kiedy NJ przegrywa to coś się w tej drużynie włącza i panicznie rzucają za 3 pkt ... Nie wiem czym to jest spowodowane bo na pewno nie chęcią pomniejszenie start bo to takimi rzutami za 3 im nigdy nie wychodzi ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Orlando Magic to największa moja pomyłka w tym sezonie NBA . Nie doceniałem ich ( na szczęście tylko 1 typ przeciwko nim , 2 na nich:p ) . Myślałem , że to ich dobra gra to tylko dobry początek a oni kolejny tydzień kroczą niemal od zwycięstwa do zwycięstwa . A Turkoglu to dla mnie największe objawienie sezonu . Do tej pory grał dobrze , lecz w tym sezonie często bierze grę na siebie i rzuca bardzo ważne punkty . Do tego niesamowity Howard oraz Lewis z Nelsonem . Marcin Gortat raczej tam się do składu nie przebije :p Wracając do meczu to nie chce mi się wierzyć by Orlando przegrało z takim zespołem jak Portland . OK TrailBlazers są bardzo ciekawą drużyną a u siebie grają z jeszcze większą pewnością i skutecznością jak na wyjazdach ale w tej chwili Magicy są o klasę lepszą drużyną .

Orlando Magic z handi @ 1.90 / ML @ 1.42

No i znowu przeciwko Knicks . Ostatnio zagrałem na ich zwycięstwo z Bykami ale teraz powracam do grania przeciwko nim , heh . No ale kurs na Utah według mnie jest zawyżony . NYK pokonali Byki , lecz bardziej mi to przypominało grę dwóch słabych zespołów i przegra ten kto okaże się jeszcze gorszy . Zach Randolph zagrał świetny mecz , Steph również ale dziś przeciwko nim zagra jeden z najlepszych duetów ligi : Carlos Boozer oraz Deron Williams . Coś wątpię , by ten duet dał im pograć . Co prawda NYK w zeszłym sezonie nie dało się łatwo ograć , lecz w tym sezonie moim zdaniem Utah nie będzie tak łaskawe bo nie mają żadnych problemów kadrowych .

Utah Jazz ML @ 1.45 / z handi @ 1.90

Clippers mimo braku wielu graczy gra nadspodziewanie dobrze (6-6) . Ostatnio troszkę przystopowali , lecz dziś do gry wraca Corey Maggette oraz Brevin Knight i na pewno będą chcieli odnieść zwycięstwo . Ja w to jednak wątpię , bo Rakiety (7-7) w tym sezonie i tak już za dużo meczów przegrali z przeciętniakami . Zdrowy jest Tracy McGrady , Yao Ming czy Shane Battier toteż o ich grę można być spokojnym . W ostatnim meczu co wykorzystałem pewnie ograli Denver u siebie . Wcześniej mieli słabą passę , lecz grali z samą ścisłą czołówką ligi . Dziś spodziewam się zwycięstwa Rakiet.

Houston Rockets ML @ 1.40

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom