>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA sezon 2007/08 . 16 listopada -30 listopada

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Houston Rockets - Los Angeles Clippers
Clippers podejmują u siebie Houston Rockets. Goście w swoim ostatnim meczu pokonali Denver Nuggets 109:81, a świetny mecz rozegrał Tracy McGrady (zdobywca 35pkt), który wrócił do zespołu po krótkiej przerwie. Ponadto Yao rzucił 22 pkt i powoli rozkręca się Francis. Z drugiej strony Clippers, którzy od pewnego czasu mają problemy ze składem przegrali ostatnio spotkanie z NO Hornets. Pisząc problemy ze składem, chodzi mi o brak czterech zawodników:
Eltona Branda, Coreya Maggette, Shauna Livingstona and Brevina Knighta. Ponadto Cuttino Mobley gra pomimo kontuzji ramienia. Na chwilę obecną najlepszym zawodnikiem Clippers jest center Chris Kaman, ale będzie mu na prawdę ciężko zdobywać pkt w pojedynkach z Yao. Houston z T-Maciem jest bardzo silne więc powinni oni spokojnie wygrać z nieco osłabionym Clippers. Typ na zwycięstwo gości jest mały 1.33 więc ja zdecydowałem się zagrać na handicap po kursie 1.9. ????
Typ: 1✅✅✅:jezora: (-6,5) Kurs: 1.91 || Bukmacher: Bwin
 
G 0

guy-fawkes

Użytkownik
Washington Wizards @ Dallas Mavs

Washington
PG - Antonio Daniels
SG - DeShawn Stevenson
SF - Caron Butler
PF - Antawn Jamison
C - Brendan Haywood

Dallas Mavericks
PG - Devin Harris
SG - Josh Howard
SF - Trenton Hassell
PF - Dirk Nowitzki
C - Erick Dampier​
Typ: Under 210 points
Buk: Sportingbet
Kurs: 1,91


Dwie porażki postawiły Mavs w nieciekawej sytuacji. Obie niewielkie i &quot;odniesione&quot; na wyjazdach. Powrót do Dallas powinien pomóc im wrócić do wygrywania. Mavericks maja bilans 6-0 w American Airlines Center wraz z 50.5 % skuteczności z gry i 39.6% za 3 punkty. Washington walczy z defensywą. W ostatnich 4 meczach tracili ponad 100 punktów i przeciwnicy trafiali 44.9% procent z pola. Dziś bez &quot;Człowieka Homara&quot; :p zapewne będzie podobnie, jednak to Dallas zastopują Carona Butlera i Antawna Jamisona. Ci bez G.A radzą sobie o dziwo znakomicie, ale porównując ich ostatnich przeciwników, Dallas to inna półka. Under 210 jak najbardziej prawdopodobny.
 
ominik 0

ominik

Użytkownik
Dwie porażki postawiły Mavs w nieciekawej sytuacji. Obie niewielkie i &quot;odniesione&quot; na wyjazdach. Powrót do Dallas powinien pomóc im wrócić do wygrywania. Mavericks maja bilans 6-0 w American Airlines Center wraz z 50.5 % skuteczności z gry i 39.6% za 3 punkty. Washington walczy z defensywą.
????
Lol słowo w słowo ze strony www.covers.com
Tak wygląda analiza:
a return to Dallas should help them get back to winning ways.The Mavs are 6-0 at the American Airlines Center this season and are shooting 50.5 percent from the field and 39.6 percent from 3-point range there.
Washington has struggled defensively this season.
A to jest analiza Guy Fawkes
Powrót do Dallas powinien pomóc im wrócić do wygrywania. Mavericks maja bilans 6-0 w American Airlines Center wraz z 50.5 % skuteczności z gry i 39.6% za 3 punkty. Washington walczy z defensywą.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Już zainterweniowałem , Narazie ostrzeżenie słowne kolejnym razem już normalne kolega mam nadzieje sie opamięta i przemyśli błędy,
Pozdrawiam.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Utah Jazz - New York Knicks
Utah Jazz -5
1,87
Bwin

Dziś w nocy w Nowym Jorku dojdzie do spotknia pomiedzy Knicks a Jazz. Faworytem tego pojedynku są Jazzmeni którzy bardzo dobrze spisują sie w tym sezonie, zupełnie odwrotnie spisują sie Knicks którzy grają słabo ale ostatnio udało im sie przerwac passe bodajże 8 meczów bez zwyciestwa jednak przełąmali sie i pokonali Bulls jednak to własnie te dwie drużyny w przekonaniu wielu osob to najslabsze w tym sezonie. Utah wygrało 10 meczów 4 przegrali w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe Detroit Pistons 103: 93 myśle że w pojedynku z Knicks wyniki może byc podobny bo nie sądze by NYK byli w stanie prowadzic równą walkę z Jazz którzy grają napewno dużo lepiej i mam nadzieję że dziś to udowodnią. Mój typ Utah Jazz -5
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Wow . Nie kryłem zdziwienia gdy zobaczyłem kurs na Boston . 1.70 ? Tego jeszcze w tym sezonie chyba nie było . A teraz w pojedynku w sumie przeciętnymi Cavs to prawdziwa okazja. Niby to finaliści poprzedniego sezonu , lecz ta drużyna to tak na prawdę LeBron i co raz bardziej tylko Le Bron. Być może kurs taki spory , bo niepewny był występ Raya Allena . Z moich źródeł wynika jednak, że zagra także nie martwię o się o zwycięstwo Celtów . Sam LeBron nie wystarczy , bo Big Z nie dostanie tyle miejsca co w poprzednich meczach . Boston to w końcu najlepsza obrona w lidze . W ostatnich meczach Celtowie troszkę się męczyli ale dziś się tego nie spodziewam .
Boston Celtics ML @ 1.70

Kolejny bardzo zawyżony według mnie kurs . Nets grali niedawno padakę ale ostatnio wrócili do swojej gry . Praktycznie zero ważnych kontuzji a Memphis bez Milicicia. Różnica klas jest według mnie bardzo znaczna , podobnie jak w meczu Cavs - Celtics . Jeszcze gdyby mecz odbywał się w hali w Memphis to można by się było obawiać ale nie w AAC . W zeszłym roku Nets ograli dwukrotnie Grizzlies różnicą dwucyfrową . Teraz powinno być podobnie . Goście tego meczu są typowymi przeciętniakami i wygrywają tylko u siebie lub z outsiderami ligi . Pewnego poziomu nie przeskoczą . Chyba , że w pojedynczych meczach , gdy faworyci zaliczą wtopę . Ja jednak w chwili obecnej w to nie wierzę .

New Jersey Nets - 6.0 @ 1.91

Pozostałe mecze :

MIA - CHA 1 z handi @ 1.90
LAL - SEA 1 z handi @ 1.90
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
A ja myśle nad over 190,5 punktów w meczu Celtów z Cavs co Wy macie na ten temat do powiedzenia bo chiałbym poznac opinie innych
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Bulls - Atlanta z handi (+5,5 pkt) TYP 2 - jak dla mnie całkiem możliwy wynik.
Co o nim sądzicie?
UP - Over całkiem prawdopodobny. Celtowie na pewno wrzucą ponad 100pkt. tylko co na to ich przeciwnicy? ????
 
vipever 0

vipever

Użytkownik
Seattle Supersonics - Orlando Magic (8.5 - 0) na 2
a teraz czas na analize: no wiec Orlando wczoraj zaczelo serie trzech gier z druzynami z Zachodu, ostatni mecz wygrali z Portland (85:74) a dzis z Seattle wygraja;) bo nastepne mecze graja z trudniejszymi rywalami - Phoenix i Lakers oraz Golden State. Ostatni mecz Orlando z Seattle zakonczyl sie wynikiem 103-76 w Orlando i Durant nie przekroczyl 10p nawet (Durant najlepszy gracz obecnie Seattle), Orlando ponizej 8.5 schodzilo w tym sezonie tylko 3 razy a srednio to 12,6 p wygrywaja na mecz, a Seattle srednio przegrywa 10,5 ppg) ale biorac pod uwage mecze z solidnymi centrami to przegrywali 16punktami a dzis z takimi centrami beda grac i Howard bedzie dominowac dzis na parkiecie a Turkoglu i Lewis bedzie kontynuowac swoja dobra passe i Orlando dzis wygra wg mnie tak na ciemno strzelajac dokladny wynik to wygraja 16 punktami:spokodfhgfh:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Sacramento ostatnio sprawiło niespodziankę , lecz SAS to SAS - zlekceważyli rywala . A GSW gra zupełnie inną koszykówkę , która nie leży Sacramento bo Kings próbują grać u siebie w podobnym stylu do Warriors . A wiadomo , że jak da się pograć Wojownikom to oni nie znają litości . W zeszłym roku 3 pewne zwycięstwa GSW i tylko 1 Sacto , lecz wtedy zabrakło Stephena Jacksona, Kelenna Azubuike, Monta Ellisa i Barona Davisa . Jak dla mnie pewne zwycięstwo GSW .
Inny ciekawy typ to handi na Cavsów , którzy zagrają przeciwko Pistons wśród , których i Sheed i Rip nie są w pełni sprawni a mecze między tymi drużynami zawsze są wyrównane .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP

Orlando Magic - Seattle SuperSonics
Orlando Magic -8,5
1,91
Bwin

Nad ranem o 4:05 w Seatlle gospodarze podejmowac bedą Magików. Dużo lepiej w tym sezonie spisują się gracze z Orlando którzy na 16 rozegranych spotkań wygrali aż 13, na wyjazdach spisują się bardzo dobrze ponieważ 8 razy wygrywali i tylko raz przegrali z mocnym San Antonio. SuperSonics spisują się bardzo słabo dotychczas wygrali tylko dwa spotkania w całym sezonie a ich bilans u siebie jest katastrofalny ponieważ 0 zwyciestw i 6 porażek, warto tutaj zaznaczyc ze Seatlle ma serię 5 porażek z rzędu. Oba teamy spotkały się już ze soba w tym sezonie Orlando we własnej hali rozbiło Seatlle aż 103:76. Moim zdaniem nie ma się tu czego czepaiac Orlando jest dużo lepszą drużyną i dziś powinna pokazac ze w tym sezonie mogą byc groźni dla każdego a Seatlle niestety według mnie ich seria bez zwycięstwa po raz kolejny sie przedłuży
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP


Sacramento ostatnio sprawiło niespodziankę , lecz SAS to SAS - zlekceważyli rywala . A GSW gra zupełnie inną koszykówkę , która nie leży Sacramento bo Kings próbują grać u siebie w podobnym stylu do Warriors . A wiadomo , że jak da się pograć Wojownikom to oni nie znają litości . W zeszłym roku 3 pewne zwycięstwa GSW i tylko 1 Sacto , lecz wtedy zabrakło Stephena Jacksona, Kelenna Azubuike, Monta Ellisa i Barona Davisa . Jak dla mnie pewne zwycięstwo GSW .
Inny ciekawy typ to handi na Cavsów , którzy zagrają przeciwko Pistons wśród , których i Sheed i Rip nie są w pełni sprawni a mecze między tymi drużynami zawsze są wyrównane .
Heh ... Z reguły zawsze zgadzam się z większością Twoich typów jednak dzisiaj nie pasuje mi ani jeden ani drugi ... Po pierwsze typ na GSW... Według mnie wiele osób mocno przesadza z tym, że Golden jest w fenomenalnej formie a szczególnie Davis ... Sacramento zawsze u siebie grało przyzwoicie mają kilku dobrych strzelców ... Mecz ten będzie wymianą ciosów bo na grę obronną raczej nie ma co tutaj liczyć ... I w tej wymianie myślę, że bardziej skuteczni będą gospodarze bo to, że pointować potrafią już pokazali kilkukrotnie .... Poza tym przed nimi trudny terminarz więc dobrze było by coś wygrać ...
Co do meczu Detroit ... Zagrają Hamilton i Wallace ... Będą wypoczęci i zapewne wniosą świeżość do drużyny bo tej ostatnio Detroit brakuje i to bardzo ... Chociaż handi na poziomie 8 -9 pkt troszkę jednak przesadzone, ale myślę, że Le Bron bez przerwy tyle punktował nie będzie i dzisiaj potknie mu się noga a co za tym idzie Cleveland polegnie 10 - 15 pkt.
Jeszcze co do meczu Phoenix - Houston ... Nie zagra dzisiaj Bell ... Phoenix po ostatnim &quot;laniu&quot; od Golden State wraca na &quot;własne śmieci&quot; i myślę, że chęć zatarcia tej porażki podrażni ambicje sportowe zawodników a co za tym idzie wykrzesają z siebie resztki sił aby zwyciężyć ... Tak więc proponuję ujemne handi na poziomie 5 pkt ... Nie potrafię jeszcze przejść obojętnie obok typu na ilość punktów ... Linia na poziomie 207 punktów jak dla mnie spokojnie do przebicia oczywiście jeśli zawodnikom dopisze skuteczność ;)
Podsumowując :
Sacramento, Detroit -9 pkt , Phoenix - 5pkt, Phoenix - Houston over 207 pkt
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Utah Jazz under 109,5 pkt. 1.85 ⛔⛔⛔⛔



Jak dla mnie dzisiejszy najciekawszy typ dnia, którym muszę się podzielić, ze względu na stosunek ryzyko/kurs to under na Utah Jazz. Lakersi nie są takimi defensywnymi pionkami jak Seattle, czy Warriors, ale to nie o to tuaj się rozbiega. Boozer i Okur mają problemy zdrowotne i nie wiadomo, czy zagrają w tym meczu z Lakersami, a nawet jeśli to nie będą w pełni formy. Bez ich pełnego zaangazowania osiągnięcie 110 punktów to dla Utah nieosiągalne marzenie. Grając już w tym sezonie w pełnym składzie z Lakersami zdobyli 109-jak go tylko zobaczyłem, to wiedziałem, że muszę go mieć i z czystym sumieniem polecam. Typowanie wygranej któregoś zespołu mija się z celem, natomiast ten typ jest wg. mnie bardzo dobry




-----------------&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;hmmmmm, jeśli Utah grając bez Boozera i Okura potrafi tak strasznie nakuć punktów Lakersom, to nie wiem czemu bardziej się dziwić-żałosnej obronie LA w tym meczu, czy umiejętności zastapienia tamtych dwóch przez rezerwowych...
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Phoenix Suns - Orlando Magic 2 3,09
Phoenix Suns - Orlando Magic+6,0 2 1,91


Orlando na fali na ostatnie 10 meczy przegrali jeden - z San Antonio, Dwight&#39;a Howarda w tym sezonie zatrzymać nie może nikt. Czy dzisiaj uda się to centrowi Phoenix. Zobaczymy, po pierwsze kurs. Nie wiem czego buki tak nie doceniają Orlando, ale to nie mój problem, patrząc na kontuzje to nie ma żadnych poważnych, a Magic to drużyna naprawde w tym sezonie nieobliczalna, potrafiąca wygrać z każdym (Boston). U siebie z PHX w tym sezonie przegrali, licze na odwrócenie się tej sytuacji. Po drugie, może nie mi to oceniać, ale w tym sezonie Howard gra lepiej od Yao, a to właśnie center Rakiet przysporzył najwięcej problemów drużynie gospodarzy. Lewis ostatnio zdobywa troche mniej punktów, ale swoje robi, poza tym bardzo dobry Turkoglu. Nie ma co ukrywać Suns bardzo dobrzy u siebie, ale ten kurs, szanse Magics oceniam na jakieś 45%, a szanse z HC 75%. Przeanalizowałem 11 ostatnich mecze między tymi drużynami i PHX tylko 3 razy wygrało różnicą większą niż 6 punktów.

Pozdrawiam
 
coelho 0

coelho

Użytkownik
Warto się przyjrzec underowi 192.5 w pojedynku Cavaliers @ Raptors. Wystep strzelcow Toronto stoi pod znakiem zapytania - Andrea Bargnaniego, Chrisa Bosha i TJ Forda. Nie zagra Jorge Garbajosa. LeBron, ktory po skreceniu palca u lewej reki, moze dzisiaj rowniez nie wystapic...
+
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers under 207 9/10
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs over 192,5 7/10
Atlanta Hawks - New Orleans Hornets over 186,5 5/10
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
PROSZĘ NIE PODAWAĆ TUTAJ &quot;SUCHYCH&quot; TYPÓW !!
KAŻDY NASTĘPNY TAKI POST BĘDZIE KOŃCZYŁ SIĘ OSTRZEŻENIEM !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom