>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA sezon 2007/08 . 16 listopada -30 listopada

Status
Zamknięty.
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Jacques mnie już uprzedził, ale analize też napisze i jeszcze coś dodam

Orlando Magic - Boston Celtics 2 1,81 ⛔
Orlando Magic - Boston Celtics (HC-1,5) 2 1,91 ⛔


Napewno najlepsze dla oka spotkanie tej kolejki, drużyna z Bostonu jeszcze nie przegrała, Orlando natomiast ma 2 porażki, ale ogólnie nie zawodzi. Z tym, że Orlando z drużynami dobrymi wygrywa, ale z bardzo dobrymi już nie (Detroit, Phoenix), z tymi zespołami ekipa z Orlando przegrała u siebie różnicą co najmniej 10 punktów. Poza tym najwięcej punktów dla Orlando zdobywa Howard, który dzisiaj będzie miał znacznie utrudnione zadanie przez Kevina Garnetta, myśle, że troche może się powtórzyć scenariusz jaki oglądałem podczas meczu Toronto - Boston, tam KG świetnie wyłączył z gry Bosha, chociaż jego zespół wygrał dopiero po dogrywce. Dzisiaj zdecydowanie stawiam na Celtów, mają świetny skład, gdzie gra nie opiera się nawet nie na 2 a na 3 zawodnikach, a i nie tylko oni zdobywają punkty, jak podczas np ostatniego meczu przeciwko Miami gdzie dobrze zagrał James Posey


Pozdrawiam
???? Szkoda, bywa
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Charlotte-Portland typ: handi -5 na 1✅
Charlotte obecnie posiada lepsza ekipe co przekłada sie również na wyniki.Grają u siebie na hali gdzie dobrze sobie radzą.Poważnych absencji niema a tacy zawodnicy jak Jason Richardson,Emeka Okafor i Gerrald Wallace powinni zapewnic dzisiaj zwycięstwo a handi -5 ma dobre pokrycie bo byłem gotowy zagrac na nich nawet handi -10 .Dobrym typem który rozwazałem wydaje sie zakład na over 11,5 zbiórki Emeki Okafora✅ bo wydaje mi sie że dzisiaj pod koszami on wydaje mi sie dzisiaj absolutnym dominatorem.Portland to zespół przede wszystkim własnej hali a na wyjazdach gra sie im kiepsciutko.Zagrożenie dla gospodarzy moze stanowic młodziutki LaMarcus Aldridge ze szkółki z Texasu ale jest to chyba jeszcze za mało doświadczony gracz żeby w pojedynke wygrać mecz.Będą sie go starali uzupełniać Webster i Roy ale wg mnie nie sa to zawodnicy pokroju Richardsona czy Wallace&#39;a.Stawiam na spokojne zwyciestwo Bobcats
 
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
skąd bierzecie informacje do analiz??proszę o adresy na PW jesli byłaby taka możliwość.ZAuwazyłem ze ładnie wam typy wchodza i łatwo mozna dzieki informacjom o kontuzjach dobrze wytypowac,a kursiki nie są małe.
Pozdrawiam

edit by Komarr:

W dziale koszykowka masz taki dzial jak &quot;Przydatne linki&quot;. Rowniez czesto-gesto poprostu na http://www.nba.com / wybierasz druzyne i pisze kto sdzisiaj nie wystapi itd.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Najwyzej dostane ostrzeżenie , ale nie sciemniajcie bo to oczywiste , że większość typów pochodzi z http://www.covers.com.
Czasami nawet jak ktos wrzuci analize to jest ona prawie taka sama jak na stronie Covers tylko przetłumaczona na polski
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Snap, gadasz bzdury-np. ja jak piszę swoje typy, to nigdy się nie kierowałem żadnymi analizami innych osób. Brałem mecz do wglądu, zastanawiałem się nad typem, podawałem fakty czemu tak a nie inaczej myślę, to nie aż takie trudne-wystarczy odrobina chęci, danych i najlepiej oglądac spotkania. A to, że często są zbieżne z przemyśleniami innych, to chyba oczywiste, że raczej ludzie będą dochodzić do podobnych wniosków, róznice raczej mogą byc przy niepewnych spotkaniach.
 
J 0

jabool

Użytkownik
Dokładnie Fito. Przecież takich analiz w necie jest tyle co stron o baskecie/bukmacherstwie. Jeśli interesujesz sie NBA, ogladasz sptokania, generalnie wiesz co sie w lidze dzieje, typy beda w wiekszosci trafne. wiadomo bardzo czesto zdarzaja sie niespodzianki- twoje szczescie/nieszczescie polega na tym, żeby z 12 spotkań, na swój kupon (przy zalozeniu, ze grasz tylko kilka typów) nie wybrać właśnie tych niespodzianek (bo i Bulls z Pistons potrafili wygrać chociaż zwyciestwo Det. wydawało się czymś oczywistym).
Nic dziwnego, ze dane typy, analizy są bardzo podobne/takie same...bo jakie mają być? wygra drużyna 1 lub 2 :spokodfhgfh:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Kolejny mecz Knicksów i kolejny mój typ przeciwko nim . Może to troszkę nie logiczne gdy chodzi o NBA , no ale jak tu grać na nich skoro dzieją się u nich tak dziwne rzeczy . Wczoraj Isiah Thomas wyrzucił wszystkich swoich graczy z treningu . Domyślam się , że w taki sposób chciał zdopingować swoich zawodników do lepszej gry , lecz nie sądzę by to przyniosło dobry efekt . Tam zaczną wygrywać tylko wtedy kiedy Isiah odejdzie . Po przedłużeniu przez niego kontraktu wartego 22 mln $ jego zespół notuje bilans 6-22 ... NYK ostatnio wszystko przegrywa , choć w wielu spotkaniach brakowało im szczęścia . Mecze z Miami , Sacramento czy Clippersami wcale nie musiały się skończyć tak jak się skończyły . Dodatkowo Knicks u siebie zawsze są silni , zwłaszcza teraz gdy grają w najsilniejszym składzie . Grają jednak przeciwko również rozpędzonym Warriorsom , którzy gdy są w gazie potrafią rozrzucać każdego . A ostatnie mecze wskazują na to , że są w formie . Wygrali co prawda tylko 2 ostatnie gry , ale już w spotkaniu z Detroit , Mavs oraz Cavs pokazali dobrą dyspozycję . Do gry ostatnio wrócił Stephen Jackson - kapitan tej ekipy i kluczowa postać . Biorąc pod uwagę styl gry GSW wcale wielkiego znaczenia nie powinien mieć fakt , że wśród gospodarzy jest wielu graczy którzy mogą punktować spod kosza . Gościom wyraźnie leży gra w Madison Square Garden . Wygrali 5 ostatnich meczów w Nowym Jorku i dziś nie powinno być inaczej !
Golden State Warriors @ 1.74

Czy mistrzowie NBA będą kolejnym smakowitym kąskiem Jastrzębi z Atlanty ? Pokonali oni już i Dallas i Phoenix , lecz ja nie wierzę by kolejną wielką firmą która tam przegra to Spurs . Oglądałem kilka meczów Hawks i nie powiem są ciekawą ekipą ale w kluczowych momentach zbytnio grają na Joe Johnsona . Spurs mają w swojej piekielnie silnej kadrze wielu graczy , którzy mogą go powstrzymać . Drużyna z San Antonio nie pozwoli również na zdobywanie dużej ilości punktów z kontry . A w ataku po przeciętnym starcie coraz skuteczniej gra Tony Parker , jest Manu Ginobili oraz Tim Duncan , który po serii kilku słabszych gier zapewne dziś będzie się chciał odegrać . Stawiam na zwycięstwo gości z SA .

San Antonio Spurs z hc @ 1.81 / ML

I ostatnie spotkanie na dziś i kolejny typ na Wizards . Ale jeśli ta drużyna jest w formie i gra u siebie to można w ciemno grać na ich zwycięstwo . Teraz właśnie te warunki są spełnione i ja nie waham się oddać typ na graczy ze stolicy USA . 76ers są bardzo ciekawą drużyną , lecz na wyjazdach po prostu nie istnieją . Ostatnio udało im się wygrać u siebie z Portland ale to było bardzo szczęśliwe zwycięstwo . Nie licząc tego ostatniego spotkania w którym przegrywali już niemal 30 punktami ostatnie mecze 76ers przegrywali dwucyfrówką . Dziś nie powinno być inaczej . Wraca Gilbert i ja gram na pewne zwycięstwo Wizards .

Washington Wizards - 6.5 @ 1.91
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Chicago Bulls - Denver Nuggets
Denver Nuggets podejmuje jedną z najgorszych drużyn z Chicago. Gospodarze wygrali ostatnie pięć spotkań, z czego trzy ostatnie u siebie. W ostatnich meczach nie dają oni żadnych szans swoim przeciwnikom, a jako zespół mają dobrą 50% skuteczność, przy zaledwie 38% skuteczności trafień Bulls. Co więcej w zespole gości nie zagra Luol Deng, który obok Bena Gordona jest najważniejszą postacią w zespole. W Denver znakomicie spisują się Carmelo Anthony i Allen Iverson, a ten pierwszy w ciągu ostatnich pięciu spotkań z Chicago uzyskał średnią 31.8 pkt. Myślę, że Denver nie dadzą szans i wygrają już szóste z rzędu spotkanie. W Bwin handicap na gospodarzy jest -8, który też powinien wejść, więc myślę, że warto grać na Nuggets.
Typ: 2 (-8 )✅✅✅:jezora: Kurs: 1.87 || Buk: Bwin
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
fabregas, Nene nie gra juz od 2 tygodni prawie :p
Ps. chcialem dodac ze Carter wroci do gry dzis albo w kolejnym meczu
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja odnośnie meczu Denver - Chicago . Widzę, że wielu typuje na pewne zwycięstwo gospodarzy ... Cóż ... ja mam odmienne zdanie i myślę, że byki mogą sprawić małą niespodziankę ... Nie zapominajmy, że Denver dotychczas wygrywał spotkania z drużynami które idą na &quot;wymianę ciosów&quot; i preferują raczej ofensywny styl gry ... Chicago z tego co pamiętam taką drużyną nie jest więc dla Denver będzie to poważny test ???? Jak wiadomo jeśli A.I. lub też Carmelo zaczną grać padakę to praktycznie cały zespół stoi ... Gdyby w składzie był jeszcze Nene to on z tego co pamiętam potrafił uciągnąć drużynę gdy liderzy zawodzą ... Poza tym wielu także sugeruje się tym, że Chicago ostatnio przegrało a wręcz poległo z Lakersami ... Wierzcie mi, że mecz ten skończył się na 3 kwarcie gdyż trener byczków w 4 kwarcie rotował składem i raczej nikt w drużynie nie wierzył w zwycięstwo więc grali bo musieli ;) Poza tym to co wyprawiali w 4 kwarcie młodziaki z Los Angeles to masakra ... Kilka trójek z rzędu i ogólnie masakrycznie dobra skuteczność ... Wierzę, że typ ten może wejść bo Denver to bardzo chimeryczna drużyna i jak im nie idzie to nie ... a jak już zaczną trafiać to końca nie widać :jezora: Tak więc moja propozycja to Chicago ⛔ kurs waha się w okolicach 3,00 lub też nawet więcej ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP


Czy mistrzowie NBA będą kolejnym smakowitym kąskiem Jastrzębi z Atlanty ? Pokonali oni już i Dallas i Phoenix , lecz ja nie wierzę by kolejną wielką firmą która tam przegra to Spurs . Oglądałem kilka meczów Hawks i nie powiem są ciekawą ekipą ale w kluczowych momentach zbytnio grają na Joe Johnsona . Spurs mają w swojej piekielnie silnej kadrze wielu graczy , którzy mogą go powstrzymać . Drużyna z San Antonio nie pozwoli również na zdobywanie dużej ilości punktów z kontry . A w ataku po przeciętnym starcie coraz skuteczniej gra Tony Parker , jest Manu Ginobili oraz Tim Duncan , który po serii kilku słabszych gier zapewne dziś będzie się chciał odegrać . Stawiam na zwycięstwo gości z SA .

San Antonio Spurs z hc @ 1.81 / ML
No i Tony Parker zagral naprawde niezle, 31 pkt ., 8 asysty jeden z najlepszych bilansow dzisiejszego wieczoru jak patrzylem , rozkreca sie . Oby tak dalej i dzieki za typ Jacques
 
madison 0

madison

Użytkownik
vs

TYP 1 ✅
wynik: 127:111

Silne strony
Nash - gwiazdor Suns po raz trzeci z rzędu rozegrał fantastyczny sezon. Co prawda trzeciego MVP nie dostał, ale był tuż za Nowitzkim. W nadchodzących rozgrywkach na pewno także zaprezentuje najwyższą formę i będzie liderem drużyny z Arizony. Jednak ostatnie lata pokazały, że mimo swojej rewelacyjnej gry nie potrafi doprowadzić Suns do finałów. Nie ma wątpliwości, że ten fakt nie wpłynie na styl gry drużyny i nadal będą chcieli udowodnić, że ofensywą można zdobyć mistrzostwo. Żeby ponownie mieć na to szansę, Nash będzie musiał po raz kolejny grać na miarę MVP.
Stoudemire - początek ubiegłego sezonu nie był łatwy dla Amare. Wracał do gry po rocznej przerwie i wielu zadawało sobie pytanie czy będzie on jeszcze w stanie dominować pod koszami. Jednak bardzo szybko Stoudemire udowodnił, że problemy zdrowotne ma już za sobą. Powrócił do swojej wysokiej formy i ponownie stał się gwiazdą zespołu.
W tym roku Suns również powinni być w czołówce zachodu. Z wygraniem dywizji nie będą mieli raczej dużych problemów, co da im pewną pozycję w pierwszej czwórce i po raz kolejny marzenie o tytule.
SUNS wynik sezonu 06/07: 61-21
Sacramento
wynik sezonu 06/07: 33-49
Pewna 1,szkoda ze kurs malutki,no ale coz ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Miami Heat po tygodniu od porażki z Seattle wraca do domu . Ostatnio ich forma wzrosła i w tym czasie przegrali 1 punktem w Bostonie , by następnego dnia odnieść drugie zwycięstwo w sezonie pokonując New Jersey Nets . Czas , więc na pierwsze zwycięstwo Heat u siebie , bo póki co tylko przegrywają w Triple A Arena . Ich dzisiejsi rywale nie mieli tyle czasu na odpoczynek , bo w ciągu owych 7 dni rozegrali aż 4 mecze. Ostatnie 3 mecze przegrali , z Seattle i San Antonio w Atlancie oraz z Bucks na wyjeździe . Jastrzębie mają ostatnio problemy z niskimi graczami . Dziś też zagrają bez Acie Lawa i Speedy Claxtona a występy Salima Stoudemire&#39;a i Tyronne Lue są pod dużym znakiem zapytania . Jest to duży problem trenera Mike Woodsona . Dodatkowo wczorajszy mecz na pewno też zostawił swoje ślady na kondycji tego zespołu . Miami miało sporo czasu na odpoczynek i przygotowanie do tego meczu . W ostatnim sezonie Heat wygrali wszystkie 4 mecze z ATL. Na dodatek nie mają żadnych problemów z kontuzjami toteż typ na Miami wydaje się być najlepszym typem na to spotkanie .
Miami Heat ML @ 1.25 / - 7.0 dla odważniejszych @ 1.80

Powiem szczerze , że nie widziałem w akcji w tym sezonie jeszcze Milwaukee Bucks ale przecież ich skład nie zmienił się prawie w ogóle w stosunku do tego z ubiegłego roku toteż myślę , że wiem na co ich stać .W ogóle się nie waham postawić tutaj na Lakersów . OK , wyniki Koziołków są co najmniej interesujące , w końcu 3W z rzędu czy 5W-0L u siebie robią wrażenie ale gdy głębiej się w to zagłębić to nikogo z czołówki oni nie pokonali . Ba na wyjazdach dostali ostro w tyłek od Spurs czy Houston . A Lakersi ? Ich skład też niewiele się zmienił do tego z sezonu 2006/07 , lecz jest jedna zasadnicza różnica . Mogą grać niemal w optymalnym składzie . I widać tego efekty . Są jedną z najsilniejszych ekip w całej lidze i takich Bucks to oni powinni opykać bez Kobego . Lakersi wygrali 4 z ostatnich 5 meczów w Millwauke w ogóle 8 z 10 ostatnich meczów , przy czym przegrali w zeszłym sezonie dwa razy . Z tego jednak co pamiętam to wtedy grali bez wielu podstawowych graczy . Tak czy siak dziś Lakers nie powinni zawieść .

LA Lakers - 2.5 @ 1.91

Do tego spodziewam się zwycięstwa San Antonio oraz Cleveland . Orlando niby wygrywa , lecz ta ekipa według mnie nie jest jeszcze w stanie wygrywać z wielkimi firmami . Niby pokonali Boston , lecz pisałem wcześniej że w dziwnych okolicznościach . A Cavs ? Przegrali z Bucks , lecz Redd gdy ma dzień jest w stanie rozrzucać każdego . Minnesotta jednak nie bardzo ma kim powstrzymać LeBrona czy Big Z .
Ciekawie zapowiada się spotkanie w Charlotte . Większość ekspertów spodziewa się pewnego zwycięstwa Bobków . Biorąc pod uwagę fakt , że Arenas jednak raczej wróci dopiero w piątek a Haywood może opuścić ten mecz to rzeczywiście można się spodziewać zwycięstwo Bobcats . Ja jednak się wstrzymuję od grania tego meczu bo Wizards wbrew pozorom ma całkiem fajną ławkę . Blatche , Songaila , Young czy Daniels potrafią z powodzeniem zastąpić swoich bardziej znanych kolegów . Także radzę odpuścić to spotkanie .
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Bardzo dobry typ na Lakersow ale dzisiejszej nocy widze jeszcze pewniejszy typ mianowicie Grizzlies (-2) ! Po ostatniej wygranej 125-108 nad Sonics Grizzlies beda grac z Toronto ktore jest juz podmeczone ostatnimi meczami. Rapors gra wrecz dziwnie, w jednym meczu prowadzac rzucaja w ostatniej kwarcie 4 na 22 rzuty, zarazem w innym wygrywaja juz 45-25~ a nastepna kwarte przegrywaja 35-15~ wiec cos tutaj napewno jest nie tak. najprawdopodobniej jeszcze nie wraca rowniez TJ Ford do skladu (chociaz nie jestem pewien do konca). Tak czy siak widze dobry typ na Grizzlies dzisiaj.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers
Denver Nuggets -6,5 ⛔
1,91
Bwin

Rano bo o godzinie 4:35 w Los Angeles dojdzie do meczu gospodarzy czyli Clippers z Denver Nuggets. Zdecydowanie lepiej w tym sezonie spisują się koszykarze z Denver którzy 5 ostatnich meczów wygrali zaś ich rywale dwa z rzędu przegrali. W drużynie Clippers jest sporo kontuzji a najważniejsze osłabienia to brak: Maggette i Mobley Ci zawodnicy to ważni koszykarze teamu z Los Angeles ale dziś nie wystąpią oprócz nich jeszcze 4 zawdoników jest kontuzjowanych.Denver w ostatnim swoim spotkaniu wysoko pokonali zespoł New York Knicks 115:83 zaś Clippers przegrali ostatnio u siebie z Chicago 73:92 wiec wysoko a Chicago w tym sezonie gra słabo.Moim zdaniem Denver powinno dzis zmiazdzyc osłabioną drużyne Clippers
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
???? Houston - Dallas
Typ: Powyżej 190 pkt ✅
Kurs: 1,90
Bukmacher: Expekt
Ofensywne nastawienie Houston ... Prawdopodobny powrót T - Maca ;) ... I dwie drużyny z bardzo dobrym potencjałem ofensywnym ...Chociaż H2H neguje ten typ to ja myślę, że może się udać ... Jednak należy pamiętać, że Houston na własnym parkiecie w tym sezonie taką linię przekroczył tylko dwukrotnie więc ... ;)

 
G 0

guy-fawkes

Użytkownik
Arenas undergoes left knee surgery, to miss three months.. jaaaaaaaa ;/ kogo jak kogo ale Arenasa nie oglądać 3 miechy to już wielka szkoda ;/
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Przedwczoraj tak jak się spodziewałem Nets wrócili do gry wygrywając mecz w Portland . Dziś niestety kurs nie jest tak duży , lecz i tak warto się chyba zdecydować , bo 1.60 piechotą nie chodzi . Seattle są fajną drużyną , lecz Nets to typowa drużyna , która mecze ze słabszymi rywalami wygrywają . Gorzej jest z grą z czołówka ale to już temat na inną dyskusję . Do gry wraca Carter i troszkę pewnie odciąży Kidda i Jeffersona . Akurat z Nets Sonics nie powinni zdobywać tyle punktów z szybkiego ataku czy wygrać tyle zbiórek w ataku jak zazwyczaj , bo Nets potrafią grać podobnie a dobra obrona i szybkie kontrataki to ich znak firmowy . Stawiam tutaj na zwycięstwo Nets-ów .
New Jersey Nets @ 1.62

Do Waszyngtonu wróciło życie . Wizards po fatalnym początku notuję passę 6 zwycięstw z rzędu . Udało mi się na tym już trochę zarobić . Już w poprzednim dniu zmagań zastanawiałem się nad zagraniem na ich porażkę . Ostatecznie się wstrzymałem i to było dobre posunięcie . Dziś jednak nie odpuszczam i gram na GSW . Co by jednak nie mówić Wizards bez Arenasa czy Haywooda to zdecydowanie słabsza drużyna a Blatche , Young czy Butler nie zawsze będą grali tak dobrze jak ostatnio . Zwłaszcza gdy gra się z zespołami mocniejszymi niż podłamana Indiana , Portland , 76ers , Charlotte czy Minesotta. Wizards grają podobną koszykówkę do Warriors , lecz to goście chyba jednak mimo wszystko lepiej prezentują się w ataku . Gospodarze tego meczu nie przepadają za meczami z Wojownikami . Co prawda w poprzednich 2 latach bilans h2h to 2-2 ( w każdym z ostatnich 5 sezonów mecze między tymi drużynami kończyły się na 1-1 ) . Warto jednak zauważyć , że Warriors przegrywali te mecze , bo grali bez Barona Davisa i S.Jacksona . Dziś oni zagrają a zabraknie Gilberta . Spodziewam się popisu Barona i spółki dzisiaj .
Golden State Warriors - 2 @ 1.86
Co do Lakersów to sądzę , że mogą dziś powalczyć . Zastanawiam się nawet nad czystą dwójką . Handicap jak dla mnie powinien wejść a mam przeczucie , że Kobe dziś zaszaleje .
PANOWIE OD TEJ PORY ZA KAŻDY POST NIE NA TEMAT , SPAM itd. BEZWZGLĘDNIE SĄ OSTRZEŻENIA .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom