>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA sezon 2007/08 . 16 listopada -30 listopada

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiejsze mecze :
Atlanta-Seattle 1.52 2.47
Boston-Miami 1,17 4,65
Cleveland-Utah 1,86 1,94
Golden State-L.A.Clippers 1,67 2,2
L.A.Lakers-Detroit 1,67 2,2
Memphis-New Orleans 2,14 1,71
Minnesota-Washington 2 1,81
New Jersey-Orlando 2,14 1,71
Philadelphia-Portland 1,62 2,28
Sacramento-New York 1,52 2,49
San Antonio-Houston 1,28 3,47
Toronto-Indiana 1.33 3.17​
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Golden State - LA Clippers typ:1 kurs:1,67
To co robi GS dotychczas , w łebie mi się nie mieści. Tak fantastycznie grająca drużyna w sezonie ubiegłym robi sobie jaja z kibiców.6 porażek w tym 4 mecze u Siebie może wpienić nie jednego sympatyka. Ten mecz uważam że będzie bardzo znaczący i mogący przerwać te błędne koło. Potencjał jest naprawde spory , a w porównaniu do Clippersów , przynajmiej w moim odczuciu , zdecydowanie większy. Baron Davies , Harrington i zaczynający grać naprawde dobrze Anglik Azubuike. Cięzko nie wspomnieć o Łotyszu Biedrinsie który z średnią 9,7 zbiórek i 2,2 bloków na mecz jest ostoją obrony. Moge dodać jeszcze tyle , że jeśli chcą się dalej nazywać Wojownikami , to muszą się naprawdę Jutro postarać by zmazać tą ujmę .
 
J 0

jabool

Użytkownik
Fantastycznie grająca? no co ty piszesz. Rzutem na taśmę zakwalifikowali się do PO. Później faktycznie dymneli Mavsów- mieli po prostu na nich patent. W RS z tego co pamiętam też wygrali z nimi wszystko. Ale jak w drugiej rundzie przyszło im grać z Jazz już tak różowo nie było. Pozatym te ich wejscie do PO to efekt dobrej gry w ostatnich tygodniach, a nie calym sezonie, a i tak jak już wspomnialem wszystko rozegralo sie ostatniego dnia. Gdyby Clippers wygrali swoje spotkanie, wtedy to właśnie LAC zagraliby w PO.
W tej chwili GSW są osłąbieni w stosunku do sezonu poprzedniego. Nie ma J-Richa, zawieszony Jackson. LAC bez Branda mieli byc slabi i bardzo mozliwe, ze beda, zawsze najwieksze niespodzianki zdarzaja sie na poczatku sezonu. Ich seria musi sie kiedys skonczyc, tylko czy wlasnie teraz, z nie najmocniejszymi Warriors? Może być róznie, ja osobiscie tego spotkania bym nie stawial.

Philadelphia 76ers - Portland Trail Blazers ⛔
Toronto Raptors - Indiana Pacers ✅
Boston Celtics - Miami Heat ✅
Cleveland Cavaliers - Utah Jazz ⛔
New Jersey Nets - Orlando Magic ✅
Memphis Grizzlies - New Orleans/Oklahoma Hornets ✅
Minnesota Timberwolves - Washington Wizards ✅
Sacramento Kings - New York Knicks
Golden State Warriors - Los Angeles Clippers
Seattle SuperSonics - Atlanta Hawks ⛔
Detroit Pistons - Los Angeles Lakers ✅
San Antonio Spurs - Houston Rockets ✅

Typy na dzisiaj wg. mnie. wieksza czesc bede staral sie zanalizowac za kilka chwil...

Nie zdazylem niestety opisac tych sptokan...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Ekipa ze stolicy USA sezon zaczęła tragicznie , czyli wręcz odwrotnie jak to miało miejsce w zeszłym sezonie . Duży , a nawet olbrzymi wpływ na to miała jednak kontuzja Gilberta Arenasa , który pierwsze mecze jak sam mówił grał tylko będą w 80 % pełni sprawności . Ostatnio jednak Wizards wróciły do gry wygrywając z Hawks w Atlancie ( gdzie poległy już Phoenix Suns czy Dallas Mavericks ) oraz Pacers u siebie . Dziś mają wielką szansę by kontynuować tą świetną passę , bo zagrają w Minnesocie . Leśne Wilki w ostatnim meczu również odniosły swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, lecz oglądając urywki tamtego meczu odnosiłem wrażenie , że niektórzy gracze mieli po prostu swój dzień , bo wszystko im wpadało . Siła tych dwóch ekip jest jednak zdecydowanie po stronie Wizards i spodziewam się , że dziś gracze z DC odniosą 3 zwycięstwo z rzędu .

Washington Wizards - 2 @ 1.71


Jak wspomniałem powyżej Hawks u siebie są bardzo mocni , lecz powiem szczerze że mam wrażenie że ekipy które tam poległy raczej zlekceważyły rywala niż gra Hawks była taka znakomita . Sonics jak się im bliżej przyjrzeć prezentują się nawet całkiem całkiem . Zaliczyli wtopę w Orlando ale poza tym grają jak równy z równym resztą rywali . A grali już z Detroit czy Utah. Widziałem ich mecz w Miami i na prawde ta drużyna zrobiła na mnie dobre wrażenie . Durant niby gra na słabej skuteczności ale ciągnie im grę . Ciekawie grają też w obronie . Widać tam świeżość gry . Co ciekawe Sonics są jedną z trzech najlepiej zbierających drużyn w lidze ! Wynika to zapewne głownie z tego , że grają szybką grę i czesto bronią strefowo ale jeśli potrafili zmiażdzyć na tablicach takich obrońców jak Haslem czy Mourning to powinni to samo zrobić z Hawks . A co słychać u gospodarzy ? Nie najlepiej . W tym meczu nie zagra gwiazdor tej drużyny Josh Smith . Zabraknie też Acie Lawa , Speedy Claxtona oraz Lorenzena Wrighta . Nie przekreślam żadnej z drużyn . Myślę , że mecz będzie zacięty i zadecyduje końcówka toteż handi + 10 wygląda na prawdę apetycznie .


Seattle Supersonics + 10 @ 1.62


Po raz kolejny gram przeciwko Knicksom . Heh . No ale jak nie zagrać tutaj inaczej skoro w tej drużynie ostatnio dzieją się tak dziwne rzeczy . Nie wpływa to jak sądzę zbyt dobrze na atmosferę w drużynie . Dodatkowo dziś zabraknie w ich składzie Zacha Randolpha , Renaldo Balkmana a niepewny jest występ Mardy Collinsa . Są to dość spore osłabienia gości , bo są to ( zwłaszcza ci pierwsi ) kluczowe elementy układanki z napisem NYK . Gospodarze może nie imponują , lecz u siebie są zawsze bardzo groźni . Grają w niemal najsilniejszym składzie , więc mam nadzieję że Artest , Martin oraz Salmons poprowadzą ich do zwycięstwa w tym meczu .

Sacramento Kings @ 1.71

Do tego waro zagrać na Spurs ( biorąc pod uwagę , że to mecz Derbowy , brak T-maca oraz porażkę SAS w Dallas ). Kusząco wyglądaja kursy na Orlando , Warriors , Raptors oraz Jazz .
 
J 0

jabool

Użytkownik
ja gdzieś czytałem, że pod znakiem zapytania stoi gra Duncana vs Rox, ale czy to pewne? nie wiem...
jeśli faktycznie nie zagra, wtedy wygrana Rockets nawet bez T-Maca staje sie bardzo prawdopodobna.

EDIT: generalnie dzisiejszej nocy nie bylo źle, trzy a w sumie dwa spotkania mnie troche zaskoczlyy. porażka PTB po niesamowitym powrocie Sixers. Jak konczylem ogladanie w 2 kwarcie, Blazers wygrywali i zapowiadalo sie na pogrom...jednak 4 kw. przegrali 36-15 i po meczu.
Cavs - Jazz. stawialem na Jazz, są zespołem duzo lepszym, ale dzisiaj sie nie udalo. wygrana Cavs w gruncie rzeczy byla bardzo prawdopodobna...
i ostatnie spotkanie Hawks - Sonics. co do tego spotkania, to czym blizej poczatku mialem chec zmienic typ. nawet pisalem o tym u kogos w kuponach. jesli SSS chca miec wiecej niz 10 winow w sezonie to z kim maja wygrywac? z Suns czy SAS? nie, wlasnie ze slabiakami typu Hawks.
 
J 0

jabool

Użytkownik
New Jersey Nets - Miami Heat ✅
NJN już od czterech meczów nie wygrali. Heat ostatnie zwyciestwo (i jak narazie jedyne) odsniesli tydzien temu nad NY Knicks. Do składu wrócił Wade i chociaz nadal uwazam, że jest to drużyna na maks pierwszą/drugą runde PO, wczoraj postraszyli nipokonanych Celtics. Nets bez Cartera.
Któraś z drużyn przerwie dzisiaj złą passe. Moim zdaniem Heat. Od początku, mimo słabego bilansu nie wyglądali źle (jak to sie ma w przypadku np. Bulls), teraz po powrocie Wade&#39;a może być tylko lepiej.

Los Angeles Clippers - Chicago Bulls
Bulls już raz przegrali w tym sezonie z Clippers. Jest to bez wątpienia najgorsza w tej chwili drużyna NBA. Grają brzydko, nie wygrywają. Ja osobiscie tego spotkania bym nie stawiał. Bulls prezentują sie do tej pory dużo gorzej, no, ale kiedyś muszą wygrać. Dzisiaj u siebie, z nienajlepszą drużyną. Ze względu na wysoki kurs byłbym skłonny postawić na LAC, grali do tej pory lepiej. Z drugiej jednak strony, kiedyś Byki wygrać muszą...
To spotkanie to loteria...
Racjonalnie patrząc- Clippers powinni wygrać
Patrząc tak jak patrzy się na NBA- Bulls moga wygrać. ✅

Denver Nuggets - New York Knicks +13,5 ⛔
Knicks są słabi. Burdel jaki robi Thomas z Marburym, zamieszanie wokół zwolnienia właśnie Isiahi, słabej gry Stephona dodatkowo działą na niekorzyść. Knicks na wygranie raczej nie mają co liczyc, jednak spread jaki proponuje bet-at-home jak dla mnie jest jak najbardziej ok. 14- punktowe &#39;prowadzenie&#39; Knicks mają dużą szanse utrzymać, tym bardziej, że jeszcze z nikim (nawet z Suns pod nieobecnosc Randolpha) nie przegrali aż tak wysoko.
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Charlotte - Seattle 1

Zdecydowany faworyt to drużyna gospodarzy. Ostatni mecz przegrali własnie z Atlantą na wyjeździe, Bobki to wyraźnie zespół własnego boiska. Co tu dużo mówić, jak gra cała pierwsza piątka i przynajmniej średnio im wychodzi, to są bardzo skuteczni, ostatnio o tym przekonali się goście z Miami, dostali dość solidne lanie. Charlotte to zespół uniwersalny, ma kim bronić, kim zdobywać kosze, może grać atak pozycyjny i wyprowadzać szybkie kontry. Seattle ostatnio gra dobrze jak na siebie, wygrali dwa spotkania na wyjeździe- z Miami, oraz dwudogrywkową rzeżnię w Atlancie. Bardzo dobra forma Duranta oraz Damiena Wilkinsa. Jednak poza atakiem nie mają za wiele do zaoferowania, przy bardziej doświadczonym zespole gubią się, podpalają i przegrywają mecze (gdyby grał Josh smith to nie wygraliby, a Wilkins nie zdobyłby aż 40). Dzisiaj myślę, że Ryski bardzo spokojnie wygrają i poprawią bilans na 5-4, 3 zwycięstwa z rzędu na wyjeździe nie leżą w zasięgu Ponaddźwiekowców Nawet małe handi na Charlotte nie zaszkodzi

Washington - Portland 1

Jak wyżej, zwycięzaca może być tylko jeden. Drużyna Wizards obudziła się z letargu i wygrała trzy spotkania z rzędu (ostatnio w Minnesocie), formę strzelecką odzyskał Gilbert Arenas. Portland u siebie robiło sporo zamieszania wygrywając z mocarzami ligi, ale na wyjeździe grają słabo i nie potrafią odnieść zwycięstwa, w ostatnim meczu roztrwonili ponad 20-punktową przewagę w Philadelphii i przegrali już wygrany mecz z tą bardzo przeciętną i pozbawioną formy drużyną. Wizards nie powinni mieć najmniejszych problemów w tym meczu, tym bardziej że w zeszłym sezonie ich hala stanowiła ogromny atut. Jeśli Arenas jest w formie, to mogą powalczyć z każdym, słabe zespoły nie mają wtedy na co liczyć.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Na początek spotkanie w stolicy USA . Wizards po fatalnym początku wreszcie zaczęli wygrywać , co skrzętnie wykorzystałem w poprzednich dniach . Dziś zagrają z młodziakami z Portland , którzy są jedną z rewelacji ligi . Niestety wciąż nie udało im się wygrać żadnego meczu na wyjeździe . Wczoraj byli tego bardzo bliscy w Philadelphi ale ku zaskoczeniu chyba wszystkich mimo prowadzenia około 30 punktami w II kwarcie ( świetnie zaczęli drugą kwarte 17-0 ) dali się pokonać 76ers w końcówce ( 15-36 w IV kwarcie ) . Na przeciwnym biegunie byli gracze z DC , którzy niemal przez 3 kwarty minimalnie przegrywali . Jednak w końcówce dali popis gry w obronie i szybkich kontr i po prostu wyłączyli z gry rywali wygrywając 16 punktami . Opisałem te dwa mecze , by ukazać główną różnicę między tymi drużynami . Wizards są po prostu bardziej doświadczoną drużyną i nie spodziewam się wpadki w meczu z nieopierzonymi graczami z Portland . Gilbert wraca po mału do formy . Caron Butler jest w gazie i pokazuje , że nominacja do ASW w zeszłym roku nie była przypadkowa . Przewiduje pewne zwycięstwo Wizards w Verizon Center , gdzie będą jeszcze bardziej groźni niż na wyjazdach.

Washington Wizards - 6.5 @ 1.90 *
Reszty spotkań nie chce mi się &quot;głębiej&quot; opisywać . A więc po krótce . Miami jak wiadomo gra już z Wade&#39;em . Może nie jest on jeszcze w wysokiej formie ( przestrzelony rzut na zwycięstwo z Bostonem itd ) ale daje troszkę powietrza pozostałym graczom , którym łatwiej teraz rzucać . A obrona Miami jest bardzo solidna . New Jersey jak wiadomo ma parę poważnych kontuzji , ale widać u nich jednak przede wszystkim lekką obniżkę formy . Mecz powinien być ciekawy ale stawiam tutaj na zwycięstwo graczy z Florydy . Seattle z kolei jedzie do Charlotte i tam podobnie jak wczoraj w Atlancie powinien być bardzo wyrównany pojedynek , który rozstrzygną ostatnie minuty toteż wysoki handicap jest b.dobrym rozwiązaniem . Denver walczy u siebie z NYK i spodziewam się bardzo ofensywnego spotkania , bo obie ekipy nad obronę stawiają atak a lubią też sobie porzucać . Ostatnie mecze h2h mówią wiele . Na przeciwnym biegunie są gracze Clippers i Bulls , którzy przede wszystkim grają defensywnie + ich atak pozostawia póki co wiele do życzenia . To tyle .

* - jak ktoś ma możliwość do zmniejszania handicapów to oczywiście lepiej sobie wybrać nieco niższy handicap
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
ojjj małe zaskoczenie- nie gra Arenas...ale zastępuje go w pierwszej piątce Antonio Daniels, więc jestem spokojny o wynik-to świetny rozgrywający i darzę go dużą sympatią :) ----&gt;&gt;&gt;&gt; tak jak myślałem, Antonio może rzutowo nie błyszczał, ale miał kilka ładnych wjazdów i rozdał wiele ważnych podań, atak bardzo dobrze funkcjonował, gdy on kierował grą-cały zespół sprawił się świetnie, może poza Stevensonem w ataku :)
 
J 0

jabool

Użytkownik
Bulls wygrali ciekawe tylko czy to efekt ich dobrej gry czy zlej Clippers. Knicks to dno, naprawde nie myślałem, że druzyna mająca nienajgorszy start z Cavs, Wolves i właśnie Nuggets, a później przegrywająca, ale z reguly w koncowkach...moze dostać baty od czegoś takiego jak Nuggets. 30 pkt- :-?

Kolejna niespodzianka to Jazz. Porażka z Indianą, a wczoraj z Cavs. Źle się dzieję w SLC.

Reszta generalnie wchodziła tak jak wejść powinna ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Byki są w trakcie &quot;tournee&quot; po Zachodzie i dziś zagrają po raz drugi w Los Angeles . Wczoraj dość niespodziewanie rozgromili Clippers . Dziś jednak nie będzie im tak łatwo , bo zagrają z Lakersami , którzy na swoim parkiecie nie są zbyt gościnni . Różne dziwne rzeczy dzieją się wokół tego klubu ale na szczęście nie wpływa to źle na zespół . Co więcej w tym sezonie po raz pierwszy od dawna trener Phil Jackson nie ma prawa narzekać na braki kadrowe , bo ma do dyspozycji wszystkich graczy . W innej sytuacji jest Scott Skiles , który nie będzie mógł skorzystać z usług Luola Denga . To bardzo poważna strata , bo to on w wielu meczach ciągnie im grę . Powiem szczerze , że Byki mnie bardzo rozczarowują w tym sezonie . Zupełnie odwrotnie jest z Jeziorowcami . Od kiedy do gry powrócił Lamar Odom ch gra jeszcze bardziej się poprawiła . Jak dla mnie to w tej fazie sezonu Lakersi prezentują się przynajmniej o klasę lepiej i jeśli nic się nadzwyczajnego w Staples Center nie stanie to spodziewam się pewnego zwycięstwo Lakersów .
LA Lakers - 5.5 @ 1.90 * / - 3.0 @ 1.62



Przed sezonem twierdziłem , że Celtowie powrócą na szczyt i tak się po mału dzieje . Co ciekawe jednak jeszcze bodaj ani razu nie grałem na Celtów w tym sezonie ... Czas to zmienić . I gram tu troszkę &quot; pod prąd &quot; bo wiele osób dziś typuje pierwszą porażkę Bostonu . Ja jednak w to wątpię . I biorąc pod uwagę nawet fakt , że niepewny jest występ Paula Pierce&#39;a ( choć z moich źródeł wynika że ma zagrać ) i Celtowie ostatnio grają dość przeciętnie i wygrywają szczęśliwie ( jak choćby z Miami ). Ja jednak nie wierzę , by to Orlando miało przerwać fantastyczną passę Zielonych . Widziałem dwa mecze Orlando i mnie oni nie zachwycają . OK wyniki mają całkiem dobre , ich gra też jest ładna ale sam trener Stan Van Gundy twierdził , że jego zespół z mocniejszymi rywalami póki co jeszcze nie ma zbyt dużych szans . Spodziewam się , że KG nie pozwoli dziś poszaleć Dwight&#39;owi Howardowi a w pojedynku dwóch przyjaciół z Seattle lepszy okaże się Ray Allen . Boston Celtics mają 8-0 , inny lokalny zespół Patriots ma 9-0 w NFL i stawiam na to , że Celtowie im po tym meczu pod tym względem dorównają .

Boston Celtics -1.5 @ 1.90


* - jak ktoś ma możliwość do zmniejszania handicapów to oczywiście lepiej sobie wybrać nieco niższy handicap
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Orlando kontra Boston to dla mnie typowy NO BET do stawiania. Tam kazdy scenariusz jest mozliwy i nie osmiele sie postawic na zadna ze stron ani U/O. Ciekawym typem i oczywiscie sam go dzisiaj zagram sa Lakersi -5,5 szczegolnie iz w Bykach nie wystapi dzisiaj L.Deng + bdb lawka Lakersow i powinni odprawic z kwitkiem Chicago przy tej linii. Deng nie zagra przez 1 tydzien x]
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Orlando - Boston mam podobne zdanie co Komarr no bet może sie w tym meczu wszystko wydarzyc i ja bym to odpuscił i tak zrobie
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Jacques mnie już uprzedził, ale analize też napisze i jeszcze coś dodam

Orlando Magic - Boston Celtics 2 1,81
Orlando Magic - Boston Celtics (HC-1,5) 2 1,91


Napewno najlepsze dla oka spotkanie tej kolejki, drużyna z Bostonu jeszcze nie przegrała, Orlando natomiast ma 2 porażki, ale ogólnie nie zawodzi. Z tym, że Orlando z drużynami dobrymi wygrywa, ale z bardzo dobrymi już nie (Detroit, Phoenix), z tymi zespołami ekipa z Orlando przegrała u siebie różnicą co najmniej 10 punktów. Poza tym najwięcej punktów dla Orlando zdobywa Howard, który dzisiaj będzie miał znacznie utrudnione zadanie przez Kevina Garnetta, myśle, że troche może się powtórzyć scenariusz jaki oglądałem podczas meczu Toronto - Boston, tam KG świetnie wyłączył z gry Bosha, chociaż jego zespół wygrał dopiero po dogrywce. Dzisiaj zdecydowanie stawiam na Celtów, mają świetny skład, gdzie gra nie opiera się nawet nie na 2 a na 3 zawodnikach, a i nie tylko oni zdobywają punkty, jak podczas np ostatniego meczu przeciwko Miami gdzie dobrze zagrał James Posey


Pozdrawiam
 
L 0

lukmar32

Użytkownik
&quot;W innej sytuacji jest Scott Skiles , który nie będzie mógł skorzystać z usług Luola Denga&quot;
Jeśli nie gra ten zawodnik to jak będzie rozliczony taki zakład:


Lamar Odom -1,5 punkty 1,80

Luol Deng 1,5 punkty 1,90
LA Lakers - Chicago Bulls: Player Most Points HCP
Which player will score the most points including handicap &amp; overtime?
Zapewne nie jest tak że jeśli Deng poprzez absencje nie zdobędzie punktu to z góry wiadomo że Odom wygrywa automatycznie w tym zakładzie?
Sorka za zaśmiecanie tematu.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto mojej zdanie na temat meczu Lakers - Bulls

W nocy albo jak kto woli rano godzina 3:35 Lakersi podejmowac bedą we własnej hali Bulls.Faworytem tego spotkania są &quot;Jeziorowcy&quot; którzy w tym sezonie spisują sie lepiej od &quot;Byków&quot; którzy zawodzą i dotychczas grają słabo.Wczoraj Chicago zaskoczyło ponieważ wysoko pokonali oni Clippers ale dziś czeka ich trudniejsze zadanie bo zmierza sie z Lakers.W zespole gospodarzy wszyscy gotowi do gry zas w Bulls poważne osłabienie czyli brak
Luola Denga każdy kibic koszykówki wie ile ten zawodnik znaczy dla Byków i dzis napewno jego brak bedzie odczuwalny.Pamiętam kiedyś te zepsoły byly nie do zatrzymania w NBA teraz się sporo zmieniło inne drużyny nadają rytm lidze a Chicago i LA są tłem.Lakersi moim zdaniem są lepszą drużyną od Bulls i w tym meczu powinni ich pokonac widze duze szanse na to by Lakers wygrali z handi a mianowicie -5,5 ✅ Wynik: ogromna przewaga Lakers
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom