>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA sezon 2007/08 1 stycznia - 13 stycznia

Status
Zamknięty.
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
???? Portland Trail Blazers - Utah Jazz 1 @ 1.66 ???? ✅✅✅

dlaczego ? utah wybila portland z rytmu w ostatnim meczu i bylo o tym glosno na kazdej stronie o tematyce nba. jednak portland wtedy gralo na wyjezdzie a teraz parkiet bedzie ich w obydwu znaczeniach - graja u siebie i to wygraja. roy ma cos w sobie ze umie poprowadzic innych zawodnikow w ten sposob ze nie tylko jego widac w grze. portland grajac ostatni mecz przeciwko utah niezbyt potrafili sie odnalezc, brakowalo tej iskry, tego czegos zeby dodalo im napedu i zeby narzucli wlasne tempo gry. dzisjaj graja u siebie, a tutaj nie odpuszczaja, nie oddaja boiska, potrafia sie zgrac i potrafia trafiac. zreszta patrzac na pozostale mecze chyba nikt nie ma watpliwosci ze to jest wlasnie ich moment. po przerwanym streaku z utah teraz zaczal sie nowy i kto wie czy nie dluuuzszy ;). wg mnie kurs jest troche zawyzony bo 1.63 na taki mecz to tylko brac ???? . osobiscie gram za duza stawke i polecam tak zrobic kazdemu ;) komentarze mile widziane.
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons - Boston Celtics
Typ: handicap + 4,5 dla Boston Celtics &lt;&gt; uff* były nerwy ✅ ;)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betgun


Długo zastanawiałem się nad tym meczem. Zanosi się na kolejny twardy i wyrównany pojedynek 2 drużyn, które na obecną chwilę wydają się być najpoważniejszymi kandydatami do zdobycia tegorocznego mistrzostwa NBA. Myślę, że dziś po północy znów będziemy świadkami meczu, w którym poziom zaangażowania będzie przypominał poziom z playoffs. Obydwie drużyny mają na swoim koncie ciąg zwycięstw i dla każdej będzie to mecz o wysoką stawkę.

Zacznę od gości. Filarem zespołu są Paul Pierce, Ray Allen i Kevin Garnett którzy zdobywają ponad połowę punktów dla swojego zespołu w każdym meczu. Co prawda Ray Allen zdobył przeciwko Memphis tylko 2 punkty i to po rzutach osobistych, ale dzielnie zastąpił go Tony Allen zgarniając 20 oczek. Atutem drużyny z Bostonu jest wymieniony wyżej przeze mnie tercet i nawet, jeśli któregoś z chłopaków dopadnie niemoc to lukę po nim wypełniają inni świetni zmiennicy. Pomimo tego, że ostatnie zwycięstwo Bostończyków nad zespołem z Memphis wynosiło tylko 4 punkty to myślę, że była to część ich taktyki mająca na celu zachowanie jak największych rezerw sił na mecz z Detroit, który będzie grany na maxa. Za zwycięstwem gości przemawia to, że będą chcieli wziąć srogi rewanż na tłokach za swoją ostatnią minimalną porażkę z nimi na własnej hali i jeśli dobrze to rozegrają są w stanie tego dokonać.

Na temat Detroit nie będę się już tak rozpisywał, bo wyszłaby za długa analiza, którą mało kto by przeczytał. Dodam tylko, że to świetny zespół, który niczym nie ustępuje Celtom, ponadto ma on najwidoczniej jakiś swój sposób na wygrywanie spotkań z chłopakami z Bostonu gdyż bilans wszystkich meczów obu drużyn w obu halach wynosi 16 do 3 na korzyść dzisiejszych gospodarzy. Stąd ten handicap.

Liczę na to, że bojowa postawa, Paula Pierce’a zagrzeje resztę drużyny do wyciśnięcia z siebie siódmych potów a mądrość Doca Riversa wpłynie na skuteczność podjętych przez niego trenerskich decyzji w kluczowych momentach gry.

Pozostaje mi tylko wierzyć, że nawet, jeśli Boston przegra ten mecz to minimalną różnicą punktów mniejszą niż 4 i to po wyrównanej, dramatycznej walce. Oby…
 
bryndalski 0

bryndalski

Użytkownik
Detroit Pistons - Boston Celtics
typ: Detroit Pistons -2.5
Mimo, iż jestem wielkim fanem Boston to jednak do tego meczu trzeba podejść racjonalnie.Obie ekipy są w świetnej formie. W tym meczu jednak faworytem będzie Detroit - Mają za sobą świetną publike. Pistons już od 7 spotkań są niepokonani na swym obiekcie. Ostatnie ich mecze również nie wskazują na to by ich seria zatrzymała się tylko na 7. W ostatnich meczach pokonali dosyć dobre team`y Toronto Raptors, Washington Wizards, a jeszcze wcześniej fakt, że z beznadziejnym Milwaukee Bucks wygrali z ogromną przewagą 114-69(Normalnie Pogrom). Świetnie dysponowany jest również Wallace, który w ostatnich meczach i rzucał dużo pkt oraz świetnie grał w obronie. Natomiast Boston Celtics, nic dodać nic ująć, drużyna w tym sezonie idealna pod każdym względem, jednak nie sądzę by dali radę Detroit. Po ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami było widać, że był to wyrównany pojedynek, a różnica punktowa była niewielka. Sadzę, że i tym razem tak będzie, jednak to Pistons moim zdaniem zwyciężą niewielką różnicą punktową.:jezora:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wczoraj ekipa z New Jersey dość długo męczyła się z Charlotte Bobcats . Ostatecznie odnieśli swoje piąte zwycięstwo z rzędu . Wygrali głównie dzięki popisom Wielkiej Trójki, zwłaszcza Kidda i Cartera . Ten pierwszy notuje rewelacyjny sezon i wczoraj zaliczył swój ósmy triple-double w sezonie . VC z kolei dorzucił cenne 30 punktów . Forma Nets wydaje się być ustabilizowana. 6 zwycięstw w ostatnich 7 meczach zdają się mówić wszystko . Atlanta znajduje się obecnie na przeciwległym biegunie , gdyż notują passę 3 porażek z rzędu ( która nastąpiła po serii 5W ) . Co prawda wszystkie te porażki odnieśli na wyjeździe ale ich gra nie napawa optymizmem . Najlepiej ich obecną formę opisują słowa Anthonego Johnsona : &quot; We didn&#39;t do anything well, in any phase of the game.&quot; . Lider koszykarzy z Atlanty - Joe Johnson - rzucił tylko 8 punktów .
Co prawda Jastrzębie u siebie w Philips Center prezentują się znacznie lepiej , ograli tu w końcu Dallas czy Phoenix ale to nie wystarczy na Nets. Z silniejszymi i przede wszystkim dobrze broniącymi drużynami Hawks mają wyraźne problemy . Bilans h2h też na korzyść New Jersey . Wygrali oni 8 z ostatnich 11 meczów z Atlantą w tym 3 ostatnie pojedynki h2h . New Jersey to zespół nieprzewidywalny ale jeśli zagrają tak jak w ostatnich meczach to o ich zwycięstwo można być spokojnym .


New Jersey Nets + 3.5 @ 1.91
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Indiana Pacers
Typ: handicap - 6,5 dla Los Angeles Lakers &lt;&gt; do przerwy były lekkie obawy, po 3 kwarcie pewność ✅ ;)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betgun

Dziś po północy czeka nas kolejny mecz NBA. Tym razem naprzeciw siebie staną Los Angeles Lakers jako gospodarze z gośćmi z Indiany.
Zacznę od gospodarzy, którzy mają ostatnio świetny bilans wygranych spotkań u siebie. W ciągu ostatnich 6 spotkań przegrali zaledwie raz i to z nie byle, kim bo aktualnie najlepszą drużyną NBA, Boston Celtics. Wszystkie ich ostatnie wygrane nad rywalami we własnej hali kończyły się sporą przewagą punktową. Grając u siebie Jeziorowcom udało się poskromić takie teamy jak San Antonio Spurs czy Phoenix Suns. Jeśli już mowa o punktach to warto nadmienić iż średnia zdobywanych przez Lakers oczek wynosi 107 ( co stawia ich na trzecim miejscu w lidze) a biorąc pod uwagę ostatnie mecze średnia ta jest jeszcze wyższa. Ponadto poprawili oni swój rekord skuteczności rzutów z przed ponad 23 lat który aktualnie wynosi 62,2 %. Krótko mówiąc są na fali. Sam Kobe Bryant powiedział, że uwielbia takie mecze w których z każdym spotkaniem drużyna nabiera rozpędu. Za zwycięstwem Lakersów przemawia gra we własnej hali przed wspaniałą publicznością która bardzo motywuje oraz dobra gra samego Koba jak również całej drużyny, której rośnie kolejny talent Andrew Bynum.
Drużyna z Indiany gra w kratkę. Raz wygrywa raz przegrywa. W meczach wyjazdowych idzie im kiepsko, gdyż zaliczyli na nich 4 porażki z rzędu i szykuje się na piątą. Jednak trzeba przyznać, że ich ostatni mecz z Atlantą w którym wielu nie dawało im większych szans wygrali. Co prawda grali u siebie, ale nie zmienia to faktu, że poczuli iż stać ich na wygrywanie z faworytami. Ponadto po kontuzji do drużyny wraca pewny punkt w obronie zaliczający ponadto sporo asyst Jamaal Tinsley.
Mam nadzieję, że gospodarzy z Los Angeles nie uśpią ostatnie sukcesy i nie spoczną na laurach. Jeśli tylko Lakersom uda się podtrzymać dobrą passę i zagrają swoje nie powinni mieć jakiś większych problemów z pokonaniem gości różnicą minimum 7 punktów. Oby…
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na początek spotkanie w Staples Center , gdzie Clippers zagrają z ekipą Mistrzów NBA z ubiegłego sezonu - San Antonio Spurs . Obydwie ekipy w tym sezonie są często „nawiedzane” przez kontuzje . W Spurs praktycznie każdy gracz z pierwszej piątki pauzował kilka meczów a w Clippers ich lider Elton Brand nie zagrał jeszcze ani jednego meczu . Clippersi jednak są już do tego przyzwyczajeni . Gorzej jednak , że ważni , wysocy gracze do rotacji jak Tim Thomas , Paul Davis czy Aaron Williams również są kontuzjowani . To sprawia , że z przymusu na pozycji silnego skrzydłowego gra Correy Maggette . Nie wróży to dobrze gdy naprzeciwko niemu zagra jeden z najlepszych skrzydłowych ligi – Tim Duncan . Goście prezentują się ostatnio bardzo źle ( jak na nich ) ale dziś do gry ma wrócić już Manu Ginobili i czas podbudować morale drużyny i pewnie wygrać na wyjeździe . Bowiem ostatni raz na wyjeździe Spurs wygrali ... 31 listopada z Timberwolves ( różnicą 15 punktów ) .
Clippersom nie wróżę nic dobrego , w pojedynku z tak świetną obroną jak Spurs . Chris Kaman przeciwko takim rywalom nie powinien dzisiaj zdobyć zbyt wielu punktów . Podobnie Mobley , którego będzie pilnował Bruce Bowen oraz Maggette , który nigdy nie grał dobrze przeciwko takim zespołom. Stawiam na pewną wygraną Spurs. Zwłaszcza że przegrali ostatnie 6 meczów z SAS i to średnio prawie 15-punktami . W tym sezonie już jeden mecz się odbył i górą byli Spurs , którzy wygrali 9-punktami . Dziś nie powinno być inaczej .
Ostatnie mecz h2h :
12/22/07 SA 99 - LAC 90
03/13/07 SA 93 - LAC 84
03/05/07 LAC 74 - SA 88
12/11/06 LAC 81 - SA 103
12/08/06 SA 111 - LAC 82
03/28/06 LAC 87 - SA 98​
San Antonio Spurs – 7.0 @ 1.90
Denver Nuggets notujący się kapitalnym domowym bilansem (13-5) podejmują ekipę z Filadelfii . Jest to bardzo prestiżowe spotkanie . Dlaczego ? Ano głównie za sprawą Allena Iversona , który po latach kapitalnej gry dla Sixers przeniósł się właśnie do stolicy stanu Kolorado . Jestem przekonany , że zarówno on ( w pierwszym meczu przeciwko swojej byłej drużynie rzucił 30-punktów ) jak i koszykarze z jego byłej drużyny specjalnie &quot;zepną&quot; się na ten mecz . Nie tylko AI ma tutaj wiele do pokazania . Również niechciany w Denver Andre Miller oraz Andre Igoudala wokół którego władze ekipy z Filadelfii postanowiły budować zespół . Zdecydowanym faworytem są gospodarze , którzy w końcu mogą grać w pełnym składzie .
Widać to po wynikach , bo Nuggets wygrali 5 z ostatnich 6 meczów . Przegrali tylko z Warriors u siebie ale pokonali m.in. Spurs czy tych samych Warriors na wyjeździe. Oglądałem przegrany mecz z GSW i muszę przyznać , że stało się tak tylko i wyłącznie przez trenera Georga Karla , który nakazał swoim graczom specjalnie spowalniać grę . Po meczu eksperci nie pozostawili na nim suchej nitki. Poza tym meczem oraz spotkaniem z San Antonio Spurs gospodarze grają w swoim starym , dobrym stylu . Szybko i ofensywnie . Wyniki też są zazwyczaj wysokie :

01/04/08 @MIN W 118-107
01/03/08 SA W 80-77
12/30/07 GS L 95-105
12/28/07 @GS W 124-120
12/26/07 MIL W 125-105
12/23/07 @SAC W 106-105
12/21/07 @POR L 96-99
12/20/07 HOU W 112-111 (OT)
12/16/07 POR L 105-116​

76ers grają &quot;nijako&quot; . Tj. raz próbują mocniej bronić , raz grać bardziej otwartą koszykówkę . Zauważalna jest jednak tendencja , że na wyjeździe z zespołami z czołówki zdobywanych punktów grają otwartą koszykówkę :

@ L.A. Lakers L 93-124 + over u siebie
@ Utah L 107-110 + over u siebie
@ Washington L 101-116​

Co więcej ich obrona nie wygląda zbyt dobrze .W ostatnich dwóch meczach stracili aż 234 punkty ! Jak już wspomniałem obie ekipy już raz spotkały się po słynnym trejdzie i wtedy wygrali w Denver zaskakująco goście .97-108 Gospodarze wtedy co prawda byli mocno osłabieni ( nie grał ani Carmelo Anthony ani Kenyon Martin , Nene czy JR Smith ) ale dziś również pewnie tanio skóry nie sprzedadzą . Reasumując oba zespoły zagrają w najsilniejszych niemal zestawieniach . Spodziewam się szybkiego i otwartego meczu oraz popisu zarówno Iversona jak i Igoudali . A Andre Miller też może rzucić w takim meczu sporo punktów , nie wspominając o Melo . Stawiam na Over , bo linia 203.5 w Denver to bardzo mało .

Over 203.5 @ 1.91
Denver over 106 @ 1.91
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mistrzowie NBA po wczorajszej wymęczonej wygranej w Los Angeles jadą do Oakland, gdzie zagrają z Warriorsami . Jest to bardzo ciężkie spotkanie do typowania . Czemu ? Ano dlatego , że San Antonio nie jest obecnie w najwyższej formie . Porażki w Denver i Toronto oraz wymęczone zwycięstwa z Knicksami czy Clippersami zdają się to potwierdzać . Są to jednak mistrzowie wygrywania meczów najmniejszym zasobem sił także nie bardzo bym się tym przejmował . Wczoraj zagrali bardzo przeciętny mecz ( Michael Finley 1/11 z gry , ledwie 16 % zza linii 3 punktów ) a jednak wygrali 6 - punktami . Zapewniła to wielka trójka : Duncan , Parker i powracający po kontuzji Manu Ginobili . Zwłaszcza ten ostatni pokazał wielki głód gry . Niestety z taką grą rezerwowych oraz Bowena czy Finleya nie mają jednak czego szukać w pojedynku z GSW . Z drugiej strony wierzyć mi się nie chce by mieli tak słabo zagrać dwa mecze z rzędu .Warriors są stawiani jako faworyt i trudno się z tym nie zgodzić . W końcu już raz wygrali w tym sezonie z San Antonio . Jednak ich forma ostatnio również mnie nie przekonuje . Zwłaszcza u siebie grają poniżej oczekiwań . 2 porażki z rzędu oraz wymęczone zwycięstwo nad najgorszą ekipą ligi - TWolves napewno nie zadowalają kibiców Wojowników . Zbierając to wszystko do kupy uważam , że obie drużyny w ostatnim czasie nie prezentują się zbyt dobrze ( jak na ich możliwości ) i nie jestem w stanie zaufać żadnej ze stron . Linia też jest ustawiona bardzo ciekawie . Bo z jednej strony jeśli mecz zdominują GSW to należy się spodziewać wysokiego wyniku ( bo obrona Warriors jest ostatnio bardzo słaba ) . Z drugiej strony Spurs będą chcieli pewnie spowalniać grę ( zwłaszcza , że ich atak ostatnio lekko mówiąc pozostaje wiele do życzenie ) i jeśli nie będą popełniać zbyt dużej ilości strat to spodziewam się niewysokiego wyniku . Myślę , że właśnie drugie rozwiązanie jest najbardziej prawdopodobne i jeśli już grać to spotkanie to na under 204.5 . Spurs w ostatnich 10 meczach tylko raz stracili 100 punktów w spotkaniu z Suns . Poza tym średnio tracą 85 punktów . OK dziś zagrają z bardzo ofensywnie nastawioną ekipą ale Warriors już nieco przystopowali . W spotkaniach z defensywnie nastawionymi drużynami rzadko kiedy przekraczają barierą 100-punktów :

01/04/08 New Orleans L 104-116​

12/30/07 @ Denver W 105-95 ( specjalne spowalnianie gry przez Denver )​

12/23/07 @ Cleveland W 105-96​

12/16/07 @ Detroit L 87-109​

2/11/07 San Antonio W 96-84​

11/28/07 @ Sacramento W 103-96​

11/24/07 @ Philadelphia W 100-98 (OT)​

11/21/07 @ Boston L 82-105​

Jak widać nie licząc ostatniego meczu z Hornets ani razu w tych meczach ta linia nie została przekroczona . No i słynne już słowa trenera Popovicha : &quot; &quot;We&#39;re a good basketball team when we play defense &quot; .

Graj na under 204.5 ( 80 % )
 
bryndalski 0

bryndalski

Użytkownik
Washington Wizards – Houston Rockets​
under 188,5​
1,91​

Tą połowe sezonu Houston nie może zaliczyć do udanych, są obecnie dopiero w połowie tabeli NBA, mają 17 zwyciestw i 17 porażek. Nie rzucają również zbyt wielu pkt, jak już wygrywają to nie wygrywają z jakąś imponującą przewagą. Na 20 meczy na wyjezdzie to 13 meczy było z Underem. W dodatku ich kolejnym problemem jest dlugo trwaly brak Tracy`ego McGrady`ego bez którego Rakiety nie są już ta samą drużyną. Jakby uszło z nich powietrze. Zagrają również bez b.dobrego Steve`a Francis`a który razem z T-Mac`iem leczy kontuzje i wróci dopiero za ok. tydzień. W Washington podobne kłopoty. Na kontuzję cierpią już od dłuższego czasu świetnie punktujący rozgrywający Gilbert Arenas. Jedyną nadzieją drużyny ze stolicy jest Caron Butler, ale i ten przy dobrej dyspozycji Yao Minga może niewiele zdziałać. Washington u siebie preferuje bardziej obronny styl gry, natomiast Houston gra na wyjazdach bardziej zachowawczo. Jak dla mnie under powinen wejść choć osobiście troszke wyżej ustawił bym granice pkt.
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
hmmmm Bryndalski, ja właśnie odwrotnie sądzę i postawiłem na over ⛔⛔⛔w tym meczu- Waszyngton powinien rzucić około setki, a Houston tez w okolicach stówy jest w stanie zdobyć, dobrze grają bez T-Maca. Nie wiem co ma Yao do Butlera, oni grają gdzie indziej. Wrócił Daniels, więc z atakiem Czarodziejów nie powinno być źle-Jamison, Butler, Stevenson, Daniels zapewnią te 95 pkt, Yao (w dobrej formie jest) &amp; spółka też potrafią zdobywać kosze. Jak zobaczyłem to na początku to pierwsze odczucie, że czemu nie dali tej poprzeczki gdzieś z 10 pkt. wyżej, Wizards nawet bez Arenasa to czysty atak i taka niska poprzeczka powinna zostać złamana.





----&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; jednak buki doskonale wiedzą co robią, dość solidny under - a wydawało mi się, że to taki fajny typ, ostatnio coś ciężko mi idzie NBA :-(

linie wbrew pozorom mają prawie zawsze świetnie ułożone-np. na Lakersów i Mamphis było 215,5 a po pierwszej połowie 108, czyli połowa + 0,5
 
bryndalski 0

bryndalski

Użytkownik
Tak przeleciałem po paru stronach ze statystykami i jednak muszę przyznać Ci rację Washington - średnia pkt u siebie to minimum 100 pkt (dokładnie 100,06 pkt) ;) Rzucają troche tych pkt. A co do Butlera i Minga...to może nie grają na tych samych pozycjach ale center stoi pod koszem(no raczej ???? ) i przyjmuje na siebie wbiegających pod kosz. Houston jednak na wyjazdach nie ładuje, na tyle dużo co z T-Mac`iem, mają 13 meczy z underami na wyjeździe...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Chicago Bulls - NY Knicks
Chicago Bulls -5,5
1,75
Betgun

W nocy a dokładniej o godzinie 2:35 w hali United Center w której może zasiąśc 21,5 tysiąca widzów gospodarze, byli mistrzowie ligi zespół Chicago Bulls podejmował będzie zespół z Nowego Jorku Knicks. W tym sezonie &quot;Byki&quot; grają średnio, dlatego że na początku sezonu grały bardzo słabo, dużo poniżej oczekiwan ale po zmiane trenera ten zespół na nowo odżył i ostatnio jest w dobrej formie. Koszykarze z Nowego Jorku to bardzo słaby zespół co potwierdza w ilości wygranych meczów, wygrali oni bowiem zaledwi 8 meczów spośród 32 rozegranych. Fatalnie grają na wyjazdach gdzie aż 13 razy schodzili z parkietu jako pokonani, raz udało im się wygrac co ciekawe własnie z Chicago ale było to na początku sezonu wtedy Chicago grało bardzo źle. W ostatnich sześciu meczach koszykarze z Chicago wygrali 4 mecze i w dwóch przegrali, oba po dogrywce co pokazuje że zespół jest w dobrej dyspozycji i napawa optymizmem kibiców przed najbliższym meczem. NY Knicks na 6 ostatnich gier, aż 5 razy przegrywali i tylko raz udało im się wygrac dodam że u siebie w hali. W ostatnich dwóch meczach między tymi zespołami wygrywali Byki ostatnio różnicą 17 punktów, zaś jeszcze wcześniej różnicą 5 &quot;oczek&quot;. Chicago ma wiele więcej atatów niż rywale, koszykarze są w dobrej formie co pokazali w ostatnich meczach, dodatkowy plusem jest że grają we własnej hali i to że w ostatnich meczach pokonywali oni zespół z Nowego Jorku. Myślę że dziś Bulls wygrają po raz kolejny, uważam że handi 5,5 powinni pokryc ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kto może powstrzymać LeBrona Jamesa ? Na to pytanie od wielu tygodni starają się uzyskać odpowiedź eksperci w USA . I co raz częściej dochodzą do wniosku że nikt poza nim samym . Trudno się z tym nie zgodzić . LeBron gra w tej chwili najlepszy sezon w swojej karierze , niemal w pojedynkę wygrywając mecze dla Cavs . Jednak sam nie jest w stanie wszystkiego wygrać . Cleveland mimo , że składu praktycznie nie zmieniają od dłuższego czasu jednak jest słabsze niż w poprzednich latach . Brakuje silnej ławki , brakuje innego alternatywnego dla LeBrona strzelca no i przede wszystkim dobrego rozgrywającego ( co ma się zmienić jeszcze przed końcem stycznia , chodzi o trejd M.Bibby ) a zespól jest co raz bardziej uzależniony od formy swojej największej gwiazdy. Czy to złe ? Nie jeśli King James jest w świetnej formie , a ostatnio tak się właśnie dzieje . Cavs notują serię 4W ( 6W w ostatnich 7 meczach ) i według mnie to oni są dziś faworytem tego spotkania .
Atlanta to ciekawy i młody zespół , lecz podobnie jak Cavs są w dużym stopniu uzależnieni od swojego lidera - Joe Johnsona . Jeśli on jest w dobrej formie strzeleckiej to Jastrzębie walczą o wygrane . Niestety dla nich ostatnio JJ gra bardzo przeciętnie . W ostatnich dwóch meczach nie zdobył nawet 10 punktów ... Jego rolę próbuje wypełniać Josh Smith . I nawet mu to wychodzi pod względem punktowym . W ostatnich trzech meczach robi średnią 25.0 punktów na mecz . Ale zespół przegrywa i Hawks notują passę 4L ( która nastała po 5W ). Nadzieją na lepsze wyniki jest powrót Hawks do Philips Arena . Czy to jednak wystarczy na Cavs ? Wątpię . Nie bez przyczyny pisałem o złej formie JJ . Bez niego obwód Atlanty nie istnieje . Nie ma gry inside - outside bo na obwodzie nie ma komu rzucać . Brakuje podwojeń na najlepszego strzelca i pozostali gracze nie mają łatwych pozycji do rzutów . Jest to ważne , bo w ostatnich dwóch meczach Hawks rzucali ze skutecznością 12 % za trzy ( łącznie 3 na 26 prób ) i punkty zdobywają tylko z kontr , spod kosza lub z rzutów wolnych ... Ciemno to widzę , gdy dziś grają z Cavs czyli drużyną dla której wygrana walka pod tablicami to główne założenie taktyczne , które w 90 % jest realizowane . Na początku roku obie ekipy się spotkały w Cleveland i wygrali Cavs , mimo że zagrali bardzo słaby mecz a LeBron miał tylko 2 punkty do przerwy . Wystarczyło jednak by LeBron wrzucił piąty bieg i w pojedynkę wygrał mecz .

Ostatnie mecze h2h :

01/02/08 CLE 98 - ATL 94
04/14/07 CLE 110 - ATL 76
12/27/06 ATL 76 - CLE 89
12/01/06 ATL 95 - CLE 106
11/07/06 CLE 95 - ATL 104 (OT)
04/19/06 CLE 100 - ATL 99

Ostatnie mecze Cavs :

01/08/08 SEA W 95-79
01/06/08 @TOR W 93-90
01/04/08 SAC W 97-93
01/02/08 ATL W 98-94
12/29/07 @NO L 76-86
12/27/07 @DAL W 88-81

Ostatnie mecze :

01/05/08 NJ L 107-113
01/04/08 @IND L 91-113
01/02/08 @CLE L 94-981
12/29/07 @DAL L 84-97
12/26/07 IND W 107-95
12/21/07 @WAS W 97-92​

Jak widać Cavs ostatnio bardzo skutecznie grają z Hawks . Forma obu ekip też jest diametralnie różna . Oczywiście można zakładać , że to się zmieni dzisiaj . Można tylko po co ? Jak dla mnie Cavs mają tutaj z 70 % szans na odniesienie zwycięstwa . A kurs 2.30 . No to muszę się skusić na Kawalerzystów .
Cleveland Cavaliers @ 2.30
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Typ dnia:
Spotkanie: New York Knicks - Houston Rockets
Typ: handicap -3,5 dla Houston Rockets ✅ ;) uff* był lekki stres, już dawno się tak nie cieszyłem z wygranej obstawionego typu
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betgun

Długo zastanawiałem się nad tym meczem, i choć zabrzmi to monotematycznie szykuje się na kolejny zacięty pojedynek.
Stawiam na gości z Houston gdyż wydają się być na fali. Po zwycięstwie nad drużyną z Waszyngtonu zanotowali oni 3 wygraną z rzędu, co jest ich najlepszym bilansem od początku tegorocznych rozgrywek NBA. Rakiety wciąż grają bez Tracego McGradiego i radzą sobie świetnie. Godnie zastępują go Luther Head i Rafel Alston o Yao Mingu nie wspominając. Houston są całkiem nieźli w obronie głównie za sprawą Minga. Alston dodał, że w końcu drużyna nabrała pewności siebie i jest bardziej agresywna pod koszem przeciwnika. Yao z kolei mówił o szanowaniu piłki przez zawodników, w której czuje się równowagę gry. Swoje dodał też Head. W jego mniemaniu Rakiety grają szybciej i lepiej. Pochwał nie szczędził nawet sam trener Eddie Jordan. Widać, że chłopaki się rozumieją są skoncentrowani i gdy już uzyskują przewagę to utrzymują ją do końca.
Z kolei New York Knicks przerwali swoją fatalną passę 8 wyjazdowych porażek z rzędu wygrywając z Chicago w ich hali. Świetny występ zanotowali Eddy Curry oraz Jamal Crawford zdobywając dla nowojorczyków odpowiednio 29 i 24 punkty. Pierwszy z nich powiedział, że dość już ma przegranych meczów, z Bulsami i jak się później okazało nie rzucał słów na wiatr. Gospodarze po raz kolejny grali, bez Loula Denga mającego problemy z Achillesem. Co gorsza Andrea Nicolli był chory trafiając raptem 3 z 12 rzutów na kosz wyspiarzy. Absencja Denga i kiepskie samopoczucie Nicolliego zrobiły swoje i choć Bulsi prowadzili prze 3/4 meczu dali się ograć. Dlaczego? Bo prowadząc już ponad 10 punktami zwolni tempo gry. Myślami byli gdzie indziej. A jak to powiedział kiedyś Ś.P. Kazimierz Górski „Gra się tak jak przeciwnik pozwoli”. Wykorzystali to nowojorczycy, których gra w ostatniej kwarcie nabrała rumieńców, co przełożyło się na końcowy rezultat gry.
Myślę, że trener Rakiet nie omieszka przypomnieć o tym swoim zawodnikom i ci, jeśli tylko uda im się uzyskać przewagę nie popełnią tego błędu, co Busli i będą bronić korzystnego wyniku do końca. Mam nadzieję, że przewaga ta będzie wyższa od 4 oczek. Oby…
Typy poza konkursem:
Boston Celtics – Charlotte Bobcats
Typ: Boston Celtics
⛔ :kwasny4565: No comments, brawo sutek
Stawiam na gospodarzy, którzy przy dopingu swoich fanów we własnej hali będą chcieli wyrównać rekord 10 zwycięstw pod rząd pamiętających jeszcze czasy niskiego i silnego skrzydłowego Larrego Birda i spółki z 1986 roku, którym to udało się osiągnąć 14 zwycięstw pod rząd. Pomimo ostrego bólu pleców, Allena który zmaga się z nim od 3 dni i skręcenia kostki przez Glena „ Big Baby” Davisa, który w ostatnim meczu z Tłokami miał decydujący udział w zwycięstwie Celtów zdobywając 20 punktów, stawiałbym na Boston.
Phoenix Suns - Indiana Pacers
Typ: Phoenix Suns
⛔ :kwasny4565: Koniec z wystawianiem typów poza konkursem ...
Suns po niespodziewanej przegranej we własnej hali na Ocla. City w swoim przedostatnim meczu wczoraj pokazali charakter pokonując Denver aż 22 punkami. Nie chce mi się już rozpisywać, kto ile punków zdobył, kto wspiął się na koszykarskie wyżyny w ich ostatnim meczu, itd. Widać rozmowa z głównym managerem Stevem Kerrem, która miała zmotywować zespół przyniosła rezultaty. Dodam tylko, że Suns znów wracają do gry. Wygrali ostatnie 5 z 6 spotkań i zanosi się na to, że poradzą sobie z rozbitą ostatnimi porażkami Indianą.
Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers
Typ: handicap + 4,5 dla Cleveland Cavaliers
⛔ :kwasny4565: ajj coś czułem, że Cleveland będzie mieć dziś ciężką przeprawę stąd ten hendik chociaż liczyłem na to że mimo przegranej nie będzie ona aż tak duża.
Cleveland obecny rok zaczęło od wygranej u siebie właśnie z Atlantą 98 do 94. Był to początek serii ich 4 zwycięstw z rzędu i jeśli zagrają tak już zdążyli nas do tego przyzwyczaić nie powinni mieć problemów z przedłużeniem tej serii. Atlanta trochę rozbita 4 ostatnimi porażkami z rzędu na pewno będzie chciała się odegrać kawalerzystom za noworoczną przegraną. Jednak czy chcieć oznacza zawsze móc? Przekonamy się o tym dziś wieczorem. Gra lidera zespołu z Cleveland Leborna Jamesa trzyma poziom. Jest on ostoją zespołu i jego najlepszym zawodnikiem. Z kolei lider Jastrzębi Joe Johnson nie jest ostatnio w formie i oby tak pozostało do dzisiejszego meczu. ;)
Edit by Jacques
Co gorsza Andrea Nicolli
Who is Andrea Nicolli :p ?
Edit by Sir Alex
ajj ta autokorekta w Wordzie. Zamieniło mi na Andrea Nicolli. Moje niedopatrzenie. Oczywiście miałem na myśli argentyńczyka Andresa Nocioni ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Boston Celtics - Charlotte Bobcats
Charlotte Bobcats +11,5 ✅Wynik: 83:95
2,05
BetGun
1:35 o tej godzinie w hali The Fleet Center najlepsza drużyna tego sezonu w NBA (oczywiście to tej chwili) czyli Boston Celtics podejmował będzie przybyszy drużynę
Charlotte Bobcats. Oczywiście nie trzeba tutaj chyba pisac kto jest faworytem tego meczu bo oczywsicie Boston ten mecz wygra to nie ma o co się sprzeczac, kwestia tylko w jakim stosunku. Boston w lidze gra fenomenalnie i każdy kto śledzi wyniki NBA doskonale zdaje sobie z tego sprawę. U siebie Celtowie są nie do zdarcia o czym świadczy ich bilans gier 16 zwycięstw i tylko jedna minimalna porażka 85:87 z drugą siłą ligi Detroit Pistons to naprawdę robi wrażenie, i taki zespół z Bobcats nie mają dziś najmniejszych szans na zwycięstwo. Boston ostatnio jakby daje &quot;fory&quot; rywalą ponieważ często poprostu w ostatnich kwartach odpuszcza, trener daje szanse odpocząc najlepszym zawodnikom i zwycięstwa nie są aż tak wysokie, przykłądem są trzy ostatnie mecze druzyny z Bostonu ponieważ dwa razy wygrywali oni 4 &quot;oczkami&quot; a raz siedmioma. W tym sezonie oba zespoły już ze soba rywalizowały i trzeba tu skierowac słowa pochwały dla drużyny Charlotte Bobcats która bardzo ambitnie walczyła z Bostonem i nie znacznie przegrała jednym punktem ale przegrała po walce. Bobcats na wyjazdach grają fatalnie ponieważ wygrali tylko jedno spotkanie i dziś w nocy przegrają po raz 12 ale myślę że Boston nie wygra aż tak dużą różnicą punktową myślę że 10 punktów może byc przewagi ale handi 11,5 na Bobcats wydaje mi się całkiem prawdopodnym typem. Może Bobcats powtórzą wyczyn ze swoje hali ? Ciężko ale w 12 punktach myślę że mają szanse się zmieścic
LA Clippers vs. Orlando Magic ~~~&gt; Orlando Magic @ 1,54 ✅Wynik: 106:113
Clippers w najbliższym meczu w hali Mamorial Sports Arena gościc będą zespół Magików czyli Orlando Magic. Moim zdaniem faworytem tego meczu są goście, podobnie uważają bukmacherzy. Zacznę może jednak od Clippers którzy w tym sezonie spisują się bardzo kiepsko wygrali zaledwie 10 meczów a przegrali aż 21 taki bilans napewno nie zyska braw, na własnym parkiecie grają słabo ponieważ pięc razy wygrali ale aż 11-krotnie musieli schodzic z parkietu jako przegrani. W trzech ostatnich swoich meczach grali u siebie, dwa z nich z San Antonio i New Orleans przegrali i jedno spotkanie wygrali pokonali oni Minnesote Timberwolves różnicą 9 punktów. Zespół Magic w tym sezonie spisuję się dobrze 22 mecze wygrali i doznali 14 porażek, warto tutaj dodac że zawodnicy Orlando lepiej spisują sie na obcych parkietach gdzie wygrali 15 z 21 spotkań wiec ten bilans jest imponujący. Orlando ostatnio gra poniżej swoich możliwości, trzy ostatnie mecze przegrali i dziś mają znakomitą okazję do przerwania tej serii i wreszcie wygrają. Obie drużyny w tym sezonie ze sobą jeszcze nie toczyły pojedynków. Dziś myślę że Orlando które ostatnio przegrywało przełamie się i wreszcie wygra mają spore szanse na zwycięstwo i każdy inny wynik niż zwycięstwo Magic będzie dla mnie niespodzianką.
Orlando Magic @ 1,54
 
T 9

tosterkm

Użytkownik

DET Pistons vs. SA Spurs
DET Pistons +3 pkt
1,91 (sportingbet)
✅✅✅
Mistrzowie NBA podejmuja dzis Pistons, mozna powiedziec ze bedzie pojedynek gigantow. Obie druzyny spisuja sie bardzo dobrze w tym sezonie i prowadza w swoich dywizjach.
San Antonio gra u siebie i nalezy powiedziec, radza tam sobie swietnie, na 19 spotkan przegrali tylko 2 z Toronto i Phoenix, ale wygladalo to tak: 13W-1L-2W-1L-2W. Widzimy wiec ze po siwtnym poczatku zaczely sie przytrafiac wpadki. O ile Phoenix to mocny team, to Toronto do potentatow nie nalezy. SA w ostatnich 10 meczow ma az 5 porazek, czyli polowe wszystkich poniesionych w tym sezonie. Byc moze przyszedl na nich maly kryzys. Zawsze po super seriach musi przyjsc jakies male zalamanie, obnizka formy ilicze ze wlasnie takie cos dosiegnelo SA. Potwierdzeniem tego sa slowa trenera Spurs: &quot;We did a great job, and Golden State did a little bit better job. They earned it.&quot; Wczesniej gdy SA robilo great job to przeciwnik nie mial o czym marzyc, a tearz porazka (po dogrywce). SA to nadal bardzo mocna ekipa, licze jednak ze nie rozniosa Pistons. SA u siebie rzucaja srednio 100 pktow, traca 90.
Co do Tlokow to ostatnie dwa mecze sciagnely ichj na ziemie po serii 11 zwyciestw z rzedu jakie odniesli wczesniej. Porazki z Celtics i Mavericks ujmy nie przynosza bo to silne ekipy. W obu tych spotkaniach mieli skutecznosc rzutow ponizej 40%, prawdopodobnie to byla przyczyna porazek bo rywale wcale nie zdobyli jakiejs porazajacej liczby punktow, odpowiednio 92 i 102. Rzucenie ponad 100 pktow to dla Pistons nie byl dotychczas problem, a tu jakies zalamanie. Mysle ze szybko sie otrzasna po tych porazkach i podejma walke z SA. Na wyjazdach Tloki graja niezle, bilans 13-5. Tylko raz w tym sezonie zdarzylo im sie przegrac na wyjezdzie dwa mecze pod rzad, bylo to w listopadzie. Pistons maja dobra srednia na wyjazdach, niemal 100pktow i jest ona minimalnie wyzsza nawet niz srednia domowa. Strat nie ponosza duzo, bo srednio 92 pkty. Licze na to ze wroca do swojej wczesniejszej skutecznosci, bo tedy nie powinni dac odetchnac SA i jezeli nawet przegraja to minimalnie.
Oba mecze w 2007 roku wygrali SA, ale bylo to w lutym/marcu. Ciezko cokolwiek powiedziec z analizy h2h, bywalo roznie.
Co do kontuzji to nie zagra w SA B. Brent, w Detroit mamy wszystkich zdrowych.
Licze tutaj na wyrownane spotkanie i mysle ze Pistons na goracym terenie w SA nie dadza odjechac mistrzom NBA.
Byc moze w tym meczu bedzie tez under 180,5 po kursie 1,909 (sportingbet).
--- --- ---

Chodzi mi tez po glowie typ Memphis @ Sacramento over 202,5. Jednak na razie sie jeszcze zastanowie, kusi zwlaszcza h2h.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
DET Pistons vs. SA Spurs
DET Pistons +3 pkt
1,91 (sportingbet)
DET Pistons vs. SA Spurs 90:80
DET Pistons +3 pkt✅✅✅
ladnie weszlo z okladem, nie sadzilem ze SA dadza sobie tak odjechac

Byc moze w tym meczu bedzie tez under 180,5 po kursie 1,909 (sportingbet).​
no under 180,5 tez ladnie wszedl, 170 pktow✅✅✅
pewnie mega kurs byl na under 170,5 ;)
Chodzi mi tez po glowie typ Memphis @ Sacramento over 202,5. Jednak na razie sie jeszcze zastanowie, kusi zwlaszcza h2h.​
Memphis vs Sacramento 113:116
over 202,5✅✅✅

tez bardzo ladnie weszlo, jednak te druzyny lubi nawrzucac sobie ;)
PS a najgorsze ze zagralem te mecze na kuponie za grosze i nie weszlo mi tam DET Red Wings, nawet ML nie weszlo ????
kupon glowny to byli NY Rangers, no comment????????????
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Spotkanie: Seattle Super Sonics - Dallas Mavericks
Typ: handicap – 6,5 dla Dallas Mavericks ✅ ;)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betgun
Faworytem tego spotkania są goście z Dallas, którzy zmierzają po swoją 6 wygraną z rzędu. Mavericks są na fali. Pokonali na swej drodze takie świetne zespoły jak Golden State Warriors czy ostatnio 16 punktami tłoki z Detroit. Lider zespołu Dirk Nowitzki powiedział, że celem drużyny miała być coraz lepsza gra całego zespołu, który po początkowych niepowodzeniach w lidze rozkręca się z miesiąca na miesiąc grając coraz lepiej. Ostatnia świetna gra Nowitzkiego, który miał wsparcie ze strony Devina Harrisa oraz pary rezerwowych w postaci Terrego i Jerrego Stackhouse dobrze wróżą na dzisiejszy mecz ze Seattle. Ponadto Dallas mają silną defensywę zatrzymując 12 z ostatnich 14 drużyn, przeciw którym grali przed granicą 100 punktów za mecz. Powinno to być ich dodatkowym atutem w walce w gospodarzami.
Sonics nie zachwycają przegrywając 5 ostatnich spotkań z rzędu w tym z Phiadelphią czy Waszyngtonem, które do koszykarskich potęg nie należą. Co prawda będą chcieli tą sytuację odwrócić przy najbliższej nadarzającej się okazji przed swoją publicznością ale dobre chęci młodego, niedoświadczonego zespołu mogą nie wystarczyć na silną ekipę z Dallas. Mam nadzieję, że Mavericks nie spoczną na laurach i pokażą klasę wygrywając z gospodarzami minimum 7 punkową przewagą. Oby…
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
New Jersey Nets - Boston CelticsHC(-6,5) 2 1,89

Według mnie najsolidniejsza ekipa tego sezonu w NBA - Boston Celtics podejmować będzie na wyjeździe New Jersey Nets. Ostatnio Boston przegrał we własnej hali, jednak w tym meczu nie zagrał Ray Allen jak i Glen Davis, dzisiaj ci gracze raczej zagrają, poza tym w NBA niespodzianek zawsze było wiele, a Celtowie z tego co się orientuje to jest to dopiero pierwsza tego typu sytuacja, że przegrywają ze znacznie słabszą drużyną. Celtowie mają serie 9 wyjazdowych meczy bez porażki, wygrywali ze znacznie lepszymi drużynami niż Netsi: Utah, Detroit, Lakers. W tym sezonie drużyny spotkały się już dwukrotnie, w obu wypadkach górą byli dzisiejsi goście. Do trzech razy sztuka ?, chyba nie, fakt Kidd złapał niesamowitą forme, ale sam meczu nie wygra, tym bardziej z taką drużyną. Ogólnie to NJ u siebie przeciętne: 9W-11L, co prawda ostatnio 3 wygrane, ale nie były to drużyny z górnej półki (Washington, Charlotte, Seattle). Moim zdaniem dzisiaj zdecydowanie Boston wygrywa, ale to jest NBA i tu różnie bywa.


Pozdrawiam
 
W 0

--wojtas--

Użytkownik
vs

Philadelphia 76ers - Chicago Bulls

Typ: 1 lub handi -2 dla Philadelphi​

Dzisiejszej nocy spotkają się jedne ze słabszych drużyn tego sezonu NBA. Philadelphia ma obecnie passę 5 porażek z rzędu, przy czym 4 z tych 5 przegranych spotkań rozgrywali na wyjeździe i trzykrotnie na trudnych terenach (w Utah, Denver i u Lakersów). Bilans meczy Sixersów u siebie - 7-10, natomiast wyjazdowych meczy Chicago 6-10. Chicago na 6 ostatnich spotkań wygrało 3 i przegrało 3 (przy czym 2 po OT), czyli jak na to co do tej pory prezentowali - całkiem nieźle. Jednak Philadelphia musi w końcu się przełamać i myślę, że nastąpi to dzisiaj. W sumie jeżeli nie dzisiaj to nie wiadomo kiedy, bo po spotkaniu z Bullsami ruszają rozegrać mecze do San Antonio, Houston i Bostonu. Niepewny jest występ w drużynie Chicago Luola Denga.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik

DAL Mavericks vs. SEA Supersonics
DAL Mavericks -9,5 @ 1,95
✅✅✅ ✅✅✅ ✅✅✅


Dzis mloda druzyna Supersonics podejmuje na swoim parkiecie jeden z najsilniejszych teamow NBA tego sezonu, czyli Dallas Mavericks. Seattle to obecnie przedostatnia ekipa konferencji zachodniej, Bardzo ciezko przychodzi im zdobywanie punktow. Obecnie notuja niechlubna serie 5L, a ostatnie 10 spotkan zakonczyli bilansem 2-8. U siebie ostatnio Supersonics jakby minimalnie odzyli, po nieciekawej passie 7L na poczatku sezonu, zaczeli czasem wygrywac, obecnie graja w kratke, ale jak przyjezdza ekipa z gory tabeli to raczej wywozi zwyciestwo. Kontuzjowani sa Swift, Rindour i Wilcox, zwlaszcza ten ostatni moglby pomoc swojej druzynie.
Jezeli chodzi o Dallas to notuja swietna passe 5W oraz zwyciestwa w 10 na 12 meczow i w 12 na 15 ostatnich spotkan. Seria 5W to ich najdluzsza w tym sezonie, notowali taka juz w listopadzie i grudniu, ale obie zakonczyly sie wyjazdowymi porazkami. Mysle ze teraz tak nie bedzie, bo po wspanialym zwyciestwie na Pistons (druga sila ligi) maja dzien odpoczynku i meczyk z Seattle, ktorzy, jak juz pisalem, sa w nienajlepszej formie.
Dallas nie ma kontuzji, notuja swietna passe, ograli bardzo mocne Pistons i po dniu odpoczynku jada do slabeusza ligi. Nie ulega watpliwosci ze wynik moze byc tylko jeden, DAL win!
Nie idzie tu jednak o zwyciestwo, ale o jego margines. Wychodzi mi na to ze handicap 9,5 powinien spokojnie wejsc, chocby z h2h to wynika. Mavericks wygrali wszystkie 3 mecze z Supersonics w 2007 roku, roznica po kolei: 24, 20 i 30 pktow. Mysle ze nie powinno byc problemu i tym razem. Wszystko przemawia za Dallas i wysokim zwyciestwem, tym bardziej ze Seattle u siebie traci srednio 102 pkty. Bardzo duzo. Dallas na wyjazdach rzucaja srednio 97 pktow, ale w meczach ze slabszymi ekipami 100-105 pktow nie jest przeszkoda.
Zastanawia mnie tez w tym meczu over 190,5 po kursie 1,909 (sportingbet). Martwi mnie tylko to ze o ile u siebie Dallas swietnie rzucaja i zdobywaja duzo punktow to na wyjazdach rzadko przekraczaja 100 pktow. W Seattle jednak ostatnio im sie udawalo i licze ze tym razem bedzie podobnie. Z overem ostroznie, bo jak Supersonics beda chcieli podjac walke to wejdzie, ale moze sie skonczyc i tak jak ostatni mecz tych druzyn w Seattle, czyli 75:106 i po underze. Duzozalezy ile Dallas da sobie nawrzucac.

Inny typ jaki mi chodzi po glowie to mecz Bostonu ale kurs daja nedzny wiec nie warto chyba ryzykowac. Mysle ze Boston po ostatniej porazce bedzie chcial pokazac ze to wypadek przy pracy, ale NJN to mocna ekpa, 8-2 w ostatnich 10 meczach mowi samo za siebie. Choc potrafia tez przegrac z Charlotte. Mimo wszystko odpuszczam. Dla odwaznych:
BOS -7,5 @ 1,91✅✅✅
Dosc pewnie wyglada taki kursik:
TOR -5 @ 1,91✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom