>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Smieszne argumenty Bo kontuzjowani I prawie wygrali bla bla bla czy wy kibice Cavaliers nie widzicie tego ze Warriors jest druzyna o wiele lepsza I bardzej pewna w tym sezonie? Tylko porownujecie te kontuzje fakt moze I pomogly teraz jest nowy sezon I na tym sie skupiajmy, te zmeczenie to tez sprawa dyskusyjna to ze rozegrali ciezka serie z OKC nie znaczy ze nie beda mogli biegac ludzie obiektywizmu! Fakt kursy ciut zawyzone na Cavs no ale buki pieniedzy za darmo nie rozdaja tam siedza experci I wiedza co robia, a nie caly czas argumenty Bo prawie w zeszlym sezonie Bo 2 mecze wygrali kontuzjowani to teraz bedzie 4-0 dla Cavs . Powiem tyle to jest nowa seria I nowy sezon wy grajcie na Cavs w game 1 a ja sobie poczekam na zwyzki kursow na GSW
Nie gram na game 1 tylko na całą serię. Kursy porównywalne z poprzednim playoff, a tym razem Cavs w moim odczuciu jest zdecydowanie mocniejsze !! PALIWO I OGIEŃ !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Mam to gdzieś kto będzie mistrzem,śmiałem się tylko z tego argumentu że się zmęczyli śrubowaniem rekordu bo każda drużyna zagrała tyle samo spotkań w sezonie zasadniczym a zagrali tylko trzy więcej w play offach.Prawda jest taka że Warriors są w stanie zakończyć tą serie nawet w czterech meczach ale nie da się już powiedzieć tego samego o Cleveland.Piszecie dokładnie to samo co pisaliście przed meczach z Oklahomą tylko że teraz wierzycie w Lebrona zamiast Westbrooka.No i jest Love i Irving,wow a Curry,Thomson i Green nie istnieją,przewaga parkietu też jest bez znaczenia,w sumie nic się nie liczy bo przecież zabraknie im paliwa
 
P 26

pioteer

Użytkownik
od jakiegoś czasu z pewnym zdziwieniem czytam ten temat, mam wrażenie, że kilku użytkowników chce przekonać pozostałych, że GSW to w gruncie rzeczy zespół przereklamowany i jaranie się nim jest nieuzasadnione

teraz pojawił się taki dość stereotypowy pogląd, że skoro walczyli do końca o rekord to na pewno są zmęczeni. nie wiem czy każdy dokładnie śledził poczynania GSW w RS, ale połowa meczów wyglądała tak, że po 3 kwarcie było +30 dla obrońców tytułu i na ostatnią część meczu pierwsza piątka już nie wychodziła

spójrzmy na średnią liczbę minut rozegranych przez startowe piątki (wiadomo, że w GSW trzeba w nawias wziąć pozycję centra, rezerwowy Iguodala gra ponad 30 minut)

średnia RS/PO

Curry 34,2/33,5
Thompson 33,3/35,4
Barnes 30,9/30,6
Green 34,7/37,6
Bogut 20,7/18,0

Irving 31,5/35,8
Smith 30,7/33,5
LBJ 35,6/37,9
Love 31,5/32,5
Thompson 27,7/28,3

jeszcze bym zrozumiał gdyby GSW to był zespół dojrzały wiekowo jak chociażby San Antonio, ale ich średnia wieku to ~27 lat (Cleveland nieznacznie starsze).

oczywiście doświadczenia poprzedniego roku uczą, że to nie będzie super łatwa seria dla GSW i LBJ może spokojnie &quot;ukraść&quot; jakiś mecz w Oakland. finał będzie jednak podobny jak przed rokiem bo Cleveland owszem są mocniejsi niż rok temu, ale Golden State... też są mocniejsi i chwila słabości z OKC tego nie zmienia

Golden State -1,5 mecz (zakład na serię) @2,10 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Daj spokój Wrobel i tak nie przetlumaczysz zobaczymy co będą mieli wszyscy fani rzutów za 3 za dwa tygodnie.
Tutaj sie pisze ze Warriors jest jeszcze lepsze niż w poprzednim sezonie.
SAS miało ile tam zwycięstw mniej?Dwa czy trzy?
I co z nich zostalo w PO?
OKC które miało wcale nie rewelacyjny bilans w porównaniu z &quot;lepszymi&quot; zjechalo SAS a Warriors &quot;ten zespol na który bukmacherzy wystawiają dobre kursy bo przeciez tam siedza eksperci&quot; tylko ze zapomnieliście ze eksperci którzy z Was doja kasę wystawili na rywalizacje OKC-Warriors kursy 1.15-5.00 i bylo 3-1 OKC.

Teraz mamy Cavs-Warriors i kursy na awans
Cavs
2.900

Cavs
3.190
Pierwszy mecz

Warto ladowac kasę w LeBrona Jamesa bo dwa razy z rzędu mistrza nie odpuści.
Rok temu nie bylo warunków teraz sa.

Wariorrs jest świetne ale widac ich problemy w tegorocznym PO.
Za przejście OKC wielki szacun ale ja czuje ze oni będą musieli za to zapłacić.
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
V 1,1K

viren

Użytkownik
Warriors jest swietne?
To raczej rywale staja w koncowce i pozwalaja im robic co chca. Mecz zamienia sie w trening rzutowy, jask nie trafi raz Curry to ponownie dostaje pilke i do skutku.
A po meczu ustawia sie do niego kolejka rywali po autograf i selfie

Tu sie nie ma co zastanawiac tylko jak leci grac mecz za meczem dla Cavaliersow to co widzielismy we wszystkich rundach Golden to festiwal nieudolnosci przeciwnikow i podarowanych pilek. Nie zrobili na mnie wrazenia ci Goldeni za bardzo,
 
K 0

-kulfon-

Użytkownik
Może rzeczywiście ostatnio nie gra Warriors wybitnie, ale ja sobie nie wyobrażam by Cavs złamali ich na parkiecie w Oracle Arena. Mecze z Toronto pokazały, że delegacje nie są silną stroną Jamesa i jego kolegów. Skoro Golden State wyszło z tak trudnej sytuacji (1-3 z OCT) w ostatniej rundzie play offów to myślę, że jednak w nich należy upatrywać faworyta.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Ja przed serią tak zagram lekko singlami te większe i w dublu z NHL ten mniejszy:

GSW wygra seria @1,45
GSW - 1,5 seria @2,1
Top Series Point Scorer - LeBron James @3,75

Bet365

Ogólnie każdy mecz będzie ciężki do typowania. Dwa pierwsze GSW raczej wygra i potem w Cavs jeden urwie i wróci do siebie celebrować mistrza. Ja tak widze tą serie właśnie tak. Raczej koszmar LeBron&#39;a będzie trwać dalej, ale on zrobi wszystko aby wygrać i będzie punktował jak chory. Prawda jest taka, że przepis na pokonanie Cavs jest jeden, niech se LeBron rzuca ile chce, ale odciąć reszte i mamy zwycięstwo. Niby z GSW jest podobnie, ale Irving, Love, LeBron nie potrafią tak rzucać z obrońcą jak to robi Klay i Curry. GSW lepszą obronę ma, atak też. Wygrać wygrają na pewno i sądze że handi też pokryją. Obawiam sie tylko tego co było wyżej napisane, NBA to biznes i wynik 4:3 Adam Silver z chęcią zaksięguje ????
Mecze H2H w sezonie dobitnie pokazały różnice klas. Jak pisałem to nie ma co się podniecać tym, że Kawalerzyści przeszli przez konferencje jak burza, nie mieli mocnego przeciwnika i tyle. Przyjdzie im grać z kimś lepszym i będzie zdziwienie ???? Nie ma też co mówić o zmęczeniu, bo to są zawodowcy. Odpoczywają dzien po meczu, mają świetne osoby od tego, aby przygotować fizycznie i dać odpocząć mięśniom itp. Jak serii z OKC na 100% pewien nie byłem, to tutaj jestem spokojny o zwycięstwo GSW, w jakim stylu to ciężko powiedzieć, ale raczej powinno być spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 581

czajnol

Użytkownik
Quintana bron boze nie pisz o RS ze tam Warriors wygrali Bo to sie nie liczy I nic nie ma wspolnego ;) Liczylo by sie tylko wtedy jak to by Cavs wygralo 2 razy haha . Tak nawiasem w pelni popieram twoje typy.
 
R 46

rozga

Użytkownik
Witam.Rzadko się udzielam i jest to mój pierwszy wpis w dziale,choć NBA interesuje się już jakis czas.Na początek chciałbym się odnieść do niektórych bredni,znaczy postów, co do finału wypisywanych przez niektórych użytkowników.Od poczatku.W zeszłorocznym finale Lebron musiał sobie radzić bez Love&#39;a i Irvinga i ledwo przegrał,a teraz gra pełnym skladem więc wnioski nasuwają sie same/I] W tym sezonie drużyny dwukrotnie się mierzyły w pełnych składach i Cavs 2 razy przegrali,z czego u siebie dostali ostry wp..ol.DalejGolden to tylko trójki ,jak to im nie siedzi to koniec Jak sie ma 2 najlepszych strzelców za 3 w lidze,to nie dziwne ,że się z tej broni korzysta.Jakoś wszyscy wiedzą o ich głownej broni,a mimo to dziwnym trafem ustanowili rekord RS zwycięstw i zameldowali się w finale Poza tym polecam przejrzec statystyki z play off.O dziwo Cavs wcale im nie ustępują w ilości rzutów za 3,na dodatek są na lepszym procencie.Następnie zarzut ,że cudem i na farcie przeszli OKC,to z Lebron Team sobie nie poradzą.Jak ktoś siedzi w temacie ,to wie iż,do 3Q G6 OKC grało świetne play offy.Zabrakło troche siły(wąska rotacja) i chłodnej głowy w końcówkach,bo mieli GSW na tacy.Po drodze pokonali bodaj najsilniejszych w historii SAS.W OKC genialne mecze rozgrywali nie tylko Durant i Westbrook(często na zmianę),którzy należą do TOP5 graczy ligi,ale pozostali zawodnicy jak Adams,Waiters,Roberson,którzy w RS niczego szczególnego nie grali, a w PO wznieśli się na wyzyny.(Adams swoja drogą grał masakrycznie dobrze)W zbiórkach po obu stronach parkietu Oklahoma ich zmiazdzyła.Mimo to Golden potrafili ich przetrzymać i pokazali instynkt zabójcy,nie grajac długimi minutami szczególnie dobrze.Ale to jest własnie cecha mistrzów.Nikt im niczego nie podarował,tylko sami to sobie wyrwali.Wg mnie Cavs będą łatwiejszym przeciwnikiem niz OKC.Nie będzie takiego gwałtu w zbiórkach,nie maja takiego gracza jak Adams,który wyłączył Greeena.Na Lebronie znowu usiądzie Iguodala,(który gra znowu swietne PO ) i będzie mu utrudniał życie.Jak pójdą na wymiany ,to nie maja czego szukac .Fakt,ze w defensywie Cavs sobie bardzo dobrze radzą w tym sezonie,ale chyba po tym co musiało przejść Golden w starciu z Oklahomą,to gorzej lub duzo gorzej nie bedzie.Oczywiscie Cleveland posiada wiele atutów,ale wg mnie nie stać ich na to by wygrać 4 mecze z ekipą z Oakland.GSW juz raz praktycznie odpadło w tych PO,a nikt nie odpada 2 razy;)Jak dla mnie mistrzostwo GSW to niemal lokata.Niemal bo to tylko sport
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Warriors jest swietne?
To raczej rywale staja w koncowce i pozwalaja im robic co chca. Mecz zamienia sie w trening rzutowy, jask nie trafi raz Curry to ponownie dostaje pilke i do skutku.
A po meczu ustawia sie do niego kolejka rywali po autograf i selfie
Tu sie nie ma co zastanawiac tylko jak leci grac mecz za meczem dla Cavaliersow to co widzielismy we wszystkich rundach Golden to festiwal nieudolnosci przeciwnikow i podarowanych pilek. Nie zrobili na mnie wrazenia ci Goldeni za bardzo,
No tak, bo Durant i Westbrook trzymali swój kosz przesuwali go tak, aby te 11 trójek Thompsona wpadało. OKC zfrajerzyło końcówkę w G6, ale GSW cały czas ich przyciskali i nie dali okazji odskoczyć, a kiedy przydarzyła się szansa, to zagrali na świetnej skuteczności i wygrali. Powtórzę to jeszcze raz, że tak się poznaje prawdziwych mistrzów, kiedy jest presja, a nie kiedy prowadzi się 20pkt i gra się na luzie. Również chyba niektórzy zapomnieli, że GSW miało jedną z najlepszych obron w tym sezonie i dziwne by było, gdyby pozwalali w każdej kwarcie rzucać sobie po 30 pkt. W G7 to pokazali i 3 kwarta zaważyła o awansie.
I tak, GSW to jest świetna drużyna, a to, że dostali zadyszki w playoffach to inna sprawa, ale niektórych nie przekona nawet rekord wygranych NBA czy ewentualne tegoroczne mistrzostwo, tak jak niektórych nie przekona 30 goli Lewego w Bundeslidze i nadal będą mówić, że jest słaby i tylko dostawia nogę ;)
 
_re_ 50

_re_

Użytkownik
Znalazłem ciekawy kurs na under 100,5 pkt Cleveland 2,05 B@H ✅✅✅ patrząc na ostatnie mecze miedzy CLE i GSW od poprzedniego finału 6 meczy i 2 RS CLE nie wychodzili z setki... poza tym finały wygrywa się obrona (gra zwolni). pisane z tel wiec prosze o wyrozumialosc
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Szczerze mowiac jakos mi ten under nie pasuje dzisiaj, Mysle, ze wynik bedzie oscylowal w okolicy 210+pts... ale to tylko taka czutka ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Alex no tak to wygladalo jakby Oklepani podawali im pilki jesli nie trafia, do pewnego momentu grali Oklapersi a potem istnieli tylko Goldeni.
Over spokojnie, przeciez Cleveland gra tak samo jak Golden, rzyga trojkami, ma tylko wiekszych i silniejszych zawodnikow, za to wolniejszych i grubszych.
Jak bym byl trenerem walczacej druzyny z Goldenami zaangazowalbym tych slabszych zawodnikow zeby poteznie obijali tych rzucajacych z dystansu, wybili im z glowy trojeczki itp, a juz napewno im bardzo machali rekami. Kilka czap, blokow, nawet &#39;nielegalnych&#39; i juz musza sie glowic jak zdobywac punkty. Jest sposob na mlodych, trzeba byc tylko konsekwentnym zeby wygrywac mecze. Zobaczymy co Wojownicy powiedza na czterech, no conajmniej trzech zawodnikow rzucajacych po 25 punktow w meczu, do tej pory mieli takich maksymalnie dwoch w Oklapersach

Ewidentny over 211,5 i wygrana Cleveland, tu sie nie ma co szczypac tylko pojechac i wygrac korzystajac z dluzszego odpoczynku. Smiem twierdzic, kto dzis wygra ten wygra cala serie, no chyba ze ktos pojedzie Goldeny z wyniku np 1-3. Ale watpie ze taki sie znajdzie zespol. To bedzie dluga seria 6-7 meczow
 
W 67

wezsiee

Użytkownik
Znalazłem ciekawy kurs na under 100,5 pkt Cleveland 2,05 B@H patrząc na ostatnie mecze miedzy CLE i GSW od poprzedniego finału 6 meczy i 2 RS CLE nie wychodzili z setki... poza tym finały wygrywa się obrona (gra zwolni). pisane z tel wiec prosze o wyrozumialosc
slaba opcja zwazywszy na to, ze trenejro Cavs zapowiedzial ze pojda na wymiane ciosow. Pytanie tylko czy jak dostana kilka trojek po kontrach na ryj to czy nie zmieni taktyki.


Co do teorii o zmeczeniu GSW i wypoczetych Cavsach to moze pojdziemy w druga strone i napiszepmy, ze Warriors sa on fire po takim kam beku a Cavs przez dluzsza przerwe wypadli z rytmu? ????
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA Play-off&#39;s final
Spotkanie: Cleveland @ Golden State
Godzina: 03:00
Typ: Golden State powyżej 106.5 punktów
Kurs: 1.83
Bukmacher: Betano

Analiza:

Wielki Finał czas zacząć. Starcie najlepszych drużyn dwóch konferencji elektryzuje koszykarski świat. W pierwszym meczu Golden State podejmą ekipę Cleveland, i to najlepsza drużyna sezonu zasadniczego jest faworytem tego meczu.

Tak naprawdę bardzo ciężko przewidzieć czego możemy się spodziewać. Z jednej strony ekipy mogą chcieć rozpocząć spokojnie i rozważnie, szczególnie Warriors, którzy na pewno wolą uniknąć utraty przewagi własnego parkietu, jak to zrobili w serii z OKC. Z drugiej strony może będzie na zgoła odwrotnie - Cleveland powalczy o niespodziankę i od razu się otworzą, a mecz będzie toczony w szalonym tempie. Wyjątkowo trudno spekulować, ja jednak skłaniałbym się ku overowi ogółem, a szczególnie overowi gospodarzy.

Wyznaczona linia to minimum 107 punktów - średnio 26.75 punktu na kwartę. Po prawdzie dużo to i mało. W czterech spotkaniach u siebie z Oklahomą, Warriors grali bezkompromisowo - albo znacznie przekraczali taki próg, albo schodzili sporo poniżej. W seriach z Houston i Portland zagrali w sumie 6 gier u siebie i tylko raz zeszli poniżej 107 punktów. Ciężko jest doszukiwać się jakiejś analogii do najbliższej potyczki, niemniej jak widać gdy tylko mają swój dzień, koszykarze Golden State potrafią załadować rywalom pokaźny bagaż trafień.

Jeżeli wspominamy dobre dni Wojowników, to należy także wspomnieć słabsze dni gości. W regular season Cavs prezentowali niezłą grę obronną. W fazie play-off z kolei potrafili stracić 108 punktów na wyjeździe z Atlantą, czy 105 i 99 punktów z teoretycznie rozbitym psychicznie i fizycznie Toronto. Z całym szacunkiem dla Hawks i Raptors - są to drużyny o klasę gorsze aktualnie od Mistrzów NBA. A skoro tamte teamy umiały rzucać tyle punktów Kawalerzystom, dlaczego miałoby tego nie zrobić Golden State?

No i wreszcie analogia, której już troszkę można się doszukiwać - ubiegłoroczny finał, w którym zmierzyły się także te drużyny. Mecz otwarcia w Oakland i zwycięstwo gospodarzy 108 : 100. Fani Warriors znowu oczekują takiego początku, a myślę, że i sami koszykarze bardzo chcą zacząć z wysokiego &quot;C&quot;. Im więcej punktów uda się dzisiaj rzucić, tym lepsze wejście w serię i dużo większy komfort psychiczny przed kolejnymi grami. Ten mecz będzie niezwykle istotny w kontekście całej rywalizacji, a mojej ocenie gospodarzy stać dzisiaj na okazałą zdobycz punktową i świetny występ przed własną publicznością. Powodzenia ;)
 
U 89

user18

Użytkownik
GSW - CLE powyżej 210,5 pkt - 2,00 - 1 mecz finałowy i raczej powinniśmy tutaj zobaczyć dużą ilość szybkich akcji, obie drużyny mają w swoich szeregach skutecznych strzelców dystansowych, także spodziewam się dużej ilości rzutów 3 pkt. GSW wyszli zza światów w meczach z OKC, zeszła z nich presja i dzisiaj powinni zagrać na luzie, bez spiny co może zaowocować wyższą celnością, bo mam wrażenie, że kilku zawodników w poprzedniej serii strasznie się usztywniła i nie dawała od siebie tyle ile potrafi, dobrze że Thompson miał jaja i wziął na siebie grę w 4q G6. Wiem, że w poprzednich meczach tych drużyn mecze były raczej underowe, dzisiaj jednak widzę tutaj ofensywny basket i pokaz siły z obu stron w meczu finałowym.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Cleveland dziś bez podjazdu do GSW, pomimo fatalnego meczu Thompsona i Curry&#39;ego. Jak widać Golden State to po prostu lepsza drużyna i jeśli LeBron nie będzie tu kręcił grubo powyżej 30 pkt, to raczej Cavs nic tu nie ugrają. Ogólnie mecz walki, masa strat i ceglenie na potęgę, naprawdę momentami ciężko się to oglądało. Ławka GSW wygrała ten mecz, a Cavs pokazali straszną indolencję ofensywną. Trzeba mieć nadzieję, że pozostałe mecze będą stały na wyższym poziomie, bo jak na razie to nie warto zarywać nocy na takie &quot;widowisko&quot;.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
A wiec 1 mecz za nami I wynik spodziewany, mecz nie porywal fatalnie grali splash brothers jednak zmiennicy ich wyreczyli bardzo dobrze, co pokazuje ze jest to druzyna a nie jak nie ktorzy tu pisza ze team co tylko rzuca za 3 , wielki King tez bez szalu ???? Wydaje mi sie ze ta seria zakonczy sie dosyc szybko! . Konar I Viren w 2 meczu tez smialo ladujecie w Kinga Lebrona ?? ????
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
No to teraz paru specjalistów z tego działu będzie miało zagwodzkę. Zamęczone GSW praktycznie bez udziału punktowego Currego i Thompsona (razem 22pkt) - inaczej fartownych trójek, pokonuje Lebrona i jego zdrowych ziomali (Love i Irving) 15 punktami!!
Dla opozycji jest to teraz żelazny argument, niektórzy już pewnie pograli 4-0 dla Goldenów:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom