>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
C 581

czajnol

Użytkownik
3 mecz finalow NBA po 2 ciezkich porazkach Cleveland Cavaliers beda chcieli za wszelka cene nie przegrac dzis Bo to by sie wiazalo raczej z przegrana w finalach , chciec a modz to 2 inne sprawy po pierwszych 2 meczach ciezko tutaj kierowac sie w strone Cavs , jedynie co za nimi przemawia to wlasnie hala dzis , GSW gra bardzo dobrze w tych finalach praktycznie kazdy zawodnik wlacznie z lawka dobrze dziala defensywa Curry I Thompson nie za duzo grali Bo nie musieli, w Cavs poki co zawodzi lider o reszcie szkoda nawet gadac, oczywiscie moze to sie zmienic dzis ale jakos ciezko mi tu o wygrana Cavs poprostu GSW dysponuje za mocna bronia I napewno beda dazyli by dzis powiekszyc swoja przewage I ku temu tez bym sie sklanial , plus kurs zacheca.
Typ - Warriors (-3.5) kurs 2.5 bet365 ⛔⛔⛔ ojj dzis slabiutko !
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Co myślicie o tym, że Cavs mogą dzisiaj iść na noże z GSW, a wtedy jakiś overek do gry?
Trener Cavs zapowiadał walkę na noże przed Game 1
Jak wyszło to każdy widział
Pograłem 2 razy Cavs under 101 i weszło bez mydła.
Dzisiaj bet wystawił linie 103, do gry oczywiście under
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Popieram przedmowce.
Przyspieszenie gry i szybkie tempo to woda na mlyn dla GSW. Jezeli Cavaliers chca cos ugrac musza zwolnic tempo. Nie ma Love&#39;a, ktory mimo slabszej formy zawsze cos do tej ofensywy wnosil. Slabo gra Smith i przeplacony Thompson. Dzis zapewne James bedzie dzielik i rzadzil, ale sam wiele nie zdziala. Kluczem do ewentualnego zwyciestwa gospodarzy bedzie defensywa, jednak watpie ze zatrzymaja grajacych zespolowo gosci. Kawalerii nie siedzialy trojki i jesli dalej tak bedzie to &quot;setki&quot; nie przekrocza tymbardziej ze rywale w defensywie wygladali bardzo dobrze

Cleveland under 103.5 @ 1.83
betcity⛔
 
P 26

pioteer

Użytkownik
cóż, ci, którzy opierali swoje analizy o pierwsze cztery mecze albo nawet całą serię GSW z OKC, musieli być mocno zaskoczeni pierwszym meczem finałów i totalnie zszokowani meczem numer dwa. Warriors obnażyli wszystkie braki rywali, którzy mieli elementarne problemy z powrotem do defensywy i kompletnie bezradnie patrzyli na fenomenalne dzielenie się piłką przez obronców tytułu. pół żartem można napisać, ze tytuł MVP finałów należy się trenerowi Kerrowi, który fenomenalnie wykorzystał rotację i sprawił, że Warriors nie są uzależnieni od formy pojedynczych gwiazd. na ławce Cavs jest niestety karykatura trenera, człowiek, który wygląda jakby nie wiedział co się dzieje i nie bardzo miał pomysł na to by cokolwiek zmienić

co dalej? myślę, że mecz numer 3 może mieć podobny przebieg do poprzedniego starcia. niezłe otwarcie Cleveland, Warriors goniący wynik, wyrównany mecz do przerwy i później odjazd mistrzów. nie takie zwroty akcji widziała oczywiście NBA, ale w momencie gdy Cavs są przez buków uważani za faworytów po prostu trzeba spróbować pójść w stronę gości. komfort sytuacji polega na tym, ze jeśli Splash Brothers zagrają w końcu na swoim najlepszym poziomie to będzie blowout, a jeśli nawet nie... to ławka gości i tak może postarać się o pogrom

Warriors @1,95 Unibet
Warriors -4,5 @2,60 Unibet
Warriors -7,5 @3,50 Unibet

Irving pkt+a poniżej 28,5 @1,85 Unibet
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Cavs dziś uznani za faworyta buków a jedyne co za nimi przemawia to własna hala taka prawda, nawet jeśli dziś GSW umoczą to granie w ich strone moim zdaniem jest mega value GSW (-2.5) @2.25
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Pioteer ma racje, więc nie lepiej zagrać kto pierwszy rzuci 10 pkt? Wiem że to jest loteria ale jak na początku Cavs nie przyciśnie to będzie potem ciężko
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Pioteer ma racje, więc nie lepiej zagrać kto pierwszy rzuci 10 pkt? Wiem że to jest loteria ale jak na początku Cavs nie przyciśnie to będzie potem ciężko
Zagraj że pierwsze pkt zdobędzie Tristan Thompson, a może Mozgov&#39;a z ławki wpuści do S5. Kursy piękne. Polecam mocno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
Player Total 3 Point Field Goals made, 1.5: LeBron James Over
2.00 Betsson
⛔

Chcialo by sie powiedziec jak nie dzisiaj to kiedy? Nie ma Kevina, Cavs pod sciana, ostatnia szansa na jakakolwiek walke, wszystkie oczy na LBJ, linia pts poszla w gore, a linia trojek zostala. Moze i Lebron nie jest jakims super shooterem, ale kolo 5-6 rzutow sie zawsze kreci, dzisiaj powinny byc jeszcze z 2-3 wiecej. Wlasna, hala tez robi swoje niby te same kosze, a jednak u siebie to u siebie ;)
Dla mnie linia za niska, kurs 2 bardzo spoko, probuje!

Co do zakladu na pierwsze 10 punktow w grze bym nie ryzykowal, duzo lepiej i mimo wszystko bezpieczniej jest zagrac Cavs wygraja pierwsza kwarte.

Czy Cavs podniosa sie z kolan? Slabo to widze, ale wierzyc trzeba, ze nam ten final jeszcze uratuja, bo na razie to jest blamaz.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
A ja się nie zgodzę z tą ofensywą na Goldenów. Gra przenosi się do Cleveland, gdzie Cavs są w swojej hali o wiele mocniejsi mentalnie i te ogórki pomagiery LBJa potrafią grać świetne zawody. Po drugiej stronie barykady bliźniaki wcale nic wielkiego nie graja a wątpię, aby na wyjeździe i w kolejnym 4 meczu ławka wnosiła aż tak wiele. Zresztą dziś Cavs rzuci na szale 200% potencjału, bo jak wjebią to po finale. Często te game 3 przy 0-2 biorą gospodarze bo grają na maksa a Ci co mają 2-0 czują jednak podświadomie komfort tego stanu. No i jest jeszcze aspekt marketingowy tego niby &quot;kinga&quot;, liga może chcieć aby swojego bohatera kreskówki nie kompromitować w finale i zrobić pozory walki, tu mogą się włączyć arbitrzy, którzy jak wiemy potrafię wiele zdziałać a w nba szczególnie to modne...

Tak więc mimo wszystko Cavs lekko 4/10 po 1,9 w betgun
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
A ja się nie zgodzę z tą ofensywą na Goldenów. Gra przenosi się do Cleveland, gdzie Cavs są w swojej hali o wiele mocniejsi mentalnie i te ogórki pomagiery LBJa potrafią grać świetne zawody. Po drugiej stronie barykady bliźniaki wcale nic wielkiego nie graja a wątpię, aby na wyjeździe i w kolejnym 4 meczu ławka wnosiła aż tak wiele. Zresztą dziś Cavs rzuci na szale 200% potencjału, bo jak wjebią to po finale. Często te game 3 przy 0-2 biorą gospodarze bo grają na maksa a Ci co mają 2-0 czują jednak podświadomie komfort tego stanu. No i jest jeszcze aspekt marketingowy tego niby &quot;kinga&quot;, liga może chcieć aby swojego bohatera kreskówki nie kompromitować w finale i zrobić pozory walki, tu mogą się włączyć arbitrzy, którzy jak wiemy potrafię wiele zdziałać a w nba szczególnie to modne...

Tak więc mimo wszystko Cavs lekko 4/10 po 1,9 w betgun

Odstaw leki. Wiesz o kim Ty mówisz? O gościu który przez ponad połowę swojej kariery był w finałach PO. O gościu który zapisuje się w każdej statystyce NBA na wiele wiele lat. O graczu który może być ustawiany praktycznie na każdej pozycji i spełniałby swoją rolę. To, że musi grać sam bo inni są za słabi to nie jego wina.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wreszcie nie zagra Love Gosc nie nadaje sie do PO obrona to dla niego zagadka.Przy nim Green wyrosl na MVP dzisiaj juz tak rozowo nie bedzie.Final Game dla Cavs tego nie mozna przegrac wiec jakie value na Warriors? NBA to biznes jeszcze Wam przypomne przy 2-2

Cavs-2
2.020
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA Play-off&#39;s Final
Spotkanie: Golden State @ Cleveland
Godzina: 03:00
Typ: J.R. Smith powyżej 11.5 punktów
Kurs: 1.87 ✅✅✅
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Przed nami trzeci mecz finałowy. Dzisiaj otrzymamy odpowiedź na pytanie, czy Kawalerzyści podejmą jakąkolwiek walkę o ostateczne zwycięstwo, czy będziemy świadkami deklasacji. Osobiście liczę na to, że finał potrwa przynajmniej 6 gier, a żeby tak się stało gospodarze muszą się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności.

Bukmacherzy nieznacznie większe szanse na zwycięstwo dają ekipie Cavs. Faktem jest, że u siebie drużyna z Ohio prezentuje często znakomity basket i potrafią oni być piekielnie mocni, o czym dobitnie przekonywały się wszystkie drużyny grające w tegorocznych play-off&#39;ach w Quicken Loans Arena. W sezonie zasadniczym atut własnego parkietu był również kluczowy w budowaniu bilansu Cleveland - wygrali tutaj 33 z 41 rozegranych spotkań.
Potencjał ofensywny, który pozwoliłby dzisiaj rzucić +100 punktów na pewno w tej ekipie drzemie.
Ważna informacja jest taka, że w meczu tym nie wystąpi Kevin Love. Biorąc pod uwagę formę tego gracza w ostatnich spotkaniach, wcale nie uważam tego za osłabienie gospodarzy. Oddawał on jednak dosyć dużo rzutów, które teraz podzielą między siebie inni zawodnicy.
Typ na zdobycz punktową akurat na J.R. Smith&#39;a jest dosyć ryzykowny, przede wszystkim z uwagi na to, jak chimeryczny potrafi być ten 30-letni gracz. W ostatnich dwóch meczach finału miał niewiele prób, a dodatkowo kiepską skuteczność, ale umówmy się - cała drużyna zagrała tragicznie, zwłaszcza w G2. Smith miał swoje momenty w tych play-off&#39;ach. W serii przeciwko Toronto potrafił rzucić w jednym meczu ponad 20 punktów, by w kolejnym zejść na punktów 5.
Tak jak wspominałem, typ jest dosyć ryzykowny. J.R. Smith łapie jednak dużo minut i pod nieobecność Love&#39;a może będzie częściej próbował rzucać. Linia nie jest bardzo wysoka, rzucający obrońca ma zdecydowanie większe ambicje niż to co pokazał w dotychczasowych starciach finałowych. Dzisiaj na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i moim zdaniem będzie w stanie rzucić minimum dwanaście punktów. Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Lebron James over 30.5 pkt 1.80 betano ✅✅
over 9.5 zbiorek 1.71 bet365 ✅✅

Cavs na razie beznadziejni w serii, dzisiaj dla nich najwazniejszy mecz, musza powalczyc o ten win w Ohio, a bez jakiegos spektakularnego meczu Jamesa jest to niemozliwe. Stawiam ze obudzi sie wkoncu i zagra jak w tamtych finalach, dochodzi brak Love, czyli wiecej sytuacji rzutow dla Lebrona. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy podrazionego Brona, i wkoncu jakis zaciety mecz w tej serii, bo na razie nudy. Jak dostanie odpowiednie wsparie od Kyriego to moze urwa ten mecz, jak nie to King bedzie mogl sobie tak podspiewywac o misku w tym roku.
https://www.youtube.com/watch?v=XE78j52Aomc
Brawo Lebron, brawo Cavs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Cavs wygrało i bardzo dobrze dla tego finału. To nie jest Houston - Orlando sprzed 20 lat, że nie było co zbierać z Magic. Tu mamy 2 równorzędne ekipy, więc nie ma co się dziwić. Różnica jest taka, że liderzy Cavs w końcu odpalili i tak jak pisałem, jeśli LeBron będzie kręcił powyżej 30 pkt, to Kawalerzyści będą mieli szansę wygrać mecz. Być może lepiej dla nich, że Love nie zabiera gry i nie cegli jak ostatnio. Druga rzecz to to, że Splash Brothers znów słabiutko. Jeśli w końcu zagrają na swoim poziomie, jak w G6 z OKC, to zapewne Cavs znów polegną i to może być decydujące w tej serii.
Jak na razie 3 mecze bez historii, więc w końcu czas na jakieś wyrównane spotkanie, którego się nie wyłączy po 3 kwartach. Coś mi się wydaje, że w G4 nie będzie już żadnego pogromu, bo GSW dostało srogiego liścia i już wiedzą, że finał sam się nie wygra a Cavs uwierzyli w to, że można tu jeszcze odwrócić stan tej rywalizacji. Nadal uważam, że wielkim faworytem finału są Wojownicy, bo wygrali 2 pierwsze mecze u siebie i ewentualne G7 tez mają u siebie i ten argument jest niepodważalny.
PS. Dyskusje niektórych użytkowników w tym dziale to tak, jakbym czytał kłótnie sezonowców Realu i Barcy, żadnych argumentów tylko plucie jadem
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co powiecie na granie dziś w strone GS, kurs 2,1 kusi. Pozdro
Odradzam wynik rywalizacji bedzie brzmial 2-2 po dzisiejszym meczu a mistrzem zostanie Cavs co potopi wielu ludzi myslacych ze Warriors przy 2-0 juz wygralo.
Takze
Cavs-2
1.980
Pinnacle

Jeszcze chcialbym cos dodac a propos finalu rywalizacji.
Widze to tak bukmacher zawsze musi zarobic a wiec tak najpierw SAS dostaje baty od OKC co jest niespodzianka.Potem OKC bije mistrza 3:1 co znowu jest niespodzianka a potem ten mistrz wychodzi na 4:3 i nikt mi nie powie ze wiedzial ze GSW wyjdzie z tego.Teraz mistrz wygrywa gladko 2 pierwsze mecze po czym co bedzie?Niespodzianka i win Cavs.
Moze jestem chory na glowe ale powiedzcie cos w tym jest co nie ze buk na koncu wychodzi na swoje.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Odradzam wynik rywalizacji bedzie brzmial 2-2 po dzisiejszym meczu a mistrzem zostanie Cavs co potopi wielu ludzi myslacych ze Warriors przy 2-0 juz wygralo.
Takze
Cavs-2
1.980
Pinnacle

Jeszcze chcialbym cos dodac a propos finalu rywalizacji.
Widze to tak bukmacher zawsze musi zarobic a wiec tak najpierw SAS dostaje baty od OKC co jest niespodzianka.Potem OKC bije mistrza 3:1 co znowu jest niespodzianka a potem ten mistrz wychodzi na 4:3 i nikt mi nie powie ze wiedzial ze GSW wyjdzie z tego.Teraz mistrz wygrywa gladko 2 pierwsze mecze po czym co bedzie?Niespodzianka i win Cavs.
Moze jestem chory na glowe ale powiedzcie cos w tym jest co nie ze buk na koncu wychodzi na swoje.
Przecież mówiłem i wierzyłem w to, że Golden State to ogarnie mimo 1-3 z OKC. Teraz zachwyt nad GSW po tym jak historycznie spuścili baty Cavs w dwóch pierwszych meczach, jednak Cavs są silni. Na pewno silniejsi niż rok temu, więc są groźni, szczególnie u siebie. Jednak porównują potencjał oby drużyn (z uwzględnieniem absencji Love), GSW są zdecydowanie lepsi. Jest to przede wszystkim drużyna. Koszykówka XXI wieku i nie powinni mieć problemu, żeby zostać mistrzami. GSW miało problemy z 3 meczem w PO, jednak później ogarniali. Na 4 mecz stawiam zwycięstwo GSW, a kurs zaproponowany przez buków na zwycięstwo GSW to według mnie value. Ja stawiam na GSW z małym minusowym handi. A co do Twoich przemyśleń, to uważam, że to przede wszystkim jest sport i tu wszystko jest możliwe. Tu raczej bukmacher nie ustala zasad, a na pewno nie na tak wysokim poziomie rozgrywek ???? Aczkolwiek ciekawy punkt widzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom