>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Playoffs 2014 (1 runda)

Status
Zamknięty.
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Washington Wizards - Chicago Bulls:

Przynam się szczerze, że jestem zaskoczony przebiegiem rywalizacji w tej parze. Dla mnie zdecydowanym faworytem był team z Chicago. Jednak młoda, ambitnie walcząca ekipa Czarodziei niespodziewanie wygrała oba mecze w Chicago i gdy wydawało się już, że w Verizon Center Wizards zakończą sprawę to Byki zwyciężyły i wciąż mamy ciekawą sytuację. Jeśli Bulls dzisiaj wygrają to wracają do gry. Mało tego będą w lepszej sytuacji od swoich rywali ponieważ kolejne spotkanie odbędzie się w United Center. Motywacja będzie więc ogromna. Moim zdaniem jest to jedno z kluczowych spotkań w tej serii. Jeśli Wizards wygrają - będą w komfortowej sytuacji. Jeśli jednak zwyciężą Byki to właśnie one będą w lepszej sytuacji z uwagi na to, że kolejne spotkanie mają u siebie. Tak więc bardzo ważne spotkanie dla losów dalszej rywalizacji. Normalnie bym tego meczu &quot;nie tykał&quot; ale ze względu na nieobecność Nene warto tu moim zdaniem czegoś poszukać. Brazylijczyk to niewątpliwie znacząca postać w ekipie z Washingtonu. Ze statystycznego punktu widzenia daje on drużynie średnio 14.2pkt na mecz. Walczy także sporo na tablicach. Ciężko będzie go zastąpić.

A kto może skorzystać na nieobecności Nene? Myślę, że przede wszystkim Marcin Gortat. Na pewno przełoży się to na więcej minut a co za tym idzie rzutów ze strony polskiego centra. Pamiętam okres z RS gdy Nene był kontuzjowany i Marcin grał wtedy świetnie. Zdarzył mu się nawet rekordowy mecz gdzie zdobył 31 pkt. Dzisiaj na taką zdobycz nie ma co liczyć gdzyż po drugiej stronie świetny, waleczny, nieustępliwy obrońca Joakim Noah. Marcin w tym sezonie gra przeciwko niemu przeciętnie. Jednak w spotkaniu gdzie nie grał Nene potrafił zdobyć 19 pkt.

Biorąc pod uwagę linie jakie proponują buki na zdobycz punktową Gortata w dzisiejszym meczu jestem w stanie zaryzykować i postawić na Polaka. Łatwo nie będzie bo Noah jak i cały team z Chicago będzie dzisiaj niesamowicie zmotywowany ale mimo wszystko Marcin powinien dać radę. Dodam jeszcze, że mecz pokazywany będzie w NC+ a Marcin dodatkowo się motywuje gdy zostanie poinformowany, że Polacy będą mogli zobaczyć go w akcji (w TV). A dzisiejszy mecz rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego więc sporo osób będzie mogło go obejrzeć bez zarywania nocki. Ale to tak na marginesie.

Fajnie wygląda również kurs na zwycięstwo Bulls. Pisałem już jak ważny jest to dla nich mecz. Dodam tylko, że Wizards nie mają takiego doświadczenia w PO, co by nie mówić jest to jeszcze młoda ekipa. Byki mają za sobą bardzo dobry RS, te PO zaczęły się dla nich fatalnie ale myślę, że są w stanie wrócić do gry. Tym bardziej, że Wizards osłabieni brakiem Nene.

Tak więc z mojej strony:

- Marcin Gortat over 13.5 @ 1.80 Betsson ✅ 17 pkt

- Chicago Bulls ML @ 2.07 Pinnacle ⛔


E: Świetny mecz Wizards. Już na początku zrobili sobie przewagę i potrafili ją trzymać przez cały mecz. Ariza fantastycznie dysponowany, Bulls w arcy trudnej sytuacji.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Mało tego będą w lepszej sytuacji od swoich rywali ponieważ dwa kolejne spotkania odbędą się w United Center. Motywacja będzie więc ogromna. Moim zdaniem jest to jedno z kluczowych spotkań w tej serii. Jeśli Wizards wygrają - będą w komfortowej sytuacji. Dwie &quot;próby&quot; w Chicago a jak się nie uda to jeszcze okazja by zakończyć to przed własną publicznością.
To Bulls mają przewagę parkietu więc nie ma opcji żeby decydujący mecz odbył się w Washingtonie. Format rozgrywek w playoffach to 2-2-1-1-1.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Washington Wizards
: Chicago Bulls

Wizards / 1.76 / Betsson 98:89
DcRising WizKids WizNation FreeNene!
Wszyscy pchają się na Chicago i z jednej strony to rozumiem, bo to jest ta sama myśl jak przy Indianie, że RS super itd. Jednak ja chce ułożyć pewne fakty. Rozumiem wykluczenie Nene. To on miał być kluczem do wygranej w tej serii, ale oprócz 1 spotkania gdzie miał 24 punkty gra przeciętnie. Ok II mecz 17 punktów ktoś powie. Tak na dobrą sprawę było ich 11 i dopiero 6 wpadło w dogrywce. 3 mecz to 5-15 z gry i 10 punktów. Czy Nene jest dobrym obroncą? Według mnie nie i to czy wystąpi Booker, czy Nene dla obrony nie ma znaczenia. W ataku akurat te rzuty Nene się rozłożą, a warto zauważyć, że Booker nie jest jakimś ułokiem w ataku. Chłopak potrafi grać w post up i ma fajny mid range jump shot. Nene nie jest go to guy&#39;em i nie sądze aby jego absencja miała mocny wpływ na jakieś braki w ataku. Warto też powiedzieć, że jego brak nie jest nowością dla Wizards. Rozumiem, problem pojawia się gdy np nagle wypada Wall a drużyna gra z nim i polega na nim przez cały sezon. Tu mamy przypadek faceta który opuścił 20+ spotkań i koledzy wiedzą jak grać bez niego. Jeśli chodzi o Chicago. 1 mecz te punkty były zbilansowane. 2 mecz wyskok Augustina i Gibsona. 3 mecz Dunleavy i nie sądze, że on to powtórzy. Kolejne pytanie. Czy takiemu Taj Gibsonowi robi róznica czy to Nene, czy Booker czy Harrington, czy Gooden? Według mnie nie bo i tak zrobi swoje 5 wsadów i tak ukradnie kilka piłek z tablicy rywala. Ja idę w stronę Wizards. Czysta przyjemność widzieć Walla i Beala jak się nakrecają kolejnymi punktami. Jeśli nie spalą się psychicznie wygrana zostaje w Verizon Center.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik


LaMarcus Aldridge over 27.5 @ 1.80 Betsson ✅✅✅


Przed nami kolejne spotkanie w parze PTB - Rockets. Jest to kolejna bardzo ciekawa seria. Rockets byli uważani za wielkich faworytów i pewniaków do awansu. Jednak pierwsze dwa spotkania w Toyota Center zakończyły się zwycięstwami Blazers. Rakiety przedłużyły jeszcze nadzeje w dramatycznych okolicznościach wygrywając po dogrywce ostatni mecz w Rose Garden. Mimo wszystko Rockets nadal w bardzo trudnej sytuacji. Wspomiane już Rose Garden to jedna z najgorętszych aren w NBA. W tej chwili w tej serii jest taka sama sytuacja jaka była w serii Wizards-Bulls czyli zwycięstwo PTB stawia Rakiety w fatalnej sytuacji, zaś wygrana Rockets powoduje, że zabawa rozpoczyna się na nowo. Ja nie jestem w stanie zaryzykować w stronę jednej bądź drugiej drużyny. Wszystko się może zdarzyć, liczę tylko na świetne widowisko tak jak w poprzednim spotkaniu. Kto wie, może i dziś potrzebna będzie dogrywka?

Widzę zo to inny ciekawy typ na to spotkanie. Dwa pierwsze mecze tej serii w Toyota Center to zwycięstwa PTB. Blazers zawdzięczają je przede wszystkim jednemu człowiekowi. Jest nim LaMarcus Aldridge. To co on wyczyniał w tych meczach to było coś pięknego. 46 i 43 punkty mówią zresztą same za siebie. Rockets nie mają na niego obrońcy dlatego LaMarcus robi co chce. Ostatni mecz co prawda nieco słabszy w jego wykonaniu, 23pkt chociaż i tak nie jest to zły występ. W mojej opinii właśnie Aldridge poprowadzi dzisiaj PTB do zwycięstwa. Dla Blazers jest to niesłuchanie ważny mecz. W przypadku wygranej zrobią duży krok w stronę awansu natomiast porażka postawi Rockets w dobrej sytuacji z powodu tego, że mają przewagę parkietu. Jak dla mnie Aldridge musi zrobić swoje aby Blazers mogli tutaj wygrać i myślę, że tak się stanie. Po tym co widziałem w Houston nie jestem w stanie sobie wyobrazić aby Rockets mogli zatrzymać w jakikolwiek sposób LaMarcusa. Wyjdzie z pewnością zmotywowany i powinien zrobić robotę ???? Linia wysoka ale według mnie warta ryzyka.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Dziś próbuję ponownie zbiórek na Vanalciunasa. Ostatnio wtopił, ale to przez to, że się głupio wyfaulował w 2 kwarcie i musiał usiąść na ławce po chwili przebywania na parkiecie. Poprzednie występy to 18 i 14, czyli dużo powyżej dzisiejszej linii. Mi osobiście Litwin bardzo zaimponował końcówką obecnego sezonu i początkiem playoffów. Kręci świetne liczby i widać, że koledzy więcej grają pod niego i przynosi to niezłe efekty. Sporo zbiera na ofensywnych tablicach i to będzie dziś kluczem to wejścia tego typu.
Słaba ta analiza, ale nie mam głowy do lepszej.
Valanciunas over 10,5 zb. 1.75 Milenium ⛔ 22 minuty gry
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik

Zastanawiam się co mogę dodać do analizy, którą pisałem 19 kwietnia (dostępna na pierwszej stronie) dotyczącej Joe Johnsona. Wiem, wiem, w Netsach rzuca naprawdę sporo zawodników, jednakże spośród wszystkich to chyba Johnson ma najłatwiejszy match-up. Linia przez Betsson została już ładnie wywindowana w górę, niemniej jednak wydaje mi się, że ciągle do ogarnięcia, tym bardziej, że tylko raz spośród trzech meczów jej nie wyrobił. Wystarczy zobaczyć statsy z PO - 24, 18, 29, w tym ostatni wynik w home court, gdzie zawsze motywacja jest podwójna. Dzisiejsze spotkanie bardzo ważne dla obu drużyn, Nets wygrywając mają 3:1 przed wyjazdem do AirCanada Centre i mogą zachować pewien spokój, gdyż na Game 6 i tak wracają do Barclays Center a tam będą mogli już zamknąć rywalizację. Dla przypomnienia - DeRozan jest defensywnym impotentem i stary lis Johnson potrafi w świetny sposób wykorzystywać jego braki. Wydaje mi się, iż Raptors nie mają patentu na JJ, więc jeśli nie włączy żadnego &quot;cegła mode&quot; to powinien over ogarnąć.
Joe Johnson over 18,5 pkt @ 1,7 (Betsson) 7 pkt ⛔
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Podbijam typ na over 10.5 zbiorek Valanciunasa , kolega wyzej juz chyba wszystko powiedzial. Naprawde warto sie skusic.
Od siebie dorzucam
K.Lowry under 19 pkt @ 1.8 , bet365
Szanse oceniam na okolo 65%. Szykuje sie underowe spotkanie. Must win dla Toronto. Lowry jak sie wstrzeli może i nawet 30 punktów wykrecic , ale nie dzis. Jeżeli Raptors maja wygrac to show musi zrobic Derozan + Valanciunas ktory rozgrywa chyba najlepszy sezon w karierze. Lowry musi popracowac troche w obronie i pozadnie przypilnowac DWilla, byc moze chwyci szybkie faule i under prawie pewny. Nie sadze zeby jedni i drudzy forsowali tempo . Ogladalem dwa z trzech wczesniejszych meczy obu zespolow i widze wyraznie że Toronto troche placi &quot;frycowe&quot; na tym etapie rozgrywek. Doswiadczenie Nets bierze góre , duża akcji wyglada tak - &quot; nie ma co zrobic, pilka do DeRozana niech cos wymysli&quot;. Mimo swietnej publiki zapalu i checi dzis moze sie zrobic 3-1 w serii i out. Na Lowrego linia zaduza o jakies 2-3 pkt . Warto uderzyc w ten bet.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Zacznę od tego, że litewski środkowy zepsuł noc chyba nie tylko panom polecającym typ, ale i mi. Wyraźnie nie był to jego dzień, a i czasu za dużo do pokazania się nie miał (zaledwie niecałe 23 minuty).

Fakt, godzina jeszcze młoda, ale w oczy rzucił mi się jeden typ na zawodnika, o którym napisano już chyba wszystko, a mam wrażenie że kurs spadnie, albo linia wyraźnie podskoczy. Co więc zaproponuję na dzisiejszą noc? Oczywiście ruszamy z pierwszym meczem, bo o 1 naszego czasu Charlotte Bobcats zmierzy się z LBJ i spółką, czyli ekipą Miami Heat. 1,28 na ich czysty win nie jest do gry w moim mniemaniu, dlatego zajmijmy się ludźmi biegającymi po dzisiejszym parkiecie, a konkretnie jednym z nich. Poniżej zakład, jaki proponuję na ten mecz.

Dwyane Wade powyżej 23.5 (punkty + asysty) @ 1.9 Betsson ⛔
15+2 to zbyt mało jak na takiego zawodnika, zawiodła liczba asyst, pokłony dla SewerynKG, który przewidział słabszy dzień D-Wade

D-Wade oszczędzany był na play-offy, jak widzimy po pierwszych trzech spotkaniach ta przezorność Spoelstry zrobiła swoje i w pierwszych trzech spotkaniach 32-letni rzucający obrońca grał naprawdę imponująco. Odpowiednio 23+5, 15+2 i 17+6. Jak widać linia nie pokryta w drugim i trzecim przypadku, choć ostatnio Wade nie miał po prostu szczęścia. Powoli stabilizuje on formę, i twierdzę, że spokojnie może zabić wystawioną przez bukmachera linię. Sama liczba punktów powinna mieć dziś dwójkę z przodu i wierzę, że Dwayne powtórzy swój wynik indywidualny z pierwszej konfrontacji. Zakład do grania już teraz, bo widzi mi się, że linia podskoczy do 25.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jak myślicie, czy w związku z aferką jaka ma miejsce w KKKlipersach, będzie to miało wpływ na jutrzejszy mecz? Wczoraj w Golden State mieli niewiele argumentów, a na ich win jest @3. Dla niewtajemniczonych: link do ESPN
edit: W sumie teraz dopiero zauważyłem, że już w meczu o którym wspomniałem, wyszli na rozgrzewkę, w t shirtach bez symboli klubowych.
 
M 0

marszaalll

Użytkownik
Jak myślicie, czy w związku z aferką jaka ma miejsce w KKKlipersach, będzie to miało wpływ na jutrzejszy mecz? Wczoraj w Golden State mieli niewiele argumentów, a na ich win jest @3.

edit: W sumie teraz dopiero zauważyłem, że już w meczu o którym wspomniałem, wyszli na rozgrzewkę, w t shirtach bez symboli klubowych.
A kto ich tam wie co zrobią ????

probasket . sk/news/nba-clippers-planuja-wiekszy-protest-52511
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Co myślicie nad pograniem po kursie @4.10 Bobcats ? Albo z jakims handi. Kursy rosna co jeszcze bardziej mnie przekonuje.
Po pierwsze Heat prowadzi 3:0, przy ewentualnej porażce mogą dokończyć dzieła na własnym parkiecie. Może nawet tego chcą ? Będa grać przed własną publicznością + chwyt marketingowy, dodatkowa kasa dla klubu, ogladalnosc itp. Raczej Heat bedzie gralo rezerwami lub zmiennikami, aby dac odpoczac podstawowym graczom. Bobcats beda mocno zmobilizowani, zeby ugrac chocby jeden mecz i zadowolic kibicow.
Ktoś sie wypowie na ten temat ?
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Raczej Heat bedzie gralo rezerwami lub zmiennikami, aby dac odpoczac podstawowym graczom.
W PO zmiennikami? Nie wydaje mi się, do tego możliwe, lecz niepotwierdzone, że Big Al dziś nie wystąpi. Miami w PO to inna drużyna i jeśli mają szansę zrobić 4:0 i sobie odpoczywać przez najbliższe dni to to zrobią. Nie sądzę, żeby był jakiś powód żeby odpuścili ten mecz. Idąc takim tokiem myślenia rok temu prowadzili 3:0 z Bucks to czemu nie przegrali tego meczu, żeby zagrać u siebie? Wygrali game 4 z palcem w dupie dając rzucić sobie tylko 77 punktów.
Handi jest do rozważenia mimo braku Al&#39;a
Jednak to NBA i tu się różne rzeczy dzieją, ale chyba nie w PO z Miami.
Z drugiej strony również jak dzisiaj wygrają to będa mieli aż nadto odpoczynku. Przegrywając i wygrywając u siebie przed własną publicznością będą w trybie meczowym.
Jedyne co jest sensowne w tym zdaniu to, że &quot;będą w trybie meczowym&quot;. Jasne, każdy chce być w trybie meczowym i czasem może tego brakować w II rundzie, ALE po wyczerpującym sezonie im na pewno zależy na odpoczynku, a szczególnie Wade&#39;owi.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Pierwszy argument: &quot;Po pierwsze Heat prowadzi 3:0, przy ewentualnej porażce mogą dokończyć dzieła na własnym parkiecie. Może nawet tego chcą ? Będa grać przed własną publicznością + chwyt marketingowy, dodatkowa kasa dla klubu, ogladalnosc itp.&quot;
w 1 rundzie ? ryli ? Im mniej meczów tym dla Heat i Wade&#39;a lepiej
Drugi argument: &quot;Raczej Heat bedzie gralo rezerwami lub zmiennikami, aby dac odpoczac podstawowym graczom.&quot;
Skąd takie info ? Bardzo wątpliwe
Trzeci argument: &quot;Bobcats beda mocno zmobilizowani, zeby ugrac chocby jeden mecz i zadowolic kibicow.&quot;
No tu na pewno masz racje, tylko ze w playoffach to kazdy jest zmobilizowany i chce wygrać.
Sumarycznie argumenty bardzo wątpliwe, ewidentnie pod typ. Wobec borykajacego się z kontuzja Ala ja tu value nie widzę.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dallas Mavericks
: San Antonio Spurs


Mavs +6 / 1.66 / Betsson ✅✅✅

Pierwsza sprawa na jaka warto zwrócic uwage to coach Mavs Carlisle. Wydaje mi sie, ze w USA jest doceniany, ale u nas zapomina sie o tym, ze jest to jeden z lepszych trenerów w calej NBA. Przypomne, ze to Dallas pod jego sterami siegneli po NBA Championship w sezonie 2010-2011(Marion,Nowitzki to jedyni którzy zostali w rosterze). Od sezonu 2001-2002 tylko 2x z druzynami nie zakwalifikowal sie do PO, a byli to Pacers w 2006 roku i Mavericks w 2012. Czemu? Oba zespoly byly w przebudowach. Oczywiscie na drugiej lawce trenerskiej siedzi Pop i tu nie bede nic dodawal.

Po Indianie i Chicago to Spurs wydaja sie druzyna na która gra najwiecej osób. Tak od siebie napomne, ze druzyna z Texasu juz w przeszlosci wyeliminowala Ostrogi z PO podczas sezonu 2008-2009(4:1). Spurs oczywiscie sa mocni, ale w sezonie gdy równiez byli rozstawieni z jedynka(2010-11) potrafili przegrac juz w pierwszej rundzie z Grizzlies.Warto przypomniec, ze sa to Playoffy i tu bilans z RS nie liczy sie. Dallas mieli przez ostatnie 2 sezony ciezkie czasy z swoimi rywalami, ale w koncu znalezli na nich sposób. Ciezkie czasy z graczami Spurs ma Nowitzki, tu ciekawostka : Spurs to jedna z trzech druzyn przeciwko której Nowitzki ma srednio najmniej zdobywanych punktów. Nie wiem jak dlugo bedzie trwala &quot;posucha&quot; Dirka, ale na pewno jego 20+ games beda potrzebne w tej serii. Oczywiscie to druzyna z San Anotnio nadal jest faworytem, baaa mogli wygrac game 3, ale kto zabronil rzucac Carterowi Game Winner&#39;a.

Ciezko mi wytypowac kto dzis wygra. Sa to wyjatkowe PO pod wzgledem wygranych spotkan przez gosci, ale to powinno powoli sie konczyc. Grac przed wlasna publicznoscia to czysta przyjemnosc, a robic to w PO podczas zapelnionej glosnej hali to honor. Pewnie EloPeja dostal cynk od Marka Cubana, ze dzis czysta wygrana Mavs, w koncu musi odzyskac swoje miliony, ja jednak daje handi poniewaz wszystko w tym spotkaniu moze sie wydarzyc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Charlotte Bobcats
: Miami Heat


Heat -6.5 / 1.71 / Betsson ✅✅✅

Nie przepadam za graniem na HC Miami bo często olewają spotkania i różnie to wychodzi, a że zazwyczaj są faworytem to spread różnie wygląda. Miami za wszelką cenę chcą dziś skończyć tą serię i powtórzyć wynik jaki był rok temu z Bucks(4:0). Nie ma sensu tu wiele opisywać w poprzednim spotkaniu wygrana kilkunastoma spotkaniami. Miami &quot;zabija&quot; przeciwników w PO swoimi runami, gdy włącza im się &quot;beast-mode&quot;. W Bobcats brak dziś Jeffersona, który nawet mimo kontuzji wyglądał przyzwoicie na tle Heat. Nie wiem kto pociągnie dziś grę Bobcats, ale Big Al to ważna część układanki Cats, więc celuje tu w wygraną Heat i odpoczynek przed II rundą.

Heatles! White Hot ! Let&#39;s Go Heat ! 13 Left.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
widzicie value w graniu dzisiaj na GSW?
Jak najbardziej tak. Wiadomo, że nie jest to niewiadomo jaka peffa, żeby ładować złote tankowce EloPeji. Warriors stać na sprawienie niespodzianki w normalnych warunkach; Sterling Gate ułatwia im to zadanie. Nie wiem jak się zachowają gracze Clippers - czy odpuszczą czy będą walczyć ale w ich głowach będzie ten fakt, że są poważani jak murzyni na plantacji. Barnes i Crawford mogą kompletnie już olać staranie się i pytanie brzmi czy przeciągną resztę zespołu na tę stronę? Jeśli ktoś się wyłamie to może paść ofiarą ostracyzmu ze strony mniejszości etnicznych. Niby mecz się odbędzie i NBA nałożyłaby niezłe kary na klub gdyby zawodnicy odmówili grania jednak czy naprawdę im zależy żeby klub nie ucierpiał? A wypowiedzi zawodników np LBJa, że gdyby takie coś wydarzyło się w klubie w którym gra to od razu zrezygnowałby mogą tylko nasilić i przekonać graczy LAC do buntu.

Ja dziś stawiam na Warriors. Chciałem jeszcze trochę poczekać ale chyba mogą spadać. Więc @3,31 Pinnacle wydaje się bardzo dobrą opcją na dziś.

Wiem, że nie powinienem ale śmiałem się przednio z tego ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik

Jeśli ktoś pyta, czy jest value w graniu dziś w nocy na Golden State - tak, jest value. I to według mnie duże.
Game 5 w Staples Center, niezwykle ważne... no właśnie, niezwykle ważne dla obu drużyn, czy może jednak dla Warriors, którzy przy dzisiejszym ewentualnym zwycięstwie w Game 6 w Oakland mogą zamknąć rywalizację? Musimy zadać sobie pytanie - czy gracze Clippers będą chcieli ugrać coś w tym sezonie, czy może odwrotnie - będą próbowali zakończyć swój udział w Play-Offach jak najszybciej, aby uciec z, myślę, że można tak - przynajmniej w pewnym stopniu - powiedzieć, z tonącego statku?
Gracze Clippers na pewno zostali poruszeni słowami właściciela klubu. Wszak, jak mówią niepotwierdzone źródła, kilku z nich chciało bojkotować Play-Offs! Jeśli chodzi o moje osobiste stanowisko to z pewnością nie chciałbym pracować dla kogoś, kto mnie jawnie obraża - tym bardziej, jeśli mówimy tutaj o obrazie na tle rasowym, na co ludzie w XXI wieku są bardzo wyczuleni, często nawet aż do przesady.
W ostatnim meczu w Oakland Clippers zostali wręcz rozbici. Morale w drużynie z pewnością nie górują i nawet jeśli będzie chciało im się chcieć to nie do końca powiedziane jest, że będą w stanie wygrać ze świetnie dysponowanymi zawodnikami Warriors. Tym bardziej, że zawodnicy z Oakland byli już w stanie wygrać w Staples Center w Game 1, a zwycięstwo nie zostało przyćmione jakąś aferą bądź skandalem.
Nie do końca możemy przewidzieć działania, jakie wystosują zawodnicy Clippers w dzisiejszym meczu. Uważam jednak, że nawet w zwykłej sportowej rywalizacji Golden State Warriors jest w stanie wygrać z drużną z Miasta Aniołów, dlatego powtórzę - tak, jest value. Ja osobiście nie przejdę niewzruszony obok takiego kursu i pobiorę go z przyjemnością, a dla osób, które nie lubią ryzyka polecam dodatni handicap w stronę Golden State Warriors.
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors 2 @ 3,2 (Betsson) ⛔
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors; +6 GSW @ 1,9 (Bet365) ⛔
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Chicago Bulls
: Washington Wizards


Wizards +6.5 / 1.62 / Betsson
✅✅✅
5 spotkanie między Bulls i Wizards. Stan na obecną chwilę to 1:3 i to gracze Wiz są bliżej awansu do kolejnej rundy. Po cichu oczywiście mówi się już o szansach na finał konferencji, ale myślę, że trzeba podejść do tematu bardzo spokojnie bo pierw trzeba &quot;wykończyć&quot; drużynę z Windy City. Myślę, że dziś czeka graczy z DC najtrudniejszy mecz tej serii. Jestem pewien, że Bulls wyjdą mega napakowani i będą chcieli stłamsić swojego rywala. Trener Wittman odwala kawał dobrej roboty. Ważną rzeczą w każdym spotkaniu jest szybkie przenoszenie akcji na połowę rywala, aby uniemożliwić im dobre ustawienie się w defensywie co oczywiście robi jeden z lepszych zawodników w tym aspekcie czyli John Wall. Trzeba w ogóle zwrócić uwagę na to jak spisują się młodzi obrońcy DC. Wall jak i Beal to debiutanci w PO, a już prezentują świetny poziom. Chciałoby się też powiedzieć o dojrzałości, ale tego jeszcze czasem brak Jaśkowi, jak i całej drużynie. Ostatnie minuty 4 meczu gdy pozwolili na run drużynie z Chicago i sami zaczeli oddawać niepotrzebne szybkie rzuty spowodowały lekko nerwową końcówkę. Czarodzieje w każdym meczu prezentują świetny ball movement co sprawia niemałe problemy Byczkom. Bulls natomiast starają się ograniczać zawodników ze stolicy, ale czy im to wychodzi? Wydaje mi się, że średnio bo każdy mecz to duże straty punktowe jak na tą drużynę : 102,101,97,98. Pytanie jakie zadaje sobie przed każdym meczem między tymi drużynami to kto dziś &quot;wyskoczy&quot; w byłej drużynie Jordana. Był Augustin,2x Taj,Dunleavy. Ciekawe kto dziś?
Podsumowując, tak jak mówiłem, według mnie cieżki mecz przed Wizards. Jako ich kibic chce żeby wygrali, ale dziś nie będzie tak łatwo stąd takie wysokie handi.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
No i tego się obawiałem... Decyzja NBA, Sterling out i kursy na Warriors skakały jak oszalałe - teraz można wyrwać @3,70 w Pinku.
No i trochę to zmienia nam sytuacje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom