>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy Warriors odstają od rywala? Grają gorzej czy też brakuje im umiejętności? Właśnie nie,
Masz rację - nie. Tylko to odnosi się do tak grających Nuggets, czyli nie na swoim poziomie. Grają bardzo słabo póki co. Ile w tym zasługi GSW a ile samych Denver można dyskutować, co nie zmienia faktu, że stać Denver na zaskoczenie i grę na poziomie takim jak w sezonie regularnym.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Masz rację - nie. Tylko to odnosi się do tak grających Nuggets, czyli nie na swoim poziomie. Grają bardzo słabo póki co. Ile w tym zasługi GSW a ile samych Denver można dyskutować, co nie zmienia faktu, że stać Denver na zaskoczenie i grę na poziomie takim jak w sezonie regularnym.
Zgadzam się, ale spójrz na to z innej strony - Denver nie grają u siebie , tylko na wyjeździe. A to duża różnica w kontekście ich gry. Dlatego dla Warriors ten mecz jest również bardzo ważny, bo prędzej czy później Nuggets wrócą do swojej optymalnej gry. Na ten moment nie widzę po prostu interesu, żeby grać na Denver.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Felton wszedł z zapasem, więc teraz zabawowy becik.
San Antonio Spurs -17 @ 2,5 Sportingbet 4/10 ✅
SAS winning margin 31+ @13 0,5/10
⛔

LAL po raz kolejny w okrojonym składzie. Znowu backcourt tworzą głębokie rezerwy bez wartościowych zmienników. Pod koszem niby Howard i Gasol, ale Pau ma grać z zerwanym ścięgnem w palcu, a na zmianę weteran Jamison, Hill po kontuzji i statysta Sacre. Biorę -17, bo zakładam możliwość, że SAS nie będą szaleć tylko zrobią odjazd i będą trzymać dystans. 31+ grane ze względu na kurs. Jeśli Howard wpadnie w foul trouble to nie widzę jakiejkolwiek szansy na trzymanie przyzwoitego wyniku przez Lakers.


Po odesłaniu Howarda do szatni była nadzieja, że zrobią te +31, ale nie było widać woli zniszczenia przeciwnika.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs goście powyżej 100 -&gt; 1,83 -&gt; Bet365✅✅✅ 103 - 82 San Antonio Spurs Długo zastanawiałem się nad overem w meczu, jednak po głębszym przemyśleniu i przeanalizowaniu tego meczu zdecydowałem się zainwestować swoje pieniądze w sam over ekipy Gregg&#39;a Popovich&#39;a. W ekipie gospodarzy ze Staples Center totalna klapa kontuzjowanych zawodników: Nash, Meeks, Blake, MWP. Gasol &amp; Howard dzisiaj zagrają, z tym, że ten 1 tez nie jest w pełni sprawny. Już w Game 3 team Mik e&#39;a D&#39;Antoni&#39;ego pokazał, że kompletnie nie radzi sobie z wewnętrzną grą ekipy z Teksasu. Ani Morris ani Goudelock nie byli w stanie zatrzymać Tony&#39;ego Parker&#39;a który zdobył 20 pkt oraz zaliczył 7 asyst. Tim Duncan również był nie do powstrzymania przez podkoszowych Lakers. Nabił 26 pkt przy super skuteczności 12/16. Wynik 120 - 89 dla ekipy Spurs. Dzisiaj w idz ę podob ny mecz co ostatnio ???? Linia 100 na same San Antonio Spurs moim zdaniem mega bet. Spokojnie powinni przekroczyć tą linię i skończyć serię z Lakers na stanie 4-0. Lakers&#39;i nie mają kim zatrzymać rozpędzonych graczy z San Antonio. Jeśli skuteczność nie zawiedzie, wide openy będą trafiane to o over jestem spokojny. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Golden State Warriors - Denver Nuggets over 212 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 115 - 101 GSW

Ostatni zakład na dzisiaj kieruję w stronę overu w meczu Golden State Warriors - Denver Nuggets. Stan rywalizacji 2-1 dla ekipy gospodarzy. Dzisiaj obie ekipy bez większych osłabień( Gallinaari i Lee każdy wie że injured). Oba zespoły grają szybki basket, dużo akcji transmisyjnych, dużo rzutów oddanych za 3 pkt. Krótkie akcje i run &amp; gun to styl jaki preferują obie ekipy. Oba zespoły nie lubią grać defensywnie, a wręcz nie potrafią. Curry &amp; Lawson ciekawy matchup, obaj grają dotychczas w meczach zdobywali masę pkt. Jack świetnie się wkomponował w miejsce David&#39;a Lee i zdobywa sporo punktów. Linia ustawiona na 212 pkt moim zdaniem za niska na te obie ekipy. Mało czasu do meczu to kończę, tą krótką analizę. Nie ma z resztą co się rozpisywać bo każdy wie chyba jaki basket lubią oba teamy. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Durant over 47,5 pkt+zb+as 1,85 ✅✅✅ 52
Betsafe


Nikogo pewnie nie zaskoczę tym typem, ale być może ktoś z poza fanów nba skorzysta ;) Atakuje już z rana bo tutaj nic niespodziewanego nie powinno się wydarzyć. Ostatnio linia ustawiona na 45,5 i łącznie 59 ,,oczek&quot; - czyli punktów, zbiórek i asyst Duranta. Pod nieobecność Westbrooka Kevin będzie kręcił kosmiczne wyniki, jeśli tylko sytuacja na parkiecie będzie tego wymagała. A OKC na pewno chcą zakończyć serię w 4 meczach widząc, że reszta faworytów przejechała się jak walec po swoich przeciwnikach. Jednocześnie Houston to nie jest w tym momencie absolutnie drużyna pokroju Bucks czy zdziesiątkowanych Lakers by dostać w pałę u siebie w G4 dużą różnicą pkt, co mogłoby spowodować przesiadywanie Duranta na ławie. Podsumowując - liczę na kawał dobrego basketu i pojedynek Harden - Durant. Czemu kombos zamiast pkt ? Linia ustawiona jest na 35 i to może okazać się na styk, bo w moim odczuciu własnie te 35(+/- 3) punktów to minimum Kevina dzisiaj, a przecież pod nieobecność Russela Durant musi również więcej popracować na tablicach i każda piłka w ofensywie przechodzi przez niego co przełoży się na zbiórki i asysty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Odnośnie overu Nate Robinsona...
Gość w G4 zagrał mecz życia i teraz istnieją dwie możliwości, obie równie (nie)prawdopodobne:
1) Nate dalej kręci takie cyferki - leci na fali zwycięstwa w G4 także w G5, potem Bulls pod batutą Nate&#39;a awansują do ECF itd....
2) Nate za bardzo wierzy w siebie - jest rozgrywajkiem więc łapie piłkę pod pachę, rzuca crazy floatery, wjeżdża pod kosz i dostaje czapy, robi 12pkt na 3-17 z gry. Wk***ienie w zespole sięga zenitu...

Ludzie c&#39;mon! Robinson do Q4 miał 5 (PIĘĆ) punktów w meczu! W G1 rzucił 17, w G2 11 a w G3 7 punktów! Nie dajmy się zwariować.
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
a propo Duranta

Durant 31,5 over i oklahoma wygra w jednym zdarzeniu po 4,00 williamhill⛔ ostatnie sekundy .Ibaka pod koszem spudlowal jak na pusta bramke a bylaby dogrywka .durant 38 Bodajze

Durant regularnie nabija w okolicach 35 i mysle ze oklahoma bedzie chciala dzis zakonczyc serie z houston. niby houston swoj parkiet ,ostatnie 2 mecze na styku bo tylko 3 pkt . ale czy kurs nie jest warty ryzyka, moim zdaniem jest i to bardzo
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
B 146

bart1110

Użytkownik
Bardzo ładny typ znalazłeś, chociaż sporo podkolorowałeś z tymi 35 pkt, bo w sezonie srednio 28 pkt i w tej serii dopiero w ost meczu rzucil over 35, ale wszystko spowodowane oczywiscie obecnoscia, a teraz brakiem Westbricka. Kevin mowil, ze bedzie musial przejac te rzuty, i nie obchodzi go ile bedzie musial ich oddac byleby wygrali(to samo mowil o podaniach, zeby nie bylo ze samolub :p ). Spore value w becie i napewno warto sprobowac, bo ciezko sobie wyobrazic wygrana OKC bez 32 punkcikow duranta wiec granie 1.8 nie ma sensu ????
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
masz racje. moj blad, mialem na mysli ze ostatnio a napisalem ze regularnie.na ostatnie 10meczy wiekszosc kreci powyzej 30. a po drugie ostatnio bylo to samo zdarzenie ktore zagralem z reszta ale kurs byl 3,50. dzis 4,00 . wczoraj bylo kevin garnett over 13,5 i wygrana jego druzyny . zabraklo pkt bo zdobyl 13. kurs tez kolo 4,moim zdaniem gladko powinno.
jedynie co mozna sie czepiac to ze houston gra u siebie i 2 ostatnie mecze close game
pewnie houston chcialoby honorowy mecz wygrac. z drugiej strony oklahoma tez chce juz odpoczac przed nastepna runda
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
na ostatnie 10meczy wiekszosc kreci powyzej 30. a
Na ostatnie 10 meczów linie 30 punktów przekroczył tylko 3 razy.
Mimo, że jest 3:0 uważam, że OKC będzie miało jeszcze dużo problemów w zakończeniu serii. Dzisiaj Houston wygra zdecydowanie i dla mnie kursy ponad 2 to łakomy kąsek. W drugim meczu odrobili -15, w ostatnim było już bodajże -26 i również odrobili i wyszli na prowadzenie. Co pokazuje, że drużyna ma charakter i wole walki, brakuje chyba doświadczenia... Gdyby nie ten fartowny rzut za 3 Duranta to kto wie... Ale jak to mówią, szczęście sprzyja lepszym. Dla mnie dzisiaj Houston wygrywa i to dość zdecydowanie.
@pasek
To nie jest polska ekstraklasa. Tam chcą grać i walczyć do samego końca. Boston wczoraj to pokazał. Zresztą każdy ma inne spojrzenie na ten mecz, ja wyraziłem tylko moje.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Na ostatnie 10 meczów linie 30 punktów przekroczył tylko 3 razy.

Mimo, że jest 3:0 uważam, że OKC będzie miało jeszcze dużo problemów w zakończeniu serii. Dzisiaj Houston wygra zdecydowanie i dla mnie kursy ponad 2 to łakomy kąsek. W drugim meczu odrobili -15, w ostatnim było już bodajże -26 i również odrobili i wyszli na prowadzenie. Co pokazuje, że drużyna ma charakter i wole walki, brakuje chyba doświadczenia... Gdyby nie ten fartowny rzut za 3 Duranta to kto wie... Ale jak to mówią, szczęście sprzyja lepszym. Dla mnie dzisiaj Houston wygrywa i to dość zdecydowanie.
A co jeśli morale poleciało na pysk? W sensie &quot;kurde moglismy miec 2-1, dzisiaj moze nawet 2-2 a jest 3-0 i bronimy sie przed sweepem. Jeszcze żadna drużyna nie wyszła z 0-3 w historii ligi to dajmy sobie spokój&quot;
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Robinson over 13✅
betsson 1,85
Analiza mi się skasowała????. Hinrich out(roto), jak Pasek zauważył Robinson 2 razy w 4 meczach przeszedł tą linię ale w żadnym meczu nawet nie zagrał 30 min więc to i tak niezły wyczyn. Z Nets zagra na bank ponad 35min a jest to typ strzelca i jestem pewien,że ogarnie tak niską linię.

Marathon ma linię aż o 3,5pkt wyższą i coś czuję,że nadal może rosnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
James Harden over 27,5 pkt @ 1,80 betsson
Ostatnia szansa dla Rockets, by ugrać przynajmniej jedno zwycięstwo. Harden rzuca na słabej skuteczność w PO, ale i tak dociągu do ponad 20 pkt. Po pierwsze wiele pilek jest do niego kierowanych, on sam czasami cegli ale myślę, że tym razem zagra z nieco lepszą skutecznością. Lin zmaga się z jakimiś problemami, generalnie przepłacony zawodnik który nie robi żadnej furory. Bez Westbrooka Harden troche rozwinął skrzydła, z drugiej strony Sefolosha często na nim siedzi a Derek Fisher ma już swoje lata. Brodacz oddaje średnio 15 rzutów, nawet po 20 i trudno się dziwić żeby nie przekraczał overów. Już jutro mogą znacznie dłużej pograć w PO, ale potrzebują niezwykle rzutów dystansowych i świetnej dyspozycji Hardena, od którego są w dużym stopniu uzależnieni. Houston szybko przemieszcza się po parkiecie, nie mają solidnej obrony a główną opcją jest ofensywa, w której rządzi Harden po którym powinniśmy się spodziewać więcej szczególnie na zakończenie sezonu.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Czaninho zapodał ciekawy typ, na pewno jest to duże value. Kurs 4 na zwycięstwo Thunder i przynajmniej 32 pkt Kevina, czyli w praktyce over 31.5. Większość buków ma linię na poziomie 35 pkt po równych kursach, plus zwycięstwo Thunder liczmy 1,9. To daje nam w przybliżeniu 3,5, gdybyśmy fikcyjnie zlepili sobie taki zakład u normalnego buka, więc nie dość, że mielibyśmy niższy kurs, to linię wyższą o 3-4 punkty. Można przyjąć, że kurs na over 31,5 u większości buków gdyby był, oscylowałby w granicach 1,5, co po wymnożeniu z wygraną Thunder daje nam około 2,85. Tak więc naprawdę atrakcyjny kurs dali panowie z WilliamHilla.
Dobrym pomysłem wydaje się zagranie tego zakładu i zakładu na Harden przynajmniej 28 + Rockets win, kurs 3,4. Mało prawdopodobne, by Rakiety wygrały bez bardzo dobrego występu Hardena, co z resztą pokazał mecz pierwszy,a także sezon zasadniczy, gdzie życiówka Hardena dała jedyne zwycięstwo &quot;Rakietom&quot;. Over Kevina przy atrakcyjnej linii jaką ma WillHill nie wymaga komentarza, Durant nawet nie kryje w wywiadach, że mu absencja Russela może wyjść tylko na dobre.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pytanko do Speców &quot;enbijejki&quot;, wpadł mi w oko typ na Lopeza over 21.0
Nets pod ścianą ale grają u siebie, poza tym widziałem że Lopez dosyć równo rzuca w tych wszystkich spotkaniach i jak na razie tylko w jednym rzucił 20 a w pozostałych albo 21 albo więcej. Z drugiej strony bej jego punktów Brooklyn na wiele chyba nie może liczyć. Teraz moje pytanie, jak to jest z kryciem czy jest opcja by ktoś z Chicago go wyłączył :?: Czy jednak spokojnie można próbować :?:
 
D 9

denixior

Użytkownik
Ja bym szczerze mówiąc nie dotykał overa na Lopeza, ale z drugiej strony linia jest na styk, będzie na pewno close game a do tego może powtórzy się opcja z dogrywką z ostatniego meczu. Osobiście pobieram
Deron Williams over 20,5 pkt @1,85 Unibet
Dodam że nie wystąpi dzisiaj Hinrich co zwiększa szansę na powodzenie typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Lopez w tej serii duzo trafiał jumperków z dosc znacznej odleglosci, nie zawsze takie beda mu wchodzic , bo pod kosz rzadko pilke dostawał gdzie wiadomo sa najlatwiejsze punkty, szcegolnie ze dzis Nazr M. moze dluzej pograc
Hinrich wypadł i ja gram over Derona, Kirk troche bezfaulowo zawsze potrafił przeszkadzac, Mario i Nate albo faul albo na raz pójda
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 52

mentos

Użytkownik
Co tu duzo pisac. Dla mnie najpewniejszym typem na nocke jest over Duranta. West wypadl wiec prawie wszystkie pilki beda leciec na Duranta. Dostanie z 30 rzutow a wiemy ze to bestia wiec wykorzysta to. Okla bedzie chciala zamknac to na 4-0 wie sie zepna. Przewiduje close game dlatego Durant dostani 40 minut a czas bedzie dzialal na jego korzysc. Tak wiec jasno wynika ze Durant to pyknie. One jest bestia z niesamowicie powtarzalnym nadgarem.
P.S. ostatni mecz w Houston to 41 pkt bez Westbrooka.
Over 36.5 Bet365
odd: 1.83
stawka: 8/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
bet365 ma chyba najwyższą linię na rynku, jak już coś podajecie, to poszukajcie najatrakcyjnieszego rozwązania, dla porównania Tobet czy Bwin mają over 35 po 1,85. Rozumiem, że może sami gracie akurat w bet365, ale typy w dziale się chyba podaje dla ludzi, więc taka moja mała sugestia, by poświęcić te szalone 2 minuty i podać najbardziej opłacalny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom