>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Panowie, dyskutujecie o Durancie, o Robinsonie.. A zapomnieliście o jednym z największych ceglarzy jakich znam*.
Średnia w regular season - 14.0 ppg, średnia w serii - 12.7 ppg. Wątpię by przebił linię, bo punkty będzie nabijać głównie Durant. Więc dlaczego by nie spróbować?
Kevin Martin under 15.5 pts | 1.85 @ betsson
Zdobył 16 punktów, szlag by to..
*subiektywna opinia
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
A.Horford. Total Points over 17.0 @ 1.90 marathonbet ✅✅ e: 18 pkt
Linia na pewno do pokrycia przez Horforda. Powiem szczerze Atlanta zaimponowała mi zatrzymując na 69 punktach Indiane w game 3. Dziś mają szanse wyrównać stan rywalizacji. Aby tak się stało potrzebny jest kolejny świetny występ środkowego Jastrzębi. W ostatnim meczu Horford zdobył 26 punktów, miał 12/20 z gry, do tego dołożył 16 zbiórek w tym 6 ofensywnych. Spędził na parkiecie 40 minut. Widać więc jak ważną postacią jest w zespole Atlanty. Dziś mamy bardzo ważny mecz, który Jastrzębie muszą za wszelką cenę wygrać, więc również liczę na dobry występ Ala. Grać powinien długo bo nie spodziewam się by któryś z zespołów znacząco odjechał.
W betcity jest linia 16,5 ale po kursie 1.72
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ja na dziś troszkę pokombinuję, ale typ przemyślany oparty na statystykach.
Mianowicie: Nets - Bulls, Away team total assists: under 20, Betsson, 1.85
Dlaczego tak? Ano dlatego, że w moim odczuciu ta linia to w przybliżeniu średnia z ostatnich czterech spotkań, gdzie Byki notowały 15, 17, 21 i 34 asysty. Przejdźmy do sedna... Po pierwsze ostatnia cyferka to asysty z meczu zakończonego potrójną dogrywką i liczę, że coś podobnego nie będzie miało miejsca ???? Dodatkowym argumentem i jak dla mnie kluczowym jest absencja w dzisiejszym meczu Hinricha http://www.rotoworld.com/headlines/nba/208263/kirk-hinrich-in-boot-out-game-5-maybe-more a przecież to główny rozgrywający Chicago, który dostawał sporo minut gry, od siebie dawał najwięcej asyst w swojej ekipie (14 w meczu z dogrywkami). Skoro nie licząc tego jednego spotkania w pozostałych trzech linia została przekroczona tylko raz i to zaledwie o jedną asyste, gdzie Hinrich miał 5 asyst (najwięcej w drużynie) to kto dzisiaj ma to przejąc? No właśnie... Robinson lubi porzucac i nie notuje zbyt dużej ilości asyst, Deng potrafi dograc kilka piłek w meczu, to samo Boozer czy Belinelli, ale nie oszukujmy się kreatorami gry to oni nie są i uważam, że dzisiaj asysty w ekipie gości zamkną się w pułapie 15-18.
Dodatkowo
Atlanta - Indiana under 187, kurs 1.85, Betsson
Durant double double, 2.40, betsson, W ostatnim meczu KD zebrał 14 piłek pod nieobecnośc Russela. Punkty to formalnośc...
Pozdrawiam i życzę udanej nocki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bej 178

bej

Użytkownik
Away Team Total Assists
under 22 1.85 @ Betsafe
Cytat:
The last time the Thunder played a game without Russell Westbrook, they were the Seattle SuperSonics
Westbrick to nie jest PG, który dużo asystuje ale Reggie Jackson (prawdopodobnie jego zmiennik) nie jest pod tym względem lepszy. Ma podobny trochę styl gry do Russela - lubi wchodzić pod kosz i poceglić na dystansie, better scorer than passer.
Kluczowym elementem dla OKC będzie zgranie, a tego może być brak. Jackson nie spędzał wiele czasu na parkiecie z zawodnikami z s5. Z ławki pewnie będzie wchodził na 1ke Fisher. Nie jest to topowy ball handler, dodatkowo ma już 38 lat na karku. O asysty może być ciężko. Dodam jeszcze, że średnia z sezonu to trochę ponad 21as. na mecz.
Tak pisałem ostatnio, było izi ✅ więc podtrzymuję. Zmienia się tylko lekko linia
under 21.5 asyst OKC @ 1.85 Betsafe ✅
W ostatnim meczu uciułali 14 asyst, a ww Fisher i Jackson mieli, uwaga po 1dnej asyście. Ball movement kuleje ale co się dziwić jak to Durant jest tym który bierze się za rozgrywanie. To nie jest taki typ zawodnika jak LeBron, który potrafi zrobić double digit po stronie asyst.
Spodziewam się podobnej sytuacji jak w poprzednim spotkaniu, imo max 18 asyst.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dwill 620

dwill

Użytkownik
Brooklyn Nets - Chicago Bulls
1(-6)
2.00
Pinnacle
5/10
Stan rywalizacji 1:3
Mecz z cyklu Hello Brooklyn or Good Bye Brooklyn.
Sam Steven Spielberg nie byłby w stanie rozpisać takiego scenariusza, który odbył się w czwartym bezpośrednim meczu obu ekip.
W dzisiejszym meczu zabraknie Kirka. Spore osłabienie.
W meczu, gdzie były trzy dogrywki , w czwartej kwarcie i w dogrywkach brakowała Williamsa. JJ zrobił, co mógł.
Myślę, że ta seria będzie miała dalszy ciąg.
Rockets - Thunder 1 @ 2.00 Pinnacle 5/10
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Panowie, dyskutujecie o Durancie, o Robinsonie.. A zapomnieliście o jednym z największych ceglarzy jakich znam*.

Średnia w regular season - 14.0 ppg, średnia w serii - 12.7 ppg. Wątpię by przebił linię, bo punkty będzie nabijać głównie Durant. Więc dlaczego by nie spróbować?

Kevin Martin under 15.5 pts | 1.85 @ betsson

*subiektywna opinia
To że potrafi ceglić na potęge wiadomo nie od dzis , ale przy nieobecnosci Westbrooka dostanie 30+ minut i odda myśle w granicach 15 rzutów plus kilka osobistych dolozy. Caly czas nalezy pamietac że potrafi sieknac z dystansu i dużo próbuje . Nawet przy bardzo slabej skutecznosci ta linia 15.5 jest do zeżarcia. Sam myślałem nad overem Martina ale jednak pograłem over 100 Houston
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
R. Evans over 11,5 rebounds @ 1,66 Bet365 ✅
W ostatnich meczach 12,8,13,12. Wiadomo jakim zbierającym jest Lopez. Myślę, że dzisiaj, kiedy Brooklyn ma nóż na gardle będą walczyć o każdą piłkę, bo w meczach, które oglądałem wiele ważnych piłek zebrał im sprzed nosa Noah.

Dzięki ted za info z bwin. Nie wiedzialem, że też potrafią dać coś fajnego na graczy.
@xmarcinx - ostatnio grałem o12, dziś o12 stało w betssonie po 1,75, więc wobec tego wolę mniejszą linię i win w przypadku dokładnie 12 zbiórek
 
M 52

mentos

Użytkownik
bet365 ma chyba najwyższą linię na rynku, jak już coś podajecie, to poszukajcie najatrakcyjnieszego rozwązania, dla porównania Tobet czy Bwin mają over 35 po 1,85. Rozumiem, że może sami gracie akurat w bet365, ale typy w dziale się chyba podaje dla ludzi, więc taka moja mała sugestia, by poświęcić te szalone 2 minuty i podać najbardziej opłacalny typ.

Rozumiem. Ale w takich okolicznosciach to nawet ta najwyzsza linia wejdzie, bo Durant przy swej skutecznosci powinien pyknac 40. Odgrywa teraz najwazniejsze skrzypce i zrobi to.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Kevin Durant to score 32 or more points and the Thunder to win @ 4.00 ⛔
WH


1. Nigdzie nie ma 2@ na OKC
2. Nigdzie nie ma linii 32 (35-37 jest)


BTW - dla mnie kwestia zwycięzcy tego spotkania to klasyczne 50-50, lecz over 32 pkt Kevina oceniam na 85% więc widzę value w tym becie i lekko przykładam.


edit: wiele nie brakło, ważne, że główny typ Duranta na plus ;)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
R. Evans over 11,5 rebounds @ 1,66 Bet365
W ostatnich meczach 12,8,13,12. Wiadomo jakim zbierającym jest Lopez. Myślę, że dzisiaj, kiedy Brooklyn ma nóż na gardle będą walczyć o każdą piłkę, bo w meczach, które oglądałem wiele ważnych piłek zebrał im sprzed nosa Noah.
Po kursie 1,66?? Daruj ale to nie ma wielkiego sensu

ted // w bwin 1,85
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
watpie zeby go oszczedzali na ten mecz.przeciez jak wygraja to se odpocznie pare dni do nastepnej rundy. jesli nie wygraja to bedzie musial dalej grac w tej rundzie.
jest w williamhillu jeden haczyk ze zawodnik musi grac minimum 20minut. ale w tym typie to jednak pewne ze zagra wiecej.
Bizon91 dobrze napisal ze mozna tez zagrac w druga strone harden over 27,5 i win houston placa po 3,40 u williama
od siebie chcialem podziekowac wszystkim za plusy +.
nigdy nie nawidzilem grac w kosza ale obstawianie nba rajcuje strasznie
czekamy na mecz oklahomy.juz tylko godzinka. do obejrzenia u williama
 
L 0

lebron20

Użytkownik
Denver Nuggets - Golden State Warriors : typ : 2
4.10 @betsson
Jak wiadomo GSW wygrywa 3-1, będą chcieli zakończyć serię jak najszybciej. Moim zdaniem szanse na wygrane wynoszą 50/50, a ponieważ kurs bardzo wysoki stawiam na GSW.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Denver Nuggets vs Golden State Warriors
Warriors handi (0: 10) @ 1.61 Bet365 107:100 ✅
Warriors over 103 pts @ 1.93 Betsson 100 pts ⛔
Jarrett Jack over 30 pts + reb + ast @ 1.85 Betsson 20pts + 5 ast + 6 reb = 31 ✅
Denver jak zazwyczaj polska reprezentacja piłkarska ma mecz o życie i przedłużenie nadziei o awansie. Teoretycznie z nożem na gardle powinni być jeszcze bardziej zmotywowani, ale czy to na pewno będzie dla nich handicap, a nie dodatkowa presja? Nuggets w PO co tu dużo mówić zawodzą. Zaledwie jeden wygrany mecz we własnej hali, 2 punktami i seria 3 porażek.
Buki upatrują w gospodarzach zdecydowanych faworytów tego meczu (1.25 na Win Denver) nie zważając na ostatnie ich pojedynki. Warriors grają ze świetną skutecznością, może poza pierwszym meczem (trema?), ale jak to mówią pierwsze koty za płoty, potem było tylko lepiej. Prawda, że nie ma Lee, ale żeby było śmieszniej bez niego wygrali wszystkie spotkania, więc czy to jest osłabienie?
GSW nie muszą wygrać tego spotkania, ewentualnie będą mieli jeszcze następne szanse, ale są w gazie, więc czemu nie dobić rannego? Zabezpieczam się dość wysokim handicapem po i tak ładnym kursie, spodziewam się close game.
Curry rozpędził się na dobre i chyba nie zamierza się zatrzymywać, dotrzymuje mu kroku Jack, jest jeszcze przecież Landry, Thompson, Barnes. Zdecydowałem się na over Jacka, który podobnie jak Curry po słabszym pierwszym meczu zaczął rzucać na kosmicznej skuteczności (10/14, 10/15, 7/8), również przy szybkiej grze zbiera dużo asyst, a i łatwiej o zbiórki przy braku Lee.
Ja osobiście zaryzykowałem granie na suchy win GSW @ 4.10. Uważam, że mają wystarczająco dużo argumentów, żeby skończyć sezon Denver.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ja dzisiaj zagram taki dubelek: (bet365)
LA Clipers - Memphis OVER 172.5 (1.41) 93:103 ✅✅✅
-w sezonie 2011/2012 mało kiedy padł under (chyba nawet w ogóle) bariery 172 pkt. Memphis typowo UNDEROWA drużyna, od razu chce się szukać i grać jakiś under, ale z doświadczenia wiem, że wtapia się takie zakłady i nie raz wtapiałem w takim szukaniu na siłę... Memphis stara się ostatnio (i nie tylko) regularnie rzucać te 90 pkt, nie jest to jakaś dziadowska drużyna i w konfrontacji z drużyną, która myślę, że dzisiejszy mecz wygra, to niedźwiadki rzucą te 90 pkt, a jeśli nie pójdzie po mojej myśli, to Clippersi pokryją mi ten overek...
Denver Nugets - GS Warriors +11,5 2 (1.52) 107:100 ✅✅✅ -dogonili Nuggetsów na szczęście :eek:
tak jak napisał Kebi, również liczę na podtrzymanie serii close-game z ostatnich meczy (nie licząc tego pierwszego spotkania, które traktuję jako &#39;otrzaskanie się&#39;) i uważam, że drużyna Denver jest zdecydowanie za bardzo faworyzowana przez buki... nie wiem, może tam jakieś kontuzje przetrzebiły drużynę? :? -ale ja nie wnikam w to tak mocno... przecież nie będągrali 4vs5 :? ...uważam, że ten mecz raczej wygra Denver, ale koszykówka to nieobliczalny sport i korzystam z kursu przy takim handicapie.
ako: 2.16 ✅✅✅ -dla mnie spoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik


Chris Paul over 19 punktów @ 1,90 betsson✅
Clippers wracają na swój parkiet po dwóch porażkach z rzędu w Memphis. Paul określił piąty mecz jako typowy &quot;must win&quot; i należy się z nim zgodzić. Jeżeli zespół z Los Angeles myśli o awansie do półfinału, to bezapelacyjnie potrzebują dobrej dyspozycji Paula. Lider Clippers zaliczył bardzo słaby mecz w gamie 3, w następnym znacznie się zrehabilitował rzucając 19 pkt dokładając 6 asyst. Każdy mniej więcej świadomy jest umiejętności Paula i wagi pojedynku. Pod koszem Memphis szaleje, Gasol i Randolph to dwie zabójcze ogniwa i ciężko będzie ich zatrzymać. Los Angeles mimo wszystko musi narzucić swój styl gry, zagrać solidnie w ofensywie jak i defensywie. Grizzlies wiadomo zrobią wszystko, żeby zwolnić tempo i pograć obroną. Paul na przeciw siebie ma Conleya, który nie jest rewelacyjnym obrońcą. Jeśli chodzi o statystyki - pierwszy game 24 pkt, 19, 8, 19. Po ostatnich komentarzach rozgrywającego Clippers liczę na jeszcze lepszą dyspozycję z jego strony, bo nie ma mowy o zwycięstwie LA bez dobrego Paula. Chris nie jest jakimś dystansowcem, ale swoje potrafi rzucić i 20 pkt nie jest poza zasięgiem.


Golden State Warriors +9 @ 1,81 Marathonbet✅
Golden State ML @ 4,65 - za drobne value marathonbet⛔ cel=zlikwidowac Curry&#39;ego
Ty Lawson over 20,5 @ 1,72 betcity⛔
Tym razem wrzucę tylko fragment swojej poprzedniej analizy:
Czy Warriors odstają od rywala? Grają gorzej czy też brakuje im umiejętności? Właśnie nie, oglądałem każdy mecz z tej serii i w mojej opinii Warriors bardziej zasługują na awans aniżeli Denver. Pierwsze spotkanie GSW gra jak równy z równym, Miller załatwia ich w końcówce, drugi pojedynek świetna skuteczność Wojowników i win. Trzeci mecz, Denver jedynie dominuje w dużym stopniu w drugiej kwarcie , Brewer daje popis z ławki i 10-cio punktowa przewaga. Druga odsłona świetna dyspozycja Curry&#39;ego i Jacka i mamy zwycięstwo. Należy też przyznać, że duża szczęścia mieli podopieczni Jacksona pod koniec, ale Denver też mialo swoją szansę chociażby po błędzie pięciu sekund Jacka. Nade wszystko rzuca mi się w oczy reakcja GSW na stratę Lee i rzeczywiście można przyznać, że radzą sobie bardzo dobrze bez niego. Landry przejawia dobrą dyspozycję, jednak wychodzi z ławki - Jackson gra tylko z nominalnym Bogutem pod koszem, do s5 dołączył Jack, który robi niezłą furorę. Liczę na jeszcze lepszy występ Curry&#39;ego, który grał dość rozważnie szczególnie na początku. No i wiadomo Thompsona na którego zdołałem zagrać i akurat w trzecim meczu zdarzyła mu się słaba skuteczność. Obrona też nie najgorzej. W ekipie Denver gdyby nie Lawson to byłoby naprawdę ciężko, bo rozgrywający gości to najniebezpieczniejsza postać w tej serii i pomimo swojego wzrostu potrafi nieźle wjeżdżać pod kosz.
W tej serii nic się nie zmieniło. Denver nie nauczy się bronić w ciągu dwóch dni. Przewaga parkietu na pewno jest jakimś argumentem po stronie Nuggets, jednak nie przejawiają formy z sezonu regularnego. I jeden mecz niczego nie zmieni. To Warriors są w gazie, Curry, Jack i Bogut grają rewelacyjnie i gospodarze nie mają na nich odpowiedzi szczególnie na tego pierwszego. Na centrze Koufos prezentuje się słabo, McGee nie gra na dobrym, regularnym poziomie. Landry też jest ważny ogniwem, jak widać brak Lee - kluczowego gracza nie jest widoczny. Dodatkowo pozycja rozgrywającego - Curry kręci świetne statystyki, ale nie należy zapominać o Jacku. Gość gra na bardzo wysokim poziomie i jest jednym z kluczy do sukcesu w grze Warriors. Lawson z Millerem nie osiągają takiego poziomu jak ta dwójka, chociaż Ty faktycznie rozgrywa bardzo dobrą serię. Denver podwaja Curry&#39;ego, lecz i tak nie są w stanie go zatrzymać. Iguodala siedzi na Thompsonie, który owszem rzuca na cienkiej skuteczności jednak co z tego jeżeli jest grupa lepszych shooterów. Zespół Jacksona wygląda o wiele lepiej i moim zdaniem trzeba na nich grać. Nuggets nie poprawiają błędów z poprzednich spotkań, powtarzają w kółko to samo - totalnie nie poprawili obrony, pozwalają Warriors na rzuty trzy punktowe. Jeśli drużyna co mecz traci ponad 110 pkt na mecz, to sorry ale nie widzę ich w przyszłej serii. Golden State rzuca na dobrej skuteczności już od trzech spotkań, pierwszy mecz był bardzo wyrównany i ostatecznie skończył się wygraną Denver tylko dzięki trafieniu Millera. Jackson jest niewątpliwie bardzo skutecznym trenerem, stawia na rotacje a Karl nastawia się wyłącznie &quot;szybkie tempo&quot; co nie przynosi korzyści. Warriors wygląda na drużynę o wiele pewniejszą i nie zdziwię jeżeli zakończą tą serię w Denver. Mają ku temu duże szanse, Denver kolejny raz pod znacznie większa presją i uważam, że dawaniu +8 i ponad 4 zł na gości to spora przesada. Podobny przypadek był w Oakland, kiedy to buki stawiały ujemny handicap na Nuggets pomimo dobrej serii Warriors u siebie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
a co sadzicie o typie z williama

chris Paul over 19,5 i win kniksow po 2,75

w serii maja 2 - 2 . wszystkie 4 spotkania wygrywali gospodarze co pokazuje jak wazna jak publika i swoj parkiet w tej rywalizacji.
Chris przekraczal ta linie 3 razy na 5 meczy,a jeden byl na pograniczu 19.
na moje clippersi zdobeda dzis okolo ponad 95 pkt i wygraja . jesli przegraja to jest bye bye moim zdaniem.

jeszcze taki typ.
clippersi over 95,5 2,50 williamhill

clippersi przez 22 spotkania u siebie. liczac regularny sezon oczywiscie , przekraczali normalna linie 92,5 20/22 a 96 i wiecej bylo 16/22.po takim kursie moim zdaniem warto. mimo ze memphis to underowa druzyna
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Ty Lawson to score 25 points or more and the Nuggets to win @ 5.00
WH
Znow ciekawy becik wystawił WH, dla mnie spore value, Lawson jest liderem Denver, po kontuzji piety nie ma juz sladu, serie zaczął wolno ale rozkręcił się, beda potrzebować dzis jego dobrego wystepu, linie na niego srednio po 22 pkt 1.8 kurs, a na win denver kreci sie koło 1.25, wiec za te 3 punkciki wiecej bardzo przyjemny kurs. Lawson jest dla mnie jednym z czolowych pg, bardzo szybki, dobrze konczy w pomalowanym, poprawil znaczaco rzut. Mysle ze bardzo mu pomoglo to ze na poczatku kariery byl backupem Billupsa i podlapal co nieco od weterana. Dla mnie value i proboje ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Golden State Warriors
Typ: Ty Lawson zdobędzie 25 punktów lub więcej i Denver Nuggets wygrają (Lawson musi grać co najmniej 20 minut, inaczej zakład nieważny)
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Bardzo mi się ten typ podoba i widzę tutaj dużo większe szanse powodzenia niż pokazuje to kurs. Denver Nuggets to była najlepsza drużyna w całej lidze jeśli chodzi o grę na własnym parkiecie. Wygrali oni 38 spotkań przy zaledwie 3 porażkach. Taki bilans robi wrażenie i jest nawet lepszy od tego jakie miało Miami Heat. W tym sezonie Nuggets tylko ra przegrali u siebie z Golden State Warriors i na ich nieszczęście było to właśnie w playoff w drugim meczu serii. Nie chce mi się wierzyć, by przegrali drugi mecz z rzędu u siebie z przeciętną drużyną jaką jest Golden State. Ty Lawson jest teraz w doskonałej dyspozycji. W ostatnim meczu wyjazdowym z GSW zdobył on 26 punktów, a mecz wcześniej aż 35. Skoro na wyjeździe tak dobrze mu szło, to u siebie tym bardziej może poszaleć. Uważam, że ten mecz wygra Denver Nuggets, a Ty Lawson zdobędzie co najmniej 25 punktów.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Denver Nuggets - Golden State Warriors over 211,5 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365

Dzisiaj zdecydowałem się zainwestować swoje fundusze w over 211,5 pomiędzy ekipą Denver Nuggets a Golden State Warriors. 5 mecz tej serii rozegrany zostanie w Pepsi Center. Denver jeśli chce dalej liczyć się o pozostanie w grze po tytuł, ten mecz musi wygrać. U siebie ekipa George Karl&#39;a jest niebywale silna. W regular season doznali tylko bodajże 3 porażek. Dlaczego over 211,5? Linia wysoka to fakt, ale czy na 2 zespoły tak usposobione ofensywnie to dużo? Moim zdaniem nie. Obie ekipy lubią ofensywny basket, szybkie, krótkie akcje z wejściami w &#39;&#39;pomalowane&#39;&#39; to chleb codzienny dla drużyn Karl&#39;a i Jackson&#39;a. Poza tym, w obu ekipach są wyborowi strzelcy dystansowi: Stephen Curry, Klay Thompson, Andre Iguodala czy Chandler potrafią zdobyć punkty akcją backcourto&#39;ową. Denver dzisiaj musi zastosować swoją taktykę, czyli run &amp; gun. Tutaj dzisiaj trzeba wygrać nieważne jak. Nie powinno dzisiaj być kalkulacji co do zmiany taktyki zastosowanej przez team z Pepsi Center. Linia 211,5 na pewno spokojnie do ogarnięcia. Liczę na dobry ofensywny mecz z obu stron. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom