>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Taj Gibson (illness) is a game-time decision for Thursday&#39;s Game 6 vs. the Nets.
Luol Deng and Taj Gibson are both game-time decisions on Thursday after they missed shootaround due to illness.
Kirk Hinrich (calf) has been ruled out of Thursday&#39;s Game 6 vs. Brooklyn.
Hinrich out, Gibson i Deng nie brali udziału w treningu rzutowym przed meczem i najprawdopodobniej również możemy ich dziś nie zobaczyć.

W takim wypadku:

Robinson over 17.5 (1.85) Betsafe ✅
Nate ostatni bez Kirka grał ponad 40 minut i nabił 20 rzutów na wcale nie jakiejś dobrej skuteczności, ciężko sobie wyobrazić aby nie przeskoczył takiej linii skoro praktycznie nie ma dla niego zmiennika.

Ja pograłem jeszcze: Boozer double-double (2.05) Etoto ✅
Nie wiem, czy jest to gdzieś u netowych buków, ale jeśli nie to dobrą opcją jest też Boozer over 10.5 zbiórki (2.00) Betcity ✅
Jeśli nie będzie Gibsona to Carlos dostanie grubo ponad 40 minut, praktycznie nie będzie schodził z boiska i taką linię powinien pokryć.

Co do spotkania Nuggets to:

Lawson over 21.5 (1.87) Marathon ⛔

Rozgrywający Denver wyraźnie bierze ciężar zdobywania punktów na siebie, ostatnio tylko 19 punktów przez słabą skuteczność, ale wcześniej uż 26 i 35 oczek. Powinien to ogarnąć, mecz będzie bardzo overowy.

Curry over 26.5 (1.88) Marathon ⛔

Zobaczymy czy siedział mu będzie dziś rzut, jeśli tak to spokojnie nawet ze 35 punktów nabije. Ja zaryzykuje.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Golden State Warriors - Denver Nuggets gospodarze over 9,5 trójek -&gt; 1,85 -&gt; Betsafe


Dzisiaj zdecydowałem się na postawienie overka 9,5 rzutów za 3 pkt ekipy gospodarzy z Oakland. W teamie Golden State Warriors jest komu rzuty oddawać i celnie trafiać. Co najważniejsze w spotkaniach rozegranych team gospodarzy oddawał dużo prób za &#39;&#39;3&#39;&#39;. Stephen Curry, Klay Thompson, Jarrett Jack na nich dzisiaj najbardziej liczę. Tak naprawdę, jeśli będą mieć dzień rzutowy na dobrym % to o over jestem spokojny. Harrison Barnes też potrafi sieknąć trójeczkę. Dobry kurs adekwatny do ryzyka, i moim zdaniem solidny bet na ten mecz. 1x2 nie opłaca się typować w tym meczu, ponieważ kurs na Denver jest mocno zaniżony, oddsmakerzy oceniają szanse obu zespołów 50/50.



Golden State Warriors - Denver Nuggets -&gt; Ty Lawson &amp; Stephen Curry over 48,5 pkt -&gt; 1,85 -&gt; BetCity


Kluczowy mecz dla obu ekip i ciężar gry będzie spoczywał na liderach obu zespołów: Stephen Curry oraz Ty Lawson dzisiaj powinni oddać sporo rzutów, a linia 48,5 pkt jest spokojnie do przekroczenia przez obu zawodników. Curry over 30 może spokojnie dzisiaj wyrobić, Lawson 25 pkt też sądzę, że dołoży. Fajny zakład łączony zaoferowany przez BetCity zdecydowanie do grania. Oba zespoły nie prezentują gry defensywnej, obaj zawodnicy łatwo dostają się w pole 3 sekund. Życzę owocnych typów. Rambo



Pozdrawia Pawacki ze zlotu, który i tak &#39;&#39;znaffcą&#39;&#39; nie jest, a ranga jemu przyznana to pomyłka MoDteamu ;)
 
tenisfan7 42

tenisfan7

Użytkownik
Brooklyn Nets - Chicago Bulls 2,10 MarathonBet

Nets z nożem na gardle, muszą dziś wygrać, bo inaczej pożegnają się z rozgrywkami. Bulls bardzo osłabieni - na pewno nie zagra Hinrich, prawdopodobnie braknie też Gibsona i Denga. Bez tych trzech graczy Byki tracą dużo, na tyle dużo, iż mogą mieć spory problem z ograniem zdeterminowanych brooklyńczyków.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Carlos Boozer powyżej 19. @1.85 buk:Betsson ⛔

Nate Robinson powyżej 17.5 @1.72 buk:Betsson ✅

Dobry i ciężki mecz się szykuje dzisiaj dla Chicago.Wobec prawdopodobnej nieobecności Gibsona i Denga oraz Hinricha odpowiedzialność za zdobywanie punktów spadnie dzisiaj na Boozera i Robinsona którzy dostaną dzisiaj sporo minut ze względu na brak dobrych zmienników.Poza tym Byki są o krok od awansu,na pewno bd chcieli dzisiaj wygrać aby zakończyć serie już dzisiaj.

Oprócz tego zgadzam się z resztą załogi i wchodzę dzisiaj w win GSW.

Aaa nikt tutaj chyba nie podał overa D-Williamsa
D.Williams. Total Points (21.0) typ: Over @1.85 buk: Marathonbet ⛔????
Tutaj krótko i dosadnie,mnóstwo osób typuje dzisiaj win Netsów,bez dobrej gry Williamsa i jego pokaźnej zdobyczy punktowej nie ma opcji na win Netsów.Do tego dochodzi brak Hinricha,czyli Williams bd kryty przez Robinsona.
 
F 30

fafarafa

Użytkownik
Myślę, że warto stawiać na dziś na Brooklyn Nets. W Chicago plaga kontuzji.
Rose wciąż out, Noah walczy z kontuzją stopy, Hinrich out, Deng, Gibson, a teraz także Robinson (źródło: KC Johnson, beatwriter Chicago) przeziębieni.
W tej chwili na bet365 kurs na Nets cały czas 2.00 i myślę, że warto to brać.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
wlasnie oficjalne info doszlo:
zabraknie dzis denga(chociaz byl w starting lineupach podany) w bullsach wiec jak ktos nie spi niezle value zlapie ????
 
L 0

lebron20

Użytkownik
Memphis Grizlies - LA clippers
typ :2 kurs: 3.45 @Betsson
Must win dla LA. Moim zdaniem szanse na wygraną druzyn 50/50, ale przy takim kursie warto zaryzykować.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
New York- Boston zw 1.76 bet365
Cóż zdaję mi się że wygrają gospodarze. New York ma szanse po raz kolejny zakończyć tę serię i uważam że tak się stanie. Boston wygrywa 2 mecz z rzędu na parkecie rywala? Nie sądzę. Carmelo i spółka muszą szybko się pozbierać po ostatnich dwóch porażkach bo inaczej decydujący mecz będzie w Bostonie. W ostatnim meczu zabrakło celnych trójek i to przesądziło o wyniku. w Bostonie cała piątka zagrała solidnie, ale czy są w stanie drugi raz tak zagrać? Dziś liczę na Carmelo bo ostatni mecz średnio mu wyszedł nie trafił żadnej trójki, oraz na Smitha, który pomimo trzech trójek nie trafił żadnego z sześciu rzutów za dwa. To by było za piękne żeby Boston doprowadził do piątego meczu.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
New York- Boston zw 1.76 bet365

Cóż zdaję mi się że wygrają gospodarze. New York ma szanse po raz kolejny zakończyć tę serię i uważam że tak się stanie. Boston wygrywa 2 mecz z rzędu na parkecie rywala?
grają w TD Garden, więc Twoją analizę można o kant d..y potłuc.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Randolph over 9.5 zbiórki (1.75) Betcity
Występ Griffina jest wątpliwy, jeśli nie zagra luzu pod koszem będzie wystarczająco, ale nawet jeśli pojawi się na boisku to ta linia powinna na luzie pęknąć. Zach jeśli chodzi o mecze wyjazdowe często ma problem z nabiciem podwójnej ilości zbiórek, ale dziś Miśki grają u siebie a tam Randolph w ostatnich 12 spotkaniach 11 razy pokrywał taką linię na zbiórki. Z-Bo luźno powinien sieknąć dziś jakieś double-double.
Durant over 36.5 (1.92) Etoto
Po prostu nie wierze, że KD drugi raz zaliczy tak katastrofalny występ jeśli chodzi o skuteczność za 3. Ostatnio jedynie 1-8 z trójek i to wystarczyło do nabicia tych 36 punktów Dziś OKC grają na wyjeździe i na pewno będą chcieli zamknąć tą serie, jednocześnie mecz zapowiada się na mega równy i mega overowy. Durant praktycznie nie powącha ławki dziś. 40 oczek co najmniej sypnie
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Boston Celtics - New York Knicks
Raymond Felton over 14.5 pts @ 1.75 Betsson ⛔ 11 pkt 5/14 z gry ????
Miało skończyć się sweepem, a tu mamy spotkanie nr. 6 w TD Garden. Kto postawił na to pieniądze, gratuluję. Boston zaskoczył wygrywając w hali Knicksów i mają szansę na doprowadzenie do rozstrzygającego siódmego meczu.
Do rzeczy. Dlaczego Knicksi nie skończyli tej rywalizacji w czwartek? Znowu zawiodły dystansówki. Ledwie 5 trafionych rzutów przy 22 oddanych (aby zobrazować Boston miał ich 11 przy tej samej ilości prób). Trudno powiedzieć co może się wydarzyć w TD Garden, dlatego wynik dla mnie no bet, a pod lupę wziąłem over Feltona.
Zacznę od tego, że kursy już spadają, ja zdążyłem jeszcze pograć po 1.85, w tej chwili spadł do 1.75. Raymond w PO gra bardzo dużo. Oddaje po kilkanaście rzutów w meczu, na niezłej skuteczności. Linii wystawionej przez Betsson nie pokrył tylko w pierwszym meczu, zabrakło mu 2 pkt. Carmelo jest nieregularny. Prawda, że dużo rzuca, ale ze skutecznością bywa różnie (0/5, 0/7 z dystansu?, punkty nabija dzięki temu, że oddaje grubo przeszło 20 rzutów/mecz). Smith z kolei spuścił nieco z tonu, nie przekroczył jeszcze linii 20pkt w PO. Raymond wydaje się najregularniejszym zawodnikiem Knicksów, ze średnią 18.4 PPG. Ofensywa uzależniona jest od wyczynów tej trójki, bo Shumpert, Novak, Chandler, Kidd nie odgrywają tak ważnej roli. Jeżeli nie chcą doprowadzić do meczu nr. 7, ich gwiazdy muszą stanąć na wysokości zadania.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Knicks @ Celtics
1.76 ✅
Bet365
Game 5:
Kevin Garnett - 37 lat - 38 minut
Paul Pierce - 36 lat - 44 minuty
Jason Terry - 36 lat - 35 minut
---------------------------------
17/44 z gry, 6/6 FT, 9/17 3PT, 49/92 punktów dla Celtics
Celtowie grają z nożem na gardle i nie pi****lą się w tańcu. Must win to must win, co z tego, że mamy 140 lat... No i mamy game 6, ale to już absolutne maksimum dla Celtów. 9/17 zza łuku przy 11/22 całej drużyny, tylko dlatego Celtowie byli w ogóle w grze. Ain&#39;t gonna happen&#39; tonight. A z drugiej strony J. Kidd - 40 lat, 21 minut; P. Prigioni - 36 lat, 13 minut; K. Martin - 36 lat, 13 minut.
Jest różnica? Zwyczajnie braknie pary w płucach.
 
N 23

nekar

Użytkownik
LA Clippers - MEM Grizzlies
Zach Randolph revealed that his ankle is &quot;banged up&quot; and it&#39;s &quot;as big as a balloon&quot; right now. - ROTOWORLD ZA ESPN.
Wobec powyższego - Zach under 10.5 rebounds with bet365 2.10 ✅
Zach RandolpH - 5 rebounds, z dobrym kursem:grin:
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
LA Clippers - MEM Grizzlies
Zach Randolph revealed that his ankle is &quot;banged up&quot; and it&#39;s &quot;as big as a balloon&quot; right now. - ROTOWORLD ZA ESPN.
Wobec powyższego - Zach under 10.5 rebounds with bet365 2.10
Żadna nowość, przecież całe PO gra z kontuzją.
New York- Boston zw 1.76 bet365
Cóż zdaję mi się że wygrają gospodarze. New York ma szanse po raz kolejny zakończyć tę serię i uważam że tak się stanie. Boston wygrywa 2 mecz z rzędu na parkecie rywala? Nie sądzę. Carmelo i spółka muszą szybko się pozbierać po ostatnich dwóch porażkach bo inaczej decydujący mecz będzie w Bostonie. W ostatnim meczu zabrakło celnych trójek i to przesądziło o wyniku. w Bostonie cała piątka zagrała solidnie, ale czy są w stanie drugi raz tak zagrać? Dziś liczę na Carmelo bo ostatni mecz średnio mu wyszedł nie trafił żadnej trójki, oraz na Smitha, który pomimo trzech trójek nie trafił żadnego z sześciu rzutów za dwa. To by było za piękne żeby Boston doprowadził do piątego meczu.
Ok, widzę moderatorzy maja gdzieś dobro innych użytkowników, więc małe sprostowanie.
Jeżeli Ci się zdaje, że wygrają gospodarze to powinieneś typować Boston, bo to oni grają dzisiaj u siebie i nie wprowadzać w błąd innych mniej obeznanych userów. Jaki piąty mecz wtf? To jest game 6 i albo kończymy dzisiaj (wygrana NYK), albo gramy decydujące starcie w Nowym Jorku.
 
N 196

nicks

Użytkownik
LA Clippers - MEM Grizzlies
Zach Randolph revealed that his ankle is &quot;banged up&quot; and it&#39;s &quot;as big as a balloon&quot; right now. - ROTOWORLD ZA ESPN.
Wobec powyższego - Zach under 10.5 rebounds with bet365 2.10
Buaaaa co ty wygadujesz .Z Bo ma taka kostkę od paru .miesięcy w zasadniczym pauzował 4 spotkania przez to. A ta wypowiedź jest wyrwała z kontekstu.Reporterzy spytaliśmy się go co myśli na temat kontuzji kostki Grifina i tego że ledwo Blake chodzi. To im odpowiedział że ma sam kostkę jak balon a play off jest dla twardzieli jak on !!!!
Więc Z Bo dziś gra na pełnej.... I się nie ogląda za siebie.!!!!

Kolego zobaczyłeś jakiś wpis i się jarasz jak byś pierwszy raz zobaczył info.pewnie nie raz się tak sparzyles ale mozdzek się restartuje sam???
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Hehehehe, faktycznie jakieś zaćmienie dziś dopadło niektórych userów ;-).

Będzie ciekawa noc, gdyż wszyscy grają &quot; o życie&quot;. Ja osobiscie idę dziś w kierunku Bostonu i Atlanty. Samobójcą nie jestem, więc Harden vs Durant odpuszczam, a Clipersi pokazywali już, że potrafią wygrać w Memphis, więc....

Boston - NY 1X za 1,92 w Unibet

Wyrwał Boston Game 5 w Nowym Jorku, to mam nadzieję, że wyrwie i dzisiejszy mecz. Bardzo zbilansowanie zagrali i to był klucz do sukcesu. W NY zawiedli Melo i JR, a jak widać bez tych dwóch Panów, nowojorczycy nie funkcjonują jak należy. Bardziej nerwowo, jest po stronie NY, Boston gra u siebie, wydaje mi się , że ma moc z ławki i pokuszę się o pójscie w ich stronę. Kluczem będzie zdrowie i fizycznośc gospodarzy - mam nadzieję, że dają radę.

Atlanta - Indiana 1 za 1,88 w Pinnacle

W tej serii wszystko układa się według scenariusza -własna hala, więc lekko i przyjemnie do przodu. Liczę na Game 7 w Indianie, a Hawks mają zbyt wielu doświadczonych graczy by się sfrajerzyć. Oczywiście mogą polec, bo to wyrównane teamy, ale własny parkiet odegras tu kluczową rolę.

powodzenia i wspaniałej nocy z NBA życzę !
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Mega ciekawe mecze dziś, które zadecydują o przejściu faworytów do 2 rundy lub wydłużeniu serii do 7 spotkań.

Zainteresowałem się bliżej spotkaniem Rakiet z Thunder. Wiadomo wypadł Westbrook (zwany również Westbrickiem, ale to może odejść do lamusa, jeżeli bez niego OKC przegrają serię z 3-0) i zaczęły się problemy ekipy Scotta Brooksa. Oczywiście dalej są silnym zespołem, ale jednak brakuje trochę kogoś kto odciąży Duranta.
Thunder zaczynają tracić grunt pod nogami, jeżeli dziś przegrają i dojdzie do g7, to mimo iż zagrają na własnej hali to mentalnym faworytem będą mogli się czuć koszykarze z Houston.
Tak jednak być nie musi, jeżeli półgłówek na ławce Grzmotów pójdzie po rozum do głowy i rozpisze jakiś rozsądny game plan. Coachem jest naprawdę kiepskim, ale po ubiegłorocznej serii ze Spurs, gdzie od g3 zdołał wprowadzić kilka kluczowych zmian, które przesądziły o zwycięstwie, myślałem, że coś tam wykombinować jednak potrafi. Dziś się przekonamy. Uczy się na własnych błędach, więc wypadałoby, żeby wyciągał wnioski.
Myślę, że koszykówka Thunder bez RW powinna być bardzo prosta - koniec z szybką, ofensywną koszykówką, ciosem za cios, a skupienie się na defensywie i szukaniu pozycji Durantowi w ofensywie. Prócz KD nie ma tam na dzień dzisiejszy pewnych opcji w ataku - Martin gra słabo w playoffach, Ibaka poprawił rzut z półdystansu, ale też nie można od niego oczekiwać żeby np. sypał co mecz 15-20 pkt. Thunder mają jednak w swoich szeregach bardzo dobrych defensorów, którzy powinni jak najbardziej utrudnić grę gwiazd Rakiet, czyli Sefolosha Hardenowi i Ibaka Parsonsowi. Rockets nie mają absolutnie żadnej odpowiedzi na KD, więc w takim pojedynku liderów Durantula powinien wychodzić zdecydowanie zwycięsko. Bezsensem jest pójście na wymianę ciosów, ponieważ u gospodarzy jest kilku graczy, u których potrafi załączyć się &#39;on fire mode&#39; (Beverley, Garcia, Brooks, Delfino) i wtedy jest krucho, bo Thunder już takich grajków nie posiadają, a sam Kevin niekoniecznie da radę przeciwko takiej watasze.

Przypomniałem serię ze Spurs, ponieważ pierwsze dwa mecze w San Antonio to też wymiana ciosów, która skończyła się bardzo źle dla Thunder. Potem Brooks zmienił trochę grę i skończyło się 4-2.
Dzisiaj w obliczu braku Westbrooka należy zrobić to samo. Thunder z samym Durantem dysponują przeciętnym potencjałem w ofensywie jako zespół, jednak w obronie z Thabo, Ibaką, Perkinsem czy Brewerem z ławki mogą zrobić prawdziwie piekiełko Hardenowi i reszcie paczki z Teksasu.
Jeżeli tak zagrają - myślę, że wygrają spokojnie. Jeżeli nie - wynik będzie zależał od tego czy mega dzień będzie miał Durant.

Decyduję się dlatego grać under Rakiet, który kręciły się przy tej linii co mecz, ale liczę, że dziś Thunder powstrzymają ich poniżej setki.

Rockets under 104 @ 1,90 Betsafe✅ na początku dali poszaleć jeszcze Rox, ale już od 2 połowy izzi :cool:


Zastanawiam się jeszcze nad Pacers. Są wg mnie zdecydowaniem lepszym zespołem i szkoda byłoby dla nich ryzykować w g7, ale wyniki jednak mówią to, że w Atlancie wygrywali zdecydowanie gospodarze, a Indiana, szczególnie w ofensywie, spisywała się bardzo mizernie. W tej sytuacji liczyłem na trochę większy kursy, bo nie były to przypadkowe, minimalne zwycięstwa Hawks. Niestety jednak oddsmakerzy podzielają chyba moje zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Boston Celtics - New York Knicks
Kevin Garnett Double-Double TAK@ 1.5 Betsafe ✅
Atlanta Hawks - Indiana Pacers
Josh Smith Over 17 @ 1.9 Marathon
⛔

Dzisiaj gram na zawodnikow gospodarzy. Jesli chodzi o KG mysle, ze jego dd bedzie formalnoscia, kev zbiera ostatnio na potege, punktuje tez 13-14 punktow, dzisiaj najwazniejszy mecz dla Koniczynek, kolejny zreszta i Kev musi dac z siebie wszystko. Jesli chodzi o wynik meczu minimalnym faworytem jest dla mnie Boston, RG jest tak specyficzna hala, ze NYK wymiekna.
Mecz Atlany z indiana zapowiada sie kapitalnie, Josh jest najwieksza gwiazda i musi to dzisiaj pokazac na parkiecie, linia nie jest za wysoka, ze wzgledu na poprzednie underowe wystepy Smitha, dzisiaj mysle, ze wezmie na swoje barki mecz i postara sie dac zwyciestwo Hawksom,
Osobiscie minimalnie dla mnie Indiana jest faworytem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom