>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
P 80

pididi

Użytkownik
New York vs Boston Typ: NY -1.5 kurs 1.9 expekt✅

Knicksi mieli tą rundę play-off w pełni pod kontrolą. Posiadali już bilans 3-0. Sądzili że GM4 będzie tylko formalnością, ale jak wszyscy wiemy tak się nie stało. Wrócili na swoje śmieci i podobnie sądzili że będzie spacerek. Dziś mamy GM6 w TD Garden nikomu nie trzeba uświadamiać jak ważne jest to spotkanie, myślę że tutaj Knicksi dadzą swoją 100% dyspozycje i zakończą w końcu tą serie. Ofensywa nowojorczyków była tragiczna zdobyli zaledwie 90 i 86 punktów w dwóch ostatnich pojedynkach- 36.8% (63-171) z gry, 23.1% (12-52) tragiczne wręcz rzuty za trzy. Nowy York jest znacznie lepszą drużyną w rzutach niż te przytoczone statystyki.
Bostończycy natomiast niesamowicie rzucali w GM5. Celtów rzuty oscylowały na poziomie 50.0% (11-22) za trzy. Po mimo tych znakomitych trafień Boston zdołał zaledwie wygrać 92-86, różnica w dominacji rzutów za 3 wynosiła +18 dla Bostonu. Szczególnie że to własnie drużyna z MSG jest lepsza w rzutach dystansowych. Poza tym Knicks mają lepsza historie zwycięstwo po porażkach back to back. Dziś kasa poszła na Knicksów oby nie nadarmo.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Boston nie po to spinal dupki w dwoch ostatnich spotkanaich by na wlasnym parkiecie zakonczyc serie i pojechac na rybki. Melo i JR zagrali fatalne spotkania, spudlowali ogromna liczbe rzutow i dzisiaj powinno byc teoretycznie zdecydowanie lepiej, ale i boston ma swoje atuty. Krotka lawka na pewno nie pomaga, ale jezeli gospodarze celuja w zwyciestwo to niestety trzeba bedzie zagrac podobnie jak w game5. Jet Terry zaczal trafiac i naprawde moze dac te 15-20 punktow co zdecydowanie ulatwia zadanie Celtom, poniewaz w sytuacji gdy lawka dawala po 5-6 punktow naprawde ciezko wygrac spotkanie, tymbardziej w PO. Wiadomo, ze liga to pieniadze, pieniadze i jeszcze raz pieniadze wiec pewnie mozna liczyc na kilka gwiazdkow w strone Celtow. Wiadomo ewentualne game7 na pewno dostarczy &#39;troche&#39; dodatkowych pieniazkow :cool:
Boston ML 2.15 bet365
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder (-8,5 pkt.) AH
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill
Analiza: Po wiadomości, że Westbrook nie zagra już w tym sezonie rozpoczęły się na forach burzliwe dyskusje o tym, czy Oklahoma dalej ma potencjał do walki o najwyższe cele, czy już nie ma. Ja należę do tych osób, którzy w dalszym ciągu uważają Oklahomę za jednego z faworytów, przynajmniej do wygrania zachodu(bo z Heat chyba nikt nie ma realnych szans w tym sezonie). Oklahoma po utracie swojego drugiego najlepszego zawodnika musi się po prostu bardziej zgrać, bo teraz ich gra jest po prostu inna. Ostatni mecz Thunder przegrali głównie dlatego, że Rakietom świetnie wychodziły rzuty za trzy punkty. Pytanie tylko jak długo można jechac na takiej skuteczności? Moim zdaniem już w tym meczu skuteczność Rockets będzie dużo niższa. Oklahoma wygrała pierwszy mecz w Houston 104:101, a drugi przegrali 103:105 po tym jak Ibaka zawalił prosty rzut na dogrywkę. Teraz jednak będzie to już czwarty mecz Oklahomy po stracie Westbrooka, więc zgranie u Thunder powinno być znacznie lepsze niż w meczach numer 3 i 4. Na dodatek Houston zapewne realnie uwierzyło w awans, a to może być dla nich zgubne. Całkiem możliwe, że już nie zobaczymy Rakiet tak beztrosko rzucających za trzy punkty, gdyż teraz na pewno pojawi się presja. Moim zdaniem Rockets nie wytrzymają tej presji i wysoko przegrają ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Horford Al (Atlanta) over 16.5 pkt @ 1,85 betcity ⛔ e: 15 pkt
Po raz kolejny gram na over Al&#39;a w tej serii, bo uważam, że ta linia jest spokojnie w jego zasięgu. Dziś zobaczymy 6 spotkanie między Hawks, a Pacers i trzecie rozgrywane w Atlancie. Być może będzie to ostatnie spotkanie tej serii, a być może będzie czekała nas siódma gra. Aby tak się stało Jastrzębie muszą dziś wygrać i dużo będzie zależało od gry środkowego Atlanty. Jak widać po zdobyczach punktowych Horforda, lepiej mu się gra we własnej hali gdzie w dwóch wcześniejszych meczach rzucił 18 i 26 oczek. W spotkaniach w Indianapolis rzucał mniej bo 13 i dwa razy po 14 punktów, ale i oddawał mniej rzutów. U siebie Al gra odważniej i rzuca więcej. Jeśli nie złapie szybkich fauli to i na parkiecie powinien spędzić blisko 40 minut. Bo spotkanie dla Atlanty niezwykle ważne.
C.Parsons. Total Points over 17.5 @ 1,90 marathonbet ✅✅ e:25 pkt
Tutaj sytuacja podobna do Horforda. Parsons w tej serii lepiej czuje się we własnej hali. Dwa spotkania rozgrywane w Houston zakończył z 21 i 27 punktami. Po pierwszych meczach debiutanckich Chandler jak i całe Rakiety poczynają sobie co raz śmielej i dziś mają szanse doprowadzić do wyrównania w serii. Parsons jest bardzo ważnym elementem zespołu z Houston, gra bardzo długo, ponad 40 minut dziś spokojnie spędzi na parkiecie. Ma dobrą trójkę, często rzuca właśnie z dystansu. W drugim spotkaniu rozgrywanym w Teksasie otarł się nawet o triple double i myślę, że razem z Hardenem mogą dziś pociągnąć do wygranej zespół Rakiet.
Na sucho dodam jeszcze, że można próbować over 31,5 pkt Carmelo Anthonyego @ 1,80 betcity. ⛔ e:21 pkt
Knicks na pewno są podrażnieni po ostatnim meczu. Coś tam jeszcze Crawford szczekał do Anthonego po spotkaniu, a Carmelo dobrze, że nie dał się sprowokować i na pewno będzie chciał odpowiedzieć dla niego na parkiecie swoją grą. No i druga sprawa ile też można ceglić... Mam nadzieję, że Melo postawił już dom z tych swoich cegieł i dziś zagra na lepszej skuteczności, zwłaszcza zza łuku, bo dwa ostatnie spotkania to była tragedia. Na pewno też jak to ma w zwyczaju odda ponad 20 rzutów w meczu.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Boston nie po to spinal dupki w dwoch ostatnich spotkanaich by na wlasnym parkiecie zakonczyc serie i pojechac na rybki. Melo i JR zagrali fatalne spotkania, spudlowali ogromna liczbe rzutow i dzisiaj powinno byc teoretycznie zdecydowanie lepiej, ale i boston ma swoje atuty. Krotka lawka na pewno nie pomaga, ale jezeli gospodarze celuja w zwyciestwo to niestety trzeba bedzie zagrac podobnie jak w game5. Jet Terry zaczal trafiac i naprawde moze dac te 15-20 punktow co zdecydowanie ulatwia zadanie Celtom, poniewaz w sytuacji gdy lawka dawala po 5-6 punktow naprawde ciezko wygrac spotkanie, tymbardziej w PO. Wiadomo, ze liga to pieniadze, pieniadze i jeszcze raz pieniadze wiec pewnie mozna liczyc na kilka gwiazdkow w strone Celtow. Wiadomo ewentualne game7 na pewno dostarczy &#39;troche&#39; dodatkowych pieniazkow :cool:
Boston ML 2.15 bet365⛔
Dopiero teraz spojrzalem, Pierce bedzie dzisiaj rzucal duzo [bo kto inny?] i jak nie spartoli totalnie swojego wystepu to rowniez taki becik po bardzo przyjemnym kursie mozna zlapac
Paul Pierce zdobędzie 22 lub więcej pkt i Celtics wygrają 4.00 williamhill⛔
 
D 0

darby1

Użytkownik
Memphis-Clippers 2 BWIN 3,2
Pomimo problemów kadrowych gości dalej wierzę w tą druzynę i liczę,że CP3 poprowadzi zespół z LA do 3 zwycięstwa. Kurs warty ryzyka,wierzę że grający z nożem na gardle goście doprowadzą do 7 spotkania. Zaskoczeniem była dla mnie porażka w 6 meczy i liczę tutaj na rehabilitację ze strony Clippers. Chris Paul wielokrotnie w tym sezonie pokazywał,że jest najlepszym rozgrywającym ligi i liczę tu szczególnie na jego dobrą dyspozycję i współpracę z Blakiem Griffinem,który powinien wystąpic dzisiaj w większym wymiarze czasowym niż w ostatnim meczu.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Krótko bo mecz za 10 minut a moim zdaniem warto.Potem dorzucę coś na mecze o 3:30.
J.R Smith over 16.5 pkt @ 1.909 buk:Sportingbet
Dla mnie to dzisiaj perełka ze strony SB.Nie wierze że Smith zagra na tak słabej skuteczności jak w ostatnim meczu (mimo tego i tak rzucił 14pkt).Od dyspozycji Smitha i Melo zależy czy NYK zakończy dzisiaj tą serie czy doczekamy się decydującego spotkania.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dzisiejszej nocy moje &quot;pięć groszy&quot; przed rywalizacjami, gdzie odgrywają się kluczowe mecze. Mam pograne już dwa typy, jednak wytłuszczę je dopiero na jakieś 30 min przed rozpoczęciem meczu z pewnych osobistych mi względów.
Boston Celtics - New York Knicks
Doświadczenie i własny parkiet. Już nikt w tej rywalizacji nie pamięta o braku Rondo.
Celtowie w Nowym Jorku podczas ostatniego meczu mieli jechać po wyrok. Wydobyli się z wielkiej przepaści.
Wiek. W tym zespole tworzy ogromne doświadczenie. Ze stanu 1:3 i decydujący mecz na parkiecie MSG - nic nie smakuje lepiej. Ten zespół już przyzwyczaił, że w PO &#39;odżywa&#39; i każdy mecz traktują, jak ten ostatni.
Ostatni mecz. Jeśli dziś Boston uległby w Boston Garden, to organizację czekają smutne zawirowania. KG i Pierce nie pozwolą na to. Dodatkowo mają Doca Riversa. Woodson, to nie ten poziom.
W Knicks, jeśli któryś z tej dwójki Melo-Smith rozegrają słabsze spotkanie, szanse gospodarzy wzrastają ogromnie.
Wspomniałem o Woodsonie. Gra NYK opiera się na duecie Smith-Melo. Ma fajnych zadaniowców i wyrobników, ale nie potrafi tego ubrać w kolektyw. Przeciwnie Doc.
Czuję, że C&#39;s, jeśli dziś wygrają, to wyciągną całą serię. Najwięcej będzie zależeć od Pana... The Truth. On może tę serię zamienić w prawdziwą zielen.
Moje przepowiednie:
Boston @ 2.18 , Boston +3 @ 1.8, over 180 @ 1.9
Atlanta Hawks - Indiana Pacers
Masówka idzie na Hawks, bo każda ekipa wygrała mecz na swoim parkiecie.
Nic wiecej nie chce mi się o tej rywaliazcji pisać, ale po głowie chodzi mi tylko jedna przepowiednia:
Indiana Pacers @ 2.01
Houston Rockets - Oklahoma City Thunder*
1
1.96
Pinnacle
5/10

Przed Rakietami być może życiowa szansa. Westbrook przez wielu wyśmiewany i krytykowane, jednak w 1R jego brak, jest ogromnie widoczny.
Rockets mają bilans 2-3 i być może kluczowy mecz w rywalizacji na swoim parkiecie.
Przede wszystkim solidna rotacja na bardzo ważnej pozycji w tej rywalizacji - PG - Beverley, Brooks i Lin. Jeremy wyjdzie z ławki, w tym starciu.
Chory Harden - to nie problem, by zaaplikować 30 punktów ekipie z Oklahomy.
Szybkość niskich zawodników, a do tego rotacja, własny parkiet i szybkość.
Uważam, że brak Delfino nie będzie zbytnio odczuwalny.

Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers*
1(-6)
1.91
Pinnacle
5/10


Grizzlies w pierwszych rundach pamiętają nokauty przez Spurs, Thunder.
Tego meczu po prostu nie mogą wypuścić z rąk.
Największym przegranym i tak w tej serii jest Del Negro. Z tym trenerem organizacja Clippers nie osiągnie sukcesów, choć mają w swoich szeregach, jednego z najlepszych rozgrywających.
O ile Negro potrafi coś skonstruować taktycznie ze swoim zespołem w ofensywie, tak jego defensywne schematy przeciwko Grizzlies nie sprawdzają się.
Zespołowość niedźwiadków vs. wielkie nazwiska z LA.
Do tego występ Griffina to 50/50.
Czyżby dzisiejszej nocy druga drużyna z Los Angeles pożegnała się z udziałem z najważniejszą fazą rozgrywek?
Moja dodatkowa przepowiednia: over 178 @ 1.85 Pinnacle
Powodzenia!
* Moje wspomniane 2 zagrane bety
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Memphis-Clippers 2 BWIN 3,2

Pomimo problemów kadrowych gości dalej wierzę w tą druzynę i liczę,że CP3 poprowadzi zespół z LA do 3 zwycięstwa. Kurs warty ryzyka,wierzę że grający z nożem na gardle goście doprowadzą do 7 spotkania. Zaskoczeniem była dla mnie porażka w 6 meczy i liczę tutaj na rehabilitację ze strony Clippers. Chris Paul wielokrotnie w tym sezonie pokazywał,że jest najlepszym rozgrywającym ligi i liczę tu szczególnie na jego dobrą dyspozycję i współpracę z Blakiem Griffinem,który powinien wystąpic dzisiaj w większym wymiarze czasowym niż w ostatnim meczu.

Griffin Questionable, rotoworld podaje, że szanse na występ to 50/50. Paul zagra z otaśmowanym kciukiem... Błagam ludzie, porozglądajcie się zanim zechcecie się ośmieszać analizą na forum...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 146

bart1110

Użytkownik
Jimmy Butler over 13,5 tobet
Deng ciagle w szpitalu wiec pewnie dzis nie zagra, wiec zapewne kolejny 48 minutowy mecz dla jimmiego, ladnie ostatnio zaczął atakowac obrecz, przez co rzuca sporo wolnych. Ostatatnie 3 mecze to 17, 18 i 16 + prawdopodobne 48 minut, warto sprobowac
Deron Williams over 21,5 tobet
Znow proboje Derona, poniewaz zapewne znow Kirk nie zagra, w ostatnim meczu wiele nie zabraklo, skupil sie bardziej na asystowaniu bo koledzy trafiali(11 asyst). Dzis licze ze wezmie troche wiecej na siebie i zdobedzie te kilka punkcikow wiecej grajac przeciwko robinsonowi, ktory bronic nie potrafi
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Memphis to win the series against Thunder @ 2.10 2.6u to win 2.86
Shitowy kurs, prawdę mówiąc jest to dla mnie kurs EVEN. Szkoda, że nie ma Westbricka, byłoby przynajmniej 2.50-3.00. Oklahoma jest w tej serii outmatched. Tay Prince może najlepsze lata ma za sobą, ale dobrym obrońcą wciąż jest. Lepiej, że jest Prince niż Gay, który jest przereklamowany. Memphis są zbudowani od góry do dołu pod playoffy - dwóch świetnych wysokich, którzy robią sporą przewagę nad wysokimi Thunder Ibaką i Perkiem, Tay Prince dobry obrońca, świetni obrońcy w backcourcie Allen i Conley. Do tego jeszcze rezerwowi strzelcy Pondexter i Bayless, Darrell Arthur, Ed
Davis, Austin Daye. Ci ostatni nawet jeśli nie brylują w statach, są dobrymi, długimi zmiennikami, a każdy z nich może wypalić w najbardziej odpowiednim momencie. Oklahoma poza Durantem i Ibaką nie ma za bardzo opcji. Collinson najlepsze lata ma za sobą, Martinowi może wyjdzie z jeden mecz,w pozostałych będzie ceglił, ball movement bardzo słaby po stronie Thunder, na Rockets wystarczyło, ale źle to wróży na serię z tak dobrą defensywnie drużyną jak Grizzlies. Lionel Hollins świetnie poukładał Memphis, natomiast Scott Brooks ma spory problem z brakiem Westbrooka i patrząc na grę Thunder w dwóch przegranych meczach mam wątpliwości czy w krytycznych momentach będzie w stanie podejmować właściwe decyzje. Ja nie ma wątpliwości, że Memphis wygra w tej parze i czekam na ten matchup od początku playoffów. Regular season nie ma znaczenia. Revenge is a bitch, a Memphis wciąż pamięta serię sprzed dwóch lat. Wtedy było 4-3 dla Thunder a mecze na styku. Pytanie brzmi: Czy Memphis jest gorsze teraz niż 2 lata temu? Na pewno nie, a śmieć twierdzić, że jest lepsze defensywnie i dojrzalsze. Czy Thunder są lepsi niż 2 lata temu z Westbrookiem i Hardenem? Lepsi na pewno nie są, natomiast bez Westbrooka i Hardena jest spora szansa, że są znacznie gorsi. Enough said.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Na bardzo fajny rodzaj typu zwrócił uwagę lukascash i sam zerknąłem jak na takie bety zapatruje się Pinnacle. I rzuciła mi się w oczy inna para a mianowice rywalizacja o finał na wschodzie pomiędzy NY Knicks a Indianą Pacers.
Wydaje mi się, że Indiana Pacers jest obecnie na podobnym poziomie co osłabione w PO Boston Celtics, które NYK właśnie pokonał - co prawda nie bez problemów - ale jednak. Chciałbym jednak aby wypowiedział się ktoś bardziej Kumaty na ten temat...
Moim skromnym zdaniem od 1,45 na NYK w tej serii jest value. Pinnacle oferuje w tym momencie 1.556 - Warto?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Trochę mały kurs jak na serię. Knicks mimo osłabienia Celtów wcael nie mieli łatwo w tej serii. W sezonie regularnym bilans 2-2, obie drużyny wygrały swoje domowe mecze. Dlatego jakbym miał szukać value, to raczej po stronie Pacers, bo 2.6 w playoffach na zbliżone jakością drużyny to wg mnie przegięcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 146

bart1110

Użytkownik
Dla mnie totalnie nie ma sensu grac pacers, w polowie sezonu moze ta ekipa byla nawet za 2 ekipe wschodu uwazana, ale znacznie zwolnili tempo pod koniec regulara i na poczatku po tez to kiepsko wyglada, 2 wysokie zwyciestwa atlanty w domu nieciekawie wroza, a i jeszcze w miare zaciete game 6 bylo, a przeciez atlanta tez niezle poobijana i skladowo gorsza od nicks, dodatkowo homecourt ma druzyna z nowego yorku
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nic dodać nic ująć.
Ja to popadłem w jakiś niedźwiedzi hurraoptymizm - szczerze mówiąc na dziś dzień są oni w stanie walczyć z Heat. Od g3 grają kapitalnie. Clippers nie mieli nic do powiedzenia w ostatnich 4 meczach. Zachary do jakiej formy doszedł to nie mam pytań - true gtg. Fantastyczny ball movement na poziomie Spurs czy mistrzowskich Mavs.
Na zachodzie nikt nich nie powstrzyma - przynajmniej ja tego nie widzę, będę w szoku, jeśli będzie inaczej, dlatego wybiegam już daleko w przyszłość. Z Heat będzie wszystko zależało od tego czy Randolph będzie potrafił zagrać na poziomie Nowika w finałów sprzed 2 lat.
Thunder lecą w max 6 grach. Uratować ich może tylko KOSMICZNA seria Duranta, ale taka naprawdę kosmicznie kosmiczna. Nie widzę tego przy Tayu i Allenie.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Nie zapominaj ze w west sa jeszcze Spursy, które oprocz splittera sa zdrowi i beda zdrowsi, mysle ze beda w przeciwieństwie do tamtego roku rozkrecac w raz z playoffami a nie top formy w regularze. Dodatkowo teraz maja Leonarda, który szybko się rozwija, Tony jest w trakcie jednego ze swoich lepszych sezonow, a Batmanu wyglądał conajmniej dobrze w serii z LA. Dobry sezon ma rowniez Duncan co raczej wszystkim umknęło z powodu świetnej gry Parkera. Ławka też co najmniej dobra, moim zdaniem to Spurs będą w tym roku reprezentować west w finalsach
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Mój standardowy ostatnio bet.
R. Evans o11,5 rebounds @1,833 Sportingbet ✅ 13
U innych buków linia 12,5. W tej serii nie przekroczył jej tylko raz, kiedy grał ledwie 23 minuty. Wytłumaczenie takie samo jak w poprzednich postach.

Wisiał jeszcze prezent under 5,5 asysty na Kirka, ale ze względu na to, że przed chwilą trener powiedział, że Kirk nie gra, więc sprawa nieaktualna.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Zaczynamy 2 rundę dziś świetnie zapowiadającym się spotkaniem Grizzlies z Thunder.

Faworytem serii zdecydowanym jak pisałem wyżej w poparciu dla postu lukascasha są Misie z miasta Elvisa. Pytanie jednak czy już dziś ukradną spotkanie Oklahomie i przejmą HCA? Nie wiem, ale myślę, że jeden z dwóch pierwszych meczów wygrają.
Buki dzisiaj miały nie lada problem, ponieważ spotyka się drużyna grająca ofensywnie, zdobywająca, ale też tracąca sporo pkt ze świetnie broniącą ekipą, która jednak w ostatnim meczu też poszalała. Linia ustawiona na 186 pkt. Wydaje się nie dużo, dlatego szukałbym tu bardziej overów. A idę w stronę Grizzlies oczywiście. Jak pisałem, prezentują oni znakomity ball movement. Nie ma po prostu stania i patrzenia co zrobi gościu z piłką jak w Thunder. Ciągły ruch, wiele podań przed wyprowadzeniem kogoś na pozycję strzelecką. Ekipa z Oklahomy naprawdę ma wielkie problemy nie od dziś z rotowaniem z obronie. Wynika to głównie z niskiego poziomu trenerki coacha Brooksa. Dlatego też OKC mogą nie radzić sobie zupełnie z bronieniem Grizz. Nie wystarczy, że postawią Thabo przy najlepszym strzelcu obwodowym, bo w Memphis nawet.. takiego nie ma. Conley jest najpewniejszą strzelbą z obwodowych w s5, ale Niedźwiedzie na pewno nie są uzależnieni mocno od jego scoringu. Bardziej od dostarczania piłki Gasolowi i Zachowi.
Właśnie pod koszem Ibaka i Perkins też mogą mieć wielkie problemy z zatrzymaniem tego duetu, szczególnie Randolpha w wielkiej formie. Teoretycznie podkoszowi Thunder to dobry duet w defensywie, ale widzieliśmy, że nawet Asik poszalał w kilku spotkaniach.
Linia na Grizzlies jako doga w tym meczu bardzo interesująca i jeżeli chcą powalczyć dziś o pierwsze zwycięstwo to bez wątpienia powinni ją przekroczyć.

Grizzlies over 92 @ 1,91 Betsafe⛔ hyh, ładnie Grizzlies pojechali w końcówce, a wystarczyło rzucić 8 oczek w ostatnie 6 minut.. :grin:
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Durant under 35,5 1,75 -fortuna
Mysle, ze ciekawy typ. Rozumiem, ze nie ma Westbrooka i Kevin musi jeszcze wiecej brac na siebie jednak linia dośc wysoka. TYm bardziej, ze Grizzlies maja kogo rzucac na niego i męczyć go a po wejsciach pod kosz nie bedzie latwo zdobywac punkty bo tam czeka agresywna ściana. Wiadomo, Kevina stać i na 45punktow jezeli jumpshooty będa siadać jednak linia 35,5 to i na 7 spotkan mysle, ze mogła by być złamana max 2 razy.
Gasol under 16,5 1,85 -fortuna
Marc rozgrywa byc moze najlepszy sezon w karierze jednak przeciwko niemu dzisiaj jedni z najlepszych wysokich defensorów w lidze. Prędzej dzisiaj Zach narzuca punktow bo jest jednak szybszy i agresywniejszy, Marc moim zdaniem bardziej skupi sie na zapasach pod koszem i robieniu przestrzeni.
 
bej 178

bej

Użytkownik
Do tego takie coś (niską stawką)
Away Team Total Assists
under 22 1.85 @ betsafe ✅ izi :cool:


Westbrick to nie jest PG, który dużo asystuje ale Reggie Jackson (prawdopodobnie jego zmiennik) nie jest pod tym względem lepszy. Ma podobny trochę styl gry do Russela - lubi wchodzić pod kosz i poceglić na dystansie, better scorer than passer.
Kluczowym elementem dla OKC będzie zgranie, a tego może być brak. Jackson nie spędzał wiele czasu na parkiecie z zawodnikami z s5. Z ławki pewnie będzie wchodził na 1ke Fisher. Nie jest to topowy ball handler, dodatkowo ma już 38 lat na karku. O asysty może być ciężko. Dodam jeszcze, że średnia z sezonu to trochę ponad 21as. na mecz.
Tak pisałem ostatnio, było izi ✅ więc podtrzymuję. Zmienia się tylko lekko linia

under 21.5 asyst OKC @ 1.85 Betsafe ✅

W ostatnim meczu uciułali 14 asyst, a ww Fisher i Jackson mieli, uwaga po 1dnej asyście. Ball movement kuleje ale co się dziwić jak to Durant jest tym który bierze się za rozgrywanie. To nie jest taki typ zawodnika jak LeBron, który potrafi zrobić double digit po stronie asyst.
Spodziewam się podobnej sytuacji jak w poprzednim spotkaniu, imo max 18 asyst.
podtrzymuję typ:
OKC under 20 asyst @ 1.85 betsafe ✅ soooo izi :cool:

piszę z telefonu więc króciutko:

1) ball movement Memphis i OKC dzieli obecnie przepaść
2) Memphis pozwalają przeciwnikom na 19.5 asyst/mecz
+ to co powyżej

na dziś tylko tyle.
Stawka nie za wysoka bo linia pikuje w dół z meczu na mecz, a 20 to imo poziom opłacalności.

chętnie bym napisał więcej odnośnie tego meczu ale warunki techniczne nie pozwalają

Go Memphis!;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom