>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Na dzisiaj taki kuponik wrzucam:
Spurs win 1.37 ✅ ✅ ✅
Nuggets-Warriors over 203.5 1.47 ✅ ✅ ✅
Bet365 ako 2.02 ✅ ✅ ✅
Lakers osłabione niesamowicie zawodnik z D-League będzie grał nie widzę żadnego argumentu na zwycięstwo Jeziorowców.Własna hala im nie pomoże,Spursi już dzisiaj będą mieli bilans z Lakersami 3-0 i jak dla mnie to pewniak którego można ładować za baaaardzo grubo.
W meczu Golden State-Denver ciężko wytypować zwycięzce i wolę pójść tutaj w over ekipy bez defensyw więc myślę że na luzie to wejdzie.W pierwszym meczu nie pokryli tej linii za to w drugim padło prawie 250 koszy więc myślę że może dzisiaj będzie trochę mniej ale linia pęknie gładko.
Ciężko będzie z tym overem Pierca bo Boston dzisiaj znowu zapewne polegnie no chyba trzeba na jakiś cud liczyć ???? Też to pograłem szkoda...
Jednakże za taką samą stawkę poszedłem w NY win i jak widzę po pierwszej połowie powinno wejść na miękko.
Swoją drogą mecz bardzo underowy przez fatalną skuteczność Bostonu moim zdaniem to już jest po zawodach w tej rywalizacji Boston potrzebuje zmian.
A też brak Rondo jest naprawdę odczuwalny....
Co dał Pierce w 3 kwarcie powinno wejść ????
No niestety 17 :/ Boston dno...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Houston Rockets - Oklahoma City
Typ:
-Kevin Durant over 30,5 pkt@1,85
(betcity)✅✅✅ (także over 29,5 w Milenium)

Już miałem iść spać po meczu Lakers, jednak zapaliła mi się lampka - zobaczę, a nóż widelec jakiś buk wysunął się z linią na Duranta...marathon - pusto, tobet -pusto, bwin - pusto, betcity...over 30,5? Łykam jak pelikan ;) Jak wiadomo na bliżej nieokreślony czas wypadł Westbrook, zwany w kręgach bukmacherskich zabójcą overów Kevina. Jest to prawdopodobnie najbardziej absorbujący ofensywę swojej drużyny PG w NBA. Masa rzutów, często kosztem lepiej ustawionego Duranta. Dziś zamiast Russela na jedynce zagra Reggie Jackson. Dobry młokos, też lubi porzucać, jednak trzeba zadać sobie pytanie - czy ten nieograny w pierwszej piątce gracz będzie forsował grę, zabierał rzuty liderowi OKC jak Westbrook? Nie widzę takiej opcji. Dziś w nocy szykuje się nam show Duranta, który pierwsze dwa mecze zagrał na słabym procencie, a mimo to nabił 24 i 29 pkt. W sezonie przeciwko Rakietom 26 pkt, tak więc bez szału, jednak playoffs to jest już inna bajka, większe minuty, liderzy oddają więcej rzutów - tego tłumaczyć nie trzeba. Sam Durant podkreśla, że jest gotowy przejąć pałeczkę lidera pod nieobecność Westbrooka, a znając ambicje Kevina, nie są to czcze słowa.
Jak dla mnie to linia powinna tu być na poziomie gdzieś 35 pkt dlatego jest to na pewno value, nic tylko próbować. Do tego ciekawie wyglądają overy Ibaki czy nawet...Perkinsa (3.5), którym może skapnąć nieco z pańskiego stołu ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nigdzie nie napisałem, że mam obiekcje czy Curry zagra...Miałem tylko obiekcje co do jego formy w tym meczu, bo jakiś tam mały uraz odniósł, no ale jak się okazało zagrał i to całkiem dobrze więc widać nie było to nic poważnego.
Swoją drogą Nuggets chyba lecą...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Boozer double-double (1.90) Etoto ⛔

Promocja absolutna. Nie rozumiem tych kursów na dd kompletnie, szczególnie u zawodników którzy regularnie nabijają po ok. 20 pkt. W tym wypadku realnie gramy tak naprawdę over 9.5 zbiórek bo o podwójną zdobycz punktową można być absolutnie spokojnym. Over 9.5 zbiórek u Boozera po 1.90? gdy linia stoi na poziomie 11.5? ja pobieram :] . Ostatnie dwa mecze to 16 i 12 reb Carlosa.
 
A 47

all_in

Użytkownik
Durant over 32,5 pkt 1.72 betcity
Bizon już praktycznie wszystko opisał. Niestety ja złapałem aż taką linię choć nawet 34 jest do wzięcia. Poza tym warto dodać iż Kevin więcej punktów zdobywa na wyjazdach gdyż mecze są bardziej wyrównane, a wiadomo w takich sytuacjach to on bierze ciężar gry na siebie. Co prawda w meczach wyjazdowych z Houston 26 i 16 pkt( zanotował triple double a Sefalosha zanotował career-high 28pkt), ale wtedy Westbrick był obecny. Dzisiaj liczę na co najmniej 42 minuty Durantulli i przy takim czasie nie powinno być problemu jeżeli OKC marzy o nawiązaniu walki z Rakietami
Bulls Total 3 Point Field Goals Made under 5 1.85 Betsson
Bullsi nawet i mają zawodników dobrze rzucających za 3- Marco Polo, Hinrich, Robinson, od czasu do czasu Deng, ale oddać rzut i to do tego celny przy Williamsie, Johnsonie i Wallacie to nie lada sztuka. Bulls zaliczali w tym sezonie rzutów celnych za 3 z Nets; 1,2,2,3,3,4 oraz 6
Lopez over 19,5pkt 1.85 betcity
Lopez równy w PO- 21, 21, 22 pkt w meczach z Nets. Jeżeli Nets chcą wygrać to Brook musi zanotować kolejny występ na co najmniej podobnym poziomie. Widać że radzi sobie w meczach z Bulls mimo Noah pod koszem. Oddaje ok. 15 rzutów na mecz co przy jego skuteczności i dołożeniu paru pkt z wolnych powinno mu dać te 20pkt
Randolph over 9,5 zbiórki 1.76 betcity
Kolejna bitwa na linii Zacha z Griffinem. Widać że dużo nauczył się w Los Angeles i kontroluje swoją agresję na parkiecie. W zbiórkach u siebie na parkiecie jest nie do zajechania. W tym sezonie dzisiejszej linii nie pokrył tylko 8 razy! W meczach z Clippers 2x po 12zbiórek i ostatnio 11. Jeżeli tylko nie będzie problemu z faulami powinien pokryć tą linię mimo tego że w Los Angeles notował tylko 4 i 8 zbiórek.
Blake Griffin Double-Double NIE 1,44 betsson
To jest perełka betssona na dzisiejsze dzień. Griffin w Memphis ma zebrać 10 piłek przy Z-Bo i Gasolu? Mało prawdopodobne. Nie zanotował 10zb. w żadnym meczu z Memphis. W PO narazie 2, 8 i 5 zbiórek. Wątpię aby miał dziś zakończyć mecz z podwójną zdobyczą punktową.
Później coś dorzuce
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Houston - Oklahoma OVER 202.5 1.66 bet365 ✅✅✅
Liczę na ostre trafianie dzisiejszej nocy w tym spotkaniu. Nie ma co się sugerować pierwszymi dwoma spotkaniami na parkiecie Oklahomy, bo meczyki były rozgrywane na parkiecie dzisiejszych gości... jeśli rakiety myślą o nawiązaniu walki w tych play-offach z ekipą z Oklahomy, te spotkanie muszą wygrać. Jak wszyscy wiedzą drużyna z Houston jest typowo overowa, więc powinno tak być i w tym spotkaniu, tym bardziej na własnym parkiecie... po cichu sądzę, że górą będą właśnie gospodarze dzisiejszego spotkania, a drużyna Oklahomy ma taką pakę, że 100pkt powinni pokryć. Dodatkowo liczę też na otwarte spotkanie i zapobiegawczo wybrałem trochę niższą linię niż standardowa po kursie 1.90 (206pkt)
 
bej 178

bej

Użytkownik
O Durancie napisał już Bizon91, nic dodać nic ująć.

Linia skoczyła już do 34.5pkt więc zaproponuję inny zakład:

Harden J. - Durant K. (-2.5) @ 1.80 betcity ✅

Linia na Hardena 27.5 a tutaj handi tylko 2.5 :eek:
W betsafe jest taki sam zakład z handi -6 na Duranta.
Nie zdziwi mnie 30+ Brodatego ale jeżeli ktoś miał na oku ten bet to lepiej go pograć w betcity.

Do tego takie coś (niską stawką)
Away Team Total Assists
under 22 1.85 @ betsafe ✅ izi :cool:

The last time the Thunder played a game without Russell Westbrook, they were the Seattle SuperSonics
Westbrick to nie jest PG, który dużo asystuje ale Reggie Jackson (prawdopodobnie jego zmiennik) nie jest pod tym względem lepszy. Ma podobny trochę styl gry do Russela - lubi wchodzić pod kosz i poceglić na dystansie, better scorer than passer.
Kluczowym elementem dla OKC będzie zgranie, a tego może być brak. Jackson nie spędzał wiele czasu na parkiecie z zawodnikami z s5. Z ławki pewnie będzie wchodził na 1ke Fisher. Nie jest to topowy ball handler, dodatkowo ma już 38 lat na karku. O asysty może być ciężko. Dodam jeszcze, że średnia z sezonu to trochę ponad 21as. na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 80

pididi

Użytkownik
LA CLIPPERS vs MEMPHIS Grizzlies
Typ: Memphis -3.5 kurs: 1.99 pinnacle
✅ Bang!- jakby to jankesi powiedzieli

Memphis zdominowało w trzecim spotkaniu Clipersów, tak jak się spodziewaliśmy. Dziś również uważam że będzie podobnie. Tak jak poprzednio napisałem ekipa z L.A. szczęśliwie wygrała drugi mecz. Jak wiadomo Clipersi na wyjazdach mają problemy z drużynami które są w play-off, co było widoczne w GM3. Przez ostatnie 11 wyjazdowych spotkań, 6 było zagranych w z drużynami które się nie dostały do po bilans 4-2. Natomiast 1-4 taki bilans prezentują Clipersi z drużynami grającymi w play offach. Te cztery porażki były na poziomie 11 punktów.
Miśki zagrały bardzo dobrą obronę w ostatnim pojedynku. Zatrzymali Clipersów na poziomie 82 punktów 38.8% (26-67) rzutów z gry. L.A. dobrze natomiast rzucało za trzy (39.1%) i to pozwoliło trzymać wynik blisko. Memphis ma bilans u siebie 33-9, w tych 33 zwycięstwach Memphis jest 30-3 ATS vs dzisiejsza linia.

&quot;Dzisiaj nie bedzie niespodzianki i klipersi wygraja.&quot;- moim skromnym zdaniem niespodzianką byłaby przegrana Grizzlies u siebie na parkiecie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 52

mentos

Użytkownik
wygrali po prostu lepsi. A nie ze mieli szczescie. Nie zapominaj ze klipersi wygrali w memphis wlasnie poczatek po. Dzisiaj nie bedzie niespodzianki i klipersi wygraja.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Memphis Grizzlies vs LAC
Typ: Over 176,5pkt ✅✅✅187pkt
Buk: Unibet
Kurs: 1,91

Krótka analiza:
Bez jaj. Linia już niżej chyba nie zejdzie. To w końcu NBA, a nie PLK i mimo, że PO są typowo underowe, to jednak ostatnio total równał się 176 pkt, co uważam za kompletne dno, od którego dziś te ekipy się odbiją. Na 3 mecze tej pary w PO, 2 razy ta linia była przekroczona. Liczę na lepszy występ Paula niż poprzednio. Miśki swoją defensywą stopują wysoki wynik punktowy, ale dziś Clippers moim zdaniem zagrają dużo lepiej niż ostatnio, a tym samym linia pęknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Griffin powyżej 1 blok⛔
1,8 betsson

Griffin nie jest najmocniejszy w tym elemencie ale akurat w tej serii notuje dobre 1,7 bpg. Ponadto zapowiadał skupić się na obronie i w dotychczasowych spotkaniach notował przynajmniej 1 blok. W najgorszym wypadku liczę na zwrot.

CP3 pow 1 trójka trafiona //zwrot
1,7 betsson

Typ trochę na przełamanie bo w ostatnich 2 meczach nie trafił ani jednej. Oddaje średnio 3 rzuty z 3 na mecz w tej serii i myślę,że jak trafi raz to odda jeszcze kilka prób.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Houston Rockets - Oklahoma City Thunder over 205,5 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365 ⛔⛔⛔ 104 - 101 Oklahoma :]:]:]

3 starcie tej serii w której Oklahoma prowadzi 2-0. Teraz rywalizacja przenosi się do Houston. W zespole OKC wypadł Russell Westbrook, jak już kolega wyżej napisał, złodziej overów Kevina Durant&#39;a. Oba zespoły prezentują ofensywny styl gry. Houston według mnie defensywą meczu nie wygra, bo nie ukrywajmy obrony to oni nigdy nie mieli i mieć raczej nie będą. Podopieczni Kevin&#39;a McHale&#39;a grają szybki basket, krótkie akcje, na 2 rozgrywających, Lin&#39;a oraz Harden&#39;a, ten 2 to bardziej maszyna do zdobywania punktów i 1 strzelec ekipy gospodarzy. Thunder to również team który transition defence, dzisiaj mimo że nie ma Westbrook&#39;a to jego obowiązki przejmie Kevin Martin, były zawodnik Houston. Myślę, że jeśli presja go nie zje i wytrzyma ciśnienie przed byłym zespołem to razem z KD może punktów urwać dzisiaj. Dobry rzut za 2 również na dystansie, świetny na linii rzutów wolnych. Linia jest wysoko ustawiona na 205,5 ale jak na te drużyny to moim zdaniem spokojnie do przekroczenia. Obie ekipy raczej będą grały szybkie, krótkie akcje. Punktów z &#39;&#39;pomalowanego&#39;&#39; też powinno być sporo. Jeśli skuteczność dzisiaj nie zawiedzie, to o over jestem spokojny. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 49

mrbuu

Użytkownik
Raymond Felton over14pts @ 1,75 Betsson ( ov14,5 @1,9 Marathon)✅
W ostatnim meczu Carmelo twardo kryty przez Greena nie mógł rozwinąć skrzydeł tak jak by chciał, więc dużo akcji brali na siebie inni np. dwie trójki Prigioni w Q1. Ze składu na 1 mecz wypada Smith, więc ktoś musi wziąć jego akcje. Felton w poprzednich meczach 13,16,15, więc linię już przekraczał.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
New York Knicks @ Boston Celtics / P.Pierce. Total Points - Over 20.5 @ 1.90
Miami Heat @ Milwaukee Bucks / L.James. Total Points - Under 27.5 @ 1.90
Marathon

Czarne chmury wisza nad Bostonem, jakos nie moge sobie wyobrazic, zeby mogli powtorzyc taka padake jak w poprzednim meczu i mieliby sie pozegnac w tak slabym stylu z PO. Dzisiaj wierze w male odrodzenie Koniczynek. w NYK nie zagra Smith. Carmelo tez bedzie mial nielatwo. Jesli tylko uda sie poprawic ofensywe, Pierce podreguluje celownik, powinno byc dobrze. To moze byc ostatni mecz, mam nadzieje, ze zagraja swietny basket, a Pierce sie w koncu obudzi.
W podobnej sytuacji sa Kozly, ale w przeciwienstwie do Bostonu na nich nikt nie liczyl, dzisiaj Miami prawdopodobnie oslabione, Bosh i Wade borykaja sie z kontuzjami, Wystarczy tylko zatrzymac Lebrona, niby proste ;) Licze na to, ze Kozly rzuca sie dzisiaj na MIAMI i przykryja na maksa LBJ tylko taka taktyka moze dac im sukces.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Czarne chmury wisza nad Bostonem, jakos nie moge sobie wyobrazic, zeby mogli powtorzyc taka padake jak w poprzednim meczu i mieliby sie pozegnac w tak slabym stylu z PO. Dzisiaj wierze w male odrodzenie Koniczynek. w NYK nie zagra Smith. Carmelo tez bedzie mial nielatwo. Jesli tylko uda sie poprawic ofensywe, Pierce podreguluje celownik, powinno byc dobrze. To moze byc ostatni mecz, mam nadzieje, ze zagraja swietny basket, a Pierce sie w koncu obudzi.
Słowo klucz: jeśli. Jeśli Nowy Jork poprawi obrone to Boston nie wyjdzie z 40. Nie ma co gdybać, Boston pokazał że bez Rondo nie mają szans na walkę i dziś kończą sezon. Z przykrością to stwierdzam, gdyż uważam się za fana Celtów, ale jestem realistą i nie widzę żadnych argumentów za moim zespołem. Nowy Jork jest po prostu lepszy i na pewno będą chcieli dziś zakończyć serię, żeby jak mieć jak najwięcej czasu regeneracji na kolejną rundę.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Na Pierce&#39;a jakiś buk ma linię 18,5(chyba betcity)
Boston ma ostatnią szansę aby uniknąć wakacji.Ja pobrałem handi dodatnie na nich i liczę,na zacięta końcówkę.Smith nie zagra, no po prostu jak nie dzisiaj to nigdy.

Przy założeniu,że Wade,Bosh out under Lebrona jest najgorszym możliwym typem.Jednak to tylko gdybanie bo pewnie tuż przed meczem bedzie wiadomo i lepiej się wstrzymać.

Ja dzisiaj próbuję Spurs. W betcity zagrałem ladną linię na under Artesta ale okazuje się,że on,Nash,Blake,Meeks nie wystąpią. Ostatnio Spurs się przejechało po LAL a ponad 40pkt rzucił duet Morris,Goudelock. Wątpię,że drugi raz pod rząd rzucą tyle pkt. San Antonio to w tym momencie zespół o dwie klasy lepszy i blow out jest nieunikniony.
Spurs -9,5 ✅
1,8 betcity
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Pierce over 19.5 (1.92) Etoto

Paul wielkiej dyspozycji w tych PO nie prezentuje, ale rzutów co mecz oddaje całą masę. Linia lekko zaniżona w stosunku do innych buków (chyba jeszcze Betcity proponuje coś równie atrakcyjnego). Lider Celtów tradycyjnie odda to 15-20 rzutów, do tego kilka razy stanie na linii rzutów wolnych. Jeśli chociaż trochę ogarnie się ze skutecznością to musi to pokryć.

Howard over 21.5 (1.92) Etoto

Nie rozkminiam tych linii na Dwighta, ale jak dają to trzeba brać. Howard ostatnio 25 punktów przy bardzo szybkim wyfaulowaniu się. Dziś Splitter prawdopodobnie nie zagra, do krycia DH zostanie jeden Duncan. Nawet jeśli znów wyłapie szybkie faule to pokryje to spokojnie, no a jeśli nie to 30 punktów powinno być formalnością.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Monta Ellis (Bucks) under 18,5 1,85 ⛔
Betsafe


Ellis vs Miami notuje zabójcze cyferki w punktach - kolejno reg sezon 9; 14; 7; 8. W PO 22; 7; 7. Jednym z elemntów gry Miami w obronie przeciwko Bucks jest właśnie wyłączenie Ellisa z gry. Monta w dwóch ostatnich spotkaniach notował poniżej 30% z gry. 1 na 9 za trzy. Jeśli dziś nie dozna olśnienia linia 18,5 powinna zostać nienaruszona. Oczywiście lepiej grać overy i 3mać kciuki za naszego wybrańca, ale z prezentów trzeba korzystać. W Marathonie 17.5.



edit: Wade out i Monta poszalał ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Z Piercem jest tak, że cegli na potęge a potem patrzysz zdziwiony w boxscore kiedy on nabił te 15-19 punktów ???? podziwiam grających na jego over, ogromne ryzyko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom