>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Trochę jestem zdziwiony tą pewnością i typami w kierunku Grizzlies. Moim zdaniem Clippersi są w stanie zamknąć tą serię 4-0 i dzisiejszy kurs na win gości z LA jest bardzo atrakcyjny. Poza tym spodziewam się wyniku końcowego w granicach 190 pkt, więc w ciemno pobrałem typ na over 179,5pkt.

E:Gram w Unibecie, bo nie chce mi się skakać między kontami i bukami, a teraz większość środków mam skumulowanych w Uni.

LAC win ⛔
Buk:Unibet
Kurs:2,57
&amp;
Over 179,5pkt⛔176pkt
Unibet
1,91

E:graty dla grających Grizzlies
 
P 80

pididi

Użytkownik
LA Clippers vs Memphis Grizzlies
Typ: Memphis -4½ kurs: 1.98 marathon
✅

Los Angeles oraz Memphis zagrali to co naprawdę potrafią w GM2. Clipersi zapewnili sobie zwycięstwo w iście hollywoodzkim zakończeniu, a główną rolę odegrał CP3. W GM1 Clipersi wygrali różnicą 21 pkt. ale to nie jest prawdziwe odzwierciedlenie formy obydwu drużyn. Drużyna z miasta aniołów prowadzi w serii 2-0 ale nie sądzę, aby dzisiejszej nocy było równie przyjaźnie dla Del Negro i spółki. Przez ostatnie 10 wyjazdowych spotkań Los Angeles zagrało z sześcioma słabymi drużynami które nie zakwalifikowały się do po. Bilans tych spotkań to 4-2, natomiast z drużynami które grają w po bilans jest 1-3 na wyjeździe. Trzy porażki były na poziomie 11.3 pkt na mecz. Jedyne zwycięstwo odbyło się własnie w stanie Tennessee, ale to zwycięstwo Clipersi zawdzięczają odjechaniu w 4 kwarcie 23-14 i wygraniu ostatecznie tylko 4 punktami.

Memphis wraca do domu w sytuacji must-win. Grizzlies również i tym razem dadzą z siebie wszystko tzw. grind the game, błotnista gra itd...styl który nie jest porywczy ale skuteczny. Przeciwko dzisiejszej linii są 6-2 ATS. Handi w postaci własnego parkietu jest również dodatnie 32-9 w sezonie. Grizzlies pozwalają u siebie rzucić przeciwnikowi średnio 87 pkt na 44.7% rzutów z parkietu oraz 31.8% za trzy. Los Angeles średnio traci 104 punkty lub więcej w swoich 5 wyjazdowych spotkaniach na 10. Myśle ze ofensywa Memphis będzie dziś miała nieco łatwiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 49

mrbuu

Użytkownik
R. Evans over 12 rebounds @1,85 Betsson zwrot
W ostatnim meczu na tablicach przeważali Bulls. Dobrze zagrał Noah, który miał kilka ważnych zbiórek w ataku. Jeśli Nets chcą powalczyć to muszą poprawić grę na tablicach.
Evans na początku sezonu grał dużo mniej niż w jego drugiej części. W marcu i kwietniu przekraczał tę linię w 17/25 spotkań.

edit. Nie ma to jak 7 zbiorek w Q1, a potem ograniczone minuty.
 
A 47

all_in

Użytkownik
Miami Total 3 Point Field Goals Made under 8 1.85 betsson ZWROT
Miami teraz 1. mecz na wyjeździe powinni postarać się wygrać aby mieć już komfort psychiczny. A co w takich meczach się dzieje? Piłka do Jamesa bądź Wade&#39;a i wjazda pod kosz. To jest główne rozegranie Miami, niezwykle skuteczne. Zapewne można się spodziewać 2-óch trójek Allena coś może dorzucić Chalmers bądź Cole, James no i jakąś Battier. Myślę jednak że nie przekroczą oni 8 trafionych trójek w tym meczu. Miami w meczach z Bucks notowali trójek: 4,6,7,7,8,8
Bulls Total 3 Point Field Goals Made under 5,5 1.85 betsson ✅
Nets Total 3 Point Field Goals Made under 6,5 1.85 betsson ✅
Bullsi nawet i mają zawodników dobrze rzucających za 3- Marco Polo, Hinrich, Robinson, od czasu do czasu Deng, ale oddać rzut i to do tego celny przy Williamsie, Johnsonie i Wallacie to nie lada sztuka. Bulls zaliczali w tym sezonie rzutów celnych za 3 z Nets; 1,2,2,3,4 oraz 6. Netsi również nie imponują pod tym względem z dzisiejszym rywalem: 4,5,5,5,6 oraz 7. Tutaj również celuje w under
Griffin under 1 block 1.85 betsson ⛔
Tutaj upatruje value. Wiadomo bloki loteria chyba największa ze wszystkiego. Blake w tym sezonie tylko w 12 meczach notował powyżej 1 bloku. W dwóch ostatnich 1 oraz 2 bloki i mam nadzieję że to wszystko na co go było stać.

Randolph over 8,5zb. 1.85
betcity ✅
Kolejna bitwa na linii Zacha z Griffinem. Widać w poprzednich dwóch meczach bardzo duży problem przede wszystkich z faulami gracza Memphis. Dziś nie mogą już powtórzyć tego błędu ponieważ 15 minut mniej Zacha na boisku to zbyt duża strata w takim meczu. W zbiórkach u siebie na parkiecie jest nie do zajechania. W tym sezonie dzisiejszej linii nie pokrył tylko 5 razy! W meczach z Clippers 2x po 12zbiórek mimo porażek swojego zespołu. Jeżeli tylko ogarnie faule nie powinno być problemu z pokryciem mimo tego że w Los Angeles notował tylko 4 i 8 zbiórek.
CP3 under 9,5 asyst 1.66 bet365 ✅
Zapowiada się kolejny underowy mecz a co za tym idzie mało asyst. Paul widać bierze ciężar gry na siebie i przede wszystkim skupia się na punktowaniu. Poza tym już nie widzimy tylu alley-up&#39;ów co w regularze więc w tym punkcie również asysty odpadają. W tym sezonie w meczach z Miśkami CP3 notuje: 12,9,5,7 i 9 asyst. Liczę na podtrzymanie tej tendencji zwłaszcza, że Memphis dzisiaj must win bo przy 0:3 będzie ciężko o przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść
Jennings over 18,5 pkt 1.85 betcity ⛔

Jennings wraz z Ellisem to liderzy Bucks. Z racji tego że Monta naprzeciwko Wade&#39;a to Brandon będzie musiał ciągnąć grę. W tym sezonie w meczach z Miami 19, 25, 21, 30, 26 i w ostatnim meczu 8 pkt przy 3/15. Liczę na zrehabilitowanie się za ostatni mecz i pokazanie że z Miami to on potrafi grać
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
easy 3,1K

easy

Forum VIP
World Peace over 11,5 pkt 1.85 milenium
Los Angeles&#39;s starting backcourt will be Darius Morris and Andrew Goudelock. Szykuje sie klasyk :cool: Wiadomo Dwight i Pau tez poszaleja ale jakos ta linia wydaje sie w miare okej nawet przy niesamowitym cegleniu Artesta, ktore zaprezentowal juz w dwoch pierwszych spotkaniach.

Pierce over 20.5 pkt 1.85 milenium
Boston wraca do TD Garden i mecz must win. Kto ma zdobywac te punkty jak nie Paul ? Terry stabilny jak kobitka z okresem, KG cos z biodrem naprawde wszystko zmierza w kierunku dobrych cyferek Paula. W pierwszym meczu totalny ceglenie, drugie tez niespecjalne no i ta ogromna liczba strat, ale skoro w druzynie nie ma PG= Pierce musi grac jak pointforward. Jak nie dzisiaj to kiedy ? Licze na bardzo dobre spotkanie i win Celtow

Denver win ML 2.01 expekt
Wierze w pierwsze dobre spotkanie Nuggets przeciwko GSW. Narazie graja naprawde slabo, bez charakteru i niespodziewanie przegrali spotkanie w Pepsi Center co troche komplikuje sprawe. Dzisiaj nie wyobrazam sobie innego scenariuszu jak zwyciestwo gosci. Wiadomo Curry w niesamowitej formie rzutowej, ale.. no walsnie. Po pierwsze podkrecil kostke i tak naprawde nikt nie wie jak to dokladnie jest z jego zdrowiem a te podkrecenie nie wygldalo najlepiej. Po drugie jakos nie wierze w kolejny tak swietny wystep rzutowy calej ekipy GSW. Aha ogolnie jaram sie Stefkiem ale to co ten czlowiek wyprawia w obronie to jest po prostu patologia, kumpel z boiska nie mialby problemu z minieciem Stefana...
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Pierce over 20.5 pkt 1.85 milenium
Boston wraca do TD Garden i mecz must win. Kto ma zdobywac te punkty jak nie Paul ? Terry stabilny jak kobitka z okresem, KG cos z biodrem naprawde wszystko zmierza w kierunku dobrych cyferek Paula. W pierwszym meczu totalny ceglenie, drugie tez niespecjalne no i ta ogromna liczba strat, ale skoro w druzynie nie ma PG= Pierce musi grac jak pointforward. Jak nie dzisiaj to kiedy ? Licze na bardzo dobre spotkanie i win Celtow
Popieram, over Pierca dzisiaj trzeba grac, jest to jeden z pewniejszych typow na dzisiaj, tylko jakis kataklizm (mega ceglenie, kontuzja) moze sprawic, by ta linia nie zostala pokryta.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak już ktoś ma grać Pierce&#39;a over w ziemniaku to macie 19.5 w Etoto po 1.92 a w Milenium jeden punkt wyższa po marnym 1.85 ;)
Ale oczywiście zgadzam się z typem na Pawła:
Pierce over 19.5 (1.92) Etoto
Oprócz tego:
Curry over 24.5 (1.92) Etoto
Linia zaniżona o dwa oczka, u netowych buków z reguły po 26.5 wystawiają. Jak dla mnie to linia zostanie przez niego błyskawicznie połknięta. Lee wypadł, więc Curry przejmie jego punkty. Ostatnio 30 punktów w hali Nuggets dało zwycięstwo Warriors. Dziś powinien sieknąć spokojnie over 30
Howard over 20.5 (1.92) Etoto
Dwight lekko zawiódł w dwóch spotkaniach na parkiecie Spurs, ale linia 20.5 to zdecydowana przesada. Howard to niekwestionowany lider Lakersów pod nieobecność Bryanta. W pierwszym spotkaniu ze Spurs 20 oczek, ostatnio tylko 16 bo zdecydowanie zbyt szybko wyłapał faule. Pop lubi hakować Howarda i bardzo prawdopodobne, że jeśli SAS będą gonili wynik to Howard sobie ft trochę porzuca co over spokojnie zapewni. Dla mnie promo.
Dziś Lakers must win jeśli marzą o czymkolwiek jeszcze w tej serii, będą emocje ???? Mecz na szczęście na C+!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Curry over 24.5 (1.92) Etoto Linia zaniżona o dwa oczka, u netowych buków z reguły po 26.5 wystawiają. Jak dla mnie to linia zostanie przez niego błyskawicznie połknięta. Lee wypadł, więc Curry przejmie jego punkty. Ostatnio 30 punktów w hali Nuggets dało zwycięstwo Warriors. Dziś powinien sieknąć spokojnie over 30
A bierzesz pod uwagę, że być może ma coś z kostką ? Wygięła mu się mocno jakby nie było...Co prawda po tym grał ale już wcale nie tak dobrze...
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Ode mnie dziś jako obrót bonusa z fortuny.
SAS ML &amp; Carmelo over 30,5 &amp; UNIBAX @3,08( -podatek)⛔
Dzisiejszy skład Lakers delikatnie mówiąc nie najlepszy. LAL co prawda będą chcieli za wszelką cenę wygrać, ale nie widzę szans dla nich. W porównaniu z G2 ze starterów wypadają Nash i Blake. Z ławki tylko Jamison i Clark mogą wnieść coś do gry, bo Hill po kontuzji na pewno nie dostanie więcej niż 10 minut.

Taka linia na Carmelo spokojnie do łyknięcia. Wiadomo, że na nim opiera się ofensywa NYK . W poprzednich meczach 34 i 36. Nie sądzę, żeby nagle zwolnił.



Jednak NYK dzisiaj bardzo zespołowo. Prigioni wziął kilka rzutów, a w IVq nie pomogło już nawet wywalenie Smitha z boiska.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
A bierzesz pod uwagę, że być może ma coś z kostką ? Wygięła mu się mocno jakby nie było...Co prawda po tym grał ale już wcale nie tak dobrze...
Z tego co pamiętam to po wejściu trafiał jeszcze za 3 nawet. Poza tym jakby nie było od ostatniego spotkania trochę minęło i na pewno sztab o niego odpowiednio zadbał. Podkręcona kostka? taką kontuzje to się lodem leczy, bez przesady aby w jakikolwiek sposób utrudniało mu to gre.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
A bierzesz pod uwagę, że być może ma coś z kostką ? Wygięła mu się mocno jakby nie było...Co prawda po tym grał ale już wcale nie tak dobrze...
Nie wiem kiedy Curry &quot;się skontuzjował&quot; ale przez całą czwartą kwartę tylko asystował, a za zdobywanie punktów wziął się Jack. Dzisiaj może być podobnie, Jack wyjdzie w s5 i to on może wziąć cieżar gry na siebie. Curry jest questionable
taką kontuzje to się lodem leczy
&lt;śmiech waldusia&gt;
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
http://szostygracz.pl/2013/04/26/kostka-curryego-biodro-kg-i-lakers-w-szpitalu/
tu jest gif z &quot;urazu&quot; Curriego. Nie wiem na ile to jest poważne i czy w ogóle, ale delikatnie na rzeczy coś może być. Jest też tam info z twittera, że na piątek raczej da radę, ale wcześniej nie bardzo, więc tak jak mówie delikatnie na rzeczy coś musi być, chyba, że ściemy, ale trochę mu tą kostkę wygięło.
taką kontuzje to się lodem leczy
Rzekł doktor medycyny sportowej dawidbarca. &lt;smiech waldusia x2&gt;. Skręcenie kostki leczy się lodem tak ? Nie mówię, że Curry skręcił kostkę, ale lodu to sobie możesz dodać do drinka ewentualnie po meczu ochłodzić organizm okładami jakieś lekkie stłuczenia a nie leczyć skręcenie kostki.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Rzekł doktor medycyny sportowej dawidbarca. &lt;smiech waldusia x2&gt;. Skręcenie kostki leczy się lodem tak ? Nie mówię, że Curry skręcił kostkę, ale lodu to sobie możesz dodać do drinka ewentualnie po meczu ochłodzić organizm okładami jakieś lekkie stłuczenia a nie leczyć skręcenie kostki.
Przecież z tym lodem to taki żart miał być aby pokazać, że taka kontuzja to nic poważnego :grin:
Na poważnie to skoro Curry grał praktycznie do końca meczu to chyba coś to oznacza? Dwa dni czasu na całkowitą regenerację podkręconej kostki to zdecydowanie wystarczająco. Jeśli takie urazy eliminowałyby zawodników z kluczowych meczów PO to coś by było chyba nie tak.
GSW zdają sobie sprawę, że bez Curry&#39;ego to oni tutaj większych szans nie mają, dlatego ja nie mam wątpliwości, ze On dziś zagra.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Klay Thompson over 19,5 pkt @ 1,83 bet365
Klay to kluczowy zawodnik Warriors nie tylko na przełomie całego sezonu , ale także podczas PO. Koszykarze Nuggets starają się za wszelką cenę zatrzymać Curry&#39;ego, do tego nawet w przypadku jego jutrzejszego występu przypuszczam, że nie będzie w 100 % sił. W tym samym czasie Thompson wykorzystuje większość swoich atutów, rzuca bardzo dobrze z Denver i widać, że pasuje mu charakterystyczny styl dla Nuggets. Denver gra totalnie bez obrony, na wyjazdach prezentują się jeszcze gorzej , Thompson zaś w Oakland ma znacznie lepszy rzut. Rzucający GSW dostaje wiele piłek , równocześnie oddając sporo rzutów. Ostatni spotkanie 5-6 trójek, 8-11 w sumie - wystarczające liczby, żeby poprawił wynik. W pierwszym spotkaniu nieco gorzej było ze skutecznością, ale wyraźnie powinien wykorzystać obronę Denver na wyjazdach. Nie schodzi poniżej 20 punktów i tak też jutro nie powinno być - Curry jeżeli nie zagra, to tym bardziej z Jackiem i Barnesem będą grać pierwsze skrzypce i odpowiadać za ofensywę. Jackson rotuje taktyką i robi wszystko, żeby z tej serii wyjść zwycięsko. Nuggets nadal nie mogą liczyć na Farieda, który potrzebuje jeszcze czasu żeby wrócić do formy. Nie sądzę, żeby Warriors osiągnęli podobny wskaźnik celności jak ostatnio w Denver, jednak przewaga parkietu diametralnie zmieni podejście Warriors i kibice będą mieli duży wpływ. Thompson gra po 40 minut w każdym meczu i reasumując linia 19,5 jest spokojnie do przekroczenia przez tego zawodnika.
Dwight Howard over 13,5 zbiórek @ 1,71 bet365
Lakers wystąpią bez podstawowych guardów a w ich miejsce znajdą się z tego co zauważyłem gracze z D-League. Nic tylko pozazdrościć. Z jednej strony szansa na pokazanie się, lecz z drugiej ogromna presja spoczywająca na tych zawodnikach bo Spurs to drużyna wymagająca w wielu aspektach. Taki przypadek wiąże się częstymi piłkami do Howarda i Gasola, którzy mają jako tako doświadczenia i są w stanie powalczyć. Dwight zbiera kilkanaście piłek średnio w Staples i przewaga na deskach to on ma nad rywalem. Przede wszystkim musi zagrać klasowe spotkanie, żeby cokolwiek Lakers ugrali, zbiórki powinny być jednym z priorytetów. W każdym bądź razie ostatnia deska ratunku już jutro w Staples Center i naprawdę cały zespół LA będzie musial się sporo napocić, żeby odnieść zwycięstwo.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
NY Knicks +5.5 @ BOS Celtics ✅
@1.54
SA Spurs @ LA Lakers ✅
@1.42
AKO: 2.19 ✅
Ja rozumiem, że wielka rywalizacja, ja rozumiem, że Knicks to Melo+Smith i Novak+Kidd z rogów. Ja rozumiem, że Boston ma parkiet w tym meczu po swojej stronie. Ale ni cholery nie rozumiem dlaczego kursy nie odpowiadają w tym meczu kursom z Nuggets@Warriors. Value na Knicks pełną gębą jak dla mnie, handi do asekuracji &quot;dnia konia&quot; i pokazu &quot;clutchyzmu&quot; Paula Pierce&#39;a. Albo close game, albo Knicks pojadą z Celtics.
Drugi mecz to wiadomo: Kobe, Meeks, Nash i Blake out, Artest game-time decision. Spurs żadnych osłabień, na hero game Howarda i Gasola bym nie liczył no bo kto im tą piłkę poda?
P.S. Sam czysto 4fun próbuję dubelek Spurs-5,5✅+Knicks win.✅
Powodzenia!
4/4 ✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 47

all_in

Użytkownik
Knicks under asyst 19 1.85 betsson ⛔
Knicks przedostatnie w klasyfikacji asyst tuż przed Bobcats. Średnia 15,8 nie może dziwić ze względu na obecność Melo, J.R. Smitha, Feltona. Uwielbiają drivy pod kosz po których asyst nie można zapisać na niczyje konto. Mecze z Bostonem bardzo underowe co również nie sprzyja asystom. W tym sezonie z Celtami 23, 11, 12, 19 oraz 14 i 13 w PO. Myślę iż tendencja zostanie utrzymana i większość pkt zostanie zdobyta po indywidualnych akcjach graczy Knicks.
Lakers under asyst 20,5 1.85 betsson ✅
Długo myślałem jak ugryźć ten mecz. Ostatecznie na razie coś takiego wymyśliłem. Absencje dwóch rozgrywających u gospodarzy muszą się odbić na liczbie asyst. Dwóch Steve&#39;ów zapewniało te 6-8 asyst na mecz. Liczę na duży egoizm i brak doświadczenia zmienników. Dotychczas 18, 15,18 asyst przeciwko Spurs (nie liczę pozostałych meczy ponieważ składy różniły się od obecnych).
Boston- Knicks over 92,5 pkt 1. połowa 1.90 bet365 ⛔
Boston siadał w MSG w drugich połowach. W 1. wyglądało to w miarę dobrze. Pierce i Melo to mistrzowie 1. kwart i zdobywają sporo punktów dla swoich drużyn. Statystycznie we wszystkich meczach Bostonu z Knicksami overy w 1. połowach były pokryte. Obie drużyny mają wielu wiekowych graczy więc z każdą minutą zmęczenie będzie rosło, a co za tym idzie skuteczność będzie spadać, bo w zaangażowaniu w obronie nie ma problemu
Dwudrogowy: GSW(+2)- Denver 1.92 betsson ✅
Dosyć podskoczyło na gospodarzy i teraz każdy czeka na informacje o Currym. Mam nadzieję, że dzisiaj wystąpi. Denver w poprzednich dwóch meczach niespodziewanie bardzo się męczyło, czego efektem zwycięstwo po ostatniej akcji oraz wyraźna porażka. Przede wszystkim Nuggets nie gra swojego basketu. Widać że ofensywa nie jest poukładana i totalna improwizacja. Dodatkowo najlepsza drużyna w transition offence utraciła swój ogromny atut w czym duża zasługa Goldenów, którzy świetnie się ustawiają i pilnują. Goldeny przyzwoicie się zaprezentowały. Curry świetne mecze, no może prócz 1. połowy 1. meczu. Każdy dokłada swoją cegiełkę do wyników i naprawdę wyglądają lepiej po tych dwóch meczach. Jestem ciekaw zaprezentuje się na wyjeździe najlepsza drużyna na własnym parkiecie w sezonie regularnym. Nuggets nie imponują na wyjazdach i porażka u siebie może im bardzo skomplikować sytuację. Ponadto widać że goście w 1. meczach na wyjeździe w tym sezonie mają spore problemy. Jedynie Miami wyłamało się i wygrało 1. mecz w Milwaukee. Na pewno martwi absencja Lee, ale widać że na GSW nie zrobiło to wrażenia i bez niego znakomicie zaprezentowali się w 2. meczu. Podsumowując Denver totalnie zawiodło mnie podczas meczów na własnym parkiecie, wygląda jakby to PO ich trochę przerosło. Szkoda gdyż upatrywałem w nich czarnego konia rywalizacji na zachodzie, ale jeżeli nie przypomną sobie gry z sezonu zasadniczego mogą zakończyć już swój udział na 1. rundzie.
Bogut under 9,5 pkt 1.85 betsson ✅
Bogut na 34 mecze taką linię przekraczał 8 razy. W PO na razie 9 i 6 pkt. W 1. meczu gdzie zaliczył 9 pkt dużo dawały ponowienia ze zebranej tablicy, teraz wraca Faried więc powinien mieć mniej okazji. Strefa podkoszowa z Koufosem, Javalem i Fariedem wygląda w obronie imponująco i nie powinni na zbyt dużo pozwolić w ofensywie, zwłaszcza że Andrew ma przede wszystkim skupić się na obronie pomalowanego.
Nash under 6,5 asysty 2.15 betcity ZWROT
Serwisy prześcigają się w informacjach odnośnie stanu zdrowia Nasha. Jeżeli wystąpi nie będzie w 100% przygotowany i nie wierze w duże ilości minut na parkiecie. W dwóch ostatnich meczach 6 i 3 asysty.
Pierce over 5,5 asyst 1,65 betcity⛔
Myślałem czy dać over pkt czy na asysty. Ostatecznie zdecydowałem się na to drugie. Paul po kontuzji Rajona zaczął kreować grę drużyny. Widać że rzuty to nie jest dla niego jedyna opcja. Niestety ostatnio rzut średnio siedzi i mam nadzieję na częste dzielenie się piłką i stwarzania dobrych pozycji rzutowych dla kolegów. W meczach z Knicks 6, 5, 6, 7. Nie biorą pod uwagę meczów z udziałem Rondo.
Bogut over 9,5 zbiórki 2.00 betcity ⛔
Goldeny bez Lee czyli Bogut rządzi na tablicach. W ostatnim meczu niesamowita skuteczność, wysoki wynik, problemy z faulami a zebrał 8 piłek. Dziś już nie może popełnić błędu z PF i jeżeli tak będzie to powinien bez problemu urwać 10 zbiórek. Nie wierzę poza tym w kolejny mecz na takiej skuteczności obu zespołów.
Garnett double-double 2.85 betsson ✅
Gram delikatnie. Value. Over 9,5 zbiórki 1.85. W ostatnim meczu 11zb. 12pkt. Co prawda ostatnio nie jest w najwyższej formie, ale koło podwójnej zdobyczy dwupunktowej często się kręci. Dziś ważny mecz must win, czeka ich niezwykle ciężkie zadanie i żeby osiągnąć zamierzony efekt KG musi zagrać co najmniej dobrze.
Bradley under 3,5 asysty 1.85 betcity ✅
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Na poważnie to skoro Curry grał praktycznie do końca meczu to chyba coś to oznacza? Dwa dni czasu na całkowitą regenerację podkręconej kostki to zdecydowanie wystarczająco. Jeśli takie urazy eliminowałyby zawodników z kluczowych meczów PO to coś by było chyba nie tak.
GSW zdają sobie sprawę, że bez Curry&#39;ego to oni tutaj większych szans nie mają, dlatego ja nie mam wątpliwości, ze On dziś zagra.
grał do końca, ale pewno jak zdjął po meczu buty to mu kostka spuchła... a co do tego, że 2 dni wystarczą, to przypominam, że kostki Stefana to wyrób szkłopodobny, nie takie skręcenia już go sadzały na dłużej na ławie
 
N 0

neldor

Użytkownik
Jak piszecie o skreconej kostce to ostry smiech mnie łapie. Curry nie moze miec skreconej na 100 %. Nie wierzcie nigdy ze ktos gral ze skrecona kostka bo nie ma na to szans. Wiem bo mialem 5 razy skrecona i wiem jak zachowuje sie kostka po takim urazie, jak to boli (a nie jestem czlowiekiem rozczulajaym sie nad soba.) Gram zawodowo w piłke nozna. POTEM PROSZE O USUNIECIE
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Jarret Jack over 15,5 b365 1.83 5/10 ✅
The Warriors confirmed that Jarrett Jack will start if Steph Curry (ankle) can&#39;t play Friday. Nawet z grajacym w ostatnim meczu Stephem rzucil 26 pkt i zaliczył 42 minuty, glownie dzieki zmianie taktyki GS, na niski skład z powodu kontuzji Lee. Jesli zabraknie Currego, to jeszcze wieksza odpowiedzialnosc spocznie na Jacku, a jesli nie to i tak mysle ze linia spokojnie moze peknac, a sprzyja temu wspominana juz taktyka obrana w poprzedni meczu
 
bej 178

bej

Użytkownik
Lakers - Spurs

Spurs 1.48 @ Expekt ✅
Spurs -4 @ 1.70 Sbobet
✅

Krótka piłka:
Don&#39;t see Nash or Meeks on the floor at Lakers shootaround.
D&#39;Antoni: Nash still doubtful for tonight. Darius Morris will start for Lakers, alongside Nash, Goudelock or Duhon. Meeks also doubtful.
As of late Thursday night, Meeks couldn’t even wear shoes due to the swelling surrounding his left ankle, the source said.
“I wanted to see if I could go, but I couldn’t really move,” Meeks said after the Game 2 loss
How will Morris, Goudelock play? D&#39;Antoni: &quot;They&#39;ll be full of energy and make some mistakes but they&#39;re NBA players and they&#39;ll be ready.&quot;
D&#39;Antoniemu wypadło pół składu, przy czym prawie cały backcourt. Do tego stopnia, że dziś pogra zawodnik z D-League. Samym frontcourtem Lakers nie wygrają. Może gdyby grali z Bucks/Suns/Orlando itd ale nie ze Spurs. Za mało argumentów po stronie gospodarzy i nawet własna hala tutaj nie pomoże.

Dodatkowo:

Gasol + Parker/ over 37.5 @ 1.78 Sbobet ⛔
Parker + Nash/ Under 14.5 asyst @ 1.91 Sbobet ▶
Tony Parker to score 20 or more points and San Antonio Spurs to win @ 2.50 WilliamHill ✅


Dla Gasola szykuje się dużo minut więc trochę powinien narzucać. Na Parkera nie ma żadnego obrońcy, mając taki match-up powinien rzucić ze 30 punktów.
Dziadek Nash uraz więc liczę na mniej jego minut. Nie jest super zgrany z podkoszowymi więc trudniej o asysty. W poprzednich dwóch meczach linia 14.5 nie pękła ani razu. Taki typ for fun ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom